SATIN AL

Corel Painter 2019

 

 • YENİ Performans geliştirmeleri
 • YENİ Kullanıcı arayüzü geliştirmesi
 • YENİ Fırçalar ve desenler
 • YENİ Renk işakışı

 

 

Tüm dünyada sanatçıların ençok tercih ettiği boyama yazılımı

En gerçekçi ve profesyonel dijital sanat stüdyosuyla resim mükemmelliği elde edin. Painter® 2019, herhangi bir illüstratör, fotoğrafçı veya resim sanatçısını memnun etmek için Natural-Media® ve sınırsız sanat malzemeleri sunar.

PROFESYONELLER tarafından PROFESYONELLER için oluşturuldu

İster geleneksel sanattan dijital sanat yazılımlarına geçiş yapmak isterse sadece dijital dünyada resim yapmak istiyorsanız, Painter beklentilerinizi aşacaktır. Geleneksel deneyime titizlikle bağlı olmak, çizerlerin, ressamların ve fotoğraf sanatçılarının ihtiyaçlarını fazlasıyla karşıladığımızdan emin olmak için çeşitli sanatçılardan oluşan danışma kuruluna güveniyoruz.

Çağdaş kullanıcılar tarafından istenen güncellemeler

Boyama işleminizi merkeze almak için daha koyu bir temayı ortaya çıkaran, taze ve dönüştürülmüş bir kullanıcı arayüzüyle çalışın. Tam yaratıcı potansiyelinizi etkileyebilecek birkaç kusuru gidererek görüşünüzü kusursuz bir şekilde yürütmenizi sağladık.

 

Uyumluluk ve inanılmaz performans

AVX2 uzantıları ve kapsamlı kod optimizasyonlarını kullanan çok çekirdekli işlemciler ve CPU'lar için geliştirilmiş destek sayesinde, bu Painter en hızlı sürüm. Windows çok dokunmalı kaydırma, yakınlaştırma ve döndürme muhteşem. Wacom tabletle boyama ve dolaşma rüya gibi. Ve .PSD dosyalarınızı destekleyeceğiz.

 

Dev fırça koleksiyonu

900'den fazla ilham verici fırçayla yaratıcı keşiflerinize başlamayı hayal edin. En yeni versiyonumuzda, 36 YENİ ve çeşitli fırçaların yanısıra dünyanın en gerçekçi Natural-Media® ve özel Parçacıklar, Desen Kalemleri, Kalın Boya fırçaları ve çok daha fazlası var!

 

Kompozisyon kılavuz

Painter’ın çok yönlü Altın Oran, Üçler Kuralı, Perspektif Kılavuzları, Profesyonel Fotoğraf-Boyama araçları, Dokular, Degradeler, Seçimler ve başeserinizi oluştururken size adım adım rehberlik eden uygulama içi öğrenim olanağıyla resminizin mükemmel olmasını sağlayın.

 

Tamamen özelleştirilebilir

Kendi tarzınızda boyayın. Özelleştirin veya başkalarıyla paylaşın, istediğiniz her şeyi içe aktarın: Fırçalar, Özel Paletler, Kağıtlar, Akış Haritaları, Renkler, Dokular, Desenler, Degradeler, Püskürtücüler, Bakışlar, Örgüler, Resimler ve Seçimler. Boyama programınızda başka şeyler de olmasını mı istiyorsunuz? Öğrenebilmemiz için [email protected]l.com adresine iletin.

 

 

Hangi sanatsal stil size ilham veriyor?

Çalıştığınız sanat türüne ait seçenekleri keşfetmek için aşağıdaki resimlerinden birine tıklayın.

Fotoğraf Sanatı
Güzel Sanatlar
Manga ve Çizgi Roman
Konsept Çizim
İllüstrasyon

 

 

Başarmak için ihtiyaç duyduğunuz her şey

 

Uzman Ressamlardan ilham alıp öğrenmek, mükemmel boyama çözümleri sunan ek fırça paketlerini indirmek, yeni video dersleri ve web seminerleriyle öğrenmek, sanatsal çalışmalarınızda başarılı olmanız için tüm gerekenleri sunuyoruz.

 

Painter Ustaları

Painter Ustalarıyla tanışın — konularında üstünlük gösteren ve zirvede olan, yetenekli illüstratörler, ressamlar ve fotoğraf sanatçıları. Bu özel sanatçı grubu, her seviyedeki Painter sanatçılarına ilham verecek, motive edecek ve eğitecektir.

Daha fazlası

Fırça Paketleri

Her türlü boyamayı geliştirmek için olağanüstü yaratıcı fırça paketlerimize göz atın. Mükemmel fırça paketi çözümüyle işakışınızı sadeleştirin!

Daha fazlası

Öğrenme

İhtiyacınız olanı bulun! Discovery Center sitemizde yüzlerce video sizi bekliyor. Uygulamanıza yönelik ipuçlarını öğrenmek için Painter sürümüne göre arayın. Tasarımlarınızı paylaşın, ipuçlarını değerlendirin, web seminerlere kaydolun ve yarışmalara girin—tümü eğitim portalımızda.

Daha fazlası

 

 

Painter. Sadece boyamadan fazlası.

Painter 2019, nihai sanatsal şaheserinizi hazırlamanız için profesyonel araçlarla doludur.

 

Fırçalar Kompozisyon Yapılandırma

 

 

 

Fırçalar

Dijital sanat stüdyomuza gidin ve seçtiğiniz herhangi bir medyayla boyayın.

Desen Kalemleri

YENİ!

Damgalar

YENİ!

Gerçek Suluboya

GELİŞTİRİLDİ!

Desen Kalemleri

Bu benzersiz fırçalar, 2019 versiyonumuzda seçim yapabileceğiniz 5 yeni desenle, heyecan verici desenler içeren vizyoner fırça dabeleri üretir. Varolan kütüphaneden seçin veya kendinizinkini oluşturun.

Damgalar

Dövme, yara izleri, çizikler, çukurlar, ağaçlar ve daha fazlası gibi konsept ve karakter sanat eserlerine etkili süslemeler uygulayarak boyama süresinden tasarruf edin.

Gerçek Suluboya

Kağıt dokusu ve greniyle etkileşen ıslak fırçaların tadını çıkarın - tıpkı gerçek şey gibi akan, renklerle karışan ve kağıt tarafından emilen...

     
Sargent

GELİŞTİRİLDİ!

Kalın Boyama

GELİŞTİRİLDİ!

Doğal Medya Kütüphanesi

Sargent

Popüler olan bu Painter fırçası çeşitlerini, altı yeni ve ilg çekici fırçayla genişlettik. Tuvalinizi canlandıracak zengin fırça darbeleriyle boyayın.

Kalın Boyama

Gerçekçi boyama mükemmeliği için boya yığan, itilebilen, sıyrılabilen ve alttaki renkle harmanlanabilen bu hacimli medyayla boyayın.

Doğal Medya Kütüphanesi

Tüm ressamların favorisi Natural-Media® emülasyon fırçalarını, kolay erişilebilen ve arama yapılabilen bir fırça kütüphanesi haline getirdik. Deneme hiç bu kadar kolay olmamıştı.

   
Parçacıklar Doku Fırçaları

Parçacıklar

Dönen, akan, parlayan ve yerçekimiyle tuval üzerine çekilen, fizikten esinlenen fırçalar, sonsuz sayıda yaratıcı olanak sunuyor.

Doku Fırçaları

Tuvaldeki boyayı yükselten çarpıcı 2.5D doku fırçaları ile boyayın. Doku Örtüsü veya Doku Kaynağı Karıştırma kategorileri arasından seçim yapın.

 

 

 

Çok miktarda fırça!

 

36 YENİ Fırça

Olağanüstü yeni fırçalar kullanarak taze tasarımlar yapın. Diğer popüler kategorilerdeki ek fırçaların yanısıra yeni Damga fırça kategorisinin keyfini çıkarın.

900+ Fırça

900'ün üzerinde, benzersiz Natural-Media® ve Painter imzalı fırçalardan oluşan, piyasadaki en büyük dijital sanat medya çeşitlerinin keyfini çıkarın.

35 Fırça Kategorisi

Painter, arasından seçim yapabileceğiniz 35 farklı tipte fırça kategorisi koleksiyonu içeriyor! Ek fırça kütüphanelerini yüklemek için Brush Library Manager penceresini inceleyin. Çok miktarda fırça!

Çok miktarda fırça!

 

 

 

Kompozisyon

Mükemmel kompozisyonu oluşturmak için ilgi çekici araç kombinasyonunu kullanın.

Renk Seçimi

GELİŞTİRİLDİ!

İlahi Oran ve Yerleşim Izgarası Akış haritaları

Renk Seçimi

İhtiyacınız olan renkleri seçmek için, Temporal Color Selector penceresini sabitleyip kısayol tuşlarıyla damlalıkla örnek alarak renk seçimlerini daha net bir şekilde görüntüleyin.

Videoyu izleyin

İlahi Oran ve Yerleşim Izgarası

Klasik kompozisyona dayanan kılavuzları ve ızgaraları kullanarak, izleyicinin gözlerini bir boyama boyunca yönlendiren bir oran duygusu yaratın.

Akış haritaları

Akış haritaları, doğrudan boya akışına yardımcı olarak Real Watercolor ve Particle fırçalarının yaratıcılık potansiyelini en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlanmış dokulardır.

     

Ayna Boyama ve Kaleydeskop

Kağıtlar

Perspektif Kılavuzları

Ayna Boyama ve Kaleydeskop

Painter’ın fırça vuruşlarınızı tuvalin karşı tarafında veya birden fazla ayna düzleminin yansımalarında yeniden üretmesiyle, kolayca simetrik bir resim yaratın.

Kağıtlar

Varolan tuval Paper dokuları kütüphanesinden seçin. Çeşitli medya türlerini kullanırken dokuyu kapatmak veya ortaya çıkarmak için ayarlayın, içe aktarın veya oluşturun.

Perspektif Kılavuzları

Basılmayan Perspektif Kılavuzlarını görüntüleyerek, geri çekiliyor ya da kayboluyor izlenimi veren nesneler çizin.

     

Yüzey Dokusu

Dokular

 

Yüzey Dokusu

Resminizi sonuçlandırırken, kağıt dokusunu sergileme, 3D fırça darbelerini vurgulama veya yönlü aydınlatma uygulama gibi rötuşlar ekleyebilirsiniz.

Dokular

Tuvalin bölümlerini seçici olarak boyayarak veya doldurarak karmaşık yüzey dokusunu projelerinize entegre edin. Kendiniz için otomatik olarak daha büyük bir doku oluştururken Texture Synthesis özelliğini kullanın.

 

 

 

Profesyonel fotoğraf boyama araçları

 

Profesyonel fotoğraf boyama araçları

Otomatik-Boyama Panelleri

Deneyim gerekmiyor! Bir fotoğraf açın, Auto-Painting Panellerini açın, detayları belirleyin, otomatik olarak boyayın ve ayrıntıları kolaylıkla geri yükleyin.

Klon Kaynağı

Klon kaynağı olarak resimleri, dokuları ve desenleri kullanabilirsiniz. Clone Source Panelini kullanarak klon kaynağını açın, diliyorsanız boyutunu ve şeklini değiştirin, katıştırılmış opak veya şeffaf resim üzerinde boyayın.

Hızlı Klonlama ve Klonlama

Fotoğrafı boyamaya başlamak için, File menüsünden Clone veya Quick Clone komutunu seçin. Clone resminizi kullanarak yeni bir belge oluştururken Quick Clone resmi tuvalden temizler.

 

 

 

 

Yapılandırma

Odağa sanatınızı yerleştiren bir kullanıcı arayüzü.

Performans Geliştirmeleri

YENİ!

Koyu kullanıcı arayüzü

YENİ!

Uygulama ikonları ve kontrolleri

YENİ!

Performans Geliştirmeleri

AVX2 uzantıları ve kapsamlı kod optimizasyonlarını kullanan çok çekirdekli işlemciler ve CPU'lar için geliştirilmiş destek sayesinde, bu Painter en hızlı sürüm. Büyük sayıda fırça fark edilecek şekilde hızlı — bazıları iki katı daha hızlı. Ayrıca, yakınlaştırırken, kaydırırken ve döndürdüğünüzde daha hızlı belge oluşturmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz -% 50 daha hızlı.

Koyu kullanıcı arayüzü

Resminizi odağa koyan, canlandırıcı, profesyonel bir arayüz başlatın. Painter 2019'daki ana kullanıcı arayüzü öğelerini, arayüzün eriyip kaybolması ve boyamanın sahnenin merkezine alınmasına izin veren, daha koyu bir temayı ortaya çıkarmak için titizlikle dönüştürdük.

Uygulama ikonları ve kontrolleri

Net, temiz ve duyarlı bir ortamla çalışma alanınıza sadelik katın! Painter şimdi, görmenizi kolaylaştıran, anlaşılması kolay ve kullanımı daha verimli hale getirmek için 650'den fazla yeniden tasarlanmış ikon içeriyor. Değerleri hassas bir şekilde ayarlayabilmek için kısayol tuşlarını da kullanabilirsiniz.

     
Sürükleyerek yakınlaştırma

YENİ!

Fırça Hayaleti

GELİŞTİRİLDİ!

Windows Multi-touch

GELİŞTİRİLDİ!

Sürükleyerek yakınlaştırma

Tıkla + Sürükle seçeneğini kullanarak, belgeyi yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için kaleminizi veya farenizi kullanın. Yakınlaştırmak için sağa ve uzaklaştırmak için sola doğru hareket ettirin. Shift tuşunu basılı tutun ve belirli bir alanı yakınlaştırmak için sürükleyin. Artık tüm yakınlaştırma ihtiyaçlarınız tek bir araçta!

Fırça Hayaleti

Fırça Hayaletinizi alttan her zaman izleyecek vuruşlarla herhangi bir gecikme süresi olmadan boyayın. Boyarken imleci göreceksiniz, ancak fırçalama sırasında hangi simgenin görüneceğini belirleyebilirsiniz. Kalemi döndürdüğünüzde, Fırça Hayaletiniz sizinle birlikte dönecek ve gerçek zamanlı geri bildirim sunacaktır.

Windows Multi-touch

Bir Windows touch cihazında iki parmağınızı kullanarak aynı anda kaydırma, yakınlaştırma ve pürüzsüz bir şekilde döndürmenin sezgisel yollarını deneyimleyin. Boyama görünümünüzü sıfırlamak için sadece iki parmağınızla iki kez dokunun. Bu doğal çizim ve boyama deneyiminden büyük zevk alacaksınız.

     
Özelleştirilebilir Kullanıcı Arayüzü    

Özelleştirilebilir Kullanıcı Arayüzü

Fırçaları, medya içeriğini, paletleri, kısayol tuşlarını ve diğerlerini özelleştirerek mükemmel çalışma ortamını oluşturabilirsiniz. Ek olarak, araç setinizi tamamlamak için diğerlerinden içerik aktarabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Painter sanat çalışması ve boyamalarınız sahnenin merkezine yerleşecek

 

Painter sanat çalışması ve boyamalarınız sahnenin merkezine yerleşecek

 

 

 

 

Painter 2019

2018

2017

2016

Kullanıcı Arayüzü & Araçlar

Koyu Kullanıcı Arayüzü

     

Sürükleyerek Yakınlaştırma

     

650+ yeniden oluşturulan uygulama ikonu

     

Kullanıcıdan İlham Alınan Düzeltmeler

     

Fırça Hayaleti

     

Renk Seçimi

     

Kontroller

     

Fırça Püfleri

   

Seçim Fırçası Aracı

   

Doku Sentezi

   

Özelleştirilebilir Kullanıcı Arayüzü

 

Özelleştirilmiş Sanat Sayfa Tasarımları

 

Etkileşimli Gradyan aracı & ekspres boyama

 

Palet Çekmeceleri

 

Taşınabilir Fırça Seçicisi

 

Hızlı Erişim Özellik Çubukları

 

Görsel Araç İpuçları

 

Fırça Arama Motoru

Renk Çemberi, Karıştırıcı, Renk Setleri

Komut çubuğu

Kompozisyon Panelleri

Belge ışıklandırma kontrolü

Dolgu Aracı

Görüntü Dolaştırıcı

Kağıt ve Akış Haritası Dönmesi

Perspektif Kılavuzları

Referans Resim Paneli

Simetri Araçları

Dönüşüm (Transformation) Aracı

Fotoğraf Sanatına Has Araçlar

Painter 2019 2018 2017 2016

Dokuyla Klonlama

   

Çoklu Klon Kaynağı

   

Klon Kaynağı Boyutunu Değiştirme

   

Şeffaflık Klonlama Desteği

   

Otomatik-Boyama Panelleri

Klon Kaynağı Paleti

Performans/Destek

Painter 2019 2018 2017 2016

Belge Oluşturma

     

Fırça Hızı

     

Kilitlenme Azaldı

     

Çok Çekirdek Desteği

     

Wacom Multi-touch desteği

     

Windows Touch desteği

     

Adobe Photoshop Desteği (PSD)

Renk Yönetimi Desteği

PNG Desteği

RTS Desteği

Wacom Tablet Desteği

2-in-1 veya çift kişilik

64-Bit Mac ve Windows

Fırçalar

Painter 2019 2018 2017 2016

Damgalar

     

Doğal Medya Fırça Kütüphanesi

   

Sargent

   

Seçim Fırçaları

   

Kalın Boyama

   

Darbe Şablonu

 

Sırlama

 

Doku Örtüsü

 

Doku Kaynağı Harmanlaması

 

Akrilik & Guaj

Airbrush

Ressamların Favorileri

Sanatçının Yağlıboyası

Audio Expression

Karıştırıcılar

Tebeşir, Pastel & Kurşun kalemler

Klonlayıcılar

Dijital Suluboya

Dinamik Benekler

Silgiler

F-X

Resim Hortumu

Impasto

Sıvı Mürekkep

Markör

Yağlıboyalar

Palet Bıçakları & Süngerler

Parçacıkları

Desen Kalemleri

Kalemler & Kurşun Kalemler

Gerçek Suluboya

Gerçek Islak Yağ

Kolay

Akıllı Darbeler

Suluboya

İçerik

Painter 2019 2018 2017 2016

Desenler

Akış haritaları

Gradyanlar

Resimler

Bakışlar

Püskürtmeler

Kağıtlar

Seçimler

Dokular

Örgüler

 

 

Windows:

 • Windows 10 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit ve 64-bit) veya Windows 7 (64-Bit) (son servis dosyalarıyla)
 • Intel Core 2 veya AMD Athlon 64 işlemci, 2 GHz veya daha hızlı (4 mantıksal çekirdek veya daha fazlası önerilir) AVX2 talimat seti desteği (önerilir)
 • 2 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Uygulama dosyaları* için sabit diskte 1 GB boş alan (Solid-state sürücü önerilir)
 • 1280 x 800 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 önerilir)
 • Fare veya tablet
 • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası, en son servis dosyalarıyla

* Microsoft .NET Framework 4.7 için ek alan gerekebilir

 

Mac:

 • macOS X 10.13, OS 10.12 ve OS X 10.11, en son revizyonlarla
 • Çok çekirdekli, 64-bit destekli Intel işlemci (4 mantıksal çekirdek veya daha fazlası önerilir)
 • 2 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 750 MB boş alan (Solid-state sürücü önerilir)
 • 1280 x 800 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 önerilir)
 • Fare veya tablet
 • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Ürününüzü etkinleştirmek için öncelikle İnternete bağlanarak kayıt yapmalısınız

 

 

 

İlgili Resimler

 • background