Fiyatı

 

Kapsamlı grafik tasarım yazılımı

Grafik ve sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve web sitesi oluşturmak için yaratıcılığınızı CorelDRAW® Graphics Suite X8'in paralel olmayan gücüyle birleştirin. Windows 10, çoklu monitörde görüntüleme ve 4K görüntüleme için gelişmiş destekle, yeni kullanıcılar, grafik profesyonelleri, küçük ölçekli firma sahipleri ve tasarımcılara profesyonel sonuçları hız ve güvenle birlikte sunuyor. Logolar, broşürler, web grafikleri, sosyal medya reklamları veya herhangi bir orijinal proje oluşturmak için yüksek kalibreli ve sezgisel araçları keşfedin. CorelDRAW ile kendi tarzınızda...   CorelDRAW Graphics Suite X8 Yenilikleri

 

CorelDRAW ile kendi tarzınızda...

Doğrudan atlayın   El Sanatı

Doğrudan atlayın

İster ilk kez kullanmaya başlıyor, isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW Graphics Suite X8 işe başlamanızı kolaylaştıracaktır. Bu grafik tasarım yazılımıyla temelleri öğrenin veya bir Startup turuyla yenilikleri görün ve işakışı ihtiyaçlarınızla eşleşen bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin. Projelerinizi zenginleştirmek için, yüksek kalitedeki içerik ve kapsamlı ürün içi öğrenim kaynaklarından faydalanın. Windows 10, çok monitörlü görüntüleme ve yeni 4K görüntüleme desteği ile eklenen gücün avantajını yaşayın.

 

El Sanatı

CorelDRAW Graphics Suite X8'in yüksek kalibreli buna rağmen sezgisel özellikleriyle, tasarım olanaklarınızı arttırın. Gelişmiş font arama ve filtreleme özellikleriyle herhangi bir proje için hızlıca fontunuzu bulun. Vektörel nesneler, metin ve biteşlemleri herhangi bir yol boyunca parçalara bölmenizde yardımcı olan gelişmiş Knife aracıyla daha hızlı çalışın. Corel PHOTO-PAINT X8 içindeki Healing Clone aracıyla fotoğraflarınızı düzeltin ve gelişmiş Straighten Image iletişim kutusunda perspektif deformasyonunu düzeltin.

     
Özelleştirme   Eğlence

Özelleştirme

Tüm favori araçlarınızla kendinizi evde hissedin! Güncellenmiş arayüz, özel ikon boyutu, masaüstü ve pencere çerçeve rengi ile tasarım alanınızı ihtiyaçlarınıza göre adapte edin. Yeni Corel Font Manager X8'in yardımıyla projeleriniz için fontları inceleyin ve organize edin, ek olarak yaratıcı araçlarınızın koleksiyonunu uygulamanız içinden uygulamalar, eklentiler ve uzantılar satın alarak genişletin.

 

Eğlence

Herhangi bir ortamda sonuç alıcı, profesyonel kalitede çıktılar oluşturun: dikkat çekici logolar ve tabelalardan çarpıcı pazarlama materyallerine, web ve sosyal medya grafiklerine, panolara vs! Endüstri lideri dosya formatı uyumluluğu ve gelişmiş renk yönetimi araçlarıyla CorelDRAW Graphics Suite X8, her tür proje için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve hassasiyeti sunar. Yaratıcılık yolculuğunuzda, CorelDRAW kullanıcılarının canlı ve ilham verici topluluğunun asistanlığını keşfedin.

 

 

 

En önemli yeni ve gelişmiş özellikler

Uyumluluk   Çoklu monitör, 4K ve Eş Zamanlı Stylus desteği   Corel Font Manager   Font filtreleme ve arama

GELİŞTİRİLDİ!

Uyumluluk

Microsoft Windows 10 için tam destekle ihtiyaç duyduğunuz gücü ve kararlılığı edinin ve yenilikçi özellikleriyle grafik tasarımı deneyimini nasıl büyüteceğini keşfedin, ek olarak Windows 10, 8.1 ve 7 için devam eden desteğin keyfini çıkarın. AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX, PPT dahil olmak üzere en son dosya formatlarıyla uyumluluk seçeneklerinizi geliştirin.

 

YENİ!

Çoklu monitör, 4K ve Eş Zamanlı Stylus desteği

Yeni çoklu monitör ve 4K görüntüleme desteğinin avantajını yaşayın. Wacom tabletleri ve aygıtlarının yanısıra Microsoft Surface gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletler için eklenen kontrollerle hızlı ve verimli çalışın.

 

YENİ!

Corel Font Manager

Tüm font ihtiyaçlarınızı gidermek için, yeni Corel Font Manager ile fontlarınızı inceleyin, yönetin ve organize edin. Font koleksiyonlarınızı kolaylıkla yönetin ve fontları yüklemeden kullanın. Grafik tasarım, yayıncılık ve illüstrasyon, paket tasarımı, tabela tasarımı, reklam ve web sitesi tasarımı için günlük olarak font kullanması gereken tüm profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

 

GELİŞTİRİLDİ!

Font filtreleme ve arama

Gelişmiş font filtreleme özelliğiyle değerli tasarım zamanınızdan tasarruf edin. İhtiyaç duyduğunuz fontu, birden fazla klasörde aramak için zaman kaybetmek zorunda kalmadan, hızlıca bulun. Örneğin, elyazısı görünümünde bir yazıtipi arıyorsanız, “script fonts” filtresiyle hızlıca gözatın. Font listesi, otomatik olarak bilgisayarınızda bu filtrenize uygun fontları listeleyecek şekilde güncellenecektir.

             
Nesneleri Gösterme   Eğri Segmentlerini Kopyalama
        Gaussian Blur özelliği   Healing Clone aracı

YENİ!

Nesneleri Gösterme

Siz istediniz, biz dinledik! CorelDRAW kullanıcılarından gelen geribildirimlere göre oluşturduğumuz yeni önemli tasarım özelliklerinin avantajını yaşayın. Tüm katmanı gizlemeden katmandaki tek tek nesneleri veya grupları gizlemenizi sağlayan yeni Hide and Show Objects özelliğini kullanarak karmaşık projeleri yönetin.

 

YENİ!

Eğri Segmentlerini Kopyalama

Projenizdeki eğri segmentlerini yeniden kullanmanızı sağlayan Copy Curve Segments özelliğiyle varolan eğrileri kopyalayın, yapıştırın veya çoğaltın.

 

YENİ!

Gaussian Blur özelliği

Bozmadan fluluk efekti uygulamak için, Corel PHOTO-PAINT içindeki Gaussian Blur lensini inceleyin. CorelDRAW programındaki gölgelerin kenarlarındaki yumuşama derecesini ayarlayarak, nesnelerin arkaplan veya diğer öğelerden uzaklığını ve boyutunu kontrol edebilirsiniz.

 

YENİ!

Healing Clone aracı

Beğendiğiniz fotoğraflarınızı, güçlü yeni araçlarla çeşitli şekillerde düzelterek ve düzenleyerek geliştirin. Sorunlu bölgeleri, etrafındaki renk ve dokuyla kaplayarak temizleyen yeni Healing Clone aracını deneyin. Corel PHOTO-PAINT içindeki çok sayıda profesyonel fotoğraf düzenleme aracını inceleyin.

             
Straighten Image iletişim kutusu   Knife Aracı   Çalışma arayüzü özelleştirmesi   Startup asistanı

GELİŞTİRİLDİ!

Straighten Image iletişim kutusu

Artık CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki gelişmiş Straighten Image iletişim kutusuyla, mimari fotoğraflarda veya bina fotoğraflarındaki gibi düz çizgiler ve yüzeyler içeren fotoğraflardaki perspektif deformasyonunu düzeltebilirsiniz.

 

GELİŞTİRİLDİ!

Knife Aracı

Herhangi bir nesneyi veya nesne grubunu − vektör, metin ve bitmap – düz, serbest çizim veya Bézier çizgileriyle parçalara ayırın. Parçalara bölme işlemi sonucu oluşan yeni nesneler arasında boşluk bırakın veya üstüste bırakın. Bir anahat seçin veya uygulamanın anahat görünümünü en iyi şekilde koruyacak seçeneği otomatik olarak seçmesine izin verin.

 

YENİ!

Çalışma arayüzü özelleştirmesi

İşakışınıza uyan bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin. Sık kullandığınız öğelerin görünümünü değiştirerek tasarım ortamınızı basitçe adapte edin: masaüstü ve pencere çerçevesi rengini değiştirin, ikonları ve metin boyutunu özelleştirin. Kendi tarzınızda çalışın!

 

YENİ!

Startup asistanı

İster ilk kez kullanmaya başlıyor, isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW Graphics Suite X8 işe başlamanızı kolaylaştıracaktır. Temelleri öğrenin, bir Startup turuyla yenilikleri görün veya Adobe kullanıcıları için tasarlanan özel bir turla pakete geçiş yapın. İşakışı ihtiyaçlarınızla eşleşen bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin, yüksek kalitede içerikten ve kapsamlı ürün içi eğitimden faydalanın.

             
Border and Grommet iletişim kutusu   CorelDRAW ve SDK Geliştirici Topluluğu   Daha fazla pencere   Kolay, profesyonel web sitesi tasarımı

YENİ!

Border and Grommet iletişim kutusu

Yeni Border and Grommet iletişim kutusu, bir sayfadan veya bir sayfadaki seçili nesnelerden bir banner oluşturmanızı sağlıyor. İster logo ve web grafiği gibi küçük ölçekli bir proje, isterse banner ve araba kaplama gibi büyük işlerle çalışıyor olun, CorelDRAW ihtiyaç duyduğunuz çıktıyı sağlayacaktır.

 

YENİ!

CorelDRAW ve SDK Geliştirici Topluluğu

Yeni CorelDRAW & SDK Developer Community sitesinden destek alarak kendi otomasyon araçlarınızı oluşturun: community.coreldraw.com/sdk. Bu grafik tasarımı yazılımındaki, makrolarla görevleri otomatize etmenizde ve özel araçlar oluşturmanızda yardımcı olan, kapsamlı programlama makaleleri, tamamen aranabilir API referanslarını da içeren, çeşitli kullanışlı kaynakları araştırın.

 

YENİ!

Daha fazla pencere

Doğrudan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içinden uygulamalar, eklentiler ve uzantılar indirerek yaratıcı araçlar koleksiyonunuzu geliştirin. Ücretsiz Corel Website Creator lisansınızı indirebilir, gelişmiş RAW işakışı için AfterShot Pro satın alabilir, ilginç biteşlem efektler için Corel ParticleShop uygulamasını deneyimleyebilirsiniz.

 

GELİŞTİRİLDİ!

Kolay, profesyonel web sitesi tasarımı

Corel® Website Creator™ web sitesi tasarımını herkes için kolaylaştırıyor. Artık etkili video ve sesler ekleyebilir, Google Maps gibi online uygulamalar ekleyebilir ve dahili SEO araçlarıyla sitenizin başarısını takip edebilirsiniz. Şablon ve Site Stilleri, CSS3 desteği ve HTML5 yetenekleriyle, kodlamayı öğrenmeden etkileşimli ve gözalıcı siteler tasarlayabilir, oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Daha fazlası

             
Eğitim materyalleri ve uzman ipuçları   Serbest telifli, kaliteli içerik        

GELİŞTİRİLDİ!

Eğitim materyalleri ve uzman ipuçları

İster deneyimli grafik profesyoneli, isterse kendini geliştirmek isteyen tasarımcı olun, yeni ipuçları öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Eğitim videoları, webinarlar ve uzmanlardan ipuçları gibi sürekli büyüyen dinamik eğitim materyalleriyle size yardımcı olmak için buradayız. Ek olarak CorelDRAW Hints penceresi, doğrudan uygulamanın içinden eğitim videolarına ve ipuçlarına erişmenizi sağlıyor.

 

YENİ!

Serbest telifli, kaliteli içerik

Tümü grafik tasarım yazılımınızda yer alan 10.000'den fazla serbest telifli clipart, 2000 yüksek çözünürlüklü dijital resim, 1000 OpenType font, 350 profesyonelce tasarlanmış şablon, 1000'den fazla dolgu, çerçeve ve desen ile tasarımınızı taze tutun.

       

 

Kullanıcıların en çok beğendiği özellikler

  Yeniden tasarlanan, tam özelleştirilebilir arayüz   Özel çalışma arayüzleri   Dolgu ve şeffaflık konusunda tam kontrol   Kolay yazıtipi önizlemesi ve gelişmiş karakter araçları  
 

Yeniden tasarlanan, tam özelleştirilebilir arayüz

Esnek araçlarımız ve ayarlarımız, doğal iş akışınızı yansıtıyor, böylece her şey ihtiyaç duyduğunuz an elinizin altında olacak. Daha yumuşak bir başlangıç için Lite, X6 Inspired veya Default arayüzlerinden birini seçin, sonra yeni hızlı özelleştirme özelliğini kullanarak araç kutunuzu ve özellik çubuklarınızı ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.

 

Özel çalışma arayüzleri

Çok sayıda önceden tanımlanmış arayüz, sektörünüze yönelik araçları organize ve erişimi kolay tutmanızı sağlıyor. Page Layout, Illustration arayüzünü seçerek veya çalışma ortamınızın Adobe Photoshop veya Illustrator programına benzeterek Creative Suite programlarından geçişi kolaylaştırın.

 

Dolgu ve şeffaflık konusunda tam kontrol

Degrade, biteşlem desen ve vektörel desenler konusunda tam kontrol vererek şimdiye kadar ki en güçlü dolgu motorunu oluşturduk. Eliptik ve dörtgensel degradeler oluşturun, şeffaflığı degrade dolgu ayar penceresindeki renkler üzerinden kontrol edin, nesnede degrade dolguyu tekrarlayın.

 

Kolay yazıtipi önizlemesi ve gelişmiş karakter araçları

Herhangi bir proje için mükemmel yazıtipini bulun. Font Playground, tasarımınıza aktarmadan önce farklı yazıtiplerini önizlemenizi ve deneme yapmanızı sağlıyor. Ek olarak yenilenen Insert Character penceresi, yazıtipindeki tüm karakterleri, sembolleri ve karakterleri görüntüleyerek daha kolay bulmanızı ve projenize eklemenizi sağlıyor.

 
                 
  Özel efektler ve gelişmiş fotoğraf düzenleme   Hassas sayfa tasarımı ve çizim araçları   QR kod oluşturucu   Dahili İçerik Paylaşımı
 

Özel efektler ve gelişmiş fotoğraf düzenleme

Dört yeni basınca duyarlı Liquid aracı —Smear, Attract, Repel ve Twirl— ve yeni fotoğraf makinesi efektleri —Bokeh blur, Colorize, Sepia tonlama ve Time Machine— dahil olmak üzere özel efektlere göz atarak Corel PHOTO-PAINT X8 ile benzersiz resimler oluşturun. RAW dosya desteği 300'den fazla fotoğraf makinesini destekleyerek resimlerinizi zenginleştirme olanağı sağlıyor. Daha fazlası

 

Hassas sayfa tasarımı ve çizim araçları

Gelişmiş sayfa tasarımı özellikleriyle, sayfadaki tüm öğelerin doğru yerde olduğundan emin olun. Alignment Guides, yaklaşılan nesnelerin etrafında hizalama önerilere göre belirerek, nesneleri hızlıca yerleştirmenizde yardımcı olur. Outline Position seçeneği, konturun nesnenin iç kısmında, dış kısmında veya tam sınır çizgisi üzerinde yerleştirilmesini sağlar.

 

QR kod oluşturucu

Mobil pazarlama aracı olarak, benzersiz QR kodlar oluşturun ve tasarımlarınıza ekleyin. Kodlarınızı metin, resim ve renk ekleyerek çeşitlendirin ve degrade renk uygulayın —seçenekler sınırsız! Dahili doğrulama, QR kodunuzun tam olarak fonksiyonel olmasını garantiler ve önemli akıllı telefon ve tarama uygulamalarınca okunmasını sağlar.*

 

Dahili İçerik Paylaşımı

Paketteki uygulamalarla tamamen entegre olan çevrimiçi Content Exchange* uygulamasını inceleyin. Degrade, biteşlem desen ve vektörel desen dolgularınızı doğrudan CorelDRAW içinden kullanıcılarımızla paylaşın. İlham alın, kendi tasarımlarınızı sunun ve en çok beğendiklerinizi oylayın.

 
                 
  Gelişmiş OpenType desteği   Karmaşık betik desteği   Belge stilleri   Özel Renk Harmonileri  
 

Gelişmiş OpenType desteği

Ligatür, süs, küçük büyük harf, kuyruklu varyasyonlar gibi gelişmiş OpenType tipografik özellikleriyle güzel metinler oluşturun. Platformlar arası tasarım çalışmaları için ideal olan OpenType, kapsamlı bir dil desteği sunar, çalışmakta olduğunuz dile uygun olacak şekilde karakterleri özelleştirmenizi sağlar.

 

Karmaşık betik desteği

Uygun yazımı garantileyen CorelDRAW'daki anahtar özellikler sayesinde, Asya ve Ortadoğu dilleriyle çalışmak çok kolay. Karmaşık kod desteği, OpenType fontlarla aynı şekilde çalışır, içerik hassaslığı elde etmek için yazarken karakterleri düzenleyebilirsiniz.

 

Belge stilleri

Object Styles penceresi, stillerin oluşturulmasını, uygulanmasını ve yönetimini basitleştirir. Birden fazla nesneyi tutarlı bir şekilde biçimlendirmek, çeşitli sürümler oluşturmak, bitüm belgede biçimlendirmeyi hızlı ve tutarlı bir şekilde uygulamayı kolaylaştıran Stil Setlerinin avantajını kullanın.

 

Özel Renk Harmonileri

Tasarımınız için kolaylıkla tamamlayıcı renkler paleti oluşturun. Color Harmonies aracı, Renk Stillerini bir Harmoni içinde birleştirerek renkleri topluca düzenlemenizi sağlar. Ayrıca tamamlayıcı renk şemalarını oluşturmak için renkleri ve renk değerlerini analiz eder — çeşitlilik isteyen müşterilerinizi tatmin etmek için mükemmel bir yol!

 
                 
  Yaratıcı vektör şekillendirme araçları   Sayfa tasarımı araçları   Doğal 64-bit ve çoklu çekirdek desteği   Güçlü renk yönetimi motoru  
 

Yaratıcı vektör şekillendirme araçları

Vektörel tasarımınıza yaratıcı efektler kleyin. Dört şekillendirme aracı — Smear, Twirl, Attract ve Repel — vektörel nesneleri iterek, çekerek, sündürerek, boşluklar bırakarak düzeltmenizi sağlar.

 

Sayfa tasarımı araçları

Sevilen sayfa tasarım araçlarındaki geliştirmelerle, karmaşık sayfa tasarımları ve çizimler oluşturmak hiç olmadığı kadar kolay. Boş bir PowerClip çerçevesiyle metin veya grafik için bir alan rezerve edin. Placeholder Text aracını kullanarak bir sayfa tasarımını tasarlayın ve metnin nasıl görüneceği konusunda fikir edinin. Ek olarak, otomatik sayfa numaralandırmayla kolaylıkla sayfa numaraları ekleyin.

 

Doğal 64-bit ve çoklu çekirdek desteği

Bu grafik tasarımı yazılımındaki doğal 64 -bit desteği ve çoklu çekirdek işlem gücüyle tasarımlarınızı hızlıca hazırlayın. Sonuçları daha kısa sürede görebilir, birden fazla uygulama açıkken takılmadan çalışır, daha büyük dosyaları açabilir ve düzenleyebilir, daha büyük dosya ve resimleri daha hızlı şekilde işleyebilirsiniz.

 

Güçlü renk yönetimi motoru

Farklı ortamlar için renk tutarlılığını kontrol edin ve her belge için ayrı renk paleti oluşturun. Renk yönetimi motoru renk hassasiyeti, ek olarak PANTONE'den en son renk profilleri için destek içerir. Baskıdan önce renklerinizin doğruluğunu bilerek masraflı yeniden bastırmaları azaltın.

 
                 
  Web grafiği araçları   Kolay biteşlemden vektöre dönüştürme   Dahili içerik yönetici      
 

Web grafiği araçları

CorelDRAW programının web grafiği araçlarıyla çekici web içerikleri ve grafikleri geliştirin. Pixels modu içeriğinizin online olarak nasıl görüntüleneceğini gösterir, Export iletişim kutusu kaydetmeden önce dosya formatlarını karşılaştırmanızı sağlar, böylece en yüksek dosya kalitesini elde etmek için ayarlarınızı iyileştirebilirsiniz.

 

Kolay biteşlemden vektöre dönüştürme

Değerli zamanınızı biteşlem resimleri vektöre dönüştürmek için harcamayın. Dahili Corel® PowerTRACE® motorundaki geliştirmeler en iyi vektörleştirme sonuçlarını sağlar, en karmaşık biteşlem resimleri yüksek kaliteli vektörel nesnelere dönüştürür.

 

Dahili içerik yönetici

Varlıklarınızı aramanızı ve bulmanızı kolaylaştıran dahili arama aracımız Corel CONNECT ile içerikleri kolaylıkla bulun, sonra içeriği tipine veya projeye göre organize edin ya da gruplayın. Tepsilerinizi Microsoft OneDrive ile senkronize ederek, başka bilgisayar ve mobil aygıtlardaki en son sürümlere herzaman erişin.

     

*Uygulamayı indirmek için doğrulanmış CorelDRAW Graphics Suite sürümü ve İnternet bağlantısı gerekiyor. Yazılım içinden online özelliklere ve içeriklere erişmek için doğrulanmış CorelDRAW Graphics Suite uygulaması içinde oturum açılmalı. Ürünü paketi yükledikten sonra, uygulamayı çalıştırmadan önce veya uygulamayı kullanırken doğrulayabilirsiniz.

 

Özellikler CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4
Kullanıcı Arayüzü

UltraHD 4K ekran desteği

4K ekranlar için güncellenmiş arayüz ve destek, uygulamaları UltraHD (ultra yüksek tanım) monitörlerde bile rahatlıkla görüntüleyin.

YENİ

 

 

     

Gelişmiş çoklu monitör desteği

CorelDRAW® ve Corel® PHOTO-PAINT®, desteklenen işletim sistemlerinde, çeşitli çözünürlüklere sahip birden fazla monitörü aynı anda kullanırken güvenilir bir şekilde çalışır.

YENİ

       

Windows 10 desteği için iyileştirildi

Windows 10 desteğiyle, CorelDRAW Graphics Suite X8 programlarını en son Windows işletim sisteminde güvenle kullanın

YENİ

       

Masaüstü rengini özelleştir

Masaüstünün yani CorelDRAW sayfası veya Corel PHOTO-PAINT resmi etrafındaki bölgenin rengini belgelerinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz

YENİ

       

Tamamen ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen arayüz

Güncellenen ve tamamen özelleştirilebilen arayüzle tasarım alanınızı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Yeniden tasarlanan ikonlar görünüm ölçeğini %250’ye kadar çıkarmanızı sağlıyor. Bir tema seçerek uygulama arkaplanını açıklaştırabilir veya koyulaştırabilirsiniz.

YENİ

       

Çalışma Arayüzleri

Farklı uzmanlık düzeyleri ve belirli görevler için tasarlanan çalışma arayüzleri arasından seçim yapın: Page Layout ve Illustration, uzun süredir kullananlar için Classic seçeneği, yeni başlayanlar için Lite seçeneği, görünümü Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarına benzer arayüzler

GELİŞTİRİLDİ

     

Pencere çerçeve renklerini özelleştir

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki pencerelerin çerçeve renklerini özelleştirerek kişisel tercihlerinize uyarlayabilirsiniz

     

Basit Özelleştirme

Yeni Quick Customize düğmelerini kullanarak araç kutusunu, pencereleri ve özellik çubuklarını ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.

     

Taşma düğmeleri

Tablet ve mobile aygıt kullanıcıları için taşma düğmesi, arayüze sığmayan ek araç, pencere ve kontroller olduğunu belirtmektedir.

     

Çoklu belge arayüzü

Birden fazla belgeyle sekmeli görünümde çalışın.

     

Belgeleri ayırın

Birden fazla belgeyle çalışırken, bir belgeyi ayırarak uygulama penceresinin dışına taşıyabilirsiniz.

     

Windows Touch desteği

Windows'un en yeni dokunma teknolojisi desteğiyle, belgede parmaklarınızı kullanarak dolaşın. (Dokunmatik ekranlı bilgisayar gerekiyor).

GELİŞTİRİLDİ

 

Karşılama Ekranı

Welcome Screen (Karşılama Ekranı) üzerindeki yeni Product Details (Ürün Detayları) sayfası, paket ve kullanıcı hesabınız hakkındaki en yeni bilgiler için tek merkezli bir kaynak. Ürününüz veya aboneliğiniz, hesap durumunuz, ürün güncellemeleri, geçerli kaynaklar, arayüz seçimi ve Yükseltme Programı hakkında bilgi alabilirsiniz

GELİŞTİRİLDİ

Çizim Araçları CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Real-Time Stylus (RTS) desteği

CorelDRAW and Corel PHOTO-PAINT içindeki fırça darbelerini kontrol etmek için, RTS-uyumlu kalem tableti veya aygıtlarının basınç ve eğiminin tam avantajını yaşayın.


YENİ
       

Nesneleri gizleme ve görüntüleme

CorelDRAW nesneleri veya grupları gizleme olanağıyla karmaşık projelerdeki nesneleri düzenlemenizde ve tasarımlarınızla denemeler yapmanızda kolaylık sağlıyor.


YENİ
       

Eğri segmentlerini kopyalama

CorelDRAW, eğri segmentlerini kopyalayarak veya keserek yeni nesneler olarak yapıştırma olanağıyla, nesne parçalarını ayırmanızı veya birbirine benzer şekiller oluşturmanızı kolaylaştırıyor.


YENİ
       

Aradaki noktaları seçme

CorelDRAW gelişmiş bir nokta seçimi sunuyor. Artık Shape aracıyla, klavyede Shift tuşuna basarak seçtiğiniz iki nokta arasında kalan tüm noktaları seçebiliyorsunuz


YENİ
       

Dolguyu Düzenle iletişim kutusu

Edit Fill iletişim kutusu, tüm dolgu kontrollerine verimli şekilde erişim ve ayarlamaları yaparken eş zamanlı bir önizleme olanağı sağlıyor.


GELİŞTİRİLDİ
     

Dolgu Damlalığı

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT programlarındaki dolgu damlalığı, dolgu arama, inceleme, önizleme ve seçme işlemlerini hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. Dolgu damlalığı diskte kayıtlı olan ve Content Exchange penceresindeki renklere de erişim sağlıyor.

     

Dolgu oluşturma

Çalışma ortamındaki seçili nesneleri kullanarak hemen vektörel ve biteşlem desen oluşturun ve kaydedin.

     

Vektörel nesneleri yumuşatma

Smooth aracıyla eğri nesnelerde tırtıkları düzeltin ve nokta sayısını azaltın.

     

Degrade dolgular

Eliptik ve dörtgensel degrade dolgular oluşturun, tek tek dolgu noktalarına şeffaflık uygulayın, dolguyu nesne içinde tekrarlayın, dolgunun dönme açısını ayarlayın ve degrade dolgu geçişini yumuşatın.

     

Smear, Twirl, Attract ve Repel

Vektör nesnelerinizi geliştirmek için yaratıcı seçenekleri inceleyin.

   

Koordinatlı çizim

Object Coordinates penceresini kullanarak, bir nesneyi boyutunu ve sayfadaki konumunu belirterek oluşturun.

   

Vektörel ve biteşlem desen dolgular

Object Properties penceresindeki gelişmiş kontrolleri kullanarak, vektörel ve biteşlem desenleri önizleyebilir, uygulayabilir ve dönüştürebilirsiniz. Oluşturduğunuz veya değiştirdiğiniz dolguları yeni .FILL formatını kullanarak kaydedebilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ

 

Gelişmiş Knife Aracı

Gelişmiş Knife aracı, vektörel nesneleri, metinleri ve biteşlemleri ayırmanızı sağlıyor. Tek tek nesneleri veya grupları belirli bir yol boyunca ayırabilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ

Ağ Dolgu

Çok daha akışkan renk geçişleriyle çok renkli renklendirilen nesneler tasarlayın. Şeffaflık seçeneğiyle belirli noktaların arkasında kalan nesneleri görüntüleyin.

Damlalık

Renk, nesne özellikleri, efektler ve dönüşümleri bir nesneden diğerine kopyalamak için gelişmiş Eyedropper ve Paintbucket araçlarını kullanın.

Akıllı Dolgu Aracı

Etrafı kapatılmış bir alana hızlıca dolgu uygulayın. (Sadece vektörel nesnelere uygulanır)

Eğri Araçları

B-Spline aracıyla daha az nokta kullanarak yumuşak eğriler oluşturun.

Dimension & Callout

Geliştirilmiş ölçüm araçlarını, tek bir uygun pencereden erişin.

KISITLI

Connector çizgileri

Yeni Connector Line aracıyla kolaylıkla diyagramlar ve akış şemaları oluşturun, şemalar otomatik olarak güncellenir ve kutuları taşıdığınızda çizgiler bağlı kalır.

KISITLI
Tipografi CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Font Manager

Corel Font Manager, fontlarınızı ve font gruplarınızı yönetmenizi, organize etmenizi ve aramanızı kolaylaştırıyor, tipografi iş akışınızın tüm aşamalarında kontrolünüzü sağlayacak araçları sağlıyor.


YENİ
       

Font listesi kutusu

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni font listesiyle fontları kolaylıkla görüntüleyebilir, filtreleyebilir ve bulabilirsiniz.


YENİ
       

Font Playground

Font Playground penceresini kullanarak mükemmel yazıtipini araştırabilir, deneme yapabilir, önizleyebilir ve seçebilirsiniz.

     

Asya dillerinde metinler için OpenType® desteği

Asya dillerindeki metinlere, genişlik, form, dikey metrik, kana şekil alternatifleri ve dönme gibi gelişmiş OpenType tipografi özelliklerini uygulayın.

     

Özel karakterler, semboller ve şekiller

Yenilenmiş Insert Character penceresi, seçili olan yazıtipindeki tüm karakter, sembol ve karakterlere erişmenizi sağlayarak aradığınız karakteri bulmanızı ve belgeye eklemenizi kolaylaştırıyor.


GELİŞTİRİLDİ
     

Gelişmiş OpenType desteği

İçeriksel ve biçimsel alternatifler, kesirler, bağlantılar, sıra sayıları, süslemeler, küçük büyük harfler, işaretler gibi gelişmiş OpenType tipografi özelliklerinin avantajını yaşayın.

   

Karmaşık betik desteği

Asya ve Orta Doğu dilleri için doğru karakterlerin kullanıldığından emin olun.

   

Yazıtipi katıştırma

CorelDRAW belgesini kaydederken yazıtiplerini de dosyaya ekleyerek dosyayı gönderdiğiniz kişinin belgeyi tam olarak tasarlandığı gibi görüntülemesini, yazdırmasını ve değiştirmesini garantileyebilirsiniz.


YENİDEN TASARLANDI
Görüntü işleme CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Perspektif deformasyonlarını düzeltme

Artık mimari fotoğraflar veya bina fotoğraflarında düz çizgileri ve yüzeyleri kullanarak fotoğraflardaki perspektif deformasyonlarını düzeltebilirsiniz.


YENİ
       

Healing Clone

Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni Healing Clone aracı, rengi etrafındaki alana uyan bir bölgeden örnek desen alarak sorunlu bölgeleri temizlemenizi sağlıyor.


YENİ
       

Gaussian Blur efekti

Corel PHOTO-PAINT içindeki Gaussian Blur özel efekti, resimlerinizi kalıcı olarak değiştirmeden flulaştıran lensler olarak kullanılabiliyor

     

Akışkan araçlar

Corel PHOTO-PAINT programındaki dört basınca duyarlı Liquid araç —Smear, Attract, Repel ve Twirl— fotoğraf rötuşu için taze, yaratıcı seçenekler sunuyor.

     

Unsharp Mask Lens

Yanyana olan piksellerin kontrastını arttırarak, fotoğrafları keskinleştirirken kenar, geniş yapılar gibi yüksek ve düşük frekanslı detayları koruyabilirsiniz.

     

Etkileşimli fırça darbesi şeffaflığı ve yumuşatma

Klavye tuşlarını kullanarak fırça darbelerinin şeffaflığını ve yumuşaklığını etkileşimli olarak ayarlayın.

     

Özel efektler

Corel PHOTO-PAINT, Bokeh blur, Colorize, Sepia Toning ve Time Machine gibi yeni fotoğraf makinesi efektlerini sunuyor.

     

Düzlemsel Maske aracı

Corel PHOTO-PAINT programındaki yeni Planar Mask aracını kullanarak paralel çizgiler arasında kenarları yumuşatılmış, düzenlenebilir bir yüzey oluşturun. Blur efekti ile birleştirerek, düzlemsel maske dışındaki bölgeyi flulaştırarak belirli bir nesneye odaklanabilir, böylece alan derinliği oluşturabilirsiniz.

     

Lens düzeltmesi

Straighten Image iletişim kutusundaki yeni Correct lens distortion sürgüsünü kullanarak içe ve dışa bombe deformasyonunu kaldırarak resimlerinizi düzeltin.

     

Smart Carver

Fotoğrafta istenmeyen bölümleri çıkarırken eş zamanlı olarak fotoğrafın boyut oranını güncelleyin.

   

İçinden Geç Birleştirme Modu

Bir lensi veya efekti bir grup nesneye uygulayarak büyük kontrol sahibi olun.

   

Fotoğraf efektleri

Vibrance, Grayscale ve Photo Filter efektleriyle resimlerinizi ilgi çekici kılın.

 

Resmi düzeltme

Etkileşimli kontrollerle resimleri hızlı ve kolayca düzeltin.

Ton eğrisi ayarlamaları

Resim tonlarını çok daha hassas şekilde ayarlayın.

KISITLI
Tasarım İş akışı CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Gölgelerde Gaussian Blur ile yumuşatma

Gaussian Blur yumuşama kullanılan CorelDRAW gölgeleri artık çok daha gerçekçi


YENİ
       

Yaratıcılık araç koleksiyonunuzu genişletin

Doğrudan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içinden uygulamalar, eklentiler ve uzantılar indirin veya satın alın.


YENİ

       

Align and Distribute penceresi

Align and Distribute penceresi, kullanılabilir hizalama seçeneklerine hızlı ve kolay erişim sağlıyor, böylece nesneleri hassas bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

     

QR kodlar

Metin, resim ve renk içeren benzersiz QR kodlar oluşturun.

     

Tamlayıcı renkleri bulmak

Bir renk harmonisindeki tüm renkleri kurallara bağlı bir sistemle değiştirerek, renk harmonisini korurken renkleri değiştirebilirsiniz.

     

Hizalama ve Dinamik Kılavuzlar

Hizalama kılavuzlarını görüntüleyin, ayarlayın ve düzenleyin. Intelligent Spacing kılavuzları, belirli bir nesneye yakınlaşan nesnelerin önceden tanımlanan bir uzaklıkta konumlandırılmasına yardımcı olurken, Intelligent Dimensioning kılavuzları, bir nesnenin yakındaki bir nesneye göre ölçeklenmesini veya döndürülmesini sağlıyor.

     

Anahat Konumu

Yeni Outline Position seçeneği, konturun nesnenin iç kısmında, dış kısmında veya tam sınır çizgisi üzerinde yerleştirilmesini sağlar.

     

Nesne Stilleri önizlemesi

Object Styles penceresindeki yeni pencerede uygulamadan önce stili önizleyin.

     

Renk Harmonileri

Bir belgedeki renk stillerini gruplayarak, farklı renk şemaları kullanan seçenekler oluşturun.

   

Serbest Seçim aracı

Seçmek istediğiniz nesne veya şekillerin etrafında serbest çizim çerçeve oluşturmanıza olanak veren yeni Freehand Pick aracıyla, nesneleri seçerken zamandan tasarruf edin ve kontrol sahibi olun.

   

Kırpma Maskesi Oluşturma seçeneği

Gruptaki nesneleri değiştirmeden, bir grup nesneye kırpma maskesi uygulayın.

   

Renk Stilleri penceresi

Gelişmiş Color Styles penceresini kullanarak renk stillerini ve renk harmonilerini görüntüleyin, düzenleyin ve değiştirin. Bir belgede kullanılan renkleri renk stiline dönüştürerek, tüm projede hızlıca renk değiştirin.


GELİŞTİRİLDİ
 

Belge renk paleti

Her tasarım projesi için anında otomatik olarak özel bir renk paleti oluşturun. Böylece projede kullandığınız renklere daha sonra da hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Windows Renk Sistemi Desteği

Corel ve Microsoft uygulamaları arasında kolay renk eşleştirmesi.

 

Adobe Color Management Modulü

Corel ve Adobe uygulamaları arasında kolay renk eşleştirmesi.

 

Bağlama duyarlı Object Properties penceresi

Yeniden tasarlanan Object Properties penceresi, bir kerede sadece bir biçimlendirme kontrolü grubunu gösteren yeni sekme seçeneğiyle sadece belirli bir göreve odaklanmanızı kolaylaştırıyor. Nesneye bağlı biçimlendirme seçenekleriyle tasarımınızı geliştirin.


GELİŞTİRİLDİ

Şeffaflık

Yeni Transparency ayarları, nesneye şeffaflık uygulamayı ve şeffaflığı düzenlemeyi hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor.


GELİŞTİRİLDİ

Stil motoru ve penceresi

Kolaylıkla anahat, dolgu, karakter ve paragraf stilleri, stil gruplarından oluşan Stil Setleri oluşturarak, sadece bir stili değiştirerek tüm projeyi güncelleyebilirsiniz.


GELİŞTİRİLDİ

Renk yönetimi

Default Color Management Settings iletişim kutusunda, renkleri en hassas şekilde oluşturmak için uygulama renk politikalarını belirleyerek daha fazla kontrole sahip olun.


GELİŞTİRİLDİ

PANTONE spot renk paletleri

PANTONE'nin en son renk paletleri için destek alın.


PDF/A desteği

Elektronik arşivleme için bir ISO standardı olan PDF/A dosya formatında kaydederek dosyalarınızı gelecekte kullanmak üzere saklayın.


Adobe ürün desteği

Eklenen Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, PDF/A ve Acrobat X desteğiyle, Corel ve Adobe uygulamaları arasındaki kesintisiz iş akışını garantileyin.


Microsoft ürün desteği

Microsoft Publisher (sürüm 2002, 2003, 2007 and 2010), Microsoft Word 2007 ve Microsoft Visio®(2000-2007) desteğinin keyfini çıkarın.


AutoCAD DWG/DXF desteği

CAD dosyası (exchange) formatlarının son sürümleriyle çalışın.


Dahili RAW kamera desteği

RAW kamera dosyalarını (yüzlerce fotoğraf makinesi modeli desteklenmektedir) doğrudan fotoğraf makinesinden alın, düzenleyin eşzamanlı olarak önizleyin.


(> 400 fotoğraf makinesi modeli
destekleniyor)

(> 300 fotoğraf makinesi modeli
destekleniyor)

Biteşlemleri vektörleştirme

Corel PowerTRACE™ ile biteşlem resimleri yumuşak bir şekilde düzenlenebilir vektörel grafiklere dönüştürün.


Yorumlarıyla PDF

PDF dosyasını içe alırken tüm yorumları ve açıklamarı da alarak müşterileriniz ve iş arkadaşlarınızla daha iyi bir paylaşım sağlayın.


Yazıtipi tanıma

MyFonts.com'un dahili WhatTheFont™ aracıyla, yazıtiplerini doğrudan CorelDRAW içinde tanıyın.


Satın Alma Seçenekleri CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Ürün ve hesabınız hakkında daha fazla bilgi alın

Welcome screen (Karşılama Ekranı) üzerindeki yeni Product Details (Ürün Detayları) sayfası paket ve kullanıcı hesabınız hakkında sizi güncel tutuyor.


YENİ
       

Çok Kullanıcılı Lisans

Tek bir seri numarasıyla birden fazla kayıtlı kullanıcıya yükleme olanağı.

     

Abonelik

CorelDRAW Graphics Suite lisansını yıllık bazda edinin.

   
Eğitim Materyalleri ve Dokümantasyon CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Bir tur alın

Grafik yazılımını kullanmaya yeni başlayanlar, deneyimli kullanıcılar veya başka grafik uygulamalarına aşina olanlar, hemen çalışmaya başlamanızı ve CorelDRAW Graphics Suite X8 özellikleri ve araçlarının tüm avantajlarını kullanmanızı sağlayan bir tur alın


YENİ
       

Ekitaplara Erişim

CorelDRAW X8 User Guide ve Corel PHOTO-PAINT X8 User Guide, ürün özellikleriyle ilgili en kapsamlı bilgiyi ekitap okuyucunuza getiriyor (İngilizce)


YENİ
       

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Hızlı Başlangıç Kılavuzu kullanışlı araçları ve özellikleri öne çıkararak hızlıca başlamanızı sağlıyor.     

İçerik bildirimi

Yeniden tasarlanan Welcome Screen, yeni içerik, uygulama güncellemeleri ve eğitim kaynağı olduğunda bildirimde bulunuyor.     

Hints penceresi

Gelişmiş Hints (İpuçları) penceresi, video ipuçları, daha uzun videolar, yazılı eğiticiler gibi ek kaynaklara hızlıca erişmenizi sağlıyor, böylece aramadan bir araç veya özellik hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.


GELİŞTİRİLDİ

Eğitim videoları ve video ipuçları

Yardımcı eğitim videoları ve video püf noktalarıyla popüler tasarım görevleri hakkındaki bilgilerinizi arttırın.

5 saatten fazla eğitim videosu, ek olarak 9 “Yenilikler” videosu

5 saatten fazla eğitim videosu, 1,5 saat yeni içerik (2 saatten fazla eğitim videosu) (2 saatten fazla eğitim videosu) (2 saatten fazla eğitim videosu)

Uzmanlardan ipuçları

Dikkat çeken tasarımların pratik, gerçek hayattan örneklerini sunan CorelDRAW uzmanlarından öğrenin.Dağıtım ve Otomasyon CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Geliştirici Topluluğu sitesi

Yeni Developer Community sitesi desteğiyle, kendi otomasyon araçlarınızı oluşturabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret edin: community.coreldraw.com/sdk.


YENİ
       

Microsoft Visual Studio Tools for Applications

Microsoft Visual Studio Tools for Applications 2012, Visual Basic.Net ve Visual C# dillerini kullanarak CorelDRAW Graphics Suite deneyiminizi özelleştirmenize olanak sağlıyor, Visual Studio 2012 Professional (veya sonrası) ile entegrasyon, .Net Framework yeteneklerini arttıran makrolar oluşturmak için ideal.     

Windows Installer (MSI) desteği

MSI desteğiyle yazılımı verimli bir şekilde dağıtın, BT çalışanları için Dağıtım Kılavuzu bulunmaktadır.

2015


2012

Microsoft Visual Basic for Applications

İş akışınızı ve yaratıcılık işlerinizi otomatikleştirin.

(v7.1)

(v7.1) (v7.1) (v6.4) (v6.4)
Baskı & Yayınlama CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Hazırlama ve Germe penceresi

Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni Prep and Stretch (Hazırlama ve Germe) penceresi, fotoğraf ve resimlerle mükemmel kompozisyonu üç adımda elde etmenizi sağlıyor.


YENİ
       

Pankart baskısı için Çerçeve ve Gromet

CorelDRAW içindeki Border and Grommet (Çerçeve ve Gromet) iletişim kutusunu kullanarak, basılacak pankartları için çerçeve ve gromet işaretleri ekleyebilirsiniz


YENİ
       

Ekranda renk provası

Çalışmanızın ve renlerin farklı çıkış aygıtlarında ve diğer uygulamalarda nasıl görüneceğini güvenilir bir şekilde önizleyin. 

Ön Kontrol

Yazdırma, dışa verme veya PDF olarak yayınlamadan önce kalite kontrolü yapın. Ön kontrol, sorunları ve çıkma olasılığı olan sorunları belirleyerek bunları çözme konusunda önerilerde bulunur.Birleştirerek Yazdırma

Bir veri kaynağındaki metinle bir çizimi birleştirerek hızlıca kişiye özel davetiyeler, etiketler ve başka projeler oluşturun.KISITLI
Tasarım Varlıklarına Erişme CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Tepsileri Microsoft OneDrive ile senkronize edin

Projelerinize bulut üzerinden diğer bilgisayar veya mobil cihazlarla erişebilmek için, Corel CONNECT tepsilerini Microsoft OneDrive ile senkronize edin.     

İçerik Paylaşımı

Paketteki uygulamalarla tamamen entegre olan çevrimiçi Content Exchange uygulamasını inceleyin. Vektörel, biteşlem ve degrade dolgularınızı kullanıcılarımızla paylaşın, beğendiklerinizi oylayın.   

Gelişmiş içerik yönetici

Geliştirilen Corel® CONNECT™ sahip olduğunuz tüm içeriklerin yanısıra çevrimiçi üreticilerin içeriklerinde arama yapmanıza da yardımcı olur. Aynı anda birden fazla tepsiyle çalışın, birden fazla projeyle çalışanlar için büyük bir esneklik sağlıyor. 

Boş Belge/Resim hazırsetleri

Yeni Belge/Resim iletişim kutusunda hazır belge boyutu ve renk ayarları arasından seçim yapın. 

Şablon arama ve gelişmiş önizleme

Yeniden tasarlanan ve gelişmiş bir önizleme sağlayan New From Template iletişim kutusunda işiniz için doğru şablonu bulun.Yüksek kalitede Küçük Resim önizlemesi

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT dosyalarını kolaylıkla bulun ve organize edin.Yerleşim Araçları CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Master Katmanlar

Master Katmanlar, çok sayfalı belgelerde sayfaya özel tasarımlar yapmanızı kolaylaştırıyor.   

Sayfa numaraları

Belgedeki tüm sayfalara anında sayfa numarası —alfabetik, nümerik veya roman— ekleyin, ister belirli bir sayfadan başlayın, ister belirli bir sayıdan.   

Yertutucu metin

Herhangi bir metin çerçevesi üzerinde sağ tuşa tıklayın ve anında yertutucu metinle doldurun, böylece nihai içeriği eklemeden önce sayfa tasarımını değerlendirmeniz kolay olur.   

Canlı metin biçimlendirme

Metin biçimlendirme değişikliklerini belgeye uygulamadan önce eşzamanlı olarak önizleyin.Etkileşimli çerçeveler

Grafik ve metinler için yer tutucu olacak PowerClip nesneleri oluşturarak, tasarımı nihai içeriğini eklemeden önce sayfa tasarımını önceden izleyebilirsiniz.Tablolar

Metin ve grafikler için yapısal sayfalar oluşturmak için tablo oluşturun veya alın.Uluslararası tırnak işaretleri

Belirli diller için tırnak işaretlerini özelleştirin.KISITLI
Web CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Web sitesi oluşturma

Corel® Website Creator™kullanarak web sitesi tasarlayın, oluşturun ve güncelleyin. Çok sayıda şablon, site stilleri, CSS3 desteği ve HTML5 yetenekleriyle, kodlamayı öğrenmeden web siteleri oluşturabilirsiniz.   

Piksellerle tasarım

Pixel Preview modundayken, çizimleri gerçek piksel boyutunda görüntüleyin ve oluşturun, böylece tasarımın Web'de nasıl görüneceğine dair daha hassas bir geribildirim almış olursunuz. 
İçerik CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Profesyonel clipart

Tasarımlarınız ve projeleriniz için 10.000’den fazla clipart resim ve 2000’den fazla araç şablonuyla tasarıma hemen başlayın 

Yüksek kalitede fotoğraflar

2000 yüksek kaliteli fotoğraflarla tasarımlarınızı geliştirin.Geliştirilmiş yazıtipleri

1000'den fazla profesyonel yazıtipi, popüler tasarım ve rölyef yazıtipleri içeren kapsamlı seçeneklerden seçim yapın.Tasarım şablonları

375’ten fazla profesyonelce tasarlanmış şablonla hızlı başlayın(90’Dan fazla yeni şablon) (~80 yeni şablon)
Performans CorelDRAW Graphics Suite X8 CorelDRAW Graphics Suite X7 CorelDRAW Graphics Suite X6 CorelDRAW Graphics Suite X5 CorelDRAW Graphics Suite X4

Doğal 64-bit

64-bit işlemci için doğal destek sayesinde büyük dosyalarla hiç olmadığı kadar hızlı çalışın.   

Çok çekirdek desteği

Bilgisayarınızın gücünü arttıran çoklu çekirdek işlemedeki geliştirmelerin sağladığı güçlü performansla işlerinizi çok daha hızlı tamamlayın. 

Dinamik ürün güncellemesi

En son ürün güncellemeleri, yeni içerik, ipuçları ve püf noktalarına hemen erişin. 

 

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW® X8 – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT™ X8 – Fotoğraf düzenleme
 • Corel Font Manager™ X8 – TrueType ve OpenType font yönetimi
 • Corel® PowerTRACE® X8 – Biteşlemden vektöre dönüştürme (CorelDRAW X8 uygulamasının parçası olarak)
 • Corel® CONNECT™ – İçerik yönetici
 • Corel® CAPTURE™ X8 – Ekran resmi yakalama araçları
 • Corel® Website Creator™* – Web sitesi tasarımı

Destekleyen Uygulamalar

 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4* – Dijital resimlerin boyutunu büyütmek için eklenti
 • Microsoft Visual Basic for Applications 7.1 - Görev otomasyonu
 • Microsoft Visual Studio Tools for Applications 2015 – Görev otomasyonu ve gelişmiş makro projeleri
 • Barcode Wizard – Endüstri standardı formatlarda barkod oluşturucu
 • Duplexing Wizard – Çift taraflı yazdırma kılavuzu
 • GPL Ghostscript, gelişmiş EPS ve PS desteği (ZIP) – EPS ve PS dosyaları için gelişmiş içe alma
 • WhatTheFont – Online font tanımlayıcı

İçerik*

 • 10.000 clipart ve dijital resim
 • 2000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000 OpenType font
 • 350 profesyonel şablon
 • 2000 araç şablon
 • 1000 dolgu, çerçeve ve desen

Dokümantasyon

 • Hızlı Başlangıç Kılavuzu
 • Hızlı referans kartı
 • Yardım dosyaları

Eğitim (İngilizce)

 • 5 saatten fazla eğitim videosu, 9 yeni özellikler videosu turu dahil (İnternet bağlantısı gerekiyor)
 • Etkileşimli Startup turları
 • Video İpuçları ve Uzmanlardan İpuçları
 • Hints penceresi

*Uygulamayı indirmek için doğrulanmış CorelDRAW Graphics Suite sürümü ve İnternet bağlantısı gerekiyor. Yazılım içinden online özelliklere ve içeriklere erişmek için doğrulanmış CorelDRAW Graphics Suite uygulaması içinde oturum açılmalı. Ürünü paketi yükledikten sonra, uygulamayı çalıştırmadan önce veya uygulamayı kullanırken doğrulayabilirsiniz.

 

 

 • Microsoft Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümleri), en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
 • Intel Core i3/5/7 veya AMD Athlon 64
 • 2 GB RAM
 • Sabit diskte 1 GB boş alan
 • Çok dokunmalı ekran, fare veya tablet
 • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası
 • Microsoft .Net Framework 4.6
 • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • CorelDRAW Graphics Suite doğrulaması için oturum açmak, performans ve kararlılık güncellemelerini alabilmek, online içeriğe erişmek, QR kodu veya Content Exchange gibi bazı özellikleri kullanmak için İnternet bağlantısı gerekiyor. Yazılım lisansınızı doğrulamak için ayda en az bir kez İnternete bağlanmak kaydıyla, CorelDRAW Graphics Suite uygulamalarını İnternet bağlantısı olmadan da kullanabilirsiniz.

 

İlgili Resimler

 • Background