SATIN AL

ABBYY PDF Transformer+

Kullanımı kolay ve pratik olan bu uygulama, herhangi bir türdeki (düzenlenebilir veya biteşlem) PDF dosyasını, ofis uygulamaları ile düzenleyebileceğiniz belgelere dönüştürmenizi sağlar, üstelik sayfa tasarımını koruyarak. Microsoft® Office uygulamalarındaki belgelerinizi, tek tıklama ile PDF’e dönüştürmenizi, farklı formattaki birden fazla dosyayı tek bir PDF dosyasında birleştirmenizi ve PDF dosyalarını yeniden düzenlemenizi sağlar.


PDF dosyalarıyla günlük çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunan vazgeçilmez PDF yazılımınızla, bir PDF belgesini düzenleyip üzerine yorum ekleyebilir, imzalayıp koruyabilir, belge hakkında iş arkadaşlarınızla tartışabilir ve rahat bir ortamda PDF oluşturabilir, dönüştürebilir veya okumayabilirsiniz.      

ABBYY’nin Optik Karakter Tanıma Teknolojisi (OCR) ve Adobe® PDF Library teknolojisi, her türlü PDF belgesiyle kolayca çalışmanızı sağlar ve günlük çalışma veriminizi artırmanıza yardımcı olur.

PDF belgeleriyle çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz her şey

  • PDF dosyalarını açın ve görüntüleyin
  • Mevcut PDF belgelerini inceleyin ve üzerlerine yorum yazın
  • PDF dosyalarındaki metinleri düzenleyin veya değiştirin
  • PDF içeriği oluşturun ve birleştirin 
  • PDF dosyalarından metin çıkarın ve yeniden kullanın
  • PDF dosyalarını koruyun ve paylaşın

ABBYY PDF Transformer +, PDF belgeleriyle kolay çalışmak için geliştirilmiş yeni ve çok amaçlı bir yazılımdır. Belgenin tüm ömrünü kapsar: dosyaların oluşturulmasından, tartışılmasından, onaylanmasından ve korunmasından PDF dosyalarının düzenlenebilir biçimlere dönüştürülmesine, belgelerin birleştirilmesine ve içlerindeki metin ya da görüntülerin çıkarılmasına kadar.

PDF Transformer + ile taranmış olanlar dâhil tüm PDF dosyalarının içeriğiyle kolayca çalışabilirsiniz. Yazım hatalarını kolayca ve hızlıca düzeltin, bir PDF dosyasındaki metni ya da görüntüyü kopyalayın, yorumlar yapın, onaylar verin ve daha pek çok işlemi rahatlıkla yapın. PDF Transformer + ile şunları yapabilirsiniz:

PDF dosyalarını düzenleyin

PDF belgesi içindeki bir satırı değiştirin, metin ekleyin ve silin, resim kaldırın veya ekleyin ve taranmış PDF'leri düzenlemek için gelişmiş araçlar kullanın. Sayfaları basit bir şekilde yönetin: PDF dosyaları içinde yeni sayfalar oluşturun, sayfa silin veya sayfaların yerini değiştirin.

PDF belgelerini inceleyin ve üzerinde tartışın

Kolayca yorumlar ve notlar ekleyin, daha verimli bir birlikte çalışma için belge hazırlık/tartışma durumunu belirleyin.

Tüm PDF dosyasında anahtar kelime arayın

Taranmış dosyalar dâhil her türlü PDF dosyasında ana metni, yorumları ve meta verileri de kapsayan aramalar yapın.

PDF Oluşturmak için Daha Fazla Özellik

ABBYY PDF Transformer+, dönüştürülmüş görüntülerin kalitesini artırmak, taranmış belgelerin boyutunu küçültmek ve arama yapılabilir PDF dosyalarını otomatik olarak oluşturmak için özel ayarlarla tarama yapılabilmesini sağlar. 

JBIG, JPEG2000, JBIG2, PNG, GIF ve TIFF gibi yaygın kullanılan görüntü biçimleri desteklenmektedir.

Yeni Çıktı Biçimleri

ABBYY PDF Transformer+ e-kitap oluşturmayı kolaylaştırır.  PDF'leri EPUB ve FB2 biçimlerine dönüştürebilir ve mobil aygıtlarınızda okuyabilirsiniz. Yazılım ayrıca PDF dosyalarını, düzen ve biçimlendirmelerini bozmadan OpenOffice.org Writer (ODT) biçimine de dönüştürebilir. Artık ODT biçimindeki belgelerle zahmetsizce çalışabilir ve bunları bir dijital arşive kaydedebilirsiniz.

PDF Dosyalarıyla Çalışmak için Yeni ve Gelişmiş Güvenlik Özellikleri

“Ara ve Düzelt” aracını kullanarak bir PDF'in içindeki hassas bilgileri (kelimeler, tümceler ve sayılar) kolayca düzeltebilir veya işaretleyebilirsiniz. Ayrıca, önemli elektronik belgelerin gerçekliğini muhafaza etmek ve izinsiz değişikliklere karşı korumak için belgelerinizi PDF olarak kaydederken dijital imza da ekleyebilirsiniz.

Yeni Kullanıcı Arayüzüyle Daha İyi bir Kullanıcı Deneyimi

ABBYY PDF Transformer+ bütünsel bir kullanıcı arayüzünü pratik gezinti araçlarıyla birleştirerek tek sayfalı belgelerden karmaşık ve çok sayfalı belgelere kadar her türlü PDF belgesine göz atıp bunlarla çalışabilmenizi sağlar.

1. Açın ve Görüntüleyin

ABBYY PDF Transformer+, akıllı teknolojileri kullanımı kolay bir arayüzle birleştirerek her türlü ve her karmaşıklık düzeyindeki PDF belgelerini açmanızı, içeriğine göz atmanızı ve üzerinde çalışmanızı sağlayacak pratik araçlar sunar.

 

fea01.pngHer türlü PDF belgesiyle çalışın

Her türlü PDF belgesini hemen açıp çalışmaya başlayabilirsiniz; entegre Adobe® PDF Library teknolojisi sayesinde belgenin türü, kaynağı ve uyumlu olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek yok.

 

fea02.pngSezgisel gezinmenin keyfini çıkarın

Sezgisel gezinti araçlarını kullanarak PDF içeriğine kolayca göz atın. Sayfalar arasında hızlıca geçiş yapabilir, yakınlaştırma veya uzaklaştırma yapabilir ya da sadece "genişliğe sığdır" seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

2. İnceleyin ve Yorum Yapın

ABBYY PDF Transformer’ın tüm PDF türlerine uyumlu olması sayesinde paylaştığınız veya aldığınız tüm PDF belgeleri kolayca incelenebilir, üzerine yorum yazılabilir veya not düşülebilir. Pratik PDF inceleme araçları sayesinde kolayca yorum ve not eklenebilir, metinler vurgulanabilir ve kişilere görüşme konuları atanabilir.

 

fea03.pngYorumlar ve notlar ekleyin

PDF belgelerini oluştururken veya incelerken iş arkadaşlarınızla ortak çalışın: yapışkan notlar, yazının üzerini veya altını çizme, metin, ekleme, metin vurgulama veya geri bildirimde bulunma gibi pratik yorum ve bilgi notu araçlarını kullanın. Ayrı bir yorumlar bölümü, belge içindeki yorumları ve bilgi notlarının genel bir özetini üzerinde arama yapabileceğiniz ve yazara, tarihe ya da duruma göre sıralayabileceğiniz bir şekilde görüntüler.

 

fea04.pngBelge onay durumu ataması yapın

«Kabul edildi», «Reddedildi», «İptal edildi» veya «Tamamlandı» gibi durumlar atayarak PDF belgesinin tartışılmasını ve onaylanmasını daha etkin ve şeffaf hale getirin. Hatta PDF belgenizi «Onaylandı» veya «Görüşülüyor» şeklinde işaretleyebilir veya şirket içi onay süreçlerine uygun şekilde damgalayabilirsiniz.

 

fea05.pngGüçlü arama işlevi sayesinde zamandan tasarruf edin

Taranmışlar dâhil her türlü PDF dosyasında anahtar kelimeleri, metin içindeki tümceleri, yorumları ve meta verilerini hızlıca aratın. Bir kelimenin belge içinde geçtiği tüm yerleri bulup vurgulatmak için «Ara ve Vurgula» özelliğini kullanmanız yeterli.

 

3. Düzenleyin ve Değiştirin

PDF dosyasındaki bir yazım hatasını düzeltmeniz ya da doğrudan bir kelime girmeniz veya silmeniz mi gerekiyor? Değişiklikleri yapmak için artık kaynak dosyaya bakmak zorunda değilsiniz. ABBYY PDF Transformer+ sayesinde PDF belgelerinizi hızlıca düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

 

fea06.pngYazım hatalarını düzeltin, metinleri lokal olarak düzenleyin

Sezgisel düzenleme araçları lokal değişiklikler yapabilmenize veya PDF belgesi içindeki metni değiştirebilmenize imkân tanır. “Silgi” ve “Metin Kutusu” gibi gelişmiş araçları kullanarak taranmış PDF belgelerini bile düzenleyebilirsiniz.

 

fea07.pngMetin veya görüntü ekleyin 

İhtiyaç duyduğunuz yerlere metin veya görüntü ekleyin. Yerleştirdiğiniz metnin yazı tipini ve arka plan rengini orijinal belge stiline göre ayarlayın.

 

fea08.pngMetin veya görüntü çıkarın

Düzenle modunu kullanarak, menüye sağ tıklayıp veya "Silgi" aracını kullanıp PDF dosyalarındaki metinleri veya görüntüleri hızlıca çıkarabilirsiniz.

 

fea09.pngSayfaların üzerinde “oynama yapın” 

PDF belgelerinizdeki sayfaları ihtiyacınıza göre düzenleyin; ekleyin, silin, değiştirin, sağa veya sola döndürün ya da boş bir sayfa oluşturun.

 

4. Oluşturun ve Birleştirin

Kolayca PDF belgeleri oluşturun veya kağıt belgeleri üzerinde arama yapılabilir PDF'ler olarak tarayın. Oluşturduğunuz dosyaları herhangi bir PDF okuma aracıyla görüntüleyebilirsiniz. Dosyalar her aygıtta aynı düzenle görünecektir. Ayrıca, ABBYY PDF Transformer+ ile arama yapılabilir ISO standardı PDF/A belgeler oluşturabilir ve dosya boyutunu küçültmek için MRC sıkıştırma işlevini kullanabilirsiniz.

 

fea11.pngAranabilir PDF olarak tarayın

Kâğıt belgenizi tarayın ve görüntülerdeki metinleri doğru bir şekilde alan ABBYY OCR teknolojisini kullanarak kolayca yeniden kullanılabilen veya arama yapılabilen bir PDF dosyası oluşturun. 

 

fea12.pngPDF oluşturun

Başkalarıyla paylaşmak üzere Microsoft® Word, Excel®, PowerPoint®, Visio®, Apache OpenOfficeTM veya yazdırma özelliği bulunan herhangi bir uygulama aracılığıyla PDF'ler oluşturun. Aynı anda birkaç PDF dosyası oluşturarak zamandan tasarruf edin.  

 

fea13.pngBirkaç dosyadan tek bir PDF dosyası oluşturun

Farklı dosya biçimlerindeki belgeleri hızlıca tek bir PDF dosyası halinde birleştirin. Yeni oluşturulan PDF belgesinin sayfalarını yeniden düzenleyebilir, sayfaları çıkarabilir veya yeni sayfalar ekleyebilirsiniz.

 

5. Metni Çıkarın ve Yeniden Kullanın

Bir PDF dosyasının veya kâğıt belgenin içine "yerleştirilmiş" bilgileri ve metinleri hızlıca çıkararak zamandan ve emekten tasarruf edin — metinleri yeniden yazmanıza artık gerek yok.  Belgenin içeriğini yeniden kullanabilmek için içindeki metni, tabloları veya görüntüleri kolayca çıkarın veya tek bir tıklamayla tüm belgeyi Microsoft® Office ve OpenOffice.orgTM Writer gibi düzenlenebilir elektronik dosya biçimlerine dönüştürün.

 

fea14.jpgYeniden yazma zahmetine son – belgeleri düzenlenebilir dosya biçimlerine dönüştürün

Taranmış PDF'ler dâhil her türlü PDF dosyasını, orijinal düzen ve biçimlendirmelerini koruyarak Microsoft® Word, Excel® ve OpenOfficeTM Writer gibi düzenlenebilir dosya biçimlerine dönüştürün.  PDF Transformer+, ABBYY'nin metin tanıma ve belge dönüştürmede %99,8'e varan doğruluk oranı sunan ödüllü OCR teknolojisini temel almaktadır. 

 

fea15.jpgMetin çıkarın ve kullanın

Bir PDF dosyasındaki metni, orijinal biçimlendirmesini bozmadan herhangi bir uygulamaya kopyalayın. ABBYY PDF Transformer+ tüm kâğıt belgelerinizi zahmetsizce elektronik metinlere dönüştürebilmenizi sağlar – belgeleri doğrudan PDF olarak taramanız yeterlidir, başka hiçbir adım gerekmez.

 

fea16.jpgKapsamlı dil desteğinden faydalanın

ABBYY OCR teknolojisi ve rakipsiz dil desteği sayesinde, 189 dildeki ve her türlü dil kombinasyonundaki belgeleri etkin bir şekilde dönüştürüp yeniden kullanabilirsiniz.

 

6. Koruyun ve Paylaşın

ABBYY PDF Transformer, PDF dosyalarınızın boyutlarını optimize ederek ve izinsiz görüntüleme, kopyalama veya yazdırmaya karşı güvenilir araçlar sunarak PDF belgelerinizi etkin ve güvenli bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olur. 

 

fea17.pngPDF'lerinizin boyutunu optimize edin

E-posta ile veya çevrimiçi göndermek ya da dijital arşivinizin deposunu daha verimli kullanabilmek için PDF'lerinizin boyutunu küçültün. ABBYY'nin gelişmiş dosya sıkıştırma teknolojisi, dosya kalitesini düşürmeden dosya boyutlarını azaltabilmenizi sağlar.

 

fea18.pngBelgelerinizi izinsiz kullanıma karşı koruyun

PDF'lerinizi 128 ve 256 bit AES şifrelemeli parolalar ile koruyarak içeriklerine yetkisiz kişilerin erişmesini önleyin. Ayrıca, dosyalar üzerine kullanım kısıtlamaları koyabilir veya yazdırma ve metin düzenleme dâhil her türlü yetkisiz kullanımı tamamen engelleyebilirsiniz. 

 

fea19.pngPDF belgelerinizi dijital olarak imzalayın

Elektronik belgeleri dijital imzayla imzalayarak içeriğinin bütünlüğünü ve gerçekliğini koruyun.

 

fea20.jpgHassas bilgileri düzeltin

Belgeyi çevrimiçi göndermeden veya yayınlamadan önce metindeki veya meta verilerdeki kişisel bilgiler, banka hesap numaraları vb. gibi hassas bilgilerinizi tamamen kaldırın. «Ara ve Düzelt» seçeneğini kullanarak tüm belgedeki gizli bilgileri tek seferde otomatik olarak kaldırabilirsiniz.

 

1. Herhangi bir PDF dosyasının içeriğiyle kolayca çalışın

Modern, sezgisel arayüzle mükemmel kullanıcı deneyimi ve daha fazla üretkenlik 

ABBYY PDF Transformer+, PDF belgeleriyle olan günlük çalışmalarınız için pratik araçlar ve çalışma ortamı sunarak ofis görevlerinizi kolaylaştırmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Oldukça sezgisel arayüzü ve uygulamanın açılışı sırasında çıkan Hızlı Görevler menüsü sayesinde PDF dosyalarıyla ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü soruna uygun bir çözüm bulacaksınız.

Özel bir teknik tecrübe gerektirmez

Akıllı PDF türü algılama teknolojisi sayesinde, bir PDF belgesinin içeriğiyle anında ve zahmetsizce çalışmaya başlayabilirsiniz; belge türü ne olursa olsun metinleri ve görüntüleri kopyalayın, bilgi çıkarın veya değiştirin, tüm PDF belgesinde arama yapın, anahtar kelimeleri vurgulayın ve seçilen verileri gerektiği gibi düzeltin.

2. Taranmış PDF'lerde benzersiz performans

Taranmış PDF'lerin içeriğine hızlıca erişin

Yazılım taranmış veya "salt görüntü" PDF dosyaları dâhil tüm belgelerdeki görüntülerde "gizlenmiş" metni okumak ve almak için ABBYY'nin ödüllü Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisini kullanır.  ABBYY OCR teknolojisi, taranmış PDF'leri arka planda %99,8'e varan metin tanıma doğruluğu ile işler ve bu PDF'lerde doğru anahtar kelimesi aramasına ve PDF dosyalarının yüksek kalitede düzenlenebilir dosya biçimlerine dönüştürülmesine imkân tanır.

Taranmış PDF dosyalarındaki metinlerle çalışmak için gelişmiş araçlar 

Temel düzenleme seçeneklerinin yanı sıra, ABBYY PDF Transformer+ taranmış PDF'ler için özel tasarlanmış gelişmiş araçlar da sunar. Bu tür bir belgeyle çalışırken metni hızlıca düzenlemek, silmek veya PDF dosyanıza lokal olarak eklemek için doğru seçeneği seçebilirsiniz.

3. Etkin belge işbirliği

Yorum ve bilgi notu ekleme özelliğiyle PDF belgelerinde interaktif tartışma 

ABBYY PDF Transformer+ programının yeni interaktif yorum yapma seçenekleri, daha verimli ve etkin bir şekilde geri bildirimde bulunabilmenizi, fikir paylaşabilmenizi ve belge taslaklarını onaylayabilmenizi sağlar. Mevcut tartışmalarınız için güncel durumlar atayabilir, iş arkadaşlarınız tarafından yapılmış yorumları veya önerileri görebilir bu yorumlara yanıt verebilir ve yorumlar sekmesinde yazara veya duruma göre özet halinde sınıflandırabilirsiniz. 

Her türlü PDF belgesiyle uyumluluk

Tümleşik Adobe PDF Library teknolojisi, her tür PDF belgesinin açılabilmesini ve üzerinde çalışılabilmesini mümkün kılar. Ayrıca, ABBYY PDF Transformer+ ile ISO standardı PDF/A  dosyaları dâhil her türlü PDF dosyasını oluşturabilir ve iş arkadaşlarınızın bu dosyaları herhangi bir PDF okuyucu ile açabilmesini sağlayabilirsiniz.