SATIN AL

Corel Painter 2018

 • YENİ Kalın Boya
 • YENİ Klonlama Olanakları
 • YENİ Doku Sentezi
 • YENİ 2.5D Doku Fırçaları
 • YENİ Doğal-Medya fırçalar

 

 

Profesyonel sanatçıların güvendiği dijital sanat ve boyama yazılımı

Sanatsal yeteneklerinizi, dünyanın en gerçekçi dijital Natural-Media® teknolojine ait, olağanüstü koleksiyonunu kullanarak genişletin. Painter® 2018 ile, insanların “Gerçek boya mı, yoksa Painter mı?” diye soracakları, doğal, profesyonel sonuçlar elde edin.

 

 

Painter Denemek için En Önemli Sebepler

 1. Doğal bir dönüşüm
  Sanatınızı, analog ve dijital arasındaki sınırı rahatça bulanıklaştıran boyama yazılımı ile hazırlayın.
 2. Özel medya
  Sadece dijital sanat yazılımının sunabileceği, dünyevi diğer medya türleriyle olağanüstü sanat eseri yaratın.
 3. Benzersiz kompozisyon
  Dahili kompozisyon araçlarını kullanarak, mükemmel bir simetri ve perspektifle bir başyapıt boyayın.
 4. Esnek ve Üretken
  Özel fırçalar ve paletler, başkalarından içerik aktarma veya kendi yaratma beceriniz.
 5. Popüler donanım ve yazılımları destekler
  Painter, Photoshop ve çizim tabletleri ile iyi oynar, Mac ve Windows üzerinde çalışır.

 

  Kullanım Kılavuzu (PDF - En)   Başlangıç Kılavuzu (PDF - En)   Değerlendiricinin Kılavuzu (PDF - En)  

 

 

Painter 2018 yenilikler

Kalın Boyama Dijital Sanatı

Kazıma yapabileceğiniz, itebileceğiniz, oynamayabileceğiniz, sıyırabileceğiniz ve mükemmelleştirmek için kaynaştırabileceğiniz, hacimli medya.

Fotoğraf Klonlama Sanatı

Opak veya şeffaf klonlama kaynaklarınızın boyutunu ve şeklini kolaylıkla dönüştürün.

2.5D Doku

Dijital sanatınızı bir üst seviyeye çıkartmak için, kanvasın dışına çıkan çarpıcı 2.5D doku ile boyayın.

 

 

 

 

 

Kendi İş Akışınız, Kendi Yolunuz

Özel fırçalarından özel paletlerine, Painter dijital sanat ve boyama yazılımı olarak tercih edilen çözümdür. Diğer kullanıcıların içeriklerini alın, kendi ayarlarınızı oluşturun veya ihtiyacınıza göre dahili sanatçı yerleşimlerinden birini seçin.

           
 

Konsept Çizim

Resimli video oyun sanatı ve profesyonel karakter konsept sanatına yönelik bir konsept tasarımı hızla geliştirmek için Painter’ın çok yönlülüğünden yararlanın.

Daha fazlası

 

İllüstrasyon

Bir karakter tasarımı oluştururken, paket tasarımı ya da promosyonal bir çalışma hazırlarken veya bir fantazi sanatı illüstrasyonu yayınlarken, Painter vizyonunuzu hayata geçirmenizi sağlayan araçları sunan, lider boyama yazılımıdır.

Daha fazlası

 

Manga ve Çizgi Roman

Painter’ın zengin taslak, çizim ve mürekkep araç yelpazesi ve eğiticileri, kolaylıkla bir manga karakterini veya çizgi romanları çizmenizi sağlar.

Daha fazlası

 

Fotoğraf Sanatı

Fotoğrafları boyamak ve görsel olarak çekici, boyanmış tasarımlar ve satılabilecek sanatsal fotoğraf çalışmaları üretebilmek için güçlü Auto-Painting ve Cloning araçlarını kullanın.

Daha fazlası

 

Güzel Sanatlar

Gerçekçi doğal medya ve doğal olmayan medya tiplerini karıştıran tek dijital sanat ve boyama yazılımı olan Painter ile, toksik gaz ve yüksek maliyetli resim aletlerinden kurtulun.

Daha fazlası

 

 

 

 

 

Painter. Gerçekçi Tutar. Doğal Olarak.

 

Kalın Boyama

YENİ!

Klonlama Olanakları

YENİ!

Doku Sentezi

YENİ!

Kalın Boyama

Gerçekçi boyama mükemmeliği için boya yığan, itilebilen, sıyrılabilen ve alttaki renkle harmanlanabilen bu hacimli medyayla, benzeri olmayan dijital bir boyama deneyimi yaşayın. Bristle Fırçaları kullanarak basınç, eğme ve döndürme uygulayın; inanılmaz derecede gerçek fırça vuruşlarını elde etmek için Palet Bıçaklarıyla çalışın.

Klonlama Olanakları

Ödüllü fotoğraf sanat araçları artık daha da güçlü; sanatsal fotoğraflar için kolaj ve düzenleme olanağı inanılmaz derecede basit. Painter® 2018’de klon kaynakları oluşturun veya anında klon kaynağınızı içe aktarın, boyutunu ve şeklini ayarlayın. Kompozisyonunuza sorunsuz uyum sağlayan şeffaf klon kaynaklarını kullanarak boyama özgürlüğü deneyimleyin. Bonus! En sevdiğiniz klon kaynaklarınızı, gelecekteki başyapıtlarda kullanmak üzere şeffaflık ayarlarıyla kütüphanenize kaydedin.

Doku Sentezi

Tuvalinizin bir bölgesini veya sık kullanılan bir dokuyu seçin, Painter’ın dokunun DNA’sını kullanarak sizin için otomatik olarak daha büyük bir resim oluşturmasına izin verin. Final eserlerinize büyüleyici derinlik ve ayrıntı eklemek için bu benzersiz doku parmak izini kullanın. Hepsinden önemlisi, gelecekte yapıtılacak eserlerinizde kullanılmak üzere bu yeni genişletilmiş dokuları kaydedebilirsiniz.

     
2.5D Doku Fırçaları

YENİ!

Damlama ve Sıvılaştırma Teknolojileri

GELİŞTİRİLDİ!

Seçim Fırçaları

YENİ!

2.5D Doku Fırçaları

Tuvaldeki boyayı yükselten çarpıcı 2.5D doku fırçaları ile boyayın. Bir 3D modelin 2D bir görünümünü içe aktarın ve kalın ölçekli, gözenekli veya yumuşak doku üzerine boyamak için kaynak harmanlama kullanın. Ya da sanatınıza çekici bir karakter kazandırmak için doğrudan tuval üzerine boyayın. Tuvalinizin gerçekten parlaması için, boyalı sonucun ortam yüzey aydınlatmasını ustalıkla ayarlayarak işleri bitirin.

Damlama ve Sıvılaştırma Teknolojileri

Damla veya sıvı teknolojileri kullanan sanatçının favorisi fırçalar, artık çok yönlü. Sevgili Sargent fırçasıyla boş bir katmanda, alttaki fırça vuruşlarıyla harmanlayarak boyayın. Ek olarak, geniş bir yelpazede yeni Natural-Media® fırçalarıyla tuval kreasyonlarınız için sınırsız esin kaynağı bulacaksınız.

Seçim Fırçaları

Hassas ve kontrollü şekilde seçimlere hızlıca ekleme veya seçimden çıkarma için, benzersiz fırça şekillerini özelleştirme olanağı olan Painter’ın yeni seçim fırça aracını kullanın. Mükemmel fırçayı seçip özelleştirdikten sonra, gelecekteki resimlerde tekrar tekrar kullanmak üzere kaydedebilirsiniz.

     

YENİ!

YENİ!

YENİ!

YENİ Doku Dolgu

Tuvalinizi dramatik bir dokuyla doldurun. İster Paint Bucket aracını, isterse yeni Fill Effect menüsünü kullanıyor olun, tüm doku kütüphaneniz tuvalinize sanat eseri olarak aktarılmayı bekliyor.

Rastgele Gren Dönmesi

En sevdiğiniz grenli fırçayı seçin ve rastgele gren dönüşünü etkinleştirin. Painter her bir vuruşta greni hafifçe döndürerek çalışmanıza daha doğal ve organik bir görünüm kazandıracak.

İçerikler

Geleneksel medyayı taklit eden fırçalara kolay erişim için yeni Natural-Media fırça kütüphanesini, ek olarak sanatınıza yapı eklemek için ek dokuları keşfedin. Yeni 2018 fırçalarını inceleyerek, neye ihtiyacınız olduğunu bulun. Arama penceresinde sadece “2018” girin, sonuç listeniz anında belirecektir.

 

Boş Tuval

Painter, kafanızdaki görüntüyü tuvale kolayca aktarmak için ihtiyacınız olan tüm ıslak ve kuru medya türlerini içerir. Kurşun kalem, kalem, pastel ve markörlerle taslak çizin. Çok gerçekçi airbrush, guaj, sumi-e ve suluboyalarla boyarken, bir bilgisayarda boyadığınızı unutun.

Fotoğraf Sanatı

Türünün tek örneği klonlama ve fotoğraf boyama araçları önemli verimlilik avantajı sağlar. Boş bir kanvas üzerinde kullanılabilen herhangi bir fırça, bir fotoğrafı değerli sanat eserlerine dönüştürmeniz için bir görüntüye daldırılabilir.

 

 

İnanılmaz Tuval Dokuları

 

Kağıtlar

Varolan tuval Paper dokuları kütüphanesinden seçin. Çeşitli medya türlerini kullanırken dokuyu kapatmak veya ortaya çıkarmak için ayarlayın, içe aktarın veya oluşturun.

Flow Maps

Akış haritaları, doğrudan boya akışına yardımcı olarak Real Watercolor ve Particle fırçalarının yaratıcılık potansiyelini en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlanmış dokulardır.

Textures

Tercih ettiğiniz dokuyu tuvalin seçtiğiniz bir bölümüne boyayarak veya seçili bir alana doldurarak, karmaşık yüzey dokusunu projelerinize entegre edin.

 

 

 

Sanatçıların Tercih Ettiği Doğal Medya Kategorileri

Artists Favorites

Kontrollü kalın-ince vuruşlar üreten basınca duyarlı Scratchboard Aracını kullanarak çizin ve kalın gölgeli fırça darbeleri üretmek için Sargent fırçasını kullanın.

Chalk, Pastel & Pencils

Kağıt grenine ve gölgeli sihrine karşı kalemin eğimi ile tepki veren, yüksek oranda dokulu işaretler üretmek için, çizim tabletindeki basınca tepki gösteren sert medyaları kullanın.

Real Watercolor

Kağıt dokusu ve grenisyle etkileşen ıslak fırçaların tadını çıkarın - tıpkı gerçek şey gibi akan, renklerle karışan ve kağıt tarafından emilen...

 

 

Profesyonel Fotoğraf Boyama

 

Otomatik-Boyama Panelleri

Deneyim gerekmiyor! Bir fotoğraf açın, Auto-Painting Panellerini açın, detayları belirleyin, otomatik olarak boyayın ve ayrıntıları kolaylıkla geri yükleyin.

Klon Kaynağı

Clone Source Panelini kullanarak seçtiğiniz klon kaynağını açın, diliyorsanız boyutunu ve şeklini değiştirin, katıştırılmış opak veya şeffaf resim üzerinde boyayın.

Clone Fırçaları

Bu fırçalar yakalama ve boyama için oluşturulmuştur. Cloners fırça kategorisini ve herhangi bir fırça varyantını seçerek fotoğraftan doğrudan boyayın.

 

 

 

Painter İmzalı Fırçalar

Image Hose

Hayal gücünüzün nesnelerini tuvale sanatsal bir şekilde püskürtün. Tuvalinizi arzuladığınız herhangi bir şeyle hemen doldurmak için, kendi özel hortumuzu boyayın veya kütüphaneden seçim yapın.

Particles

Dönen, akan, parlayan ve yerçekimiyle tuval üzerine çekilen, fizikten esinlenen fırçalar, sonsuz sayıda yaratıcı olanak sunuyor.

Pattern Kalemleri

Bu benzersiz fırçalar, heyecan verici desenleri içeren vizyoner vuruşlar üretir. Varolan kütüphaneden seçin veya boyarken kullanmak için kendi benzersiz deseninizi oluşturun.

Doku Kaynağı Harmanlaması

Bu fırçalar, doku kaynağını doğrudan işlenmiş 3D çıktınızla sorunsuz bir şekilde harmanlar veya doku rengi, parlaklık, konum ve deformasyonu üzerinde tam kontrol sağlayarak boyamanızı sağlar.

 

Kompozisyon Araçları

İlahi Oran ve Yerleşim Izgarası

Klasik kompozisyona dayanan kılavuzları ve ızgaraları kullanarak, izleyicinin gözlerini bir boyama boyunca yönlendiren bir oran duygusu yaratın.

Ayna Boyama ve Kaleydeskop

Painter’ın fırça vuruşlarınızı tuvalin karşı tarafında veya birden fazla ayna düzleminin yansımalarında yeniden üretmesiyle, kolayca simetrik bir resim yaratın.

Perspektif Kılavuzları

Basılmayan Perspektif Kılavuzlarını görüntüleyerek, geri çekiliyor ya da kayboluyor izlenimi veren nesneler çizin.

 

 

 

Özellik

Painter 2018

Painter 2017

Painter 2016

Painter 2015

Painter X3

Çizim ve boyama araçları

 

 

 

 

 

YENİ Kalın Boya fırçaları

       

YENİ Kalın Boya Paleti bıçakları

       

YENİ Kalın Boya Paleti Renk Karıştırma

       

YENİ Kalın Boya Paleti ışık kontrolü

       

YENİ 2.5D Doku fırçaları

       

YENİ Yerleştirilmiş Impasto Desteği

       

GELİŞTİRİLDİ Belge ışıklandırma kontrolü

       

YENİ Etkileşimli fırça yükleme

       

GELİŞTİRİLDİ Texture Cover fırçaları (96 yeni fırça)

       

YENİ Doku Sentezi

       

GELİŞTİRİLDİ Tutaç

       

GELİŞTİRİLDİ Sargent

       

YENİ Seçim fırçaları

       

Dynamic Speckles

   

Audio Expression

   

Parçacıklar + Doğal-Medya

       

GELİŞTİRİLDİ Katman Harmanlama

       

Particle Gravity fırçaları

 

Particle Spring fırçaları

 

Particle Flow fırçaları

 

Ressamlardan İlham Alan Renk Karıştırma

Reference Image Paneli

Gerçek Suluboya

   

Marker

Airbrush

RealBristle™

Akrilikler

Karıştırıcılar

Klonlayıcılar

Dijital Suluboya

Silgiler

Impasto

Yağlıboyalar

Sumi-e

Suluboya

İçerik

Painter 2018

Painter 2017

Painter 2016

Painter 2015

Painter X3

GELİŞTİRİLDİ Welcomebook Öğrenme İçeriği

       

GELİŞTİRİLDİ Benzersiz Dokular

       

Gradyanlar

Desenler

Kağıt Dokuları

Kullanıcı arayüzü

Painter 2018

Painter 2017

Painter 2016

Painter 2015

Painter X3

GELİŞTİRİLDİ Sayfa Tasarımları

       

YENİ Etkileşimli Fırça Yükleme

       

YENİ Fırça Hazır Setleri

       

Palet Çekmeceleri

     

Özelleştirilmiş Sanat Sayfa Tasarımları

     

Taşınabilir Fırça Seçicisi

     

Hızlı Erişim Özellik çubukları

     

Kağıt döndürme

   

Flow Map Döndürme

   

Basitleştirilmiş Araç Kutusu

 

Komut çubuğu

 

Fırça Arama Motoru

Akıllı Fırça Kontrolleri

Eşzamanlı Fırça Önizlemesi

Yüksek Kalitede Görüntü Oluşturma

Clone Source Paleti

Image Navigator

Gelişmiş Library Management

Son Fırça Listesi

GELİŞTİRİLDİ Özelleştirilebilir Kullanıcı Arayüzü

     

Arayüz renk seçenekleri

   

Klonlama

Painter 2018

Painter 2017

Painter 2016

Painter 2015

Painter X3

GELİŞTİRİLDİ Kopya Kağıdı

       

YENİ Hızlı Klonlama Kaynağı Geçişi

       

YENİ Şeffaflık klonlama desteği

       

YENİ Dokuyla Klonlama

       

YENİ Seçim Fırçaları

       

GELİŞTİRİLDİ Klonlama İşakışı

       

Araç kutusu

Painter 2018

Painter 2017

Painter 2016

Painter 2015

Painter X3

YENİ Seçim Fırçası Aracı

       

GELİŞTİRİLDİ Dolgu Efekti Aracı

       

GELİŞTİRİLDİ Dolgu İletişim Kutusu

       

GELİŞTİRİLDİ Seçimler

       

Etkileşimli Gradyan aracı

     

Gradyan Hızlı Boyama

     

Damlalık aracı

     

YENİ Fırça İpuçları

       

GELİŞTİRİLDİ Görsel Araç İpuçları

     

İçerik Paylaşımı

   

Dönüşüm (Transformation) aracı

Kanvası döndürme

Performans/destek

Painter 2018

Painter 2017

Painter 2016

Painter 2015

Painter X3

GELİŞTİRİLDİ Fırça Hızı

       

GELİŞTİRİLDİ Kilitlenme Azaldı

       

Pixologic Zbrush - ZAppLink Desteği

     

RTS Desteği

 

2-in-1 veya Dual Personality

 

Mac için 64-Bit

 

Windows için 64-Bit

CPU geliştirmeleri

 

Windows Touch desteği

 

Photoshop fırçalarını içe alma

   

Adobe® Photoshop® desteği (PSD)

Wacom® Tablet desteği

Wacom® Multi-touch desteği

Çok Çekirdek Desteği

PNG Desteği

Renk Yönetimi Desteği

 

 

 

Windows:

 • Windows 10 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit) veya Windows 7 (64-Bit) (son servis dosyalarıyla)
 • Intel Core 2 veya AMD Athlon 64 işlemci, 2 GHz veya daha hızlı
 • 4 mantıksal çekirdek veya daha fazlası (önerilir)
 • 2 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 1 GB boş alan*
 • Solid-state drive (önerilir)
 • 1280 x 800 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 önerilir)
 • Fare veya tablet
 • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası, en son servis dosyalarıyla
 • Ürününüzü etkinleştirmek için öncelikle İnternete bağlanarak kayıt yapmalısınız

* Microsoft .NET Framework 4.6 için ek alan gerekebilir

 

Mac:

 • MacOS 10.12, OS X 10.11 ve OS X 10.10, son revizyonlarıyla
 • Multicore Intel işlemci, 64-bit desteği
 • 4 mantıksal çekirdek veya daha fazlası (önerilir)
 • 2 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 750 MB boş alan
 • Solid-state drive (önerilir)
 • 1280 x 800 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 önerilir)
 • Fare veya tablet
 • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Ürününüzü etkinleştirmek için öncelikle İnternete bağlanarak kayıt yapmalısınız

 

 

 

İlgili Resimler

 • background