Fiyatı

 

Yaratıcılığınızı geliştirin

CorelDRAW® Graphics Suite 2018, dünya çapında milyonlarca profesyonel, küçük işletme sahibi ve tasarım tutkunları tarafından tercih edilen, lider bir grafik tasarım yazılımıdır. Grafik, sayfa tasarımı, illüstrasyon, fotoğraf düzenleme, vektörleştirme, web görüntüleri, baskı projeleri, sanat, tipografi ve daha fazlası için kusursuz bir tasarım deneyimi sunuyor. Güvenle tasarlayın ve çarpıcı sonuçlar elde edin.

 

Neden CorelDRAW?

 1. Kapsamlı
  Herhangi bir tasarım veya fotoğraf projesi üretmek için profesyonel uygulamaların tadını çıkarın.
 2. Yaratıcı
  Eşsiz tarzınızı ifade etmek ve kitlenizi etkilemek için çok yönlü, sezgisel araçları keşfedin.
 3. Üretken
  Karmaşık iş akışı görevlerini daha verimli hale getirmek için endüstri lideri dosya formatı uyumluluğuna ve daha hızlı işlemeye güvenin.
 4. Yenilikçi
  Tasarım teknolojisinin en ileri noktasında kalın ve yaratıcı yolculuğunuzu son teknoloji araçlarla zenginleştirin.
 5. Kullanıcı dostu
  Özel yapım arayüzü ve eşsiz özelleştirme yetenekleri ile kusursuz bir tasarım deneyiminin keyfini çıkarın.

 

Çeşitli uygulamalardan oluşan kapsamlı bir araç kutusunu açın

Yaratıcı tutkunuz, yetenekleriniz veya ilgi alanlarınız ne olursa olsun, CorelDRAW Graphics Suite 2018, tüm tasarım gereksinimlerinizi karşılayacak ve kitlenizi memnun edecek bir dizi tamamlayıcı güçlü uygulama sunuyor.

 

CorelDRAW 2018

CorelDRAW, yeni Simetri çizim modu, Blok Gölge aracı, bitmap perspektifleri, WordPress'e yayınlama dahil olmak üzere etkileyici, yenilikçi özellikler içeriyor.

Corel PHOTO-PAINT 2018

Yeni otomatik perspektif ayarı dahil olmak üzere, Corel PHOTO-PAINT 2018'in güçlü fotoğraf düzenleme yetenekleriyle fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Corel Font Manager 2018

Sezgisel Corel Font Manager 2018 ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve sevdiğiniz fontları yüklemeden kullanın.

Corel CONNECT 2018

Corel CONNECT 2018, paketin dijital içeriğinde, Content Exchange ortamında, bilgisayarınız veya yerel ağınızda hızlı bir şekilde içerik bulmaya yardımcı olur.

Corel CAPTURE 2018

Corel CAPTURE 2018 ile tek tıklamayla bilgisayar ekranınızdan görüntüleri yakalayın.

Corel AfterShot 3 HDR

Pakette yeni! Fotoğraflara kolay düzeltme ve iyileştirme yapmak için Corel AfterShot 3 HDR'nin gücünün keyfini çıkarın.

 

Hızlı başlayın

İster ilk kez kullanmaya başlıyor, isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW Graphics Suite 2018 yaratıcı maceranıza başlamanızı kolaylaştıracak. Esnek ürüniçi öğrenim, tasarım varlıkları, eklentilere ve daha fazlasına tek tıklamayla erişimin keyfini çıkarın. İşakışı ihtiyaçlarınızla eşleşen bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin, yüksek kalitede içeriğin avantajından faydalanın. Font arama ve filtreleme özellikleriyle herhangi bir proje için hızlıca fontunuzu bulun.

 

Verimli şekilde tasarlayın

Benzersiz tarzınızı ifade etmek ve kitlenizi memnun etmek için, çok yönlü, yüksek kalibreli araçlarla yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarın. Bu sürümde, tutkulu CorelDRAW kullanıcılarımızın taleplerine, yeni Simetri çizim modu, Engelle Gölge aracı, bitmap perspektifleri ve WordPress için yayınlama gibi etkileyici, yenilikçi özelliklerle yanıt verdik. Daha hızlı işlem, özelleştirilebilir kısayollar ve yeni otomatik hizalama ve düzleme ile daha üretken olun.

 

Kolay çıktılar

Herhangi bir ortamda sonuç alacak etkiler oluşturmak için profesyonel kalitede çıktılar oluşturun. Etkileyici logo ve tabelalardan, çarpıcı pazarlama materyallerine, web ve sosyal medya grafiklerine, panolara ve diğerlerine, CorelDRAW Graphics Suite başarılı olmanızı sağlayacak her şeye sahip. Endüstri lideri dosya formatı uyumluluğu ve gelişmiş renk yönetimi araçlarıyla, her tür proje için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve hassasiyeti elde edeceksiniz.

 

 

Tutkulu kullanıcılarımız ne diyor?

       

Francisco Marcos, Brezilya

“Dünyadaki en iyi vektör yazılımı!”

 

Oliver Dzo, Fransa

"CorelDRAW bana ilham veriyor. Neredeyse 20 yıldır güvendiğim bir arkadaşım, onsuz yapamam."

 

Maycon Bartowski, Brezilya

"Geliştirmeleri çok sevdim. Profesyonel hayatımı akışkanlaştıran bir program."

 

Nanda Dixit, Hindistan

"CoreDRAW, yaratıcı düşüncelerimi dijital olarak ifade etmem için mükemmel bir yol."

 

Mark Wallader, Avustralya

"Çok daha kullanıcı dostu, sezgisel ve hassas. Diğerlerine göre çok daha derinliğe sahip. Sürekli geri dönmemi sağlayan şey bu."

 

"Bu program beni çok tatmin ediyor, kullanmaktan hoşlanıyorum. Geliştirilmesi gereken herhangi bir şey aklıma gelmiyor. Devam et, iyi işti." "Corel Draw'dan çok memnunum! Baskı dükkanımızda süper tabelalar ve reklamlar hazırlamak çok kolay!" "Bu uygulamayı 25 yıldan uzun süredir kullanıyorum, zaman geçtikçe daha da büyüyor gibi geliyor." "Eliniz paraya sıkışıksa alabileceğiniz en büyük değer. Özellikle öğrenciyseniz."
       
"Win 10 güncellemesinden dolayı bazı problemler yaşıyordum ama şimdi her şey yolunda gidiyor, bu çok yönlü ve öğrenmesi kolay programı çok çok farklı işler için kullanıyorum. 1. sürümden beri kullanıyorum." "2. sürümden beri CorelDraw fanıyım! Ürünü çok seviyorum, gelişmeler daha da iyileşiyor! Bu harika ürün için teşekkürler!" "Fantastik fiyatlı harika bir ürün. Sadece corel draw dosyasını farklı formatlarda kaydedebilmek isterdim. Çok uzun süredir CorelDRAW kullanıyorum." "Ürün siparişi vermeyi düşünen herkese Corel deneyimini öneririm."
       
"Yıllardır corelDraw kullanıyorum ve bu yeni sürüm işimi kolaylaştıracak geliştirmeler içeriyor." "Dolgu ve anahat sekmelerinde renk bulma dışında çok seviyorum. Bu iş eskisi kadar kolay değil." "Esnekliği yüzünden her zaman CorelDRAW'ımı güncel tutmaya çalışıyorum. İndirimi sayesinde bu kez güncellemeye değer. Teşekkürler." "CorelDraw'ı uzun süredir kullanıyorum, çok güzel, ekonomik bir ürün olduğunu ve kullanımının kolay olduğunu düşünüyorum."
       
"CorelDraw'ı 1990'lardaki 3. sürümünden beri kullanıyorum. Profesyonel, geniş formatlı grafikler, basılı reklamlar, broşürler, el ilanları vb. oluşturabiliyorum, ihtiyaçlarımı karşıladığından yükseltme yapmaya devam edeceğim. " "Gönderilecek bir yedek kopya ile elektronik teslimat siparişi verdim. Teslimat biraz gecikti ama ama sonunda Avrupa’dan Amerika’ya gönderildikten sonra geldi." "CorelDraw'ı elilanları ve satış dokümanları hazırlamak için kullanıyorum. Kullanması kolay. Corel her zaman son kullanıcı deneyimine önem veren ve mütevazi bir firma olmuştur. Lütfen bazı rakiplerinizin yaptığı gibi bunu değiştirmeyin." "Güncellemeden çok memnunum ve yükleme çok hafif."

 

 

 

CorelDRAW Graphics Suite 2018 ile yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarın

 

 

 

Sektör tarafından beğenilen grafik tasarım ve fotoğraf düzenleme paketi

CorelDRAW Graphics Suite 2018, grafik, illüstrasyon, sayfa tasarımı, vektörleştirme, fotoğraf düzenleme, font yönetimi ve dahası için çok sayıda yüksek kaliteli araçlarla donatılmıştır. Bu zengin özellikli paketini kullanarak olağanüstü bir tasarım deneyiminin tadını çıkarın!

 

Yaratıcı Üretken Yenilikçi

 

 

 

Yaratıcı

Benzersiz tarzınızı ifade etmek ve kitlenizi memnun etmek için, çok yönlü tasarım araçlarıyla yaratıcılığınızı güçlendirin.

Simetrik çizim modu Block Shadow aracı LiveSketch aracı

YENİ! Simetrik çizim modu

Basit nesnelerden gerçek zamanlı olarak karmaşık kaleydoskopik efektlere kadar çeşitli simetrik tasarımlar oluşturun, genellikle çok zaman harcayan bir iş akışı olanı otomatikleştirerek verimliliğinizi artırın.

YENİ! Block Shadow aracı

Dosyayı çıktıya hazır hale getirme süresini azaltan bu etkileşimli özellik sayesinde nesnelere ve metne katı vektör gölgeleri ekleyin. Gölgelerdeki çizgi ve nokta sayısını büyük oranda azaltarak reprografik iş akışlarını hızlandırır.

GELİŞTİRİLDİ! LiveSketch aracı

Hareket halindeyken çizin ve tasarlayın! LiveSketch, Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi teknolojilerindeki son gelişmeleri temel alan, devrimsel bir yeni araçtır. Dokunmatik aygıttaki serbest formdaki taslakları hassas vektörel eğrilere dönüştürülür.

     
Dolgu ve şeffaflık uygulayın ve yönetin Noktaları hizalama ve dağıtma Kesikli çizgi ve anahatlarda köşe kontrolü

GELİŞTİRİLDİ! Dolgu ve şeffaflık uygulayın ve yönetin

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT'te dolgu ve şeffaflıklarla çalışırken ve bunları yönetirken verimliliğinizi artıracak ve gelişmiş performans sunacak, yeniden tasarlanan Dolgu ve Şeffaflık seçicisinin keyfini çıkarın.

YENİ! Noktaları hizalama ve dağıtma

Bir seçimin sınırlayıcı kutusunu, sayfa kenarını veya merkezini, en yakın kılavuz çizgisini veya belirtilen bir noktayı kullanarak noktaları hizalayın ve dağıtın. Noktaları dağıtmak, aralarına yatay veya dikey olarak eşit aralar eklemek kadar kolay.

YENİ! Kesikli çizgi ve anahatlarda köşe kontrolü

CorelDRAW 2018'de kesik çizgiler kullanan nesne, metin ve sembollerdeki köşelerin görünümü üzerinde daha fazla kontrol edinin. Mükemmel tasarlanmış ve tanımlanmış köşeler oluşturmak için, varsayılan ayarlara ek olarak iki yeni seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

     
Impact aracı Pointillizer PhotoCocktail

YENİ! Impact aracı

Tasarımlarınıza biraz daha kıvılcım katın! Bir çizimde zahmetsizce hareket katmak ya da bir öğeye odaklanmak için mükemmeldir. Efektler, diğer araçlarla düzenlenebilen, tahribatsız, son derece özelleştirilebilir vektörel nesnelerdir.

YENİ! Pointillizer

Sadece birkaç tıklamayla, seçilen herhangi bir sayıda vektör veya biteşlem nesneden yüksek kaliteli vektör mozaikler oluşturun. Pointillism resim tekniğinden esinlenen bu özellik, araç kaplaması, pencere dekor projesi ve daha fazlası için mükemmeldir.

YENİ! PhotoCocktail

Göz kamaştıran fotoğraf kollajları oluşturun. Mozaiğinizin temelini oluşturacak bir fotoğraf veya vektörel nesneyle başlayın, ardından mozaik karoları olarak bir biteşlem resim kütüphanesi seçin ve PhotoCocktail'in gerisini yapmasına izin verin.

 

En çok sevilen yaratıcı özellikler

Sayfa tasarımı araçları Özel Renk Harmonileri Yaratıcı vektör araçları Özel fotoğraf düzenleme efektleri Belge stilleri

Sayfa tasarımı araçları

Efektif sayfa tasarımı araçlarıyla karmaşık sayfa tasarımları ve tasarımlar oluşturun. Boş bir PowerClip çerçevesiyle metin veya grafikler için bir yer ayırın, Yer Tutucu Metin aracını kullanarak bir sayfayı oluşturun ve metnin nasıl görüneceğini görün.

Özel Renk Harmonileri

Tasarımınız için kolaylıkla tamamlayıcı renkler paleti oluşturun. Color Harmonies aracı, Renk Stillerini bir Harmoni içinde birleştirerek renkleri topluca düzenlemenizi sağlar. Ayrıca tamamlayıcı renk şemaları sunmak için renkleri ve renk değerlerini analiz eder.

Yaratıcı vektör araçları

Vektörel tasarımınıza yaratıcı efektler ekleyin. Dört şekillendirme aracı — Smear, Twirl, Attract ve Repel — vektörel nesneleri iterek, çekerek, sündürerek, boşluklar bırakaraj düzeltmenizi sağlar.

Özel fotoğraf düzenleme efektleri

Dört yeni basınca duyarlı Liquid aracı (Smear, Attract, Repel ve Twirl), fotoğraf makinesi efektleri (Bokeh blur, Colorize, Sepia tonlama ve Time Machine) ve Gaussian Blur lensi dahil olmak üzere özel efektlere göz atarak Corel® PHOTO-PAINT™ 2018 ile benzersiz resimler oluşturun. Daha fazlası

Belge stilleri

Object Styles penceresi, stillerin oluşturulmasını, uygulanmasını ve yönetimini basitleştirir. Birden fazla nesneyi tutarlı bir şekilde biçimlendirmek, çeşitli sürümler oluşturmak, bitüm belgede biçimlendirmeyi hızlı ve tutarlı bir şekilde uygulamayı kolaylaştıran Stil Setlerinin avantajını kullanın.

         
Eğri Segmentlerini Kopyalama Gelişmiş OpenType desteği Karmaşık betik desteği QR kod oluşturucu Serbest telifli, kaliteli içerik

Eğri Segmentlerini Kopyalama

Projenizdeki eğri segmentlerini yeniden kullanmanızı sağlayan Copy Curve Segments özelliğiyle varolan eğrileri kopyalayın, yapıştırın veya çoğaltın.

Gelişmiş OpenType desteği

Ligatür, süs, küçük büyük harf, kuyruklu varyasyonlar gibi gelişmiş OpenType tipografik özellikleriyle güzel metinler oluşturun. Karakterleri, üzerinde çalıştığınız dile uyacak şekilde özelleştirebilmenizi sağlayan kapsamlı dil desteğinin keyfini çıkarın.

Karmaşık betik desteği

Uygun yazımı garantileyen CorelDRAW'daki anahtar özellikler sayesinde, Asya ve Ortadoğu dilleriyle çalışmak çok kolay. Karmaşık kod desteği, OpenType fontlarla aynı şekilde çalışır, içerik hassaslığı elde etmek için yazarken karakterleri düzenleyebilirsiniz.

QR kod oluşturucu

Tasarımlarınızda bir pazarlama aracı olarak kullanmak için, metin görüntüleri ve renklerle benzersiz QR kodları oluşturun ve ekleyin. Dahili doğrulama, QR kodunuzun tam olarak fonksiyonel olmasını garantiler ve önemli akıllı telefon ve tarama uygulamalarınca okunmasını sağlar.

Serbest telifli, kaliteli içerik

Tümü grafik tasarım yazılımınızda yer alan 10.000’den fazla serbest telifli clipart, 2000 yüksek çözünürlüklü dijital resim, 1000 TrueType ve/veya OpenType font, 350 profesyonelce tasarlanmış şablon, 500 çerçeve ve desen, 600’den fazla degrade, vektörel ve biteşlem dolguyla tasarımınızı taze tutun.

 

 

 

Üretken

İş akışı verimliliğini arttıran ve çeşitli formatlarda çarpıcı çıktılar sunan yeni yüksek kalibreli özelliklerle eşsiz üretkenlik elde edin.

Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın AfterShot 3 HDR

YENİ! Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

Eğri çekilmiş fotoğrafları, düzleştirme çubuğunu fotoğraftaki bir öğeye etkileşimli olarak hizalayarak veya döndürme açısını belirterek düzeltin. Mükemmel sonuçlar için tüm kontrollere, dakikalar içinde kolaylıkla ekrandan veya özellik çubuğundan erişebilirsiniz.

YENİ! Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın

Etkileşimli Perspective Correction aracını kullanarak fotoğraflardaki binaların, yerlerin ve nesnelerin perspektifini ayarlayın. Tüm çekimi ayarlamak için sadece dört köşe noktasını bir şeklin köşelerine yerleştirin.

YENİ! AfterShot 3 HDR

RAW veya JPEG fotoğraflara profesyonel düzeyde düzeltme ve geliştirme uygulamak için, CorelDRAW ve Corel® PHOTO-PAINT® içinden Corel® AfterShot™ 3 HDR programını indirin. AfterShot 3 HDR içindeki HDR modülünü kullanarak yüksek dinamik düzey (HDR) resimler oluşturun.

     

Eğri önizlemesi ve düzenleme özelleştirmesi

Vektör önizlemeleri

Yapışmayı değiştirme

GELİŞTİRİLDİ! Eğri önizlemesi ve düzenleme özelleştirmesi

Bir klavye kısayolunu kullanarak ana rengi ikincil renkle değiştirin veya tersi yapın, en karmaşık tasarımlarda bile noktaları ve tutaçlarını kolay görünür kılın.

GELİŞTİRİLDİ! Vektör önizlemeleri

Daha hızlı araç önizlemeleri, eğri önizlemeleri, düğümler ve tutaçlar, efekt kontrolleri ve sürgüleri, metinlerin daha hızlı oluşturulmasıyla verimliliği artırın. Büyük dosyaları daha hızlı açın ve karmaşık eğrilerin daha yumuşak bir şekilde düzenlenmesinin keyfini çıkarın.

YENİ! Yapışmayı değiştirme

Yapışma seçeneklerini Snap Off düğmesine tek tıklamayla kapatın veya yapışmayı kapatmak veya açmak için klavye kısayollarını kullanın. Yeniden konumlandırırken imleci bırakmadan yapışmayı devre dışı bırakın.

     
Proje Zamanlayıcı Katıştırma İzni font filtresi Corel Font Manager™

YENİ! Proje Zamanlayıcı

Proje süresini doğru, işi bölmeyen bir şekilde takip ederek, organize kalın, müşterilerinizi faturalandırın ve zaman yönetimi anlayışı kazanın. Çizim penceresinin üzerinde gizli bir araç çubuğu olarak görünen Project Timer, iş akışınıza uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir.

YENİ! Katıştırma İzni font filtresi

Yazı tiplerini dört yaygın yazı tipi katıştırma iznine göre sıralayarak, metin stillerini seçerken hangi yazı tiplerini kullanacağınıza veya hangilerini kullanmayacağınıza karar vermek için yeni Embedding Rights yazı tipi filtresiyle sorunsuz dosya paylaşımını sağlayın. Belirli fontları bulmak için font filtreleme özelliğini kullanın.

GELİŞTİRİLDİ! Corel Font Manager™

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın. Ağ depolama özelliğini kullanarak yazı tipleriyle daha hızlı çalışın.

 

En çok sevilen üretken özellikler

Çoklu monitör, 4K ve Eş Zamanlı Stylus desteği Dokunmatik dostu arayüz Uyumluluk Çalışma arayüzü özelleştirmesi Kolay biteşlemden vektöre dönüştürme

Çoklu monitör, 4K ve Eş Zamanlı Stylus desteği

Yeni çoklu monitör ve 4K görüntüleme desteğinin avantajını yaşayın. Wacom tabletleri ve aygıtlarının yanısıra Microsoft Surface gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletler için eklenen kontrollerle hızlı ve verimli çalışın.

 

Dokunmatik dostu arayüz

Dokunma veya kalemle hızlı ayarlamalar yapın. Touch çalışma arayüzü, sadece en sık kullandığınız araç ve komutları görüntüleyerek çizim pencerenizin boyutunu büyütür, ayrıca tek bir dokunmayla kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

 

Uyumluluk

Microsoft Windows 10, 8.1 ve 7 için tam destekle, ihtiyacınız olan gücü ve kararlılığı elde edin. AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, PPT dahil olmak üzere en son dosya formatlarıyla tasarım programınızın uyumluluk seçeneklerinizi geliştirin.

 

Çalışma arayüzü özelleştirmesi

Tasarım alanınızı iş akışı gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlayın ve özelleştirin. CorelDRAW'ın önceki sürümlerinde oluşturulan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT çalışma alanlarını sorunsuzca içe aktarın ya da sektöre özgü araçları organize ve erişilebilir tutmak için önceden tanımlanmış çalışma alanlarını kullanın.

 

Kolay biteşlemden vektöre dönüştürme

Biteşlemleri vektörlere dönüştürürken değerli zamanınızdan tasarruf edin. Dahili Corel® PowerTRACE™ motoru en iyi vektörleştirme sonuçlarını sağlar, en karmaşık biteşlem resimleri yüksek kaliteli vektörel nesnelere dönüştürür.

 

         
Healing Clone aracı Knife Aracı Web grafiği araçları Kolay yazıtipi önizlemesi ve gelişmiş karakter araçları Güçlü renk yönetimi motoru

Healing Clone aracı

Fotoğrafları çeşitli şekillerde düzeltmek, düzenlemek ve iyileştirmek için güçlü araçları kullanın. Sorunlu bölgeleri, etrafındaki renk ve dokuyla kaplayarak temizleyen yeni Healing Clone aracını deneyin. Corel PHOTO-PAINT 2018 içindeki fotoğraf düzenleme aracını inceleyin.

 

Knife Aracı

Herhangi bir nesneyi veya nesne grubunu − vektör, metin ve bitmap – düz, serbest çizim veya Bézier çizgileriyle parçalara ayırın. Ek olarak, parçalara bölme işlemi sonucu oluşan yeni nesneler arasında boşluk bırakın veya üstüste bırakın.

Web grafiği araçları

Web grafiği araçlarıyla çekici web içerikleri ve grafikleri geliştirin. İçeriğinizin çevrimiçi olarak nasıl görüneceğini tam olarak görün ve dışa aktarmadan önce dosya biçimlerini karşılaştırmak için Export iletişim kutusunu kullanın.

Kolay yazıtipi önizlemesi ve gelişmiş karakter araçları

Font Playground, tasarımınıza aktarmadan önce farklı yazıtiplerini önizleyerek ve deneme yaparak mükemmel fontu bulmanızı sağlıyor. Ek olarak yenilenen Insert Character penceresi, yazıtipindeki tüm karakterleri, sembolleri ve karakterleri görüntülemenizi sağlıyor.

Güçlü renk yönetimi motoru

PANTONE renk profilleri için daha fazla hassaslık ve destek sayesinde farklı medyalardaki renk tutarlılığını kontrol edin ve her bir belge için ayrı bir renk paleti oluşturun. Baskıdan önce renklerinizin doğruluğunu bilerek yeniden bastırma masrafını azaltın.

         
Dahili içerik yönetici Doğal 64-bit ve çoklu çekirdek desteği Öğrenme materyalleri CorelDRAW SDK Geliştirici Topluluğu  

Dahili içerik yönetici

İçerikleri aramanızı, organize etmenizi ve türe veya projeye göre grupmanızı sağlayan Corel CONNECT ile içerikleri kolaylıkla bulun. Diğer bilgisayarlardan projelerin en son sürümlerine erişim sağlamak için Microsoft OneDrive ile tepsilerinizi eşitleyin.

Doğal 64-bit ve çoklu çekirdek desteği

Sonuçları daha kısa sürede alabilir, birden fazla uygulama açıkken gecikme olmadan çalışır, daha büyük dosyaları açar ve düzenler, daha büyük dosya ve resimleri daha hızlı şekilde işleyebilirsiniz.

Öğrenme materyalleri

İster deneyimli bir grafik profesyoneli isterse hevesli bir tasarımcı olun, yeni çevrimiçi öğrenme kaynaklarının büyüyen kütüphanesiyle yeni bir püf noktası öğrenebilirsiniz. Ek olarak CorelDRAW Hints penceresi, doğrudan uygulamanın içinden eğitim videolarına ve ipuçlarına erişmenizi sağlıyor.

CorelDRAW SDK Geliştirici Topluluğu

CorelDRAW & SDK Developer Community sitesinden destek alarak kendi otomasyon araçlarınızı oluşturun: community.coreldraw.com/sdk. Makrolarla görevleri otomatize etmenizde ve özel araçlar oluşturmanızda yardımcı olan, kapsamlı programlama makaleleri, tamamen aranabilir API referanslarını da içeren, çeşitli kaynakları araştırın.

 

 

 

Yenilikçi

Her zaman orijinal, çarpıcı sonuçlar elde etmek için en yeni araç, özellik ve teknolojiyle tasarlayın.

WordPress'de yayınlama Perspektif efekti uygulama Biteşlemlere zarf uygulama

YENİ! WordPress'de yayınlama

İşinizi doğrudan uygulamanın içinden bir WordPress medya kitaplığına gönderin. Bu yeni işlevsellik, seçilen nesneleri veya tüm bir projeyi bir JPEG, GIF veya PNG dosyasına dönüştürmenizi ve daha sonra bir WordPress hesabına yüklemenizi sağlar.

 

YENİ! Perspektif efekti uygulama

Biteşlemlere, vektör nesnelere veya her ikisine birden doğrudan çizim penceresinde perspektif uygulayarak, hızlıca uzaklık ve derinlik yanılsaması yaratın. Resmi gerçek dünya senaryolarında sergilemek için mükemmel bir araç.

YENİ! Biteşlemlere zarf uygulama

Bir biteşlemin şeklini bir zarf içine yerleştirerek ve düğümlerini sürükleyerek etkileşimli olarak düzenleyin. Bir biteşlemi bir illüstrasyona, zarf ön ayarlarını kullanarak veya özel bir zarfı sıfırdan hazırlayarak karıştırın.

     
Microsoft Surface Dial desteği Güçlü stylus yetenekleri GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi

GELİŞTİRİLDİ! Microsoft Surface Dial desteği

Microsoft Surface Dial gibi tekerlek aygıtları için gelişmiş desteği kullanın. CorelDRAW'da dokunma ve tekeri tek başına kullanarak, alternatif ve daha sezgisel bir şekilde çalışın. Klavyenizi bir kenara koyun ve içeriğe dayalı, ekran üzerindeki kullanıcı arayüzünü deneyin.

GELİŞTİRİLDİ! Güçlü stylus yetenekleri

Silgi ucunun boyutunu değiştirmek için basıncı kullanın, eğimi ve yatmasını kalemin düzlüğüne ve dönüşüne bağlayın. Kalemi çevirdiğinizde, araç kutusunu gerekmeden anında Silgi aracı etkinleşir.

GELİŞTİRİLDİ! GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi

Sistem kaynaklarınızı yormadan karmaşık vektör şekillerini yeniden konumlandırın ve düzenleyin. Grafik işleme birimi (GPU) kullanmak, bazı makinelerde CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT ile grafikleri görüntüleme, düzenleme ve manipüle etme işlemlerini hızlandırabilir.

 

 

Özellik

CorelDRAW
Graphics Suite 2018

El Sanatı2017 & X8

X7

X6

X5

Çizim Araçları

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

YENİ! Simetri modu

Basit nesnelerden gerçek zamanlı olarak karmaşık kaleydoskopik efektlere kadar çeşitli simetrik tasarımlar oluşturun, genellikle çok zaman harcayan bir iş akışı olanı otomatikleştirerek verimliliğinizi artırın.

El Sanatı        

YENİ! Block Shadow aracı

Dosyayı çıktıya hazır hale getirme süresini azaltan bu etkileşimli özellik sayesinde nesnelere ve metne katı vektör gölgeleri ekleyin. Gölgelerdeki çizgi ve nokta sayısını büyük oranda azaltarak reprografik iş akışlarını hızlandırır.

El Sanatı        

YENİ! Kesikli Çizgi ve Anahatlarda Köşe Kontrolü

CorelDRAW 2018'de kesik çizgiler kullanan nesne, metin ve sembollerdeki köşelerin görünümü üzerinde daha fazla kontrol edinin. Mükemmel tasarlanmış ve tanımlanmış köşeler oluşturmak için, varsayılan ayarlara ek olarak iki yeni seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

El Sanatı        

YENİ! Pointillizer

Sadece birkaç tıklamayla, seçilen herhangi bir sayıda vektör veya biteşlem nesneden yüksek kaliteli vektör mozaikler oluşturun. Pointillism resim tekniğinden esinlenen bu özellik, araç kaplaması, pencere dekor projesi ve daha fazlası için mükemmeldir.

El Sanatı        

YENİ! Impact aracı

Tasarımlarınıza biraz daha kıvılcım katın! Bir çizimde zahmetsizce hareket katmak ya da bir öğeye odaklanmak için mükemmeldir. Efektler, diğer araçlarla düzenlenebilen, tahribatsız, son derece özelleştirilebilir vektörel nesnelerdir.

El Sanatı        

YENİ! Noktaları hizalama ve dağıtma

Bir seçimin sınırlayıcı kutusunu, sayfa kenarını veya merkezini, en yakın kılavuz çizgisini veya belirtilen bir noktayı kullanarak noktaları hizalayın ve dağıtın. Noktaları dağıtmak, aralarına yatay veya dikey olarak eşit aralar eklemek kadar kolay.

El Sanatı        

YENİ! Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

Eğri çekilmiş fotoğrafları, düzleştirme çubuğunu fotoğraftaki bir öğeye etkileşimli olarak hizalayarak veya döndürme açısını belirterek düzeltin. Mükemmel sonuçlar için tüm kontrollere, dakikalar içinde kolaylıkla ekrandan veya özellik çubuğundan erişebilirsiniz.

El Sanatı        

GELİŞTİRİLDİ! Eğri önizlemesi ve düzenleme özelleştirmesi

Bir klavye kısayolunu kullanarak ana rengi ikincil renkle değiştirin veya tersi yapın, en karmaşık tasarımlarda bile noktaları ve tutaçlarını kolay görünür kılın.

El Sanatı        

GELİŞTİRİLDİ! LiveSketch™ aracı

Hareket halindeyken çizin ve tasarlayın! LiveSketch, Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi teknolojilerindeki son gelişmeleri temel alan, devrimsel bir araçtır. Serbest formda çizim hassas vektörel eğrilere dönüşür.

El Sanatı El Sanatı
2017'de YENİ
     

Güçlü stylus geliştirmeleri

Gelişmiş stylus desteğiyle, çok daha doğal çizim deneyiminin keyfini çıkarın ve çok daha etkileyici sonuçlar elde edin.

El Sanatı El Sanatı
2017'de YENİ
     

Özel nokta şekillleri

CorelDRAW 2018, her nokta tipine ayrı bir şekil atayarak smooth, cusp ve symmetrical noktaların ayırt edilmesini kolaylaştır, böylece eğrileri ve nesneleri şekillendirmeyi basitleştirir. Ayrıca iş akışınıza en uygun olan nokta şekillerini seçebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı
2017'de YENİ
     

Öne çıkan etkileşimli sürgüler

Çok daha belirgin etkileşimli sürgüler sayesinde nesne dolguları, şeffaflık, harmanlama, derinlik, gölge ve konturlarla kolaylıkla çalışın.

El Sanatı El Sanatı
2017'de YENİ
     

Vektörel ve biteşlem desen dolgular

Object Properties penceresindeki gelişmiş kontrolleri kullanarak, vektörel ve biteşlem desenleri önizleyebilir, uygulayabilir ve dönüştürebilirsiniz. Oluşturduğunuz veya değiştirdiğiniz dolguları yeni .FILL formatını kullanarak kaydedebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Gelişmiş Knife Aracı

Gelişmiş Knife aracı, vektörel nesneleri, metinleri ve biteşlemleri ayırmanızı sağlıyor. Tek tek nesneleri veya grupları belirli bir yol boyunca ayırabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Dolguyu Düzenle iletişim kutusu

Edit Fill iletişim kutusu, tüm dolgu kontrollerine verimli şekilde erişim ve ayarlamaları yaparken eş zamanlı bir önizleme olanağı sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Degrade dolgular

Eliptik ve dörtgensel degrade dolgular oluşturun, tek tek dolgu noktalarına şeffaflık uygulayın, dolguyu nesne içinde tekrarlayın, dolgunun dönme açısını ayarlayın ve degrade dolgu geçişini yumuşatın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Real-Time Stylus (RTS) desteği

CorelDRAW® and Corel PHOTO-PAINT® içindeki fırça darbelerini kontrol etmek için, RTS-uyumlu kalem tableti veya aygıtlarının basınç ve eğiminin tam avantajını yaşayın.

El Sanatı El Sanatı      

Nesneleri gizleme ve görüntüleme

CorelDRAW nesneleri veya grupları gizleme olanağıyla karmaşık projelerdeki nesneleri düzenlemenizde ve tasarımlarınızla denemeler yapmanızda kolaylık sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı      

Gelişmiş vektör önizlemeleri, noktalar ve tutaçlar

Önizleme, noktalar ve tutaçlar için özel renkler seçerek alltaki renklere rağmen görünmelerini sağlayın, nesneleri düzenlerken daha verimli olmanızda yardımcı olur.

El Sanatı El Sanatı      

Dolgu Damlalığı

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT programlarındaki dolgu damlalığı, dolgu arama, inceleme, önizleme ve seçme işlemlerini hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. Dolgu damlalığı diskte kayıtlı olan ve Content Exchange penceresindeki renklere de erişim sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Dolgu oluşturma

Çalışma ortamındaki seçili nesneleri kullanarak hemen vektörel ve biteşlem desen oluşturun ve kaydedin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Vektörel nesneleri yumuşatma

Smooth aracıyla eğri nesnelerde tırtıkları düzeltin ve nokta sayısını azaltın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Smear, Twirl, Attract ve Repel

Vektör nesnelerinizi geliştirmek için yaratıcı seçenekleri inceleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Ağ Dolgu

Çok daha akışkan renk geçişleriyle çok renkli renklendirilen nesneler tasarlayın. Şeffaflık seçeneğiyle belirli noktaların arkasında kalan nesneleri görüntüleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Damlalık

Renk, nesne özellikleri, efektler ve dönüşümleri bir nesneden diğerine kopyalamak için gelişmiş Eyedropper ve Paint Bucket araçlarını kullanın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Akıllı Dolgu Aracı

Etrafı kapatılmış bir alana hızlıca dolgu uygulayın. (Sadece vektörel nesnelere uygulanır)

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Eğri Araçları

B-Spline aracıyla daha az nokta kullanarak yumuşak eğriler oluşturun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Dimension & Callout

Geliştirilmiş ölçüm araçlarını, tek bir uygun pencereden erişin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Connector çizgileri

Yeni Connector Line aracıyla kolaylıkla diyagramlar ve akış şemaları oluşturun, şemalar otomatik olarak güncellenir ve kutuları taşıdığınızda çizgiler bağlı kalır.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Koordinatlı çizim

Object Coordinates penceresini kullanarak, bir nesneyi boyutunu ve sayfadaki konumunu belirterek oluşturun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Kullanıcı Arayüzü

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

YENİ! Dosya Kaydetme İşareti

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT ile aynı anda birden fazla dosyada çalışırken, hangi dosyalarda kaydedilmemiş değişikliklerin olduğunu görün.

El Sanatı        

GELİŞTİRİLDİ! Dolgu ve şeffaflık uygulayın ve yönetin

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT'te dolgu ve şeffaflıklarla çalışırken ve bunları yönetirken verimliliğinizi artıracak ve gelişmiş performans sunacak, yeniden tasarlanan Dolgu ve Şeffaflık seçicisinin keyfini çıkarın.

El Sanatı        

Dokunmatik dostu arayüz

Tablet Modu desteği hareket halindeyken çizim ve dokunarak veya bir stylus ile hızlı düzeltmeler yapmanızda yardımcı oluyor. Ek olarak yeni Touch çalışma arayüzü, çizim penceresini sadece çok kullandığınız araç ve komutları içerecek şekilde büyüterek arayüzünüzü akışkanlaştırır.

El Sanatı El Sanatı
2017'de YENİ
     

Microsoft Surface desteği

CorelDRAW Graphics Suite 2018, Windows 10’da doğal Microsoft Surface Dial desteği sunar. Paketteki CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT uygulamalarını kullanarak, teknolojiyle oluşturma ve etkileşime girmenin en benzersiz yollarından birini deneyimleyin.

El Sanatı El Sanatı
2017'de YENİ
     

Eski çalışma arayüzlerini içe alma

X6, X7 ve X8 sürümlerinde oluşturulan CorelDRAW ve Corel® PHOTO-PAINT® çalışma arayüzlerini kullanın. Çalışma arayüzünüzü kullanmakta olduğunuz arayüze alın veya tamamen yeni bir arayüz konfigürasyonu oluşturun. Ek olarak, hangi çalışma arayüzü öğelerinin alınacağını veya kaydedileceğini seçme esnekliğinin keyfini çıkarın.

El Sanatı El Sanatı
2017'de YENİ
     

Pencere çerçeve renklerini özelleştirme

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki pencerelerin çerçeve renklerini özelleştirerek kişisel tercihlerinize uyarlayabilirsiniz

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Karşılama Ekranı

Welcome Screen (Karşılama Ekranı) üzerindeki yeni Product Details (Ürün Detayları) sayfası, paket ve kullanıcı hesabınız hakkındaki en yeni bilgiler için tek merkezli bir kaynak. Ürününüz veya aboneliğiniz, hesap durumunuz, ürün güncellemeleri, geçerli kaynaklar, arayüz seçimi ve Yükseltme Programı hakkında bilgi alabilirsiniz

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Çalışma Arayüzleri

Farklı uzmanlık düzeyleri ve belirli görevler için tasarlanan çalışma arayüzleri arasından seçim yapın: Page Layout ve Illustration, uzun süredir kullananlar için Classic seçeneği, yeni başlayanlar için Lite seçeneği, görünümü Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarına benzer arayüzler.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

UltraHD 4K ekran desteği

4K ekranlar için güncellenmiş arayüz ve destek, uygulamaları UltraHD (ultra yüksek tanım) monitörlerde bile rahatlıkla görüntüleyin.

El Sanatı El Sanatı      

Gelişmiş çoklu monitör desteği

CorelDRAW® ve Corel® PHOTO-PAINT®, desteklenen işletim sistemlerinde, çeşitli çözünürlüklere sahip birden fazla monitörü aynı anda kullanırken güvenilir bir şekilde çalışır.

El Sanatı El Sanatı      

Windows 10 desteği için iyileştirildi

Windows 10 desteğiyle, CorelDRAW Graphics Suite X8 programlarını en son Windows işletim sisteminde güvenle kullanın.

El Sanatı El Sanatı      

Masaüstü rengini özelleştir

Masaüstünün yani CorelDRAW sayfası veya Corel PHOTO-PAINT resmi etrafındaki bölgenin rengini belgelerinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz

El Sanatı El Sanatı      

Tamamen ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen arayüz

Güncellenen ve tamamen özelleştirilebilen arayüzle tasarım alanınızı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Yeniden tasarlanan ikonlar görünüm ölçeğini %250’ye kadar çıkarmanızı sağlıyor. Bir tema seçerek uygulama arkaplanını açıklaştırabilir veya koyulaştırabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı      

Basit Özelleştirme

Quick Customize düğmelerini kullanarak araç kutusunu, pencereleri ve özellik çubuklarını ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Taşma düğmeleri

Tablet ve mobile aygıt kullanıcıları için taşma düğmesi, arayüze sığmayan ek araç, pencere ve kontroller olduğunu belirtmektedir.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Çoklu belge arayüzü

Birden fazla belgeyle sekmeli görünümde çalışın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Belgeleri ayırın

Birden fazla belgeyle çalışırken, bir belgeyi ayırarak uygulama penceresinin dışına taşıyabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Görüntü İşleme

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

YENİ! PhotoCocktail

Göz kamaştıran fotoğraf kollajları oluşturun. Mozaiğinizin temelini oluşturacak bir fotoğraf veya vektörel nesneyle başlayın, ardından mozaik karoları olarak bir biteşlem resim kütüphanesi seçin ve PhotoCocktail'in gerisini yapmasına izin verin.

El Sanatı        

YENİ! Bilinear yakınlaştırma

Bilinçli yakınlaştırma ile yeni bir büyütme seçeneği edinin. Yakınlaştırırken çevreleyen piksellerin renk değerlerinin ortalaması alınarak pikseller eklenir; bu, pürüzlü kenarları önler ve ince ayrıntılara sahip keskin görüntülerin görüntü kalitesini iyileştirir.

El Sanatı        

YENİ! Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın

Etkileşimli Perspective Correction aracını kullanarak fotoğraflardaki binaların, yerlerin ve nesnelerin perspektifini ayarlayın. Tüm çekimi ayarlamak için sadece dört köşe noktasını bir şeklin köşelerine yerleştirin.

El Sanatı        

YENİ! AfterShot 3 HDR

RAW veya JPEG fotoğraflara profesyonel düzeyde düzeltme ve geliştirme uygulamak için, CorelDRAW ve Corel® PHOTO-PAINT® içinden Corel® AfterShot™ 3 HDR programını indirin.

El Sanatı        

YENİ! HDR Birleştirme

AfterShot 3 HDR içindeki HDR modülünü kullanarak yüksek dinamik düzey (HDR) resimler oluşturun.

El Sanatı        

Stylus desteği

Rötuş araçları, Eraser aracı, Paint aracı ve diğer fırça araçlarını kullanırken, basın. hareket, eğim ve dönme işlemlerinin avantajını yaşayın. Dahası, daha büyük sanatsal olasılıklar elde etmek için dönme, düzlük ve uzama ayarlarıyla denemeler yapın.

El Sanatı El Sanatı
2017'de YENİ
     

Perspektif deformasyonlarını düzeltme

Artık mimari fotoğraflar veya bina fotoğraflarında düz çizgileri ve yüzeyleri kullanarak fotoğraflardaki perspektif deformasyonlarını düzeltebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı      

Healing Clone

Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni Healing Clone aracı, rengi etrafındaki alana uyan bir bölgeden örnek desen alarak sorunlu bölgeleri temizlemenizi sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı      

Gaussian Blur efekti

Corel PHOTO-PAINT içindeki Gaussian Blur özel efekti, resimlerinizi kalıcı olarak değiştirmeden flulaştıran lensler olarak kullanılabiliyor

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Akışkan araçlar

Corel PHOTO-PAINT programındaki dört basınca duyarlı Liquid araç —Smear, Attract, Repel ve Twirl— fotoğraf rötuşu için taze, yaratıcı seçenekler sunuyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Unsharp Mask Lens

Yanyana olan piksellerin kontrastını arttırarak, fotoğrafları keskinleştirirken kenar, geniş yapılar gibi yüksek ve düşük frekanslı detayları koruyabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Etkileşimli fırça darbesi şeffaflığı ve yumuşatma

Klavye tuşlarını kullanarak fırça darbelerinin şeffaflığını ve yumuşaklığını etkileşimli olarak ayarlayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Özel efektler

Corel PHOTO-PAINT, Bokeh blur, Colorize, Sepia Toning ve Time Machine gibi yeni fotoğraf makinesi efektlerini sunuyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Düzlemsel Maske aracı

Corel PHOTO-PAINT programındaki yeni Planar Mask aracını kullanarak paralel çizgiler arasında kenarları yumuşatılmış, düzenlenebilir bir yüzey oluşturun. Blur efekti ile birleştirerek, düzlemsel maske dışındaki bölgeyi flulaştırarak belirli bir nesneye odaklanabilir, böylece alan derinliği oluşturabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Lens düzeltmesi

Straighten Image iletişim kutusundaki yeni Correct lens distortion sürgüsünü kullanarak içe ve dışa bombe deformasyonunu kaldırarak resimlerinizi düzeltin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Smart Carver

Fotoğrafta istenmeyen bölümleri çıkarırken eş zamanlı olarak fotoğrafın boyut oranını güncelleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

İçinden Geç Birleştirme Modu

Bir lensi veya efekti bir grup nesneye uygulayarak büyük kontrol sahibi olun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Resmi düzeltme

Etkileşimli kontrollerle resimleri hızlı ve kolayca düzeltin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Fotoğraf efektleri

Vibrance, Grayscale ve Photo Filter efektleriyle resimlerinizi ilgi çekici kılın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Ton eğrisi ayarlamaları

Resim tonlarını çok daha hassas şekilde ayarlayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Tipografi

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

YENİ! Katıştırma İzni font filtresi

Yazı tiplerini dört yaygın yazı tipi katıştırma iznine göre sıralayarak, metin stillerini seçerken hangi yazı tiplerini kullanacağınıza veya hangilerini kullanmayacağınıza karar vermek için yeni Embedding Rights yazı tipi filtresiyle sorunsuz dosya paylaşımını sağlayın. Belirli fontları bulmak için font filtreleme özelliğini kullanın.

El Sanatı        

GELİŞTİRİLDİ! Corel Font Manager™

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin, favori fontlarınızı yüklemeden kullanıcıyla paylaşın ve ağ depolama özelliğini kullanarak fontlarla daha hızlı çalışın.

El Sanatı        

Özel karakterler, semboller ve şekiller

Yenilenmiş Insert Character penceresi, seçili olan yazıtipindeki tüm karakter, sembol ve karakterlere erişmenizi sağlayarak aradığınız karakteri bulmanızı ve belgeye eklemenizi kolaylaştırıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Yazıtipi katıştırma

CorelDRAW belgesini kaydederken yazıtiplerini de dosyaya ekleyerek dosyayı gönderdiğiniz kişinin belgeyi tam olarak tasarlandığı gibi görüntülemesini, yazdırmasını ve değiştirmesini garantileyebilirsiniz.

El Sanatı

El Sanatı
YENİDEN TASARLANDI

El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Font Manager

Corel Font Manager, fontlarınızı ve font gruplarınızı yönetmenizi, organize etmenizi ve aramanızı kolaylaştırıyor, tipografi iş akışınızın tüm aşamalarında kontrolünüzü sağlayacak araçları sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı      

Font listesi kutusu

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni font listesiyle fontları kolaylıkla görüntüleyebilir, filtreleyebilir ve bulabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı      

Gelişmiş OpenType desteği

İçeriksel ve biçimsel alternatifler, kesirler, bağlantılar, sıra sayıları, süslemeler, küçük büyük harfler, işaretler gibi gelişmiş OpenType tipografi özelliklerinin avantajını yaşayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Karmaşık betik desteği

Asya ve Orta Doğu dilleri için doğru karakterlerin kullanıldığından emin olun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Font Playground

Font Playground penceresini kullanarak mükemmel yazıtipini araştırabilir, deneme yapabilir, önizleyebilir ve seçebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Asya dillerinde metinler için OpenType® desteği

Asya dillerindeki metinlere, genişlik, form, dikey metrik, kana şekil alternatifleri ve dönme gibi gelişmiş OpenType tipografi özelliklerini uygulayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Tasarım Varlıklarına Erişme

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

YENİ! Varsayılan klasör konumu

Tasarım öğelerini kolaylıkla bulun ve paylaşın! Varsayılan klasörleri kullanmak yerine içeriği depolayacağınız yeri siz belirleyin.

El Sanatı        

Gelişmiş içerik yönetici

Geliştirilen Corel® CONNECT™ sahip olduğunuz tüm içeriklerin yanısıra çevrimiçi üreticilerin içeriklerinde arama yapmanıza da yardımcı olur. Aynı anda birden fazla tepsiyle çalışın, birden fazla projeyle çalışanlar için büyük bir esneklik sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Boş Belge/Resim hazırsetleri

Yeni Belge/Resim iletişim kutusunda hazır belge boyutu ve renk ayarları arasından seçim yapın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Şablon arama ve gelişmiş önizleme

Yeniden tasarlanan ve gelişmiş bir önizleme sağlayan New From Template iletişim kutusunda işiniz için doğru şablonu bulun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Yüksek kalitede Küçük Resim önizlemesi

CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT dosyalarını kolaylıkla bulun ve organize edin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

İçerik Paylaşımı

Paketteki uygulamalarla tamamen entegre olan çevrimiçi Content Exchange uygulamasını inceleyin. Vektörel, biteşlem ve degrade dolgularınızı kullanıcılarımızla paylaşın, beğendiklerinizi oylayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Tepsileri Microsoft OneDrive ile senkronize edin

Projelerinize bulut üzerinden diğer bilgisayar veya mobil cihazlarla erişebilmek için, Corel CONNECT tepsilerini Microsoft OneDrive ile senkronize edin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Sayfa Tasarımı Araçları

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

YENİ! Yapışma ayarlarını değiştirin

Yapışma seçeneklerini Snap Off düğmesine tek tıklamayla kapatın veya yapışmayı kapatmak veya açmak için klavye kısayollarını kullanın. Yeniden konumlandırırken imleci bırakmak zorunda kalmadan yapışmayı devre dışı bırakın.

El Sanatı        

YENİ! Nesneleri Yola Yerleştirin

Dilediğiniz tip ve sayıda nesneyi tercih ettiğiniz yola yerleştirin. Akıllı aralık ve ayarlar, nesnelerin yol boyunca düzenlenmesini özelleştirmenizde yardımcı olacak.

El Sanatı        

YENİ! Perspektif efekti ekleyin

Biteşlemlere, vektör nesnelere veya her ikisine birden doğrudan çizim penceresinde perspektif uygulayarak, hızlıca uzaklık ve derinlik yanılsaması yaratın. Resmi gerçek dünya senaryolarında sergilemek için mükemmel bir araç.

El Sanatı        

YENİ! Biteşlemlere zarf uygulayın

Bir biteşlemin şeklini bir zarf içine yerleştirerek ve düğümlerini sürükleyerek etkileşimli olarak düzenleyin. Bir biteşlemi bir illüstrasyona, zarf ön ayarlarını kullanarak veya özel bir zarfı sıfırdan hazırlayarak karıştırın.

El Sanatı        

Master Katmanlar

Master Katmanlar, çok sayfalı belgelerde sayfaya özel tasarımlar yapmanızı kolaylaştırıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Sayfa numaraları

Belgedeki tüm sayfalara anında sayfa numarası —alfabetik, nümerik veya roman— ekleyin, ister belirli bir sayfadan başlayın, ister belirli bir sayıdan.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Etkileşimli çerçeveler

Grafik ve metinler için yer tutucu olacak PowerClip nesneleri oluşturarak, tasarımı nihai içeriğini eklemeden önce sayfa tasarımını önceden izleyebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Yertutucu metin

Herhangi bir metin çerçevesi üzerinde sağ tuşa tıklayın ve anında yertutucu metinle doldurun, böylece nihai içeriği eklemeden önce sayfa tasarımını değerlendirmeniz kolay olur.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Canlı metin biçimlendirme

Metin biçimlendirme değişikliklerini belgeye uygulamadan önce eşzamanlı olarak önizleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Tablolar

Metin ve grafikler için yapısal sayfalar oluşturmak için tablo oluşturun veya alın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Uluslararası tırnak işaretleri

Belirli diller için tırnak işaretlerini özelleştirin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Web

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

YENİ! WordPress'e Yayınlama

İşinizi doğrudan uygulamanın içinden bir WordPress medya kitaplığına gönderin. Bu yeni işlevsellik, seçilen nesneleri veya tüm bir projeyi bir JPEG, GIF veya PNG dosyasına dönüştürmenizi ve daha sonra bir WordPress hesabına yüklemenizi sağlar.

El Sanatı        

Piksellerle tasarım

Pixel Preview modundayken, çizimleri gerçek piksel boyutunda görüntüleyin ve oluşturun, böylece tasarımın Web'de nasıl görüneceğine dair daha hassas bir geribildirim almış olursunuz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Tasarım İş akışı

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

YENİ! Proje Zamanlayıcı

Proje süresini doğru, işi bölmeyen bir şekilde takip ederek, organize kalın, müşterilerinizi faturalandırın ve zaman yönetimi anlayışı kazanın. Çizim penceresinin üzerinde gizli bir araç çubuğu olarak görünen Project Timer, iş akışınıza uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir.

El Sanatı        

GELİŞTİRİLDİ! Güçlü stylus yetenekleri

Silgi ucunun boyutunu değiştirmek için basıncı kullanın, eğimi ve yatmasını kalemin düzlüğüne ve dönüşüne bağlayın. Kalemi çevirdiğinizde, araç kutusunu gerekmeden anında Silgi aracı etkinleşir.

El Sanatı        

GELİŞTİRİLDİ! Microsoft Surface Dial desteği

Microsoft Surface Dial gibi tekerlek aygıtları için gelişmiş desteği kullanın. CorelDRAW'da dokunma ve tekeri tek başına kullanarak, alternatif ve daha sezgisel bir şekilde çalışın. Klavyenizi bir kenara koyun ve içeriğe dayalı, ekran üzerindeki kullanıcı arayüzünü deneyin.

El Sanatı        

Renk Stilleri penceresi

Gelişmiş Color Styles penceresini kullanarak renk stillerini ve renk harmonilerini görüntüleyin, düzenleyin ve değiştirin. Bir belgede kullanılan renkleri renk stiline dönüştürerek, tüm projede hızlıca renk değiştirin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Bağlama duyarlı Object Properties penceresi

Yeniden tasarlanan Object Properties penceresi, bir kerede sadece bir biçimlendirme kontrolü grubunu gösteren yeni sekme seçeneğiyle sadece belirli bir göreve odaklanmanızı kolaylaştırıyor. Nesneye bağlı biçimlendirme seçenekleriyle tasarımınızı geliştirin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Şeffaflık

Yeni Transparency ayarları, nesneye şeffaflık uygulamayı ve şeffaflığı düzenlemeyi hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Stil motoru ve penceresi

Kolaylıkla anahat, dolgu, karakter ve paragraf stilleri, stil gruplarından oluşan Stil Setleri oluşturarak, sadece bir stili değiştirerek tüm projeyi güncelleyebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Renk yönetimi

Default Color Management Settings iletişim kutusunda, renkleri en hassas şekilde oluşturmak için uygulama renk politikalarını belirleyerek daha fazla kontrole sahip olun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

PANTONE spot renk paletleri

PANTONE'nin en son renk paletleri için destek alın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Gölgelerde Gaussian Blur ile yumuşatma

Gaussian Blur yumuşama kullanılan CorelDRAW gölgeleri artık çok daha gerçekçi

El Sanatı El Sanatı      

Yaratıcılık araç koleksiyonunuzu genişletin

Doğrudan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içinden uygulamalar, eklentiler ve uzantılar indirin veya satın alın.

El Sanatı El Sanatı      

Align and Distribute penceresi

Align and Distribute penceresi, kullanılabilir hizalama seçeneklerine hızlı ve kolay erişim sağlıyor, böylece nesneleri hassas bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

QR kodlar

Metin, resim ve renk içeren benzersiz QR kodlar oluşturun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Tamlayıcı renkleri bulmak

Bir renk harmonisindeki tüm renkleri kurallara bağlı bir sistemle değiştirerek, renk harmonisini korurken renkleri değiştirebilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Hizalama ve Dinamik Kılavuzlar

Hizalama kılavuzlarını görüntüleyin, ayarlayın ve düzenleyin. Intelligent Spacing kılavuzları, belirli bir nesneye yakınlaşan nesnelerin önceden tanımlanan bir uzaklıkta konumlandırılmasına yardımcı olurken, Intelligent Dimensioning kılavuzları, bir nesnenin yakındaki bir nesneye göre ölçeklenmesini veya döndürülmesini sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Anahat Konumu

Yeni Outline Position seçeneği, konturun nesnenin iç kısmında, dış kısmında veya tam sınır çizgisi üzerinde yerleştirilmesini sağlar.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Nesne Stilleri önizlemesi

Object Styles penceresindeki yeni pencerede uygulamadan önce stili önizleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Renk Harmonileri

Bir belgedeki renk stillerini gruplayarak, farklı renk şemaları kullanan seçenekler oluşturun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Serbest Seçim aracı

Seçmek istediğiniz nesne veya şekillerin etrafında serbest çizim çerçeve oluşturmanıza olanak veren yeni Freehand Pick aracıyla, nesneleri seçerken zamandan tasarruf edin ve kontrol sahibi olun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Kırpma Maskesi Oluşturma seçeneği

Gruptaki nesneleri değiştirmeden, bir grup nesneye kırpma maskesi uygulayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Biteşlemleri vektörleştirme

Corel® PowerTRACE® ile biteşlem resimleri yumuşak bir şekilde düzenlenebilir vektörel grafiklere dönüştürün.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Yorumlarıyla PDF

PDF dosyasını içe alırken tüm yorumları ve açıklamarı da alarak müşterileriniz ve iş arkadaşlarınızla daha iyi bir paylaşım sağlayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Yazıtipi tanıma

MyFonts.com'un dahili WhatTheFont™ aracıyla, yazıtiplerini doğrudan CorelDRAW içinde tanıyın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Windows Renk Sistemi Desteği

Corel ve Microsoft uygulamaları arasında kolay renk eşleştirmesi.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Adobe Color Management Modulü

Corel ve Adobe uygulamaları arasında kolay renk eşleştirmesi.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Belge renk paleti

Her tasarım projesi için anında otomatik olarak özel bir renk paleti oluşturun. Böylece projede kullandığınız renklere daha sonra da hızlıca ulaşabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Dahili RAW kamera desteği

RAW kamera dosyalarını (yüzlerce fotoğraf makinesi modeli desteklenmektedir) doğrudan fotoğraf makinesinden alın, düzenleyin eşzamanlı olarak önizleyin.

El Sanatı
(> 400 kamera modeli
destekleniyor)

El Sanatı
(> 400 kamera modeli
destekleniyor)

El Sanatı
(> 300 kamera modeli
destekleniyor)

   

PDF/A desteği

Elektronik arşivleme için bir ISO standardı olan PDF/A dosya formatında kaydederek dosyalarınızı gelecekte kullanmak üzere saklayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Adobe ürün desteği

Eklenen Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, PDF/A ve Acrobat X desteğiyle, Corel ve Adobe uygulamaları arasındaki kesintisiz iş akışını garantileyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Microsoft ürün desteği

Microsoft Publisher (sürüm 2002, 2003, 2007 and 2010), Microsoft Word 2007 ve Microsoft Visio®(2000-2007) desteğinin keyfini çıkarın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

AutoCAD DWG/DXF desteği

CAD dosyası (exchange) formatlarının son sürümleriyle çalışın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Baskı & Yayınlama

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

Hazırlama ve Germe penceresi

Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni Prep and Stretch (Hazırlama ve Germe) penceresi, fotoğraf ve resimlerle mükemmel kompozisyonu üç adımda elde etmenizi sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı      

Pankart baskısı için Çerçeve ve Gromet

CorelDRAW içindeki Border and Grommet (Çerçeve ve Gromet) iletişim kutusunu kullanarak, basılacak pankartları için çerçeve ve gromet işaretleri ekleyebilirsiniz

El Sanatı El Sanatı      

Ön Kontrol

Yazdırma, dışa verme veya PDF olarak yayınlamadan önce kalite kontrolü yapın. Ön kontrol, sorunları ve çıkma olasılığı olan sorunları belirleyerek bunları çözme konusunda önerilerde bulunur.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Ekranda renk provası

Çalışmanızın ve renlerin farklı çıkış aygıtlarında ve diğer uygulamalarda nasıl görüneceğini güvenilir bir şekilde önizleyin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Birleştirerek Yazdırma

Bir veri kaynağındaki metinle bir çizimi birleştirerek hızlıca kişiye özel davetiyeler, etiketler ve başka projeler oluşturun.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Performans

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

GELİŞTİRİLDİ! Daha hızlı açılma

Daha hızlı başlayarak doğrudan çalışmaya başlayın! Açılma süresi performans geliştirmeleri sayesinde azaldı, böylece her zamankinden daha hızlı çalışmaya başlayabilirsiniz.

El Sanatı        

GELİŞTİRİLDİ! Metnin daha hızlı oluşturulması

Tasarım iş akışınızı, özellikle artistik metinler olmak üzere, daha hızlı bir metin oluşturma ile hızlandırın. Dahası, CorelDRAW 2018'deki Yazıtipi Listesi'nin performansı artırıldı, böylece aradığınızı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

El Sanatı        

GELİŞTİRİLDİ! Vektör önizlemeleri

Daha hızlı araç önizlemeleri, eğri önizlemeleri, düğümler ve tutaçlar, efekt kontrolleri ve sürgüleri, metinlerin daha hızlı oluşturulmasıyla verimliliği artırın. Büyük dosyaları daha hızlı açın ve karmaşık eğrilerin daha yumuşak bir şekilde düzenlenmesinin keyfini çıkarın.

El Sanatı        

GELİŞTİRİLDİ! GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi

Sistem kaynaklarınızı yormadan karmaşık vektör şekillerini yeniden konumlandırın ve düzenleyin. GPU'yu kullanmayı tercih etmek, bazı makinelerde CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT'te araç önizlemeleri, eğriler ve diğer efektlerin daha hızlı oluşturulmasını sağlayabilir.

El Sanatı        

Doğal 64-bit

64-bit işlemci için doğal destek sayesinde büyük dosyalarla hiç olmadığı kadar hızlı çalışın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

Çok çekirdek desteği

Bilgisayarınızın gücünü arttıran çoklu çekirdek işlemedeki geliştirmelerin sağladığı güçlü performansla işlerinizi çok daha hızlı tamamlayın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Dinamik ürün güncellemesi

En son ürün güncellemeleri, yeni içerik, ipuçları ve püf noktalarına hemen erişin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Dağıtım ve Otomasyon

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

Geliştirici Topluluğu sitesi

Yeni Developer Community sitesi desteğiyle, kendi otomasyon araçlarınızı oluşturabilirsiniz.. Web sitemizi ziyaret edin: community.coreldraw.com/sdk.

El Sanatı El Sanatı      

Windows Installer (MSI) desteği

MSI desteğiyle yazılımı verimli bir şekilde dağıtın, BT çalışanları için Dağıtım Kılavuzu bulunmaktadır.

El Sanatı

El Sanatı
2015

El Sanatı
2012

El Sanatı El Sanatı

Microsoft Visual Studio Tools for Applications

Microsoft Visual Studio Tools for Applications 2012, Visual Basic.Net ve Visual C# dillerini kullanarak CorelDRAW Graphics Suite deneyiminizi özelleştirmenize olanak sağlıyor, Visual Studio 2012 Professional (veya sonrası) ile entegrasyon, .Net Framework yeteneklerini arttıran makrolar oluşturmak için ideal.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Microsoft Visual Basic for Applications

İş akışınızı ve yaratıcılık işlerinizi otomatikleştirin.

(v7.1)

(v7.1)

(v7.1)

(v7.1)

(v6.4)

Eğitim Materyalleri ve Dokümantasyon

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

Hints penceresi

Gelişmiş Hints (İpuçları) penceresi, video ipuçları, daha uzun videolar, yazılı eğiticiler gibi ek kaynaklara hızlıca erişmenizi sağlıyor, böylece aramadan bir araç veya özellik hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Bir tur alın

Grafik yazılımını kullanmaya yeni başlayanlar, deneyimli kullanıcılar veya başka grafik uygulamalarına aşina olanlar, hemen çalışmaya başlamanızı ve CorelDRAW Graphics Suite X8 özellikleri ve araçlarının tüm avantajlarını kullanmanızı sağlayan bir tur alın

El Sanatı El Sanatı      

Ekitaplara Erişim

CorelDRAW 2018 User Guide ve Corel PHOTO-PAINT 2018 User Guide, eKitap olarak bulunmaktadır. EPUB ve MOBI formatlarında yayınlanan kitaplar, ürün özellikleriyle ilgili kapsamlı içeriği eKitap okuyucunuza getiriyor.

El Sanatı El Sanatı      

Eğitim videoları ve video ipuçları

Yardımcı eğitim videoları ve video püf noktalarıyla popüler tasarım görevleri hakkındaki bilgilerinizi arttırın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Hızlı Başlangıç Kılavuzu kullanışlı araçları ve özellikleri öne çıkararak hızlıca başlamanızı sağlıyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Uzmanlardan ipuçları

Dikkat çeken tasarımların pratik, gerçek hayattan örneklerini sunan CorelDRAW uzmanlarından öğrenin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

İçerik bildirimi

Yeniden tasarlanan Welcome Screen, yeni içerik, uygulama güncellemeleri ve eğitim kaynağı olduğunda bildirimde bulunuyor.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

İçerik

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

Profesyonel clipart

Tasarımlarınız ve projeleriniz için 10.000’den fazla clipart resim ve 2000’den fazla araç şablonuyla tasarıma hemen başlayın

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Yüksek kalitede fotoğraflar

2000 yüksek kaliteli fotoğraflarla tasarımlarınızı geliştirin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Geliştirilmiş yazıtipleri

1000’den fazla profesyonel yazıtipi, popüler tasarımlar içeren kapsamlı seçeneklerden seçim yapın.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

Tasarım şablonları

375’den fazla profesyonelce tasarlanmış şablonla hızlı başlayın

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı

(90'dan fazla YENİ şablon)

Satın Alma Seçenekleri

2018 2017 & X8 X7 X6 X5

Ürün ve hesabınız hakkında daha fazla bilgi alın

Welcome screen (Karşılama Ekranı) üzerindeki yeni Product Details (Ürün Detayları) sayfası paket ve kullanıcı hesabınız hakkında sizi güncel tutuyor.

El Sanatı El Sanatı      

Yükseltme Programı

Sonraki CorelDRAW Graphics Suite sürümlerine çok daya uygun maliyetle geçiş yapabilmek için, CorelDRAW Graphics Suite 2018 alırken Upgrade Programını da ekleyin. Yıllık olarak yapılan küçük meblağlı ödemelerle, en son özellikler ve uygulamaları içeren otomatik güncellemeleri edinin.

El Sanatı El Sanatı      

Çok Kullanıcılı Lisans

Tek bir seri numarasıyla birden fazla kayıtlı kullanıcıya yükleme olanağı.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı    

Abonelik

Yıllık CorelDRAW Graphics Suite aboneliği edinin.

El Sanatı El Sanatı El Sanatı El Sanatı  

 

 

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW® 2018: Günümüzün yoğun grafik profesyonellerinin taleplerini karşılayan, sezgisel vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı uygulaması
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2018: Fotoğrafları hızlı ve kolayca rötuşlamanızı ve geliştirmenizi sağlayan, profesyonel görüntü işleme uygulaması
 • Corel Font Manager™ 2018: Lokal ve Content Exchange'deki online fontları bulmanızı, organize etmenizi ve önizlemenizi sağlayan, bağımsız bir font yönetimi programı
 • Corel® PowerTRACE™ 2018: CorelDRAW içine katıştırılmış bu araç, biteşlemleri hızlı ve hassas şekilde düzenlenebilir vektörel grafiklere dönüştürmenizi sağlar
 • Corel® CONNECT™ 2018: Bir projeye yönelik mükemmel içerikleri hızlıca bulmanız için paket içindeki dijital içeriklere Content Exchange üzerinden erişmenizi, bilgisayarınızda veya yerel ağınızda arama yapmanızı sağlayan, tam ekran tarayıcı.
 • Corel CAPTURE™ 2018: Bilgisayarınızın ekranından resimler yakalamanızı sağlayan, tek tıklamalık uygulama
 • Corel AfterShot™ 3 HDR*: HDR resimler oluşturmanızı ve RAW veya JPEG fotoğraflarda düzeltme ve geliştirmeler yapmanızı kolaylaştıran fotoğraf düzenleyici
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4*: Corel PHOTO-PAINT içinden dijital resimleri dışa veren veya büyüten eklenti

Destekleyen Uygulamalar

 • Barcode Wizard: Çok sayıda endüstri-standardı formatlarda barkodlar oluşturma işlemi boyunca size eşlik eden sihirbaz
 • Duplexing Wizard: Bu sihirbaz iki yüzlü yazdırma işinizi optimize etmenizde yardımcı olur
 • WhatTheFont: CorelDRAW ile bütünleşik online font tanımlama hizmeti
 • Microsoft® Visual Basic® for Applications 7.1: 64-bit desteği olan ve görevleri otomatikleştirerek iş akışınızı akışkanlaştıran bütünleşik geliştirme ortamı
 • Microsoft® Visual Studio® Tools for Applications 2017: .NET framework gücünü içeren bu araç setiyle zaman kazandıran makrolar oluşturarak görevleri otomatikleştirin, fonksiyonaliteyi geliştirin
 • GPL Ghostscript: İçe alınan EPS dosyalarında sadece başlık resimlerini değil tek tek elemanlarını ayırmanıza ve kullanmanıza olanak tanıyan, üçüncü parti uygulamalar tarafından oluşturulan PDF dosyalarının içe aktarılmasını geliştiren özellik

İçerik*

 • 10.000 clipart ve dijital resim
 • 2000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve OpenType font
 • 350 profesyonelce tasarlanmış şablon
 • 2000 araç şablonu
 • 500’den fazla etkileşimli çerçeve ve fotoğraf çerçevesi
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Dokümantasyon

 • Hızlı Başlangıç Kılavuzu
 • Hızlı referans kartı
 • Yardım dosyaları

Eğitim (İngilizce)

 • Uzmanlardan İlhamlar
 • Hints penceresi
 • Karşılama Penceresinden Discovery Center'a erişim
 • Video İpuçları

* CorelDRAW Graphics Suite 2018 paketini etkinleştirmek ve bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor. Daha fazla bilgi için, lütfen www.coreldraw.com adresini ziyaret edin.

 

 

 • Windows 10, 8.1 veya Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümleri), en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
 • Intel Core i3/5/7 veya AMD Athlon 64
 • 2 GB RAM
 • Sabit diskte 1 GB boş alan
 • Çok dokunmalı ekran, fare veya tablet
 • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası
 • Microsoft .NET Framework 4.6
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • İnternet bağlantısı

Desteklenen Dosya Formatları

Vektörel Dosyalar

CDR, SVG, AI, VSD.

Bitmap Dosyaları

EPS, PNG, PSD, TIF, ICO, GIF, JPG, DNG, BMP, CPT.

Diğer Dosyalar

PDF, DXF, DWG, RTF, PUB, EXE, PS, PRN, HTM.

CorelDRAW Desteklenen Tüm Dosya Formatları

DXF, DWG, EPS, PS, PRN, PDF, SVG/Z, CPT, PNG, JPG, TIFF, GIF, BMP, RAW, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, KDC, MOS, MRW, NEF, ORF, PEF, RAF, SR2, RW2, SRF, SRW, THM, CDR, Eski .AI, CMX, CDT, PAT, CLK, CGM, CGZ, CPX, CSL, DES, DSF, DRW, DST, MGX, EMF (Gelişmiş Windows Metadosyası), FH (Free hand), FMV (Frame Vektör Metadosyası), GEM, HTM, MET, NAP, PIC, PCT, PLT, PPT, PUB, SHW, VSD, WMF, WPG, RTF, CAL, CUR, EXE, ICO, IMG, JP2, MAC, PCX, PP4, PSD, RIFF, SCT, TGA, TXT, WB, WQ, WK, WP4 (4.2), WP5 (5.0), WP5 (5.1), WPD (6-11), WSD (2000), (WSD (7.0), XCF, XPM, XLS, PFB, SWF, TTF

 

İlgili Resimler

 • CGS2018