SATIN AL

Roxio Creator NXT Pro 6

Creator NXT 6’in tüm gücü + güçlü ekler

 • YENİ Birden fazla kameradan video yakalama ve ekran yakalama yazılımı
 • YENİ WinDVD 12 medya oynatma yazılımı
 • YENİ Paintshop Pro X9 fotoğraf düzenleme paketi
 • GELİŞTİRİLDİ Video düzenleme yazılımı
 • Video ve ses yakalayın ve dönüştürün
 • Fotoğrafları düzenleyin ve slayt gösterisi oluşturun
 • DVD oluşturma, CD ve DVD kaydı, şifreleme ve dahası!

 

Creator NXT 6’in tüm gücü + değeri 200 $’dan fazla eden ekler

Çok daha değer, daha fazla işlevsellik. Yaratıcılık için ek efektler ve programlar, endüstri lideri kayıt aracıyla birlikte, bu komple yazılım koleksiyonu her şeyi yapan bir multimedya paketi. Ekranınızı kaydedin, birden fazla kameradan video yakalayın. Corel PaintShop Pro X9 ve AfterShot 3 ile fotoğraflarınızı güzelleştirin. Ek olarak, Roxio Burn 4 ile kolaylıkla şifreli kayıtlar yapın ve yeni WinDVD 12 ile yüksek kaliteli DVD’leri PC’nizde oynatın. 15’ten fazla Roxio ürününü tek pakette birleştiren Roxio Creator NXT Pro 6, tüm yaratıcı ve dijital gereksinimlerinizi karşılar.

 1. Medyanızı diske kaydedin, kopyalayın ve güvene alın Endüstri lideri araçlarla dosyalarınızı disk veya USB’ye şifreleyip kopyalayın, kaydedin veya kolaylıkla disklere yedekleyin.
 2. Güçlü fotoğraf düzenleme ve grafik tasarımı araçları Fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım yazılımıyla, fotoğraflarınızı oluşturmanız ve düzenlemeniz için gereken tüm araçlar.
 3. Video düzenleme ve yakalama
  Ekranınızı ve videonuzu kaydedin, web'den, disklerden veya hatta birçok kameradan ses yakalayın.
 4. Videolarınıza profesyonel görünümler sağlamak için, özelleştirilebilir bölümler ve menü şablonlarıyla DVD’lerinizi tamamlanmış olarak oluşturun.
 5. Web’den, disklerden veya eski cihazlardan medya yakalayın, dönüştürün ve popüler formatlarda kaydedin.

 

 

Kaydet ve Kopyala

Medyanızı kopyalamak veya yakmak için, endüstrinin önde gelen sürükle ve bırak araçlarına erişin. Gösterişli medya paketleri için menü şablonları ve disk etiketleme seçeneklerini kullanarak ses CD’leri ve DVD’ler oluşturun.

Yakala ve Düzenle

YENİ MultiCam Capture ile ekranınızı kaydedin ve video yakalayın. NXT Pro, aynı zamanda eksiksiz fotoğraf, video ve ses düzenleme araçları içeriyor, böylece tüm medyalarınıza en iyi görüntüyü ve sesi verebilirsiniz.

Dönüştür ve Paylaş

Ses ve videoları popüler dosya formatlarına dönüştürün. Dijital medyalarınızı paylaşmaya hazır olduğunuzda, Facebook, YouTube, Google+ veya OneDrive’ina yükley, en sevdiğiniz cihazla paylaşın veya diske yazın.

Özel Ekler

Komple multimedya paketiniz artık daha güçlü. WinDVD video oynatıcısı, şifrelemeli Roxio Burn ve daha fazla fotoğraf düzenleme gücü sağlayan Corel® PaintShop® Pro ve AfterShot ™ ile değerli ekstraların tadını çıkarın.

 

 

YENİ Corel PaintShop Pro X9

Kolay düzeltmelerle fotoğrafları hızlıca geliştirin veya fotoğraftaki insanları ve nesneleri görünümü etkilemeden taşımanızı sağlayan katman, fırça veya içeriğe duyarlı araçlarla dönüştürün. Çizim, boyama, metin araçlarıyla etkileyici web, baskı ve fotoğraf projeleri oluşturun. Toplu işlem araçlarıyla zaman kazanın.

Sadece NXT Pro 6 içinde

 

Roxio Burn 4 ve şifreleme olanağı

Verileri, masaüstündeki dosyaları ve klasörleri sürükleyip bırakarak kolaylıkla CD, DVD ve Blu-ray disklere kaydedin. Şifreleme yetenekli Roxio Burn programının eklenmesiyle, dosyalarınızı Mac ve Windows uyumlu formatlarda disklere veya USB belleklere koruyarak kaydedin. Güvenli paylaşım için verileri güçlü şifreleyle koruma yöntemleriyle koruyun.

Sadece NXT Pro 6 içinde

 

YENİ WinDVD 12

Yeni WinDVD® 12 ile PC'nizde kristal berraklığında ve tiyatro benzeri surround sesin keyfini çıkarın. #1 DVD oynatma yazılımı.

Sadece NXT Pro 6 içinde

 

YENİ MultiCam Capture

Yazılım eğitiminden sıradışı videolara kadar, birden çok cihazdan tamamen senkronize edilmiş video ve sesi yakalayarak, bir düğmeye tıklayarak düzenlenmeye hazır hale getirin.

Roxio MyDVD

Birden fazla filmi kolaylıkla tek bir diskte birleştirirken, 100’den fazla temalı şablonla videolarınızı profesyonel görünen disklere dönüştürün.

Corel AfterShot 3

Fotoğraf düzenleme yazılımının keyfini çıkarın, RAW fotoğrafları düzenleyin, geniş fotoğraf koleksiyonlarını organize edin ve yönetin. Hatta tek bir resme veya bir grup resme efektler uygulayın.

 

Komple multimedya paketinde 15’ten fazla popüler Roxio ürünü edinin.

Fotoğraf

Video

Ses

Kayıt

Araç

 • YENİ PaintShop Pro X9*
 • Corel AfterShot 3
 • Roxio Photosuite Editor
 • Roxio 3D Photos
 • Roxio Photo Project Assistant
 • Roxio Panoramas
 • YENİ MultiCam Capture
 • GELİŞTİRİLDİ Roxio VideoWave Editor
 • 4 açılı Çoklu-Kamera Editörü
 • Live Screen Capture
 • Corel FastFlick Slideshow maker
 • Roxio Copy & Convert Video
 • Roxio Easy Audio Capture
 • Roxio Audio Converter
 • Roxio LP and Tape Assistant
 • Roxio Sound Editor
 • Roxio Music Disc Creator
 • Roxio Audiobook Creator
 • Roxio Burn 4 ve Şifreleme olanağı
 • Roxio MyDVD
 • Roxio Express Labeler
 • Roxio Label Creator
 • Roxio Plug & Burn
 • YENİ WinDVD 12*
 • Roxio BackonTrack 4
 • Roxio AVCHD Archive
 • Roxio Easy Media Import

 

 

Veri + Kopyalama

Kaydedin. Kopyalayın. Koruyun.

Roxio Burn 4 ve şifreleme olanağı PRO’ya Özel

Verilerinizi bankacılık seviyesinde şifreleme teknolojisi kullanarak sürükle ve bırak kontrolleriyle güvence altına alın ve USB'ye kaydedin! Güvenli paylaşım için verileri güçlü şifreleme yöntemleriyle koruyun. Dosyalarınızın yanlış yere yerleştirilmemesini veya bozulmamasını garantileyin.

Şifreleme kontrolleri PRO’ya Özel

Şifreleri ve şifreleme ayarlarını kontrol edin, verileri şifrelemek ve şifre çözmek için bir ana şifre oluşturun.

Verinizi koruyun PRO’ya Özel

Disk veya USB üzerindeki verileri şifreleyin - hatta neyi ne zaman kaydettiğinizi izlemek için etkinlik günlüklerini görüntüleyin.

Sürükle. Bırak. Kaydet. Kopyala.

Medyalarınızı kolayca diske veya USB’aydedinye k, arşivleyin ve kopyalayın* - bir kerede birden fazla aygıta kopyalayın

 

 

Kaydetme için endüstri standardı

Yeri doldurulamaz medya dosyalarınızı CD ve DVD'lere arşivlemeniz ve paylaşmanız için en iyi ve kolay araçları sağlıyor.

ISO imaj dosyasından DVD kaydedin

Birden fazla DVD kopya oluşturmak veya DVD ürünlerinizi arşivlemek için, diskinize ISO imaj dosyasını kaydetmenizi öneririz.

Özel DVD derlemeleri oluşturun

4 saate kadar DVD videosunu tek bir diske kaydetme özelliğiyle disk alanınızı genişletin ve özel DVD derlemeleri oluşturun.

Roxio MyDVD

Roxio MyDVD™ ile videolarınızı profesyonel-görünümlü disklere dönüştürün. Özelleştirilebilir menüler ve müzikle DVD’ye yazın. 100+ temalı şablonlarla güzel sonuçlar elde edin ve birden fazla filmi kolaylıkla tek diskte birleştirin.

Disk Kopyalayın ve Kaydedin

Kolaylıkla CD, DVD ve Blu-ray disk kopyaları oluşturun*. Orijinal diskiniz ne olursa olsun, Creator NXT kopyalayabilir*. En sevdiğiniz cihazlarda oynatmak için diskleri dijital dosyalar olarak kopyalayabilir ve dönüştürebilirsiniz.

Dosya yedekleme & arşivleme

Roxio BackOnTrack 4 ile dosyalarınızı kolaylıkla CD, DVD, Blu-ray disk veya ağ sürücüsüne yedekleyin. Soru sormayan yedeklemeler planlayın veya yedeklemeyi elle yapın. Veya Roxio AVCHD Archive ile dosyalarınızı kolaylıkla arşivleyin.

 

 

Video + Filmler

Hızlı ve güçlü HD video düzenleme

 

GELİŞTİRİLDİ Kolay ve kapsamlı video düzenleme

VideoWave geliştirilmiş video düzenleme yazılımıyla HD videoları düzenleyin ve oluşturun. Video filtreleri, başlıklar, kayan jenerikler ekleyin veya resim içinde resim efektleri oluşturun. Tek tıklamayla videoyu döndürün, videoyu kırpın veya renkleri, parlaklığı ve kontrastı otomatik olarak ayarlayın. Hatta titrek video görüntüleri düzeltin ve Yeşil Ekran efekti ile oynayın!

YENİ Hareket Takibi

Yeni Motion Tracking ile bir nesneyi izleyin, etiketleyin ve flulaştırın.

YENİ İz Şeffaflığı

Üst üste bindirilmiş efektler veya özel erime geçişleri oluşturun.

YENİ 360 videoyu standart videoya dönüştürün

360 videoyu standart cihazlarda oynatmak için dönüştürün ve kitlenizin hangi açıdan görüneceğini kontrol edin.

 

 

Live Screen Capture

Ekranınızı kaydedin ve resim, bilgisayar sesi ve hatta konuşmayı yakalayın. Yakalanacak ekranı, pencereyi seçin veya bir alan bleirtin. Sunum veya nasıl yapılır ve teknik destek videoları oluşturmak için en hızlı ve kolay yol.

Fotoğraf ve video slayt gösterileri

Corel FastFlick™ ile üç kolay adımda film ve slayt gösterileri oluşturun. Bir şablon seçin, fotoğrafları ve videoları ekleyin, filmlerinizi Facebook, YouTube, Flickr, Vimeo’ya aktarın veya projenizi çeşitli formatlarda kaydedin.

Pro-kalitesinde DVD kaydı

Videonuza kaliteli bir görünüm verin ve Roxio MyDVD® kullanarak özelleştirilebilir bölümler ve menülerle şık DVD'ler oluşturun. DVD ve AVCHD kaydetmenin yeni ve kolay bir yolunu deneyimleyin. 100’den fazla temalı şablon arasından seçim yapın.

Multi-Camera Editor

İki kamerada çekilen altlıklarla çalışarak çok daha dinamik videolar oluşturun. Multi-Camera video editörü, Audio Syncing ile klipleri otomatik olarak hizalamanızı, hikayenizi anlatmanız için kolaylıkla görüntülemenizi, düzenlemenizi ve kamera açısını değiştirmenizi sağlar.

Video ve ses yakalayın ve dönüştürün

Akıllı telefon, tablet, oyun konsolu veya diğer favori cihazlar da dahil olmak üzere popüler cihazlarda kolay oynatma için, video ve sesleri disklerden, web’den, eski cihazlardan veya dosya türlerinden tercih ettiğiniz formata dönüştürün*. KAynak ne olursa olsun — duyabiliyorsanız yakalayabilirsiniz.

Videoyu müzikle geliştirin

VideoWave video düzenleme yazılımı, filmlerinizin ruh halini geliştirmek için orijinal, serbest telifli şarkılar ve efektler sunan ScoreFitter müzik kitaplığına erişmenizi sağlar. ScoreFitter ses dosyasının boyutunu otomatik olarak filminizin boyuyla eşleştirir.

 

YENİ MultiCam Capture™

Kameralarınızı takın, ekranı ve aynı anda birden fazla cihazdan video ve sesi kaydedin. Bağlanan cihazlarınızı tek bir yere akıtın, hatta her kamerada rengi ve parlaklığı kalibre ederek, kameralardaki görünümleri ayarlayın. Yazılım eğitiminden sıradışı videolara kadar, birden çok cihazdan tamamen senkronize edilmiş video ve sesi yakalayarak, bir düğmeye tıklayarak düzenlenmeye hazır hale getirin.

Video oluşturanlar ve YouTube için mükemmel

Yazılım öğreticilerinden, tanıtım videolarına, video yakalamanızda size yardımcı olacak mükemmel bir araçtır.

İzleyicinizle iletişim kurun

Birden fazla kamera açısı kullanın ve çekici videolar kaydedin. Birden fazla açıyı görüntülemek için resim içinde resim efekti oluşturun.

MultiCam Editor içinde biraraya getirin

Mükemmel bir şekilde senkronize edilen videoyla, Çoklu kamera düzenleyicisinde göstermek istediğiniz açıyı seçin.

 

 

 

YENİ WinDVD 12

Yeni WinDVD® 12 ile PC'nizde kristal berraklığında ve tiyatro benzeri surround sesin keyfini çıkarın. #1 DVD oynatma yazılımı.

Sadece NXT Pro 6 içinde

 

*telifli veya korunan videoları kopyalamaz veya dönüştürmez.

 

Müzik + Ses

Ses ve videolarınızı kaydedin ve paylaşın

 

Ses CD’leri oluşturun

Her durum için müzik çalma listeleri oluşturun ve bir sonraki yolculuğunuz için ses CD’leri yazın! Ve, herkes dans edecek, Creator’un ses eşleme özelliği şarkıdan şarkıya geçiş için ritmi otomatik olarak senkronize edecek.

Eski plak ve kasetleri koruyun

Klasik analog plaklarınızı ve kasetlerinizi dijitalleştirin - hatta patlamaları ve tıslamaları temizleyin. Tercih ettiğiniz formata dönüştürün ve en sevdiğiniz cihazın tadını çıkarın. Hatta Creator sesi tanımlar ve ses dosyalarınıza otomatik olarak başlık, sanatçı ve tür bilgisi ekler.

Ses yakalayın

Web’den veya eski cihazlardan, video kamera’dan ve hatta YouTube videosundan ses yakalayın. Basitçe ayırın, sonra dosyayı hızlıca düzenleyin, istemediğiniz bölümlerini kesin ve iPhone veya diğer taşınır cihazlarda çalıştırılabilecek şekilde kaydedin.

 

 

Fotoğraf + Paylaşım

Kolay fotoğraf düzenleme ve yaratıcı tasarım olanaklarıyla sıradışı sonuçlar elde edin

 

Fotoğraflarınızı düzenleyin

Birden fazla resmi aynı anda düzenleyin. Hızlıca düzeltmeler ve onarımlar yapın: kırmızı gözleri kaldırın, kırışıklıkları ve lekeleri temizleyin, rengi ve parlaklığı düzeltin.

Fotoğrafları onarın

Eski fotoğrafları onarın ve fotoğraftaki çizikleri ve kumlanmayı kolaylıkla temizleyin, pozlamayı ayarlayın, tırtıklı kenarları kırpın, fotoğrafı düzeltin ve renkleri ayarlayın. Kendi panoramalarınızı oluşturmak için fotoğrafları bir araya getirin.

Oluştur ve Paylaş

Kolajlar, tebrik kartları, slayt gösterileri ve daha pek çok şeyi kolayca oluşturun. PC’nize kaydedin, yazdırın veya arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın, Facebook, YouTube ve diğerlerine yükleyin!

 

Şimdi çift fotoğraf düzenleme gücü içeriyor!

 

YENİ Corel PaintShop Pro X9 PRO’ya Özel

Kolay düzeltmelerle fotoğrafları hızlıca geliştirin veya fotoğraftaki insanları ve nesneleri görünümü etkilemeden taşımanızı sağlayan katman, fırça veya içeriğe duyarlı araçlarla dönüştürün. Çizim, boyama, metin araçlarıyla etkileyici web, baskı ve fotoğraf projeleri oluşturun. Toplu işlem araçlarıyla zaman kazanın.

 

Corel AfterShot 3

Corel® AfterShot™ ile unutulmaz fotoğraflar oluşturun ve tüm büyük koleksiyonlarınızı yönetin. Aşırı pozlanmış fotoğraflardaki detayları açığa çıkarmak, renkleri geliştirmek, deformasyonları düzeltmek için kullanılan araçlarla düzeltme ve geliştirmeler yapmak hızlı ve kolay. Daha dramatik bir hızda fotoğraf işleme için toplu işlem, ayarlamaları bir veya binlerce fotoğrafa uygulamanızı sağlıyor.

 

 

 

MEDYANIZI YÖNETİN
Yepyeni bir kullanıcı arayüzünde gezinin NXT 6 NXT Pro 6

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, sesinizi ve verilerinizi yeni, yeniden tasarlanmış ve gezinmesi kolay arayüzle yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlara dokunun

YENİ

YENİ

Medyanızı kolayca kaydedin, kopyalayın, yakalayın, düzenleyin, dönüştürün ve paylaşın

KAYDETME
Roxio Burn 4 ile diskleri kaydedin ve kopyalayın NXT 6 NXT Pro 6

Roxio Burn 4’ü kullanarak, dosyalarınızı sürükle ve bırak kolaylığıyla doğrudan masaüstünüzden diske kaydedin

Birkaç tıklamayla disklerin kopyasını oluşturun

Sanal disk sürücüleri oluşturun ve disk imajlarını hızlıca yükleyin

50GB’a kadar veri içeriğini tek bir Blu-ray diske kaydedin

Büyük dosyaları ve projeleri birden fazla CD veya DVD'ye bölün

9GB DVD filmini standart 4.7GB DVD'ye kaydedin*

Roxio Label Creator ile disk etiketleri oluşturun NXT 6 NXT Pro 6

Roxio Label Creator kullanarak özelleştirilmiş disk etiketleri, DVD çantası ayraçları ve kitapçıklar oluşturun

Profesyonel kalitede şablonlardan birini seçin veya dakikalar içinde kendinizinkini oluşturun

Disk etiketi basımı için yazıcınızı kalibre ederek tahmin etme zahmetinden kurtulun

Roxio MyDVD ile DVD kaydedin NXT 6 NXT Pro 6

Roxio MyDVD kullanarak ev videolarınızı, özelleştirilebilir bölümler ve menü şablonlarıyla çekici DVD’lere dönüştürün

Sürükle-bırak kontrolleriyle bölümleri, menüleri ve müziği özelleştirin

HD videolarını, Blu-ray oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin

Yüksek tanımlı Blu-ray video diskleri oluşturun

Eklenti gerekiyor

Eklenti gerekiyor

VİDEOLAR
Roxio VideoWave ile videoları düzenleyin NXT 6 NXT Pro 6

Roxio VideoWave içinde kullanımı kolay storyboard ve zaman çizelgesinde düzenleyerek, başlık, geçiş ve efektler ekleyerek video düzenleyin

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Yeni Motion Tracking ile videoda hareket eden bir nesneyi flulaştırın veya bir başlık ya da grafik bağlayın

YENİ

YENİ

Katman takipte kalıp opaklığı ayarlayarak üst üste binme efektini ayarlar, Track Transparency kullanarak özel erime ve sönme efekti oluşturun

YENİ

YENİ

Oynatmayı kontrol edin, TV veya standart video oynatıcılarda paylaşmak için 360 videoyu standart videolara dönüştürün

YENİ

YENİ

Birden çok klibi Audio Syncing ile otomatik olarak hizalayın ve Multi-Camera Editor kullanarak video oynatılırken göstermek istediğiniz kamera açısını seçin

2 kamera

4 kamera

Videoyu doğa efektleri ve filtrelerle zenginleştirin

8 efekt

14 efekt

Kolay video düzenlemeleri yapma, video kırpma, video döndürme, video kırpma, resim içinde resim efekti oluşturma ve daha fazlası

Titremeli video altlıklarını sabitleyin, renkleri, kontrastı ve parlaklığı otomatik olarak düzeltin

3D videolar oluşturun ve standart 2D videolarını 3D’ye dönüştürün

Smart Encoding ile video üzerinde çalışmanızı hızlandırın ve orijinal içeriğin kalitesini koruyun

Yeni HEVC de dahil olmak üzere popüler video dosyaları için desteğin keyfini yaşayın

YENİ

YENİ

Corel FastFlick ile fotoğraf ve video slayt gösterileri oluşturun NXT 6 NXT Pro 6

Kolay bir üç adımlı işlemle, müzik eşliğinde sürükle ve bırak fotoğraf slayt gösterileri oluşturun

Şablonunuzu seçin, medyalarınızı ekleyin, küçük düzenlemeler yapın ve istediğiniz gibi paylaşın

Popüler formatlarda kaydedin veya çevrimiçi Facebook veya YouTube'a yükleyin

Live Screen Capture ile ekran kaydı yazılımın keyfini çıkarın NXT 6 NXT Pro 6

Live Screen Capture kullanarak ekranınızı kaydedin, sonra filmlerinizde, sunumlarınızda, eğitim videolarında ve diğerlerinde kullanın

Kaydetmek için bilgisayar ekranınızı, bir pencereyi veya ekranın bir bölümünü seçin

Bilgisayar sesini ve konuşmayı yakalayın

YENİ MultiCam Capture ile video ve ekranınızı yakalayın NXT 6 NXT Pro 6

Video, ses ve ekran kaydetmek için kameralarınızı takın

YENİ

YENİ

İki cihazdan tamamen senkronize edilmiş video ve ses yakalayın (örneğin: ekranınızı ve web kameranızı kaydedin)

YENİ

YENİ

Çok kameralı video kayıt yazılımıyla daha ilgi çekici öğreticiler ve sunular oluşturun

YENİ

YENİ

Video yakalamayı mükemmelce senkronize edin ve düzenlemeyi kolaylaştırın - hatta dosyaları doğrudan Multi-Camera Editor’e aktarın

YENİ

YENİ

Videoyu kaydedin NXT 6 NXT Pro 6

Popüler cihazlarda oynatılmaya uygun formatlara aktarın

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı Facebook, Google+, Microsoft OneDrive, Flickr, YouTube ve diğer paylaşım sitelerine aktarın

Uzun video dönüşümü projelerini geceye bırakın, video dönüşümü sırasında duraklatın/ devam edin ve başlamadan önce kaliteyi önizleyin

Web videolarını* yakalayın ve kaydedin, bilgisayarınızdaki, aygıtınızdaki veya diskinizdeki uygun çevrimdışı oynatma için popüler dosya formatlarına dönüştürün

WinDVD 12 ile videoları PC’nizde izleyin NXT 6 NXT Pro 6

WinDVD 12 film ve medya oynatma yazılımıyla evinizin konforunda sinematik bir deneyim yaratın

 

YENİ

En iyi kalitede oynatmanın keyfini çıkarın ve standart videoyu HD videoya dönüştürün

 

YENİ

Resminizi geliştirin, videodaki titremeleri düzeltin ve yüksek kare hızı desteğiyle daha yumuşak oynatmanın keyfini çıkarın

 

YENİ

Ses düzeylerini düzenleyin, paraziti azaltın ve Dolby ses kalitesinin keyfini çıkarın

 

YENİ

4K video dahil tüm popüler formatları tek tıklamayla oynatın

 

YENİ

FOTOĞRAFLAR
Slayt gösterileri oluşturun ve fotoğrafları geliştirin NXT 6 NXT Pro 6

Roxio PhotoSuite kullanarak birkaç tıklamayla müzikli fotoğraf slayt gösterileri oluşturun

Fotoğraflarınızı geliştirin, kolayca renk düzeltin, kırpın ve fotoğrafları düzeltin

Fotoğrafları, mobil cihazınızın ekran çözünürlüğüne uyacak şekilde ayarlayın

Şeffaflık ve kenar erimesi gibi efektler uygulayın ve renk tonunu değiştirin

Fotoğraflarınıza çekici paspartular ve çerçeveler ekleyin

Kendi panoramik resimlerinizi oluşturmak için resimleri birleştirin

Corel AfterShot 3 ile raw fotoğrafları düzenleyin NXT 6 NXT Pro 6

Fotoğraf düzenleme yazılımı ile kırpın, düzeltin, pozlamayı kontrol edin, renği düzeltin ve daha fazlasını yapın

Kusur ve kırmızı göz giderici araçlar da dahil olmak üzere kusurları düzeltin

Resminizi çok çeşitli görüntü önayarlarıyla zenginleştirin

Güçlü toplu işleme kontrolleriyle bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin

Büyük fotoğraf koleksiyonlarını yönetin, fotoğrafları organize edin ve aramayın, web galerileri oluşturun

250’den fazla RAW fotoğraf makinesi profili

PaintShop Pro X9 ile komple fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım araçlarına erişin NXT 6 NXT Pro 6

Fotoğrafları, düzenleme ve kompozisyon için fotoğrafları profesyonel görüntü düzenleme araçlarıyla zenginleştirin

 

YENİ

Etkileyici grafik tasarım projeleri üretmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olun

 

YENİ

Herhangi bir resmi hızlı şekilde düzeltmek için kırpın, düzeltin ve tek tıklamalık ayarlamaları kullanın

 

YENİ

Eğlenceli filtreler ve efektlerle fotoğrafınıza imzanızı atın

 

YENİ

%40 daha hızlı ve çok daha geribildirimli boyama fırçaların keyfini çıkarın

 

YENİ

Küçük çizikleri kaldırın, tüm arka planları silin, kırmızı göz düzeltin vb.

 

YENİ

SES
Ses yakalayın ve düzenleyin NXT 6 NXT Pro 6

Neredeyse herhangi bir formattaki ses dosyalarını herhangi bir formata dönüştürün

CD, LP, kaset ve web dahil olmak üzere neredeyse her kanaldan müzik aktarın ve yakalayın

Analog LP ve kasetlerininizi dijitalleştirin

CD veya DVD’lerindeki müziği neredeyse tüm formatlarda kaydedin*

Sesli kitap * CD’lerini dijital dosyalara dönüştürün, Apple veya Android cihazlarınızda ve diğer taşınabilir aygıtlarda oynatın - hatta bölümler ekleyin

İnternet radyo veya kesintisiz müzik hizmetlerinden yakalamış bile olsanız müzik parçalarınıza isim, sanatçı, tür gibi bilgileri otomatik olarak ekleyin

Parçalar arasında ritim senkronizasyonuyla, yumuşak party miksleri oluşturun

Rahatsız eden boşlukları yok etmek için, kaydedilen müzik parçaları arasındaki sessiz bölümleri otomatik olarak kırpın

Sound Editor kullanarak seslerinizi düzenleyin, geliştirin, istenmeyen gürültüleri temizleyin, gürültüyü ayıklayın ve daha birçok işlemi uygulayın

VERİ
Dosyaları şifreleyin ve koruyun NXT 6 NXT Pro 6

Roxio Burn 4 ile veriyi yazın veya USB’in, etkinliği izleyin

Veri, bilgisayar ismi, kullanıcı ismi, dosya ve klasör gibi çeşitli kayıt bilgilerinin takibi için oturum açma olanağı verir.

Diskleri ve USB belleklerindeki verileri şifreyle koruyun

 

Şifrelerin ne zaman ve nasıl uygulanacağını yöneten kontrol ve protokolleri belirleyin - hatta ana şifre belirleyin

 

Etkinlik günlüklerini görüntüleyin ve neyi ne zaman yazdığınızı takip edin

 

Şifreli verileri taşınabilir medyaya ekleyin ve silin

 
BackOnTrack 4 ile dosyalarınızı yedekleyin NXT 6 NXT Pro 6

İşletim sistemi, dosyalar, ayarlar ve programlar dahil olmak üzere tüm sabit diskinizi yedekleyin

Dosyalarınızı yedekleyerek verilerin yanlış yerleştirilmemesini veya bozulmamasını garantileyin

Beğendiğiniz ses, film veya TV şovlarını herhangi bir iPod®'tan PC'nize yedekleyin

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Yükleme için Internet bağlantısı gerekiyor.
 • Microsoft Windows 10, Windows 8.x, Windows 7 SP1
 • Veri kaydı ve kopyalaması, ses yakalama ve düzenleme için: Intel® 1.6GHz Pentium 4 Processor veya AMD eşdeğeri, 1GB RAM. Video ve fotoğraf düzenleme, dönüşüm ve çalıştırması için Intel Pentium 4 2GHz işlemci veya AMD eşdeğeri ve 2GB RAM gerekiyor. Çok çekirdekli işlemci önerilir
 • 1024x768 DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı, en az 16-bit renk ayarı, ses kartı, DVD-ROM sürücüsü
 • Yükleme için sabit diskte en az 4 GB boş alan. DVD ve BD kopyalaması, video düzenleme ve kaydı, daha fazla disk alanı gerektirebilir, 10 GB’a kadar
 • Windows Media Player sürüm 10 ve sonrası
 • Internet Explorer 7 ve sonrası
 • Yükleme, kayıt, ürün güncellemeleri ve bazı özellikler için Internet bağlantısı gerekiyor.
 • Bazı fonksiyonlar için QuickTime player sürüm 7 ve iTunes® sürüm 11 ve sonrası gerekiyor
 • Video yakalama için: DV kameralar için OHCI uyumlu IEEE 1394 FireWire kart veya analog kaynaklar için Roxio Video Capture USB
 • Blu-ray kaydı, ürün içinden satın alınan ek bir eklenti gerektiriyor

Giriş Formatları:

 • Video: AVI, DV, HDV, DV-AVI, MPEG-1/2/4, MPEG2-HD, DVD-Video, DVR-MS, ASF, MOV, WMV, QuickTime, 3GP, MPEG2 Transport Stream, AVC(H.264), AVCHD, 3D yukarı/aşağı tam ve yarım, yan yana tam veya yarı genişlikte, 3D MPO
 • Ses: Audio CD, MP3, WAV, WMA, Dolby® Digital AC-3, AAC, Ogg Vorbis, FLAC, M4a, MP4, Çalma listeleri (WPL, ASX, M3U, PLS, XSPF)
 • Resim: 3D MPO, JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF

Çıkış Formatları:

 • Video: AVI, DV-AVI, HDV, MPEG-1/2/4, MPEG-2 HD, WMV, WMV HD, AVC(H.264), AVCHD, 3GP, DivX, DivX Plus, 3D MPO, 3D yanyana tam ve yarım, yukarı/aşağı tam ve yarım, anaglyph kırmızı/cyan
 • Ses: MP3, WAV, WMA, Dolby Digital AC-3, Ogg Vorbis, FLAC, MPEG-1/2, M4a, M4b AAC, Çalma listeleri (M3U, PLS, XSPF, WPL)
 • Resim: JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF, 3D MPO
 • Video disk formatları: DVD, Mini DVD

Kaydedilebilir Formatlar:

 • CD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RAM, BD-R/RE, BD-R/RE DL
 • Disk imaj formatları: ISO okunur, C2D, BIN/CUE ve GI; ISO ve GI kaydeder

Desteklenen Diller:

 • Creator NXT: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Hollandaca, Japonca
 • Live Screen Capture bu dillerde bulunmaktadır: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Hollandaca, Japonca
 • AfterShot 3, İngilizce, Fransızca, Almanca ve Japonca dillerinde bulunmaktadır ve 64-bit işletim sistemi gerektirir