SATIN AL

Roxio Toast 16 Pro

Toast 16 Titanium EK OLARAK 250$’dan fazla ekstrayı içerir:

 • Yeni! WinZip for Mac sıkıştırır, zipler ve büyük dosyaları kolaylıkla paylaşır
 • Yeni! Birden fazla kameradan video yakalama ve ekran yakalama yazılımı
 • 100’den fazla menü şablonuyla Blu-ray Disk kaydı
 • Mac için CD ve DVD kayıt yazılımıyla diskleri kaydedin ve kopyalayın
 • Fotoğraflarınızı en iyi görünüme kavuşturmanız için Fotoğraf Düzenleme ve Slayt Gösterisi araçları

 

 

CD, DVD veya Blu-ray diskleri kaydedin veya kopyalayın, 100’den fazla benzersiz menüyle DVD veya Blu-ray diskleri oluşturun. Büyük dosyaları sıkıştırın, veriyi şifreleyin ve hatta bozulmuş diskleri onarın.

Sesi ve videoyu Yakalayın ve Düzenleyin. Ekranınızı kaydedin, akışkan video yakalayın ve sesi geliştirin. Yeni MultiCam Capture ile birden fazla kameradan mükemmel şekilde senkronize edilmiş videolar yakalayın.

Medyanızı Dönüştürün ve Paylaşın İnternetteki, eski cihazlardaki, LP’lerdeki ve kasetlerdeki ses ve videoları dönüştürün ve popüler formatlarda kaydedin. Dosyaları yalnızca birkaç tıklamayla doğrudan sosyal medya hesaplarına yükleyebilir veya diske yazdırabilirsiniz.

Üstün yazılım ve Blu-ray disk kaydı, dünya standartlarında sıkıştırma yazılımı ve Toast Pro’ya özel, değerli fotoğraf düzenleme yazılımı ekstralarıyla araç setinizi genişletiyor.

 

 

Titanium’un tüm gücü, EK OLARAK değeri 250 $’dan fazla eden yaratıcı ekler:

 

Yeni! WinZip Mac 6

Büyük dosyaları yönetmek için dünyanın önde gelen çözümünün keyfini çıkarın. Verilerinizi gerçek zamanlı olarak, iCloud, Dropbox, Google Drive, ZipShare ve WinZip’in içinden kolayca zipleyin, açın, koruyun ve paylaşın. WinZip for Mac ile, WinZip'in güvenilir sıkıştırma işlevini kullanarak dosyaları güvenle sıkıştırıp açabilirsiniz. Banka seviyesinde AES şifreleme kullanarak dosyaları kolayca koruyun ve dosyaları doğrudan buluta paylaşın veya diske yazın. Büyük dosyaları hızlı bir şekilde e-postayla gönderebilir, depolama ihtiyaçlarını en aza indirgeyebilir, zipleyebilir ve güvenle koruyabilirsiniz.

WinZip® gücünü Mac’inizde yaşayın.

 

HD videoları Blu-ray Diske kaydedin

Mac için favori DVD kaydetme yazılımınız Blu-ray oynatıcıda HD izlemek için Blu-ray Disklerde başlıklı, menülü ve bölümlü filmler oluşturmanızı sağlıyor. Bu özellik Toast Pro’nun klasik DVD kayıt araçlarının ve yeni Toast MyDVD gelişmiş kayıt araçlarının içindedir.

 

Fotoğrafları düzenleyin, benzersiz efektler ve slayt gösterileri oluşturun

Ödüllü Corel Painter Essentials 5 içindeki Natural-Media fırçalarıyla fotoğraflarınızı kolaylıkla dijital tablolara dönüştürün. Corel AfterShot 3 ile fotoğraflarınızı gerçek ayrıntı, renk ve güzelliğini açığa çıkartın; güçlü fotoğraf yönetimi ve düzenleme araçlarından yararlanın. Ve fotoğraflarınızı ve videolarınızı FotoMagico ™ 4.5 RE ile büyüleyici slayt gösterilerine dönüştürün. Toast Pro’nun fotoğraf düzenleme ekstraları, fotoğraflarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

 

 

 

 

Toast Pro ile kayıt ve fotoğraf düzenleme olanaklarınızın kilidini açın

 

 

 

Fotoğraf Düzenleme Ekstraları

Sadece Toast 16 Pro içinde yer alan profesyonel kalitedeki araçlarla fotoğraflarınızı şahesere dönüştürün

 

Ekran Bölme videosu

Corel Painter Essentials 5

Fotoğraflarınızı dijital boyamalara dönüştürün

Painter Essentials 5 ile sıradanın ötesine gidin ve etkileyici sanattan ilham alın. Ödüllü Natural-Media fırçaları ve fotoğraflarınızı hemen başeserlere dönüştüren benzersiz fotoğraf boyama araçlarını keşfedin.

 

 

Corel AfterShot 3

Fotoğraflarınızı dönüştürün ve geliştirin

Corel AfterShot ile fotoğraf tutkunuzu unutulmaz fotoğraflar haline dönüştürebilirsiniz - bilgisayarda saatler geçirmeden! Aşırı pozlanmış fotoğraflardaki detayları açığa çıkarmak, renkleri geliştirmek, deformasyonları düzeltmek için kolay düzeltmeler ve geliştirmeler yapın. Güçlü toplu işleme araçlarıyla bir veya binlerce fotoğrafa düzenleme uygulayın.

 

 

Ekran Bölme videosu

Geliştirilmiş FotoMagico 5 RE

Sofistike slayt gösterileri

FotoMagico, fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi ve metinlerinizi kullanarak Mac'inizde muhteşem bir slayt gösterisi hazırlamanın en kolay yoludur. Önceden oluşturulmuş öykü şablonlarını kullanın veya kendinize has, benzersiz bir hikaye anlatın. Benzersiz bir görsel deneyim için fotoğrafları hızlıca ve kolayca hareket ettirin veya benzersiz bir görsel deneyim için videoları entegre edin, geçişler, metinler ve daha fazlasını ekleyin. Önceden oluşturulmuş Snippet yardımı ile birkaç dakika içinde bir slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz. Canlı sunun veya favori video platformunuza veya seçtiğiniz video formatına aktarın.

 

 

ZİPLE

WinZip for Mac kullanarak dosyalarınızı sıkıştırın ve kolaylıkla paylaşın

Yeni WinZip Mac 6

Dosya Sıkıştırma
Dosyalarınızı zipleyin, koruyun, yönetin ve paylaşın.

Dünyanın #1 sıkıştırma yazılımı ayrıca tek adımlık dosya yöneticiniz. WinZip ile dosyalarınızı zipleyin, koruyun, yönetin ve paylaşın. Dosyaları bankacılık düzeyinde şifrelemeyle koruyun, tüm majör dosya sıkıştırma formatlarını açın veya dosyaları zipleyerek dosya boyutunu küçültün böylece paylaşımını kolaylaştırın. Mac’inizdeki, ağınızdaki ve bulutlarınızdaki dosyalara erişin ve yönetin - doğrudan Dropbox, Google Drive, OneDrive ve daha fazlasına bağlanın!

 

 

Kaydet

Mac için en kolay ve en hızlı Blu-ray ve DVD yazıcı - disklere kaydedin, film oluşturun, verinizi güvene alın ve dahası!

Gelişmiş DVD oluşturma

Toast MyDVD ile videolarınızı profesyonel-görünümlü disklere dönüştürün. Özelleştirilebilir menüler ve müzikle DVD’ye yazın. 20+ temalı şablonlarla güzel sonuçlar elde edin ve birden fazla filmi kolaylıkla tek diskte birleştirin.

Verinizi güvenceye alın

Roxio Secure Burn ile veriyi diske kaydedin veya şifreli veriyi bir USB sürücüsüne kopyalayın. Verilerinizi bankacılık seviyesinde şifreleme (AES 256-bit) ile koruyun. Güvenlik ayarlarını kontrol ederek taşınabilir medyaya kaydedilen verilerinizin güvende olduğunundan emin olabilirsiniz.

Sürükle, bırak, kaydet

Toast, müzik, video, fotoğraf ve veri dosyalarınızı Mac ve PC için CD veya DVD üzerine kaydetmek için en kolay ve hızlı yoldur. Kaydetmek için sadece sürükleyip bırakın!

Ses diski döndürme

Ses CD’si projelerini Audio Disc Spanning ile birden fazla diske yayın - hatta mükemmel müzik miksleri için parçalarınızı ve disklerinizi özelleştirin.

Maksimum uyumluluk

Belgelerinizi yalnızca Mac veya Windows’a özgü biçimlerde saklayın veya Mac ve Windows bilgisayarlarında okunabilen şifreli dosyalar oluşturun. Hatta HD videoları Blu-ray Disk oynatıcılarda çalıştırmak üzere standart DVD'lere kaydedin.

Verilerinizin Diske Yedeklenmesi

AVCHD Archive, kameradaki tüm HD videoları diske tek tıklamada aktarır ve kolayca incelemeniz için otomatik olarak Mac bilgisayarınıza bir kopyasını kopyalar. 50GB kapasitesindeki veriyi yüksek kapasiteli Blu-ray Disklerine kolaylıkla arşivleyin (ek eklenti gerekmiyor).

Kolay arama ve erişim

Disklerinizi DiscCatalogMaker ile kaydederek otomatik olarak kataloglayın, sonrasında kataloglanan disklerinizdeki dosyaları ve klasörleri kolaylıkla tarayabilir, dosya veya klasör isminin tümüne veya bir kısmına göre arama yapabilirsiniz.

Tüm dosyalar parmaklarınızın ucunda

Toast'un Media Browser uygulaması, projeniz için doğru içeriği bulmanızı kolaylaştırıyor. Media Browser dosyaları taramanızı sağlar, spot arama yapar, iTunes, iPhoto, iMovie, Aperture ve artık Lightroom içinde aramayı destekler.

 

 

Kopyala

CD, DVD ve Blu-ray diskleri kaydedin — birden fazla sürücü kullanarak daha hızlı

 

Disk Kopyalayın

Kolaylıkla CD, DVD ve Blu-ray Disk kopyaları oluşturun*. Mac OS, Toast ve diğer disk imajı formatlarını kopyalayın — orijinal disk ne olursa olsun, Toast kopyalayabilir*. En sevdiğiniz cihazlarda oynatmak için diskleri dijital dosyalar olarak kopyalayabilirsiniz.

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

Bozulan diskler için dosya onarımı

Önemli verileri kaybetme riskine girmeyin. Bozulan disklerdeki okunamayan dosyaları onararak, onarılamayan dosyaların listesiyle birlikte yeni bir diske kaydedin, böylece bir bakışta hangi gereksinimlerin yeniden oluşturulması gerektiğini bilin.

 

 

 

Yakala

Videoyu herhangi bir yerden yakalayın — ekranınızdan, web'den, diskten ve taşınır aygıtlardan

Yeni! Çoklu Kamera Yakalama

Kameralarınızı takın, kayıt tuşuna basın ve aynı anda birden fazla cihazdan video ve ses kaydedin. Bağlanan tüm cihazlarınızı tek bir yere akıtın, hatta her kamerada rengi ve parlaklığı kalibre ederek, kameralardaki görünümleri ayarlayın. Yazılım eğitiminden sıradışı videolara kadar, birden çok cihazdan tamamen senkronize edilmiş video ve sesi yakalayarak, bir düğmeye tıklayarak düzenlenmeye hazır hale getirin.

 

Ekran Kaydı Yazılımı

Live Screen Capture ile sistem sesini, seslendirmeyi ve içeriği doğrudan ekranınızdan kaydedin. Videolara, sunumlara ve diğer projelere ilginç içerikler eklemenin ve paylaşılacak eğiticiler veya demonstrasyonlar oluşturmanın hızlı ve kolay yolu. Monitörü ya da pencereyi seçin veya ekranın yakalamak istediğiniz bölümünü işaretleyip kayıt tuşuna basın.

 

Akan web videolarını yakalayın

Akan web videolarını favori sitelerinizden kaydedin - sadece videoyu tanımlayın ve yakalayın. Toast, favori cihazınızla senkronize etmek için otomatik olarak iTunes’a gönderebilir veya büyük ekran TV’nizde oynatmak için DVD’ye yazabilir.

 

Ses yakalayın

Neredeyse her yerden ses yakalayın; LP’ler, kasetler, mikrofon sesi veya akışkan İnternet sesi. En sevdiğiniz cihazda çalınması için sesli kitapları bile kopyalayın. Ses filtreleriyle kayıtlarınızı temizleyin ve geliştirin, otomatik olarak iTunes’a müzik yakalayın.

Video kliplerini ayıklayın ve düzenleyin

Başlangıç ve bitiş noktalarını kırpın, kaydetmeden önce video kliplerin ortasında istenmeyen bölümleri çıkarın. DVD’lerden video klipler kesin ve istediğiniz bir aygıtta izlemeye uygun olacak şekilde popüler formatlara dönüştürün.

 

 

Düzenle

Kolay düzenleme araçlarıyla yüksek kalitede video ve ses dosyalarına sahip olun

 

Video kesin ve kırpın

Toast Slice içindeki basit düzenleme araçlarıyla videolarınızın en iyi bölümlerine odaklanın ve istemediğiniz bölümleri kırpın, kesin veya çıkarın. Klibinizi bir dosya olarak kaydedin veya Toast MyDVD’ye göndererek DVD projenize ekleyin.

Sesi filtrelerle geliştirin

Toast Audio Assistant ses filtreleriyle ses izlerinizi veya ses kayıtlarınızı temizleyin ve geliştirin. Parazitleri temizleyin, ses dosyalarınızı müzik kütüphanenize ekleyin veya kolaylıkla CD’ye kaydedin.

 

 

Dönüştür

Videoyu iPad, iPhone, video oyun konsolları için dönüştürün

Video dönüştürün

Web’den veya kameradan aldığınız videoları favori cihazınızda oynatabileceğiniz uyumlu popüler formatlara dönüştürün. DivX Plus HD, MKV ve diğerleri için destek içerir. Otomatik olarak oluşturulan HTML şablonla videoyu Adobe Flash olarak kaydedin.

Özel video profilleri ve hazırsetleriyle zamandan tasarruf edin

Dosyalarınızı sık kullanılan cihazlarda kolayca görüntüleyebilmenizi kolaylaştıran geniş bir video önayarı seçimiyle, hızlı bir şekilde popüler formatlarda videolar oluşturabilir veya bu formatlara dönüştürebilirsiniz.

Dönüştürmeleri programlayın

Video dönüştürme projelerini bilgisayarın başında olmadığınız zamanlarda çalışacak şekilde programlayın, dönüşmleri duraklatın veya devam ettirin. Videonuzun kısa bir bölümünü seçilen kalite ayarlarıyla izleyerek en iyi video kalitesini seçebilirsiniz.

 

 

Paylaş

Videonuzu YouTube, Facebook veya Vimeo ortamlarında paylaşın

 

Doğrudan online aktarın

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı tek adımda doğrudan YouTube, Facebook veya Vimeo ortamlarına aktararak arkadaşlarınız, aileniz ve dünyayla paylaşın. Toast, tek tıklamayla YouTube ve Vimeo video linklerinizi otomatik olarak tweetleyecektir.

Mac ve PC'de paylaşın

Mac için ikonları, arkaplan resimleri ve PC’de otomatik çalışan diskleriyle, Mac ve PC için benzersiz içerikleri olan hibrit diskler oluşturmanızı sağlayan esnek bir DVD kayıtçısı seçin. Kolay paylaşım için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun.

HD video oynatma

Mac’inizde Toast ile oluşturulan yüksek çözünürlüklü DVD videolarını PC, en sevdiğiniz cihaz veya büyük ekranda oynatın. Roxio Toast dijital medyanızın keyfini evinizde, mobil ortamda ve çevrimiçi olarak sınırsız şekilde çıkarmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahiptir.

 

 

 

İki sürüm arasında ne fark var?

TOAST 16 - Mac için #1 CD ve DVD kaydedici

Toast 16 Titanium

Toast 16 Pro

Disk kaydının her zaman uygulamanın merkezinde olduğu, yeniden tasarlanmış, taze, yeni arayüz

Yeni

Yeni

Medyanızı diske kaydetmek, kopyalamak, yakalamak, düzenlemek, dönüştürmek ve paylaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlara erişin

KAYDET ve KOPYALA

Toast 16 Titanium

Toast 16 Pro

Diske KAYDETME

 

 

Verinizi ve sesinizi kaydedin, projelerinizi kopyalayın -- hatta bir kerede birden fazla kaydediciye gönderin

Mac veya Mac ve PC için CD ve DVD kaydedin

Sadece Mac veya Mac ve PC için Blu-ray disk kaydedin

Eklenti gerekiyor

HD videolarını, BD oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin

Toast MyDVD kullanarak menü, bölümler ve müzikle DVD-Video diskleri oluşturun

CD metni, iz kırpma ve sönümleme efektleriyle ses CD’lerini kaydedin

Veri diskleri oluşturun ve disklerinizi ikonlar, artalanlar ve diğer seçeneklerle özelleştirin

Kolay arama ve önizleme için veri disklerinizin içeriğini otomatik olarak kataloglama, çeşitli dosya formatları için küçük resimli disk kataloğu oluşturma

Roxio Secure Burn ile verilerinizi ŞİFRELEYEREK koruyun

 

 

Veriyi şifreleyin ve hem Mac hem de Windows PC’lerinde sorunsuz olarak okunabilecek şekilde diske kaydedin

Şifreli veriyi hem Mac hem de Windows PC’lerinde sorunsuz olarak okunabilecek şekilde USB belleklere kaydedin

Verilerinizi bankacılık seviyesinde şifreleme (AES256-bit) ile koruyun

Sadece Mac veya Windows-uyumlu formatlarda kaydedin

Toast MyDVD ile DVD kaydı

 

 

Temalı şablonları kullanarak, menülü, bölümlü ve müzikli DVD-Video diskleri kaydedin

20 Şablon

100+ Şablon

Film eklemek için sürükleyip bırakın, şablonları özelleştirin, metni düzenleyin, müziği veya arkaplan resmini değiştirin

Menü yerleşimini değiştirin, alt menüler ekleyin veya çıkarın, videolarınıza bölüm noktaları ekleyin

DVD ve AVCHD olarak kaydedin

Blu-ray kaydetme

Eklenti gerekiyor

Disk KOPYALAYIN

 

 

Kolaylıkla CD, DVD veya Blu-ray Disk kopyaları oluşturun*

Disk ve medyaları bilgisayarınıza aktararak dijital dosya olarak kaydedin

Mac OS, Toast ve diğer disk imajı formatlarını kopyalayın — orijinal disk ne olursa olsun, Toast kopyalayabilir

Fit-to-DVD* komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın

DVD kopyaları* için DVD-Video başlıklarını, ses izlerini ve dil seçeneklerini özelleştirin

Hasarlı disklerdeki dosyaları kurtarın ve bunları yeni bir diske kopyalayın - kurtarılamayan dosyaları kolayca tanımlayın

DÖNÜŞTÜR ve PAYLAŞ

Toast 16 Titanium

Toast 16 Pro

Video ve sesi DÖNÜŞTÜRÜN

 

 

Video veya ses dosyalarını hemen hemen tüm popüler formatlara dönüştürün

Videoyu DVD-video disklerden, resimlerden, klasörlerden, kameralardan ve diğerlerinden dönüştürün

Dönüştürme projelerini bilgisayarın başında olmadığınız zamanlarda çalışacak şekilde programlayın, hatta ihtiyaç duyduğunuzda sisteminizi kullanmak için çalışmakta olan dönüşümleri duraklatın veya devam ettirin

Saniyeler içinde seçili video kalitesini önizleyin

Videoyu HTML şablonla birlikte Adobe Flash (FLV ve F4V) olarak kaydedin

Dilediğiniz bölümlere daha kolay erişmek için dönüştürülen videoya ayraçlar ekleyin

Özel video profilleri oluşturun ve kaydedin

Video dönüşümleri için ek şablonların keyfini çıkarın

Geliştirildi

Geliştirildi

Medya PAYLAŞIN

 

 

Videoyu doğrudan YouTube, Vimeo, Facebook veya Twitter’da yayınlayın

Mac ve PC kullanıcılarıyla kolaylıkla paylaşabilmek için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun

WinZip 6 for Mac ile dosyaları SIKIŞTIRIN

 

 

Dosyalarınızı hemen zipleyin ve açın

 

Yeni

Dosyalarınızı bankacılık düzeyinde AES şifrelemesiyle koruyun

 

Yeni

Dosyaları doğrudan WinZip içinden iCloud Drive, Dropbox, Google Drive ve ZipShare ile paylaşın

 

Yeni

YAKALA ve DÜZENLE

Toast 16 Titanium

Toast 16 Pro

Video YAKALAYIN ve DÜZENLEYİN

 

 

Ekran yakalama yazılımıyla ekranınızı, sistem sesini ve konuşmanızı kaydedin

En sevdiğiniz video sitelerinden veya evdeki DVD’lerden web videoları yakalayın*, kaydedin, düzenleyin veya diske kaydedin

DVD’lerinizdeki klipleri kesin ve istediğiniz bir oynatıcı aygıtta izlemeye ve paylaşmaya uygun olacak şekilde dönüştürün.

İstenmeyen bölümleri kaldırmak veya daha uzun bir filmdeki sahneleri almak için video kliplerini kolaylıkla tanımlayın, kesin ve kırpın

Toast Audio Assistant ses filtreleriyle video seslerini geliştirin ve ayarlayın

Düzenlenen klipleri disk oluşturma için MyDVD’ye veya daha fazla düzenleme için iMovie’ye aktarın, daha sonra dışa aktarın, CD’ye kaydedin veya kolayca online ortamlara yükleyin

Ses YAKALAYIN ve DÜZENLEYİN

 

 

LP’lerden, kasetlerden, mikrofon sesinden veya İnternet seslerinden ses yakalayın ve içe aktarın - sonra ses filtreleriyle düzenleyin ve geliştirin

Sesli kitap CD'lerini bölümleri ve değişik oynatma hızlarıyla iTunes'a aktarın.

Uzun içe almalar veya dönüşümler olmadan kameranızdaki AVCHD videoları yakalayın

Ses filtreleriyle gürültüyü azaltın ve ses kalitesini geliştirin

Müziği otomatik olarak iTunes’s, kütüphanenize aktarın veya CD’ye kaydedin

Bütünleşik Aperture, Lightroom ve Spotlight kütüphane taramasının keyfini çıkarın

MultiCam Capture ile birden fazla videoyu YAKALAYIN

 

 

MultiCam Capture ile aynı anda birden fazla videoyu yakalayın (bilgisayarınızın ekranı, entegre web kamerası ve bağlı kameralar dahil)

Yeni

Yeni

Çekici, çok kameralı öğreticiler, sunular, demolar ve daha fazlasını oluşturmak için tak ve kaydet

Yeni

Yeni

Post prodüksiyonunu bir esintiye dönüştürmek için mükemmel şekilde senkronize edilen videonun keyfini çıkarın

Yeni

Yeni

Yakalanan dosyaları kolaylıkla tercih ettiğiniz video düzenleyiciye aktarın

Yeni

Yeni

Painter Essentials 5 ile fotoğrafları DÜZENLEYİN ve tabloya dönüştürün

 

 

Tek bir tıklamayla fotoğrafları harika tablolara dönüştürün, ardından filtreleri önizleyin ve uygulamak istediğiniz stili seçin

 

Boş bir dijital tuvalde kolaylıkla sıfırdan taslak, çizim veya boyama yapın

 

Gerçek yağlı boya, tebeşir, kömür, suluboya vs gibi fırça ve sanat araçlarını yansıtan araçlarla gerçeğe benzer boyama deneyiminin keyfini çıkarın

 

Corel AfterShot Pro 3 ile raw fotoğrafları DÜZENLEYİN

 

 

Hassas fotoğraf düzenlemelerini fotoğrafın tümüne veya bir kısmına uygulayarak kırpın, düzeltin, pozlamayı kontrol edin, renkleri düzeltin ve dahasını yapın

 

Büyük fotoğraf koleksiyonlarını kolaylıkla yönetin, fotoğrafları organize edin ve aramayın, web galerileri oluşturun

 

Orijinal fotoğrafları korurken düzeltmeler yapın

 

Tüm fotoğraf resimleri kusursuz hale getirmek için leke ve kırmızı göz giderme araçlarını kullanın

 

Resim hazırset kütüphanesini kullanarak fotoğrafları tek tıklamayla geliştirin

 

Güçlü toplu işleme kontrolleriyle bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin

 

Kapsamlı filigranlamayla fotoğraflarınızı koruyun

 

250’den fazla RAW fotoğraf makinesi profilinin keyfini çıkarın

 

FotoMagico 5 RE ile slayt gösterilerini DÜZENLEYİN ve oluşturun

 

 

Sürükle-bırak slayt gösterisi hazırlama olanağıyla birkaç dakika içinde muhteşem fotoğraf slayt gösterileri oluşturun

 

Resimleri, başlıklar ve müzikle sihirli öykülere dönüştürün ve göz kamaştıran HD kalitesinde sunun

 

Slayt gösterinizi oluşturmak için önceden oluşturulmuş hikaye Parçacıkları (şablonlar) kullanın veya sıfırdan başlayın

 

Slayt gösterisinde serbest telifli müzikleri sorunsuz bir döngüyle çalın

 

Yeni

Fotoğraflarınızı daha iyi görünmesini sağlamak için yeni bir renk düzeltme algoritması ile geliştirin

 

Yeni

Tüm projelerinize yeni yaratıcılık olanakları eklemek için katman karışım modlarını kullanın

 

Yeni

Fotoğrafları canlı yayınlayın, çevrimiçi olarak yükleyin veya çeşitli popüler formatlara kaydedin

 

Projelerinizi diske kaydetmek veya DVD’e yazmak için kolaylıkla Toast’a aktarın

 

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.
**Sonuçlar, Roxio tarafından ATI Stream ve nVidia CUDA teknolojilerinin etkin olduğu ve olmadığı PC sistemlerinde yapılan testlere dayanmaktadır. Performans sonuçları, kullanılan test edilmiş video içeriğine, CPU’ya ve Grafik kartı modeline bağlı olarak değişir.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor
 • Intel işlemcili Mac bilgisayar
 • 1 GB RAM önerilir
 • MacOS X 10.10 ve sonrası gerekiyor
 • Tüm bileşenleri yüklemek için yaklaşık 1 GB disk alanı
 • VideoBoost, en iyi performans için uyumlu bir NVIDIA kartı ve 4GB RAM gerektirir
 • Yükleme için DVD sürücüsü gerekiyor (Sadece kutu sürümü)

Desteklenen Giriş Formatları:

 • Ses: AAC, AIFF, MP3, WAV, M4A, OGG, FLAC ve Dolby Digital AC-3
 • Video: AVCHD, AVCHD Lite, AVI, DivX Plus HD, DV, FLV ve F4V for Adobe Flash, MJPEG, MOV, MKV, MPEG-1/2/4, VOB, VIDEO_TS klasörü
 • Fotoğraf: BMP, GIF, JPG, PDF, PSD, PNG, TIFF
 • Disk İmajları: ISO, BIN/CUE, IMG, DMG, CDR, NRG

Diller:

 • İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Japonca

*Bu ek Toast Pro uygulamaları sadece İngilizcedir: WinZip for Mac ve FotoMagico