SATIN AL

Pinnacle Studio 22 Ultimate

 • 2000+ efekt ayrıca NewBlue özel efektleri
 • Sınırsız-HD ve 4K video düzenleme
 • YENİ Komple Renk Gradyanı
 • YENİ Üç ve dört nokta düzenleme
 • YENİ anahtar karelerle Ekran Bölme videosu
 • YENİ NewBlueFX Efektleri
 • YENİ Birden fazla kameradan yakalama, video yakalama ve ekran kayıtçısı
 • GELİŞMİŞ Hareket Takibi
 • GELİŞMİŞ 360 video düzenleme

 

 

Video düzenleme yazılımında en üst düzey

Pinnacle Studio Ultimate gücü, yaratıcılığı ve kontrolüyle medyanızı kendi tarzınızda düzenleyin - sonraki prodüksiyonunuzu bir profesyonel gibi düzenleyin! Pinnacle Studio Ultimate, benzersiz videolar oluşturmanız için, NewBlueFX’den özel efektler de dahil olmak üzere ihtiyacınız olan araçları sunar. Bu oldukça kapsamlı, gelişmiş düzenleme paketi, büyük ekran etkisi için MultiCam Capture ve Split Screen video ile birlikte benzersiz bir hassasiyet ve kontrol sağlıyor. Bir profesyonel gibi düzenlemek için gereken kontroller, filtreler ve hassasiyetle HD ve 4K videolar oluşturun. Pinnacle Studio Ultimate ile düşündüğünüzün ötesine geçin!

 

 

Neden Pinnacle Studio Ultimate?

 1. Gelişmiş video düzenleme.
  HD ve 4K videoyu sınırsız sayıda iz üzerinde düzenleyin! Yaratıcı kontrol.

 2. Yaratıcı kontrol.
  2000+ video filtresi, geçiş ve efektin keyfini çıkarın.

 3. Profesyonel kalibre araçları.
  360 video düzenleme, Audio Ducking, Çok-Kameralı video düzenleme işlerine el atın!

 4. Ekran kaydı yazılımı.
  İki cihazdan birden video ve ses çekin, ilgi çekici nasıl yapılır videoları veya tanıtımları oluşturun.

 5. Premium efekt koleksiyonu
  Ultimate’e özel! NewBlueFX'in yüzlerce efektinden yararlanın.

 

 

Şimdiye kadar ki en güçlü Pinnacle Studio

Pinnacle Studio 22 yeniliklerini inceleyin - en iyimiz artık daha da iyi!

YENİ Komple Renk Gradyanı

Renk düzeltme, renk tekerleri, LUT, dalga biçimi kapsamı gibi yeni güçlü renk derecelendirme denetimleriyle, tonu ve havayı ayarlayarak görüntünüzü stilize edin. Güneşin öpüştüğü bir senaryo ya da buz mavisi manzarasının oluşturulması söz konusu olduğunda, hassas kontroller, ortam ayarlanmasıyla sürücü koltuğunda siz olacaksınız. Farklı ışıklarda yakalanan iki klibin rengini bile eşleştirin! Yaratıcı olanaklar ve özelleştirmeler, Pinnacle Studio ile sınırsız.

YENİ Üç ve dört nokta düzenleme

Yeni üç ve dört noktalı düzenlemeyle sadece medyayı zaman çizelgesine sürükleyip bırakmakla kalmaz, aynı zamanda klipleri hassas şekilde ekleyebilirsiniz. Yüksek oranda esneklik ve hassaslık için, klibin giriş ve bitiş noktalarını işaretleyerek zaman çizelgesinde yerleştireceğiniz konumu belirtin.

 

YENİ MultiCam Capture: Video Yakalama ve Ekran Kayıtçısı

Ekranınızı ve web kameranızı eşzamanlı olarak kaydederek ilgi çekici bir eğitici video oluşturun. Benzersiz ekran kayıt yazılımıyla, tek bir tıklamayla video, sistem ses ve mikrofon seslerini kolayca yakalayabilir ve çoklu kamera düzenlemesiyle birlikte sorunsuz bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

YENİ Anahtar karelerle Ekran Bölme videosu

Bölmeli ekran videolarınıza hareket eklemek ve aynı anda birden çok video akışını göstermek için anahtar kareleri kullanın. Etkileyici tanıtım videoları oluşturun veya en yeni gezinizin önemli noktalarını paylaşın. Bu yeni anahtar kare kontrolleriyle , hikayenizin bir araya gelmesinin kontrolü sizde olacak.

GELİŞTİRİLDİ 360 video düzenleme

Sadece 360 video altlığınızı içe alın ve düzenlemeye başlayın. Rengi düzeltin, altlığı kırpın ve 360 video olarak dışa aktarın veya açıyı kontrol edin ve standart videoya dönüştürün. Tüm popüler 360 formatlarının destekleniyor, artık 360 video altlıklarınızı küçük bir gezegen etkisine dönüştürerek izleyicilerinize eğlenceli bir bakış açısı kazandırabilirsiniz.

YENİ Özel Efektler

NewBlueFX'in özel efektleriyle etkileyici yaratıcı efektler ekleyin ve neredeyse tüm video problemlerini düzeltin. Pinnacle Studio Ultimate ile yüzlerce dolar değerinde profesyonel kalitede özel efektler alın - şimdi NewBlue Video Essentials I ile birlikte.

       

YENİ Yumuşak geçişler

Kesmelerinize heyecan ve enerji katan Yumuşak Geçişlerle sahneler arasına çevirme, yakınlaştırma, döndürme veya fırlatma ekleyin. Görüntüler arasında düzgün ve sanatsal bir geçiş oluşturmak için benzer renkleri veya nesneleri hizalayın.

YENİ Seçici Renk

Odağınızı spot ışığa getirin ve fotoğrafınızdaki tek bir rengi vurgulayın, diğer her şeyi arka plana siyah beyaz olarak itin. Sonraki videonuza ekleyeceğiniz gerçekten benzersiz bir efekt.

YENİ 3D Hareket Nesneleri

Yeni 3D nesneler ve başlık seçenekleriyle özel hareketler oluşturun. Özelleştirilebilir, dikkat çekici başlıklar ve grafiklerle, izleyicilerinizle etkileyin ve videolarınızı geliştirin.

GELİŞTİRİLDİ Hareket Takibi

Hareket eden bir nesneye, hareket eden metin veya grafikler ekleyin. Nesnenizi işaretleyin, hareketini takip etmek için oynatma düğmesine tıklayın ve dilediğiniz tercihle örtü ekleyin.

 

 

PINNACLE STUDIO ULTIMATE ÖZELLİKLERİ

Şimdiye kadar ki en güçlü Studio. 2000+ efekt ve NewBlueFX’ten özel efektlerle sınırsız sayıda iz üzerinde düzenleyin. Pinnacle Studio ve Studio Plus’ın tüm güçlerini içeriyor, dahası da var.

 

Profesyonel kalibre video düzenleme - Ultimate sürümüne has

YENİ Komple Renk Gradyanı

Komple Renk Geçişi kontrolleriyle videonuzun ambiansını kontrol edin ve ortam duygusunu ayarlayın. Renk bazında doygunluğu ve parlaklığı ayarlayın. Görüntünüzün tonunu değiştirin ve Color Wheel ve Waveform Scope kontrolleri ile belirli özellikleri vurgulayın veya iki klibin rengini eşleşin ve aydınlatmayı ayarlayın. Profesyonel kalibrasyonunda kontrollerle resimleri tercihinize göre ayarlarken tüm kontroller sizde olacak. Bir kez istediğiniz görünümü elde ettikten sonra, diğer kliplere de kolaylıkla uygulamak için tercihlerinizi kaydedin.

YENİ Anahtar karelerle Ekran Bölme Videosu

Bölünmüş ekran videolarınıza hareket eklemek ve aynı anda birden fazla video akışını göstermek için anahtar kareleri kullanın. Etkileyici tanıtım videoları oluşturun veya en son seyahatinizden öne çıkanları paylaşın. Özel düzenler oluşturun ve anahtar kareleriyle yeni kareler tanıtın, öykünüzün bu yeni özel denetimlerle nasıl bir araya geldiğini kontrol edin.

 

Mozaik flulaştırmalı Hareket Takibi 3D Hareket Nesneleri

Mozaik flulaştırmalı Hareket Takibi

Bir nesneyi takip edin, hassas bölgelere bir mozaik bulanıklığı ekleyin veya bir yüzü, plakayı, logoyu gizleyin. Çok noktalı hareket takibi, bir nesnenin birden fazla noktasını, hareket ederken veya lensten uzaklaşırken hassas bir şekilde takip etmenizi sağlar. Hatta takip edilen öğelere etiketler veya grafikler ekleyin.

YENİ Yumuşak geçişler

Kesmelerinize heyecan ve enerji katan Yumuşak Geçişlerle sahneler arasına çevirme, yakınlaştırma, döndürme veya fırlatma ekleyin. Görüntüler arasında düzgün ve sanatsal bir geçiş oluşturmak için benzer renkleri veya nesneleri hizalayın.

YENİ 3D Hareket Nesneleri

Yeni 3D nesneler ve başlık seçenekleriyle özel hareketler oluşturun. Özelleştirilebilir, dikkat çekici başlıklar ve grafiklerle, izleyicilerinizle etkileyin ve videolarınızı geliştirin.

     
 

Boyama efektleri

Kasabayı boyayın ve sonraki videonuzu öykü benzeri bir hareketli animasyona dönüştürün. Bir sonraki büyük animasyonunuzu oluştururken karikatür veya suluboya tarzı stilize efektler eklemek için filtreleri sürükleyip bırakın.

Geçiş dönüşümü

Klipler arasında kesintisiz geçişler oluşturun. Tek bir görüntü, şekil veya diziyi dönüştürüp, sahne arasında kesme veya geçiş yapıp videoyu birleştirin, belirgin bir başlangıç veya bitiş olmasını engelleyin.

 

 

 

Etkili, aksiyon dolu videolar oluşturun

YENİ 360 Video 'Küçük Gezegen' efekti

Kitlenize eğlenceli bir bakış açısı katın ve "Küçük Gezegen etkisi" veya Küresel Panorama oluşturmak için 360 altlığınızı dönüştürün.

360 videoları düzenleyin

GELİŞMİŞ 360 videoları düzenleyin

Kırpma, renkleri düzeltme, başlık veya grafik ekleme ve 360 videonuzu düzeltmeye yönelik 360 derece video düzenleme araçları setiyle tam olarak küresel çalışın. RAW resim düzenleme hakkında daha fazla bilgi.

360 videoyu standart videoya dönüştürün

360 videoyu standart videoya dönüştürün

Görüntüleme açısını belirleyin ve 360° videonuzu TV ve standart video oynatıcılarda oynatabilmek için standart videoya dönüştürün İzleyicinin gördüğü görünümü kontrol edebilirsiniz.

360 videoları dışa verin

360 videoları dışa verin

Videonuzu bir 360 video oynatıcıda veya VR kulaklığınızda görüntülemek üzere dışa aktarın. Hatta 360 videonuzu doğrudan YouTube, Facebook veya Vimeo 360'a aktarın.

 

 

 

NewBlueFX Premium Effects Collection – Ultimate sürümüne özel

Efektler ve Düzeltmeler - Sadece Ultimate sürümünde NewBlueFX'in popüler paketleriyle etkileyici yaratıcı efektler ekleyin ve neredeyse tüm video problemlerini düzeltin. Pinnacle Studio Ultimate ile sadece birkaç dolar daha ödeyerek, yüzlerce dolar değerindeki profesyonel kalitede özel efektler edinin.

 

YENİ NewBlue Video Essentials 1

NewBlueFX’in en çok satan koleksiyonuyla verimliliğinizi artırın, optimize edin ve hızlandırın. Bleach Bypass, Day for Night, Skin Touch Up, Fisheye ve daha fazlası dahil olmak üzere iş akışınızı daha verimli hale getirmek için tasarlanan on çok pratik video efektinin tadını çıkarın!

Videoyu izleyin

 

NewBlue Film Efektleri

Dijital filminizi eski filme dönüştürün. İhtiyacınız olan klasik görünümü, elle yönlendirilen kameraların, kirli projektörlerin ve yaşlanmış filmlerin benzersiz renk ve aydınlatma özelliklerini yeniden oluşturan 5 eklentideki 80’den fazla hazır ayarla keşfedin.

Videoyu izleyin

NewBlue Stabilizer

NewBlue Stabilizer, pürüzsüz ve sabit görüntüler üretmeyi kolaylaştırır. Güçlü bir analizör, tüm kareleri tarar, kareden kareye hareketi hesaplar ve etkilenen resimleri yeniden düzenleyerek, görüntülerin geri kalanında olduğu gibi net ve titreşimsiz görünmesini sağlar.

Videoyu izleyin

NewBlue Video Essentials 2

10 eklentideki 100’den fazla ön ayar, vinyet oluşturmak, renk geliştirmek ve ayarlamak, yapay alan derinliği eklemek için yardımcı olur. Ham altlığınızı Noise Reducer ve Chroma Key ile geliştirin, sonra Color EQ, Picture-in Picture, Lens Correction ve diğerleriyle renk ve görsel çekicilik ekleyin.

Videoyu izleyin

 

NewBlue Video Essentials 3

NewBlue Video Essentials III, 10’un üzerinde entegre eklentide 175’ten fazla görüntü zenginleştirici, zamandan tasarruf sağlayan hazır ayarları içerir. Ekranları kolayca bölün, ilgilenilen alanları vurgulayın, kenarları yumuşatın, kontrastı geliştirin ve çok daha fazlasını yapın.

Videoyu izleyin

NewBlue Video Essentials 4

NewBlue Video Essentials 4 yazılım eklentileri, gündüz altlıklarını geceye çevirmek, bir yansımayı oluşturmak, videoda cilt rötuşlamak, fotoğraf kompozisyonu oluşturmak ve daha pek çok yeni özellik sunuyor!

Videoyu izleyin

NewBlue Video Essentials 5

Seçili odaklanma, seçili renk ve seçili renk tonuyla video öykünüze vurgu ekleyin Video Essentials 5 ile, 10 video yazılımı eklentisindeki 100’den fazla hazır ayarı içeren güçlü koleksiyonu kullanarak, en az çaba sarf ederek profesyonel kalitede sonuçlar üretin.

Videoyu izleyin

 

NewBlue Video Essentials 6

NewBlueFX Video Essentials 6, 10 özel eklentide 100’den fazla ön ayar içerir. En çok satan bu araç seti, altlığınızı geliştirmeniz ve yaratıcı vizyonunuzu gösterecek şekilde hikayenizin ayrıntılarını vurgulamanız için, Doygunluk Değiştirici, Şekil içinde Resim, Kesme ve Renk Değiştirme gibi özellikler sunuyor.

Videoyu izleyin

NewBlue Video Essentials 7

Bu koleksiyon, Auto Pan, Gamma Corrector, Quick Pixelator, Gradient Fill Pro dahil olmak üzere 10 sofistike eklenti içeriyor. Alfa varlıkları üzerinde geçişler oluşturun, resimlerinizi yüksek ve alçak bölgelere ayırın ve videolarınızı geliştirmek için sabit görüntüleri ve video altlığını yakınlaştırın ve kaydırın.

Videoyu izleyin

NewBlue Motion Blends

10 özel eklentide 112 stil hazır ayarı ile sahne geçişlerine hareketi ekleyin. Liquify, Shear, Smear ve Melt gibi enerjik eklentilerle bir sahneyi bir diğerine eriterek izleyicinizi sahneden sahneye taşıyın.

Videoyu izleyin

NewBlue Light Blends

Light Blends, Glow Pro, Light Bender, Neon Lights ve Psycho Strobe dahil olmak üzere 10 eklentideki 138'ten fazla hazır ayarla hikayenizi canlandırıyor. Işık tabanlı bu sahne geçişleri, ışık hüzmeleri, küreler, ışınlar, parıltılar, parlayan patlamalar ve daha fazlasıyla, videonuza canlı etki katmanız için araçlar sunar.

Videoyu izleyin

 

 

 

STUDIO PLUS & ULTIMATE ÖZELLİKLERİ

PINNACLE STUDIO PLUS: 1800+ video efektle 24-iz üzerinde düzenleyin. Pinnacle Studio’nun tüm gücünü içerir, EK OLARAK:

 

Kullanımı kolay araçlarla gelişmiş video düzenleme

YENİ Üç ve dört nokta düzenleme

Yeni üç ve dört noktalı düzenlemeyle sadece medyayı zaman çizelgesine sürükleyip bırakmakla kalmaz, aynı zamanda klipleri hassas şekilde ekleyebilirsiniz. Yüksek oranda esneklik ve hassaslık için, klibin giriş ve bitiş noktalarını işaretleyerek zaman çizelgesinde yerleştireceğiniz konumu belirtin.

GELİŞMİŞ Hareket Takibi

Hareket İzleme'yi kullanarak videonuzdaki belirli kişilere veya nesnelere odaklanın. Bir spor etkinliğinde oyuncuları takip etmek veya insanlarla dolu bir odada belirli bir misafire dikkat çekmek için hareket eden metin ve grafikler ekleyin. Nesnenizi işaretleyin, hareketini takip etmek için oynatma düğmesine tıklayın ve dilediğiniz tercihle örtü ekleyin.

 

Audio Ducking

Geniş açılı lens düzeltmesi

Çarpıklığı hızlıca kaldırın ve profesyonel videolar oluşturun. Kavisli veya açılı görünen çizgileri ve hatta ufku hızlıca düzeltin. Tüm filminizde, altlığınıza akışkan bir his verin ve geniş açılı kameralardaki objektif bozulmalarını düzeltin.

İz Şeffaflığı

Video izlerinize vurucu bir etki ekleyin, video klibinizin opaklığını ayarlayın, böylece birden fazla izdeki klipleri aynı anda görebilir, üstüste binme efekti ve özel solma, kararma geçişleri oluşturabilirsiniz. Herbir izin şeffaflığını, doğrudan zaman çizelgesi içinden kolaylıkla kontrol edin.

Audio Ducking

Profesyonel kalitede ses için diyalog ve konuşmacı sesi ile arkaplan sesini dengeleyin. Audio Ducking kullanarak sesi veya konuşmayı algılayarak otomatik olarak arkaplan sesinin şiddetini azaltın. Hatta daha fazla kontrol için Ducking Level ve Sensitivity ayarlarını kullanabilirsiniz.

 

 

PINNACLE STUDIO ÖZELLİKLERİ

PINNACLE STUDIO: 1500+ video efektle 6-iz üzerinde düzenleyin.

 

Yaratıcılık olanaklarınızı açığa çıkarın

 

Ton, Doygunluk ve Parlaklık renk kontrolleri

YENİ MultiCam Capture: Video Yakalama ve Ekran Kayıtçısı

Ekranınızı ve web kameranızı eşzamanlı olarak kaydederek ilgi çekici eğitici videolar oluşturun. Benzersiz ekran kayıt yazılımıyla, tek bir tıklamayla video, sistem ses ve mikrofon seslerini kolayca yakalayabilir ve çoklu kamera düzenlemesiyle birlikte sorunsuz bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

YENİ Ton, Doygunluk ve Parlaklık renk kontrolleri

Prodüksiyonunuzdaki rengi, basitleştirilmiş renk geçiş kontrolleriyle hızlı bir şekilde değiştirin veya düzeltin. Renkleri değiştirin, renk bazında doygunluğu ve parlaklığı ayarlayın. Ayrıca, Look-up Tablolarıyla resimlere yaptığınız düzeltmeleri ve değişiklikleri saklayarak kaydettiğiniz tercihleri herhangi bir filme uygulayabilirsiniz.

YENİ Seçici Renk

Odağınızı spot ışığa getirin ve fotoğrafınızdaki tek bir rengi vurgulayın, diğer her şeyi arka plana siyah beyaz olarak itin. Sonraki videonuza ekleyeceğiniz gerçekten benzersiz bir efekt.

     

Ekran Bölme videosu

Yeni Split Screen videosu ile aynı anda birden fazla video akışını gösterin. Etkileyici tanıtım videoları oluşturmak için kolayca sürükleyip bırakın veya en yeni turunuzun önemli noktalarını paylaşın! Varolan bir şablonu seçin veya Split Screen şablon yaratıcısıyla kendinizinkini oluşturun.

Çoklu-kamera düzenleme

Birden fazla aygıtla çekilen altlıkları birleştirerek, çok daha dinamik videolar oluşturun. Ses senkronizasyonu veya işaretçilerle klipleri kolaylıkla hizalayın ve senkronize edin. Kendi çok kameralı üretiminizi oluşturmak için, hazır olduğunuzda video oynarken gösterilecek açıyı seçin.

Stop Motion animasyon

Sahnelerinizi toplayın, kameranızı takın ve hikayenizi kareye göre yakalayın. Pinnacle Studio içinden otomatik olarak veya elle kamera ayarlarını kontrol edin, kaplayan kareleri görüntüleyin, mesafeleri ayarlayın ve kareleri yakalayın.

     
Ses Düzenleme

Yeşil Ekran/Chroma Key

Yeşil ekranın gücüyle öznelerinizi sanal arkaplanların üzerine yerleştirin Bindirmenin arka planla nasıl harmanlanacağını ayarlayın, şeffaf bir renk belirtin ve Chroma Key efektini kullanarak kolayca arka planları değiştirin.

Zamanı Yeniden Haritalandırma

Time Remapping ile video hızıyla oynayın, videolarınıza kolayca ağır çekim veya yüksek hız efektleri ekleyin. Eylemi dondurun veya sahnelerinizi tersine çevirip tekrar oynatın. Sadece klibini seçin, Düzenleyiciye gidin ve hızı ayarlamak için Time Remapping'i seçin.

Ses Düzenleme

Zaman çizelgesindeki birkaç tıklamayla sesleri çıkartın, sessize alın veya kliplerinizde sesleri sönümlendirin. ScoreFitter müzik kütüphanesiyle zaman çizelgenize telifsiz müzik ekleyin ve süresini otomatik olarak filminize göre ayarlayın.

 

Gelişmiş bir video düzenleme yazılımında esnek düzenleme

Zaman Çizelgesinde Düzenleme Video filtreleri ve efektleri

Zaman Çizelgesinde Düzenleme

Zaman Çizelgesi veya Öykü Panosu düzenlemesinin keyfini çıkarın. Kolaylıkla videoyu kırpın ve çok izli zaman çizelgesinde serbestçe düzenleyin. Çerçeve doğruluğu ve anahtar kare düzenleme özellikleriyle sofistike resim-içinde-resim ve çok katmanlı HD efektleri yaratın; ihtiyacınız olan kontrolle bir profesyonel gibi üretin.

Studio: 6-iz, Studio Plus: 24-iz, Studio Ultimate: sınırsız iz

Video ve fotoğraf slayt gösterileri

Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi sürükleyip bırakın, geri kalanını otomatik film üretici olan SmartMovie’ye bırakın. Ürününüzü önizleyin, filminizi özelleştirmek için zaman çizelgesinde düzenleyin. Veya, her duruma uyan temalarda yüzlerce Montaj video şablonlarından biriyle başlayın.

Video filtreleri ve efektleri

Yüzlerce özelleştirilebilir video efekti, animasyonlu başlık ve geçiş efektleriyle, tüm üretimlerinize heyecan katın ve güzelleştirin. Renkleri geliştirin, efektler ekleyin, gri gökyüzünü mavileştirin...

Studio: 1500+ efekt, Studio Plus: 1800+ efekt, Studio Ultimate: 2000+ efekt

 

Hassas video düzenlemeyle hızlı düzenlemeler yapın

Temel problemler için hızlı düzeltmeler Başlıklar ve bindirmeler Şablon oluşturma

Videoyu yakınlaştırın, kırpın ve yeniden boyutlandırın

Pan ve Zoom için basit kontrollerle hareketsiz görüntülerinize veya videolarınıza hareket ekleyin. Veya katman klipleri ve resim-içinde-resim efekti oluşturun veya videoları doğrudan önizleme bölmesinde kırpın!

Temel problemler için hızlı düzeltmeler

Pinnacle Studio ile videoyu kırpın ve döndürün veya renkleri geliştirin. Altlığı düzenleyin, hızlı efektleri uygulayın ve hatta fotoğraf ve filmlerinizdeki kırmızı gözleri düzeltin!

 

Başlıklar ve bindirmeler

Fotoğraflarınıza ve videolarınıza başlıklar ekleyin veya kliplerin üste fotoğraf bindirin Animasyon ve hareket ile başlıkları ekleyin, yeni 3D metin efektlerini deneyin.

Şablon oluşturma

Tamamlanan projelerinizi şablon olarak kaydedin ve gelecekteki çalışmalarınızda hızlıca erişin. Projeniz tamamlandığında, ‘File > Save Movie as Template’ komutunu seçin ve medyayı kolaylıkla yertutucularla değiştirin.

 

Videonuzu aileniz, arkadaşlarınız ve diğerleriyle paylaşın!

Videonuzu aileniz, arkadaşlarınız ve diğerleriyle paylaşın!

Doğrudan sosyal medyaya aktarın

Videonuzu doğrudan Pinnacle Studio'dan YouTube, Facebook, Vimeo ve Box'a aktarın.

Popüler format ve aygıtlara aktarın

En sevdiğiniz cihazda oynatmak için popüler formatlara aktarın - Apple ve Android cihazlar, oyun konsolları ve daha fazlası için tam destek sunar.

GELİŞMİŞ Diske kaydedin

Özelleştirilebilir temalı menüler, bölümler ve müzikle DVD'ye kaydedin. Studio: 20+ Şablon, Studio Plus: 50+, Studio Ultimate: 100+

 

Özelleştirilebilir kontrollerle güçlü video düzenleyici

Anahtar karesi temelli efektler

Anahtar karesi temelli efektler

Tam olarak istediğiniz video efektlerini uygulayın - baştan sona efektinizin her detayını kontrol etmek için anahtar kareleri kullanın. Eşsiz hassasiyet ve kontrol ile, videoyu sınırsız sayıda izde düzenleyebilirsiniz. Pinnacle Studio, videonuzu sadece hayal ettiğiniz şekillerde hayata geçirmek için size güç, hassasiyet ve istediğiniz kontrolü getirir.

Özel profiller

Özel profiller

Çalışma alanınızı özelleştirin, yolunuzu düzenlemek ve iş akışınızı akışkanlaştırmak için kolayca özel kısayollar oluşturun. Özel profiller oluşturun ve ekran çözünürlüklerini ayarlayın. Çalışma arayüzünüzü özelleştirin ve en çok kullandığınız araçlara hızlı erişimi noktaları uygulayın.

Çift monitör görüntülemesi

Çift monitör görüntülemesi

Yeni ayrılabilir pencerelerle düzenlemenizi çift monitöre genişletin. Yeni dual pencere kontrolleriyle kütüphane, önizleme penceresi ve editör modunu eşzamanlı olarak görüntüleyin. Hatta, birden fazla ekranda eşzamanlı olarak çalışmak için pencereleri ayırın.

Medyanızı organize edin

Medyanızı organize edin

Medyanızı proje sepetinde organize edin, sadece basit bir sağ tıklamayla en sık kullandığınız efektleri favoriler bölümüne ekleyin.

Performansı arttırın

Performansı arttırın

PC'nin işlemci gücü ve belleğini en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayan 64-bit mimarisiyle sonuçları daha kısa sürede görün. Daha hızlı çok izli film oluşturma ve daha iyi dosya yönetiminin keyfini çıkarın.

 

 

Video düzenleme araç kutunuzu dramatik şekilde genişletin

Video tutkunuz, yetenekleriniz veya ilgi alanlarınız ne olursa olsun, Pinnacle Studio izleyicilerinize zevk verecek tüm video düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılayacak, bir dizi tamamlayıcı güçlü uygulama sunuyor. Pinnacle Studio içeriği:

Pinnacle Studio 22 Ultimate

Pinnacle Studio 22 Ultimate

Kalibre araçları ve özellikleri ile tamamen yüklenmiş, gelişmiş bir düzenleme paketi olan YENİ Pinnacle Studio 22 Ultimate'da gücü ve yaratıcılığı kullanın.

MultiCam Capture Lite video yakalama ve ekran kaydedici

MultiCam Capture Lite video yakalama ve ekran kaydedici

Ekranınızı ve web kameranızı kaydedin, video ve ses yakalayın, ilgi çekici nasıl yapılır videoları oluşturun.

Pinnacle MyDVD

100’den fazla özelleştirilebilir menü, altmenü, bölüm ve müzik ile video projelerinizi DVD ve AVCHD’ye kaydedin.

NewBlueFX

NewBlueFX

NewBlueFX'in özel efektleriyle etkileyici yaratıcı efektler ekleyin ve neredeyse tüm video problemlerini düzeltin - Ultimate sürümüne özel.

 

 

Pinnacle Studio ile daha fazlasını yapın

ÜCRETSİZ eğitim alın Ek eklentiler Uyumlu ekstralar

ÜCRETSİZ eğitim alın

Discovery Center’dan video öğreticiler, ipuçları ve püf noktalarıyla, yeni başlayan düzenleyicilerden uzman kullanıcılara, Pinnacle Studio’yu en iyi şekilde kullanın. Doğrudan Pinnacle Studio Welcome sekmesinden, temel düzenlemeden yeni özelliklere kadar her şeyi kapsayan öğrenme materyallerine erişin.

Ek eklentiler*

Pinnacle Studio içinden ek özellikler ve efektler satın alarak, video düzenleme yazılımınızın gücünü arttırın. NewBlue’dan özel efekt paketleri; Triple Scoop Music’ten yüksek kaliteli, serbest telifli müzik parçaları; Blu-ray eklentisi ve daha fazlasını önizleyin ve satın alın.

*Satın alınabilir

Uyumlu ekstralar*

Dazzle DVD kaydediciyle videonuza yeni bir hayat kazandırın, VHS’lerinizi DVD’ye veya başka bir ortama aktarın. Birden fazla cihaz bağlayın ve ekranınızı tam özellikli MultiCam Capture ile kaydedin. Kameralarınızı aynı anda kaydedin, post prodüksiyonu çok kolaylaştırın.

*Satın alınabilir

 

 

 

Hangi Pinnacle Studio sürümü benim için en iyisi?

Pinnacle Studio, filmler oluşturmayı, medyalarınızı yönetmeyi ve videoyu birden çok izde profesyoneller gibi düzenlemeyi kolaylaştırıyor. Bir sonraki projenize, özelleştirilebilir bir çalışma alanındaki güçlü ve hassas araçlarla başlayın. İster video düzenleme konusuna yeni başlıyor, isterse deneyimli bir editör olun, size göre bir Pinnacle Studio var.

GÜÇLÜ VE HASSAS DÜZENLEME Standart Plus Ultimate

Video düzenleme yazılımı

HD

HD

HD, 4K

Video/ses izi sayısı

6

24

sınırsız

Storyboard ve timeline düzenleme

Kare hassasiyetinde zaman çizelgesi düzenlemesi

Sürükle ve bırak video düzenleme

Üç ve dört nokta düzenleme

 

YENİ

YENİ

Özelleştirilebilir çalışma arayüzü ve klavye kısayolları

Anahtar karesi - temelli efektler

Sesi ayrıştırma

YARATICI ÖZELLİKLER Standart Plus Ultimate

Video efektleri, geçiş efektleri, başlıklar ve şablonlar

1.500+

1.800+

2.000 NewBlueFX koleksiyonu

MultiCam Capture Lite - Ekran ve web kameranızı aynı anda kaydederek etkileyici eğitim videoları oluşturun

YENİ
2 akış

YENİ
2 akış

YENİ
2 akış

Çoklu-kamera düzenleme - Kliplerinizi senkronize edin ve hizalayın, video oynarken hangi açının gösterileceğini belirtin

2 kamera

4 kamera

6 kamera

Renk Geçişi - Hareketli resminizi güçlü renk kontrolleriyle geliştirin, tonunuzu ve ruh halinizi ayarlamak için görüntünüzü stilize edin

YENİ
sadeleştirildi

YENİ
temel

YENİ
tam özellikli

     Hue & Saturation

     HSL Color Tuning

     LUT

     Luminance

     Resim Ton Eğrisi

     Renk Tekerleri

     Waveform Scope

Seçici Renk - Resimde tek bir renk seçerek diğer her şeyi siyah beyaz olarak arka plana atın

YENİ

YENİ

YENİ

Ekran Bölme videosu - Önceden tasarlanmış şablonlarla birden fazla videoyu aynı anda göster veya Split Screen şablon yaratıcısı ile kendi şablonunu oluştur

YENİ
anahtar karelerle

Motion 3D nesneleri - 3D Title Düzenleyicideki yeni 3D şekillerle özel hareketler oluşturun

YENİ

Motion 3D başlıklar - Bir sonraki projenize 3D başlık önayarları ekleyin veya 3D Title Düzenleyicisiyle özel başlıklar oluşturun

YENİ

YENİ

YENİ

Geniş açı lens düzeltme araçları - Geniş açılı kamera deformasyonlarını kaldırın ve ufku düzeltin

Video şablonu oluşturucu - Bitmiş projelerinizi bir video şablonu olarak kaydedin, gelecekteki projeleri hızlandırmak için hangi medyaların yer tutucularla değiştirileceğini belirtin

Video şablonları — Özelleştirilmiş bir temayla başlayın, kendi filminizi oluşturmak için şablonu montajlayın

Stop Motion Animasyonu – Kullanımı kolay kontrollerle oyuncak, yiyecek sanat ve diğer nesneleri kare kare kaydederek, kendi animasyonlu filminizi oluşturun

ScoreFitter müzik kütüphanesi – otomatik olarak videonuzun süresine göre ayarlanan, serbest telifli müzikler ekleyin

SmartMovie otomatik film yapma - Kütüphanenizden video, resim ve müziği sürükleyip bırakın ve hızlıca fotoğraf slayt gösterileri oluşturun

Yeşil Ekran / Chroma Key - Yeşil  ekranın gücüyle öznelerinizi sanal arkaplanların üzerine yerleştirin

Hareket Takibi - Kolaylıkla bir hedef belirleyin, videonuzdaki hareketli nesneleri takip ederek, metin, grafik ve mozaik fluluk gibi öğelerle bağlayın

GELİŞTİRİLDİ
 

GELİŞTİRİLDİ
mozaik flulukla

İz Şeffaflığı - Birden fazla izi üst üste bindirin veya kullanımı kolay opaklık ayarlarıyla özel solma efektleri yaratın

Audio Ducking - Sesi veya konuşmayı otomatik olarak algılayarak arkaplan sesinin şiddetini azaltır

Screen Capture Yazılımı — Live Screen Capture ile ekranınızı kaydedin, hem sistem hem de mikrofon sesini yakalayın; eğiticiler veya demo videoları oluşturmak için ideal

360 video düzenleme - 360 video ve kırpma altlıklarınızı düzenleyin, başlıklar ve geçişler ekleyin, artık tüm popüler 360 video formatları destekleniyor. Hatta 360 videonuzu standart aygıtlarda oynatılacak şekilde dönüştürün

GELİŞTİRİLDİ

Yumuşak geçişler - Renkleri veya nesneleri hizalayın, sahneler arasında çevirme, yakınlaştırma, döndürme veya fırlatma geçişleri uygulayın

YENİ

Boyama efektleri - Karikatür veya suluboya benzer bir görünüm oluşturun, videolarınızı sanal bir animasyona dönüştürün

Geçiş dönüşümleri - Tek bir görüntü, şekil veya dizi alarak sahne arasında kesme veya geçiş yapıp belirgin bir başlangıç veya bitiş olmasını engelleyin

NewBlueFX'den özel efektler - En çok satılan NewBlueFX efekt ve başlıklarıyla filtreler, geçişler ve özel efektler ekleyin. Videonuza profesyonel bir görünüm sağlayan yüzlerce efekt, hazırset, filtre ve diğer araçlara erişin (1000+ hazırset ve 85+ eklenti)

NEWBLUE’DAN ÖZEL EFEKTLER Standart Plus Ultimate

NewBlue Video Essentials 1 - En çok satılan kapsamlı koleksiyonla üretkenliğinizi geliştirin, optimize edin ve hızlandırın

YENİ

NewBlue Video Essentials 2 — Vinyet oluşturun, bir ortamdaki belirli renkleri değiştirin, picture-in-picture ekleyin ve lens deformasyonunu düzeltin

NewBlue Video Essentials 3 — Kolaylıkla ekranları bölün, ilgi merkezine spot ışığı uygulayın, kenarları yumuşatın veya kontrastı geliştirin

NewBlue Video Essentials 4 — Gündüzü geceye çevirin, yansımalar oluşturun, cilde rötuş uygulayın vs.

NewBlue Video Essentials 5 - Seçili odaklanma, seçili renk ve seçili renk tonuyla video öykünüze vurgu ekleyin

NewBlue Video Essentials 6 — Belirsiz hataları düzeltin, altlığı video duvarında yansıtın ve detay için bir video segmentini büyütün

NewBlue Video Essentials 7 — Pikselleme uygularken istenmeyen anahtar karelerin önünü alın, sabit resim veya videoları kolaylıkla kaydırın ve yakınlaştırın

NewBlue Stabilizer - El kameralarıyla çekilen, titreyen altlıkları dengeleyin

NewBlue Motion Blends — Kıvrılan, dönen, yakınlaştıran, yayan ve çevrilen video geçişleri ekleyin

NewBlue Light Blends — Prodüksiyonlarınızı ışık huzmeleri, küreler, ışın, flaş gibi ışık temelli ortam geçişleriyle aydınlatın

NewBlue Film Effects — Çizikler, tozlar, grenlerle eski filmlere benzetin

VİDEO KAYDETME VE PAYLAŞMA Standart Plus Ultimate

Zaman çizgisine bölüm noktaları ekleme

YENİ

YENİ

YENİ

MyDVD ile bölüm ve menülerle diske* kaydetme

GELİŞTİRİLDİ
20+ şablon

GELİŞTİRİLDİ
50+ şablon

GELİŞTİRİLDİ
100+ şablon

Tüm genel video formatlarında kaydetme

Spesifik bir video uzantısıyla kaydetme

Aygıta aktarma (ör. akıllı telefon ve tabletler)

Web'e aktarma (ör. YouTube, Facebook, Flickr ve Vimeo)

Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için proje paketleri

360 videoları dışa verin

FORMATLAR VE DESTEK Standart Plus Ultimate

GoPro LVR

YENİ

YENİ

YENİ

HEVC (H.265)**

İçe alma

İçe alma

İçe alma ve dışa verme

Dolby Digital

2CH

5.1CH

5.1CH

64-bit mimarisi

Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi

iPhone 6 ve diğer kameralardan VFR video desteği

Stereoscopic 3D içe alma, dışa verme, derinlik kontrolü ve düzenlemesi

Dual-monitör 3D desteği, "side by side" kaydetme

XAVC S desteği

XAVC ve DVCPRO HD çözme

MXF dosyalarını aktarın

4K video

360 video

 

* Blu-ray Disc kaydı, Pinnacle Studio içinden satın alınabilir

HEVC (H.265) desteği, destekleyen PC donanımı veya grafik kartı gerektiriyor

 

 

Pinnacle Studio’dan daha fazla faydalanın

Pinnacle Studio'yu en iyi şekilde kullanın ve video öğreticileriyle, ipuçlarıyla ve püf noktaları ile yeni özellikler öğrenin. Özel bir proje hazırlamak, yeni özelliklerin fonksiyonalitesi konusunda uzmanlaşmak veya sadece ilham almak istiyorsanız, burası tam size göre!

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Pinnacle Studio'ya başlayın

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Renk Sınıflandırması dizilerini öğrenin

 


 

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Video Eğiticiler*

Video eğitici kütüphanemize erişin.

Eğitici videoları görüntüleyin

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Kullanım Kılavuzu

Özellikler hakkında bilgi edinme, temel bilgileri öğrenme ve çok daha fazlası.

PDF kullanım kılavuzunu indir

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Topluluğa sorun

Diğer kullanıcılarla bağlantı kurun, soru sorun, ipuçlarını ve teknikleri takas edin.

Kullanıcı forumuna gidin

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Studio Backlot eğitimi*

Studio Backlot’taki arkadaşlarımızın eğitici kütüphanesine ve yaratıcı içeriklere erişin.

21 günlük ücretsiz denememi başlat

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Bizimle iletişime geçin

Telefon, sohbet veya eposta - size yardımcı olmak için buradayız.

Şimdi bizimle iletişime geçin

   

 

* İçerik sadece İngilizce. Eğitim videoları seçimi için alt başlıklar mevcut.

 

 

Sistem Gereksinimi

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor.
 • 64-bit OS gerekiyor: Windows 10 önerilir, Windows 8.x, Windows 7
 • Intel Core i3 veya AMD A4 3.0 GHz veya daha sonrası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
  • UHD, çoklu-Kamera veya 360 video için Intel Core i7 4. nesil veya sonrası veya AMD Athlon A10 veya daha gelişmişi
 • 4 GB RAM veya daha fazlası, UHD, çoklu kamera veya 360 video için 8+GB önerilir
 • DirectX grafik aygıtı önerilir:
  • NVIDIA GeForce 700 serisi/ Quadro 600 (Fermi-temelli) veya sonrası (CUDA desteği için CUDA etkin olması gerekiyor)
  • ATI Radeon HD 5XXX serisi veya sonrası
  • Ivy Bridge'den Intel HD Graphics veya sonrası
 • HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı gerektiriyor
 • 3D Titler DirectX 11 gerektiriyor
 • Minimum 256 VGA VRAM, 512MB veya fazlası önerilir
 • Görüntü çözünürlüğü: 1024 x 768 veya daha yükseği
 • Windows-uyumlu ses kartı (surround önizleme için çok kanallı çıkış gerekiyor)
 • Tam yükleme için 8 GB HDD alanı
 • Yükleme için DVD-ROM sürücüsü yoksa dijital indirme seçeneği var

Açılabilen Formatlar

 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, Şifresiz DVD başlıkları (DVD-VR/+VR dahil), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC (H.265), DivX Plus MKV (*), XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S, GoPro LRV (*) DivX'in DivX sürücüleri gerekiyor
 • Ses: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Grafik: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Kaydedilebilen Formatlar

 • Disk: AVCHD, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R veya DVD+RW, çift katman)
 • Video: DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, HEVC (H.265, H.264), DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP, XAVC S
 • Ses: Dolby Digital 5,1-kanal

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici gerekiyor
 • Blu-Ray kaydı için ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor

Desteklenen Diller

 • Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Rusça, İspanyolca ve İsveççe.

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

 

İlgili Resimler

 • background