SATIN AL

Corel PaintShop Pro 2018

 

YENİ Sadeleştirilmiş kullanıcı arayüzü ve daha büyük ikonlar
YENİ Yetenek düzeyinize uyan çalışma arayüzleri
YENİ Daha hızlı sonuçlar ve geliştirilmiş araçlar
YENİ Renk paletleri, fırçalar ve daha fazla yaratıcı içerik

 

 

 

Photoshop alternatifiniz

Photoshop’un bir rakibi var. PaintShop® Pro 2018, bir aboneliğin kısıtlamasına tabi olmayan, uygun fiyatlı fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım yazılımınızdır. Fotoğraflarınızı profesyonel görüntü düzenleme araçlarıyla geliştirin veya yeni renk paletleri, fırçalar, degradeler, desenler ve dokular kullanarak etkili tasarımlar oluşturun. Daha hızlı dolaşma için sadeleştirilmiş kullanıcı arayüzü, en çok kullandığınız araçların geliştirilmesi ve uzmanlık seviyenize uyan yeni çalışma yüzlerinin tadını çıkarın.

 

 

PaintShop Pro Denemek için Önemli Sebepler

 1. Fotoğrafları pro-düzeyinde araçlarla düzenleyin
  Fotoğrafları, düzenleme ve kompozisyon için fotoğrafları profesyonel görüntü düzenleme araçlarıyla zenginleştirin.
 2. Grafik tasarımı projeleri oluşturun
  Etkileyici grafik tasarım projeleri üretmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olun.
 3. Hızlı düzeltmelerle fotoğraflarınızı geliştirin
  Herhangi bir resmi hızlı şekilde düzeltmek için kırpın, düzeltin ve tek tıklamalık ayarlamaları kullanın!
 4. Efekt ekleyin
  Eğlenceli filtreler ve efektlerle fotoğrafınıza imzanızı atın.
 5. Rötuş ve düzeltme
  Küçük bir çizik çıkarma, arka planın tamamını silme, kırmızı göz düzeltme ve daha fazlası için ihtiyacınız olan tüm araçları sahip olun.

 

  Sürümleri Karşılaştır (PDF - En)   Başlangıç Kılavuzu (PDF - En)   Değerlendiricinin Kılavuzu (PDF - En)  

Popüler eklentilerle PaintShop Pro gücünü genişletin

Topaz Labs, Google Nik Collection, Adobe eklentileri gibi üçüncü parti uygulamalar için 64-bit desteğinin keyfini çıkarın.

 

PaintShop Pro 2018 yenilikleri

Daha iyi deneyim için sadeleştirilmiş kullanıcı arayüzü

Siz istediniz, biz dinledik! Daha hızlı dolaşma ve daha büyük simgelerle, gelişmiş, öğrenmesi kolay uygulamanın keyfini çıkarın. Daha akıcı bir iş akışı sağlamak için, uzmanlık düzeyinizle eşleşecek şekilde Essentials ve Complete adlı iki yeni çalışma arayüzü ekledik. Yeni Welcome Sekmesi, başlamanıza yardımcı olacak yararlı dersler ve yaratıcı içerikle parlıyor.

Daha hızlı sonuçlar ve geliştirilmiş araçlar

Daha hızlı, daha etkili bir fotoğraf düzenleme programını deneyimleyin. Siz sadık kullanıcılarımız sayesinde, ürünümüzde önemli gleiştirmeler yaptık. Açılma süresini önceki sürüme göre % 50’den fazla oranda kısalttık. En sevdiğiniz düzenleme özelliklerinin hızını arttırdık. Ayrıca Crop, Text, Seçim, Clone, Gradient, Eraser ve Dropper gibi en sık kullandığınız araçların çoğunu geliştirdik.

Yaratıcılığı ifade etmek için yeni yollar

Sınırsız tasarım. Fırça ve renk paletinden gradyanlara, desenlere ve dokulara kadar daha fazla yaratıcı içerikten yararlanın. PaintShop Pro 2018, en çok kullandığınız özellikler için daha yaratıcı seçenekler sunuyor, bu güçlü fotoğraf düzenleme yazılımı ile olasılıklarınız artıyor.

 

 

Paintshop Pro 2018'i 30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

 

 

Özellik zengini fotoğraf düzenleme ve tasarım yazılımı

PaintShop Pro, tümünü listelenin zor olduğu sayıda güçlü fotoğraf düzenleme özellikleri ile dolu!
Her tasarımı kolaylıkla yaratmanıza yardımcı olacak, tam özellikli fotoğraf
ve tasarım araç setinin keyfini çıkarın.

 

Yenilikler

Fotoğraf düzenleme

Grafik tasarımı Başla ve öğren Paylaş

 

Yenilikler! Siz istediniz, biz dinledik.

Kimseye sadık kullanıcılarımızdan daha fazla önem vermiyoruz! Bu nedenle PaintShop Pro 2018’ deki her gelişme sizi akılda tutarak geliştirildi. En iyi bilenlerden -PaintShop Pro kullanıcılarından- gelen isteklere dayanarak, en sık kullanılan araçlarınızda önemli geliştirmeler yaptık, ayrıca programın performansını ve hızını geliştirdik. Kullanıcı arayüzünü, daha iyi bir genel kullanıcı deneyimi için basitleştirdik. Gelin, en sevdiğiniz fotoğraf düzenleme yazılımındaki yenilikleri görün.

Daha iyi deneyim için sadeleştirilen kullanıcı arayüzü

Videoyu izleyin

Essentials Çalışma Arayüzü

Paint Shop Pro 2018, projeleri başlatmayı, öğrenmeyi ve projeleri daha kolay düzenlemeyi kolaylaştırıyor. Daha az kalabalık ve daha büyük simgeler içeren yeni Essentials Çalışma Arayüzü, gezinmenin kolay olduğu akıcı bir arayüzde fotoğraf düzenleme ve tasarımında ihtiyacınız olan tüm temel araçlara sahip.

Complete Çalışma Arayüzü

Yeni Complete Çalışma Arayüzünü seçin ve PaintShop Pro’yu diğerlerinden ayıran klasik profesyonel fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım özelliklerinin tadını çıkarın. Complete Çalışma Arayüzü, tam fotoğraf yönetimi ve üst düzey düzenleme ve tasarım araçlarına erişim için Welcome, Manage ve Edit sekmelerini içerir.

Hızlı özelleştirme ve kontrol

Artık özellikler, işlevler ve özelleştirme üzerinde çok daha fazla kontrole sahip olacaksınız. Kaydırma çubuğu çok mu küçük? Büyütün. Nokta boyutu doğru değil mi? Özelleştirin. Çizgiler görünmüyor mu? Kalınlaştırın.
Daha büyük ve daha kolay görülebilen ikonlarla daha üretken olun ve araç çubuğunuzda ihtiyaç duyduğunuz araçları seçmek için yeni Quick Customize özelliğini deneyin.

Welcome sekmesi

PaintShop Pro programını çalıştırdığınızda kendinizi evde hissedin. Bir çalışma arayüzü seçebilir, yeni bir projeye başlayabilir veya son çalışılan dosyalara erişebilirsiniz. Öğretici videoları, klavye kısayollarını, ücretsiz ve premium eklentileri, uygulamaları, komut dosyaları, fırçaları ve daha fazlasını keşfedersiniz. Bunların hepsi dinamik olarak güncellenir; böylece öğrenme ve yaratıcı içerik hiç tükenmez.

 


 

Daha hızlı sonuçlar için geliştirilmiş araçlar

Videoyu izleyin

Daha hızlı açılma

Doğrudan kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak PaintShop Pro’nun açılma hızını önceki sürüme göre %50 arttırdık!
Önyükleme süresini yarıya indirmek, düzenlemeye her zamankinden daha hızlı başlayabilmeniz anlamına gelir.

Crop aracı

En popüler düzenleme aracımız Crop, artık çok daha iyi. Resminizde en iyi sonucu elde etmenize yardımcı olmak için artık Grid, Diagonal, Golden Ratio ve Golden Spiral kompozisyon kılavuzlarından birini seçerek ve diğer Crop aracı geliştirmelerini kullanabilirsiniz.

Metin aracı

Metin, herhangi bir tasarım işakışı için anahtardır. Tools Options paletinde rahatça bulunan yeni Üst Metin, Alt Metin ve Metin Hizalama seçenekleriyle Text aracımız, tasarım süresini kısaltmanızda yardımcı oluyor. Metni bir şeklin içine yapıştırabilir ve metin boyutunun şekil boyutuna göre dinamik olarak ayarlanmasını izleyebilirsiniz. Sadece sağ tuşa tıklayın ve ‘Paste to Fit’ komutunu seçin.

Klon Kaplaması

Yeni Show Overlay seçeneğiyle tam olarak istediğiniz şeyi klonlayın. Artık Clone aracını kullandığınızda, uygulamak üzere olduğunuz kaynak piksellerin bir önizlemesini görürsünüz, böylece istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Sorunsuz düzenleme için, kaplamayı basit bir kısayol tuşu ile gizleyebilir veya gösterebilirsiniz.

Gradient aracı

Yaratıcı tasarımlarınızı geliştirmek için 30 yeni gradyanı keşfedin ve Gradient Fill aracında iyileştirmeler yaparak daha iyi sonuçların keyfini çıkarın. Artık varolan bir gradyanı düzenlemek için gradyan çizgisini geri çağırabilirsiniz.

Belgeye duyarlı sürgü değerleri

Tüm PaintShop Pro 2018 araçları, yeni belgeye duyarlı sürgü değerlerinin olanaklarından faydalanır, böylece aracınızın maksimum genişlik ve yüksekliği, çalışmakta olduğunuz resmin boyutunu yansıtır.

Damlalık aracı

Tool Options paletindeki yeni Sample and Fill ikonu, örneklenen piksellerin renk ve opaklığını kopyalamanızı sağlar. Dropper aracı anında Flood Fill aracına dönerek tek tıklamayla kopyalanan özellikleri bir başka alana uygulamanıza izin verir.

Silgi aracı

Kullanıcılarımız daha yetenekli bir Eraser aracı istediler ve istedikleri araca kavuştular! Artık daha iyi sonuçlar için Eraser aracının opaklık kontrolü geliştirildi.

Araç performansı

Çok daha geribildirimli Depth of Field dahil olmak üzere daha hızlı düzenlemenin keyfini çıkarın. Çünkü artık öncesine göre 4x daha hızlı, artık fotoğrafınızda neredeyse anında odak alanı oluşturabiliyorsunuz. Metin sarmalaması da artık müthiş oranda hızlandı, özellikle metinde gradyan, desen veya doku kullanıyorsanız.

Seçim aracı

Bir daireyi konumlandırmak daha da kolaylaştı! Artık PaintShop Pro daire ve elips seçimlerinin merkezi belirten işaretleri var, böylece belirli bir alan üzerinde seçim yapmak çok daha hassas olacak.

Hızlı Önizleme

Daha iyi görünüm! Organizer paletindeki küçük resimler üzerinde bir kez sol tuşa tıklamanız veya boşluk tuşuna iki kez basmanız Quick Preview penceresini açacak ve resmi önizlemenizi sağlayacak. Çalışmak istediğiniz resmi seçebilmeniz için verimli bir yol.

 


 

Yaratıcılığı ifade etmek için yeni yollar

Videoyu izleyin

Renk paletleri

Tasarımda doğru renkleri seçmek, rengin resminizi tamamlaması veya bozması gibi zorunludur. Artık Materials paletindeki renk paletlerinden ilham verici renk kombinasyonlarını uygulayabilirsiniz. Renk paletleri, renk seçmek ve uygulamak için size zaman ve emek tasarrufu sağlar, renklerinizin birbirini tamamladığından emin olmanızı sağlar.

Fırçalar

PaintShop Pro 2018 içindeki 30 yeni fırçayı keşfedin Yıldırım ve Ateşböceği’nden, Güneş ışığı, Güneş yanığı ve Kürke yeni fırçalarımız, tasarımlarınıza fazladan bir şey veriyor ve bireysel tasarım öğelerini çizmek için ihtiyacınız olan zamanı ortadan kaldırıyor.

Gradyanlar, desenler ve dokular

Yaratıcılık potansiyelinizi genişletmek için yeni 75 gradyan, desen ve dokunun keyfini çıkarın. Desenleri ve dokuları Welcome sekmesinden indirin, yeni gradyanlarla birlikte Materials paletinde yer alacaklar. İster mermer veya tuğla dokusu, çiçekli veya geometrik desen veya mükemmel bir gün batımına benzeyen gradyan, PaintShop Pro 2018’de bunları ve daha fazlasını keşfedeceksiniz.

İçerik Kılavuzunu indir

 

 

Profesyonel fotoğraf düzenleme

Fotoğrafları, düzenleme ve kompozisyon için fotoğrafları profesyonel görüntü düzenleme araçlarıyla zenginleştirin. Photoshop’taki güçlü, katman tabanlı düzenleme yeteneklerinin tadını çıkarın - yalnızca daha uygun fiyatlı ve abonelik gerektirmiyor.

RAW düzenleme

PaintShop Pro Camera RAW Lab ile RAW resimleriniz üzerinde, öncesi ve sonrası görüntüleri, geniş bir önizleme seçeneği dahil olmak üzere tam kontrolün tadını çıkarın.

HDR araçları

Yoğun görsel kontrasta sahip tek, çarpıcı bir HDR fotoğraf oluşturmak için, aynı sahnenin birden çok pozlamasını birleştirin.

Lens Düzeltmesi

Birçok kamera merceği tarafından yaygın olarak kullanılan bozulmaları, vinyet ve renk sapmalarını düzeltmek için Lens Correction araçlarını otomatik olarak uygulayın.

Betikler

Tam özellikli betik motoru ve betik kılavuzu (7 MB .exe) ile neredeyse tüm işlemleri betik olarak kaydederek, sık ve tekrarlayan görevleri hızlandırın.

 

Hızlı düzeltmelerle tüm fotoğraflarınızı geliştirin

Makyaj araçları

Kırmızı göz, lekeler ve istenmeyen çizgileri ortadan kaldırın veya kırışıklıkları yumuşatın, dişleri beyazlatın ve cilt tonlarını bile değiştirin.

Toplu İşlem

Bir seferde birçok fotoğrafa düzenleme yaparak verimliliği artırın.

Tek tıklama fotoğraf düzeltmeleri

Hangi ayarlamaları yapmak istediğinizden emin değilseniz, One Step Photo Fix aracını kullanın, sonuçtan hoşlanmadıysanız veya mükemmel bir fotoğraf için önerilen ayarlarda ince ayar yapmak için Smart Photo Fix bölümünü deneyin.

Kırpın, düzleştirin ve perspektifini düzeltin

Yeni Izgara, Çapraz, Altın Oran ve Altın Spiral kompozisyon kılavuzlarını kullanarak daha güçlü kompozisyonlar için fotoğrafları kırpın. Çarpık bir resmi veya bir resimdeki eğilmiş bir nesneyi düzeltin.

 

Dikkat çeken fotoğraflar için efektler ekleyin

Hızlı efektler

Artistic, Film Styles, Black & White ve Landscape gibi stil kategorileri ile organize edilmiş çok sayıda hazır efekt arasından seçim yapın.

Retro Lab

PaintShop Pro Retro Lab, eski düşük hassasiyetteki fotoğraf makinelerinden esinlenerek, eski okul renkleri ve kontrastı uygulayarak eski görünümlü fotoğraflar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Graduated Filter aracı

Dereceli bir filtre efektine benzetmek için, resimlerinize benzersiz renk gradyan efektlerini hızlı ve kolay bir şekilde ekleyin.

Alan Derinliği

Fotoğraflarınızdaki alan derinliği ile oynayın ya da resmin bazı bölümlerini odakta tutup diğerleri bulanık kalacak şekilde bokeh efektleri uygulayın. PaintShop Pro 2018 Depth of Field özelliğini 4 kez daha hızlı uyguluyor!

 

Favori fotoğraflarınızı rötuşlayın ve düzeltin

Seçim araçları

Bir fotoğrafın belli bir bölümünü ayarlamayı veya rötuşlamayı, bir fotoğrafın bir bölümünü kopyalayıp başka bir resme yapıştırmayı hızlı ve kolay hale getiren çok sayıda kullanışlı seçim aracının keyfini çıkarın. Seçimlerdeki yeni iyileştirmeler, bir seçimi belirli bir alanın merkezine daha hassas bir şekilde yerleştirmenizi sağlar.

 

Kusurları ve nesneleri kaldırın

Bir nesneyi resimde üzerinde hareket ettirdiğinizde veya kaldırdığınızda boş alanı otomatik olarak doldurmak için Magic Move ve Magic Fill gibi içeriğe duyarlı düzenleme araçlarını kullanın, böylece onu çevreleyen arka planla eşleşir. Sorunları düzeltmek için Object Remover veya Clone Brush araçlarını kullanın.

 

Fotoğraf restorasyonu

Solmuş fotoğraflardaki renk ve kontrastı düzeltmek için Fade Correction aracını, yıpranmış fotoğraflardaki çatlakları düzeltmek için Scratch Remover aracını kullanarak fotoğrafları yenileştirin.

 

Kırmızı gözü düzeltin

Red Eye aracını kullanarak, modelin göz bebeğindeki kırmızı rengi koyu gri renkle hızlıca ve kolayca değiştirerek doğal bir görünümü kazandırın.

 

 

Yaratıcı grafik tasarım

Etkileyici grafik tasarım projeleri üretmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olun. Orijinal kartlar, kolajlar, afişler, sosyal medya görüntüleri ve daha fazlasını oluşturmak için katmanlar, metinler, fırçalar, gradyanlar, çizim ve boyama araçlarıyla tasarım yapın.

Çizim ve boyama araçları

Projeleriniz için çeşitli yaratıcı çizim ve boyama araçlarından seçim yapın. 30 yeni fırçayla tasarlayın veya en sık kullandığınız Adobe Photoshop fırçalarını içe alın. Hazır şekiller ve kalemlerle çizim yapmak için vektörel illüstrasyon araçlarını kullanın.

 

Katmanlar

Esnek, kalıcı olmayan düzenleme ve zengin fotoğraf bileşimleri için katmanları kullanın.

 

Metin araçları

Kapsamlı tipografi araçlarıyla tüm baskı, web veya fotoğraf projelerinize metin ekleyin. Arzuladığınız yaratıcı metni oluşturmak için yazıtipini, boyutu, stili, hizalamayı, satır ve harfler arası boşluğu ayarlayın, efektler uygulayın.

 

Gradyanlar

Gradyanları doğrudan bir resme, şekle veya tuvale sürükleyin, ardından geçiş renk efekti oluşturmak için renkleri sürükleyip bırakın. Tasarımlarınızı geliştirmek için 30 yeni gradyanı inceleyin.

 

 

 

Başlamak ve öğrenmek için kolay yol

PaintShop Pro, hızlı bir şekilde başlamak ve her projede becerilerinizi artırmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içerir.

Kendinizi evinizde hissedin

Eğitici videolar, klavye kısayolları, son dosyalar, kullanıcı resim galerisi ve başlamak için daha fazla bilgi bulmak için yeni Welcome sekmesini açın. Dinamik olarak güncellenir, böylece keşfedilecek öğrenme ve yaratıcı içeriği hiçbir zaman tüketmeyeceksiniz.

 

Bir tur alın

Arayüzde yolunuzu güvenle bulmanızı ve yeni özellikler konusunda kayıt süresi içinde uzmanlaşmanızda yardımcı olan adım adım sanal tur ile, PaintShop Pro’yu daha iyi tanıyın.

Her seviyede öğrenmenin keyfini çıkarın

Yeni Welcome sekmesinde yararlı video kitaplığından seçim yapın veya daha fazla yardım almak için PaintShop Pro’nun öğrenme sayfasını ziyaret edin. PaintShop Pro’nun ödüllü Learning Center penceresindeki ek ipuçları ve püf noktalarına erişin.

 

 

Fotoğraflarınızı paylaşın

PaintShop Pro’nun dahili sosyal medya özellikleriyle fotoğraflarınızı sevdiklerinizle veya tüm dünyayla paylaşın.

İnsanları bul

Daha kolay fotoğraf yönetimi için yüz tanıma teknolojisini kullanarak insanları tanımlayın ve etiketleyin.

 

 

Konumları bul

Fotoğraflarınızı gerçek konumlarla eşleştirerek online olarak paylaşın.

 

 

Sosyal medyayla bütünleşin

Fotoğraflarınızı ve tasarımlarınızı, hızlı bir aktarımla anında Facebook, Flickr ve Google+ hesaplarınızda paylaşın.

 

 

 

 

Paintshop Pro 2018'i 30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

 

 

 

PaintShop Pro 2018 yenilikleri

Yeni çalışma arayüzleri ve daha kolay kullanıcı arayüzü

Kullanıcıların geribildirimlerine dayanarak, başlamak için öğreticiler içeren bir Welcome Sekmesi ve başlamak için yaratıcı içerik, daha hızlı gezinme, daha büyük simgeler ve iki yeni çalışma arayüzü de dahil olmak üzere daha iyi ve daha hızlı bir düzenleme deneyimi sağladık.

Videoyu izleyin

Geliştirilmiş araçlar ve daha fazla hız

En önemli oldukları yerde önemli ürün iyileştirmelerinin keyfini çıkarın. % 50 daha kısa başlatma süresi, en sevdiğiniz düzenleme özelliklerinin arttırılmış hızı ve Crop, Text, Seçim, Clone, Gradient, Eraser ve Dropper için araç geliştirmeleri.

Videoyu izleyin

Yaratıcılık için yenilikçi seçenekler

Çeşitli yaratıcı içeriği, çok yönlü fırçaları, renk paletlerini, gradyanları, desenleri ve gerçekçi dokuları kullanarak, sınırlar olmaksızın tasarım yapmanın başka yollarını bulun.

Videoyu izleyin

 

Özellikler

PaintShop Pro 2018 Ultimate

PaintShop Pro 2018

PaintShop Pro X9 Ultimate

PaintShop Pro X9

PaintShop Pro X8 Ultimate

Corel® Painter Essentials™ 5 — Bu resim programının benzersiz fotoğraf boyama araçları ile fotoğraflarınızı sanat yapıtlarına dönüştürün.

       

Athentech Imaging’den Perfectly Clear 3 – ödüllü, akıllı fotoğraf düzeltme teknolojisiyle fotoğraflara yetenekli, tek tıklamalık düzeltmeler uygulayın.

 

Perfectly
Clear 2 SE

 

Perfectly
Clear 2 SE

Corel® AfterShot™ 3 - Büyük fotoğraf koleksiyonlarını bile hızlıca ayarlayın ve yönetin, RAW dosyalarını geliştirin.

   

AfterShot™ 2

Corel Creative Collection – Çok sayıda fırça, doku ve serbet telifli artalan içeriyor.

   

YENİ Essentials ve Complete çalışma arayüzleri — Çalışmak için iş akışınıza veya beceri seviyenize uyacak şekilde hazırlanmış iki çalışma arayüzünden birini seçin.

     

Geliştirildi! Araç verimliliği — Çok daha verimli düzenleme deneyimi için Crop, Text, Selection, Clone, Gradient, Eraser ve Dropper araçları kullanıcı geribildirimlerine göre geliştirildi.

     

YENİ Daha hızlı açılma — %50 daha hızlı açılma ile hemen çalışmaya başlayın.

     

YENİ Renk Paletleri — Renkleri seçme ve uygulama konusunda zamandan ve çabadan tasarruf etmek için, önceden tanımlanmış uyumlu renk düzenlerinden seçim yapın.

     

YENİ Daha fazla fırça — Çok daha fazla yaratıcılık seçeneği için 30 yeni fırçayı keşfedin.

     

YENİ Gradyanlar, Desenler ve Dokular — Yaratıcılık potansiyelinizi arttıran 75 yeni gradyan, desen ve dokunun keyfini çıkarın.

     

YENİ Hızlı Özelleştirme — Tools araç çubuğundan istediğiniz aracı seçin, kullanışlı bir alfabetik arama yaparak herhangi bir aracı arayın.

     

Geliştirildi! Çok daha fazla özelleştirme ve kontrol — Görünürlük ve kullanım kolaylığı geliştirmek için simgelerin, kaydırma çubuklarının, noktaların ve çizgilerin boyutunu özelleştirin.

     

Geliştirildi! Özellik performansı — Geribildirimli Depth of Field ve daha hızlı Text Wrapping dahil olmak üzere daha hızlı düzenleme özelliklerinin keyfini çıkarın.

     

YENİ Welcome sekmesi — Öğrenme materyallerini, ücretsiz ve premium eklentileri, uygulamaları, komut dosyaları, fırçaları ve daha fazlasını yeni ve kolay bir sekmeli arabirimde keşfedin.

     

YENİ Hızlı Önizleme — Daha iyi bakın! Küçük resimleri Organizer paletinde daha büyük boyutta önizleyin.

     

Proje şablonları — Proje şablonlarıyla, kişiselleştirilmiş tebrik kartı, broşür gibi projeleri çok daha hızlı hazırlayın.

 

Ekran yakalama — Ekran kayıtlarını tek bir yerde yakalayın ve düzenleyin.

 

Gradient Fill aracı — Bir gradyanı doğrudan bir resim üzerine sürükleyip bırakarak ve değiştirmek için noktaları sürükleyerek gradyanları kolaylıkla ayarlayın.

 

Düzenleme Geçmişini Dışa Verme — Belirli bir fotoğraf veya proje için düzenlemelerinizi dökümante edin ve paylaşın.

 

Windows Real-Time Stylus desteği — Geliştirilmiş stylus ve grafik tablet desteği ile geliştirilmiş kalem performansının tadını çıkarın.

 

Kılavuzlu Tur — Başlangıçtaki turla, PaintShop Pro’nun arayüzü ve anahtar özellikleriyle ilk karşılaşmada başarılı olun

 

Metin sarmalaması – Yeni yaratıcı seçenekler için vektörel şeklin veya seçimin etrafını hemen metinle sarmalayın.

Geliştirilmiş performans

Geliştirilmiş performans

Magic Move – Taşıyacağınız insanı veya nesneyi seçin, yeni konuma taşıyın. Arkada kalan boş alan otomatik olarak doldurulur

Lens düzeltmesi — Parazitleri, vinyet ve renk sapmalarını kolayca düzeltin.

4K monitör desteği – Geliştirilmiş arayüz, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur.

Daha büyük ikonlar

Daha büyük ikonlar

Magic Fill – Fotoğrafınızda istemediğiniz bölgeleri kolaylıkla silin ve uygun şekilde artalan renkleriyle kaplayın.

Metin ve Şekil Kesme araçları – Altta kalan resmi metin ve şeklin içine yerleştirerek hemen fotoğraf nesneleri oluşturun.

Hızlı seçim araçları – Auto Selection ile bir seçim penceresini sürükleyin. Veya, Smart Selection fırçası ile hedef bölge üzerinde imleci geçirerek hızlıca bir seçim yapın.

Videolarla eğitim – Uygulama kütüphanesindeki yardımcı eğitim videolarını izleyerek öğrenin.

Welcome sekmesinde

Welcome sekmesinde

Eklenti desteği – Üçüncü parti ve Adobe Photoshop eklentilerinin 64-bit sürümlerinin keyfini çıkarın.

Places – Fotoğraflarınızı gerçek dünyadaki konumlara bağlayın.

People – Yüz tanıma teknolojisini kullanarak fotoğraflarınızdaki insanları etiketleyin.

HDR fotoğraf birleştirme – Birden fazla pozlamadaki fotoğrafları birleştirerek çekici High Dynamic Range (HDR) fotoğraflar oluşturun.

Retro Lab™ – Eski efektleri uygulamak için, eski düşük çözünürlüklü fotoğraf makinesinden esinlenen filtreler uygulayın.

Instant Effects paleti – Vintage fotoğraflardan, film stillerinden esinlenilen onlarca benzersiz, yaratıcı efekti uygulayarak fotoğraflarınızı dönüştürün.

Paylaşım seçenekleri — Fotoğraflarınızı Facebook, Flickr ve Google+ ortamlarına aktarın.

Script – Toplu işlemler için betik motorunu ve kılavuzunu kullanarak tekrarlayan işlemleri yaparken hızlanın.

Varsayılan olarak sessiz komut dosyaları

Varsayılan olarak sessiz komut dosyaları

Varsayılan olarak sessiz komut dosyaları

Varsayılan olarak sessiz komut dosyaları

Seçilebilir Odak – Pahalı tilt-shift objektifleri taklit ederek manzarayı bir minyatür dünyaya dönüştürün.

Işık ve netlik ekleyin – Fotoğrafın diğer kısımlarını olduğu gibi korurken gölgeli alanları aydınlatın.

RAW Lab — RAW resimlerinizi kalıcı değişiklik yapmadan ayarlayın. Aşırı pozlanmış alanlardaki detayları kolaylıkla ortaya çıkarın, beyaz dengesini düzeltin vs.

Toplu işlem — Bir fotoğrafı ayarlayın, sonra birden fazla fotoğrafa uygulayın.

Toplu Akıllı Fotoğraf Düzeltme

Toplu Akıllı Fotoğraf Düzeltme

Toplu Akıllı Fotoğraf Düzeltme

Toplu Akıllı Fotoğraf Düzeltme

Fotoğraf yönetimi araçları — Fotoğraflarınızı kataloglayarak, arama yaparak, oylayarak ve etiketleyerek favorileri hemen bulun.

Object Extractor – Hızlı ve hassas şekilde izole edin ve resimden çıkarın.

Görünür Filigran – Fotoğraflarınıza ticari markanızı ve markanızı ekleyin.

Color Changer aracı

Adjustment Layers

Makeover araçları – Lekeleri temizleyin, dişleri beyazlatın, cildi bronzlaştırın ve öznenini zayıflatın

Digital Camera Noise Removal ve Chromatic Aberration Removal filtreleri

Straighten, Perspective ve Lens Correction filtreleri

Clone ve Scratch Remover araçları

Vektörel çizim araçları

Web grafikleri: Image Optimizer, Rollover Creator ve Image Slicer & Mapper

 

Paintshop Pro 2018'i 30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

 

 

Photoshop’un uygun fiyatlı alternatifini keşfedin

Kolaylıkla sahip olabileceğiniz bir şey için neden her yıl ödeme yapın? Photoshop benzeri sonuçlar sağlayan, uygun fiyatlı, abonelik gerektirmeyen fotoğraf düzenleme yazılımı edinin. Paint Shop Pro’satınyu bir kez al ve daha düşük bir maliyetle kalıcı olarak sahip ol. İstediğiniz profesyonel gücü, ek olarak fotoğraflarınızı ve tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyaç duyduğunuz yüksek kaliteli araçları edinin.

 

Kullanıcılar ne diyor

“Abonelik tabanlı yazılımın yapabildiği ve PaintShop Pro’nu yapamadığı hiçbir şey yok, üstelik çok düşük maliyete. Yazılım bir araç olmalı, bir usta değil!"

“Günümüzde Adobe HER ŞEYE sahipken, Corel’i sevmeliyiz... Adobe’nin Photoshop için aylık olarak tahsilat yapmasına karşın, ürünü satın almayı, bir kez ödemeyi ve tüm işinizi yapmanızı sağladığı için."

“Corel, sözcüğün her anlamıyla Adobe’nin ötesinde. Adobe ile yaptığınız her şeyi (ve fazlasını)Corel ile yapabilirsiniz."

 

PaintShop Pro’nun özelliklerini Photoshop ile karşılaştırın

Özellikler PaintShop Pro 2018 Adobe Photoshop CC 2017‡
Anahtar Özellikler

Profesyonel-kalitede bitmap ve fotoğraf düzenleme

Vektör grafikler

Dijital boyama/çizim

Portre araçları

Hızlı efektler ve filtreler

Düzeyler ve Eğriler (Levels ve Curves)

Ekran resimleri

RAW desteği

Hazırset ve özel çalışma arayüzleri

Intel RealSense dahil XDM desteği

PSD uyumluluk


(doğal Photoshop dosya formatı)

Düzenleme Geçmişini Dışa Verme

Metin araçları

High Dynamic Range (HDR) araçları


(dedike HDR modülü yok;
PSP’dan daha fazla sayıda adım)

Hızlı düzeltme

Kırpma maskesi


(şekil ve metin kesmesi)

Bağlama duyarlı dolgu (Magic Fill)

Hızlı Seçim

Metnin sarmalaması


(şekil ve seçim içinde)


(şekil içinde)

Metin Hazırsetleri

Özel Tuvaller


(Artboard)

Proje Şablonları

Fotoğraf yönetimi


(ayrı uygulama – Adobe Bridge)

Yüz algılama/tanıma desteği

Geo-etiketleme desteği

Gradient Fill aracı

İki monitör modu

Geliştirilmiş Stylus ve grafik tableti desteği

Otomasyon desteği


(Betikler)


(Eylemler)

Gelişmiş betik yazma/otomasyon


(Python kullanarak)


(AppleScript veya VBScript kullanarak)

Sanallaştırma desteği

Photoshop eklentisi desteği


(Adobe Plugin SDK ver 10 sürümüne)

Destek ve eğitim  

Uygulama içi eğitim


Ödüllü uygulama için Learning Center

Uygulama içi Kılavuzlu Tur

Online eğitim videoları

1’e 1 veya 1’e çok ücretli eğitim

Teknik destek

Online kullanıcı toplulukları

Ücretsiz deneme

Uyumluluk    

İşletim Sistemleri

Windows

Windows, Mac, Online

Desteklenen dosya formatları

Açılabilen formatlar†
AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CMX*, CT, CUR, CUT, DCX, DIB, DRW*, EMF, EPS, GIF, HDP, HGL*, HPG*, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGL*, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSPresim dosyaları), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**
Kaydedilebilen formatlar†
BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

İçe Alma / Dışa Verme formatları†
Photoshop PSD, Large Document Format PSB, BMP, Cineon, CompuServe GIF, Photoshop DCS 1.0, Photoshop DCS 2.0, DICOM, Photoshop EPS, IFF format, JPEG, JPEG2000, OpenEXR, PCX, Photoshop PDF, Pixar, PNG, Portable Bit Map, Photoshop Raw, Scitex CT, Targa, TIFF, Wireless Bitmap, Photoshop 2.0 (sadece Mac), PICT (salt okunur), PICT Resource (sadece Mac, sadece açma), Radiance
3D-temelli formatlar†
3D Studio (sadece açma), DAE (Collada), Flash 3D* (sadece kaydetme), JPS* (JPEG Stereo), KMZ (Google Earth 4), MPO* (Multi-Picture format), U3D, Wavefront|OBJ

RAW dosya desteği

Aşağıdaki uzantılarda 450’den fazla kamera modelinin RAW dosyası desteği: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, ERF, K25, KDC, MEF, MOS, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F

Evet, Adobe Camera RAW ile yüzlerce fotoğraf makinesi destekleniyor

Desteklenen fırça formatları

Evet. PaintShop Pro Brush (.pspbrush), Adobe Photoshop Brush (.abr), Jasc Brush (.jbr)

Sadece Photoshop fırçaları

Ses ve video formatları destekleniyor

Varsayılan olarak yok (Corel Photo Video Bundle ile ayrıca hallediliyor)

Ses alma formatları†: AAC*, AIFF*, M2A*, M4A*, MP2*, MP3*
Video alma formatları: 264*, 3GP, 3GPP*, AVC*, AVI, F4V*, FLV*, MOV (QuickTime), MPE*, MPEG 1, MPEG 4, MPEG-2 dekoder yüklü ise (ör. Adobe video suite ile), MTS*, MXF*, R3D*, TS*, VOB*
Video kaydetme formatları: DPX*, MOV (QuickTime), MP4

 

‡Adobe®, Creative Cloud® ve Photoshop®, Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerde Adobe Systems Incorporated’ın kayıtlı ticari markası veya ticari markasıdır.

 

Paintshop Pro 2018'i 30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

 

 

Sistem Gereksinimi

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 son servis dosyalarıyla (64-bit veya 32-bit sürümleri). Sanallaştırma için: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 veya sonrası
 • Intel/AMD 1.5 GHz veya daha hızlı işlemci, SSE2 desteği (multi-core işlemci önerilir)
 • 2 GB RAM (4 GB önerilir)
 • Sabit diskte 1 GB boş alan (2GB önerilir)
 • 1280x768 çözünürlük, 16-bit renkli görünüm (1366x768 çözünürlük, 24-bit veya daha fazla renkli görünüm önerilir).
 • Uygun çözünlüklükte görünüm sağlayan 250 DPI desteği
 • DirectX® 9 veya daha sonraki uyumlu video adaptörü, son sürücüsüyle
 • Internet Explorer 10 veya sonrası
 • Çevrimiçi özellikler ve eğitim videoları için İnternet bağlantısı gerekir

Açılabilen Formatlar

 • AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP resim dosyaları), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**

Aşağıdaki uzantılarda 450'den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (aşağıda tüm RAW fotoğraf makinesi desteklerini görebilirsiniz)

*Sadece 32-bit yüklemelerde destekleniyor

** WPG (WordPerfect Vector) 64-bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.

Kaydedilebilen Formatlar

 • BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush)
 • Adobe PhotoShop Brush (.abr)
 • Jasc Brush (.jbr)

RAW Fotoğraf Makinesi Desteği

RAW resim düzenleme hakkında daha fazla bilgi.

Adobe

 • Adobe Digital Negative (DNG)

Canon

 • Canon EOS 1000D / Digital Rebel XS / Kiss Digital F
 • Canon EOS 1100D / Digital Rebel T3 / Kiss Digital X50
 • Canon EOS 1200D / Digital Rebel T5 / Kiss Digital X70
 • Canon EOS 1300D
 • Canon EOS 100D / Rebel SL1 / Kiss X7
 • Canon EOS 10D
 • Canon EOS 20D
 • Canon EOS 20Da
 • Canon EOS 300D / Digital Rebel / Kiss Digital
 • Canon EOS 30D
 • Canon EOS 350D / Digital Rebel XT / Kiss Digital N
 • Canon EOS 400D / Digital Rebel XTi / Kiss Digital X
 • Canon EOS 40D
 • Canon EOS 450D / Digital Rebel XSi / Kiss Digital X2
 • Canon EOS 500D / Digital Rebel T1i / Kiss Digital X3
 • Canon EOS 50D
 • Canon EOS 60D
 • Canon EOS 70D
 • Canon EOS 77D
 • Canon EOS 80D
 • Canon EOS 550D / Digital Rebel T2i / Kiss Digital X4
 • Canon EOS 600D / Digital Rebel T3i / Kiss Digital X5
 • Canon EOS 650D / Digital Rebel T4i / Kiss Digital X6i
 • Canon EOS 700D / Digital Rebel T5i / Kiss Digital X7i
 • Canon EOS 750D / Digital Rebel T6i / Kiss Digital X8i
 • Canon EOS 760D / Digital Rebel T6s / Kiss Digital X9
 • Canon EOS 800D
 • Canon EOS 5D
 • Canon EOS 5Ds
 • Canon EOS 5D Mark II
 • Canon EOS 5D Mark III
 • Canon EOS 5D Mark IV
 • Canon EOS M
 • Canon EOS M3
 • Canon EOS M5
 • Canon EOS M6
 • Canon EOS M10
 • Canon EOS 6D
 • Canon EOS 7D
 • Canon EOS 7D Mark II
 • Canon EOS C500
 • Canon EOS D2000 / DSC520
 • Canon EOS D30
 • Canon EOS D60
 • Canon EOS-1D
 • Canon EOS-1D C
 • Canon EOS-1D Mark II
 • Canon EOS-1D Mark II N
 • Canon EOS-1D Mark III
 • Canon EOS-1D Mark IV
 • Canon EOS-1Ds
 • Canon EOS-1Ds Mark II
 • Canon EOS-1Ds Mark III
 • Canon EOS-1Dx
 • Canon EOS-1D X Mark II
 • Canon EOS C500
 • Canon PowerShot 600
 • Canon PowerShot A5
 • Canon PowerShot A5 Zoom
 • Canon PowerShot A50
 • Canon PowerShot A3300
 • Canon PowerShot G1
 • Canon PowerShot G1X
 • Canon PowerShot G2
 • Canon PowerShot G3
 • Canon PowerShot G3 X
 • Canon PowerShot G5
 • Canon PowerShot G5 X
 • Canon PowerShot G6
 • Canon PowerShot G7 X
 • Canon PowerShot G9
 • Canon PowerShot G9 X
 • Canon PowerShot G9 X Mark II
 • Canon PowerShot G10
 • Canon PowerShot G11
 • Canon PowerShot G12
 • Canon PowerShot S30
 • Canon PowerShot S40
 • Canon PowerShot S45
 • Canon PowerShot S50
 • Canon PowerShot S60
 • Canon PowerShot S70
 • Canon PowerShot S90
 • Canon PowerShot S95
 • Canon PowerShot S100
 • Canon PowerShot S110
 • Canon PowerShot S120
 • Canon PowerShot SX1 IS
 • Canon PowerShot SX220
 • Canon PowerShot SX30 IS
 • Canon PowerShot SX50 HS
 • Canon PowerShot SX60 HS
 • Canon PowerShot S30
 • Canon PowerShot S40
 • Canon PowerShot S45
 • Canon PowerShot S50
 • Canon PowerShot S60
 • Canon PowerShot S70
 • Canon PowerShot S90
 • Canon PowerShot S95
 • Canon PowerShot S100
 • Canon PowerShot S110
 • Canon PowerShot S120
 • Canon PowerShot SX1 IS
 • Canon PowerShot SX220
 • Canon PowerShot SX30 IS
 • Canon PowerShot SX50 HS
 • Canon PowerShot SX60 HS

Casio

 • Casio Exilim Pro EX-P600
 • Casio Exilim Pro EX-P700
 • Casio EX-ZR100

Contax

 • Contax N Digital

Creative

 • Creative PC-CAM 600

Epson

 • Epson R-D1

Foculus

 • Foculus 531C

Fujifilm

 • Fujifilm FinePix E550 Zoom
 • Fujifilm FinePix E900 Zoom
 • Fujifilm FinePix F700
 • Fujifilm FinePix F710
 • Fujifilm FinePix F800
 • Fujifilm FinePix F810
 • Fujifilm FinePix F550EXR
 • Fujifilm FinePix F600EXR
 • Fujifilm FinePix F770EXR
 • Fujifilm FinePix F800EXR
 • Fujifilm FinePix F810
 • Fujifilm FinePix F900EXR
 • Fujifilm FinePix S100FS
 • Fujifilm FinePix S20Pro
 • Fujifilm FinePix S2Pro
 • Fujifilm FinePix S3Pro
 • Fujifilm FinePix S5000 Zoom
 • Fujifilm FinePix S5100/S5500 Zoom
 • Fujifilm FinePix S5200/S5600 Zoom
 • Fujifilm FinePix S5 Pro
 • Fujifilm FinePix S7000 Zoom
 • Fujifilm FinePix S9000/S9500
 • Fujifilm FinePix S9100/S9600
 • Fujifilm FinePix S200EXR
 • Fujifilm FinePix SL1000
 • Fujifilm FinePix X30
 • Fujifilm X70
 • Fujifilm FinePix HS2
 • Fujifilm FinePix HS10/HS11
 • Fujifilm FinePix HS20EXR
 • Fujifilm FinePix HS30EXR / HS33EXR
 • Fujifilm FinePix HS50EXR
 • Fujifilm FinePix S1
 • Fujifilm FinePix X10
 • Fujifilm FinePix X100
 • Fujifilm FinePix X100S
 • Fujifilm FinePix X100T
 • Fujifilm FinePix X20
 • Fujifilm FinePix X-A1
 • Fujifilm FinePix X-A2
 • Fujifilm FinePix X-E1
 • Fujifilm FinePix X-E2
 • Fujifilm X-E2S
 • Fujifilm FinePix X-M1
 • Fujifilm FinePix XF1
 • Fujifilm FinePix X-Pro1
 • Fujifilm X-Pro2
 • Fujifilm FinePix X-T1
 • Fujifilm X-T10
 • Fujifilm FinePix X-Q1
 • Fujifilm FinePix X-Q2
 • Fujifilm FinePix X-S1
 • Fujifilm IS-1
 • Fujifilm GFX 50S
 • Fujifilm HS2
 • Fujifilm X100F
 • Fujifilm X-A3
 • Fujifilm X-T2
 • Fujifilm X-T20

Google

 • Google Pixel XL

Hasselblad

 • Hasselblad CFV
 • Hasselblad H3D
 • Hasselblad V96C

Imacon

 • Imacon Ixpress 16-megapixel
 • Imacon Ixpress 22-megapixel
 • Imacon Ixpress 39-megapixel

Kodak

 • Kodak DC120
 • Kodak DCS Pro 14n / 14nx
 • Kodak DCS Pro SLR/c
 • Kodak DCS Pro SLR/n
 • Kodak DCS200
 • Kodak DCS315C
 • Kodak DCS330C
 • Kodak DCS420
 • Kodak DCS460
 • Kodak DCS460A
 • Kodak DCS520C
 • Kodak DCS560C
 • Kodak DCS620C
 • Kodak DCS620X
 • Kodak DCS660C
 • Kodak DCS660M
 • Kodak DCS720X
 • Kodak DCS760C
 • Kodak DCS760M
 • Kodak EasyShare Z990
 • Kodak EOSDCS1
 • Kodak EOSDCS3B
 • Kodak KAI-0340
 • Kodak NC2000F
 • Kodak P850
 • Kodak P880
 • Kodak PB645C
 • Kodak PB645H
 • Kodak PB645M
 • Kodak DCS ProBack
 • Kodak Z1015 IS
 • Kodak Z980
 • Kodak Z981

Leaf

 • Leaf AFi 7
 • Leaf Aptus 17
 • Leaf Aptus 22
 • Leaf Aptus 54S
 • Leaf Aptus 65
 • Leaf Aptus 75
 • Leaf Aptus 75S
 • Leaf Aptus-II 12
 • Leaf Valeo 6
 • Leaf Cantare
 • Leaf CatchLight
 • Leaf CMost
 • Leaf DCB2
 • Leaf Valeo 11
 • Leaf Valeo 17
 • Leaf Valeo 22
 • Leaf Volare

Leica

 • Leica C
 • Leica Digilux 2
 • Leica Digilux 3
 • Leica D-LUX (Typ 109)
 • Leica D-LUX 2
 • Leica D-LUX 3
 • Leica D-LUX 4
 • Leica D-LUX 5
 • Leica D-LUX 6
 • Leica M (Typ 262)
 • Leica Q (Typ 116)
 • Leica S (Typ 007)
 • Leica SL (Typ 601)
 • Leica V-LUX (Typ 114)
 • Leica V-LUX 1
 • Leica V-LUX 2
 • Leica V-LUX 3
 • Leica V-LUX 4
 • Leica X (Typ 113)
 • Leica X-U (Typ113)
 • Leica TL
 • Leica M10

Logitech

 • Logitech Fotoman Pixtura

Mamiya

 • Mamiya ZD

Micron 201

 • Micron 201

Minolta

 • Minolta Alpha/Dynax/Maxxum 5D
 • Minolta Alpha/Dynax/Maxxum 7D
 • Minolta DiMAGE 5
 • Minolta DiMAGE 7
 • Minolta DiMAGE 7Hi
 • Minolta DiMAGE 7i
 • Minolta DiMAGE A1
 • Minolta DiMAGE A2
 • Minolta DiMAGE A200
 • Minolta RD175

 

 

Nikon

 • Nikon 1
 • Nikon 1 J5
 • Nikon 1 V2
 • Nikon 1 V3
 • Nikon 1 J3
 • Nikon 1 J4
 • Nikon 1 S2
 • Nikon 1 AW1
 • Nikon Coolpix A
 • Nikon Coolpix P330
 • Nikon Coolpix P340
 • Nikon COOLPIX B700
 • Nikon Coolpix P6000
 • Nikon Coolpix P7000
 • Nikon Coolpix P7100
 • Nikon Coolpix P7700
 • Nikon Coolpix P7800
 • Nikon Df
 • Nikon D1
 • Nikon D100
 • Nikon D1H
 • Nikon D1X
 • Nikon D200
 • Nikon D2H
 • Nikon D2Hs
 • Nikon D2X
 • Nikon D2Xs
 • Nikon D3
 • Nikon D3X
 • Nikon D4
 • Nikon D4s
 • Nikon D5
 • Nikon D300
 • Nikon D300s
 • Nikon D3000
 • Nikon D3100
 • Nikon D3200
 • Nikon D3300
 • Nikon D3400
 • Nikon D40
 • Nikon D40X
 • Nikon D50
 • Nikon D500
 • Nikon D5000
 • Nikon D5100
 • Nikon D5200
 • Nikon D5300
 • Nikon D5500
 • Nikon D7000
 • Nikon D7100
 • Nikon D7200
 • Nikon D60
 • Nikon D70
 • Nikon D70s
 • Nikon D600
 • Nikon D610
 • Nikon D700
 • Nikon D750
 • Nikon D800
 • Nikon D810
 • Nikon D80
 • Nikon D90
 • Nikon E5000
 • Nikon E5400
 • Nikon D5600
 • Nikon E5700
 • Nikon E8400
 • Nikon E8700
 • Nikon E8800

Nokia

 • Nokia
 • Nokia N95

Olympus

 • Olympus AIR A01
 • Olympus C-5050Z
 • Olympus C-5060WZ
 • Olympus C-7070WZ
 • Olympus C-70WZ,C-7000Z
 • Olympus C-8080WZ
 • Olympus E-1
 • Olympus E-3
 • Olympus E-5
 • Olympus E-10
 • Olympus E-20
 • Olympus E-30
 • Olympus E-300
 • Olympus E-330
 • Olympus E-400
 • Olympus E-410
 • Olympus E-420
 • Olympus E-500
 • Olympus E-510
 • Olympus E-520
 • Olympus E-620
 • Olympus E-M10 Mark II
 • Olympus E-M1Mark II
 • Olympus E-PL8
 • Olympus OM-D E-M1
 • Olympus OM-D E-M5
 • Olympus OM-D E-M5 Mark II
 • Olympus OM-D E-M10
 • Olympus PEN E-PL1s
 • Olympus PEN E-PL2
 • Olympus PEN E-PL3
 • Olympus PEN E-PL5
 • Olympus PEN E-PL6
 • Olympus PEN E-PL7
 • Olympus PEN E-PM1
 • Olympus PEN E-PM2
 • Olympus PEN E-P1
 • Olympus PEN E-P2
 • Olympus PEN E-P3
 • Olympus PEN E-P5
 • Olympus PEN-F
 • Olympus SP-310
 • Olympus SP-320
 • Olympus SP-350
 • Olympus SP-500 UZ
 • Olympus SP-510 UZ
 • Olympus SP-550 UZ
 • Olympus SP-560 UZ
 • Olympus SP-570 UZ
 • Olympus STYLUS 1
 • Olympus STYLUS SH-2
 • Olympus STYLUS TG-4 Tough
 • Olympus XZ-1
 • Olympus XZ-10
 • Olympus XZ-2

Panasonic

 • Panasonic DMC-CM1
 • Panasonic DMC-FX150
 • Panasonic DMC-FZ7
 • Panasonic DMC-FZ8
 • Panasonic DMC-FZ18
 • Panasonic DMC-FZ28
 • Panasonic DMC-FZ30
 • Panasonic DMC-FZ35/FZ38
 • Panasonic DMC-FZ40/FZ45
 • Panasonic DMC-FZ50
 • Panasonic DMC-FZ100
 • Panasonic DMC-FZ150
 • Panasonic DMC-FZ200
 • Panasonic DMC-FZ300
 • Panasonic DMC-FZ330
 • Panasonic DMC-FZ1000
 • Panasonic DMC-FZ2500
 • Panasonic DMC-G1
 • Panasonic DMC-G2
 • Panasonic DMC-G3
 • Panasonic DMC-G5
 • Panasonic DMC-G6
 • Panasonic DMC-G7
 • Panasonic DMC-G8
 • Panasonic DMC-GF1
 • Panasonic DMC-GF2
 • Panasonic DMC-GF3
 • Panasonic DMC-GF5
 • Panasonic DMC-GF6
 • Panasonic DMC-GF7
 • Panasonic DMC-GF8
 • Panasonic DMC-GH1
 • Panasonic DMC-GH2
 • Panasonic DMC-GH3
 • Panasonic DMC-GH4
 • Panasonic DMC-GM1
 • Panasonic DMC-GM5
 • Panasonic DMC-GX1
 • Panasonic DMC-GX7
 • Panasonic DMC-GX8
 • Panasonic DMC-GX85
 • Panasonic DMC-L1
 • Panasonic DMC-L10
 • Panasonic DMC-LC1
 • Panasonic DMC-LF1
 • Panasonic DMC-LX1
 • Panasonic DMC-LX2
 • Panasonic DMC-LX3
 • Panasonic DMC-LX5
 • Panasonic DMC-LX7
 • Panasonic DMC-LX9
 • Panasonic DMC-LX100
 • Panasonic DMC-TZ1
 • Panasonic DMC-TZ7
 • Panasonic DMC-TZ8
 • Panasonic DMC-ZS40 / TZ60&61
 • Panasonic DMC-ZS1
 • Panasonic DMC-ZS5
 • Panasonic DC-FZ80
 • Panasonic DC-GF9
 • Panasonic DC-GH5

Pentax

 • Pentax *ist D
 • Pentax *ist DL
 • Pentax *ist DL2
 • Pentax *ist DS
 • Pentax *ist DS2
 • Pentax 645D
 • Pentax K100D Super
 • Pentax K10D
 • Pentax K2000/K-m
 • Pentax K200D
 • Pentax K20D
 • Pentax K30
 • Pentax K-1
 • Pentax K-3
 • Pentax K-3 II
 • Pentax K-5
 • Pentax K-5 II
 • Pentax K-7
 • Pentax K-r
 • Pentax K-S1
 • Pentax K-S2
 • Pentax K-x
 • Pentas Q-S1
 • Pentax K-70
 • Pentax KP

Phase

 • Phase One H 10
 • Phase One H 20
 • Phase One H 25
 • Phase One LightPhase
 • Phase One P 20
 • Phase One P 25
 • Phase One P 30
 • Phase One P 40
 • Phase One P 45
 • Phase One P 45+

Polaroid

 • Polaroid x530

Ricoh

 • Ricoh GR
 • Ricoh GR II

Rollei

 • Rollei d530flex
 • RoverShot
 • RoverShot 3320af

Samsung

 • Samsung EX1
 • Samsung EX2F
 • Samsung EK-GN120
 • Samsung GX-10
 • Samsung GX-1S
 • Samsung GX-20
 • Samsung NX1
 • Samsung NX10
 • Samsung NX20
 • Samsung NX200
 • Samsung NX210
 • Samsung NX300
 • Samsung NX500
 • Samsung NX1000
 • Samsung NX1100
 • Samsung NX2000
 • Samsung NX3000
 • Samsung NX3300
 • Samsung NX mini
 • Samsung WB2000

Sigma

 • Sigma SD9
 • Sigma SD10
 • Sigma SD14

SMaL

 • SMaL Ultra-Pocket 3
 • SMaL Ultra-Pocket 4
 • SMaL Ultra-Pocket 5

Sony

 • Sony DSC-F828
 • Sony DSC-R1
 • Sony DSC-RX1RM2
 • Sony DSC-RX10
 • Sony DSC-RX10M2
 • Sony DSC-RX100
 • Sony DSC-RX100M2
 • Sony DSC-RX100M4
 • Sony DSC-RX100M5
 • Sony DSC-RX10M3
 • Sony DSC-V3
 • Sony DSLR-A100
 • Sony DSLR-A200
 • Sony DSLR-A290
 • Sony DSLR-A300
 • Sony DSLR-A330
 • Sony DSLR-A350
 • Sony DSLR-A380
 • Sony DSLR-A390
 • Sony DSLR-A450
 • Sony DSLR-A500
 • Sony DSLR-A550
 • Sony DSLR-A580
 • Sony DSLR-A700
 • Sony DSLR-A850
 • Sony DSLR-A900
 • Sony ILCA-A77M2
 • Sony ILCE-A7M2
 • Sony ILCE-A7S
 • Sony ILCE-7
 • Sony ILCA-99M2
 • Sony ILCE-6500
 • Sony ILCE-7R
 • Sony ILCE-7RM2
 • Sony ILCE-7SM2
 • Sony ILCA-68
 • Sony ILCE-3000
 • Sony ILCE-6300
 • Sony NEX-3
 • Sony NEX-3N
 • Sony NEX-5
 • Sony NEX-5N
 • Sony NEX-5R
 • Sony NEX-5T
 • Sony NEX-6
 • Sony NEX-7
 • Sony NEX-C3
 • Sony NEX-F3
 • Sony SLT-A33
 • Sony SLT-A35
 • Sony SLT-A37
 • Sony SLT-A55
 • Sony SLT-A57
 • Sony SLT-A58
 • Sony SLT-A65
 • Sony SLT-A77
 • Sony SLT-A99
 • Sony XCD-SX910CR

STV

 • STV680 VGA

YI

 • YI M1

 

İlgili Resimler

 • background