SATIN AL

Corel PaintShop Pro 2020

 

Yeni dokunmaya hazır çalışma alanı, yeni içeriğe duyarlı teknoloji ve yeni seçim iyileştirme özelliğiyle iş akışınızı hızlandırın.

30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

 

Dünyayı yeni bir lensden görün

Fotoğrafları düzenleme biçiminizi değiştirecek tümü bir arada bir fotoğraf editörü ve grafik tasarım yazılımını deneyimleyin.

 

::before

 

 

Kullanıcıdan ilham alınan düzeltmeler

PaintShop Pro, geri bildirimleri tüm yeniliklerin arkasındaki itici güç olan kullanıcılarından ilham almaya devam ediyor.

Güçlü düzeltme araçları

Düzenleyin, kırpın, yeniden boyutlandırın, gürültüyü giderin, keskinleştirin, renkleri geliştirin, eğrileri ve seviyeleri kullanın, 360 derece kamerayla çektiğiniz fotoğrafları döndürerek veya düzleştirerek veya “gezegen benzeri” efektler üreterek düzeltin.

Hassas rötuş

Fotoğraflarınızı yüksek hassasiyetli seçim veya klonlama araçları, fotoğraf restorasyonu, makyaj araçları ve kusur giderme efektleri ile rötuşlayın. Sezgisel işlevlerle lens sorunlarını, bozulmalarını ve renk sapmalarını düzeltin.

Sanatsal fotoğraf kompozisyonları

İnanılmaz fotoğraflar ve grafik tasarım projeleri oluşturmak için birden fazla katman ve maske kullanın. Boyama ve çizim araçlarıyla ve desenler, degradeler ve renk paletleri gibi yaratıcı içeriklerle özel dokunuşunuzu ekleyin.

Komple RAW & HDR kontrolü

PaintShop Pro RAW laboratuarı, öncesi ve sonrasını önizleme seçenekleri de dahil olmak üzere güçlü RAW görüntü düzenleme özellikleriyle sizi desteklemektedir. Birden fazla pozlamayı birleştirerek çarpıcı HDR fotoğraflar oluşturun.

Zaman kazanın

Toplu işleme ve komut dosyaları, istediğiniz hemen hemen tüm dosya formatlarının desteğiyle daha hızlı çalışın.

Popüler eklentilerle PaintShop Pro gücünü genişletin

Topaz Labs, DXO Nik Collection, Adobe gibi üçüncü parti uygulamalar için 64-bit desteğinin keyfini çıkarın.

Birden çok çalışma alanıyla yolunuzu seçin

Fotoğraf düzenleme gereksinimlerinize ve stilinize uygun çalışma alanını bulun.

Bütünsel Çalışma Arayüzü

Üretken fotoğraf editörleri ve tasarımcıları için Complete Workspace, profesyonel düzeyde fotoğraf düzenleme, tasarım ve düzenleme özellikleriyle PaintShop Pro’nun gücüne erişmenize olanak sağlar.

Essentials Çalışma Arayüzü

Hızlı fotoğraf düzeltmelerinden biraz daha fazlasını yapmak istiyorsanız, Essentials Workspace’i seçin ve gelişmiş düzenleme ve tasarım araçlarıyla kendinizi test edin.

Photography Çalışma Arayüzü

Fotoğraf düzenleme dünyasında yeni misiniz? Tamamen yeni, dokunmaya Photography Çalışma Arayüzü tam size göre! Tek tıklamalık çözümlere ve düzeltmelere odaklanan bu şık ve sezgisel arayüz, fotoğraf düzenlemeyi çok kolaylaştıryor.

Yaratıcı tasarım gücü

Kolajlar, tebrik kartları, sosyal medya görüntüleri, web banner’ları, broşürler ve çok daha fazlasını oluşturmak için çok çeşitli bütünleşik şablonlara erişin. Fotoğraflarınızı zahmetsizce dönüştürmek için, fotoğraf damgaları, Bokeh veya Retro araçları, çeşitli eğlenceli filtreler ve efektlerle oynayın.

 

Kaydedin, organize edin ve paylaşın

PaintShop Pro sadece yaratıcılığınıza değil, aynı zamanda varlıklarınızı kaydetme, aktarma, organize etme ve paylaşmanın pratik yönlerine de değer verir.

 • Otomatik kaydetme ile daha az kesinti yaşayın.
 • Projelerinizi organize edin ve yönetin. Photoshop, Painter veya CorelDRAW’a kolayca aktarın ve çalışmaya devam edin.
 • Çalışmanızı birden fazla formatta kaydedin, İnternete aktararak aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın.

 

PaintShop Pro 2020 yenilikleri

En yeni teknolojiyle desteklenen güçlü yeni fotoğraf düzenleme, tasarım araçları ve özellikleriyle yaratıcılık sınırlarınızı zorlayın.

 

YENİ
SmartClone

En iyi haliyle Klon teknolojisi. Tamamen yeni, içeriğe duyarlı SmartClone özelliği, birden çok görüntüdeki öğeleri kolayca birleştirmenize ve bunları birbirine kolayca entegre etmenize olanak sağlar. SmartClone yetenekleri çeşitlidir, ilginç tasarım ve kompozisyonlara basit rötuşlar için kullanılabilir.

 

YENİ
Photography Çalışma Arayüzü

Wow faktörü sonuçları için, yalnızca hızlı fotoğraf düzenlemelerine odaklanmanıza izin veren, dokunmaya hazır, oldukça basitleştirilmiş çalışma arayüzü.

 

YENİ
Refine Fırçası

Selection aracı çok daha güçlendi. Seçim araç setinize eklenen Refine Brush, nesneleri tek bir saç teline kadar aşırı doğruluk ve hassasiyetle seçmenizi sağlıyor. İnanmak için görmelisiniz.

İvmelendirilmiş araçlar ve güç

GELiŞTİRİLMİŞ Metin

Text aracı, hem hız hem de geribildirim konusunda etkileyici geliştirmelerden içeriyor, oluşturma, yazma, düzenleme ve metin sarmalamasında gözle görülür iyileştirmeler sunuyor.

YENİ Yaratıcı içerik

PaintShop Pro'un özünde yaratıcılık var. İşte bu yüzden yeni fırçalar, renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri ekledik. Welcome Book penceresinden yeni desenler indirin, daha önce PaintShop Pro’da dahili olarak yer alan içeriğin geri kalanına da buradan erişebilirsiniz.

İçerik Kılavuzunu indir

GELİŞTİRİLMİŞ Eski sürüm özellikleri

PaintShop Pro’daki en yaygın kullanılan araçlar, size en sorunsuz deneyimi sağlamak için ayrıntılı bir şekilde analiz edildi ve geliştirildi. PaintShop Pro’nun performansı, kararlılığı ve etkilemesi garanti edilen özelliklerinde, doğrudan kullanıcı geri bildirimlerinden etkilenerek yapılan sayısız iyileştirmeyi deneyin.

GELİŞTİRİLMİŞ Alan Derinliği

Crop araç çubuğunuzdaki Depth of Field özelliğini kullanırken hassasiyette inanılmaz bir artış yaşayın.

YENİ Katman ayarı

Tüm stil niteliklerini basit bir tıklamayla, bir katmandan diğerine, bir veya birden fazla belgede hızlıca çoğaltın.

 

Yenilikçi araç ve özelliklerle tam olarak istediğiniz sonuçları elde edin

PaintShop Pro, tümünü listelenin zor olduğu sayıda güçlü fotoğraf düzenleme özellikleri ile dolu!

Her tasarımı kolaylıkla yaratmanıza yardımcı olacak, tam özellikli fotoğraf ve tasarım araç setinin keyfini çıkarın.

Katmanlar ve Maskeler Rötuş ve düzeltme Çizim ve boyama Yapay Zeka 360° fotoğraf düzenleme
RAW Lab HDR efektleri Toplu işlem Şablonlar Eklenti desteği

Profesyonel fotoğraf düzenleme

Kırp & düzelt

Izgara, Çapraz, Altın Oran ve Altın Spiral kompozisyon kılavuzlarını kullanarak daha güçlü kompozisyonlar için fotoğrafları kırpın. Mükemmel, cilalanmış fotoğraf oluşturmak için düzleştirin, perspektifleri ve alan derinliğini düzeltin.

Seçim araçları

Fotoğraflarınızın alanlarını ayarlamayı veya rötuşlamayı, klonlamayı, seçimleri çok hassas şekilde ayrıntılandırmayı kolaylaştıran ve hızlandıran akıllı araçları kullanarak tercihlerinizi yapın.

Betikler

Tam özellikli betik motoru ve betik kılavuzu (7 MB .exe) ile neredeyse tüm işlemleri betik olarak kaydederek, sık ve tekrarlayan görevleri hızlandırın.

360° kamera desteği

360 derece kamerayla çekilmiş fotoğrafları düzenleyin. Döndürme ile 360 ° fotoğrafı düzeltin veya seviyeli görünmesini sağlayın. PaintShop Pro’nun Sihirli Dolgusu ile görüntüdeki tripodu çıkarın ve otomatik olarak değiştirin ya da ilginç bir ‘gezegen benzeri’ etki yaratın.

RAW fotoğraf düzenleme

PaintShop Pro Camera RAW Lab ile RAW resimleriniz üzerinde, öncesi ve sonrası görüntüleri, geniş bir önizleme seçeneği dahil olmak üzere tam kontrolün tadını çıkarın.

HDR araçları

Yoğun görsel kontrasta sahip tek, çarpıcı bir HDR fotoğraf oluşturmak için, aynı sahnenin birden çok pozlamasını birleştirin.

Yaratıcı grafik tasarım

Katmanlar ve Maskeler

Katmanların ve maskelerin esnekliğini kullanarak gelişmiş görüntü düzenleme ve grafik tasarımla denemeler yapın. Kompozitleri kolaylıkla oluşturmak için tahribatsız katmanları kullanın. Bir katmanın parçalarını gizlemek veya göstermek için maskeler oluşturun, katmanlar arasında gezinin ve hassaslıkla özel efektler oluşturun.

Dijital çizim ve boyama

Yeni yerleşik fırçalarla daha fazla olasılık boyayın veya dijital tasarımlarınızı hayata geçirmek için Adobe Photoshop fırçalarını içe alın. Vektör çizim araçlarıyla çizin ve tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için yeni renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri kullanın.

Metin

Bir mem veya resim açıklaması gibi ilginç projeler oluşturmak için resimlere metin ekleyin. Tam bir tipografi araç setiyle yazı tipi, büyüklüğü, stil, hizalama, yönlendirme ve karakter aralığını ayarlayın.

Yaratıcı içerik

Fırça, renk paleti, gradyan, desen, resim tüpü ve çok daha fazla koleksiyonla eğlenin.

Pic-to-Painting

Fotoğrafınızı analiz eden ve ikonik sanatçıların tarzını kopyalayarak bir sanat eserine dönüştüren Derin Sinir Ağları’nı uygulayan Pic-to-Painting içindeki hazır ayarları kullanın. Ünlü bir resmin görünümünü elde etmek için bir dizi yaratıcı hazırset arasından seçin.

Akıllı çözümler

Makyaj araçları

Kırmızı göz, lekeler ve istenmeyen çizgileri ortadan kaldırın veya kırışıklıkları yumuşatın, dişleri beyazlatın ve cilt tonlarını bile değiştirin.

Tek tıklamalık düzeltmeler ve filtreler

Hangi ayarlamaları yapmak istediğinizden emin değilseniz, One Step Photo Fix aracını kullanın, sonuçtan hoşlanmadıysanız veya mükemmel bir fotoğraf için önerilen ayarlarda ince ayar yapmak için Smart Photo Fix bölümünü deneyin.

Lens düzeltmesi

Birçok kamera merceği tarafından yaygın olarak kullanılan bozulmaları, vinyet ve renk sapmalarını düzeltmek için Lens Correction araçlarını otomatik olarak uygulayın.

Toplu işlem

Bir seferde birçok fotoğrafa düzenleme yaparak verimliliği artırın.

Öğrenme ve destek

Stylus ve grafik desteği

En yeni ana akım ve WinTab uyumlu grafik tabletlerinin yanı sıra Windows Ink desteğiyle, çizim, boyama, ayarlamalar veya efektler uygularken daha fazla kontrol için bir kalem kullanabilirsiniz.

İçerik ve eklenti taşıma

Kesintisiz bir yükseltme deneyimi için içeriğinizi önceki sürümlerden kolayca taşır. Önceden yüklediğiniz eklentiler, komut dosyaları, fırça ipuçları, renk paletleri, degradeler, desenler, dokular ve efektler.

Klavye kısayolları

Kullanışlı klavye kısayolları ile zaman kazanın.

Photography çalışma arayüzü klavye kısayolları.

 

Öğrenme materyalleri

Welcome sekmesinde yararlı video kitaplığından seçim yapın veya daha fazla yardım almak için PaintShop Pro’nun öğrenme sayfasını ziyaret edin. PaintShop Pro’nun ödüllü Learning Center penceresindeki ek ipuçları ve püf noktalarına erişin.

Deneme Yorumları

“Bir sanatçının sonsuz alet ve oyuncağa ihtiyacı yok, bir konsepti, herhangi bir konsepti hayata geçirecek kadar çeşitli olması yeterli ve Paintshop Pro bunu sunuyor.”

Marc Gottlieb

“Paintshop Pro’nun, bir adım daha ileri giderek ne gibi sonuçlar alabileceğimi görmek istemede beni zorladığını fark ettim. Farklı uygulamaların nasıl çalıştığını öğrendikten sonra, harmanlamaya ve kaplamaya devam etmek kolaylaşıyor.”

Sherri Douglas Easley

“Paintshop Pro ile ilgili en çok sevdiğim şey kullanıcı dostu olması, eğer bir şeyin nasıl yapılacağından emin değilseniz, konunun ne olduğundan bağımsız olarak size kılavuzluk edecek eğitim dosyaları var.”

Elizabeth Whiston

“Sağladığı şeylere kıyasla çok ekonomik! Paintshop Pro ile ilgili sevdiğim şey, yaptığım sanatsal fotoğraf sanatı türü için oldukça güçlü ve aynı zamanda kullanımı çok kolay olması.”

Bill Tanata

“PaintShop Pro’yu satın alabilmeyi seviyorum, artık aylık ödeme yapmak yok. En sevdiğim özellik hızlı efektleri - hızlı sonuçlar için harika.”

Alan Douglas

“Paintshop Pro, Lightroom’dan daha iyi araçlar sunuyor ve abonelik ücreti yok!”

George Kurzik

 

 

Sizin için en uygun sürüm hangisi?

 

Ürün Karşılaştırması (PDF) PaintShop Pro ve Photoshop karşılaştırması (PDF)

SÜRÜMLERİ KARŞILAŞTIR PHOTOSHOP İLE KARŞILAŞTIR

 

 

Özellikler PaintShop Pro 2020 Ultimate PaintShop Pro 2020 PaintShop Pro 2019 Ultimate PaintShop Pro 2019 PaintShop Pro 2018 Ultimate

Uygulamalar

YENİ GRFX Studio - Resimlerinizi anında dönüştürmek için en popüler binlerce fotoğraf efektine erişin.

       

YENİ Parallels Toolbox - Bu ekonomik araç takımı, bilgisayarınızdaki birden fazla uygulamaya duyulan ihtiyacın yerini alır.

       

PhotoMirage™ Express — Herhangi bir resmi dakikalar içinde, zorlanmadan göz kamaştıran bir animasyona dönüştürün.

     

Corel Painter Essentials™ 6 — Bu kullanımı kolay boyama programıyla boyamayı, çizmeyi ve sıfırdan taslak oluşturmayı öğrenin.


Painter Essentials 6

   


Painter Essentials 5

Corel AfterShot™ 3 - Büyük fotoğraf koleksiyonlarını bile hızlıca ayarlayın ve yönetin, RAW dosyalarını geliştirin.

   

Corel Creative Collection — Çok sayıda fırça, doku ve serbet telifli artalan içeriyor.

   

Özellikler

YENİ Photography Çalışma Arayüzü - Yalnızca hızlı fotoğraf düzenlemelerine odaklanmanızı sağlayan, tamamen yeni, basit ancak şık çalışma arayüzü.


Photography, Essentials ve Complete


Photography, Essentials ve Complete


Essentials ve Complete


Essentials ve Complete

 

YENİ SmartClone - Birden çok resimdeki öğeleri kolayca birleştirin ve bunları kolayca tek bir resimde birleştirin.

     

YENİ Refine Brush - Nesneleri, tek bir saç telini seçecek şekilde doğruluk ve hassasiyetle seçin.

     

YENİ Fırçalar, renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri - Yaratıcılığınızı genişletin!


Yeni seçenekler


Yeni seçenekler


Renk Paletleri özelliği tanıtıldı

YENİ Katman Stillerini Kopyalayın ve Yapıştırın - Basit bir tıklama ile, stil ayarlarını bir katmandan diğerine kolayca kopyalayabilirsiniz.

     

GELİŞTİRİLDİ Daha Hızlı Metin Oluşturma - Metinlerle çalışırken hızınızı ve verimliliğinizi arttırın.

     

GELİŞTİRİLDİ Daha Hızlı Metin Düzenleme - Düzenlerken, biçemi düzenlerken, hizalarken ve silerken daha fazla hızın keyfini çıkarın. Yazı tipi boyutunu değiştirme, yazı tipi, karakter aralığı, satır aralığı veya izleme gibi hızlı düzenlemeleri hemen görün.

     

GELİŞTİRİLDİ Daha Hızlı Metin Sarmalaması - İster bir yolda isterse bir şekil içinde çalışıyor olun, metin daha kolay ve daha hızlı sarmalayacaktır.

     

GELİŞTİRİLDİ Daha Hızlı Pic-to-Painting - Fotoğraflarınızı daha hızlı şekilde sanat eserine dönüştürün.

     

GELİŞTİRİLDİ Alan Derinliği - Hassaslıktaki şaşırtıcı artışı deneyimleyin.

     

Sayısız geliştirme — Sadık kullanıcılarımızdan gelen talepler üzerine PaintShop Pro’nun performans, kararlılık ve özelliklerinde yapılan geliştirmelerin keyfini çıkarın.

Welcome sekmesi — Öğrenme materyallerini, ücretsiz ve premium eklentileri, uygulamaları, komut dosyaları, fırçaları ve daha fazlasını yeni ve kolay bir sekmeli arabirimde keşfedin.

Proje şablonları — Proje şablonlarıyla, kişiselleştirilmiş tebrik kartı, broşür gibi projeleri çok daha hızlı hazırlayın.

Hızlı Özelleştirme — Tools araç çubuğundan istediğiniz aracı seçin, kullanışlı bir alfabetik arama yaparak herhangi bir aracı arayın.

Özelleştirilebilir Arayüz metin boyutu — Daha iyi görüntüleme için metin boyutunu arttırın. User Interface menüsünden Small veya Large metni seçin


İkon, kaydırma çubuğu, düğüm ve çizgileri özelleştirin

Klonlama araçları - Resimdeki bir bölgeyi, üzerine komşu alanlardan renk veya desenleri kopyalayarak kapatın.


SmartClone


SmartClone

Crop araç çubuğu - Fotoğrafları, Crop araç çubuğunuzdan iyileştirin.

Hızlı seçim araçları — Auto Selection ile çalışmak istediğiniz bölgenin üzerinde bir seçim penceresi sürükleyin. Veya, Smart Selection fırçası ile hedef bölge üzerinde imleci geçirerek hızlıca bir seçim yapın.


Refine Fırçası


Refine Fırçası

Ekran yakalama araçları — Ekran kayıtlarını tek bir yerde  yakalayın ve düzenleyin.

Metin ve Şekil Kesme araçları — Altta kalan resmi metin ve şeklin içine yerleştirerek hemen fotoğraf nesneleri oluşturun.

Fotoğraf yönetim araçları — Fotoğraflarınızı kataloglayarak, arama yaparak, oylayarak ve etiketleyerek favorileri hemen bulun.

Makeover araçları — Lekeleri temizleyin, dişleri beyazlatın, cildi bronzlaştırın ve öznenizi zayıflatın.

Scratch Remover araçları - İstenmeyen görüntü izlerinden, çatlaklardan ve çiziklerden kurtulun.

Vektör çizim araçları - Basit çizgilerden ve şekillerden karmaşık şekillere kadar her türlü nesneyi oluşturun.

Magic Move ve Magic Fill — Bir nesneyi resimde üzerinde hareket ettirdiğinizde veya kaldırdığınızda boş alanı otomatik olarak doldurmak için içeriğe duyarlı araçları kullanın, böylece onu çevreleyen arka planla eşleşir.

Lens düzeltmesi — Parazitleri, vinyet ve renk sapmalarını kolayca düzeltin.

Object Extractor — Hızlı ve hassas şekilde izole edin ve resimden çıkarın.

Dijital Kamera Parazit Temizlemesi ve Chromatic Aberration Temizleme filtreleri - İhtiyaç duymadıklarınızı kaldırın ve korumak istediklerinizi koruyun.

HDR fotoğraf birleştirme — Birden fazla pozlamadaki fotoğrafları birleştirerek çekici High Dynamic Range (HDR) fotoğraflar oluşturun.

Retro Lab™ — Eski efektleri uygulamak için, eski düşük çözünürlüklü fotoğraf makinesinden esinlenen filtreler uygulayın.

Instant Effects Vintage fotoğraflardan, film stillerinden esinlenilen onlarca benzersiz, yaratıcı efekti uygulayarak fotoğraflarınızı dönüştürün.

Scripts — Toplu işlemler için betik motorunu ve kılavuzunu kullanarak tekrarlayan işlemleri yaparken hızlanın.

Seçilebilir Odak — Pahalı tilt-shift objektifleri taklit ederek manzarayı bir minyatür dünyaya dönüştürün.

Işık ve netlik ekleyin — Fotoğrafın diğer kısımlarını olduğu gibi korurken gölgeli alanları aydınlatın.

En son stylus ve grafik tableti desteği — PaintShop Pro'yu en son yaygın ve WinTab uyumlu grafik tabletleriyle ve Windows Ink ile  eşleştirin.

 

Autosave — Otomatik kaydetme sıklığı üzerinde daha fazla kontrol sahibi olursunuz ve varsayılan olarak daha az kesintiye uğrarsınız.

 

Sorunsuz içerik ve eklenti taşıması — Sorunsuz bir yükseltme deneyimi için içeriğinizi önceki sürümlerden kolayca taşıyabilirsiniz.

 

RAW Lab — RAW resimlerinizi kalıcı değişiklik yapmadan ayarlayın. Aşırı pozlanmış alanlardaki detayları kolaylıkla ortaya çıkarın, beyaz dengesini düzeltin vs.

Toplu işlem — Bir fotoğrafı ayarlayın, sonra birden fazla fotoğrafa uygulayın.

Eklenti desteği — Üçüncü parti ve Adobe Photoshop eklentilerinin 64-bit sürümlerinin keyfini çıkarın.

360° kamera desteği — Bir 360° fotoğrafı düzeltin, döndürün ve düzleştirin, tripodu resimden otomatik olarak çıkarın. Veya ilginç 'gezegen benzeri' efekt oluşturun.

 

4K monitör desteği — Geliştirilmiş arayüz, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur.


Daha büyük arayüz metni


Daha büyük arayüz metni


Daha büyük ikonlar

 

Sistem Gereksinimi

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 son servis dosyalarıyla (64-bit veya 32-bit sürümleri)
  • Sanallaştırma için: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 veya sonrası
  • Pic-to-Painting için: Windows 10 (64-bit veya 32-bit sürümü)
 • Intel Core i-serisi veya AMD Phenom II ve yukarısı (Intel SandyBridge veya AMD Fusion ve yukarısı önerilir)
 • 4 GB RAM (360° fotoğraf, SmartClone ve Pic-to-Painting eklentisi desteği için 8 GB önerilir)
 • Sabit diskte 1,5 GB boş alan (Pic-to-Painting eklentisi desteği için 3 GB önerilir)
 • 1366x768 çözünürlük, 16-bit renkli görünüm (1920x1080 çözünürlük, 24-bit veya daha fazla renkli görünüm önerilir). Uygun çözünlüklükte görünüm sağlayan 250 DPI desteği
 • DirectX® 9 veya daha sonraki uyumlu video adaptörü, son sürücüsüyle
 • Internet Explorer 10 veya sonrası
 • Çevrimiçi özellikler ve eğitim videoları için İnternet bağlantısı gerekir

Açılabilen Formatlar

AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP image files), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**

Aşağıdaki uzantılarda 650’den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (Tüm destek listesini inceleyin)

Kaydedilebilen Formatlar

BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush)
 • Adobe Photoshop Brush (.abr)
 • Jasc Brush (.jbr)

*Sadece 32-bit yüklemelerde destekleniyor.

** WPG (WordPerfect Vector) 64 bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.

İlgili Resimler

 • PSP2020