Fiyatı

 

Farklı tasarlamaya cesaret edin

Bu üstün grafik tasarım yazılımıyla, daha hızlı, daha akıllı ve daha fazla yerde çalışmanız için gereken tüm profesyonel vektörel çizim, sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve tasarım araçlarını edinin.

Grafik ve İllüstrasyon Fotoğraf Düzenleme Sayfa Tasarımı Font Yönetimi

Kontrol sizde olsun

Tasarım yolculuğunuzu yönetin ve nasıl satın alacağınızı seçin. Mac veya Windows platformunuz için geliştirilen üstün özelliklerin tadını çıkarın ve CorelDRAW.app ile hareket halindeyken çalışın.

Yaratıcı olun

Tabela, logo, web grafiği veya baskı projesi tasarlarken, benzersiz tarzınızı tamamlayan özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Verimli olun

Sezgisel araçları olağanüstü hız, güç ve performansla birleştiren, kapsamlı ve yaratıcı uygulamalar paketiyle, zaman verimliliğini en üst düzeye çıkarın.

 

İçindekiler

Kapsamlı profesyonel grafik araçları setiyle kendinizi atılgan şekilde ifade edin.

 

CorelDRAW 2019

Bu çok yönlü grafik tasarım yazılımıyla, herhangi bir müşteri projesini ele almak için gereken tüm güçlü vektörel çizim ve sayfa tasarım araçlarını edinin.

PHOTO-PAINT 2019

Corel PHOTO-PAINT 2019’un güçlü fotoğraf düzenleme yetenekleriyle fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanın ve CorelDRAW ile entegre bir iş akışının keyfini çıkarın.

CorelDRAW.app

Pakette yeni! Bilgisayarınız olmadan seyahat ederken, çalışmanıza herhangi bir yerden erişmek için CorelDRAW.app sitesinde oturum açın.

Font Manager 2019

Sezgisel Corel Font Manager 2019 ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın.

Videoyu izleyin

AfterShot 3 HDR

AfterShot 3 HDR ile RAW veya JPEG fotoğraflarda profesyonel düzeyde düzeltmeler ve geliştirmeler yapın, yüksek dinamik aralık (HDR) görüntüleri oluşturun. (İngilizce, Almanca ve Japonca sürümlerinde)

 

Yenilikçi ve üretken

Bu çok yönlü grafik tasarım programındaki yeni yüksek kalibreli özelliklerle, eşsiz bir üretkenlik elde edin. Endüstri standardı PDF/X-4 desteği ve eskizleri hassas vektör eğrilerine dönüştürmek için Yapay Zeka kullanan devrim niteliğindeki LiveSketch ™ ile sorunsuz bir iş akışından memnun kalacaksınız. Ayrıca tamamen yeni CorelDRAW.app ile işinize her yerden erişebilirsiniz.

Mükemmel şekilde yaratıcı

Hem baskı hem de web için orijinal illüstrasyonlar, tabelalar ve logolar oluşturun. Bir dizi profesyonel belge stili, sayfa tasarımı ve vektör araçlarıyla kendi yolunuzu yaratın. Ayrıca, vektör ve bitmap nesnelere efektler uygularken tahribatsız düzenleme işlevselliğinin keyfini çıkarın.

Öğrenmesi ve kullanması kolay

Bu güçlü uygulama koleksiyonu, kolayca başlayabilmenizi ve daha kısa sürede başarılı olmanızı sağlamak için, sezgisel araçlar, öğrenme materyalleri ve Discovery dosyalarıyla yüklü. Sıfırdan başlamak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde broşür, poster, kart, sosyal medya görüntüleri ve daha fazlasını oluşturmak için, çok sayıda yüksek kaliteli şablondan birini deneyin.

 

Profesyonel hayatımı akışkanlaştıran bir program.

-Maycon Bartowski

 

Rekabet avantajımız

CorelDRAW Graphics Suite rekabette nasıl ayrılıyor?

 

 

Esnek, ekonomik satın alma

Yazılımınızın tamamen size ait olması veya abonelik arasında seçim yapın. Ayrıca, işletmeler ve bireyler, CorelDRAW® Graphics Suite’e abone olduklarında, benzer özellik setleriyle rekabet ederken avantaja sahip olacaklar.

Mac için oluşturuldu

Apple kullanıcısı düşünülerek geliştirilen CorelDRAW Graphics Suite 2019, Mac'inizde beklediğiniz tasarım deneyimini sunar. MacOS Koyu Modu ve Dokunma Çubuğu desteğinin ayrıca doğal görünüm ve hissin tadını çıkarın.

Bütünleşik uygulamalar

CorelDRAW, tek bir uygulamada grafik tasarım ve sayfa tasarımı işlevselliği sağlar. PHOTO-PAINT ve Corel Font Manager, doğrudan iş akışına entegre edilmiş fotoğraf düzenleme ve font düzenleme araçları ekler.

 

CorelDRAW Graphics Suite 2019 ile yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarın

 

DENEME SÜRÜMÜ İNDİR ŞİMDİ SATIN AL

 

 

Geniş bir araç kutusuyla profesyonel tasarımlar oluşturun

Etkileyici web grafiklerinden ve çarpıcı baskılara kadar, gurur duyacağınız sonuçları sunmanıza yardımcı olacak araçlarla yaratıcı vizyonunuzu ifade edin.

 

Yaratıcı insanlar için yaratıcı araçlar

Vektörel illüstrasyon Vektörel illüstrasyon Vektörel illüstrasyon

Vektörel illüstrasyon

CorelDRAW’ın güçlü vektörel illüstrasyon araçarını kullanarak temel çizgileri ve şekilleri karmaşık sanat çalışmalarına dönüştürün. Çok yönlü şekillendirme ve çizim araçlarıyla eğriler oluşturun. Kontur, Zarf, Harmanlama, Ağ Dolgu gibi efekt araçlarıyla vektörel sanat çalışmalarınıza yaratıcı efektler ekleyin.

 

Sayfa tasarımı

Sayfa tasarımı

Broşürler, çok sayfalı belgeler ve dahası gibi sayfa tasarımları oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlara erişin. Metin ve grafikler için bir yer ayırın, Yer Tutucu Metin aracını kullanarak bir sayfayı oluşturun ve metnin nasıl görüneceğini görün.

Fotoğraf düzenleme

PHOTO-PAINT’in güçlü katman temelli fotoğraf düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınızı rötuşlayın ve geliştirin. Renk ve tonları geliştirin, istemediğiniz bölümleri temizleyin, perspektifi düzeltin ve dahası... AfterShot Pro HDR kullanarak RAW resimlerinizden göz kamaştıran Yüksek Dinamik Dizi (HDR) fotoğraflar oluşturun.

 

Tipografi

Komple tipografi araç setiyle metinleriniz güzel şekilde düzenleyin. Metne blok gölge ve kontur ekleyin, metni eğriye yerleştirin ve metnin nesneleri sarmalamasını sağlayın. Ligatür, süs, küçük büyük harf, kuyruklu varyasyonlar gibi gelişmiş OpenType tipografik özelliklerin keyfini çıkarın.

Renk, dolgular ve şeffaflıklar

Renk kutularını kullanarak dolgu ve anahatlara kolaylıkla renk uygulayın veya renk harmonilerini temel alan renkler oluşturun. Bir nesnenin şeffaflığını değiştirin, nesneleri desenler, degradeler, ağ dolgular da başka şekilde doldurun.

Renk harmonileri

Stiller ve stil setleri

Nesne Stilleri penceresi, stilleri ve stil setlerini tasarımdaki nesnelerde tutarlı bir format uygulama, alternatifler üretme ve tüm belgede hızlı ve tutarlı bir şekilde biçimlendirme değişimini yapmayı bir anlık bir işe dönüştürür.

Tipografi

 

Baskı veya web için tasarlayın

Web grafiği araçları Profesyonel yazıcı çıktıları Dosya uyumluluğu

Web grafiği araçları

Web grafiği araçları ve hazır setleriyle çekici web içerikleri geliştirin. WordPress’e Yayınlama özelliğiyle, çeşitli görüntü formatlarını doğrudan WordPress sitenize yükleyebilirsiniz.

Profesyonel yazıcı çıktıları

CorelDRAW belgelerinizi yazdırma için hazırlamanızı kolaylaştırıyor. Güçlü renk yönetimi motoruyla farklı medyumlar için renk tutarlılığını kontrol ederek, baskı öncesi renklerinizin doğruluğunu garantiye alabilirsiniz.

Dosya uyumluluğu

100’den fazla grafik, yayınlama ve görüntü dosyası formatıyla uyumlu, her türlü proje varlığıyla çalışmak kolay. AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF ve dahası dahil olmak üzere geniş yelpazede dosya formatlarında yayınlayın.

 

Serbest telifli, kaliteli içerik

Tümü grafik tasarım yazılımınızda yer alan 7000’den fazla serbest telifli clipart ve araç şablonu, 1000 yüksek çözünürlüklü dijital resim, 1000 TrueType ve/veya OpenType font, 150 profesyonelce tasarlanmış şablon, 600’den fazla degrade, vektörel ve biteşlem dolguyla tasarımınızı taze tutun.

 

Verimli şekilde tasarlayın

 

Paralel olmayan nesne kontrolü

Belgenizdeki tüm öğeleri, gizlemenizi, görüntülemenizi, yeniden adlandırmanızı, nesneleri aramanızı ve sıralamasını değiştirmenizi sağlayan Nesne denetçisinden görüntüleyin ve kontrol edin. Nesne Özellikleri denetçisini kullanarak, nesne biçimlendirmesini, dolgu, şeffaflık gibi özellikleri, hızlı ve kolayca bir merkezde yönetin.
Videoyu izleyin

Font yönetimi

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı yüklemeden CorelDRAW ve PHOTO-PAINT’te kullanın. Ağ depolama özelliğini kullanarak yazı tipleriyle daha hızlı çalışın.

Verimli şekilde tasarlayın

 

Kolay biteşlemden vektöre dönüştürme

Kolay biteşlemden vektöre dönüştürme

Biteşlemleri vektörlere dönüştürürken değerli zamanınızdan tasarruf edin. Dahili PowerTRACE™ motoru en karmaşık biteşlem resimleri yüksek kaliteli vektörel nesnelere dönüştürür.

Tahribatsız düzenleme

Biteşlemleri ve vektörleri, orijinal resim veya nesneye zarar vermeyeceğinizi bilerek düzenleyin. Blok Gölge aracı, Simetri Çizimi modu, Etki aracı, Perspektif Ekleme ve yeni Tahribatsız Etkiler gibi birçok tahribatsız özellikten yararlanın.
Videoyu izleyin

 

Başka yerde bulamayacağınız özellikler

CorelDRAW Graphics Suite, diğer grafik yazılımlarının ya sahip olmadığı ya da bunun için bir eklentiye ihtiyaç duyduğu, zaman kazandıran araçlar içeriyor. CorelDRAW’ın benzersiz özelliklerini kontrol edin.

Simetri

Simetri

Basit nesnelerden gerçek zamanlı olarak karmaşık kaleydoskopik efektlere kadar çeşitli simetrik tasarımlar oluşturun, genellikle çok zaman harcayan bir iş akışı olanı otomatikleştirerek verimliliğinizi artırın.
Videoyu izleyin

Pointillizer

Pointillizer

Sadece birkaç tıklamayla, seçilen herhangi bir sayıda vektör veya biteşlem nesneden yüksek kaliteli vektör mozaikler oluşturun. Pointillism resim tekniğinden esinlenen bu özellik, araç kaplaması, pencere dekor projesi ve daha fazlası için mükemmeldir.
Videoyu izleyin

LiveSketch

LiveSketch

Hareket halindeyken çizin ve tasarlayın! LiveSketch ™, dokunmatik özellikli bir cihazda eskizleri hassas vektör eğrilerine dönüştürmek için Yapay Zeka ve Makine Öğrenimini kullanan, devrim niteliğinde bir araçtır.
Videoyu izleyin

Gölge efektleri

Gölge efektleri

Gölge aracını kullanırken imlecinizle gölgeleri canlı olarak manipüle edin, bir iletişim penceresinden konumlandırma sıkıntısından kurtulun. Kesici ve çizicilerle çalışanlar için ideal olan CorelDRAW’ın benzersiz Blok Gölge özelliği, nesnelere ve metne katı vektörel gölgeleri ekleyerek, gölgelerdeki çizgi ve nokta sayısını büyük ölçüde azaltır.
Videoyu izleyin

 

 

Masanızın hayal gücünüzü sınırlamasına izin vermeyin

CorelDRAW.app ile iyi fikirleri ortaya çıktığı anda harika tasarımlara dönüştürün. CorelDRAW Graphics Suite 2019’un yeni bir parçası olan bu güçlü web uygulaması, işinize ne zaman ve nerede olursanız olun erişmenizi sağlar. Müşteriye bir konsept göstermek istediğinizde, ikisi bir arada bir aygıttan veya başka bir mobil cihazdan CorelDRAW.app uygulamasına giriş yapın veya bilgisayarınızın yanında olmasanız da tasarlayın.
Videoyu izleyin

Masanızın hayal gücünüzü sınırlamasına izin vermeyin

Hareket halindeyken tasarlayın

Yeni tasarımlar oluşturun ve bilgisayarınıza yakın olmadığınızda CorelDRAW dosyalarınıza erişin.

Buluta kaydedin

Çalışmanızı bulutta saklayın, böylece istediğiniz sistemden istediğiniz zaman erişebilir ve paylaşabilirsiniz.

Kolayca içe alın ve dışa verin

CDR, PDF, PNG, JPEG ve SVG içe alma ve dışa aktarma formatlarının keyfini çıkarın.

Coreldraw.app uygulamasında oturum açmak için www.coreldraw.app sitesini ziyaret edin, CorelDRAW Graphics Suite 2019 lisansınızı kaydetmek için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreyi kullanın.

 

Mac için tasarlandı

Masanızın hayal gücünüzü sınırlamasına izin vermeyin

Dokunmatik çubuğu

Dokunmatik Çubuğun zaman kazandıran özelliklerinden yararlanın. Bu çok dokunuşlu ekran, yalnızca işletim sistemi düzeyindeki denetimlere değil, aynı zamanda sayfa tasarımı, metin denetimleri gibi CorelDRAW’a özgü işlevlere de hızlı erişim sağlar.

Karalık mod

Tüm pencereler, görünümler, menüler ve kontroller için daha koyu bir renk paleti olan macOS Mojave Dark Mode desteğinin keyfini çıkarın. İşletim sisteminizi Karanlık Mod’a geçirdiğinizde, CorelDRAW Graphics Suite, Mac’inizde tutarlı bir görünüm için karanlık bir arabirim kullanır.

Doğal macOS

CorelDRAW Graphics Suite for Mac, doğal olarak Mac hissi veren bir deneyim için Apple Geliştirici İnsan Arabirimi Yönergelerini karşılamak üzere üretildi. Menüler, pencereler ve görünümler, alanlar ve etiketler, düğmeler ve diğer arayüz öğeleri, Apple’ın kullanıcı arayüzü tasarımındaki mükemmelliğini yansıtıyor.

 

 

 

CorelDRAW Graphics Suite 2019 ile yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkarın

 

DENEME SÜRÜMÜ İNDİR ŞİMDİ SATIN AL

 

 

 

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW® 2019 – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2019 – Resim düzenleme
 • Corel Font Manager™ 2019 – Font arama ve yönetim aracı
 • PowerTRACE™ 2019 – Biteşlemden vektöre dönüştürme (CorelDRAW 2019 uygulamasının parçası olarak)
 • Connect Content – İçerik bulucu (CorelDRAW 2019 uygulamasının parçası olarak)
 • CorelDRAW.app™ – web tarayıcı üzerinden online grafik tasarımı
 • AfterShot™ 3 HDR* – RAW fotoğraf düzenleyici
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4* – Dijital resimlerin boyutunu büyütmek için eklenti

İçerik*

 • 7000 clipart, dijital resim ve araç kaplama şablonu
 • 1000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve/veya OpenType font
 • 150 profesyonel şablon
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Dokümantasyon

 • Hızlı Başlangıç Kılavuzu
 • Hızlı Referans Kartı
 • Online Yardım Dosyaları

Eğitim (İngilizce)

 • Online eğitim videoları
 • “Hints” penceresi
 • Karşılama ekranında “Başlangıç” üzerinden erişilebilen yeni Discovery dosyaları

*CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor.

 

 

 • macOS 10.14, 10.13 veya 10.12, enson revizyonlarıyla
 • Multicore Intel işlemci, 64-bit desteği
 • 4 mantıksal çekirdek veya daha fazlası
 • 2 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 4 GB boş alan (Solid-state sürücü önerilir)
 • 1280 x 800 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 önerilir)
 • Fare veya tablet
 • CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

 

İlgili Resimler

 • background