Fiyatı

EN İYİMİZ DAHA DA İYİLEŞTİ

LiveSketch – Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi temelli serbest formda çizim. Videoyu İzleyin

 

Sektörce takdir edilen grafik tasarım araçları

En iyimiz daha da iyileşti – CorelDRAW® Graphics Suite 2017 en son ve şimdiye kadar ki en yenilikçi grafik tasarım programımız! CorelDRAW Graphics Suite X8 sürümündeki tüm endüstri tasarımdan beğenilen araçlara ve daha fazlasına sahip olun. Elle taslak çizip tarayarak bilgisayara geçirme işlemini atlayın ve yeni ilginç aracımız LiveSketch™ aracıyla fikirlerinizi ilham gelir gelmez yakalayın. Paketimiz, kolaylıkla ve güvenle güzel tasarımlar, grafikler, fotoğraflar ve web siteleri yapmanızda yardımcı olan sıradışı özelliklerle geliyor.

 

 

Çeşitli uygulamalardan oluşan kapsamlı bir araç kutusunu açın

Tasarım tutkunuz, yeteneğiniz veya ilginiz ne olursa olsun, CorelDRAW Graphics Suite 2017 tüm yaratıcılık tiplerini tatmin edecek yedi güçlü uygulamadan oluşan bir koleksiyon sunuyor. Kaç tane farklı tipte orijinal proje tasarlayabileceğinizi görmek sizi şaşırtacak!

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı
CorelDRAW 2017 Corel PHOTO-PAINT 2017 Corel Font Manager 2017 Corel CONNECT 2017 Corel CAPTURE 2017 Corel Website Creator* Corel PowerTRACE 2017

 

 

Doğrudan atlayın

İster ilk kez kullanmaya başlıyor, isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW Graphics Suite 2017 işe başlamanızı kolaylaştıracaktır. Temelleri öğrenin, bir Startup turuyla yenilikleri görün veya Adobe kullanıcıları için tasarlanan özel bir turla pakete geçiş yapın. İşakışı ihtiyaçlarınızla eşleşen bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin, yüksek kalitede içerikten ve kapsamlı ürün içi eğitimden faydalanın.

 

 

 

 

Özelleştirin

Tüm favori araçlarınızla kendinizi evde hissedin! Özel ikon boyutu, masaüstü ve pencere çerçeve rengi ile tasarım alanınızı ihtiyaçlarınıza göre adapte edin. Popüler Corel Font Manager™ 2017 yardımıyla projeleriniz için font araştırın ve organize edin. Doğrudan uygulama içinden ücretsiz veya gelişmiş uygulama, eklenti, font paketleri ve diğerlerini indirerek yaratıcı araç ve içerik koleksiyonunuzu genişletin.

El Sanatı

Bu grafik tasarım yazılımının sezgisel, yüksek kalibreli özellikleriyle tasarım yeteneğinizi en üst düzeyde gösterin. Font arama ve filtreleme özellikleriyle herhangi bir proje için hızlıca fontunuzu bulun. İlham geldiği an kalem benzeri aygıtla tüm orijinal fikirleri yakalamanızı sağlayan yeni LiveSketch aracıyla değerli tasarım zamanınızdan tasarruf edin. Yeni nokta düzenlemeyle daha hızlı çalışın, Corel® PHOTO-PAINT® 2017 içindeki Healing Clone aracıyla fotoğraflarınızı düzenleyin.

 

 

Eğlence

Herhangi bir ortamda sonuç alıcı, profesyonel kalitede çıktılar oluşturun: dikkat çekici logolar ve tabelalardan çarpıcı pazarlama materyallerine, web ve sosyal medya grafiklerine, panolara vs. Endüstri lideri dosya formatı uyumluluğu ve gelişmiş renk yönetimi araçlarıyla CorelDRAW Graphics Suite 2017, her tür proje için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve hassasiyeti sunar. Yaratıcılık yolculuğunuzda, CorelDRAW kullanıcılarının canlı ve ilham verici topluluğunun pozitif etkisini keşfedin.

 

 

 

 

LiveSketch aracı Gelişmiş vektör önizlemeleri, noktalar ve tutaçlar Öne çıkan etkileşimli sürgüler Özel nokta şekilleri Dokunmatik dostu arayüz

YENİ!

LiveSketch aracı

Hareket halindeyken çizin ve tasarlayın! LiveSketch, Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi teknolojilerindeki son gelişmeleri temel alan, devrimsel bir yeni araçtır. Dokunmatik aygıttaki serbest formdaki taslakları hassas vektörel eğrilere dönüştürülür.

YENİ!

Gelişmiş vektör önizlemeleri, noktalar ve tutaçlar

Artalan tasarımının üzerinde kaybolmayan gelişmiş önizleme, nokta ve tutaçlarla, nesneleri ve efektleri çok daha verimli şekilde düzenleyin.

YENİ!

Öne çıkan etkileşimli sürgüler

Çok daha belirgin etkileşimli sürgüler sayesinde nesne dolguları, şeffaflık, harmanlama, derinlik, gölge ve konturlarla kolaylıkla çalışın.

YENİ!

Özel nokta şekilleri

CorelDRAW 2017, her nokta tipine ayrı bir şekil atayarak smooth, cusp ve symmetrical noktaların ayırt edilmesini kolaylaştır, böylece eğrileri ve nesneleri şekillendirmeyi basitleştirir. Ayrıca iş akışınıza en uygun olan nokta şekillerini seçebilirsiniz.

YENİ!

Dokunmatik dostu arayüz

Tablet Modu desteği dokunarak veya bir stylus ile hızlı düzeltmeler yapmayı kolaylaştırıyor. Yeni Touch çalışma arayüzü, sadece en sık kullandığınız araç ve komutları görüntüleyerek çizim pencerenizin boyutunu büyütür, ayrıca tek bir dokunmayla kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

         
Güçlü stylus geliştirmeleri Eski çalışma arayüzlerini içe alma
      Microsoft Surface Dial desteği Uyumluluk Çoklu monitör, 5K ve Eş Zamanlı Stylus desteği

YENİ!

Güçlü stylus geliştirmeleri

Microsoft Surface ve gelişmiş stylus desteğiyle, çok daha doğal çizim deneyiminin keyfini çıkarın ve çok daha etkileyici sonuçlar elde edin. Yeniden tasarlanan arayüz, ilgili kontrollere hızlı erişim ve kullanmak istediğiniz stylus özelliklerini hızlıca seçme olanağı sunuyor. CorelDRAW Graphics Suite 2017 sürümündeki geliştirmelerle, çeşitli araç ve efektleri kontrol edebilmek için stylus basınç, eğim, ivme ve dönmesinin avantajını yaşayın.

YENİ!

Eski çalışma arayüzlerini içe alma

CorelDRAW Graphics Suite 2017, X6, X7 ve X8 sürümlerinde oluşturulmuş olan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT çalışma arayüzlerini doğrudan içe alır. Bazı çalışma arayüzü öğelerini alırken diğerlerini gözardı etme esnekliğine sahipsiniz. Bunları kullanmakta olduğunuz çalışma arayüzüne ekleme veya tamamen yeni bir arayüz konfigürasyonu oluşturma seçeneğiniz var. Hangi çalışma arayüzü öğelerini kaydedeceğinizi veya içe alacağınızı seçmek çok daha kolay.

YENİ!

Microsoft Surface Dial desteği

CorelDRAW Graphics Suite 2017, Windows 10’da doğal Microsoft Surface Dial desteği sunar. Paketteki CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT uygulamalarını kullanarak, teknolojiyle oluşturma ve etkileşime girmenin en benzersiz yollarından birini deneyimleyin.

Uyumluluk

Microsoft Windows 10 için tam destekle ihtiyaç duyduğunuz gücü ve kararlılığı edinin ve yenilikçi özellikleriyle grafik tasarımı yazılımı deneyimini nasıl büyüteceğini keşfedin, ek olarak Windows 8.1 ve 7 için devam eden desteğin keyfini çıkarın. AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX, PPT dahil olmak üzere en son dosya formatlarıyla tasarım programınızın uyumluluk seçeneklerinizi geliştirin.

Çoklu monitör, 5K ve Eş Zamanlı Stylus desteği

Yeni çoklu monitör ve 5K görüntüleme desteğinin avantajını yaşayın. Wacom tabletleri ve aygıtlarının yanısıra Microsoft Surface gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletler için eklenen kontrollerle hızlı ve verimli çalışın.

         
Corel Font Manager™ Font filtreleme ve arama Nesneleri Gösterme Eğri Segmentlerini Kopyalama Gaussian Blur özelliği

Corel Font Manager™

Tüm font ihtiyaçlarınızı gidermek için, yeni Corel Font Manager ile fontlarınızı inceleyin, yönetin ve organize edin. Font koleksiyonlarınızı kolaylıkla yönetin ve fontları yüklemeden kullanın. Grafik tasarım, yayıncılık ve illüstrasyon, paket tasarımı, tabela tasarımı, reklam ve web sitesi tasarımı için günlük olarak font kullanması gereken tüm profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Font filtreleme ve arama

Gelişmiş font filtreleme özelliğiyle değerli tasarım zamanınızdan tasarruf edin. İhtiyaç duyduğunuz fontu, birden fazla klasörde aramak için zaman kaybetmek zorunda kalmadan, hızlıca bulun. Örneğin, elyazısı görünümünde bir yazıtipi arıyorsanız, “script fonts” filtresiyle hızlıca gözatın. Font listesi, otomatik olarak bilgisayarınızda bu filtrenize uygun fontları listeleyecek şekilde güncellenecektir.

Nesneleri Gösterme

Siz istediniz, biz dinledik! CorelDRAW kullanıcılarından gelen geribildirimlere göre oluşturduğumuz yeni önemli tasarım özelliklerinin avantajını yaşayın. Tüm katmanı gizlemeden katmandaki tek tek nesneleri veya grupları gizlemenizi sağlayan yeni Hide and Show Objects özelliğini kullanarak karmaşık projeleri yönetin.

Eğri Segmentlerini Kopyalama

Projenizdeki eğri segmentlerini yeniden kullanmanızı sağlayan Copy Curve Segments özelliğiyle varolan eğrileri kopyalayın, yapıştırın veya çoğaltın.

Gaussian Blur özelliği

Gölgelerin kenarlarındaki yumuşama derecesini ayarlamak için Corel PHOTO-PAINT içindeki Gaussian Blur lensini inceleyin, böylece nesnelerin arkaplan veya diğer nesnelere göre uzaklığını ve boyutunu kontrol edebilirsiniz.

         
Healing Clone aracı Straighten Image iletişim kutusu Knife Aracı Çalışma arayüzü özelleştirmesi Startup asistanı

Healing Clone aracı

Beğendiğiniz fotoğraflarınızı, güçlü yeni araçlarla çeşitli şekillerde düzelterek ve düzenleyerek geliştirin. Sorunlu bölgeleri, etrafındaki renk ve dokuyla kaplayarak temizleyen yeni Healing Clone aracını deneyin. Corel PHOTO-PAINT içindeki çok sayıda profesyonel fotoğraf düzenleme aracını inceleyin.

Straighten Image iletişim kutusu

Artık CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki gelişmiş Straighten Image iletişim kutusuyla, mimari fotoğraflarda veya bina fotoğraflarındaki gibi düz çizgiler ve yüzeyler içeren fotoğraflardaki perspektif deformasyonunu düzeltebilirsiniz.

Knife Aracı

Herhangi bir nesneyi veya nesne grubunu − vektör, metin ve bitmap – düz, serbest çizim veya Bézier çizgileriyle parçalara ayırın. Parçalara bölme işlemi sonucu oluşan yeni nesneler arasında boşluk bırakın veya üstüste bırakın. Bir anahat seçin veya uygulamanın anahat görünümünü en iyi şekilde koruyacak seçeneği otomatik olarak seçmesine izin verin.

Çalışma arayüzü özelleştirmesi

İşakışınıza uyan bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin. Sık kullandığınız öğelerin görünümünü değiştirerek tasarım ortamınızı basitçe adapte edin: masaüstü ve pencere çerçevesi rengini değiştirin, ikonları ve metin boyutunu özelleştirin. Kendi tarzınızda çalışın!

Startup asistanı

İster ilk kez kullanmaya başlıyor, isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW Graphics Suite 2017 işe başlamanızı kolaylaştıracaktır. Temelleri öğrenin, bir Startup turuyla yenilikleri görün veya Adobe kullanıcıları için tasarlanan özel bir turla pakete geçiş yapın. İşakışı ihtiyaçlarınızla eşleşen bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin, yüksek kalitede içerikten ve kapsamlı ürün içi eğitimden faydalanın.

         
Border and Grommet iletişim kutusu CorelDRAW SDK Geliştirici Topluluğu Daha fazla penceresi Kolay web sitesi tasarımı Eğitim materyalleri ve uzman ipuçları

Border and Grommet iletişim kutusu

Yeni Border and Grommet iletişim kutusu, bir sayfa veya bir sayfadaki seçili nesnelerden bir banner oluşturmanızı sağlar. İster logo ve web grafiği gibi küçük ölçekli bir proje, isterse banner ve araba kaplama gibi büyük işlerle çalışıyor olun, CorelDRAW ihtiyaç duyduğunuz çıktıyı sağlayacaktır.

CorelDRAW SDK Geliştirici Topluluğu

Yeni CorelDRAW & SDK Developer Community sitesinden destek alarak kendi otomasyon araçlarınızı oluşturun: community.coreldraw.com/sdk. Bu tasarım yazılımındaki, makrolarla görevleri otomatize etmenizde ve özel araçlar oluşturmanızda yardımcı olan, kapsamlı programlama makaleleri, tamamen aranabilir API referanslarını da içeren, çeşitli kullanışlı kaynakları araştırın.

Daha fazla penceresi

Doğrudan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içinden uygulamalar, eklentiler ve uzantılar indirerek yaratıcı araçlar koleksiyonunuzu geliştirin. Ücretsiz Corel Website Creator lisansınızı indirebilir, gelişmiş RAW işakışı için AfterShot Pro satın alabilir, ilginç biteşlem efektler için Corel ParticleShop uygulamasını deneyimleyebilirsiniz.

Kolay web sitesi tasarımı

Corel® Website Creator™ web sitesi tasarımını herkes için kolaylaştırıyor. Artık etkili video ve sesler ekleyebilir, Google Maps gibi online uygulamalar ekleyebilir ve dahili SEO araçlarıyla sitenizin başarısını takip edebilirsiniz. Şablon ve Site Stilleri, CSS3 desteği ve HTML5 yetenekleriyle, kodlamayı öğrenmeden etkileşimli ve gözalıcı siteler tasarlayabilir, oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Daha fazlası

Eğitim materyalleri ve uzman ipuçları

İster deneyimli grafik profesyoneli, isterse kendini geliştirmek isteyen tasarımcı olun, yeni ipuçları öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Eğitim videoları, webinarlar ve uzmanlardan ipuçları gibi sürekli büyüyen dinamik eğitim materyalleriyle size yardımcı olmak için buradayız. Ek olarak CorelDRAW Hints penceresi, doğrudan uygulamanın içinden eğitim videolarına ve ipuçlarına erişmenizi sağlıyor.

         
Serbest telifli, kaliteli içerik Yeniden tasarlanan, tam özelleştirilebilir arayüz Özel çalışma arayüzleri Dolgu ve şeffaflık konusunda tam kontrol Kolay yazıtipi önizlemesi ve gelişmiş karakter araçları

Serbest telifli, kaliteli içerik

Tümü grafik tasarım yazılımınızda yer alan 10.000’den fazla serbest telifli clipart, 2000 yüksek çözünürlüklü dijital resim, 1000 OpenType font, 350 profesyonelce tasarlanmış şablon, 800 çerçeve ve desen, 600’den fazla Degrade Dolgu ve dahasıyla tasarımınızı taze tutun.

Yeniden tasarlanan, tam özelleştirilebilir arayüz

Esnek araçlarımız ve ayarlarımız, doğal iş akışınızı yansıtıyor, böylece her şey ihtiyaç duyduğunuz an elinizin altında olacak. Daha yumuşak bir başlangıç için Lite, Classic veya Default arayüzlerinden birini seçin, sonra yeni hızlı özelleştirme özelliğini kullanarak araç kutunuzu ve özellik çubuklarınızı ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.

Özel çalışma arayüzleri

Çok sayıda önceden tanımlanmış arayüz, sektörünüze yönelik araçları organize ve erişimi kolay tutmanızı sağlıyor. Page Layout, Illustration arayüzünü seçerek veya çalışma ortamınızın Adobe Photoshop veya Illustrator programına benzeterek Creative Suite programlarından geçişi kolaylaştırın.

Dolgu ve şeffaflık konusunda tam kontrol

Degrade, biteşlem desen ve vektörel desenler konusunda tam kontrol vererek şimdiye kadar ki en güçlü dolgu motorunu oluşturduk. Eliptik ve dörtgensel degradeler oluşturun, şeffaflığı degrade dolgu ayar penceresindeki renkler üzerinden kontrol edin, nesnede degrade dolguyu tekrarlayın.

Kolay yazıtipi önizlemesi ve gelişmiş karakter araçları

Herhangi bir proje için mükemmel yazıtipini bulun. Font Playground, tasarımınıza aktarmadan önce farklı yazıtiplerini önizlemenizi ve deneme yapmanızı sağlıyor. Ek olarak yenilenen Insert Character penceresi, yazıtipindeki tüm karakterleri, sembolleri ve karakterleri görüntüleyerek daha kolay bulmanızı ve projenize eklemenizi sağlıyor.

         
Özel efektler ve gelişmiş fotoğraf düzenleme Hassas sayfa tasarımı ve çizim araçları QR kod oluşturucu Dahili İçerik Paylaşımı Gelişmiş OpenType desteği

Özel efektler ve gelişmiş fotoğraf düzenleme

Dört yeni basınca duyarlı Liquid aracı —Smear, Attract, Repel ve Twirl— ve yeni fotoğraf makinesi efektleri — Bokeh blur, Colorize, Sepia tonlama ve Time Machine— dahil olmak üzere özel efektlere göz atarak Corel® PHOTO-PAINT™ 2017 ile benzersiz resimler oluşturun. RAW dosya desteği 300'den fazla fotoğraf makinesini destekleyerek resimlerinizi zenginleştirme olanağı sağlıyor. Daha fazlası

Hassas sayfa tasarımı ve çizim araçları

Gelişmiş sayfa tasarımı özellikleriyle, sayfadaki tüm öğelerin doğru yerde olduğundan emin olun. Alignment Guides, yaklaşılan nesnelerin etrafında hizalama önerilere göre belirerek, nesneleri hızlıca yerleştirmenizde yardımcı olur. Outline Position seçeneği, konturun nesnenin iç kısmında, dış kısmında veya tam sınır çizgisi üzerinde yerleştirilmesini sağlar.

QR kod oluşturucu

Mobil pazarlama aracı olarak, benzersiz QR kodlar oluşturun ve tasarımlarınıza ekleyin. Kodlarınızı metin, resim ve renk ekleyerek çeşitlendirin ve degrade renk uygulayın —seçenekler sınırsız! Dahili doğrulama, QR kodunuzun tam olarak fonksiyonel olmasını garantiler ve önemli akıllı telefon ve tarama uygulamalarınca okunmasını sağlar.*

Dahili İçerik Paylaşımı

Paketteki uygulamalarla tamamen entegre olan çevrimiçi Content Exchange* uygulamasını inceleyin. Degrade, biteşlem desen ve vektörel desen dolgularınızı doğrudan CorelDRAW içinden kullanıcılarımızla paylaşın. İlham alın, kendi tasarımlarınızı sunun ve en çok beğendiklerinizi oylayın.

Gelişmiş OpenType desteği

Ligatür, süs, küçük büyük harf, kuyruklu varyasyonlar gibi gelişmiş OpenType tipografik özellikleriyle güzel metinler oluşturun. Bu tasarım programı, platformlar arası çalışmalar için ideal, OpenType kapsamlı bir dil desteği sunarak çalışmakta olduğunuz dile uygun olacak şekilde karakterleri özelleştirmenizi sağlar.

         
Karmaşık betik desteği Belge stilleri Özel Renk Harmonileri Yaratıcı vektör yazılımı Sayfa tasarımı araçları

Karmaşık betik desteği

Uygun yazımı garantileyen CorelDRAW'daki anahtar özellikler sayesinde, Asya ve Ortadoğu dilleriyle çalışmak çok kolay. Karmaşık kod desteği, OpenType fontlarla aynı şekilde çalışır, içerik hassaslığı elde etmek için yazarken karakterleri düzenleyebilirsiniz.

Belge stilleri

Object Styles penceresi, stillerin oluşturulmasını, uygulanmasını ve yönetimini basitleştirir. Birden fazla nesneyi tutarlı bir şekilde biçimlendirmek, çeşitli sürümler oluşturmak, bitüm belgede biçimlendirmeyi hızlı ve tutarlı bir şekilde uygulamayı kolaylaştıran Stil Setlerinin avantajını kullanın.

Özel Renk Harmonileri

Tasarımınız için kolaylıkla tamamlayıcı renkler paleti oluşturun. Color Harmonies aracı, Renk Stillerini bir Harmoni içinde birleştirerek renkleri topluca düzenlemenizi sağlar. Ayrıca tamamlayıcı renk şemalarını oluşturmak için renkleri ve renk değerlerini analiz eder — çeşitlilik isteyen müşterilerinizi tatmin etmek için mükemmel bir yol!

Yaratıcı vektör yazılımı

Vektörel tasarımınıza yaratıcı efektler ekleyin. Dört şekillendirme aracı — Smear, Twirl, Attract ve Repel — vektörel nesneleri iterek, çekerek, sündürerek, boşluklar bırakaraj düzeltmenizi sağlar.

Sayfa tasarımı araçları

Sevilen sayfa tasarım araçlarındaki geliştirmelerle, karmaşık sayfa tasarımları ve çizimler oluşturmak hiç olmadığı kadar kolay. Boş bir PowerClip çerçevesiyle metin veya grafik için bir alan rezerve edin. Placeholder Text aracını kullanarak bir sayfa tasarımını tasarlayın ve metnin nasıl görüneceği konusunda fikir edinin. Ek olarak, otomatik sayfa numaralandırmayla kolaylıkla sayfa numaraları ekleyin.

         
Doğal 64-bit ve çoklu çekirdek desteği Güçlü renk yönetimi motoru Web grafiği araçları Kolay biteşlemden vektöre dönüştürme Dahili içerik yönetici

Doğal 64-bit ve çoklu çekirdek desteği

Bu grafik tasarımı programındaki doğal 64-bit desteği ve çoklu çekirdek işlem gücüyle tasarımlarınızı hızlıca hazırlayın. Sonuçları daha kısa sürede görebilir, birden fazla uygulama açıkken takılmadan çalışır, daha büyük dosyaları açabilir ve düzenleyebilir, daha büyük dosya ve resimleri daha hızlı şekilde işleyebilirsiniz.

Güçlü renk yönetimi motoru

Farklı ortamlar için renk tutarlılığını kontrol edin ve her belge için ayrı renk paleti oluşturun. Renk yönetimi motoru renk hassasiyeti, ek olarak PANTONE'den en son renk profilleri için destek içerir. Baskıdan önce renklerinizin doğruluğunu bilerek masraflı yeniden bastırmaları azaltın.

Web grafiği araçları

CorelDRAW programının web grafiği araçlarıyla çekici web içerikleri ve grafikleri geliştirin. Pixels modu içeriğinizin online olarak nasıl görüntüleneceğini gösterir, Export iletişim kutusu kaydetmeden önce dosya formatlarını karşılaştırmanızı sağlar, böylece en yüksek dosya kalitesini elde etmek için ayarlarınızı iyileştirebilirsiniz.

Kolay biteşlemden vektöre dönüştürme

Değerli zamanınızı biteşlem resimleri vektöre dönüştürmek için harcamayın. Dahili Corel® PowerTRACE™ motorundaki geliştirmeler en iyi vektörleştirme sonuçlarını sağlar, en karmaşık biteşlem resimleri yüksek kaliteli vektörel nesnelere dönüştürür.

Dahili içerik yönetici

Varlıklarınızı aramanızı ve bulmanızı kolaylaştıran dahili arama aracımız Corel CONNECT ile içerikleri kolaylıkla bulun, sonra içeriği tipine veya projeye göre organize edin ya da gruplayın. Tepsilerinizi Microsoft SkyDrive ile senkronize ederek, başka bilgisayar ve mobil aygıtlardaki en son sürümlere herzaman erişin.

 

*BenVISTA PhotoZoom Pro 4 veya Website Creator uygulamalarını indirmek için doğrulanmış CorelDRAW Graphics Suite sürümü ve İnternet bağlantısı gerekiyor. Yazılım içinden online özelliklere ve içeriklere erişmek için doğrulanmış CorelDRAW Graphics Suite uygulaması içinde oturum açılmalı. Ürünü paketi yükledikten sonra, uygulamayı çalıştırmadan önce veya uygulamayı kullanırken doğrulayabilirsiniz.

Özellik

2017

X8

X7

X6

X5

Çizim Araçları

         

LiveSketch™ aracı

Yapay Zeka ve Otomatik Öğrenme konusunda en son gelişmeleri temel alan, ileri teknoloji LiveSketch aracıyla doğrudan çalışmaya başlayın. Doğrudan kalemli bir aygıttaki serbest formdaki çizimlerinizi hassas vektör eğrilere dönüştürün. Daha da iyisi, kağıda taslak çizmek, taramak ve vektöre dönüştürümek gibi zaman kaybettiren işlemlerden kurtulun.

YENİ

El Sanatı

Güçlü stylus geliştirmeleri

Gelişmiş stylus desteğiyle, çok daha doğal çizim deneyiminin keyfini çıkarın ve çok daha etkileyici sonuçlar elde edin.

YENİ

El Sanatı

Özel nokta şekilleri

CorelDRAW 2017, her nokta tipine ayrı bir şekil atayarak smooth, cusp ve symmetrical noktaların ayırt edilmesini kolaylaştır, böylece eğrileri ve nesneleri şekillendirmeyi basitleştirir. Ayrıca iş akışınıza en uygun olan nokta şekillerini seçebilirsiniz.

YENİ

El Sanatı

Öne çıkan etkileşimli sürgüler

Çok daha belirgin etkileşimli sürgüler sayesinde nesne dolguları, şeffaflık, harmanlama, derinlik, gölge ve konturlarla kolaylıkla çalışın.

YENİ

El Sanatı

Vektörel ve biteşlem desen dolgular

Object Properties penceresindeki gelişmiş kontrolleri kullanarak, vektörel ve biteşlem desenleri önizleyebilir, uygulayabilir ve dönüştürebilirsiniz. Oluşturduğunuz veya değiştirdiğiniz dolguları yeni .FILL formatını kullanarak kaydedebilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Gelişmiş Knife Aracı

Gelişmiş Knife aracı, vektörel nesneleri, metinleri ve biteşlemleri ayırmanızı sağlıyor. Tek tek nesneleri veya grupları belirli bir yol boyunca ayırabilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Dolguyu Düzenle iletişim kutusu

Edit Fill iletişim kutusu, tüm dolgu kontrollerine verimli şekilde erişim ve ayarlamaları yaparken eş zamanlı bir önizleme olanağı sağlıyor.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı

Degrade dolgular

Eliptik ve dörtgensel degrade dolgular oluşturun, tek tek dolgu noktalarına şeffaflık uygulayın, dolguyu nesne içinde tekrarlayın, dolgunun dönme açısını ayarlayın ve degrade dolgu geçişini yumuşatın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Real-Time Stylus (RTS) desteği

CorelDRAW and Corel PHOTO-PAINT içindeki fırça darbelerini kontrol etmek için, RTS-uyumlu kalem tableti veya aygıtlarının basınç ve eğiminin tam avantajını yaşayın.

El Sanatı El Sanatı

Nesneleri gizleme ve görüntüleme

CorelDRAW nesneleri veya grupları gizleme olanağıyla karmaşık projelerdeki nesneleri düzenlemenizde ve tasarımlarınızla denemeler yapmanızda kolaylık sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı

Gelişmiş vektör önizlemeleri, noktalar ve tutaçlar

Önizleme, noktalar ve tutaçlar için özel renkler seçerek alltaki renklere rağmen görünmelerini sağlayın, nesneleri düzenlerken daha verimli olmanızda yardımcı olur.

El Sanatı El Sanatı

Dolgu Damlalığı

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT programlarındaki dolgu damlalığı, dolgu arama, inceleme, önizleme ve seçme işlemlerini hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. Dolgu damlalığı diskte kayıtlı olan ve Content Exchange penceresindeki renklere de erişim sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Dolgu oluşturma

Çalışma ortamındaki seçili nesneleri kullanarak hemen vektörel ve biteşlem desen oluşturun ve kaydedin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Vektörel nesneleri yumuşatma

Smooth aracıyla eğri nesnelerde tırtıkları düzeltin ve nokta sayısını azaltın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Smear, Twirl, Attract ve Repel

Vektör nesnelerinizi geliştirmek için yaratıcı seçenekleri inceleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Ağ Dolgu

Çok daha akışkan renk geçişleriyle çok renkli renklendirilen nesneler tasarlayın. Şeffaflık seçeneğiyle belirli noktaların arkasında kalan nesneleri görüntüleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Damlalık

Renk, nesne özellikleri, efektler ve dönüşümleri bir nesneden diğerine kopyalamak için gelişmiş Eyedropper ve Paint Bucket araçlarını kullanın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Akıllı Dolgu Aracı

Etrafı kapatılmış bir alana hızlıca dolgu uygulayın. (Sadece vektörel nesnelere uygulanır)

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Eğri Araçları

B-Spline aracıyla daha az nokta kullanarak yumuşak eğriler oluşturun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Dimension & Callout

Geliştirilmiş ölçüm araçlarını, tek bir uygun pencereden erişin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Connector çizgileri

Yeni Connector Line aracıyla kolaylıkla diyagramlar ve akış şemaları oluşturun, şemalar otomatik olarak güncellenir ve kutuları taşıdığınızda çizgiler bağlı kalır.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Koordinatlı çizim

Object Coordinates penceresini kullanarak, bir nesneyi boyutunu ve sayfadaki konumunu belirterek oluşturun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Kullanıcı Arayüzü

2017

X8

X7

X6

X5

Dokunmatik dostu arayüz

Tablet Modu desteği hareket halindeyken çizim ve dokunarak veya bir stylus ile hızlı düzeltmeler yapmanızda yardımcı oluyor. Ek olarak yeni Touch çalışma arayüzü, çizim penceresini sadece çok kullandığınız araç ve komutları içerecek şekilde büyüterek arayüzünüzü akışkanlaştırır.

YENİ

El Sanatı

Microsoft Surface desteği

CorelDRAW Graphics Suite 2017, Windows 10’da doğal Microsoft Surface Dial desteği sunar. Paketteki CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT uygulamalarını kullanarak, teknolojiyle oluşturma ve etkileşime girmenin en benzersiz yollarından birini deneyimleyin.

YENİ

El Sanatı

Eski çalışma arayüzlerini içe alma

X6, X7 ve X8 sürümlerinde oluşturulan CorelDRAW ve Corel® PHOTO-PAINT® çalışma arayüzlerini kullanın. Çalışma arayüzünüzü kullanmakta olduğunuz arayüze alın veya tamamen yeni bir arayüz konfigürasyonu oluşturun. Ek olarak, hangi çalışma arayüzü öğelerinin alınacağını veya kaydedileceğini seçme esnekliğinin keyfini çıkarın.

YENİ

El Sanatı

Pencere çerçeve renklerini özelleştir

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki pencerelerin çerçeve renklerini özelleştirerek kişisel tercihlerinize uyarlayabilirsiniz

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı

Karşılama Ekranı

Welcome Screen (Karşılama Ekranı) üzerindeki yeni Product Details (Ürün Detayları) sayfası, paket ve kullanıcı hesabınız hakkındaki en yeni bilgiler için tek merkezli bir kaynak. Ürününüz veya aboneliğiniz, hesap durumunuz, ürün güncellemeleri, geçerli kaynaklar, arayüz seçimi ve Yükseltme Programı hakkında bilgi alabilirsiniz

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Çalışama Arayüzleri

Farklı uzmanlık düzeyleri ve belirli görevler için tasarlanan çalışma arayüzleri arasından seçim yapın: Page Layout ve Illustration, uzun süredir kullananlar için Classic seçeneği, yeni başlayanlar için Lite seçeneği, görünümü Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarına benzer arayüzler.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı

UltraHD 5K ekran desteği

4K ekranlar için güncellenmiş arayüz ve destek, uygulamaları UltraHD (ultra yüksek tanım) monitörlerde bile rahatlıkla görüntüleyin.

El Sanatı El Sanatı

Gelişmiş çoklu monitör desteği

CorelDRAW®  ve Corel®  PHOTO-PAINT®  desteklenen tüm işletim sistemlerinde, çeşitli çözünürlüklerde birden fazla monitör arasında güvenilir görünüm sağlayacak şekilde çalışır.

El Sanatı El Sanatı

Windows 10 desteği için iyileştirildi

Windows 10 desteğiyle, CorelDRAW Graphics Suite X8 programlarını en son Windows işletim sisteminde güvenle kullanın.

El Sanatı El Sanatı

Masaüstü rengini özelleştir

Masaüstünün yani CorelDRAW sayfası veya Corel PHOTO-PAINT resmi etrafındaki bölgenin rengini belgelerinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz

El Sanatı El Sanatı

Tamamen ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen arayüz

Güncellenen ve tamamen özelleştirilebilen arayüzle tasarım alanınızı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Yeniden tasarlanan ikonlar görünüm ölçeğini %250’ye kadar çıkarmanızı sağlıyor. Bir tema seçerek uygulama arkaplanını açıklaştırabilir veya koyulaştırabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı

Basit Özelleştirme

Quick Customize düğmelerini kullanarak araç kutusunu, pencereleri ve özellik çubuklarını ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Taşma düğmeleri

Tablet ve mobile aygıt kullanıcıları için taşma düğmesi, arayüze sığmayan ek araç, pencere ve kontroller olduğunu belirtmektedir.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Çoklu belge arayüzü

Birden fazla belgeyle sekmeli görünümde çalışın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Belgeleri ayırın

Birden fazla belgeyle çalışırken, bir belgeyi ayırarak uygulama penceresinin dışına taşıyabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Görüntü işleme

2017

X8

X7

X6

X5

Stylus desteği

Rötuş araçları, Eraser aracı, Paint aracı ve diğer fırça araçlarını kullanırken, basın. hareket, eğim ve dönme işlemlerinin avantajını yaşayın. Dahası, daha büyük sanatsal olasılıklar elde etmek için dönme, düzlük ve uzama ayarlarıyla denemeler yapın.

YENİ

El Sanatı

Perspektif deformasyonlarını düzeltme

Artık mimari fotoğraflar veya bina fotoğraflarında düz çizgileri ve yüzeyleri kullanarak fotoğraflardaki perspektif deformasyonlarını düzeltebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı

Healing Clone

Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni Healing Clone aracı, rengi etrafındaki alana uyan bir bölgeden örnek desen alarak sorunlu bölgeleri temizlemenizi sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı

Gaussian Blur efekti

Corel PHOTO-PAINT içindeki Gaussian Blur özel efekti, resimlerinizi kalıcı olarak değiştirmeden flulaştıran lensler olarak kullanılabiliyor

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Akışkan araçlar

Corel PHOTO-PAINT programındaki dört basınca duyarlı Liquid araç —Smear, Attract, Repel ve Twirl— fotoğraf rötuşu için taze, yaratıcı seçenekler sunuyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Unsharp Mask Lens

Yanyana olan piksellerin kontrastını arttırarak, fotoğrafları keskinleştirirken kenar, geniş yapılar gibi yüksek ve düşük frekanslı detayları koruyabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Etkileşimli fırçadarbesi şeffaflığı ve yumuşatma

Klavye tuşlarını kullanarak fırça darbelerinin şeffaflığını ve yumuşaklığını etkileşimli olarak ayarlayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Özel efektler

Corel PHOTO-PAINT, Bokeh blur, Colorize, Sepia Toning ve Time Machine gibi yeni fotoğraf makinesi efektlerini sunuyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Düzlemsel Maske aracı

Corel PHOTO-PAINT programındaki yeni Planar Mask aracını kullanarak paralel çizgiler arasında kenarları yumuşatılmış, düzenlenebilir bir yüzey oluşturun. Blur efekti ile birleştirerek, düzlemsel maske dışındaki bölgeyi flulaştırarak belirli bir nesneye odaklanabilir, böylece alan derinliği oluşturabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Lens düzeltmesi

Straighten Image iletişim kutusundaki yeni Correct lens distortion sürgüsünü kullanarak içe ve dışa bombe deformasyonunu kaldırarak resimlerinizi düzeltin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Smart Carver

Fotoğrafta istenmeyen bölümleri çıkarırken eş zamanlı olarak fotoğrafın boyut oranını güncelleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

İçinden Geç Birleştirme Modu

Bir lensi veya efekti bir grup nesneye uygulayarak büyük kontrol sahibi olun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Resmi düzeltme

Etkileşimli kontrollerle resimleri hızlı ve kolayca düzeltin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Fotoğraf efektleri

Vibrance, Grayscale ve Photo Filter efektleriyle resimlerinizi ilgi çekici kılın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Ton eğrisi ayarlamaları

Resim tonlarını çok daha hassas şekilde ayarlayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Tipografi

2017

X8

X7

X6

X5

Özel karakterler, semboller ve şekiller

Yenilenmiş Insert Character penceresi, seçili olan yazıtipindeki tüm karakter, sembol ve karakterlere erişmenizi sağlayarak aradığınız karakteri bulmanızı ve belgeye eklemenizi kolaylaştırıyor.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı

Font katıştırma

CorelDRAW belgesini kaydederken yazıtiplerini de dosyaya ekleyerek dosyayı gönderdiğiniz kişinin belgeyi tam olarak tasarlandığı gibi görüntülemesini, yazdırmasını ve değiştirmesini garantileyebilirsiniz.

YENİDEN TASARLANDI

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Font Manager

Corel Font Manager, fontlarınızı ve font gruplarınızı yönetmenizi, organize etmenizi ve aramanızı kolaylaştırıyor, tipografi iş akışınızın tüm aşamalarında kontrolünüzü sağlayacak araçları sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı

Font listesi kutusu

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni font listesiyle fontları kolaylıkla görüntüleyebilir, filtreleyebilir ve bulabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı

Gelişmiş OpenType desteği

İçeriksel ve biçimsel alternatifler, kesirler, bağlantılar, sıra sayıları, süslemeler, küçük büyük harfler, işaretler gibi gelişmiş OpenType tipografi özelliklerinin avantajını yaşayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Karmaşık betik desteği

Asya ve Orta Doğu dilleri için doğru karakterlerin kullanıldığından emin olun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Font Playground

Font Playground penceresini kullanarak mükemmel yazıtipini araştırabilir, deneme yapabilir, önizleyebilir ve seçebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Asya dillerinde metinler için OpenType® desteği

Asya dillerindeki metinlere, genişlik, form, dikey metrik, kana şekil alternatifleri ve dönme gibi gelişmiş OpenType tipografi özelliklerini uygulayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Tasarım Varlıklarına Erişme

2017

X8

X7

X6

X5

Gelişmiş içerik yönetici

Geliştirilen Corel® CONNECT™ sahip olduğunuz tüm içeriklerin yanısıra çevrimiçi üreticilerin içeriklerinde arama yapmanıza da yardımcı olur. Aynı anda birden fazla tepsiyle çalışın, birden fazla projeyle çalışanlar için büyük bir esneklik sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Boş Belge/Resim hazırsetleri

Yeni Belge/Resim iletişim kutusunda hazır belge boyutu ve renk ayarları arasından seçim yapın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Şablon arama ve gelişmiş önizleme

Yeniden tasarlanan ve gelişmiş bir önizleme sağlayan New From Template iletişim kutusunda işiniz için doğru şablonu bulun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Yüksek kalitede Küçük Resim önizlemesi

CorelDRAW® ve Corel PHOTO-PAINT® dosyalarını kolaylıkla bulun ve organize edin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

İçerik Paylaşımı

Paketteki uygulamalarla tamamen entegre olan çevrimiçi Content Exchange uygulamasını inceleyin. Vektörel, biteşlem ve degrade dolgularınızı kullanıcılarımızla paylaşın, beğendiklerinizi oylayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Tepsileri Microsoft OneDrive ile senkronize edin

Projelerinize bulut üzerinden diğer bilgisayar veya mobil cihazlarla erişebilmek için, Corel CONNECT tepsilerini Microsoft OneDrive ile senkronize edin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Yerleşim Araçları

2017

X8

X7

X6

X5

Master Katmanlar

Master Katmanlar, çok sayfalı belgelerde sayfaya özel tasarımlar yapmanızı kolaylaştırıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Sayfa numaraları

Belgedeki tüm sayfalara anında sayfa numarası —alfabetik, nümerik veya roman— ekleyin, ister belirli bir sayfadan başlayın, ister belirli bir sayıdan.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Etkileşimli çerçeveler

Grafik ve metinler için yer tutucu olacak PowerClip nesneleri oluşturarak, tasarımı nihai içeriğini eklemeden önce sayfa tasarımını önceden izleyebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Yertutucu metin

Herhangi bir metin çerçevesi üzerinde sağ tuşa tıklayın ve anında yertutucu metinle doldurun, böylece nihai içeriği eklemeden önce sayfa tasarımını değerlendirmeniz kolay olur.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Canlı metin biçimlendirme

Metin biçimlendirme değişikliklerini belgeye uygulamadan önce eşzamanlı olarak önizleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Tablolar

Metin ve grafikler için yapısal sayfalar oluşturmak için tablo oluşturun veya alın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Uluslararası tırnak işaretleri

Belirli diller için tırnak işaretlerini özelleştirin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Web

2017

X8

X7

X6

X5

Web sitesi oluşturma

Corel® Website Creator™kullanarak web sitesi tasarlayın, oluşturun ve güncelleyin. Çok sayıda şablon, site stilleri, CSS3 desteği ve HTML5 yetenekleriyle, kodlamayı öğrenmeden web siteleri oluşturabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Piksellerle tasarım

Pixel Preview modundayken, çizimleri gerçek piksel boyutunda görüntüleyin ve oluşturun, böylece tasarımın Web'de nasıl görüneceğine dair daha hassas bir geribildirim almış olursunuz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Tasarım İş akışı

2017

X8

X7

X6

X5

Renk Stilleri penceresi

Gelişmiş Color Styles penceresini kullanarak renk stillerini ve renk harmonilerini görüntüleyin, düzenleyin ve değiştirin. Bir belgede kullanılan renkleri renk stiline dönüştürerek, tüm projede hızlıca renk değiştirin.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Bağlama duyarlı Object Properties penceresi

Yeniden tasarlanan Object Properties penceresi, bir kerede sadece bir biçimlendirme kontrolü grubunu gösteren yeni sekme seçeneğiyle sadece belirli bir göreve odaklanmanızı kolaylaştırıyor. Nesneye bağlı biçimlendirme seçenekleriyle tasarımınızı geliştirin.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Şeffaflık

Yeni Transparency ayarları, nesneye şeffaflık uygulamayı ve şeffaflığı düzenlemeyi hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Stil motoru ve penceresi

Kolaylıkla anahat, dolgu, karakter ve paragraf stilleri, stil gruplarından oluşan Stil Setleri oluşturarak, sadece bir stili değiştirerek tüm projeyi güncelleyebilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Renk yönetimi

Default Color Management Settings iletişim kutusunda, renkleri en hassas şekilde oluşturmak için uygulama renk politikalarını belirleyerek daha fazla kontrole sahip olun.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

PANTONE spot renk paletleri

PANTONE'nin en son renk paletleri için destek alın.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Gölgelerde Gaussian Blur ile yumuşatma

Gaussian Blur yumuşama kullanılan CorelDRAW gölgeleri artık çok daha gerçekçi

El Sanatı El Sanatı

Yaratıcılık araç koleksiyonunuzu genişletin

Doğrudan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içinden uygulamalar, eklentiler ve uzantılar indirin veya satın alın.

El Sanatı El Sanatı

Align and Distribute penceresi

Align and Distribute penceresi, kullanılabilir hizalama seçeneklerine hızlı ve kolay erişim sağlıyor, böylece nesneleri hassas bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

QR kodlar

Metin, resim ve renk içeren benzersiz QR kodlar oluşturun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Tamlayıcı renkleri bulmak

Bir renk harmonisindeki tüm renkleri kurallara bağlı bir sistemle değiştirerek, renk harmonisini korurken renkleri değiştirebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Hizalama ve Dinamik Kılavuzlar

Hizalama kılavuzlarını görüntüleyin, ayarlayın ve düzenleyin. Intelligent Spacing kılavuzları, belirli bir nesneye yakınlaşan nesnelerin önceden tanımlanan bir uzaklıkta konumlandırılmasına yardımcı olurken, Intelligent Dimensioning kılavuzları, bir nesnenin yakındaki bir nesneye göre ölçeklenmesini veya döndürülmesini sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Anahat Konumu

Yeni Outline Position seçeneği, konturun nesnenin iç kısmında, dış kısmında veya tam sınır çizgisi üzerinde yerleştirilmesini sağlar.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Nesne Stilleri önizlemesi

Object Styles penceresindeki yeni pencerede uygulamadan önce stili önizleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Renk Harmonileri

Bir belgedeki renk stillerini gruplayarak, farklı renk şemaları kullanan seçenekler oluşturun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Serbest Seçim aracı

Seçmek istediğiniz nesne veya şekillerin etrafında serbest çizim çerçeve oluşturmanıza olanak veren yeni Freehand Pick aracıyla, nesneleri seçerken zamandan tasarruf edin ve kontrol sahibi olun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Kırpma Maskesi Oluşturma seçeneği

Gruptaki nesneleri değiştirmeden, bir grup nesneye kırpma maskesi uygulayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Biteşlemleri vektörleştirme

Corel® PowerTRACE® ile biteşlem resimleri yumuşak bir şekilde düzenlenebilir vektörel grafiklere dönüştürün.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Yorumlarıyla PDF

PDF dosyasını içe alırken tüm yorumları ve açıklamarı da alarak müşterileriniz ve iş arkadaşlarınızla daha iyi bir paylaşım sağlayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Yazıtipi tanıma

MyFonts.com'un dahili WhatTheFont™ aracıyla, yazıtiplerini doğrudan CorelDRAW içinde tanıyın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Windows Renk Sistemi Desteği

Corel ve Microsoft uygulamaları arasında kolay renk eşleştirmesi.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Adobe Color Management Modülü

Corel ve Adobe uygulamaları arasında kolay renk eşleştirmesi.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Belge renk paleti

Her tasarım projesi için anında otomatik olarak özel bir renk paleti oluşturun. Böylece projede kullandığınız renklere daha sonra da hızlıca ulaşabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Dahili RAW kamera desteği

RAW kamera dosyalarını (yüzlerce fotoğraf makinesi modeli desteklenmektedir) doğrudan fotoğraf makinesinden alın, düzenleyin eşzamanlı olarak önizleyin.

(>400 yeni kamera modeli destekleniyor)

El Sanatı

(>400 yeni kamera modeli destekleniyor)

El Sanatı

(>300 yeni kamera modeli destekleniyor)

El Sanatı

PDF/A desteği

Elektronik arşivleme için bir ISO standardı olan PDF/A dosya formatında kaydederek dosyalarınızı gelecekte kullanmak üzere saklayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Adobe ürün desteği

Eklenen Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, PDF/A ve Acrobat X desteğiyle, Corel ve Adobe uygulamaları arasındaki kesintisiz iş akışını garantileyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Microsoft ürün desteği

Microsoft Publisher (sürüm 2002, 2003, 2007 and 2010), Microsoft Word 2007 ve Microsoft Visio®(2000-2007) desteğinin keyfini çıkarın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

AutoCAD DWG/DXF desteği

CAD dosyası (exchange) formatlarının son sürümleriyle çalışın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Baskı & Yayınlama

2017

X8

X7

X6

X5

Hazırlama ve Germe penceresi

Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni Prep and Stretch (Hazırlama ve Germe) penceresi, fotoğraf ve resimlerle mükemmel kompozisyonu üç adımda elde etmenizi sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı

Pankart baskısı için Çerçeve ve Gromet

CorelDRAW içindeki Border and Grommet (Çerçeve ve Gromet) iletişim kutusunu kullanarak, basılacak pankartları için çerçeve ve gromet işaretleri ekleyebilirsiniz

El Sanatı El Sanatı

Ön Kontrol

Yazdırma, dışa verme veya PDF olarak yayınlamadan önce kalite kontrolü yapın. Ön kontrol, sorunları ve çıkma olasılığı olan sorunları belirleyerek bunları çözme konusunda önerilerde bulunur.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Ekranda renk provası

Çalışmanızın ve renlerin farklı çıkış aygıtlarında ve diğer uygulamalarda nasıl görüneceğini güvenilir bir şekilde önizleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Birleştirerek Yazdırma

Bir veri kaynağındaki metinle bir çizimi birleştirerek hızlıca kişiye özel davetiyeler, etiketler ve başka projeler oluşturun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Performans

2017

X8

X7

X6

X5

Doğal 64-bit

64-bit işlemci için doğal destek sayesinde büyük dosyalarla hiç olmadığı kadar hızlı çalışın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Çok çekirdek desteği

Bilgisayarınızın gücünü arttıran çoklu çekirdek işlemedeki geliştirmelerin sağladığı güçlü performansla işlerinizi çok daha hızlı tamamlayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Dinamik ürün güncellemesi

En son ürün güncellemeleri, yeni içerik, ipuçları ve püf noktalarına hemen erişin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Dağıtım ve Otomasyon

2017

X8

X7

X6

X5

Geliştirici Topluluğu sitesi

Yeni Developer Community sitesi desteğiyle, kendi otomasyon araçlarınızı oluşturabilirsiniz.. Web sitemizi ziyaret edin: community.coreldraw.com/sdk.

El Sanatı El Sanatı

Windows Installer (MSI) desteği

MSI desteğiyle yazılımı verimli bir şekilde dağıtın, BT çalışanları için Dağıtım Kılavuzu bulunmaktadır.

2015

El Sanatı

2012

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Microsoft Visual Studio Tools for Applications

Microsoft Visual Studio Tools for Applications 2012, Visual Basic.Net ve Visual C# dillerini kullanarak CorelDRAW Graphics Suite deneyiminizi özelleştirmenize olanak sağlıyor, Visual Studio 2012 Professional (veya sonrası) ile entegrasyon, .Net Framework yeteneklerini arttıran makrolar oluşturmak için ideal.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Microsoft Visual Basic for Applications

İş akışınızı ve yaratıcılık işlerinizi otomatikleştirin.

(v7.1)

(v7.1)

(v7.1)

(v7.1)

(v6.4)

Eğitim Materyalleri ve Dokümantasyon

2017

X8

X7

X6

X5

Hints penceresi

Gelişmiş Hints (İpuçları) penceresi, video ipuçları, daha uzun videolar, yazılı eğiticiler gibi ek kaynaklara hızlıca erişmenizi sağlıyor, böylece aramadan bir araç veya özellik hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ

El Sanatı

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Bir tur alın

Grafik yazılımını kullanmaya yeni başlayanlar, deneyimli kullanıcılar veya başka grafik uygulamalarına aşina olanlar, hemen çalışmaya başlamanızı ve CorelDRAW Graphics Suite X8 özellikleri ve araçlarının tüm avantajlarını kullanmanızı sağlayan bir tur alın

El Sanatı El Sanatı

Ekitaplara Erişim

CorelDRAW 2017 User Guide ve Corel PHOTO-PAINT 2017 User Guide, eKitap olarak bulunmaktadır. EPUB ve MOBI formatlarında yayınlanan kitaplar, ürün özellikleriyle ilgili kapsamlı içeriği eKitap okuyucunuza getiriyor.

El Sanatı El Sanatı

Eğitim videoları ve video ipuçları

Yardımcı eğitim videoları ve video püf noktalarıyla popüler tasarım görevleri hakkındaki bilgilerinizi arttırın.

5 saatten fazla eğitim videosu, “Yeni Özellikler” videoları

5 saatten fazla eğitim videosu, “Yeni Özellikler” videoları

5 saatten fazla eğitim videosu, 1,5 saat yeni özellikler videosu

(2 saatten fazla eğitim videosu)

(2 saatten fazla eğitim videosu)

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Hızlı Başlangıç Kılavuzu kullanışlı araçları ve özellikleri öne çıkararak hızlıca başlamanızı sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Uzmanlardan ipuçları

Dikkat çeken tasarımların pratik, gerçek hayattan örneklerini sunan CorelDRAW uzmanlarından öğrenin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

İçerik bildirimi

Yeniden tasarlanan Welcome Screen, yeni içerik, uygulama güncellemeleri ve eğitim kaynağı olduğunda bildirimde bulunuyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

İçerik

2017

X8

X7

X6

X5

Profesyonel clipart

Tasarımlarınız ve projeleriniz için 10.000’den fazla clipart resim ve 2000’den fazla araç şablonuyla tasarıma hemen başlayın

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Yüksek kalitede fotoğraflar

2000 yüksek kaliteli fotoğraflarla tasarımlarınızı geliştirin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Geliştirilmiş yazıtipleri

1000’den fazla profesyonel yazıtipi, popüler tasarımlar içeren kapsamlı seçeneklerden seçim yapın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Tasarım şablonları

375’den fazla profesyonelce tasarlanmış şablonla hızlı başlayın

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

(90’dan fazla yeni şablon)

Satın Alma Seçenekleri

2017

X8

X7

X6

X5

Ürün ve hesabınız hakkında daha fazla bilgi alın

Welcome screen (Karşılama Ekranı) üzerindeki yeni Product Details (Ürün Detayları) sayfası paket ve kullanıcı hesabınız hakkında sizi güncel tutuyor.

El Sanatı El Sanatı

Yükseltme Programı

Yeni, ekonomik CorelDRAW Yükseltme Programıyla güncel kalın. Bu edinmesi kolay plan, en son CorelDRAW Graphics Suite sürümünü sunuyor.

El Sanatı El Sanatı

Çok Kullanıcılı Lisans

Tek bir seri numarasıyla birden fazla kayıtlı kullanıcıya yükleme olanağı.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Abonelik

Yıllık CorelDRAW Graphics Suite aboneliği edinin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

 

 

 

 

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW 2017 – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2017 – Fotoğraf düzenleme
 • Corel Font Manager™ 2017 – Font arama ve yönetim aracı
 • Corel® PowerTRACE™ 2017 – Biteşlemden vektöre dönüştürme (CorelDRAW 2017 uygulamasının parçası olarak)
 • Corel® CONNECT™ 2017 – İçerik bulucu
 • Corel® CAPTURE™ 2017 – Ekran resmi yakalama araçları
 • Corel® Website Creator™* – Web sitesi tasarımı

Destekleyen Uygulamalar

 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4* – Dijital resimlerin boyutunu büyütmek için eklenti
 • Microsoft Visual Basic for Applications 7.1 - Görev otomasyonu
 • Microsoft Visual Studio Tools for Applications 2015 – Görev otomasyonu ve gelişmiş makro projeleri
 • Barcode Wizard – Endüstri standardı formatlarda barkod oluşturucu
 • Duplexing Wizard – Çift taraflı yazdırma kılavuzu
 • GPL Ghostscript (ZIP) – Gelişmiş EPS ve PS dosyaları içe alma
 • WhatTheFont – Online font tanımlayıcı

İçerik*

 • 10.000 clipart ve dijital resim
 • 2000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve/veya OpenType font
 • 350 profesyonel şablon
 • 2000 araç şablon
 • 500’den fazla etkileşimli çerçeve ve fotoğraf çerçevesi
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Dokümantasyon

 • Hızlı Başlangıç Kılavuzu
 • Hızlı referans kartı
 • Yardım dosyaları

Eğitim (İngilizce)

 • 5 saatten fazla eğitim videosu, Karşılama Penceresinde 4 “Yeni Özellikler” videosu turu ve ek öğrenme turları dahil (İnternet bağlantısı gerekiyor)
 • Video ipuçları ve Uzmanlardan İpuçları
 • Hints penceresi

*BenVISTA PhotoZoom Pro 4 ve Website Creator uygulamalarını indirmek için doğrulanmış CorelDRAW Graphics Suite sürümü ve İnternet bağlantısı gerekiyor. Yazılım içinden online özelliklere ve içeriklere erişmek için doğrulanmış CorelDRAW Graphics Suite uygulaması içinde oturum açılmalı. Ürünü paketi yükledikten sonra, uygulamayı çalıştırmadan önce veya uygulamayı kullanırken doğrulayabilirsiniz.

 

 

 • Windows 10, 8.1 veya Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümleri), en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
 • Intel Core i3/5/7 veya AMD Athlon 64
 • 2 GB RAM
 • Sabit diskte 1 GB boş alan
 • Çok dokunmalı ekran, fare veya tablet
 • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası
 • Microsoft .Net Framework 4.6
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • İnternet bağlantısı*

*CorelDRAW Graphics Suite doğrulaması için oturum açmak, performans ve kararlılık güncellemelerini alabilmek, online içeriğe erişmek, QR kodu veya Content Exchange gibi bazı özellikleri kullanmak için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ayda en az bir kez İnternete bağlanmak kaydıyla, CorelDRAW Graphics Suite uygulamalarını İnternet bağlantısı olmadan da kullanabilirsiniz.

 

İlgili Resimler

 • Background