SATIN AL

Corel Photo Video Bundle

 

 • YENİ Daha hızlı fotoğraf düzenleme, sadeleştirilmiş arayüz ve yeni çalışma alanları
 • YENİ Renk paletleri, fırçalar ve gradyanlar
 • YENİ Katman efektleri ve 360° video kontrolleri
 • YENİ Video hızıyla oynayın ve klibi ters çevirin

 

 

 

Komple Fotoğraf Video Editörü

Fotoğrafları düzenleyin. Grafikler tasarlayın. Filmler oluşturun. Corel® PaintShop® Pro 2018 ve VideoStudio® Pro X10'un kazanan kombinasyonu ile sınırsız yaratıcılığın tadını çıkarın.

 

Mükemmel Birleşim

Katmanlar, metinler, gradyanlar ve daha pek çoğuyla, PaintShop Pro'da fotoğraf ve tasarım projeleri oluşturun. VideoStudio Pro'yu kullanarak resimlerinize animasyon uygulayın veya özelleştirilebilir efektler, bindirmeler, geçişler, başlıklar ve sesle video altlıklarınızı düzenleyin. Birlikte, fotoğrafçılar, kameramanlar veya aradaki herkes için üstün bir kullanıcı deneyimi sunar.

 

 

Denemek için nedenler

1. Fotoğrafları pro-düzeyinde araçlarla düzenleyin

PaintShop Pro 2018 ile, düzenleme ve kompozisyon için fotoğrafları profesyonel görüntü düzenleme araçlarıyla zenginleştirin.

2. Dakikalar içinde filmler oluşturun

film şeridinden zaman çizelgesine kadar kullanıcıların yeteneklerini geliştirmelerine ve etkileyici videolar oluşturmalarına yardımcı olan VideoStudio Pro X10, eğlenceli ve esnektir.

3. Kullanırken öğrenin

Fotoğraf düzenleme ve etkileyici video oluşturma için, tüm beceri düzeyleri için kolay ve sezgisel.

4. Hiç olmadığı kadar yaratıcı

PaintShop Pro 2018'de yeni fırçalar, renk paletleri, gradiyanlar, desenler ve dokularla, muhteşem grafikler oluşturun ve VideoStudio Pro X10'da 1500'den fazla efekti, başlığı ve geçişleri kullanarak vizyonunuzu gösterin.

5. Abonelikten bağımsız kazanım

Tüm fotoğraf ve video düzenleme gereksinimleriniz için, abonelik gerektirmeyen eksiksiz bir çözüm seçerek maliyetinizi düşürün. Corel Photo Video Bundle paketini satın alarak, bir kere satın alırsınız ve lisansınız hep sizde kalır.

 

 

Photo Video Bundle Yenilikleri

Yeni! PaintShop Pro 2018

Yeni çalışma arayüzleri ve daha kolay kullanıcı arayüzü

Kullanıcıların geribildirimlerine dayanarak, başlamak için öğreticiler içeren bir Welcome Sekmesi ve başlamak için yaratıcı içerik, daha hızlı gezinme, daha büyük simgeler ve yetenek düzeyinize uyan iki yeni çalışma arayüzü de dahil olmak üzere daha iyi ve daha hızlı bir düzenleme deneyimi sağladık.

Geliştirilmiş araçlar ve daha fazla hız

En önemli oldukları yerde önemli ürün iyileştirmelerinin keyfini çıkarın. % 50 daha kısa başlatma süresi, en sevdiğiniz düzenleme özelliklerinin arttırılmış hızı ve Crop, Text, Seçim, Clone, Gradient, Eraser ve Dropper için araç geliştirmeleri.

Yaratıcılık için yenilikçi seçenekler

Çeşitli yaratıcı içeriği, çok yönlü fırçaları, renk paletlerini, gradyanları, desenleri ve gerçekçi dokuları kullanarak, sınırlar olmaksızın tasarım yapmanın başka yollarını bulun.

Yeni! VideoStudio Pro X10

Kullanımı daha kolay

Zaman çizelgesinde düzenleme hiç olmadığı kadar daha kolay. Artık klipleri gruplayabilir, ses dosyalarına doğrudan müzik kütüphanesinden erişebilir ve Welcome sekmesinde video eğiticileri ve kaynakları bulabilirsiniz.

 

Daha çok yaratıcılık

VideoStudio Pro X10 ile daha çoğunu yapın ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Yeni Track Transparency ile katmanı kırpma veya yeni Time Remapping kontrolleriyle hızla oynama.

 

En yeni format ve teknoloji desteği

Bu sürüm, 360 videoları standart videolara dönüştürme de dahil olmak üzere en yeni teknolojileri destekleyecek şekilde güncellendi.

 

 

 

 

 

Özellik zengini fotoğraf düzenleme ve tasarım yazılımı

PaintShop Pro, tümünü listelenin zor olduğu sayıda güçlü fotoğraf düzenleme özellikleri ile dolu!
Her tasarımı kolaylıkla yaratmanıza yardımcı olacak, tam özellikli fotoğraf
ve tasarım araç setinin keyfini çıkarın.

 

Yenilikler

Fotoğraf düzenleme

Grafik tasarımı Başla ve öğren Paylaş

 

Yenilikler! Siz istediniz, biz dinledik.

Kimseye sadık kullanıcılarımızdan daha fazla önem vermiyoruz! Bu nedenle PaintShop Pro 2018’ deki her gelişme sizi akılda tutarak geliştirildi. En iyi bilenlerden -PaintShop Pro kullanıcılarından- gelen isteklere dayanarak, en sık kullanılan araçlarınızda önemli geliştirmeler yaptık, ayrıca programın performansını ve hızını geliştirdik. Kullanıcı arayüzünü, daha iyi bir genel kullanıcı deneyimi için basitleştirdik. Gelin, en sevdiğiniz fotoğraf düzenleme yazılımındaki yenilikleri görün.

Daha iyi deneyim için sadeleştirilen kullanıcı arayüzü

Videoyu izleyin

Essentials Çalışma Arayüzü

Paint Shop Pro 2018, projeleri başlatmayı, öğrenmeyi ve projeleri daha kolay düzenlemeyi kolaylaştırıyor. Daha az kalabalık ve daha büyük simgeler içeren yeni Essentials Çalışma Arayüzü, gezinmenin kolay olduğu akıcı bir arayüzde fotoğraf düzenleme ve tasarımında ihtiyacınız olan tüm temel araçlara sahip.

Complete Çalışma Arayüzü

Yeni Complete Çalışma Arayüzünü seçin ve PaintShop Pro’yu diğerlerinden ayıran klasik profesyonel fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım özelliklerinin tadını çıkarın. Complete Çalışma Arayüzü, tam fotoğraf yönetimi ve üst düzey düzenleme ve tasarım araçlarına erişim için Welcome, Manage ve Edit sekmelerini içerir.

Hızlı özelleştirme ve kontrol

Artık özellikler, işlevler ve özelleştirme üzerinde çok daha fazla kontrole sahip olacaksınız. Kaydırma çubuğu çok mu küçük? Büyütün. Nokta boyutu doğru değil mi? Özelleştirin. Çizgiler görünmüyor mu? Kalınlaştırın.
Daha büyük ve daha kolay görülebilen ikonlarla daha üretken olun ve araç çubuğunuzda ihtiyaç duyduğunuz araçları seçmek için yeni Quick Customize özelliğini deneyin.

Welcome sekmesi

PaintShop Pro programını çalıştırdığınızda kendinizi evde hissedin. Bir çalışma arayüzü seçebilir, yeni bir projeye başlayabilir veya son çalışılan dosyalara erişebilirsiniz. Öğretici videoları, klavye kısayollarını, ücretsiz ve premium eklentileri, uygulamaları, komut dosyaları, fırçaları ve daha fazlasını keşfedersiniz. Bunların hepsi dinamik olarak güncellenir; böylece öğrenme ve yaratıcı içerik hiç tükenmez.

 


 

Daha hızlı sonuçlar için geliştirilmiş araçlar

Videoyu izleyin

Daha hızlı açılma

Doğrudan kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak PaintShop Pro’nun açılma hızını önceki sürüme göre %50 arttırdık!
Önyükleme süresini yarıya indirmek, düzenlemeye her zamankinden daha hızlı başlayabilmeniz anlamına gelir.

Crop aracı

En popüler düzenleme aracımız Crop, artık çok daha iyi. Resminizde en iyi sonucu elde etmenize yardımcı olmak için artık Grid, Diagonal, Golden Ratio ve Golden Spiral kompozisyon kılavuzlarından birini seçerek ve diğer Crop aracı geliştirmelerini kullanabilirsiniz.

Metin aracı

Metin, herhangi bir tasarım işakışı için anahtardır. Tools Options paletinde rahatça bulunan yeni Üst Metin, Alt Metin ve Metin Hizalama seçenekleriyle Text aracımız, tasarım süresini kısaltmanızda yardımcı oluyor. Metni bir şeklin içine yapıştırabilir ve metin boyutunun şekil boyutuna göre dinamik olarak ayarlanmasını izleyebilirsiniz. Sadece sağ tuşa tıklayın ve ‘Paste to Fit’ komutunu seçin.

Klon Kaplaması

Yeni Show Overlay seçeneğiyle tam olarak istediğiniz şeyi klonlayın. Artık Clone aracını kullandığınızda, uygulamak üzere olduğunuz kaynak piksellerin bir önizlemesini görürsünüz, böylece istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Sorunsuz düzenleme için, kaplamayı basit bir kısayol tuşu ile gizleyebilir veya gösterebilirsiniz.

Gradient aracı

Yaratıcı tasarımlarınızı geliştirmek için 30 yeni gradyanı keşfedin ve Gradient Fill aracında iyileştirmeler yaparak daha iyi sonuçların keyfini çıkarın. Artık varolan bir gradyanı düzenlemek için gradyan çizgisini geri çağırabilirsiniz.

Belgeye duyarlı sürgü değerleri

Tüm PaintShop Pro 2018 araçları, yeni belgeye duyarlı sürgü değerlerinin olanaklarından faydalanır, böylece aracınızın maksimum genişlik ve yüksekliği, çalışmakta olduğunuz resmin boyutunu yansıtır.

Damlalık aracı

Tool Options paletindeki yeni Sample and Fill ikonu, örneklenen piksellerin renk ve opaklığını kopyalamanızı sağlar. Dropper aracı anında Flood Fill aracına dönerek tek tıklamayla kopyalanan özellikleri bir başka alana uygulamanıza izin verir.

Silgi aracı

Kullanıcılarımız daha yetenekli bir Eraser aracı istediler ve istedikleri araca kavuştular! Artık daha iyi sonuçlar için Eraser aracının opaklık kontrolü geliştirildi.

Araç performansı

Çok daha geribildirimli Depth of Field dahil olmak üzere daha hızlı düzenlemenin keyfini çıkarın. Çünkü artık öncesine göre 4x daha hızlı, artık fotoğrafınızda neredeyse anında odak alanı oluşturabiliyorsunuz. Metin sarmalaması da artık müthiş oranda hızlandı, özellikle metinde gradyan, desen veya doku kullanıyorsanız.

Seçim aracı

Bir daireyi konumlandırmak daha da kolaylaştı! Artık PaintShop Pro daire ve elips seçimlerinin merkezi belirten işaretleri var, böylece belirli bir alan üzerinde seçim yapmak çok daha hassas olacak.

Hızlı Önizleme

Daha iyi görünüm! Organizer paletindeki küçük resimler üzerinde bir kez sol tuşa tıklamanız veya boşluk tuşuna iki kez basmanız Quick Preview penceresini açacak ve resmi önizlemenizi sağlayacak. Çalışmak istediğiniz resmi seçebilmeniz için verimli bir yol.

 


 

Yaratıcılığı ifade etmek için yeni yollar

Videoyu izleyin

Renk paletleri

Tasarımda doğru renkleri seçmek, rengin resminizi tamamlaması veya bozması gibi zorunludur. Artık Materials paletindeki renk paletlerinden ilham verici renk kombinasyonlarını uygulayabilirsiniz. Renk paletleri, renk seçmek ve uygulamak için size zaman ve emek tasarrufu sağlar, renklerinizin birbirini tamamladığından emin olmanızı sağlar.

Fırçalar

PaintShop Pro 2018 içindeki 30 yeni fırçayı keşfedin Yıldırım ve Ateşböceği’nden, Güneş ışığı, Güneş yanığı ve Kürke yeni fırçalarımız, tasarımlarınıza fazladan bir şey veriyor ve bireysel tasarım öğelerini çizmek için ihtiyacınız olan zamanı ortadan kaldırıyor.

Gradyanlar, desenler ve dokular

Yaratıcılık potansiyelinizi genişletmek için yeni 75 gradyan, desen ve dokunun keyfini çıkarın. Desenleri ve dokuları Welcome sekmesinden indirin, yeni gradyanlarla birlikte Materials paletinde yer alacaklar. İster mermer veya tuğla dokusu, çiçekli veya geometrik desen veya mükemmel bir gün batımına benzeyen gradyan, PaintShop Pro 2018’de bunları ve daha fazlasını keşfedeceksiniz.

İçerik Kılavuzunu indir

 

 

Profesyonel fotoğraf düzenleme

Fotoğrafları, düzenleme ve kompozisyon için fotoğrafları profesyonel görüntü düzenleme araçlarıyla zenginleştirin. Photoshop’taki güçlü, katman tabanlı düzenleme yeteneklerinin tadını çıkarın - yalnızca daha uygun fiyatlı ve abonelik gerektirmiyor.

RAW düzenleme

PaintShop Pro Camera RAW Lab ile RAW resimleriniz üzerinde, öncesi ve sonrası görüntüleri, geniş bir önizleme seçeneği dahil olmak üzere tam kontrolün tadını çıkarın.

HDR araçları

Yoğun görsel kontrasta sahip tek, çarpıcı bir HDR fotoğraf oluşturmak için, aynı sahnenin birden çok pozlamasını birleştirin.

Lens Düzeltmesi

Birçok kamera merceği tarafından yaygın olarak kullanılan bozulmaları, vinyet ve renk sapmalarını düzeltmek için Lens Correction araçlarını otomatik olarak uygulayın.

Betikler

Tam özellikli betik motoru ve betik kılavuzu (7 MB .exe) ile neredeyse tüm işlemleri betik olarak kaydederek, sık ve tekrarlayan görevleri hızlandırın.

 

Hızlı düzeltmelerle tüm fotoğraflarınızı geliştirin

Makyaj araçları

Kırmızı göz, lekeler ve istenmeyen çizgileri ortadan kaldırın veya kırışıklıkları yumuşatın, dişleri beyazlatın ve cilt tonlarını bile değiştirin.

Toplu İşlem

Bir seferde birçok fotoğrafa düzenleme yaparak verimliliği artırın.

Tek tıklama fotoğraf düzeltmeleri

Hangi ayarlamaları yapmak istediğinizden emin değilseniz, One Step Photo Fix aracını kullanın, sonuçtan hoşlanmadıysanız veya mükemmel bir fotoğraf için önerilen ayarlarda ince ayar yapmak için Smart Photo Fix bölümünü deneyin.

Kırpın, düzleştirin ve perspektifini düzeltin

Yeni Izgara, Çapraz, Altın Oran ve Altın Spiral kompozisyon kılavuzlarını kullanarak daha güçlü kompozisyonlar için fotoğrafları kırpın. Çarpık bir resmi veya bir resimdeki eğilmiş bir nesneyi düzeltin.

 

Dikkat çeken fotoğraflar için efektler ekleyin

Hızlı efektler

Artistic, Film Styles, Black & White ve Landscape gibi stil kategorileri ile organize edilmiş çok sayıda hazır efekt arasından seçim yapın.

Retro Lab

PaintShop Pro Retro Lab, eski düşük hassasiyetteki fotoğraf makinelerinden esinlenerek, eski okul renkleri ve kontrastı uygulayarak eski görünümlü fotoğraflar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Graduated Filter aracı

Dereceli bir filtre efektine benzetmek için, resimlerinize benzersiz renk gradyan efektlerini hızlı ve kolay bir şekilde ekleyin.

Alan Derinliği

Fotoğraflarınızdaki alan derinliği ile oynayın ya da resmin bazı bölümlerini odakta tutup diğerleri bulanık kalacak şekilde bokeh efektleri uygulayın. PaintShop Pro 2018 Depth of Field özelliğini 4 kez daha hızlı uyguluyor!

 

Favori fotoğraflarınızı rötuşlayın ve düzeltin

Seçim araçları

Bir fotoğrafın belli bir bölümünü ayarlamayı veya rötuşlamayı, bir fotoğrafın bir bölümünü kopyalayıp başka bir resme yapıştırmayı hızlı ve kolay hale getiren çok sayıda kullanışlı seçim aracının keyfini çıkarın. Seçimlerdeki yeni iyileştirmeler, bir seçimi belirli bir alanın merkezine daha hassas bir şekilde yerleştirmenizi sağlar.

 

Kusurları ve nesneleri kaldırın

Bir nesneyi resimde üzerinde hareket ettirdiğinizde veya kaldırdığınızda boş alanı otomatik olarak doldurmak için Magic Move ve Magic Fill gibi içeriğe duyarlı düzenleme araçlarını kullanın, böylece onu çevreleyen arka planla eşleşir. Sorunları düzeltmek için Object Remover veya Clone Brush araçlarını kullanın.

 

Fotoğraf restorasyonu

Solmuş fotoğraflardaki renk ve kontrastı düzeltmek için Fade Correction aracını, yıpranmış fotoğraflardaki çatlakları düzeltmek için Scratch Remover aracını kullanarak fotoğrafları yenileştirin.

 

Kırmızı gözü düzeltin

Red Eye aracını kullanarak, modelin göz bebeğindeki kırmızı rengi koyu gri renkle hızlıca ve kolayca değiştirerek doğal bir görünümü kazandırın.

 

 

Yaratıcı grafik tasarım

Etkileyici grafik tasarım projeleri üretmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olun. Orijinal kartlar, kolajlar, afişler, sosyal medya görüntüleri ve daha fazlasını oluşturmak için katmanlar, metinler, fırçalar, gradyanlar, çizim ve boyama araçlarıyla tasarım yapın.

Çizim ve boyama araçları

Projeleriniz için çeşitli yaratıcı çizim ve boyama araçlarından seçim yapın. 30 yeni fırçayla tasarlayın veya en sık kullandığınız Adobe Photoshop fırçalarını içe alın. Hazır şekiller ve kalemlerle çizim yapmak için vektörel illüstrasyon araçlarını kullanın.

 

Katmanlar

Esnek, kalıcı olmayan düzenleme ve zengin fotoğraf bileşimleri için katmanları kullanın.

 

Metin araçları

Kapsamlı tipografi araçlarıyla tüm baskı, web veya fotoğraf projelerinize metin ekleyin. Arzuladığınız yaratıcı metni oluşturmak için yazıtipini, boyutu, stili, hizalamayı, satır ve harfler arası boşluğu ayarlayın, efektler uygulayın.

 

Gradyanlar

Gradyanları doğrudan bir resme, şekle veya tuvale sürükleyin, ardından geçiş renk efekti oluşturmak için renkleri sürükleyip bırakın. Tasarımlarınızı geliştirmek için 30 yeni gradyanı inceleyin.

 

 

 

Başlamak ve öğrenmek için kolay yol

PaintShop Pro, hızlı bir şekilde başlamak ve her projede becerilerinizi artırmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içerir.

Kendinizi evinizde hissedin

Eğitici videolar, klavye kısayolları, son dosyalar, kullanıcı resim galerisi ve başlamak için daha fazla bilgi bulmak için yeni Welcome sekmesini açın. Dinamik olarak güncellenir, böylece keşfedilecek öğrenme ve yaratıcı içeriği hiçbir zaman tüketmeyeceksiniz.

 

Bir tur alın

Arayüzde yolunuzu güvenle bulmanızı ve yeni özellikler konusunda kayıt süresi içinde uzmanlaşmanızda yardımcı olan adım adım sanal tur ile, PaintShop Pro’yu daha iyi tanıyın.

Her seviyede öğrenmenin keyfini çıkarın

Yeni Welcome sekmesinde yararlı video kitaplığından seçim yapın veya daha fazla yardım almak için PaintShop Pro’nun öğrenme sayfasını ziyaret edin. PaintShop Pro’nun ödüllü Learning Center penceresindeki ek ipuçları ve püf noktalarına erişin.

 

 

Fotoğraflarınızı paylaşın

PaintShop Pro’nun dahili sosyal medya özellikleriyle fotoğraflarınızı sevdiklerinizle veya tüm dünyayla paylaşın.

İnsanları bul

Daha kolay fotoğraf yönetimi için yüz tanıma teknolojisini kullanarak insanları tanımlayın ve etiketleyin.

 

 

Konumları bul

Fotoğraflarınızı gerçek konumlarla eşleştirerek online olarak paylaşın.

 

 

Sosyal medyayla bütünleşin

Fotoğraflarınızı ve tasarımlarınızı, hızlı bir aktarımla anında Facebook, Flickr ve Google+ hesaplarınızda paylaşın.

 

 

 

 

Paintshop Pro 2018'i 30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

 

 

 

Yaratıcı video düzenleyiciniz

İz Şeffaflığı Çok Kameralı Video Editörü

YENİ İz Şeffaflığı

Videolarınızdaki en güzel anlarının ortaya çıkmasına izin verin ve aynı anda birden fazla klibi görüntülemek için kolaylıkla şeffaflığı ayarlayın. Opaklık ayarlarını zaman çizelgesinde kontrol etmek için, özel erime ve üstüste binme efektleri oluşturun.

Videoyu izle

Çok Kameralı Video Editörü

Hikayenizi 6 açıdan anlatın. Birden fazla kameradan gelen altlıkları kolaylıkla birleştirin, senkronize edin ve düzenleyin, videonuzu oynatırken göstermek istediğiniz açıyı seçin.

Videoyu izle

 

 

Hareket Yolunu Özelleştirme Stop Motion Animasyon Hareket Takibi

Hareket Yolunu Özelleştirme

Tanımlanmış bir yol üzerinde grafik, başlık ve diğer öğelerin hareketini oluşturun ve özelleştirin. Videonuzda öğeleri tanıtmak veya vurgulamak için mükemmel bir yol.

Stop Motion Animasyon

Kameranızı bilgisayara takın, kamera kontrolleri, otomatik yakalama ayarlarıyla kare kare stop motion animasyon videoları oluşturun.

Videoyu izle

Hareket Takibi

Hassas Motion Tracking araçlarıyla bir nesneyi takip edin, hareket eden metin veya grafik ekleyin, videonuzdaki yüzleri, logoları veya araç plakalarını flulaştırın.

Videoyu izle

Filtreler & Efektler Video Rengini Geliştirin Yeşil Ekran/Chroma Key

Filtreler & Efektler

1500’den fazla efekt, animasyonlu başlık ve geçiş efektiyle doğru görünümü elde edin. Kolaylıkla resim içinde resim, kaplama gibi efektler ekleyin.

Video Rengini Geliştirin

Orijinal videonuzun rengiyle yetinmek zorunda değilsiniz. Filtreler ekleyin ve rengi geliştirin, eski film efekti elde etmek için siyah beyaza dönüştürün. Olasılıklar sınırsız.

Yeşil Ekran/Chroma Key

Overlay nesnelerin arkaplanla nasıl geçiş yapacağını ayarlayın. Bir video maskesi kullanın, şeffaflık rengini ayarlayın, kolaylıkla arkaplanı yok edin ve eğlenceli efektler ekleyin.

 

 

Video düzenleme eylem merkezi

Time Remapping

YENİ Time Remapping

Yavaş hareket, yüksek hız efektleri, hareketi dondurma, geri alma ve sahneleri yeniden oynatma eklemenizi sağlayan yeni, kullanımı kolay kontrollerle hızla oynayın. Hız efektleri için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlar bir yerde.

Videoyu izle

Kaydırma & Yakınlaştırma

Hareketi takip edin, resimlerinize veya video kliplerinize kaydırma ve yakınlaştırma hazırsetlerini uygulayın, hatta önemli anları vurgulamak için hareket yollarını özelleştirin.

Balıkgözünü Kaldırma

Aksiyon kameralarının yakaladığı deformasyonu düzeltin. Lens Correction araçlarıyla ufku düzleştirin ve balıkgözü efektini kaldırın.

Videoyu izle

Birçok video aygıtıyla uyumlu

Videolarınızı kameralardan veya mobil aygıtlardan alın ve VideoStudio ile özgürce düzenleyin. Uyumlu formatlar için sistem gereksinimini inceleyin.

 

 

Yüksek kalite ses araçları
Sesi Normalleştirin Audio Ducking Serbest Telifli Müzik Kütüphanesi

Sesi Normalleştirin

Farklı kaynaklardan gelen seslerin karışımını mı düzenliyorsunuz? Sesi sabit düzeyde tutmak için, seçili kliplerde veya tüm izde ses düzeylerini kolaylıkla dengeleyin.

Audio Ducking

Müzik ve diyalogla mı çalışıyorsunuz? Konuşmayı ve diyaloğu netleştirmek için arkaplan sesini düşürün ve ses kontrolleriyle ayarlamalar yapın.

Serbest Telifli Müzik Kütüphanesi

Serbest telifli seslere erişin ve kolaylıkla zaman çizelgenize ekleyin. Otomatik olarak filminizin uzunluğuna göre ayarlanacaktır.

 

 

Kolay ve güçlü video düzenleme

Kolay Video Düzenleme

Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve ses dosyalarınızı zaman çizelgesinde birleştirerek projenizi oluşturmaya başlayın. Videolarınızı Storyboard veya Timeline modunda düzenleyin.

Video Şablonları & Slayt Gösterileri

Sıfırdan veya bir şablonla başlayın ve stilinize uyacak şekilde özelleştirin. Hatta sonraki projelerinizde hızlıca erişmek için kendi şablonlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş Formatlar & Destek

HEVC H.265, XAVC S ve diğerleri için destek sayesinde VideoStudio, en son formatlar ve aygıtlarla uyumlu olmaya devam ediyor. Detaylar için sistem gereksinimini inceleyin.

360° Video Desteği

YENİ 360° Video Desteği

En iyi açınızı gösterin ve 360° videonuzu TV ve standart video oynatıcılarda oynatabilmek için standart videoya dönüştürün Videonuzu standart videoya dönüştürürken, izleyicilerinizin en iyi bölümleri gördüğünden emin olun ve görüntüleme açısını ayarlayın.

Videoyu izle

 

 

Ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmak için videolar oluşturun

Ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmak için videolar oluşturun

Diske kaydetme

Videonuzu ve fotoğraf projelerinizi DVD, AVCHD veya ISO diski olarak kaydetmek için kapsamlı dahili disk kayıt araçlarını kullanın.

Online paylaşın

Videolarınızı doğrudan VideoStudio içinden YouTube, Facebook’a aktarın, diske kaydedin veya farklı boyut ve formatlarda kaydedin.

Mobil aygıtlar için videolar oluşturun

Tam iPad, iPhone, iPod touch, Sony PSP, Windows ve Android akıllı telefon desteği sayesinde videolarınızı heryerde paylaşın.

 

 

Video düzenleme araç kutunuzu dramatik şekilde genişletin

VideoStudio içeriği:

Live Screen Capture FastFlick Movie Maker VideoStudio MyDVD

Live Screen Capture

Eğitim videoları, sunumlar için içerik oluşturmak için ekranınızı kaydedin, sistem ve mikrofon seslerini yakalayın.

FastFlick Movie Maker

3 kolay adımda film ve slayt gösterileri hazırlayın. Bir şablon seçin, medyanızı ekleyin ve paylaşmak için dışa verin.

VideoStudio MyDVD

50’den fazla özelleştirilebilir menü, altmenü, bölüm ve müzik ile video projelerinizi DVD ve AVCHD’ye kaydedin.

 

 

Ana Uygulamalar

 • Corel PaintShop Pro 2018
 • Corel VideoStudio Pro X10

PaintShop Pro İçeriği

 • Discovery Center sitesinde eğitim videoları kütüphanesi
 • Fırça, resim çerçevesi, resim tüpü, gradyan, desen ve doku kütüphanesi
 • Online Kullanıcı Kılavuzu
 • Online Yardım

VideoStudio Pro İçeriği

 • Corel Live Screen Capture™
 • Corel FastFlick™ video slayt gösterisi oluşturucu
 • Corel MyDVD™ disk kaydetme
 • Scorefitter™ serbest telifli müzik
 • Şablon, başlık, yazıtipi paketleri ve müzik parçaları kütüphaneleri
 • NewBlue Video Effects (Sampler Pack, Titler EX, Essentials I & II)
 • Eğitim videosu kütüphanesi
 • Online Kullanıcı Kılavuzu
 • Online Yardım

 

 

PaintShop Pro 2018

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 son servis dosyalarıyla (64-bit veya 32-bit sürümleri)
  Sanallaştırma için: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 veya sonrası
 • Intel/AMD 1.5 GHz veya daha hızlı işlemci, SSE2 desteği (multi-core işlemci önerilir)
 • 2 GB RAM (4 GB önerilir)
 • Sabit diskte 1 GB boş alan (2GB önerilir)
 • 1280x768 çözünürlük, 16-bit renkli görünüm (1366x768 çözünürlük, 24-bit veya daha fazla renkli görünüm önerilir)
 • Uygın çözünlüklükte görünüm sağlayan 250 DPI desteği DirectX® 9 veya daha sonraki uyumlu video adaptörü, son sürücüsüyle
 • Internet Explorer 10 veya sonrası
 • Çevrimiçi özellikler ve eğitim videoları için İnternet bağlantısı gerekir

Format Desteği

Açılabilen Formatlar

 • AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP resim dosyaları), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**
 • Aşağıdaki uzantılarda 450'den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (Tüm destek listesini inceleyin)

Kaydedilebilen Formatlar

 • BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

*Sadece 32-bit yüklemelerde destekleniyor

** WPG (WordPerfect Vector) 64-bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.

Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush)
 • Adobe PhotoShop Brush (.abr)
 • Jasc Brush (.jbr)

Video Studio Pro X9

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor.
 • Windows 10, Windows 8, Windows 7, 64-bit OS önerilir
 • Intel Core i3 veya AMD A4 3.0 GHz veya daha sonrası
 • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
 • UHD, çoklu-Kamera veya 360 video için Intel Core i7 veya AMD Athlon A10 veya daha gelişmişi
 • 4 GB RAM veya daha fazlası, UHD, çoklu kamera veya 360° video için 8+GB önerilir
 • Minimum 256 MB VRAM, donanım dekod ivmelendirmesi için 512MB veya daha fazlası önerilir
 • HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı gerektiriyor
 • Minimum görüntüleme çözünürlüğü: 1024 x 768 Windows uyumlu ses kartı
 • Tam yükleme için enaz 4 GB HDD alanı
 • Yükleme için DVD-ROM sürücüsü yoksa dijital indirme seçeneği var

Araçlar

 • DVD kaydedici
 • DVD ve AVCHD diskleri

Giriş Seçenekleri

 • DV, HDV ve Digital8 kameralardan veya VCR'lardan alın (bir FireWire portu gerekir)
 • Uyumlu analog yakalama kartıyla analog kameralardan yakalayın
 • USB yakalama aygıtları, PC kameraları, webcam'den film yakalayın
 • AVCHD ve diğer dosya-temelli kameralardan, digital still kameralardan, mobil aygıtlardan ve disklerden içe alın

Açılabilen Formatlar

 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DVR-MS, DivX*, SWF*, UIS, UISX, M2T, M2TS, TOD, MOD, M4V, WebM, 3GP, WMV, Şifrelenmemiş DVD başlıkları, MOV (H.264), MKV, XAVC, HEVC (H.264)
 • Ses: AC3, MP3, MPA, MOV, WAV, WMA, MP4, M4A, Aiff, AU, CDA, AMR, AAC, OGG
 • Resim: BMP, CLP, CUR, EPS, FAX, FPX, GIF87a, IFF, IMG, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, PCT, PIC, PNG, PSD, PXR, RAS, SCT, SHG, TGA, TIF/TIFF, UFO, UFP, WMF, PSPImage, Camera RAW, 001, DCS, DCX, ICO, MSP, PBM, PCX, PGM, PPM, SCI, WBM, WBMP

Kaydedilebilen Formatlar

 • Video: *AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, UIS, UISX, M2T, WebM, 3GP, HEVC (H.264), WMV*
 • Aygıt: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar
 • Ses: AC3, M4A, OGG, WAV, WMA
 • Resim: BMP, JPG

*Blu-ray Desteği

 • Ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor
 • Blu-ray Disc okuyucu ve/veya kaydedici gerekiyor

Desteklenen Diller

 • Lehçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince

* DivX ve SWF: *Bu formatları kullanılabilir kılmak için, DivX için DivX kodeği ve SWF için Flash player gerekiyor.

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.