SATIN AL

CorelDRAW Technical Suite 2018

 • Kapsamlı profesyonel uygulama paketi
 • Grafik olarak zengin ve teknik olarak hassas
 • Dedike illüstrasyon ve tasarım araçları
 • Endüstri lideri dosya uyumluluğu

DENEME SÜRÜMÜ

 

Görsel iletişimi güçlendirin

Ayrıntılı montaj talimatları, karmaşık kullanım kılavuzları, çok yönlü belgeler ve daha fazlasını oluşturmanıza olanak sağlayan, CorelDRAW® Teknik Suite 2018'deki çok yönlü araçların avantajlarından faydalanın. Yeni, yüksek kalibreli özelliklerle eşsiz bir üretkenlik elde edin, bu genişleyen teknik illüstrasyon ve çizim yazılımıyla teknik standartlarda yayınlama, paylaşma ve yazdırma için tam destek kazanın.

 

Neden CorelDRAW Technical Suite?

 1. Kapsamlı
  Görsel iletişim belgeleri, proje oluşturma ve teknik belgelerin yayınlanması konusunda tüm ihtiyaçları kapsayan, profesyonel yazılımların tümünü içeren paketin keyfini çıkarın.
 2. Hassas
  Kapsamlı tasarım araçlarıyla, görsel olarak ayrıntılı montaj talimatları, karmaşık kullanım kılavuzları, çok yönlü belgeler ve teknik pazarlama materyalleri tasarlarken hassas spesifikasyonlar uygulayın.
 3. Üretken
  Yeni yüksek kalibreli özellikler, artan iş akışı verimliliğini ve çok dilli teknik iletişimi etkin bir şekilde sunma olanağıyla, eşsiz bir üretkenlik elde edin.
 4. Yenilikçi
  Teknik dokümantasyon uzmanlığınızı göstermek ve okurlarınızı etkilemek için, çığır açan eskiz ve çizim araçlarını keşfedin.
 5. Sezgisel
  2D, 3D, fotoğraf, belge ve veri gibi kaynak dosyaları açmadan, baskı, çevrimiçi ve mobil için çıktıları desteklemeye, sorunsuz bir iş akışı deneyimleyin.

 

Başarı için ihtiyaç duyduğunuz tüm güçlü uygulamaları bulacaksınız

CorelDRAW® Technical Suite 2018, çok çeşitli teknik dokümanlar, talimatlar, kılavuzlar ve çok daha fazlasını tasarlamanızı sağlayan, geniş bir uygulama kutusu sunar.

 

Corel DESIGNER® 2018

Corel DESIGNER 2018 vektör tabanlı grafik uygulaması, doğru ve hassas teknik resim özellikleri sunar.

CorelDRAW 2018

CorelDRAW 2018, yeni Simetri çizim modu dahil olmak üzere, yenilikçi yeni özellikler ile herhangi bir illüstrasyon veya pazarlama iletişimi projesini daha yaratıcı hale getirir.

Corel PHOTO-PAINT 2018

Corel PHOTO-PAINT 2018, etkileyici fotoğraf düzenleme yeteneklerini kullanarak illüstrasyonlarınızda yüksek kaliteli fotoğraflar kullanmanızda yardımcı olur.

XVL Studio Corel Edition

XVL Studio Corel Edition, illüstrasyonlarınızda 3D görünümler ve modeller kullanarak teknik projelerinize
detay katmanızı sağlar.

Corel CONNECT 2018

Corel CONNECT 2018 yerel ağınızdaki görüntüleri bulur ve bu yerleşik içerik yardımcısını kullanarak
içeriğe kolay erişim sağlar.

Corel CAPTURE 2018

Corel CAPTURE 2018, bilgisayar ekranınızdan ilgili proje görüntülerini tek tıklamayla yakalamanızı sağlar.

 

Tasarım varlıklarına erişim

Bütünleşik XVL Studio Corel Edition ve tercihe bağlı bağlı XVL Studio 3D CAD Corel Edition eklentisiyle, 3D tasarımlar da dahil olmak üzere içeriklerinizin ve önemli verilerinizin varolan kaynaklardan alınarak yeniden kullanılmasının sağlayın. .DWG CAD dosyaları ve 100'ün üzerinde başka veri dosyası formatı dahil olmak üzere çeşitli içerik paylaşım tiplerine tam destek ve Corel® CONNECT™ aracılığıyla içeriklere anında erişme olanağının avantajını yaşayın.

 

Hassas illüstrasyon ve grafik araçlarını kullanma

Yeni yüksek kalibreli özellikler ve işakışı verimliliğini hızlandıran işlevsellikle eşsiz bir üretkenlik elde edin. İzometrik çizim, ayrıntılı açıklamalar ve zengin boyutlandırma yetenekleri için doğruluk ve hassasiyeti garantileyen özel illüstrasyon araçlarından oluşan bir koleksiyonla teknik iletişim yeteneklerinizi ilerletin.

 

Endüstri standartlarına uyumlu çıktı alma

WordPress’e yayınlamak için yeni bir yetenek de dahil olmak üzere, önemli teknik belgeleri yayınlamak, paylaşmak ve yayınlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm gücü kullanın. CGM, WebCGM, SVG, PDF ve 3D PDF dahil olmak üzere çok çeşitli çapraz medya yayınlama ve dağıtım yeteneklerini kullanarak, tüm önemli teknik dosyalarınızın okunabilir bir biçimde teslim edilmesini sağlayacak ve çevrimiçi, yazılı ve mobil olarak erişilebilir olacaksınız.

 

Tüm düzeylerde verimli iletişim için teknik illüstrasyon ve çizim yazılımı

 

 

Görsel olarak etkili, güçlendirilmiş teknik iletişim

Tüm teknik standartları karşılamak üzere, yeni, yüksek kalibreli özellikler, etkileyici fotoğraf düzenleme yetenekleri ve yenilikçi tasarım araçlarıyla benzersiz üretkenlik elde edin.

 

Kapsamlı Hassas Üretken Yenilikçi Sezgisel

 

 

 

Kapsamlı

Tam bir profesyonel uygulama paketinin keyfini çıkarın.

Üretken 3D modeller ve görselleştirme En yeni dosya formatlarıyla uyumlu Corel DESIGNER ile hassas teknik illüstrasyon CorelDRAW ile yenilikçi tasarım teknolojisi

GELİŞTİRİLDİ! Üretken 3D modeller ve görselleştirme

Teknik illüstrasyonlarınızda 3D görünümler ve modeller kullanarak teknik projelerinize detay katın. CorelDRAW Technical Suite 2018 içinde bütünleşik olan XVL Studio Corel Edition ile, DWG, 3DS veya IGES 3D model dosyalarından alınan 3D görünümlerin yüksek kalitede resmini oluşturabilirsiniz. “Send to Corel DESIGNER” özelliğini kullanarak bu 3D görünümleri kolaylıkla vektörel illüstrasyonlara dönüştürebilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ! En yeni dosya formatlarıyla uyumlu

Son sürüm .DWG CAD dosyaları içe aktarma ve önemli teknik belgeleri yayınlama, paylaşma ve çıktısını almanızı sağlayan 100'den fazla diğer veri dosyası formatı ile, teknik yayınlama standartlarına tam destekle ihtiyaç duyduğunuz gücü arttırın. CGM, WebCGM (S1000D 4.2 dahil), SVG ve PDF dahil olmak üzere çok çeşitli çapraz medya yayınlama ve dağıtım yeteneklerini kullanarak, tüm önemli teknik dosyalarınızın okunabilir bir biçimde teslim edilmesini sağlayacak.

GELİŞTİRİLDİ! Corel DESIGNER ile hassas teknik illüstrasyon

Detaylı mühendislik çizimleri oluşturmak için gereken araçlarla birlikte grafik tasarımın birçok ilgili işlevlerini sunan bu vektör tabanlı grafik uygulamasıyla daha fazla doğruluk elde edin. Corel DESIGNER® 2018, teknik tasarım ve iletişim için bu eksiksiz çözümün temel uygulaması olarak lanse edilmiştir.

GELİŞTİRİLDİ! CorelDRAW ile yenilikçi tasarım teknolojisi

CorelDRAW® 2018 içindeki kapsamlı tasarım araçlarını kullanarak, herhangi bir illüstrasyon veya pazarlama iletişim projenizi çok daha yaratıcı, üretken ve yenilikçi kılın. Çalışma etkinliğini ve paylaşılabilir çıktı olanağını arttıran, özel yapım arayüzü ve eşsiz özelleştirme yetenekleri ile kusursuz bir tasarım deneyiminin keyfini çıkarın.

       
Corel PHOTO-PAINT ile gelişmiş görüntü işleme 3D PDF oluşturma Corel Font Manager Gelişmiş otomasyon yetenekleri

GELİŞTİRİLDİ! Corel PHOTO-PAINT ile gelişmiş görüntü işleme

Yeni etkileşimli düzleştirme özelliği ve sezgisel perspektif ayarı dahil olmak üzere, Corel® PHOTO-PAINT® 2018'in etkileyici fotoğraf düzenleme yeteneklerini kullanarak illüstrasyonlarınıza yüksek kaliteli fotoğraflar ekleyin. Profesyonel düzeyde araçlarla, görsel iletişiminizde kullanılan fotoğrafların her çözünürlükte kesin ve okunabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

3D PDF oluşturma

Diğer görsel ve metin öğeleri ile birlikte 3D içeriği etkileşimli görüntüleme sağlayacak şekilde 3D PDF oluşturun. Çeşitli medyalarda yayınlamak için, Corel DESIGNER'da bir belgedeki tüm veri ve grafikler ile 3D PDF oluşturun. 3D PDF dosyaları, herhangi bir masaüstü veya dizüstü bilgisayarda yüklü olan ücretsiz PDF görüntüleyici uygulamalarda görüntülenebilir.

Corel Font Manager

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin, sık kullandığınız fontlarınızı yüklemeden kullanın ve ağ depolama özelliğini kullanarak fontlarla daha hızlı çalışın. Teknik resim projeleriniz için yazı tiplerini hızla bulun ve yükleyin, kolay erişim için yazı tiplerini düzenleyin veya gereksiz yazı tiplerini yönetin. Ek olarak online ve lokal fontlara göz atabilir ve arama yapabilir, font içindeki karakter setlerini önizleyebilir, font koleksiyonları oluşturabilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ! Gelişmiş otomasyon yetenekleri

Entegre Microsoft Visual Studio Tools for Applications (VSTA) ve Visual Basic for Applications (VBA) ile makrolar ve eklentiler oluşturun. Geliştiriciler, gelişmiş otomasyon arayüzünde çizim sayfasıyla etkileşebilen araçlar ve makrolar oluşturabilirler. Yeni sınıf ve metotları kullanarak, CorelDRAW Technical Suite içinde çok daha güçlü araçlar ve uygulamaları geliştiren makrolar oluşturabilirsiniz.

 

 

Hassas

Çok yönlü tasarım araçlarını kullanarak görsel olarak ayrıntılı belgeler oluşturmak için titiz spesifikasyonları uygulayın.

Tasarım araçları İzometrik çizim araçları Noktaları hizalama ve dağıtma Gelişmiş boyut araçları

YENİ VE GELİŞTİRİLDİ! Tasarım araçları

Yeni yüksek kalibreli özellikler ve işakışı verimliliğini hızlandıran işlevsellikle eşsiz bir üretkenlik elde edin. İzometrik çizim, ayrıntılı açıklamalar ve zengin boyutlandırma yetenekleri için doğruluk ve hassasiyeti garantileyen özel illüstrasyon araçlarından oluşan bir koleksiyonla teknik iletişim yeteneklerinizi ilerletin.

İzometrik çizim araçları

Dinamik olarak perspektifli düzlemde çizerek, montaj veya bakım için izometrik veya diğer paralel perspektifli teknik illüstrasyonlar oluşturun. Mevcut düzlemsel nesneleri, elle eğme ve döndürme açısını hesaplamak zorunda kalmadan istediğiniz bir düzleme yansıtın. Corel DESIGNER®’deki kullanıcı arayüzü denetimleriyle daha fazla hassasiyet ve kesinlik elde edin, böylece kullanıcılar, izometrik ve diğer projeksiyonlu çizim modlarında doğru ölçümleri kullanarak şekil çizebilir ve düzenleyebilir.

YENİ! Noktaları hizalama ve dağıtma

Bir seçimin sınırlayıcı kutusunu, sayfa kenarını veya merkezini, en yakın kılavuz çizgisini veya belirtilen bir noktayı kullanarak noktaları hizalayın ve dağıtın. Noktaları dağıtmak, aralarına yatay veya dikey olarak eşit aralar eklemek kadar kolay.

Gelişmiş boyut araçları

Gelişmiş ölçüm araçları sayesinde, ölçüm nesneleri çizmek ve yüzeye yansıtmak zorunda kalmayacaksınız. Dairesel ve çap gibi araçlarla, planlarda ölçüm değerlerini doğru gösterin. Ek olarak, yansıtılmış ölçüm seçenekleriyle yansıtılmış çizimleriniz hassas ve dinamik ölçüm çizgileri ve metinleriyle hızlıca dokümante edilebilir.

       

Hassas illüstrasyon araçları

Hassas sayfa tasarımı ve çizim araçları

Kolay not ekleme Çizim ölçek kontrolü

Hassas illüstrasyon araçları

Thread, Well, Cylinder ve Prism gibi yansıtılmış şekil araçlarıyla, teknik illüstrasyonlarınıza önemli ölçüde detay ekleyin. Cıvata, somun gibi şekilleri oluşturmak için yansıtılmış uzayda daha hızlı ve kolaylıkla yay ve oyuk çizin.

Hassas sayfa tasarımı ve çizim araçları

Nesne boyutları için çizgi kalınlığı ölçümleri tanıyan Outline Position seçeneklerini kullanarak amaçlanan çizimi doğru şekilde elde edin. Dinamik Kılavuzları kullanarak teknik resimdeki tüm unsurların hassas bir şekilde olması gereken konuma yerleştirin. Corel DESIGNER içindeki Parallel Drawing moduyla, boru ve kablo dahil olmak üzere tüm türdeki teknik grafiklerinizin çizimine hız katın.

Kolay not ekleme

Dinamik callout araçlarıyla önemli tasarım detaylarını ve anahtar bilgileri takip edin. Yapışkan notlar, kaynak nesneye bağlanarak veya yapışarak, nesne taşınırken veya düzenlenirken duruma göre güncellenir. Not metnini kaynak şekil meta verisine de bağlayabilirsiniz. Nesne meta verisi temelli notlar dinamiktir, güncellemelerin ve değişikliklerin verimli ve tutarlı bir şekilde takip edilmesini sağlar.

Çizim ölçek kontrolü

Çizim ölçek kontrolüyle illüstrasyonlarınızı ve diyagramlarınızı doğru ölçekte oluşturun. Geçerli çizim ölçeğini görüntüleyin, herhangi bir aşamada hazır ölçek setlerinden birini seçin veya özel bir ölçek uygulayın. Ek olarak, Corel DESIGNER bir 3D model görünümünden bir vektörel illüstrasyon aktarırken çizim ölçeğini koruru ve aktarılan çizimler doğru ölçekle görüntülenir.

 

 

Üretken

İşakışı verimliliğini hızlandıran yeni yüksek kalibreli özelliklerlerle eşsiz bir üretkenlik elde edin.

SharePoint CMS entegrasyonu AfterShot 3 HDR Çeviri Bellek Sistemi (TMS) işakışı 3D CAD yeniden kullanım yetenekleri

YENİ! SharePoint CMS entegrasyonu

CorelDRAW Technical Suite 2018 Enterprise lisans müşterileri, Corel DESIGNER ve CorelDRAW'ın Microsoft SharePoint sitelerine olan yeni bağlantı olanağıyla, benzersiz bir ek işbirliği ve paylaşım avantajları sunarak, kurumunuzun Belge Yönetim Sistemine (DMS) doğrudan görsel iletişim hazırlama uygulamanızın içinden doğrudan erişim sağlıyor.

 

YENİ! AfterShot 3 HDR

RAW veya JPEG fotoğraflara profesyonel düzeyde düzeltme ve geliştirme uygulamak için, yüklü olan programların içinden Corel® AfterShot™ 3 HDR programını indirin. AfterShot 3 HDR içindeki HDR modülünü kullanarak yüksek dinamik düzey (HDR) resimler oluşturun.

GELİŞTİRİLDİ! Çeviri Bellek Sistemi (TMS) işakışı

Tanımlayıcı metinler içeren illüstrasyonlar üretin, sonra doğrudan Çeviri Bellek Sistemine (TMS) aktarın ve çok dilli evrensel teknik yayınında kullanılmak üzere çevrilmiş sonuçlar için Corel DESIGNER'da işlem yapın. Artık, birden çok sütunu kapsayan metni biçimlendirebilir ve eksiksiz kullanıcı kılavuzlarını veya belgelerini yazabilmek için Corel DESIGNER'ı kullanabilirsiniz. Ardından, çeviri için kaynak dil metnini gönderin ve tek tıklamayla tam anlamıyla yerelleştirilmiş belgeler oluşturmak için çevirileri içe alın.

GELİŞTİRİLDİ! TERCİHE BAĞLI: 3D CAD yeniden kullanım yetenekleri

Animasyon araçları edinmek ve 3D CAD Mühendislik dosyalarıyla çalışmak için, XVL Studio 3D CAD eklentisini satın alın. XVL Studio 3D CAD Corel Edition, CATIA, Inventor, PTC Creo, SolidWorks, NX ve STEP, JT gibi 3D CAD paylaşım dosya formatları dahil olmak üzere 3D CAD sistemlerinden gelen montaj ve parçalara almanızı garantilemek için, doğal bir 3D CAD dosya formatı desteğini ekler.

Daha fazlası

       
3D CAD'den illüstrasyona otomatik güncelleme ve 3D yayınlama yeteneği Hotspot yetenekleri Nesne Stilleri Formül Düzenleyici

GELİŞTİRİLDİ! TERCİHE BAĞLI: 3D CAD'den illüstrasyona otomatik güncelleme ve 3D yayınlama yeteneği

Gelişmiş XVL Studio 3D CAD eklentisiyle, mühendislik verilerinin her değiştirilişinde çizimin güncellenmesi için akışkan Auto Detection and Update özelliğinden yararlanabilirsiniz. Hızlı paylaşım veya online ve mobil olarak yayınlama için animasyonlu 3D görsellerinizi 3D PDF veya XVL dosya formatında kaydedin.

Daha fazlası

Hotspot yetenekleri

Corel DESIGNER içindeki callout çizim araçlarını kullanarak teknik yayınlarda not şekillerime etkileşimli bir fonksiyonalite kazandırın. Object Data Manager penceresinde, herhangi bir grafik veya callout şekilleri için WebCGM metaverisi gibi metaveri alanlarını listeleyebilirsiniz. Nesne veri öğeleri düzenlenebilir, böylece şekilleri WebCGM çıktısı için hotspot olarak elle düzenlenebilir.

Nesne Stilleri

Nesne Stilleri, Renk Stilleri ve Renk Harmonisi ile projenize tutarlı bir görünüm, stil ve sayfa tasarımı kazandırmayı garantileyin. Corel DESIGNER içindeki gelişmiş Object Styles özelliğiyle, anahat rengi, çizgi stili, çizgi kalınlığı, hale, dolgu tipi ve rengi, metin stilleri gibi nesne stillerini yönetebilirsiniz. Sonrasında farklı projelerden erişip kullanabileceğiniz sembol kütüphaneleri oluşturabilirsiniz. Bir kere oluşturduğunuz stil tanımlarını yeniden kullanarak özel sembollerdeki bileşenlere uygulayın.

Formül Düzenleyici

Entegre Equation Editor ile teknik illüstrasyonların içine matematiksel formülleri düzenlenebilir nesneler olarak ekleyin. Matematik ve bilimsel formüller çizimin içine eklenerek görüntülenebilir, gerektiğinde değiştirilebilir. Eski CorelDRAW belgelerindeki mevcut formüller, açılarak veya içe alınarak Corel DESIGNER formülü şeklinde kullanılabilir.

       
QR Kod oluşturucu Arttırılan performans ve teknoloji    

QR Kod oluşturucu

Corel DESIGNER ile çizime* zaman kazandıran ve ölçeklendirilebilen kare kodlar ekleyerek, teknisyenlerin basılı belgedeki veya makine etiketindeki kare kodları kullanarak mobil aygıtlar aracılığıyla online belgelere ulaşmasını sağlayın.

YENİ! Arttırılan performans ve teknoloji

Çoklu monitör ve Ultra HD görüntüleme desteğinin avantajını yaşayın. Doğal 64-bit, çoklu çekirdek ve en yeni donanım desteğiyle, daha büyük dosyaları ve resimleri, bir kerede açın ve düzenleyin.

 

 

 

 

Yenilikçi

Eskiz, illüstrasyon ve teknik yazarlık için çığır açan araçları keşfedin.

WordPress'de Yayınlama Perspektif efekti uygulama Biteşlemlere zarf uygulama Zaman kazandıran LiveSketch™ aracı

YENİ! WordPress'de Yayınlama

İşinizi doğrudan uygulamanın içinden bir WordPress medya kitaplığına gönderin. Bu yeni işlevsellik, seçilen nesneleri veya tüm bir projeyi bir JPEG, GIF veya PNG dosyasına dönüştürmenizi ve daha sonra bir WordPress hesabına yüklemenizi sağlar.

YENİ! Perspektif efekti uygulama

Biteşlemlere, vektör nesnelere veya her ikisine birden doğrudan çizim penceresinde perspektif uygulayarak, hızlıca uzaklık ve derinlik yanılsaması yaratın. Teknik illüstrasyonları gerçek dünya senaryolarında sergilemek için mükemmel bir araç.

YENİ! Biteşlemlere zarf uygulama

Bir biteşlemin şeklini bir zarf içine yerleştirerek ve düğümlerini sürükleyerek etkileşimli olarak düzenleyin. Bir biteşlemi bir illüstrasyona, zarf ön ayarlarını kullanarak veya özel bir zarfı sıfırdan hazırlayarak karıştırın.

GELİŞTİRİLDİ! Zaman kazandıran LiveSketch™ aracı

Hareket halindeyken çizin ve tasarlayın! LiveSketch, Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi teknolojilerindeki son gelişmeleri temel alan, devrimsel bir araçtır. Serbest formda çizim hassas vektörel eğrilere dönüşür.

       

Microsoft Surface Dial desteği

Güçlü stylus yetenekleri

GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi  

GELİŞTİRİLDİ! Microsoft Surface Dial desteği

Microsoft Surface Dial gibi tekerlek aygıtları için gelişmiş desteği kullanın. CorelDRAW veya Corel DESIGNER'da dokunma ve tekeri tek başına kullanarak, alternatif ve daha sezgisel bir şekilde çalışın. Klavyenizi bir kenara koyun ve içeriğe dayalı, ekran üzerindeki kullanıcı arayüzünü deneyin.

GELİŞTİRİLDİ! Güçlü stylus yetenekleri

Wacom tabletleri ve aygıtlarının yanısıra Microsoft Surface gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletler için eklenen kontrollerle hızlı ve verimli çalışın. Silgi ucunun boyutunu değiştirmek için basıncı kullanın, eğimi ve yatmasını kalemin düzlüğüne ve dönüşüne bağlayın. Kalemi çevirdiğinizde, araç kutusunu gerekmeden anında Silgi aracı etkinleşir.

YENİ! GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi

Sistem kaynaklarınızı yormadan karmaşık vektör şekillerini yeniden konumlandırın ve düzenleyin. Grafik işleme birimi (GPU) kullanmak, bazı makinelerde Corel DESIGNER, CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT ile grafikleri görüntüleme, düzenleme ve manipüle etme işlemlerini hızlandırabilir.

 

 

 

Sezgisel

Kaynak dosyaları çıktıya açarken sizi mantıklı bir şekilde yönlendiren, kesintisiz bir iş akışını deneyimleyin.

Simetrik çizim modu Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın Tasarım varlıklarına kolay erişim

YENİ! Simetrik çizim modu

Basit nesnelerden gerçek zamanlı olarak karmaşık kaleydoskopik efektlere kadar çeşitli simetrik tasarımlar oluşturun, genellikle çok zaman harcayan bir iş akışı olanı otomatikleştirerek verimliliğinizi artırın.

 

YENİ! Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

Eğri çekilmiş fotoğrafları, düzleştirme çubuğunu fotoğraftaki bir öğeye etkileşimli olarak hizalayarak veya döndürme açısını belirterek düzeltin. Mükemmel sonuçlar için tüm kontrollere, dakikalar içinde kolaylıkla ekrandan veya özellik çubuğundan erişebilirsiniz.

YENİ! Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın

Etkileşimli Perspective Correction aracını kullanarak fotoğraflardaki binaların, yerlerin ve nesnelerin perspektifini ayarlayın. Tüm çekimi ayarlamak için sadece dört köşe noktasını bir şeklin köşelerine yerleştirin.

Tasarım varlıklarına kolay erişim

Dahili içerik asistanı Corel® CONNECT ile lokal ağınızda, web sitelerinde ve online portallarda arama yapın ve içeriklere kolaylıkla erişin. Varlıklarınızı, Corel DESIGNER, CorelDRAW, Corel PHOTO-PAINT ve Corel CONNECT tarafından paylaşılan tepsilerde organize ederek verimliliği arttırın. Content Exchange ve Microsoft OneDrive ile tepsi senkronizasyonu seçeneğinden yararlanın.

       
Dokunmatik dostu arayüz Dolgu ve şeffaflık konusunda tam kontrol    

Dokunmatik dostu arayüz

Dokunma veya kalemle hızlı ayarlamalar yapın. Touch çalışma arayüzü, sadece en sık kullandığınız araç ve komutları görüntüleyerek çizim pencerenizin boyutunu büyütür, ayrıca tek bir dokunmayla kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ! Dolgu ve şeffaflık konusunda tam kontrol

Corel DESIGNER, CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT'te dolgu ve şeffaflıklarla çalışırken ve bunları yönetirken verimliliğinizi artıracak ve gelişmiş performans sunacak, yeniden tasarlanan Dolgu ve Şeffaflık seçicisinin keyfini çıkarın.

 

 

 

 

 

Endüstri İşakışları

CorelDRAW® Technical Suite 2018, kuruluşların ürünlerinin gücünü ve çeşitliliğini görsel olarak iletmesine yardımcı olan uygun maliyetli araçlar sağlar. Dünya çapında bir dizi endüstride saygın bir teknik iletişim çözümü.

CorelDRAW Technical Suite'in kuruluşunuza zengin, yüksek kaliteli teknik dokümantasyon sağlama konusunda nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Otomativ & Makinacılık

Teknik belgeler ve resimli parça katalogları (IPC) için karmaşık tasarımları ve şemaları kolayca yorumlanabilen grafiklere ve çizimlere dönüştürün.

DAHA FAZLASI

Havacılık & Savunma

Montaj ve bakım talimatları için basılı ve etkileşimli elektronik teknik kılavuzlar (IETM) için teknik tasarımlar hazırlayın.

DAHA FAZLASI

Mimarlık, Mühendislik & İnşaat (AEC)

Çok katmanlı mühendislik planları, tasarımlar ve sunumlar haızrlayın.

DAHA FAZLASI

 

 

 

 

Yüksek Teknoloji & Telekomünikasyon

Gelişmiş teknik illüstrasyonlar ve şemalar oluşturun.

DAHA FAZLASI

Enerji, Petrol & Gaz

Tesis mühendisliği ve inşaat için çıktısı optimize edilmiş teknik çizimler.

DAHA FAZLASI

 

 

 

Sürüm Karşılaştırması

CorelDRAW Graphics Suite ve Technical Suite ürünlerimizdeki özellikleri için karşılaştırın ve
CorelDRAW Technical Suite 2018'deki yenilikleri önceki sürümleriyle kıyaslayın.

CorelDRAW Technical Suite Sürüm Karşılaştırması (PDF)
Hangi CorelDRAW ürünü sizin için daha uygun? (PDF)

 Corel DESIGNER® 2017= Özellik var
 Corel DESIGNER® 2017= Kısıtlı olarak var

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

CorelDRAW Technical Suite X7

Corel DESIGNER Technical Suite X5

Teknik tasarım varlıklarına erişim ve yeniden kullanım

YENİ SharePoint CMS entegrasyonu

Corel DESIGNER ve CorelDRAW'ın Microsoft SharePoint sitelerine yeni bağlanılabilirliğiyle, ek iş ortaklığı ve paylaşma olanakları edinin. Görsel iletişim hazırlama uygulamanızın içinden kurumunuzun Belge Yönetimi Sistemine (DMS) doğrudan erişim olanağı edinin.

 

 Corel DESIGNER® 2017

(CorelDRAW Technical Suite Enterprise lisansına özel)

     

En yeni dosya formatlarıyla uyumlu

100'den fazla güncel vektörel grafik, bitmap resim, belge ve diğer veri formatları, içe alma ve dışa verme yetenekleriyle desteklenmektedir. .SVG, .CGM, .DWG and .DXF, .PDF, TIFF ve Adobe CS/CC (AI, PSD) gibi zengin format kütüphanesi desteği.

100+
GELİŞTİRİLDİ!

100+
GELİŞTİRİLDİ!

100+

100+

100+

AutoCAD .DWG / .DXF desteği

Geliştirilmiş ve güncellenmiş .DWG (AutoCAD, CorelCAD™ ve diğerleri) ve .DXF desteği, kolay, hatasız veri dönüşümünü garantiliyor. .DWG/.DXF dosyası alırken veya bu formatlarda kaydederken düzenlenebilir ölçümlendirme için geliştirilmiş destek.

 Corel DESIGNER® 2017

 Corel DESIGNER® 2017

(GELİŞMİŞ)
(R2.5 – v2019)

 Corel DESIGNER® 2017

(R2.5 – v2017)

 Corel DESIGNER® 2017

(R2.5 – v2015)

 Corel DESIGNER® 2017

Micrografx Designer desteği (DSF, DRW, DS4)

Micrografx Designer desteği, eski dosyalarla sorunsuz çalışmanızı sağlar.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

3D içe alma

AutoCAD .DWG ve .DXF, 3D Studio (.3DS), IGES ve Virtual Reality Modelling Language (VRML) dahil olmak üzere 3D modelleri içe alın, görüntüleyin ve düzenleyin.

 

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

RAW fotoğraf makinesi desteği

RAW kamera dosyalarını doğrudan fotoğraf makinesinden alın, düzenleyin eşzamanlı olarak önizleyin.

 Corel DESIGNER® 2017

(GÜNCELLENDİ)

 Corel DESIGNER® 2017

(GÜNCELLENDİ)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Taranan mavi baskıların vektörleştirilmesi

Corel® PowerTRACE® ile biteşlem ve taranan resimleri yumuşak bir şekilde düzenlenebilir vektörel grafiklere dönüştürün.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Doğal 3D CAD desteği (tercihe bağlı eklenti)

CATIA, PTC Creo (eski Pro/ENGINEER), SolidWorks, Inventor, NX, IGES, STEP, JT dahil olmak üzere en yeni 3D CAD dosyalarını açın ve düzenleyin.

 

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!
(XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018)

 Corel DESIGNER® 2017

(Lattice3D Studio CAD Corel Edition)

 Corel DESIGNER® 2017

(Lattice3D Studio CAD Corel Edition)

 Corel DESIGNER® 2017

(Deep Exploration™ CCE)

Gelişmiş içerik yönetici

Geliştirilen Corel CONNECT™ sahip olduğunuz tüm içeriklerin yanısıra çevrimiçi üreticilerin içeriklerinde arama yapmanıza da yardımcı olur. Aynı anda birden fazla tepsiyle çalışın, birden fazla projeyle çalışanlar için büyük bir esneklik sağlıyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Tepsileri Microsoft OneDrive ile senkronize edin

Projelerinize bulut üzerinden diğer bilgisayar veya mobil cihazlarla erişebilmek için, Corel CONNECT tepsilerini Microsoft OneDrive ile senkronize edin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

CorelDRAW Technical Suite X7

Corel DESIGNER Technical Suite X5

Teknik çizimleri hassaslıkla çizin.

YENİ Simetrik çizim modu

Basit nesnelerden gerçek zamanlı olarak karmaşık efektlere kadar çeşitli simetrik tasarımlar oluşturun, genellikle çok zaman harcayan bir iş akışı olanı otomatikleştirerek verimliliğinizi artırın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

YENİ Noktaları hizalama ve dağıtma

Bir seçimin sınırlayıcı kutusunu, sayfa kenarını veya merkezini, en yakın kılavuz çizgisini veya belirtilen bir noktayı kullanarak noktaları hizalayın ve dağıtın. Noktaları dağıtmak, aralarına yatay veya dikey olarak eşit aralar eklemek kadar kolay.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

YENİ Perspektif efekti ekleyin

Biteşlemlere, vektör nesnelere veya her ikisine birden doğrudan çizim penceresinde perspektif uygulayarak, hızlıca uzaklık ve derinlik yanılsaması yaratın. Teknik illüstrasyonları gerçek dünya senaryolarında sergilemek için mükemmel bir araç.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

YENİ Biteşlemlere zarf uygulayın

Bir biteşlemin şeklini bir zarf içine yerleştirerek ve düğümlerini sürükleyerek etkileşimli olarak düzenleyin. Bir biteşlemi bir illüstrasyona, zarf ön ayarlarını kullanarak veya özel bir zarfı sıfırdan hazırlayarak karıştırın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Projeksiyonlu çizim araçları

Bir 3D resim illüzyonu oluşturmak için, izometrik, çapsal veya özel projeksiyonlar da dahil olmak üzere doğrudan paralel projeksiyonlu düzlemlerde çizin.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Geliştirilmiş izometrik çizim araçları

Corel DESIGNER®’daki arayüz denetimleriyle, projeksiyonlu eksenlerin aktif projeksiyon düzlemi ayarlarına göre ölçeklendirilmesi gibi işlemlerde daha fazla hassaslık ve doğruluk elde edin.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

3D’den teknik illüstrasyonlar

3D görünümleri net vektörel illüstrasyonlara dönüştürmek için “Send to Corel DESIGNER” özelliğini kullanın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

3D’den pazarlama grafikleri

Yeni “Send to CorelDRAW” özelliğini kullanarak, 3D görünümleri CorelDRAW ile yaratıcı tasarım çalışmaları için vektörel grafiğe dönüştürün.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

3D model ekleyin

Bir 3D modeli Corel DESIGNER belgesine yüksek çözünürlüklü önizlemesiyle birlikte etkileşimli bir 3D model (XVL dosyası) olarak aktarın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Anahat konumu

Yeni Outline Position aracıyla istenen çizim şekillerini çok daha hassas şekilde yakalayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Paralel çizgi çizim aracı

Corel DESIGNER içindeki Parallel Drawing moduyla, teknik grafiklerinizin çizimine hız katın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Dolgu ve şeffaflık konusunda tam kontrol

Degrade, biteşlem desen, vektörel desen ve taramalar konusunda tam kontrol vererek şimdiye kadar ki en güçlü dolgu motorunu deneyimleyin.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Tarama dolguları

Malzemeleri veya nesneler arası ilişkileri belirtmek için nesneleri vektörel tarama desenleriyle doldurun.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Formül Düzenleyici

Entegre Equation Editor ile teknik illüstrasyonların içine matematiksel formülleri düzenlenebilir nesneler olarak ekleyin.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Bağlantı çizgisi araçları

Akış şemalarına ve kurumsal diyagramlara hızlı ve kolayca gelişmiş bağlantı çizgileri ekleyin.

 Corel DESIGNER® 2017

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞMİŞ!
(hazırsetler, B-spline ve Bézier eğrileri içerir)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Projeksiyonlu ölçümlendirmeler

Projeksiyonlu ölçümlendirme seçenekleri, ölçümlendirme nesnelerini birden fazla adımda çizme ve projeksiyonlandırma gereksinimini ortadan kaldırır.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Çizim ölçek kontrolü

Hassas teknik illüstrasyonlar için çizim ölçeğini araç çubuğundan yönetin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Dinamik kılavuzlar ve hizalama araçları

Geçici kılavuzlar, nesneleri varolan öğelere göre hizalayarak oluşturduğunuzda, yeniden boyutlandırdığınızda veya taşıdığınızda görünür. Yer çekimi kenetlemesi, dinamik kılavuzlar ve hizalama kılavuzları, nesneleri tam olarak diğer nesnelerle ilişkili olarak konumlandırmaya yardımcı olur.

 Corel DESIGNER® 2017


 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞMİŞ!
(klavye kısayollarıyla yerçekimi kenetlenmesini içerir)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Not araçları

Tek tıklamayla öncü çizgileri, haleler, metinler ve daha fazlasıyla not ekleyin. Dinamik notlar kaynak nesne meta verilerine bağlanarak, hızlı ve kolay bir şekilde not güncellenmesini sağlar.

 Corel DESIGNER® 2017

(sadece temel 3-noktalı not)


 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞMİŞ!
(hazırsetler, haleler, dinamik ve bağlı notlar ile)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Hotspot yetenekleri

Corel DESIGNER içindeki Object Data Manager penceresini kullanarak, teknik yayınlardaki not ve diğer grafiksel şekillere etkileşimli bir fonksiyonalite kazandırın.

 

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Geometrik nesneleri iyileştirin

Gelişmiş Join Curves penceresini kullanarak eğrileri elipslere dönüştürün ve kopuk eğrileri düzeltin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Geliştirilmiş Çerçeve araçları

Boundary aracını veya Corel DESIGNER’daki Smart Fill aracını kullanarak çerçeve oluşturduğunda kullanıcıların eğrileri genişletmesine olanak tanıyan yeni bir seçenekle, verimliliği arttırın ve kenara kolayca erişin.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Geometrik bilgi iletişim kutusu

Nesne uzunluğu, çevresi ve alanı gibi geometrik bilgilere erişin.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

LiveSketch™ çizim aracı

Yapay Zeka ve Otomatik Öğrenme konusunda en son gelişmeleri temel alan, ileri teknoloji LiveSketch aracıyla doğrudan çalışmaya başlayın. Doğrudan kalemli bir aygıttaki serbest formdaki çizimlerinizi hassas vektör eğrilere dönüştürün. Daha da iyisi, kağıda taslak çizmek, taramak ve vektöre dönüştürümek gibi zaman kaybettiren işlemlerden kurtulun.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017    

Gelişmiş vektör önizlemeleri, özel nokta şekilleri ve tutaçlar

Önizleme, noktalar ve tutaçlar için özel renkler seçerek alltaki renklere rağmen görünmelerini sağlayın, nesneleri düzenlerken daha verimli olmanızda yardımcı olur. Ayrıca iş akışınıza en uygun olan nokta şekillerini seçin.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017    

Knife Aracı

Gelişmiş Knife aracı, vektörel nesneleri, metinleri ve biteşlemleri ayırmanızı sağlıyor. Tek tek nesneleri veya grupları belirli bir yol boyunca ayırabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Degrade dolgular

Eliptik ve dörtgensel degrade dolgular oluşturun, tek tek dolgu noktalarına şeffaflık uygulayın, dolguyu nesne içinde tekrarlayın, dolgunun dönme açısını ayarlayın ve degrade dolgu geçişini yumuşatın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Real-Time Stylus (RTS) desteği

Microsoft Surface ve gelişmiş stylus desteğiyle, çok daha doğal çizim deneyiminin keyfini çıkarın ve çok daha etkileyici sonuçlar elde edin. Uygulamalardaki boyama ve diğer fırça araçlarını kullanırken, basınç, hareket, eğim ve dönme işlemlerinin avantajını yaşayın. Herhangi bir çizimde fırça darbelerinizi kontrol etmek için dönüş, düzlük ve uzama ayarları ile deney yapın.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017    

Nesneleri gizleme ve görüntüleme

Corel DESIGNER ve CorelDRAW nesneleri veya grupları gizleme olanağıyla karmaşık projelerdeki nesneleri düzenlemenizde ve tasarımlarınızla denemeler yapmanızda kolaylık sağlıyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Vektörel nesneleri yumuşatma

Smooth aracıyla eğri nesnelerde tırtıkları düzeltin ve nokta sayısını azaltın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Ağ Dolgu

Çok daha akışkan renk geçişleriyle çok renkli renklendirilen nesneler tasarlayın. Şeffaflık seçeneğiyle belirli noktaların arkasında kalan nesneleri görüntüleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Eğri üzerinde haleler

Eğrilere hale uygulayarak diyagramların, talimatların ve akış şemalarının daha kolay okunmasını sağlayın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

YENİ Kesikli Çizgi ve Anahatlarda Köşe Kontrolü

Corel DESIGNER ve CorelDRAW 2018'de kesik çizgiler kullanan nesne, metin ve sembollerdeki köşelerin görünümü üzerinde daha fazla kontrol edinin. Mükemmel tasarlanmış ve tanımlanmış köşeler oluşturmak için, varsayılan ayarlara ek olarak iki yeni seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Gelişmiş çizgi stilleri

Farklı desenler oluşturmak için şekil, zikzak veya çoklu çizgi gibi geliştirilmiş çizgi stillerinden yararlanın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Tablolar

Metin ve grafikler için yapısal sayfalar oluşturmak için tablo oluşturun veya alın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

QR Kod oluşturucu

Corel DESIGNER ve CorelDRAW ile zaman kazandıran QR kodlar oluşturun ve bir çizime ölçeklenebilir QR kodlar ekleyin. Onaylama için İnternet bağlantısı gerekiyor

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

CorelDRAW Technical Suite X7

Corel DESIGNER Technical Suite X5

Görüntü işleme

YENİ AfterShot 3 HDR

RAW veya JPEG fotoğraflara profesyonel düzeyde düzeltme ve geliştirme uygulamak için, yüklü olan programların içinden Corel AfterShot™ 3 HDR programını indirin. AfterShot 3 HDR içindeki HDR modülünü kullanarak yüksek dinamik düzey (HDR) resimler oluşturun.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

YENİ Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

Eğri çekilmiş fotoğrafları, düzleştirme çubuğunu fotoğraftaki bir öğeye etkileşimli olarak hizalayarak veya döndürme açısını belirterek düzeltin. Mükemmel sonuçlar için tüm kontrollere, dakikalar içinde kolaylıkla ekrandan veya özellik çubuğundan erişebilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

YENİ Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın

Etkileşimli Perspective Correction aracını kullanarak fotoğraflardaki binaların, yerlerin ve nesnelerin perspektifini ayarlayın. Tüm çekimi ayarlamak için sadece dört köşe noktasını bir şeklin köşelerine yerleştirin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Fotoğraf düzenleme uygulaması dahil

Fotoğrafları ve resimleri ayarlamak ve iyileştirmek için profesyonel bir görüntü işleyici kullanın.

 Corel DESIGNER® 2017

(Corel PHOTO-PAINT 2018)

 Corel DESIGNER® 2017

(Corel PHOTO-PAINT 2018)

 Corel DESIGNER® 2017

(Corel PHOTO-PAINT 2017)

 Corel DESIGNER® 2017

(Corel PHOTO-PAINT X7)

 Corel DESIGNER® 2017

(Corel PHOTO-PAINT X5)

Yüksek kaliteli 3D render

Dokular, ışıklar, gölge haritalama ve ortam oklüzyonu gibi gölgeleme yetenekleriyle, 3D görünümleri Corel PHOTO-PAINT ile profesyonel fotoğraf düzenleme için foto-gerçekliği görünümde kaydedebilirsiniz.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Healing Clone

Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni Healing Clone aracı, rengi etrafındaki alana uyan bir bölgeden örnek desen alarak sorunlu bölgeleri temizlemenizi sağlıyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Gaussian Blur efekti

Corel PHOTO-PAINT içindeki Gaussian Blur özel efekti, resimlerinizi kalıcı olarak değiştirmeden flulaştıran lensler olarak kullanılabiliyor

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Etkileşimli fırça darbesi şeffaflığı ve yumuşatma

Klavye tuşlarını kullanarak fırça darbelerinin şeffaflığını ve yumuşaklığını etkileşimli olarak ayarlayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Özel efektler

Corel PHOTO-PAINT, Bokeh blur, Colorize, Sepia Toning ve Time Machine gibi fotoğraf makinesi efektlerini sunuyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

İçinden Geç Birleştirme Modu

Bir lensi veya efekti bir grup nesneye uygulayarak büyük kontrol sahibi olun.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Düzlemsel Maske aracı

Corel PHOTO-PAINT programındaki yeni Planar Mask aracını kullanarak paralel çizgiler arasında kenarları yumuşatılmış, düzenlenebilir bir yüzey oluşturun. Blur efekti ile birleştirerek, düzlemsel maske dışındaki bölgeyi flulaştırarak belirli bir nesneye odaklanabilir, böylece alan derinliği oluşturabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Lens düzeltmesi

Straighten Image iletişim kutusundaki yeni Correct lens distortion sürgüsünü kullanarak içe ve dışa bombe deformasyonunu kaldırarak resimlerinizi düzeltin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Smart Carver

Fotoğrafta istenmeyen bölümleri çıkarırken eş zamanlı olarak fotoğrafın boyut oranını güncelleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Ton eğrisi ayarlamaları

Resim tonlarını çok daha hassas şekilde ayarlayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Image Adjustment Lab

Güçlü Corel PHOTO-PAINT uygulamasıyla fotoğrafları kolay ve verimli bir şekilde düzenleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Cutout Lab

Bir işaretleyiciyle seçimin etrafında bir çizgi çizin ve fotoğrafın kullanılacak bölümünden kaldırılacak arka planın verimli bir şekilde belirlenmesine izin verin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

CorelDRAW Technical Suite X7

Corel DESIGNER Technical Suite X5

Stili ve tutarlılığı koruyun

Nesne Stilleri ve Stil Setleri

Tasarım projelerinde dışarıdan başvurulan semboller ve sayfa düzenlerinde bile stillerin tutarlığını garantileyin. Yaptığınız değişikliğin anında tüm projeye uygulanması için Stil Setlerini kullanın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Nesne Stilleri önizlemesi

Object Styles penceresindeki yeni pencerede uygulamadan önce stili önizleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Renk Harmonileri

Bir belgedeki renk stillerini gruplayarak, farklı renk şemaları kullanan seçenekler oluşturun.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Renk yönetimi

Default Color Management Settings iletişim kutusunda, renkleri en hassas şekilde oluşturmak için uygulama renk politikalarını belirleyerek daha fazla kontrole sahip olun.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Windows Renk Sistemi Desteği

Corel ve Microsoft uygulamaları arasında kolay renk eşleştirmesi.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Adobe Color Management Modulü

Corel ve Adobe uygulamaları arasında kolay renk eşleştirmesi.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Sayfa numaralandırma

Belgedeki tüm sayfalara sayfa numarası ekleyin, ister belirli bir sayfadan başlayın, ister belirli bir sayıdan. Sayfa eklediğinizde veya çıkardığınızda sayfa numaraları otomatik olarak güncellenir.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Master Katmanlar

Teknik iletişim belgelerine sayfaya özel üstbilgi, altbilgi ve sayfa numaraları ekleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Özel karakterler, semboller ve şekiller

Yenilenmiş Insert Character penceresi, seçili olan yazıtipindeki tüm karakter, sembol ve karakterlere erişmenizi sağlayarak aradığınız karakteri bulmanızı ve belgeye eklemenizi kolaylaştırıyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Yazıtipi katıştırma

CorelDRAW veya Corel DESIGNER belgesini kaydederken yazıtiplerini de dosyaya ekleyerek dosyayı gönderdiğiniz kişinin belgeyi tam olarak tasarlandığı gibi görüntülemesini, yazdırmasını ve değiştirmesini garantileyebilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Font Manager

Corel Font Manager, fontlarınızı ve font gruplarınızı yönetmenizi, organize etmenizi ve aramanızı kolaylaştırıyor, tipografi iş akışınızın tüm aşamalarında kontrolünüzü sağlayacak araçları sağlıyor.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017    

Font listesi kutusu

Corel DESIGNER, CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içindeki yeni font listesiyle fontları kolaylıkla görüntüleyebilir, filtreleyebilir ve bulabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017    

Gelişmiş OpenType desteği

İçeriksel ve biçimsel alternatifler, kesirler, bağlantılar, sıra sayıları, süslemeler, küçük büyük harfler, işaretler gibi gelişmiş OpenType tipografi özelliklerinin avantajını yaşayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Karmaşık betik desteği

Bütünleşik metin motoru, Asya ve Orta Asya dillerindeki karakterlerin doğru görüntülenmesini garantileyen bir dahili karmaşık betik desteği sunmaktadır.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

CorelDRAW Technical Suite X7

Corel DESIGNER Technical Suite X5

Teknik iletişim standartlarında yayınlayın

YENİ WordPress'de Yayınlama

İşinizi doğrudan uygulamanın içinden bir WordPress medya kitaplığına gönderin. Bu yeni işlevsellik, seçilen nesneleri veya tüm bir projeyi bir JPEG, GIF veya PNG dosyasına dönüştürmenizi ve daha sonra bir WordPress hesabına yüklemenizi sağlar.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

PDF çıktı

En son Adobe Acrobat dosyaları, yükseltilen güvenlikli şifreleme ve ISO-uyumlu PDF/A arşivleme formatı desteğiyle PDF dosyaları oluşturun.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

3D PDF yayınlama

Diğer görsel ve metin öğeleri ile birlikte 3D içeriği etkileşimli görüntüleme sağlayacak şekilde 3D PDF oluşturun.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Çeviri Bellek Sistemi (TMS) desteği

Corel DESIGNER grafik dosyasındaki metin içeriğini XLIFF standardına göre Translation Memory Sistemlerine (TMS) göndererek, TMS'den gönderilen çevrilmiş içeriği kullanabilir, farklı dilleri kullanan firmalarla çalışabilirsiniz.

 

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

CGM V4 (WebCGM, ATA Grexchange, ActiveCGM)

Hotspot içeren etkileşimli teknik belgeler için endüstri standardı CGM profillerle çalışın. Corel DESIGNER 2018, ATA iSpec 2200 2016.1 sürümüne kadar (dahil) desteğini içeren gelişmiş bir CGM kaydetme iletişim penceresi sunuyor.

 Corel DESIGNER® 2017

(sadece
WebCGM 1.0)

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

WebCGM 2.0, 2.1 + S1000D desteği

Etkileşimli Elektronik Teknik Manüeller (IETM) ve İllüstrasyonlu Parça Katalogları (IPC) için standartlaştırılmış teknik illüstrasyonları oluşturun, dosya alışverişi yapın ve paylaşın, S1000D Issue 2.3 – 4.2 desteği içeriyor.

 

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!
(S1000D 4.2)

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!
(S1000D 4.1 sürümüne kadar)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

SVG çıktı

Çizimleri SVG veya ölçeklendirilebilen grafiklerin çevrimiçi yayınlaması için HTML 5 standartının desteklediği vektörel grafik formatlarında yayınlayın. Arka plan görevi olarak otomatikleştirildiğinde, Teknik Dokümantasyon sistemleri ve herhangi bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) ile gelişmiş entegrasyon sağlar.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

EPS Level 3 desteği

Tam destekle Postscript 3 dosyalarını açın veya bu formatta kaydedin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Ön Kontrol

Yazdırma, dışa verme veya PDF olarak yayınlamadan önce kalite kontrolü yapın. Ön kontrol, sorunları ve çıkma olasılığı olan sorunları belirleyerek bunları çözme konusunda önerilerde bulunur.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Ekranda renk provası

Çalışmanızın ve renlerin farklı çıkış aygıtlarında ve diğer uygulamalarda nasıl görüneceğini güvenilir bir şekilde önizleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Online ve mobil aygıtlar için 3D yayınlayın

Ücretsiz Lattice3D Player ve iXVL uygulamalarıyla 3D modellerinizi online veya mobil aygıtlarda görüntülenmek üzere XVL formatında kaydedin ve paylaşın.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

CorelDRAW Technical Suite X7

Corel DESIGNER Technical Suite X5

Kullanıcı Arayüzü

Dokunmatik dostu arayüz

Tablet Modu desteği hareket halindeyken çizim ve dokunarak veya bir stylus ile hızlı düzeltmeler yapmanızda yardımcı oluyor. Ek olarak yeni Touch çalışma arayüzü, çizim penceresini sadece çok kullandığınız araç ve komutları içerecek şekilde büyüterek arayüzünüzü akışkanlaştırır.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Microsoft Surface desteği

CorelDRAW Graphics Suite ve Technical Suite 2018, Windows 10’da doğal Microsoft Surface Dial desteği sunar. Paketteki CorelDRAW, Corel DESIGNER ve Corel PHOTO-PAINT uygulamalarını kullanarak, teknolojiyle oluşturma ve etkileşime girmenin en benzersiz yollarından birini deneyimleyin.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017    

Eski çalışma arayüzlerini içe alma

Masaüstü ortamınızı, en iyi çalışacağınız şekle dönüştürün. CorelDRAW Technical Suite 2018, öncesine kıyasla çok daha fazla arayüz özelleştirme olanağı sunarak, tasarım ortamınızı benzersiz bir görünüme dönüştürmenizi sağlıyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Karşılama Ekranı

Welcome Screen (Karşılama Ekranı) üzerindeki yeni Product Details (Ürün Detayları) sayfası, paket ve kullanıcı hesabınız hakkındaki en yeni bilgiler için tek merkezli bir kaynak. Ürününüz veya aboneliğiniz, hesap durumunuz, ürün güncellemeleri, geçerli kaynaklar, arayüz seçimi ve Yükseltme Koruma Programı hakkında bilgi alabilirsiniz

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Çalışma Arayüzleri

Farklı uzmanlık düzeyleri ve belirli görevler için tasarlanan çalışma arayüzleri arasından seçim yapın: Page Layout ve Illustration, uzun süredir kullananlar için Classic seçeneği, yeni başlayanlar için Lite seçeneği, izometrik illüstrasyon yapan profesyoneller için Technical Illustration, akış şeması ve diyagramlar hazırlayan profesyoneller için Diagramming, görünümü Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator programlarına benzer arayüzler.

 Corel DESIGNER® 2017

 Corel DESIGNER® 2017

(Teknik İllüstrasyon & Diyagramlama dahil)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

UltraHD ekran desteği

Yüksek DPI ekranlar için güncellenmiş arayüz ve destek, uygulamaları UltraHD (ultra yüksek tanım) monitörlerde bile rahatlıkla görüntüleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Gelişmiş çoklu monitör desteği

CorelDRAW, Corel DESIGNER ve Corel  PHOTO-PAINT,  desteklenen tüm işletim sistemlerinde, çeşitli çözünürlüklerde birden fazla monitör arasında güvenilir görünüm sağlayacak şekilde çalışır.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Tamamen ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen arayüz

Güncellenen ve tamamen özelleştirilebilen arayüzle tasarım alanınızı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Yeniden tasarlanan ikonlar görünüm ölçeğini %250’ye kadar çıkarmanızı sağlıyor. Bir tema seçerek uygulama arkaplanını açıklaştırabilir veya koyulaştırabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Basit Özelleştirme

Quick Customize düğmelerini kullanarak araç kutusunu, pencereleri ve özellik çubuklarını ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Çoklu belge arayüzü

Birden fazla belgeyle sekmeli görünümde çalışın.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Belgeleri ayırın

Birden fazla belgeyle çalışırken, bir belgeyi ayırarak uygulama penceresinin dışına taşıyabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

CorelDRAW Technical Suite X7

Corel DESIGNER Technical Suite X5

Performans, hız ve verimlilik

Daha hızlı açılma

Daha hızlı başlayarak doğrudan çalışmaya başlayın! Açılma süresi performans geliştirmeleri sayesinde azaldı, böylece her zamankinden daha hızlı çalışmaya başlayabilirsiniz.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

     

YENİ GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi

Sistem kaynaklarınızı yormadan karmaşık vektör şekillerini yeniden konumlandırın ve düzenleyin. Grafik işleme birimi (GPU) kullanmak, bazı makinelerde Corel DESIGNER, CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT ile grafikleri görüntüleme, düzenleme ve manipüle etme işlemlerini hızlandırabilir.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

Doğal 64-bit sistem

Büyük dosyalar ve resimlerle çalışırken, doğal 64-bit uygulamaların avantajlarını yaşayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Windows 10 için iyileştirildi

Windows 10 desteğiyle, CorelDRAW programlarını en son Windows işletim sisteminde güvenle kullanın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Çok çekirdek desteği

Bilgisayarınızın gücünü arttıran çoklu çekirdek işlemedeki geliştirmelerin sağladığı güçlü performansla işlerinizi çok daha hızlı tamamlayın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

Bağlama duyarlı Object Properties penceresi

Yeniden tasarlanan Object Properties penceresi, bir kerede sadece bir biçimlendirme kontrolü grubunu gösteren yeni sekme seçeneğiyle sadece belirli bir göreve odaklanmanızı kolaylaştırıyor. Nesneye bağlı biçimlendirme seçenekleriyle tasarımınızı geliştirin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Serbest Seçim aracı

Freehand Pick aracıyla, etrafında serbest seçim çerçevesini sürükleyerek bir nesne veya nesne grubu seçin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

CorelDRAW dahil

Grafik tasarım merkezi CorelDRAW ile çeşitli vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı projelerini üstlenin.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

YENİ Varsayılan klasör konumu

Tasarım öğelerini kolaylıkla bulun ve paylaşın! Varsayılan klasörleri kullanmak yerine içeriği depolayacağınız yeri siz belirleyin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017      

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

CorelDRAW Technical Suite X7

Corel DESIGNER Technical Suite X5

İçerik

Semboller (referanslı grafik nesneleri)

Bir nesneyi bir kez tanımlayıp güncelleştirerek ve birçok kere yeniden kullanarak, dosya boyutunu azaltın ve ortak nesneler üzerinde çalışın. Dahili sembol kütüphaneleri aracılığıyla 4000’den fazla sembole erişin ve standart bileşenler için özel kütüphaneler oluşturun.

  Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Profesyonel clipart*

Tasarımlarınız ve projeleriniz için 10.000’den fazla clipart resim ve 2000’den fazla araç şablonuyla tasarıma hemen başlayın

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Yüksek kalitede fotoğraflar*

2000 yüksek kaliteli fotoğraflarla tasarımlarınızı geliştirin.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Geliştirilmiş yazıtipleri*

1000’den fazla profesyonel yazıtipi içeren kapsamlı font seçeneklerden seçim yapın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Tasarım şablonları*

375’den fazla profesyonelce tasarlanmış şablonla hızlı başlayın

 Corel DESIGNER® 2017

 Corel DESIGNER® 2017

(40+ teknik ANSI, DIN ve ISO standardında şablonlar dahil)

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

CorelDRAW Technical Suite X7

Corel DESIGNER Technical Suite X5

Dağıtım ve Otomasyon

Windows Installer (MSI) desteği

MSI desteğiyle yazılımı verimli bir şekilde dağıtın, BT çalışanları için Dağıtım Kılavuzu bulunmaktadır.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Çok dilli yazılım dağıtımı

Çoklu lisans satın aldığınızda (bakım ile veya abonelik lisansı) CorelDRAW ürünleri, tek bir pakette çok dilli veya tüm olası dillerde yükleme yapabileceğiniz dağıtma paketi oluşturma şansı tanır.

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017

GELİŞTİRİLDİ!

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Otomasyon olanakları

Bütünleşik otomasyon arayüzünü kullanarak makrolar ve eklentiler oluşturun. Content Management Systems (CMS), Product Lifecycle Management (PLM) ve Product Data Management (PDM) sistemleri için kolaylıkla bağlantı oluşturun.

 Corel DESIGNER® 2017

(VBA 7.1
& VSTA 2017)

 Corel DESIGNER® 2017

(VBA 7.1
& VSTA 2017)

 Corel DESIGNER® 2017

(VBA 7.1
& VSTA 2015)


 Corel DESIGNER® 2017

(Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) 7.1 & VSTA 2012)


 Corel DESIGNER® 2017

(VBA 6.4 & Microsoft
Visual Studio® Tools for Applications)

 

CorelDRAW® Graphics Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2018

CorelDRAW Technical Suite 2017

CorelDRAW Technical Suite X7

Corel DESIGNER Technical Suite X5

Satın alma Seçenekleri

Yükseltme Koruma Programı

Yeni, ekonomik CorelDRAW Yükseltme Koruma Programıyla güncel kalın. Bu edinmesi kolay plan, tüm uygulamalarıyla birlikte en son CorelDRAW sürümünü sunuyor.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017    

Çok Kullanıcılı Lisans

Çok kullanıcılı lisans satın alın ve tüm lisanslı kullanıcılar tarafından kullanılmak üzere tek bir seri numarası ile yüklemek, cazip indirimler ve yazılım dağıtım seçeneklerinden yararlanın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Kalıcı Lisanslama seçeneği

Yazılıma kalıcı olarak sahip olmak için, kutu/indirme veya çoklu lisans şeklinde kalıcı lisans satın alın.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017

Abonelik Lisanslama seçeneği

Tek kullanıcılı veya çok koltuklu lisanslar için abonelik teklifi ile CorelDRAW ürününüzden daha fazlasını alın. Yıllık abonelik size, yazılımı sizin ihtiyaçlarınıza göre kullanmanız için başka bir seçenek sunar.

 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017 Corel DESIGNER® 2017  

*Bu araç koleksiyonuna sahip olabilmek için İnternet bağlantısına ihtiyacınız olacak. CorelDRAW Technical Suite 2018 satın almak ve kaydetmek gerekmektedir.

 

 

Ana Uygulamalar

 • Corel DESIGNER® 2018: Bu uzmanlaşmış uygulama, teknik illüstratörlerin ve teknik grafik kullanıcılarının taleplerini karşılayan, hassas vektörel çizim, sayfa tasarımı ve diyagram araçları sunarak, teknik grafik iş akışını düzene sokar.
 • CorelDRAW® 2018: Bu sezgisel vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı uygulaması, Corel DESIGNER için mükemmel bir iş ortağıdır. Grafik kullanıcılarına, pazarlama materyali çıktıları gibi daha sanatsal çalışmalar için ideal olan ek yaratıcı grafik ve tasarım araçları sunar.
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2018: Bu profesyonel görüntü düzenleme uygulaması, hem teknik iletişim hem de yaratıcı grafik projeleri için fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde rötuşlar ve geliştirir.
 • XVL Studio 3D CAD Corel Edition: Bu 3D düzenleme uygulaması, patlatılan görünümlerin oluşturulması gibi kesit ve 3D öğe modifikasyonları dahil olmak üzere 3D görünümlerden vektörel illüstrasyonlar ve foto-gerçekçi görünümler oluşturmanızı sağlar.
 • Corel Font Manager™ 2018: Lokal ve Content Exchange'deki online fontları bulmanızı, organize etmenizi ve önizlemenizi sağlayan, bağımsız bir font yönetimi programı
 • Corel® PowerTRACE® 2018: Corel DESIGNER ve CorelDRAW programlarıyla bütünleşik olan bu esnek araç, taranan mavi baskılar gibi bitmap resimleri hızlı ve doğru şekilde düzenlenebilir vektörel grafiklere dönüştürmenizi sağlar.
 • Corel® CONNECT™ 2018: Bu tam ekran tarayıcı, sizi paketteki dijital içerik kütüphanesine bağlar, bilgisayarınızda, lokal ağınızda ve online kaynaklarda arama yaparak bir illüstrasyon için mükemmel görüntüyü kolaylıkla bulmanızı sağlar. Tamamen bütünleşiktir, Corel DESIGNER, CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT içinde pencere olarak da kullanılabilir.
 • XVL Player: Corel DESIGNER 2018 ile bütünleşik olan bu 3D görüntüleyici, teknik illüstrasyonlardaki 3D veri varlıklarının içe alınmasını sağlar. 3D görüntülerin ve görüntüleme modunun değiştirilmesi olanağı sağlar.
 • Corel CAPTURE™ 2018: Bu araç, tek tıklamayla bilgisayar ekranınızdan resim yakalar, özellikle kullanım kılavuzu gibi görsel yazılım dokümantasyonu oluşturanlar için kullanışlı bir uygulama.
 • Corel AfterShot™ 3 HDR: Bu fotoğraf düzenleyici, HDR resimler oluşturmanızı ve RAW veya JPEG fotoğraflarda düzeltme ve geliştirmeler yapmanızı kolaylaştırıyor
 • BenVista PhotoZoom Pro 4: Bu eklenti, kullanıcıların Corel PHOTO-PAINT programındaki dijital resimleri dışa vermelerini ve büyütmelerini sağlar

Destekleyen uygulamalar

 • Microsoft® Visual Basic® for Applications: Bu bütünleşik geliştirme ortamının 64-bit desteği var ve görevleri otomatikleştirerek iş akışınızı akışkanlaştırır
 • Microsoft® Visual Studio® Tools for Applications: Bu araç seti .NET framework gücünü içerir, böylece geliştiriciler, görevleri otomatikleştirmek ve fonksiyonaliteyi arttırmak için zaman kazandıran eklentiler oluşturabilirler.
 • Duplexing wizard: Bu sihirbaz iki yüzlü yazdırma işinizi optimize etmenizde yardımcı olur.
 • Barcode wizard: Bu sihirbaz, çok sayıda endüstri standartı formatta barkodlar oluşturmanızda yardımcı olur.

İçerik

 • 4000’den fazla endüstri standardı Mimari, Elektrik, Genel, Mekanik ve Araç sembolleri
 • 40’dan fazla teknik ANSI, DIN ve ISO standartında şablon dahil, 350’den fazla şablon
 • 10.000 yüksek kaliteli clipart ve resim
 • 2.000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve OpenType font
 • 500’den fazla etkileşimli çerçeve ve fotoğraf çerçevesi
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Dokümantasyon ve Eğitim

 • Online Yardım dosyaları (İngilizce)
 • Online Kullanıcı Kılavuzları (PDF formatında - İngilizce)
 • Video eğiticiler (İngilizce)

 

 

 

CorelDRAW Technical Suite 2018 sistem gereksinimi

 • Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümleri), en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
 • Intel Core i3/5/7 veya AMD Athlon 64
 • 2 GB RAM
 • Sabit diskte 1 GB boş alan (içerikler olmadan yükleme için)
 • Çok dokunmalı ekran, tablet veya fare
 • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası
 • Microsoft .NET Framework 4.6
 • İnternet bağlantısı*

XVL Studio 3D CAD Corel Edition (tercihe bağlı eklenti) sistem gereksinimi

 • 3D CAD verisini dönüştürmek için önerimiz:
 • Microsoft Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7 (64-bit sürümü), en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
 • 8 GB RAM veya fazlası
 • 1280 x 800 veya daha yüksek monitör çözünürlüğü
 • Online etkinleştirme ve güncellemeleri yüklemek için internet bağlantısı gerekiyor

XVL Studio 3D Corel Edition, CorelDRAW Technical Suite 2018 paketi içindedir ve birlikte yüklenir. Tercihe bağlı XVL Studio 3D CAD Eklentisi, bütünleşik uygulama için en fonksiyonalitelerin kilidini açar.

 

*Not: Yazılım bileşenlerinin bazılarına, online içerik ve özelliklere erişebilmek için, CorelDRAW Technical Suite 2018 paketinin yetkili bir sürümü ve İnternet bağlantısı gerekir.

 

İlgili Resimler

 • background