SATIN AL

CorelDRAW Technical Suite 2017

 • Dedike teknik illüstrasyon ve tasarım araçları
 • Gelişmiş standart uyumluluğu
 • Kapsamlı dosya uyumluluğu
 • Geliştirilmiş izometrik çizim araçları

DENEME SÜRÜMÜ

 

Hayal et. Görselleştir. İletişim kur.

Sezgisel bağlantı, hassas teknik resim araçları ve geniş dosya uyumluluğu ile etkileyici teknik iletişim içeriği yaratın ve sunun. Kalem ve dokunma desteği, profesyonel görüntü düzenleme ve gelişmiş standartlara uyumluluk ile özelleştirilebilir bir ortamda çalışmaya devam edin. CorelDRAW® Technical Suite 2017, basılı, çevrimiçi ve mobil olarak teknik talimatlar ve işbirliği için dedike illüstrasyon materyalleri sağlar. Teknik bir dünyada görsel iletişim projeleri oluşturan, en kolay ve en hızlı teknik illüstrasyon yazılımı.

 

Teknik iletişim basitleştirildi

Artık, tümü CorelDRAW Technical Suite 2017’de bulunan güçlü uygulamalar topluluğunu kullanarak, görsel olarak olağanüstü teknik iletişim materyalleri oluşturabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 CorelDRAW® 2017 Corel® PHOTO-PAINT® 2017 Lattice3D Studio Corel Edition Corel® CONNECT™ 2017 Corel® CAPTURE™ 2017 Corel PowerTRACE 2017
Corel DESIGNER® 2017 CorelDRAW® 2017 Corel® PHOTO-PAINT® 2017 Lattice3D Studio Corel Edition Corel® CONNECT™ 2017 Corel® CAPTURE™ 2017 Corel PowerTRACE 2017

 

Hassaslık Uyumluluk Üretkenlik

Hassaslık

Projeksionlu çizim, illüstrasyon ve çerçeve araçlarını kullanarak, görsel olarak detaylı montaj talimatları, karmaşık kullanım kılavuzları ve çok sayfalı dokümantasyonlar için tam spesifikasyonları tasarlayın. Her türlü teknik resim projesi için gerekli doğruluğu yaratmak ve sunmak için dedike tasarım özelliklerinin gücünü kullanın.

Uyumluluk

3D CAD, CGM (WebCGM, S1000D, ATA iSpec 2200 dahil), SVG, DWG, PSD, AI, PDF ve RAW formatları için geliştirilmiş dosya formatı desteğiyle, gelişmiş endüstri uyumluluğu ve okunabilirlik arasında sürekli bir ortaklığı sürdürün. Hızlı paylaşım veya online ve mobil olarak yayınlama için belgenizi 3D PDF veya Lattice3D XVL dosya formatında kaydedin.

Üretkenlik

Çalışma arayüzünüzü, kullanımı kolaylaştırmak için tercih edilen bir arayüz rengi ve ölçeklenebilirliği içerecek şekilde özelleştirin, Ultra HD ve çoklu monitör desteği ile verimliliğinizi artırın. Çok dilli teknik iletişim sağlayan Çeviri Bellek Sistemi (TMS) için geliştirilmiş destekle, küresel varlığınızı ve avantajınızı koruyun.

 

Tüm düzeyde efektif iletişim için teknik illüstrasyon yazılımı

 

İzometrik çizim araçları

GELİŞTİRİLDİ

Gelişmiş boyut araçları
3D içe alma ve görselleştirme araçları

GELİŞTİRİLDİ

Teknik çizimlere 3D modeller ekleyin

İzometrik çizim araçları

Dinamik olarak perspektifli düzlemde çizerek, montaj veya bakım için izometrik veya diğer paralel perspektifli teknik illüstrasyonlar oluşturun. Mevcut düzlemsel nesneleri, elle eğme ve döndürme açısını hesaplamak zorunda kalmadan istediğiniz bir düzleme yansıtın. Corel DESIGNER®’deki kullanıcı arayüzü denetimleriyle daha fazla hassasiyet ve kesinlik elde edin, böylece kullanıcılar, izometrik ve diğer projeksiyonlu çizim modlarında doğru ölçümleri kullanarak şekil çizebilir ve düzenleyebilir.

Gelişmiş boyut araçları

Gelişmiş ölçüm araçları sayesinde, ölçüm nesneleri çizmek ve yüzeye yansıtmak zorunda kalmayacaksınız. Dairesel ve çap gibi araçlarla, planlarda ölçüm değerlerini doğru gösterin. Ek olarak, yansıtılmış ölçüm seçenekleriyle yansıtılmış çizimleriniz hassas ve dinamik ölçüm çizgileri ve metinleriyle hızlıca dokümante edilebilir.

3D içe alma ve görselleştirme araçları

Teknik illüstrasyonlarınızda 3D görünümler ve modeller kullanarak teknik projelerinize detay katın. Bütünleşik Lattice3D Studio Corel Edition ile, DWG, 3DS ve CorelDRAW Technical Suite 2017’den yeni olan IGES’den alınan 3D görünümlerden yüksek kaliteli render elde edebilirsiniz. Ek olarak, bütünleşik “Send to Corel DESIGNER” özelliğini kullanarak bu 3D görünümleri kolaylıkla vektörel illüstrasyonlara dönüştürebilirsiniz.

Teknik çizimlere 3D modeller ekleyin

Bir Corel DESIGNER belgesine bir 3D model ekleyin; dış referans olarak ekleyin veya 3D modeli (XVL dosyası) DESIGNER belgesine katıştırın. Eklenen 3D model, yüksek çözünürlüklü önizlemede görüntülenebilen ve diğer grafik öğelerle örtüşebilen resim içinde düzenlenebilir ve etkileşimli bir 3D öğesi olarak erişilebilir.

 

 

 

 

3D PDF oluşturma
Çeviri Bellek Sistemi (TMS) desteği

GELİŞTİRİLDİ

3D CAD'den illüstrasyona otomatik güncelleme yeteneği

GELİŞTİRİLDİ

3D CAD yeniden kullanım yetenekleri

GELİŞTİRİLDİ

3D PDF oluşturma

Diğer görsel ve metin öğeleri ile birlikte 3D içeriği etkileşimli görüntüleme sağlayacak şekilde 3D PDF oluşturun. Çeşitli medyalarda yayınlamak için, Corel DESIGNER'da bir belgedeki tüm veri ve grafikler ile 3D PDF oluşturun. 3D PDF dosyaları, herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayarda yüklü olan ücretsiz PDF görüntüleyici uygulamalarda görüntülenebilir.

Çeviri Bellek Sistemi (TMS) desteği

Corel DESIGNER grafik dosyasındaki metin içeriğini XLIFF standardına göre Translation Memory Sistemlerine (TMS) göndererek, TMS'den gönderilen çevrilmiş içeriği kullanabilir, farklı dilleri kullanan firmalarla çalışabilirsiniz. Çevrilen sonuçlar, mevcut belgeye alınarak belgenin belirli bir dildeki sürümü hazırlanabilir. Firmalar birden fazla dilde illüstrasyonlar hazırlayarak, global çalışma ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

TERCİHE BAĞLI

3D CAD'den illüstrasyona otomatik güncelleme yeteneği

Tercihe bağlı Lattice3D Studio CAD eklentisiyle, standart 3D dosya desteğinin ötesine geçerek otomatik 3D CAD illüstrasyon dönüşümü güncellemesinin avantajını yaşayın. Önceki 3D tasarımlara bir kaynak dosya olarak erişerek, teknik illüstrasyon işlemini akışkanlaştırın. Tasarımlar bir kez güncellendikten sonra, Auto Detection ve Update otomatik işlemlerini kullanarak 3D kaynak dosyada yapılan tasarım değişikliklerini görüntüleyebilirsiniz.

TERCİHE BAĞLI

3D CAD yeniden kullanım yetenekleri

Lattice3D Studio CAD eklentisi, CATIA, SolidWorks, NX, Inventor, PTC Creo gibi ileri düzey 3d CAD sistemlerinin montaj ve parça dosya formatları için destek sağlar. Hızlı paylaşım veya online ve mobil olarak yayınlama için animasyonlu 3D görsellerinizi 3D PDF veya Lattice3D dosya formatında kaydedin.

       
Tasarım varlıklarına kolay erişim
En yeni dosya formatlarıyla uyumlu

YENİ

Yeniden tasarlanan özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü

YENİ

Tasarım araçları

YENİGELİŞTİRİLDİ

Tasarım varlıklarına kolay erişim

Dahili içerik asistanı Corel® CONNECT™ ile lokal ağınızda, web sitelerinde ve online portallarda arama yapın ve içeriklere kolaylıkla erişin. Varlıklarınızı, Corel DESIGNER, CorelDRAW®, Corel PHOTO-PAINT® ve Corel CONNECT tarafından paylaşılan tepsilerde organize ederek verimliliği arttırın. Content Exchange ve Microsoft OneDrive ile tepsi senkronizasyonu seçeneğinden yararlanın.

En yeni dosya formatlarıyla uyumlu

WebCGM, S1000D, ATA iSpec 2200, SVG ve PDF dahil gelişmiş teknik yayınlama standartları desteğini kullanarak, güven içinde çalışın ve paylaşın. Yeniden tasarlanan ve geliştirilmiş CGM dışa aktarma iletişim kutusu, endüstri standardı CGM profilleri için gelişmiş destek sağlayan ek CGM dışa aktarma ayarlarını yakalar.

Yeniden tasarlanan özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü

Masaüstü ortamınızı, en iyi çalışacağınız şekle dönüştürün. CorelDRAW Technical Suite 2017, öncesine kıyasla çok daha fazla arayüz özelleştirme olanağı sunarak, tasarım ortamınızı benzersiz bir görünüme dönüştürmenizi sağlıyor. Esnek masaüstü renk şeması seçeneklerinin keyfini çıkarın, çizim sayfasının etrafındaki alanın rengini değiştirin ve hatta pencere çerçevelerinizin rengini özelleştirin. Bir diğer büyük beğeni toplayan yeni özellik de, X6 ve X7 çalışma arayüzlerini Corel DESIGNER, CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT 2017 programlarına aktararak, çalışmaya kaldığınız yerden devam edebilmeniz.

Tasarım araçları

Çok sayıda güçlü ve dedike illüstrasyon aracıyla, teknik iletişim olanaklarınızı geliştirin. Öncelikle, gizleme ve görüntüleme özelliği veya vektörel nesneleri, metinleri ve bitmap resimleri bölme olanağı gibi çok sayıda olanağı keşfedin. Sonra, geliştirilmiş nokta seçimi, eğri segmentlerini kopyalama, nokta boyutu ve şekilleri için seçenekler gibi olanaklarla Corel DESIGNER 2017, karmaşık şekilleri sizin için basitleştirecektir. Ve son olarak Corel DESIGNER 2017 ve CorelDRAW 2017, doğal görünümlü yumuşak kenarlı, çok daha gerçekçi gölgeler oluşturmanızı sağlıyor.

       
Hassas illüstrasyon araçları Hassas sayfa tasarımı ve çizim araçları Kolay not ekleme
Hotspot yetenekleri

GELİŞTİRİLDİ

Hassas illüstrasyon araçları

Thread, Well, Cylinder ve Prism gibi yansıtılmış şekil araçlarıyla, teknik illüstrasyonlarınıza önemli ölçüde detay ekleyin. Cıvata, somun gibi şekilleri oluşturmak için yansıtılmış uzayda daha hızlı ve kolaylıkla yay ve oyuk çizin.

Hassas sayfa tasarımı ve çizim araçları

Nesne boyutları için çizgi kalınlığı ölçümleri tanıyan Outline Position seçeneklerini kullanarak amaçlanan çizimi doğru şekilde elde edin. Alignment Guide özelliğini kullanarak teknik resimdeki tüm unsurların hassas bir şekilde olması gereken konuma yerleştirin. Corel DESIGNER 2017 içindeki Parallel Drawing moduyla, tüm türdeki teknik grafiklerinizin çizimine hız katın.

Kolay not ekleme

Dinamik callout araçlarıyla önemli tasarım detaylarını ve anahtar bilgileri takip edin. Yapışkan notlar, kaynak nesneye bağlanarak veya yapışarak, nesne taşınırken veya düzenlenirken duruma göre güncellenir. Not metnini kaynak şekil meta verisine de bağlayabilirsiniz. Nesne meta verisi temelli notlar dinamiktir, güncellemelerin ve değişikliklerin verimli ve tutarlı bir şekilde takip edilmesini sağlar.

Hotspot yetenekleri

Corel DESIGNER içindeki callout çizim araçlarını kullanarak teknik yayınlarda not şekillerime etkileşimli bir fonksiyonalite kazandırın. Object Data Manager penceresinde, herhangi bir grafik veya callout şekilleri için WebCGM metaverisi gibi metaveri alanlarını listeleyebilirsiniz. Nesne veri öğeleri düzenlenebilir, böylece şekilleri WebCGM çıktısı için hotspot olarak elle düzenlenebilir.

       
Dolgu ve şeffaflık konusunda tam kontrol Çizim ölçek kontrolü Nesne Stilleri Formül Düzenleyici

Dolgu ve şeffaflık konusunda tam kontrol

Degrade, biteşlem desen, vektörel desen ve taramalar konusunda tam kontrol vererek şimdiye kadar ki en güçlü dolgu motorunu oluşturduk. Ek olarak Corel DESIGNER içindeki Fill iletişim kutusu, Content Exchange ve dolgu kütüphanelerine erişmenizi sağlar.

Çizim ölçek kontrolü

Çizim ölçek kontrolüyle illüstrasyonlarınızı ve diyagramlarınızı doğru ölçekte oluşturun. Geçerli çizim ölçeğini görüntüleyin, herhangi bir aşamada hazır ölçek setlerinden birini seçin veya özel bir ölçek uygulayın. Ek olarak, Corel DESIGNER bir 3D model görünümünden bir vektörel illüstrasyon aktarırken çizim ölçeğini koruru ve aktarılan çizimler doğru ölçekle görüntülenir.

Nesne Stilleri

Nesne Stilleri, Renk Stilleri ve Renk Harmonisi ile projenize tutarlı bir görünüm, stil ve sayfa tasarımı kazandırmayı garantileyin. Corel DESIGNER içindeki gelişmiş Object Styles özelliğiyle, anahat rengi, çizgi stili, çizgi kalınlığı, hale, dolgu tipi ve rengi, metin stilleri gibi nesne stillerini yönetebilirsiniz. Sonrasında farklı projelerden erişip kullanabileceğiniz sembol kütüphaneleri oluşturabilirsiniz. Bir kere oluşturduğunuz stil tanımlarını yeniden kullanarak özel sembollerdeki bileşenlere uygulayın.

Formül Düzenleyici

Entegre Equation Editor ile teknik illüstrasyonların içine matematiksel formülleri düzenlenebilir nesneler olarak ekleyin. Matematik ve bilimsel formüller çizimin içine eklenerek görüntülenebilir, gerektiğinde değiştirilebilir. Eski CorelDRAW belgelerindeki mevcut formüller, açılarak veya içe alınarak Corel DESIGNER formülü şeklinde kullanılabilir.

       
QR Kod oluşturucu
CorelDRAW ile güçlü tasarım ve teknoloji

GELİŞTİRİLDİ

Corel PHOTO-PAINT ile profesyonel görüntü düzenleme gücü

GELİŞTİRİLDİ

High-DPI görünüm ve çoklu monitör desteği

GELİŞTİRİLDİ

QR Kod oluşturucu

Corel DESIGNER ile çizime* zaman kazandıran ve ölçeklendirilebilen kare kodlar ekleyerek, teknisyenlerin basılı belgedeki veya makine etiketindeki kare kodları kullanarak mobil aygıtlar aracılığıyla online belgelere ulaşmasını sağlayın.

CorelDRAW ile güçlü tasarım ve teknoloji

Tek kaynaklı grafik tasarımı için sezgisel, dünyaca ünlü vektör illüstrasyon ve sayfa tasarımı uygulaması olan CorelDRAW 2017’nin çok yönlü yaratıcı grafik gücüyle, illüstrasyonlarınızı ve pazarlama iletişim dokümanlarınızı geliştirin. Ek olarak, Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi teknolojilerindeki son gelişmeleri temel alan, yeni LiveSketch aracını içerir. Doğrudan kalemli bir aygıttaki serbest formdaki çizimlerinizi hassas vektör eğrilere dönüştürerek yaratıcılığı temel olarak dönüştürür.

Corel PHOTO-PAINT ile profesyonel görüntü düzenleme gücü

Herhangi bir teknik dokümantasyondaki fotoğrafların ihtiyaç duyduğunuz profesyonel görünüme sahip olmasını garantileyin. Corel DESIGNER, CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki gelişmiş Straighten Image iletişim kutusuyla, bir kaç basit tıklamayla perspektif deformasyonlarını düzeltin. Herhangi bir resimdeki istenmeyen bölgeleri ve hataları düzeltmek için kolaylıkla Healing Clone aracına erişin. Corel PHOTO-PAINT içindeki Gaussian Blur özel efektiyle, resmin belirli bölümlerini, orijinal resmi bozmadan flulaştırın.

High-DPI görünüm ve çoklu monitör desteği

Teknik iletişim projelerinizi, Ultra HD dahil yüksek tanımlı monitörlerde oluşturun. Çoklu monitör desteğindeki geliştirmelerle, arayüz öğeleri, ikonların keskin görünümünü koruyarak kullanışlı bir boyuta ölçeklenebilir. Ek olarak güncellenen arayüz ve 5K monitör desteğiyle, fotoğrafları doğal çözünürlüklerinde düzenlerken resmin tüm detaylarını görebilirsiniz.

       
Kalem ve Dokunma desteği

YENİ

CorelDRAW Technical Suite Güncelleme Programı

YENİ

Doğal 64-bit ve çoklu çekirdek desteği
Kapsamlı araç koleksiyonu

YENİ

Kalem ve Dokunma desteği

Gerçek Zamanlı Stylus (RTS) ve dokunmaya duyarlı kullanıcı arayüzü dahil olmak üzere bir dizi yeni aygıt ve araç seçeneğiyle çizim yeteneklerinizi arttırın. RTS uyumlu bir kalem tableti veya cihazla anında önemli ayrıntıları yakalayabilir, çizim araçlarınızın ve fırça darbelerinin tam kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. Yeni Touch çalışma arayüzüyle, çizim pencerenizin boyutunu büyütün. Tek bir harekette kaydırma ve yaklaştırma yaparak zamandan ve enerjiden tasarruf edin, yalnızca en sık kullandığınız komutları ve araçları görüntüleyin. Masaüstünüze döndüğünüzde sadece klavyenizi yeniden bağlayın ve arayüzünüz anında varsayılan ayarlara dönecektir.

CorelDRAW Technical Suite Güncelleme Programı

Tek bir düşük yıllık ödeme, CorelDRAW ürünlerinin son sürümlerini ve sırada en önde olmanın rahatını sunuyor. Bir kez Upgrade Program için kaydolun, gerisini biz hallederiz. Her zaman güncel. Her zaman ekonomik. (Not: Güncelleme Programı daha önce CorelDRAW Technical Suite X7 ile sunulan Premium Membership olanaklarının yerine geçer). Daha fazlası

Doğal 64-bit ve çoklu çekirdek desteği

Bu grafik tasarımı programındaki doğal 64-bit desteği ve çoklu çekirdek işlem gücüyle tasarımlarınızı hızlıca hazırlayın. Sonuçları daha kısa sürede görebilir, birden fazla uygulama açıkken takılmadan çalışır, daha büyük dosyaları açabilir ve düzenleyebilir, daha büyük dosya ve resimleri daha hızlı şekilde işleyebilirsiniz.

Kapsamlı araç koleksiyonu*

Doğrudan Corel DESIGNER, CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içinden uygulamalar, eklentiler ve uzantılar indirerek yaratıcı araçlar koleksiyonunuz içindeki seçenekleri arttırın. PhotoZoom Pro’nun ücretsiz lisansınızı indirebilir, kapsamlı RAW iş akışı için AfterShot Pro’yu satın alabilir, geliştirilmiş verimlilik ve daha fazlası için uzantıları seçebilirsiniz.

       
Zaman kazandıran LiveSketch™ aracı

YENİ

Corel Font Manager

YENİ

Gelişmiş otomasyon yetenekleri

GELİŞTİRİLDİ

Geliştiriciler için Topluluk web sitesi

YENİ

Zaman kazandıran LiveSketch™ aracı

Doğrudan kalem özellikli bir aygıttaki serbest çizimin yaratıcılığını, hassas vektörel eğrilere dönüştürün. Yenilikçi LiveSketch aracını kullanarak, darbeleriniz mevcut vektör eğrilerine göre ayarlanır ve birleştirilir, anında eskiz, ayar ve tasarım yapmanıza olanak tanır. Daha da iyisi, bu devrimsel yeni araçla, kağıda taslak çizmek, taramak ve vektöre dönüştürmek gibi zaman kaybettiren işlemlerden kurtulun.

Corel Font Manager

Tüm font ihtiyaçlarınızı gidermek için, yeni Corel Font Manager ile fontlarınızı inceleyin, yönetin ve organize edin. Font koleksiyonlarınızı kolaylıkla yönetin ve fontları yüklemeden kullanın. Teknik illüstrasyon projeleriniz için font bulup yüklemek, kolay erişim için fontlar düzenlemek veya gereksiz fontları yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlar Corel Font Manager’da bulunuyor. Online ve lokal fontlara göz atablir ve arama yapabilir, font içindeki karakter setlerini önizleyebilir, font koleksiyonları oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş otomasyon yetenekleri

Entegre Microsoft Visual Studio Tools for Applications (VSTA) ve Visual Basic for Applications (VBA) ile makrolar ve eklentiler oluşturun. Geliştiriciler, gelişmiş otomasyon arayüzünde çizim sayfasıyla etkileşebilen araçlar ve makrolar oluşturabilirler. Yeni sınıf ve metotları kullanarak, CorelDRAW Technical Suite içinde çok daha güçlü araçlar ve uygulamaları geliştiren makrolar oluşturabilirsiniz.

Geliştiriciler için Topluluk web sitesi

Developer Community sitesinden destek alarak kendi zaman kazandıran otomasyon araçlarınızı oluşturun. Makrolarla ve özel özelliklerle görevlerinizi otomatize etmenizde yardımcı olacak, kullanışlı kaynaklar, kapsamlı programlama makaleleri ve kod örnekleri sunar. Topluluk forumuna, bilgi bankasına ve sık sorulan sorular sayfalarına erişin. Başlamak için http://community.coreldraw.com/sdk/ sayfasını ziyaret edin.

 

*BenVISTA PhotoZoom Pro 4 uygulamasını indirmek için doğrulanmış CorelDRAW Technical Suite sürümü ve İnternet bağlantısı gerekiyor. Yazılım içinden online özelliklere ve içeriklere erişmek için doğrulanmış CorelDRAW Technical Suite uygulaması içinde oturum açılmalı. Ürünü paketi yükledikten sonra, uygulamayı çalıştırmadan önce veya uygulamayı kullanırken doğrulayabilirsiniz.

 

 

 Corel DESIGNER® 2017= Özellik var
 Corel DESIGNER® 2017= Kısıtlı olarak var

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite X7 CorelDRAW Technical Suite X6 Corel DESIGNER Technical Suite X5
Teknik tasarım varlıklarına erişim ve yeniden kullanım

En yeni dosya formatlarıyla uyumlu
100'den fazla güncel vektörel grafik, bitmap resim, belge ve diğer veri formatları, içe alma ve dışa verme yetenekleriyle desteklenmektedir. .SVG, .CGM, .DWG and .DXF, .PDF, TIFF ve Adobe CS/CC (AI, PSD) gibi zengin format kütüphanesi desteği.

100+
GELİŞTİRİLDİ!

100+
GELİŞTİRİLDİ!

100+

100+

100+

AutoCAD .DWG / .DXF desteği
Geliştirilmiş ve güncellenmiş .DWG (AutoCAD, CorelCAD™ ve diğerleri) ve .DXF desteği, kolay, hatasız veri dönüşümünü garantiliyor. .DWG/.DXF dosyası alırken veya bu formatlarda kaydederken düzenlenebilir ölçümlendirme için geliştirilmiş destek.

 Corel DESIGNER® 2017

 Corel DESIGNER® 2017

(R2.5 – v2016)

 Corel DESIGNER® 2017

(R2.5 – v2015)

 Corel DESIGNER® 2017

(R2.5 – v2013)

 Corel DESIGNER® 2017

Micrografx Designer desteği (DSF, DRW, DS4)
Micrografx Designer desteği, eski dosyalarla sorunsuz çalışmanızı sağlar.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

3D içe alma
AutoCAD .DWG ve .DXF, 3D Studio (.3DS), IGES (yeni!) ve Virtual Reality Modelling Language (VRML) dahil olmak üzere 3D modelleri içe alın, görüntüleyin ve düzenleyin.

 

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

RAW fotoğraf makinesi desteği
RAW kamera dosyalarını doğrudan fotoğraf makinesinden alın, düzenleyin eşzamanlı olarak önizleyin.

 Corel DESIGNER® 2017

(GÜNCELLENDİ)

 Corel DESIGNER® 2017

(GÜNCELLENDİ)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Taranan mavi baskıların vektörleştirilmesi
Corel® PowerTRACE® ile biteşlem ve taranan resimleri yumuşak bir şekilde düzenlenebilir vektörel grafiklere dönüştürün.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Doğal 3D CAD desteği (tercihe bağlı eklenti)
CATIA, PTC Creo (eski Pro/ENGINEER), SolidWorks, Inventor, NX, IGES, STEP, JT dahil olmak üzere en yeni 3D CAD dosyalarını açın ve düzenleyin.

 

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ! Lattice3D Studio CAD Corel Edition 2017

 Corel DESIGNER® 2017

(Lattice3D Studio CAD Corel Edition)

 Corel DESIGNER® 2017

(XVL Studio 3D CAD Corel Edition)

 Corel DESIGNER® 2017

(Deep Exploration™ CCE)

Gelişmiş içerik yönetici
Geliştirilen Corel CONNECT™ sahip olduğunuz tüm içeriklerin yanısıra çevrimiçi üreticilerin içeriklerinde arama yapmanıza da yardımcı olur. Aynı anda birden fazla tepsiyle çalışın, birden fazla projeyle çalışanlar için büyük bir esneklik sağlıyor.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Tepsileri Microsoft OneDrive ile senkronize edin
Projelerinize bulut üzerinden diğer bilgisayar veya mobil cihazlarla erişebilmek için, Corel CONNECT tepsilerini Microsoft OneDrive ile senkronize edin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

İçerik Paylaşımı
Dahili Content Exchange ile, çeşitli dolgular, yüksek kalitede clipart ve profesyonel şablonlar gibi her tür içeriğe erişin ve bunları paylaşın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite X7 CorelDRAW Technical Suite X6 Corel DESIGNER Technical Suite X5
Teknik çizimleri hassaslıkla çizin

Projeksiyonlu çizim araçları
Bir 3D resim illüzyonu oluşturmak için, izometrik, çapsal veya özel projeksiyonlar da dahil olmak üzere doğrudan paralel projeksiyonlu düzlemlerde çizin.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Geliştirilmiş izometrik çizim araçları
Corel DESIGNER®’daki arayüz denetimleriyle, projeksiyonlu eksenlerin aktif projeksiyon düzlemi ayarlarına göre ölçeklendirilmesi gibi işlemlerde daha fazla hassaslık ve doğruluk elde edin.

  Corel DESIGNER® 2017      

3D’den teknik illüstrasyonlar
3D görünümleri net vektörel illüstrasyonlara dönüştürmek için “Send to Corel DESIGNER” özelliğini kullanın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

3D’den pazarlama grafikleri
Yeni “Send to CorelDRAW” özelliğini kullanarak, 3D görünümleri CorelDRAW ile yaratıcı tasarım çalışmaları için vektörel grafiğe dönüştürün.

  Corel DESIGNER® 2017      

3D model ekleyin
Bir 3D modeli Corel DESIGNER belgesine yüksek çözünürlüklü önizlemesiyle birlikte etkileşimli bir 3D model (XVL dosyası) olarak aktarın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Anahat konumu
Yeni Outline Position aracıyla istenen çizim şekillerini çok daha hassas şekilde yakalayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Paralel çizgi çizim aracı
Corel DESIGNER içindeki Parallel Drawing moduyla, teknik grafiklerinizin çizimine hız katın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Dolgu ve şeffaflık konusunda tam kontrol
Degrade, biteşlem desen, vektörel desen ve taramalar konusunda tam kontrol vererek şimdiye kadar ki en güçlü dolgu motorunu deneyimleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Tarama dolguları
Malzemeleri veya nesneler arası ilişkileri belirtmek için nesneleri vektörel tarama desenleriyle doldurun.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Formül Düzenleyici
Entegre Equation Editor ile teknik illüstrasyonların içine matematiksel formülleri düzenlenebilir nesneler olarak ekleyin.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Bağlantı çizgisi araçları
Akış şemalarına ve kurumsal diyagramlara hızlı ve kolayca gelişmiş bağlantı çizgileri ekleyin.

 Corel DESIGNER® 2017

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞMİŞ!
(hazırsetler, B-spline ve Bézier eğrileri içerir)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Projeksiyonlu ölçümlendirmeler
Projeksiyonlu ölçümlendirme seçenekleri, ölçümlendirme nesnelerini birden fazla adımda çizme ve projeksiyonlandırma gereksinimini ortadan kaldırır.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Çizim ölçek kontrolü
Hassas teknik illüstrasyonlar için çizim ölçeğini araç çubuğundan yönetin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Dinamik kılavuzlar ve hizalama araçları
Geçici kılavuzlar, nesneleri varolan öğelere göre hizalayarak oluşturduğunuzda, yeniden boyutlandırdığınızda veya taşıdığınızda görünür. Yer çekimi kenetlemesi, dinamik kılavuzlar ve hizalama kılavuzları, nesneleri tam olarak diğer nesnelerle ilişkili olarak konumlandırmaya yardımcı olur.

 Corel DESIGNER® 2017

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞMİŞ!
(klavye kısayollarıyla yerçekimi kenetlenmesini içerir)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Not araçları
Tek tıklamayla öncü çizgileri, haleler, metinler ve daha fazlasıyla not ekleyin. Dinamik notlar kaynak nesne meta verilerine bağlanarak, hızlı ve kolay bir şekilde not güncellenmesini sağlar.

 Corel DESIGNER® 2017

(sadece temel 3-noktalı not)


 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞMİŞ!
(hazırsetler, haleler, dinamik ve bağlı notlar ile)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Hotspot yetenekleri
Corel DESIGNER içindeki Object Data Manager penceresini kullanarak, teknik yayınlardaki not ve diğer grafiksel şekillere etkileşimli bir fonksiyonalite kazandırın.

 

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Geometrik nesneleri iyileştirin
Gelişmiş Join Curves penceresini kullanarak eğrileri elipslere dönüştürün ve kopuk eğrileri düzeltin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Geliştirilmiş Çerçeve araçları
Boundary aracını veya Corel DESIGNER’daki Smart Fill aracını kullanarak çerçeve oluşturduğunda kullanıcıların eğrileri genişletmesine olanak tanıyan yeni bir seçenekle, verimliliği arttırın ve kenara kolayca erişin.

  Corel DESIGNER® 2017      

Geometrik bilgi iletişim kutusu
Nesne uzunluğu, çevresi ve alanı gibi geometrik bilgilere erişin.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Canlı önizleme hassas illüstrasyon
Object Coordinates penceresini kullanarak yeni veya değiştirilmiş nesneler oluşturmak için koordinatları belirlerken, değişikliklerin sonuçlarını hemen ekranda önizleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

LiveSketch™ çizim aracı
Yapay Zeka ve Otomatik Öğrenme konusunda en son gelişmeleri temel alan, ileri teknoloji LiveSketch aracıyla doğrudan çalışmaya başlayın. Doğrdan kalemli bir aygıttaki serbest formdaki çizimlerinizi hassas vektör eğrilere dönüştürün. Daha da iyisi, kağıda taslak çizmek, taramak ve vektöre dönüştürümek gibi zaman kaybettiren işlemlerden kurtulun.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Gelişmiş vektör önizlemeleri, özel nokta şekilleri ve tutaçlar
Önizleme, noktalar ve tutaçlar için özel renkler seçerek alltaki renklere rağmen görünmelerini sağlayın, nesneleri düzenlerken daha verimli olmanızda yardımcı olur. Ayrıca iş akışınıza en uygun olan nokta şekillerini seçin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Vektörel ve biteşlem desen dolgular
Object Properties penceresindeki gelişmiş kontrolleri kullanarak, vektörel ve biteşlem desenleri önizleyebilir, uygulayabilir ve dönüştürebilirsiniz. Oluşturduğunuz veya değiştirdiğiniz dolguları yeni FILL formatını kullanarak kaydedebilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Knife Aracı
Gelişmiş Knife aracı, vektörel nesneleri, metinleri ve biteşlemleri ayırmanızı sağlıyor. Tek tek nesneleri veya grupları belirli bir yol boyunca ayırabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Dolguyu Düzenle iletişim kutusu
CorelDRAW ve Corel DESIGNER programlarındaki Edit Fill iletişim kutusu, tüm dolgu kontrollerine verimli şekilde erişim ve ayarlamaları yaparken eş zamanlı bir önizleme olanağı sağlıyor.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Degrade dolgular
Eliptik ve dörtgensel degrade dolgular oluşturun, tek tek dolgu noktalarına şeffaflık uygulayın, dolguyu nesne içinde tekrarlayın, dolgunun dönme açısını ayarlayın ve degrade dolgu geçişini yumuşatın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Real-Time Stylus (RTS) desteği
Microsoft Surface ve gelişmiş stylus desteğiyle, çok daha doğal çizim deneyiminin keyfini çıkarın ve çok daha etkileyici sonuçlar elde edin. CorelDRAW, Corel DESIGNER and Corel PHOTO-PAINT içindeki fırça darbelerini kontrol etmek için, RTS-uyumlu kalem tableti veya aygıtlarının basınç ve eğiminin tam avantajını yaşayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Nesneleri gizleme ve görüntüleme
Corel DESIGNER ve CorelDRAW nesneleri veya grupları gizleme olanağıyla karmaşık projelerdeki nesneleri düzenlemenizde ve tasarımlarınızla denemeler yapmanızda kolaylık sağlıyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Vektörel nesneleri yumuşatma
Smooth aracıyla eğri nesnelerde tırtıkları düzeltin ve nokta sayısını azaltın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Smear, Twirl, Attract ve Repel
Vektör nesnelerinizi geliştirmek için yaratıcı seçenekleri inceleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Ağ Dolgu
Çok daha akışkan renk geçişleriyle çok renkli renklendirilen nesneler tasarlayın. Şeffaflık seçeneğiyle belirli noktaların arkasında kalan nesneleri görüntüleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Damlalık
Renk, nesne özellikleri, efektler ve dönüşümleri bir nesneden diğerine kopyalamak için gelişmiş Eyedropper ve Paint Bucket araçlarını kullanın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Akıllı Dolgu aracı
Bir nesnenin etrafı kapatılmış bir alanına hızlıca dolgu uygulayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Eğri üzerinde haleler
Eğrilere hale uygulayarak diyagramların, talimatların ve akış şemalarının daha kolay okunmasını sağlayın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Gelişmiş çizgi stilleri
Farklı desenler oluşturmak için şekil, zikzak veya çoklu çizgi gibi geliştirilmiş çizgi stillerinden yararlanın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Tablolar
Metin ve grafikler için yapısal sayfalar oluşturmak için tablo oluşturun veya alın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

QR Kod oluşturucu
Corel DESIGNER ve CorelDRAW ile zaman kazandıran QR kodlar oluşturun ve bir çizime ölçeklenebilir QR kodlar ekleyin. Onaylama için İnternet bağlantısı gerekiyor

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Kapsamlı araç koleksiyonu*
Doğrudan  Corel DESIGNER, CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içinden uygulamalar, eklentiler ve uzantılar indirerek yaratıcı araçlar koleksiyonunuz içindeki seçenekleri arttırın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite X7 CorelDRAW Technical Suite X6 Corel DESIGNER Technical Suite X5
Görüntü işleme

Fotoğraf düzenleme uygulaması dahil
Fotoğrafları ve resimleri ayarlamak ve iyileştirmek için profesyonel bir görüntü işleyici kullanın.

 Corel DESIGNER® 2017

(Corel PHOTO-PAINT 2017)

 Corel DESIGNER® 2017

(Corel PHOTO-PAINT 2017)

 Corel DESIGNER® 2017

(Corel PHOTO-PAINT X7)

 Corel DESIGNER® 2017

(Corel PHOTO-PAINT X6)

 Corel DESIGNER® 2017

(Corel PHOTO-PAINT X5)

Yüksek kaliteli 3D render
Dokular, ışıklar, gölge haritalama ve ortam oklüzyonu gibi gölgeleme yetenekleriyle, 3D görünümleri Corel PHOTO-PAINT ile profesyonel fotoğraf düzenleme için foto-gerçekliği görünümde kaydedebilirsiniz.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Stylus desteği
Rötuş araçları, Eraser aracı, Paint aracı ve diğer fırça araçlarını kullanırken, basın. hareket, eğim ve dönme işlemlerinin avantajını yaşayın. Dahası, daha büyük sanatsal olasılıklar elde etmek için dönme, düzlük ve uzama ayarlarıyla denemeler yapın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Perspektif deformasyonlarını düzeltme
Artık mimari fotoğraflar veya bina fotoğraflarında düz çizgileri ve yüzeyleri kullanarak fotoğraflardaki perspektif deformasyonlarını düzeltebilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Resmi düzeltme
Etkileşimli kontrollerle resimleri hızlı ve kolayca düzeltin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Healing Clone
Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni Healing Clone aracı, rengi etrafındaki alana uyan bir bölgeden örnek desen alarak sorunlu bölgeleri temizlemenizi sağlıyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Gaussian Blur efekti
Corel PHOTO-PAINT içindeki Gaussian Blur özel efekti, resimlerinizi kalıcı olarak değiştirmeden flulaştıran lensler olarak kullanılabiliyor

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Akışkan araçlar
Corel PHOTO-PAINT programındaki dört basınca duyarlı Liquid araç —Smear, Attract, Repel ve Twirl— fotoğraf rötuşu için taze, yaratıcı seçenekler sunuyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Etkileşimli fırça darbesi şeffaflığı ve yumuşatma
Klavye tuşlarını kullanarak fırça darbelerinin şeffaflığını ve yumuşaklığını etkileşimli olarak ayarlayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Özel efektler
Corel PHOTO-PAINT, Bokeh blur, Colorize, Sepia Toning ve Time Machine gibi yeni fotoğraf makinesi efektlerini sunuyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

İçinden Geç Birleştirme Modu
Bir lensi veya efekti bir grup nesneye uygulayarak büyük kontrol sahibi olun.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Unsharp Mask Lens
Yanyana olan piksellerin kontrastını arttırarak, fotoğrafları keskinleştirirken kenar, geniş yapılar gibi yüksek ve düşük frekanslı detayları koruyabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Düzlemsel Maske aracı
Corel PHOTO-PAINT programındaki yeni Planar Mask aracını kullanarak paralel çizgiler arasında kenarları yumuşatılmış, düzenlenebilir bir yüzey oluşturun. Blur efekti ile birleştirerek, düzlemsel maske dışındaki bölgeyi flulaştırarak belirli bir nesneye odaklanabilir, böylece alan derinliği oluşturabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Lens düzeltmesi
Straighten Image iletişim kutusundaki yeni Correct lens distortion sürgüsünü kullanarak içe ve dışa bombe deformasyonunu kaldırarak resimlerinizi düzeltin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Smart Carver
Fotoğrafta istenmeyen bölümleri çıkarırken eş zamanlı olarak fotoğrafın boyut oranını güncelleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Fotoğraf efektleri
Vibrance, Grayscale ve Photo Filter efektleriyle resimlerinizi ilgi çekici kılın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Ton eğrisi ayarlamaları
Resim tonlarını çok daha hassas şekilde ayarlayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Image Adjustment Lab
Güçlü Corel PHOTO-PAINT uygulamasıyla fotoğrafları kolay ve verimli bir şekilde düzenleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Cutout Lab
Bir işaretleyiciyle seçimin etrafında bir çizgi çizin ve fotoğrafın kullanılacak bölümünden kaldırılacak arka planın verimli bir şekilde belirlenmesine izin verin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite X7 CorelDRAW Technical Suite X6 Corel DESIGNER Technical Suite X5
Stili ve tutarlılığı koruyun

Nesne Stilleri ve Stil Setleri
Tasarım projelerinde dışarıdan başvurulan semboller ve sayfa düzenlerinde bile stillerin tutarlığını garantileyin. Yaptığınız değişikliğin anında tüm projeye uygulanması için Stil Setlerini kullanın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Nesne Stilleri önizlemesi
Object Styles penceresindeki yeni pencerede uygulamadan önce stili önizleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Renk Harmonileri
Bir belgedeki renk stillerini gruplayarak, farklı renk şemaları kullanan seçenekler oluşturun.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Renk yönetimi
Default Color Management Settings iletişim kutusunda, renkleri en hassas şekilde oluşturmak için uygulama renk politikalarını belirleyerek daha fazla kontrole sahip olun.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Windows Renk Sistemi Desteği
Corel ve Microsoft uygulamaları arasında kolay renk eşleştirmesi.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Adobe Color Management Modulü
Corel ve Adobe uygulamaları arasında kolay renk eşleştirmesi.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Belge renk paleti
Her tasarım projesi için anında otomatik olarak özel bir renk paleti oluşturun. Böylece projede kullandığınız renklere daha sonra da hızlıca ulaşabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Kırpma Maskesi Oluşturma seçeneği
Gruptaki nesneleri değiştirmeden, bir grup nesneye kırpma maskesi uygulayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Sayfa numaralandırma
Belgedeki tüm sayfalara sayfa numarası ekleyin, ister belirli bir sayfadan başlayın, ister belirli bir sayıdan. Sayfa eklediğinizde veya çıkardığınızda sayfa numaraları otomatik olarak güncellenir.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Master Katmanlar
Teknik iletişim belgelerine sayfaya özel üstbilgi, altbilgi ve sayfa numaraları ekleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Özel karakterler, semboller ve şekiller
Yenilenmiş Insert Character penceresi, seçili olan yazıtipindeki tüm karakter, sembol ve karakterlere erişmenizi sağlayarak aradığınız karakteri bulmanızı ve belgeye eklemenizi kolaylaştırıyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Yazıtipi katıştırma
CorelDRAW belgesini kaydederken yazıtiplerini de dosyaya ekleyerek dosyayı gönderdiğiniz kişinin belgeyi tam olarak tasarlandığı gibi görüntülemesini, yazdırmasını ve değiştirmesini garantileyebilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Font Manager
Corel Font Manager, fontlarınızı ve font gruplarınızı yönetmenizi, organize etmenizi ve aramanızı kolaylaştırıyor, tipografi iş akışınızın tüm aşamalarında kontrolünüzü sağlayacak araçları sağlıyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Font listesi kutusu
CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni font listesiyle fontları kolaylıkla görüntüleyebilir, filtreleyebilir ve bulabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Gelişmiş OpenType desteği
İçeriksel ve biçimsel alternatifler, kesirler, bağlantılar, sıra sayıları, süslemeler, küçük büyük harfler, işaretler gibi gelişmiş OpenType tipografi özelliklerinin avantajını yaşayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Karmaşık betik desteği
Asya ve Orta Doğu dilleri için doğru karakterlerin kullanıldığından emin olun.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite X7 CorelDRAW Technical Suite X6 Corel DESIGNER Technical Suite X5
Tasarım Varlıklarına Erişme

PDF çıktı
En son Adobe Acrobat dosyaları, yükseltilen güvenlikli şifreleme ve ISO-uyumlu PDF/A arşivleme formatı desteğiyle PDF dosyaları oluşturun.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

 Corel DESIGNER® 2017

(Adobe Acrobat X desteği)

 Corel DESIGNER® 2017

(PDF 1.7, PDF/A)

3D PDF yayınlama
Diğer görsel ve metin öğeleri ile birlikte 3D içeriği etkileşimli görüntüleme sağlayacak şekilde 3D PDF oluşturun.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Çeviri Bellek Sistemi (TMS) desteği
Corel DESIGNER grafik dosyasındaki metin içeriğini XLIFF standardına göre Translation Memory Sistemlerine (TMS) göndererek, TMS'den gönderilen çevrilmiş içeriği kullanabilir, farklı dilleri kullanan firmalarla çalışabilirsiniz.

 

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017    

CGM V4 (WebCGM, ATA Grexchange, ActiveCGM)
Hotspot içeren etkileşimli teknik belgeler için endüstri standardı CGM profillerle çalışın. Corel DESIGNER 2017, en son ATA iSpec 2200 2016.1 sürümüne kadar (dahil) desteğini içeren gelişmiş bir CGM kaydetme iletişim penceresi sunuyor.

 Corel DESIGNER® 2017

(sadece WebCGM 1.0)

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

WebCGM 2.0, 2.1 + S1000D desteği
Etkileşimli Elektronik Teknik Manüeller (IETM) ve İllüstrasyonlu Parça Katalogları (IPC) için standartlaştırılmış teknik illüstrasyonları oluşturun, dosya alışverişi yapın ve paylaşın, artık S1000D Issue 2.3 – 4.1 desteği içeriyor.

 Corel DESIGNER® 2017

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

SVG çıktı
Çizimleri SVG veya ölçeklendirilebilen grafiklerin çevrimiçi yayınlaması için HTML 5 standartının desteklediği vektörel grafik formatlarında yayınlayın. Arka plan görevi olarak otomatikleştirildiğinde, Teknik Dokümantasyon sistemleri ve herhangi bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) ile gelişmiş entegrasyon sağlar.

 Corel DESIGNER® 2017

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

EPS Level 3 desteği
Tam destekle Postscript 3 dosyalarını açın veya bu formatta kaydedin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Ön Kontrol
Yazdırma, dışa verme veya PDF olarak yayınlamadan önce kalite kontrolü yapın. Ön kontrol, sorunları ve çıkma olasılığı olan sorunları belirleyerek bunları çözme konusunda önerilerde bulunur.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Ekranda renk provası
Çalışmanızın ve renlerin farklı çıkış aygıtlarında ve diğer uygulamalarda nasıl görüneceğini güvenilir bir şekilde önizleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Web asistanı için kaydedin
Export for Web iletişim kutusuyla, en iyi çıktı formatını belirlemek için çeşitli filtre ayarlarının sonucunu karşılaştırın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Online ve mobil aygıtlar için 3D yayınlayın
Ücretsiz Lattice3D Player ve iXVL uygulamalarıyla 3D modellerinizi online veya mobil aygıtlarda görüntülenmek üzere XVL formatında kaydedin ve paylaşın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite X7 CorelDRAW Technical Suite X6 Corel DESIGNER Technical Suite X5
Kullanıcı Arayüzü

Dokunmatik dostu arayüz
Tablet Modu desteği hareket halindeyken çizim ve dokunarak veya bir stylus ile hızlı düzeltmeler yapmanızda yardımcı oluyor. Ek olarak yeni Touch çalışma arayüzü, çizim penceresini sadece çok kullandığınız araç ve komutları içerecek şekilde büyüterek arayüzünüzü akışkanlaştırır.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Microsoft Surface desteği
CorelDRAW Graphics Suite ve Technical Suite 2017, Windows 10’da doğal Microsoft Surface Dial desteği sunar. Paketteki CorelDRAW, Corel DESIGNER ve Corel PHOTO-PAINT uygulamalarını kullanarak, teknolojiyle oluşturma ve etkileşime girmenin en benzersiz yollarından birini deneyimleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Eski çalışma arayüzlerini içe alma
Masaüstü ortamınızı, en iyi çalışacağınız şekle dönüştürün. CorelDRAW Technical Suite 2017, öncesine kıyasla çok daha fazla arayüz özelleştirme olanağı sunarak, tasarım ortamınızı benzersiz bir görünüme dönüştürmenizi sağlıyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Karşılama Ekranı
Welcome Screen (Karşılama Ekranı) üzerindeki yeni Product Details (Ürün Detayları) sayfası, paket ve kullanıcı hesabınız hakkındaki en yeni bilgiler için tek merkezli bir kaynak. Ürününüz veya aboneliğiniz, hesap durumunuz, ürün güncellemeleri, geçerli kaynaklar, arayüz seçimi ve Yükseltme Programı hakkında bilgi alabilirsiniz

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Çalışma Arayüzleri
Farklı uzmanlık düzeyleri ve belirli görevler için tasarlanan çalışma arayüzleri arasından seçim yapın: Page Layout ve Illustration, uzun süredir kullananlar için Classic seçeneği, yeni başlayanlar için Lite seçeneği, izometrik illüstrasyon yapan profesyoneller için Technical Illustration, akış şeması ve diyagramlar hazırlayan profesyoneller için Diagramming, görünümü Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarına benzer arayüzler.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!
(Teknik İllüstrasyon & Diyagramlama dahil)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

UltraHD 5K ekran desteği
5K ekranlar için güncellenmiş arayüz ve destek, uygulamaları UltraHD (ultra yüksek tanım) monitörlerde bile rahatlıkla görüntüleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Gelişmiş çoklu monitör desteği
CorelDRAW, Corel DESIGNER ve Corel  PHOTO-PAINT,  desteklenen tüm işletim sistemlerinde, çeşitli çözünürlüklerde birden fazla monitör arasında güvenilir görünüm sağlayacak şekilde çalışır.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Masaüstü rengini özelleştir
Masaüstünün, Corel DESIGNER ve CorelDRAW sayfası veya Corel PHOTO-PAINT resmi etrafındaki bölgenin rengini belgelerinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Tamamen ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen arayüz
Güncellenen ve tamamen özelleştirilebilen arayüzle tasarım alanınızı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Yeniden tasarlanan ikonlar görünüm ölçeğini %250’ye kadar çıkarmanızı sağlıyor. Bir tema seçerek uygulama arkaplanını açıklaştırabilir veya koyulaştırabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Basit Özelleştirme
Quick Customize düğmelerini kullanarak araç kutusunu, pencereleri ve özellik çubuklarını ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Taşma düğmeleri
Tablet ve mobile aygıt kullanıcıları için taşma düğmesi, arayüze sığmayan ek araç, pencere ve kontroller olduğunu belirtmektedir.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Çoklu belge arayüzü
Birden fazla belgeyle sekmeli görünümde çalışın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Belgeleri ayırın
Birden fazla belgeyle çalışırken, bir belgeyi ayırarak uygulama penceresinin dışına taşıyabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite X7 CorelDRAW Technical Suite X6 Corel DESIGNER Technical Suite X5
Performans, hız ve verimlilik

Doğal 64-bit sistem
Büyük dosyalar ve resimlerle çalışırken, doğal 64-bit uygulamaların avantajlarını yaşayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Windows 10 için iyileştirildi
Windows 10 desteğiyle, CorelDRAW programlarını en son Windows işletim sisteminde güvenle kullanın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Çok çekirdek desteği
Bilgisayarınızın gücünü arttıran çoklu çekirdek işlemedeki geliştirmelerin sağladığı güçlü performansla işlerinizi çok daha hızlı tamamlayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Dinamik ürün güncellemesi
En son ürün güncellemeleri, yeni içerik, ipuçları ve püf noktalarına hemen erişin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Bağlama duyarlı Object Properties penceresi
Yeniden tasarlanan Object Properties penceresi, bir kerede sadece bir biçimlendirme kontrolü grubunu gösteren yeni sekme seçeneğiyle sadece belirli bir göreve odaklanmanızı kolaylaştırıyor. Nesneye bağlı biçimlendirme seçenekleriyle tasarımınızı geliştirin.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Serbest Seçim aracı
Freehand Pick aracıyla, etrafında serbest seçim çerçevesini sürükleyerek bir nesne veya nesne grubu seçin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

CorelDRAW dahil
Grafik tasarım merkezi CorelDRAW ile çeşitli vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı projelerini üstlenin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite X7 CorelDRAW Technical Suite X6 Corel DESIGNER Technical Suite X5
İçerik

Semboller (referanslı grafik nesneleri)
Bir nesneyi bir kez tanımlayıp güncelleştirerek ve birçok kere yeniden kullanarak, dosya boyutunu azaltın ve ortak nesneler üzerinde çalışın. Dahili sembol kütüphaneleri aracılığıyla 4000’den fazla sembole erişin ve standart bileşenler için özel kütüphaneler oluşturun.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Profesyonel clipart
Tasarımlarınız ve projeleriniz için 10.000’den fazla clipart resim ve 2000’den fazla araç şablonuyla tasarıma hemen başlayın

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Yüksek kalitede fotoğraflar
2000 yüksek kaliteli fotoğraflarla tasarımlarınızı geliştirin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Geliştirilmiş yazıtipleri
1000’den fazla profesyonel yazıtipi, popüler tasarımlar içeren kapsamlı seçeneklerden seçim yapın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Tasarım şablonları
375’den fazla profesyonelce tasarlanmış şablonla hızlı başlayın

 Corel DESIGNER® 2017

 Corel DESIGNER® 2017

(40+ teknik ANSI, DIN ve ISO standardında şablonlar dahil)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite X7 CorelDRAW Technical Suite X6 Corel DESIGNER Technical Suite X5
Dağıtım ve Otomasyon

Windows Installer (MSI) desteği
MSI desteğiyle yazılımı verimli bir şekilde dağıtın, BT çalışanları için Dağıtım Kılavuzu bulunmaktadır.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Çok dilli yazılım dağıtımı
Çoklu lisans satın aldığınızda (bakım ile veya abonelik lisansı) CorelDRAW ürünleri, tek bir pakette çok dilli veya tüm olası dillerde yükleme yapabileceğiniz dağıtma paketi oluşturma şansı tanır.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Otomasyon olanakları
Bütünleşik otomasyon arayüzünü kullanarak makrolar ve eklentiler oluşturun. Content Management Systems (CMS), Product Lifecycle Management (PLM) ve Product Data Management (PDM) sistemleri için kolaylıkla bağlantı oluşturun.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

(VBA 7.1 & VSTA 2012)

 Corel DESIGNER® 2017

(Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) 7.1)

 Corel DESIGNER® 2017

(VBA 6.4 & Microsoft Visual Studio® Tools for Applications)

Geliştirici Topluluğu sitesi
Yeni Developer Community sitesi desteğiyle, kendi otomasyon araçlarınızı oluşturabilirsiniz.. Web sitemizi ziyaret edin: community.coreldraw.com/sdk.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite 2017 CorelDRAW Technical Suite X7 CorelDRAW Technical Suite X6 Corel DESIGNER Technical Suite X5
Satın alma Seçenekleri

Ürün ve hesabınız hakkında daha fazla bilgi alın
Welcome screen (Karşılama Ekranı) üzerindeki yeni Product Details (Ürün Detayları) sayfası paket ve kullanıcı hesabınız hakkında sizi güncel tutuyor.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017    

Yükseltme Programı
Yeni, ekonomik CorelDRAW Yükseltme Programıyla güncel kalın. Bu edinmesi kolay plan, en son CorelDRAW Graphics Suite sürümünü sunuyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Çok Kullanıcılı Lisans
Tek bir seri numarasıyla birden fazla kayıtlı kullanıcıya yükleme olanağı.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Kalıcı Lisanslama seçeneği
Yazılıma kalıcı olarak sahip olmak için, kutu/indirme veya çoklu lisans şeklinde kalıcı lisans satın alın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Abonelik Lisanslama seçeneği
Tek kullanıcılı veya çok koltuklu lisanslar için abonelik teklifi ile CorelDRAW ürününüzden daha fazlasını alın. Yıllık abonelik size, yazılımı sizin ihtiyaçlarınıza göre kullanmanız için başka bir seçenek sunar.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

*Bu araç koleksiyonuna sahip olabilmek için İnternet bağlantısına ihtiyacınız olacak. CorelDRAW Technical Suite 2017 satın almak ve kaydetmek gerekmektedir.

 

 

Ana Uygulamalar

 • Corel DESIGNER® 2017– Hassas teknik illüstrasyon
 • CorelDRAW® 2017 – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2017 – Fotoğraf düzenleme
 • Lattice3D Studio Corel Edition – 3D görselleştirme ve oluşturma
 • Corel Font Manager™ 2017 – Font arama ve yönetim aracı
 • Corel® PowerTRACE™ 2017 – Biteşlemden vektöre dönüştürme (Corel DESIGNER ve CorelDRAW uygulamasının parçası olarak)
 • Corel® CONNECT™ 2017 – İçerik bulucu
 • Corel® CAPTURE™ 2017 – Ekran resmi yakalama araçları

Destekleyen uygulamalar

 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4* – Dijital resimlerin boyutunu büyütmek için eklenti
 • Lattice3D Player – etkileşimli 3D görüntüleme (eklenti)
 • Microsoft Visual Basic for Applications – Görev otomasyonu
 • Microsoft Visual Studio Tools for Applications – Görev otomasyonu ve gelişmiş makro projeleri
 • Barcode Wizard – Endüstri standardı formatlarda barkod oluşturucu
 • Duplexing Wizard – Çift taraflı yazdırma kılavuzu
 • GPL Ghostscript (ZIP) – Gelişmiş EPS ve PS dosyaları içe alma
 • WhatTheFont – Online font tanımlayıcı

İçerik*

 • 4000 endüstri-standardı sembol: Mimari, Elektrik, Genel, Mekanik ve Araçlar
 • 10.000 clipart ve dijital resim
 • 2.000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve/veya OpenType font
 • 350'den fazla şablon, 40'dan fazla teknik ANSI, DIN ve ISO standardında şablonlar dahil
 • 2000 araç şablonu
 • 500’den fazla etkileşimli çerçeve ve fotoğraf çerçevesi
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Dokümantasyon ve Eğitim

 • Yardım dosyaları
 • Kullanım Kılavuzları
 • 5 saatten fazla eğitim videosu (İnternet bağlantısı gerekiyor)

*BenVISTA PhotoZoom Pro 4 uygulamasını indirmek için doğrulanmış CorelDRAW Technical Suite sürümü ve İnternet bağlantısı gerekiyor. Yazılım içinden online özelliklere ve içeriklere erişmek için doğrulanmış CorelDRAW Technical Suite uygulaması içinde oturum açılmalı. Ürünü paketi yükledikten sonra, uygulamayı çalıştırmadan önce veya uygulamayı kullanırken doğrulayabilirsiniz.

 

 

 • Windows 10, 8.1 veya Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümleri), en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
 • Intel Core i3/5/7 veya AMD Athlon 64
 • 2 GB RAM
 • Sabit diskte 1 GB boş alan
 • Çok dokunmalı ekran, fare veya tablet
 • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası
 • Microsoft .Net Framework 4.6
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • İnternet bağlantısı*

 

*CorelDRAW Technical Suite doğrulaması için oturum açmak, performans ve kararlılık güncellemelerini alabilmek, online içeriğe erişmek, QR kodu veya Content Exchange gibi bazı özellikleri kullanmak için İnternet bağlantısı gerekiyor. CorelDRAW Technical Suite ürünlerini çevrimdışı kullanabilirsiniz. Abonelik satın aldıysanız, İnternete en az ayda bir kez bağlanmanız gerekiyor.

 

İlgili Resimler

 • background