SATIN AL

CorelDRAW Graphics Suite 2019 (Windows)

Grafik tasarımı yazılımı
Kalıcı Lisans veya Abonelik - Yükseltme Koruma Programı alınamaz

> YENİ Bitmap ve vektör nesneler için bozmayan efektler

> Nesneleriniz, katmanlarınız ve sayfalarınızda daha fazla kontrol

> Piksel bazında mükemmel belgeler için geliştirilmiş piksel işakışı

> Pakette yeni! CorelDRAW.app ile yoldayken çalışın

CGS2019 Mac İndir

 

 

Farklı tasarlamaya cesaret edin

Bu üstün grafik tasarım yazılımıyla, daha hızlı, daha akıllı ve daha fazla yerde çalışmanız için gereken tüm profesyonel vektörel çizim, sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve tasarım araçlarını edinin.

Grafik ve İllüstrasyon Fotoğraf Düzenleme Sayfa Tasarımı Font Yönetimi

Kontrol sizde olsun

Tasarım yolculuğunuzu yönetin ve nasıl satın alacağınızı seçin. Windows veya Mac platformunuz için geliştirilen üstün özelliklerin tadını çıkarın ve CorelDRAW.app ile hareket halindeyken çalışın.

Yaratıcı olun

Tabela, logo, web grafiği veya baskı projesi tasarlarken, benzersiz tarzınızı tamamlayan eşsiz özelleştirme ve özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Verimli olun

Sezgisel araçları olağanüstü hız, güç ve performansla birleştiren, kapsamlı ve yaratıcı uygulamalar paketiyle, zaman verimliliğini en üst düzeye çıkarın.

 

İçindekiler

Kapsamlı profesyonel grafik araçları setiyle kendinizi atılgan şekilde ifade edin.

 

CorelDRAW 2019

Bu çok yönlü grafik tasarım yazılımıyla, herhangi bir müşteri projesini ele almak için gereken tüm güçlü vektörel çizim ve sayfa tasarım araçlarını edinin.

PHOTO-PAINT 2019

Corel PHOTO-PAINT 2019’un güçlü fotoğraf düzenleme yetenekleriyle fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanın ve CorelDRAW ile entegre bir iş akışının keyfini çıkarın.

CorelDRAW.app

Pakette yeni! Bilgisayarınız olmadan seyahat ederken, çalışmanıza herhangi bir yerden erişmek için CorelDRAW.app sitesinde oturum açın.

Font Manager 2019

Sezgisel Corel Font Manager 2019 ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın.

CAPTURE 2019

CAPTURE 2019 ile tek bir tıklamayla tüm ekran, ayrı pencereler veya menü listeleri dahil olmak üzere, bilgisayar ekranınızın fotoğrafını çekin.

AfterShot 3 HDR

AfterShot 3 HDR ile RAW veya JPEG fotoğraflarda profesyonel düzeyde düzeltmeler ve geliştirmeler yapın, yüksek dinamik aralık (HDR) görüntüleri oluşturun. (İngilizce, Almanca ve Japonca sürümlerinde)

 

Yenilikçi ve üretken

Bu çok yönlü grafik tasarım programındaki yeni yüksek kalibreli özelliklerle, eşsiz bir üretkenlik elde edin. Endüstri standardı PDF/X-4 desteği ve daha iyi bir içerik tarama deneyimiyle, daha yumuşak bir iş akışından memnun kalacaksınız. Ayrıca tamamen yeni CorelDRAW.app ile işinize her yerden erişebilirsiniz.

Yaratıcı ve Özelleştirilebilir

Hem baskı hem de web için orijinal illüstrasyonlar, tabelalar ve logolar oluşturun. Bir dizi profesyonel belge stili, sayfa tasarımı ve vektör araçlarıyla kendi yolunuzu yaratın. Ayrıca, vektör ve bitmap nesnelere efektler uygularken yeni, tahribatsız düzenleme işlevselliğinin keyfini çıkarın. Kendinize özel kılmak için kullanıcı arayüzünü, araçları, şablonları ve diğerlerini kişiselleştirin.

Öğrenmesi ve kullanması kolay

Bu güçlü uygulama koleksiyonu, kolayca başlayabilmenizi ve daha kısa sürede başarılı olmanızı sağlamak için, sezgisel araçlar, öğreticiler, ipuçları, püf noktaları, öğrenme materyalleri ve Discovery dosyalarıyla yüklü. Sıfırdan başlamak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde broşür, poster, kart, sosyal medya görüntüleri ve daha fazlasını oluşturmak için, çok sayıda yeni şablondan birini deneyin.

 

Profesyonel hayatımı akışkanlaştıran bir program.

-Maycon Bartowski

 

Rekabet avantajımız

CorelDRAW Graphics Suite rekabette nasıl ayrılıyor?

 

 

Esnek, ekonomik satın alma

Yazılımınızın tamamen size ait olması veya abonelik arasında seçim yapın. Ayrıca, işletmeler ve bireyler, CorelDRAW® Graphics Suite’e abone olduklarında, benzer özellik setleriyle rekabet ederken avantaja sahip olacaklar.

30 yıllık Windows uzmanlığı

CorelDRAW Graphics Suite, Windows için geliştirilmişti. Microsoft Surface Dial’ı, Windows renk yönetim sistemi ve daha fazlası için destek sayesinde güçlü kalem ve dokunma özelliklerinin keyfini çıkarın.

Bütünleşik uygulamalar

CorelDRAW, tek bir uygulamada grafik tasarım ve sayfa tasarımı işlevselliği sağlar. PHOTO-PAINT, bütünleşik iş akışına profesyonel fotoğraf düzenleme araçları ekler.

 

CorelDRAW Graphics Suite 2019 ile yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarın

 

DENEME SÜRÜMÜ İNDİR ŞİMDİ SATIN AL

 

 

Geniş bir araç kutusuyla profesyonel tasarımlar oluşturun

Etkileyici web grafiklerinden ve çarpıcı baskılara kadar, gurur duyacağınız sonuçları sunmanıza yardımcı olacak araçlarla yaratıcı vizyonunuzu ifade edin.

 

2019 Yenilikleri

Daha fazla hassaslık ve kontrol

GELİŞTİRİLDİ! Nesneler penceresi

Tasarım öğelerini, katmanları ve sayfaları yönetme süreci tamamen yeniden düzenlendi. Yeni Nesneler penceresi, şimdi bir belgenin yapısı üzerinde doğrudan kontrol ve bileşenlerine hızlı erişim sağlıyor.

Videoyu izleyin

Nesneler penceresi

GELİŞTİRİLDİ! Piksel işakışı

Web için hazırlanan tüm grafiklerin piksel mükemmelliğinde olduğundan emin olun. Piksel ızgarasını sayfa kenarınıza göre hizalayın. Dışa aktardığınız herhangi bir grafiğin keskin kenarlarını yeni Piksel Izgarasına Hizala düğmesiyle yumuşatarak mükemmel şekillerin oluşturulmasını kolayca sağlayın.

Videoyu izleyin

Piksel işakışı

 

Gözatma ve oluşturma için daha fazla özgürlük

Tahribatsız Efektler

YENİ! Tahribatsız Efektler

Kaynak görüntüyü veya nesneyi değiştirmeden, hem vektör hem de biteşlemlere biteşlem efektleri uygulayın, değiştirin ve deneme yapın. Özellikler penceresindeki yeni Efektler sekmesi, tahribatsız düzenleme için bir merkezdir.

Videoyu izleyin

Şablonlar

YENİ! Şablonlar

Güncellenmiş yeni bir Şablondan Yeni işakışının ve Hoş Geldiniz ekranında “Daha Fazla” penceresinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz, tamamen yenilenen çeşitli şablonların keyfini çıkarın.

 

Kullanıcı talepleriyle daha fazlageliştirme

GELİŞTİRİLDİ! PDF/X standartları

CorelDRAW Graphics Suite 2019 daha büyük çeşitlilikte ISO-uyumlu PDF/X kaydetme seçeneği sunuyor. PDF/X-4 için yeni destek, en geniş cihaz yelpazesiyle uyumlu dosyaların kolayca oluşturulmasını sağlar.

 

PDF/X standartları

GELİŞTİRİLDİ! Kullanıcı arayüzü

Gezinmesi daha kolay bir arayüzden yararlanın. Proje öğelerini daha verimli bir şekilde bulun ve değiştirin, akışkan bir Birleştirerek Yazdırma ve yeniden düzenlenmiş Seçenekler iletişim kutusunun tadını çıkarın.

 

Kullanıcı arayüzü

GELİŞTİRİLDİ! Performans ve kararlılık

CorelDRAW Graphics Suite ile hızlı ve geri bildirimli bir şekilde çalışın. Metin işleme, başlangıç zamanı, belge yükleme süreleri, grafik oluşturma ve daha fazlasıyla ilgili performans geliştirmelerinin tadını çıkarın.

Performans ve kararlılık

 

Masanızın hayal gücünüzü sınırlamasına izin vermeyin

CorelDRAW.app ile iyi fikirleri ortaya çıktığı anda harika tasarımlara dönüştürün. CorelDRAW Graphics Suite 2019’un yeni bir parçası olan bu güçlü web uygulaması, işinize ne zaman ve nerede olursanız olun erişmenizi sağlar. Müşteriye bir konsept göstermek istediğinizde, ikisi bir arada bir aygıttan veya başka bir mobil cihazdan CorelDRAW.app uygulamasına giriş yapın veya bilgisayarınızın yanında olmasanız da tasarlayın.
Videoyu izleyin

Masanızın hayal gücünüzü sınırlamasına izin vermeyin

Hareket halindeyken tasarlayın

Yeni tasarımlar oluşturun ve bilgisayarınıza yakın olmadığınızda CorelDRAW dosyalarınıza erişin.

Buluta kaydedin

Çalışmanızı bulutta saklayın, böylece istediğiniz sistemden istediğiniz zaman erişebilir ve paylaşabilirsiniz.

Kolayca içe alın ve dışa verin

CDR, PDF, PNG, JPEG ve SVG içe alma ve dışa aktarma formatlarının keyfini çıkarın.

Coreldraw.app uygulamasında oturum açmak için www.coreldraw.app sitesini ziyaret edin, CorelDRAW Graphics Suite 2019 lisansınızı kaydetmek için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreyi kullanın.

 

Başka yerde bulamayacağınız özellikler

CorelDRAW Graphics Suite, diğer grafik yazılımlarının ya sahip olmadığı ya da bunun için bir eklentiye ihtiyaç duyduğu, zaman kazandıran araçlar içeriyor. CorelDRAW’ın benzersiz özelliklerini kontrol edin.

Simetri

Simetri

Basit nesnelerden gerçek zamanlı olarak karmaşık kaleydoskopik efektlere kadar çeşitli simetrik tasarımlar oluşturun, genellikle çok zaman harcayan bir iş akışı olanı otomatikleştirerek verimliliğinizi artırın.
Videoyu izleyin

Pointillizer

Pointillizer

Sadece birkaç tıklamayla, seçilen herhangi bir sayıda vektör veya biteşlem nesneden yüksek kaliteli vektör mozaikler oluşturun. Pointillism resim tekniğinden esinlenen bu özellik, araç kaplaması, pencere dekor projesi ve daha fazlası için mükemmeldir.
Videoyu izleyin

LiveSketch

LiveSketch

Hareket halindeyken çizin ve tasarlayın! LiveSketch ™, dokunmatik özellikli bir cihazda eskizleri hassas vektör eğrilerine dönüştürmek için Yapay Zeka ve Makine Öğrenimini kullanan, devrim niteliğinde bir araçtır.
Videoyu izleyin

Gölge efektleri

Gölge efektleri

Gölge aracını kullanırken imlecinizle gölgeleri canlı olarak manipüle edin, bir iletişim penceresinden konumlandırma sıkıntısından kurtulun. Kesici ve çizicilerle çalışanlar için ideal olan CorelDRAW’ın benzersiz Blok Gölge özelliği, nesnelere ve metne katı vektörel gölgeleri ekleyerek, gölgelerdeki çizgi ve nokta sayısını büyük ölçüde azaltır.
Videoyu izleyin

 

Yaratıcı insanlar için yaratıcı araçlar

Vektörel illüstrasyon Vektörel illüstrasyon Vektörel illüstrasyon

Vektörel illüstrasyon

CorelDRAW’ın güçlü vektörel illüstrasyon araçarını kullanarak temel çizgileri ve şekilleri karmaşık sanat çalışmalarına dönüştürün. Çok yönlü şekillendirme ve çizim araçlarıyla eğriler oluşturun. Kontur, Zarf, Harmanlama, Ağ Dolgu gibi efekt araçlarıyla vektörel sanat çalışmalarınıza yaratıcı efektler ekleyin.

 

Sayfa tasarımı

Sayfa tasarımı

Broşürler, çok sayfalı belgeler ve dahası gibi sayfa tasarımları oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlara erişin. Metin ve grafikler için bir yer ayırın, Yer Tutucu Metin aracını kullanarak bir sayfayı oluşturun ve metnin nasıl görüneceğini görün.

Fotoğraf düzenleme

PHOTO-PAINT’in güçlü katman temelli fotoğraf düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınızı rötuşlayın ve geliştirin. Renk ve tonları geliştirin, istemediğiniz bölümleri temizleyin, perspektifi düzeltin ve dahası... AfterShot Pro HDR kullanarak RAW resimlerinizden göz kamaştıran Yüksek Dinamik Dizi (HDR) fotoğraflar oluşturun.

 

Tipografi

Komple tipografi araç setiyle metinleriniz güzel şekilde düzenleyin. Metne blok gölge ve kontur ekleyin, metni eğriye yerleştirin ve metnin nesneleri sarmalamasını sağlayın. Ligatür, süs, küçük büyük harf, kuyruklu varyasyonlar gibi gelişmiş OpenType tipografik özelliklerin keyfini çıkarın.

Renk, dolgular ve şeffaflıklar

Renk kutularını kullanarak dolgu ve anahatlara kolaylıkla renk uygulayın veya renk harmonilerini temel alan renkler oluşturun. Bir nesnenin şeffaflığını değiştirin, nesneleri desenler, degradeler, ağ dolgular da başka şekilde doldurun.

Stiller ve stil setleri

Nesne Stilleri penceresi, stilleri ve stil setlerini tasarımdaki nesnelerde tutarlı bir format uygulama, alternatifler üretme ve tüm belgede hızlı ve tutarlı bir şekilde biçimlendirme değişimini yapmayı bir anlık bir işe dönüştürür.

Tipografi

 

Baskı veya web için tasarlayın

Web grafiği araçları Profesyonel yazıcı çıktıları Dosya uyumluluğu

Web grafiği araçları

Web grafiği araçları ve hazır setleriyle çekici web içerikleri geliştirin. WordPress’e Yayınlama özelliğiyle, çeşitli görüntü formatlarını doğrudan WordPress sitenize yükleyebilirsiniz.

Profesyonel yazıcı çıktıları

CorelDRAW belgelerinizi yazdırma için hazırlamanızı kolaylaştırıyor. Güçlü renk yönetimi motoruyla farklı medyumlar için renk tutarlılığını kontrol ederek, baskı öncesi renklerinizin doğruluğunu garantiye alabilirsiniz.

Dosya uyumluluğu

100’den fazla grafik, yayınlama ve görüntü dosyası formatıyla uyumlu, her türlü proje varlığıyla çalışmak kolay. AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF ve dahası dahil olmak üzere geniş yelpazede dosya formatlarında yayınlayın.

 

Serbest telifli, kaliteli içerik

Tümü grafik tasarım yazılımınızda yer alan 7000’den fazla serbest telifli clipart ve araç şablonu, 1000 yüksek çözünürlüklü dijital resim, 1000 TrueType ve/veya OpenType font, 150 profesyonelce tasarlanmış şablon, 600’den fazla degrade, vektörel ve biteşlem dolguyla tasarımınızı taze tutun.

 

Verimli şekilde tasarlayın

 

Paralel olmayan nesne kontrolü

Belgenizdeki tüm öğeleri, gizlemenizi, yeniden adlandırmanızı, nesneleri aramanızı ve sıralamasını değiştirmenizi sağlayan Nesne penceresinden kontrol edin. Nesne biçemlendirmesi, dolgular ve dahasını yönetmek için Nesne Özellikleri penceresini kullanın.
Videoyu izleyin

Font yönetimi

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın. Ağ depolama özelliğini kullanarak yazı tipleriyle daha hızlı çalışın.

Çalışma arayüzü özelleştirmesi

Tasarım alanınızı iş akışı gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlayın. Önceki sürümlerde oluşturulan CorelDRAW ve PHOTO-PAINT çalışma alanlarını sorunsuzca içe aktarın ya da sektöre özgü araçları organize ve erişilebilir tutmak için önceden tanımlanmış çalışma alanlarını kullanın.

Verimli şekilde tasarlayın

 

Kolay biteşlemden vektöre dönüştürme

Kolay biteşlemden vektöre dönüştürme

Biteşlemleri vektörlere dönüştürürken değerli zamanınızdan tasarruf edin. Dahili PowerTRACE™ motoru en karmaşık biteşlem resimleri yüksek kaliteli vektörel nesnelere dönüştürür.

Tahribatsız düzenleme

Biteşlemleri ve vektörleri, orijinal resim veya nesneye zarar vermeyeceğinizi bilerek düzenleyin. Blok Gölge aracı, Simetri Çizimi modu, Etki aracı, Perspektif Ekleme ve yeni Tahribatsız Etkiler gibi birçok tahribatsız özellikten yararlanın.

 

Windows için tasarlandı

Kalem

Kalem

Wacom tabletleri ve aygıtlarının yanısıra Microsoft Surface gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletlerle hızlı ve verimli çalışın.

Dokunmatik

Dokunmatik

Dokunma veya kalemle hızlı ayarlamalar yapın. Touch çalışma arayüzü, sadece en sık kullandığınız araç ve komutları görüntüleyerek çizim pencerenizin boyutunu büyütür, ayrıca tek bir dokunmayla kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

Dial

Dial

Microsoft Surface Dial gibi tekerlek aygıtları için desteğin keyfini çıkarın. CorelDRAW'da dokunma ve tekeri tek başına kullanarak, alternatif ve daha sezgisel bir şekilde çalışın. Klavyenizi bir kenara koyun ve içeriğe dayalı, ekran üzerindeki kullanıcı arayüzünü deneyin.

 

CorelDRAW Graphics Suite 2019 ile yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarın

 

DENEME SÜRÜMÜ İNDİR ŞİMDİ SATIN AL

 

 

Sürüm karşılaştırması

Tam karşılaştırma için PDF dosyasını inceleyin

Çizim Araçları

2019

2018

2017 & X8

X7

YENİ! Tahribatsız efektler

     

Simetri modu

   

Block Shadow aracı

   

Kesikli Çizgi ve Anahatlarda Köşe Kontrolü

   

Pointillizer

   

Impact aracı

   

Noktaları hizalama ve dağıtma

   

Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

   

Eğri önizlemesi ve düzenleme özelleştirmesi

2017’de YENİ

 

LiveSketch™ aracı

2017’de YENİ

 

Güçlü stylus geliştirmeleri

Özel nokta şekillleri

2017’de YENİ

 

Öne çıkan etkileşimli sürgüler

2017’de YENİ

 

Dolguyu Düzenle iletişim kutusu

Degrade dolgular

Real-Time Stylus (RTS) desteği

 

Nesneleri gizleme ve görüntüleme

 

Gelişmiş vektör önizlemeleri, noktalar ve tutaçlar

 

Dolgu Damlalığı

Dolgu oluşturma

Vektörel nesneleri yumuşatma

Kullanıcı Arayüzü

2019

2018

2017 & X8

X7

YENİ! Nesneler penceresi

     

YENİ! Seçenekler işakışı

     

Dosya Kaydetme İşareti

   

Dolgu ve şeffaflık uygulayın ve yönetin

   

Dokunmatik dostu arayüz

2017’de YENİ

 

Microsoft Surface desteği

2017’de YENİ

 

Eski çalışma arayüzlerini içe alma

2017’de YENİ

 

Pencere çerçeve renklerini özelleştir

Çalışma Arayüzleri

UltraHD 4K ekran desteği

 

Gelişmiş çoklu monitör desteği

 

Windows 10 desteği için iyileştirildi

 

Masaüstü rengini özelleştir

 

Tamamen ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen arayüz

 

Basit Özelleştirme

Taşma düğmeleri

Çoklu belge arayüzü

Belgeleri ayırın

Görüntü işleme

2019

2018

2017 & X8

X7

PhotoCocktail

   

Bilinear yakınlaştırma

   

Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın

   

AfterShot 3 HDR

   

HDR Birleştirme

   

Stylus desteği

2017’de YENİ

 

Healing Clone

 

Gaussian Blur efekti

Akışkan araçlar

Unsharp Mask Lens

Etkileşimli fırça darbesi şeffaflığı ve yumuşatma

Özel efektler

Düzlemsel Maske aracı

Lens düzeltmesi

Tipografi

2019

2018

2017 & X8

X7

Katıştırma İzni font filtresi

   

Corel Font Manager™

   

Özel karakterler, semboller ve şekiller

Yazıtipi katıştırma

YENİDEN TASARLANDI

Font listesi kutusu

 

Font Playground

Asya dillerinde metinler için OpenType® desteği

Tasarım Varlıklarına Erişme

2019

2018

2017 & X8

X7

GELİŞTİRİLDİ! Dijital varlık yönetimi

     

Varsayılan klasör konumu

   

GELİŞTİRİLDİ! Şablon işakışı

     

Tepsileri Microsoft OneDrive ile senkronize edin

Yerleşim Araçları

2019

2018

2017 & X8

X7

Yapışma ayarlarını değiştirin

   

Nesneleri Yola Yerleştirin

   

Perspektif efekti ekleyin

   

Biteşlemlere zarf uygulayın

   

Web

2019

2018

2017 & X8

X7

YENİ! CorelDRAW.app

     

WordPress'de Yayınlama

   

Tasarım İş akışı

2019

2018

2017 & X8

X7

YENİ! Piksel-mükemmelliği işakışı

     

YENİ! Bul ve Değiştir penceresi

     

Proje Zamanlayıcı

   

Güçlü stylus yetenekleri

   

Microsoft Surface Dial desteği

   

Gölgelerde Gaussian Blur ile yumuşatma

 

Yaratıcılık araç koleksiyonunuzu genişletin

 

Align and Distribute penceresi

QR kodlar

Tamlayıcı renkleri bulmak

Hizalama ve Dinamik Kılavuzlar

Anahat Konumu

Dahili RAW kamera desteği

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

AutoCAD DWG/DXF desteği

GELİŞTİRİLDİ

Baskı & Yayınlama

2019

2018

2017 & X8

X7

YENİ! 64-bit TWAIN Tarayıcı desteği

     

GELİŞTİRİLDİ! Birleştirerek Yazdırma

     

GELİŞTİRİLDİ! PDF/X desteği

     

Hazırlama ve Germe penceresi

 

Pankart baskısı için Çerçeve ve Gromet

 

Performans

2019

2018

2017 & X8

X7

GELİŞTİRİLDİ! Performans

     

Vektör önizlemeleri

   

GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi

   

Dağıtım ve Otomasyon

2019

2018

2017 & X8

X7

Geliştirici Topluluğu sitesi

 

Microsoft Visual Studio Tools for Applications

Microsoft Visual Basic for Applications

(v7.1)

(v7.1)

(v7.1)

(v7.1)

Eğitim Materyalleri ve Dokümantasyon

2019

2018

2017 & X8

X7

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

İçerik bildirimi

İçerik

2019

2018

2017 & X8

X7

YENİ! Modern şablonlar

     

Satın Alma Seçenekleri

2019

2018

2017 & X8

X7

Yükseltme Programı

 

Çok Kullanıcılı Lisans

Abonelik

 

 

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW® 2019 – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2019 – Resim düzenleme
 • Corel Font Manager™ 2019 – Font arama ve yönetim aracı
 • PowerTRACE™ 2019 – Biteşlemden vektöre dönüştürme (CorelDRAW 2019 uygulamasının parçası olarak)
 • CONNECT™ 2019 – İçerik bulucu (CorelDRAW 2019 uygulamasının parçası olarak)
 • CAPTURE™ 2019 – Ekran resmi yakalama aracı
 • CorelDRAW.app™ – web tarayıcı üzerinden online grafik tasarımı
 • AfterShot™ 3 HDR* – RAW fotoğraf düzenleyici
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4* – Dijital resimlerin boyutunu büyütmek için eklenti

İçerik*

 • 7000 clipart, dijital resim ve araç kaplama şablonu
 • 1000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve/veya OpenType font
 • 150 profesyonel şablon
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Dokümantasyon*

 • Hızlı Başlangıç Kılavuzu
 • Hızlı Referans Kartı
 • Online Yardım Dosyaları

Destekleyen Uygulamalar

 • Microsoft Visual Basic for Applications – Görev otomasyonu
 • Microsoft Visual Studio Tools for Applications – Görev otomasyonu ve gelişmiş makro projeleri
 • Barcode Wizard – Endüstri standardı formatlarda barkod oluşturucu
 • Duplexing Wizard – Çift taraflı yazdırma kılavuzu
 • GPL Ghostscript (ZIP) – Gelişmiş EPS ve PS dosyaları içe alma

Eğitim (İngilizce)*

 • “Yenilikler” video turu dahil online eğitim videoları
 • Online video ipuçları ve Uzmanlardan İpuçları
 • “Hints” penceresi
 • Karşılama ekranında “Başlangıç” üzerinden erişilebilen yeni Discovery dosyaları

* CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor.

 

 

 • Windows 10, 8.1 veya Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümleri), en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
 • Intel Core i3/5/7 veya AMD Athlon 64
 • 2 GB RAM
 • Sabit diskte 2,5 GB boş alan
 • Çok dokunmalı ekran, fare veya tablet
 • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası
 • Microsoft .NET Framework 4.7
 • CD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için) CD’den yüklerken, 800 MB kadar dosya indirmeniz gerekecek
 • CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

*CorelDRAW Graphics Suite 2019, Windows 10’un 1803, 1809 ve CorelDRAW Graphics Suite 2019 yaşam döngüsü boyunca çıkacak tüm sürümleri destekliyor.

 

İlgili Resimler

 • background