SATIN AL

Corel Painter 2020 (Windows/Mac)

Dijital sanat & boyama yazılımı

> YENİ Brush Accelerator™ x20 daha hızlı!

> YENİ Arayüz geliştirmeleri

> YENİ Geliştirilmiş Brush Selector

> YENİ Renk Harmonileri

> YENİ GPU ile geliştirilmiş fırça

CGS2019 Mac İndir

 

 

Ciddi sanatçılar için özel olarak tasarlanmış boyama yazılımı

Neden sanatçılar için sanatçılar tarafından oluşturulan, orijinal, zaman testleri yapılmış dijital resim çizme yazılımını denemiyorsunuz? Sanal sanat stüdyomuz 28 yıldan fazla bir süredir illüstratörlerin, konsept çizerlerin, ressamların, fotoğrafçıların ve manga sanatçılarının yaratıcı beklentilerini aştı! Painter® 2020'nin sizi tutkulu bir sanatçı yapacağını biliyoruz.

 

 

 

Gelenekselden dijital doğal bir geçiş yapın

Painter 2020, kalem hareketlerine ve kanvas dokulara dinamik olarak yanıt vererek mucizevi şekilde otantik fırça darbeleri sağlayan, gerçekçi Digital-Media® ve eşsiz dijital sanat fırçaları sunar. Hepsinden iyisi, boyanın kurumasını beklemiyor, ortam karışımını sınırlandırmıyor, sarf malzemeleri tükenmiyor, toksinler yok, karışıklık yok!

 

 

 

Paralel olmayan bir fotoğraf sanatı deneyimi

Painter içindeki sezgisel araçların, bir fotoğrafın boyanmış bir şahesere dönüştürülmesinde size rehberlik etmesini sağlayın. SmartStroke ™ Auto-Painting teknolojisini kullanarak bir fotoğrafı hızla boyayın. Ya da bir fırça alın ve fotoğrafınızı klon kaynağı olarak kullanarak tuvali boyarken Painter, fırçalarınız için renkleri fotoğraftan sihirli bir şekilde çeksin. Yaklaşımınız ne olursa olsun, sonuç büyüleyici olacaktır.

 

Çok miktarda fırça ve özelleştirme yeteneği

+900 fırçayla yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Painter’in saygın geleneksel medyasıyla yaratın ve tescilli Dab Stencils, Dynamic Speckles, Particle ve Pattern Pens fırçalarını ve çok daha fazlasını deneyimleyin. Resminize çok özel bir şey getirin. Orada durmayın! Fırçaları diğer sanatçılardan alarak içe aktarabilir ve tekil bir sonuç üreten kendi fırça varyasyonlarınızı oluşturabilirsiniz.

 

Zaman kazandıran performans

Painter her fırça darbesine ayak uydurarak size zaman kazandırır! Brush Accelerator ™ yardımcı programı sisteminizi inceler, optimum Painter performans ayarlarını GPU ve CPU desteğiyle Painter’ın yıldırım hızında hareket etmesini sağlayacak şekilde düzenler. Painter’in performansını daha da geliştirmek için sisteminizi nasıl stratejik olarak yükselteceğinizi söyleyen bonus işlevinden yararlanın.

Fırça performansı ve hızı

GPU desteğiyle

Destek olmadan

20x

DAHA HIZLI

Fırça performansı ve hızı  

CPU desteğiyle

Destek olmadan

4x

DAHA HIZLI

Belge manipülasyonu  

CPU desteğiyle

Destek olmadan

5x

DAHA HIZLI

 

Hangi sanatsal stil size ilham veriyor?

Çalıştığınız sanat türüne ait iş akışlarını keşfetmek için aşağıdaki resimlerinden birine tıklayın.

Fotoğraf Sanatı
Güzel Sanatlar
Manga ve Çizgi Roman
Konsept Çizim
İllüstrasyon

 

Ek Fırça Paketleri

Her türlü boyamayı geliştirmek için olağanüstü yaratıcı fırça paketlerimize göz atın. Mükemmel fırça paketi çözümüyle işakışınızı sadeleştirin!

 

Öğrenme Merkezimizi keşfedin

Başarmak için ihtiyacınız olanı bulun! Discovery Center sitemizde yüzlerce eğitim videosu sizi bekliyor. Hedeflerinize yönelik ipuçlarını öğrenmek için Painter sürümüne göre arayın. Tasarımlarınızı paylaşın, ipuçlarını değerlendirin, web seminerlere kaydolun ve yarışmalara başvurun.

 

Painter 2020: Resim mükemmelliğini öngörmek

Fırçalar | Araçlar & medya | Performans

Fırçalar

Painter'ı diğer boyama yazılımlarından farklı kılan fırça kategorilerine göz atın!

YENİ Jeremy Sutton
Allison Gloe
Robert Revels

Fırçalar

Böyle cilalı fırçaları hiç deneyimlemediniz. Painter’in performans geliştirmelerini değerlendirmek için Fast Simple ve Ornate kategorileri test edin, yeni Suluboya ve Dijital Suluboya varyantlarını inceleyin.

Videoyu izleyin

Artists Favorites

Bu fırça çeşitleri çok popüler, onları vurgulamak için özel bir kategori oluşturduk. Sargent hep etkileyici bir favoridir.

Karıştırıcılar

Painter’ın üstün harmanlama yetenekleri bu kategoride vurgulanmıştır, cilalı bir son işlem fırçası olması için sadece su ekleyin.

Georg Ireland
Pete McCabe
Davey Baker

Darbe Şablonu

Bir fırçanın alanlarını örttüğünüzü hayal edin; böylece kağıt, akış haritası ve dokular dahil seçilen ortam seçimi merkezde yer alır.

Doğal Medya Kütüphanesi

Deneme sürenizi kazandırmak için sevilen, geleneksel fırçaları, erişimi kolay bir fırça kütüphanesinde topladık.

Parçacıklar

Dönen, akan, parlayan ve yerçekimiyle tuval üzerine çekilen, fizikten esinlenen fırçalar, sonsuz sayıda yaratıcı olanak sunuyor.

Simon Haiduk
Don Seegmiller

Desen Kalemleri

Bu eşsiz fırçalar, benzersiz bir sonuç için heyecan verici desenleri içeren görsel vuruşlar üretiyor.

Kalın Boyama

Yığabileceğiniz, itebileceğiniz, oyabileceğiniz, sıyırabileceğiniz ve boyalı mükemmellikle harmanlayabileceğiniz, devrim niteliğinde, çok sayıda medyayla boyayın.

Doku Fırçaları

Darbelerin tuvalden soyutlayan, bir kaynak görüntüyle kaplayan veya onunla karışan çarpıcı 2.5D doku fırçalarıyla boyayın.

Şaşırtıcı sayıda fırça!

Painter’in tüm harika fırça kategorilerini görmek için buraya tıklayın!

Fırça Kategorileri

36 fırça kategorisini keşfedin ve bir bakışta gelişmiş fırça vuruş ve darbe önizlemelerini görüntüleyin. Son kullanılan fırçanıza hızla geçin ve kompakt Fırça Seçici seçeneğiyle daha fazla resim pikselinin tadını çıkarın.

900+ Fırça

Ödüllü Natural-Media® ve Painter imzalı fırçalardan oluşan, piyasadaki en geniş dijital sanat ortamı türlerinin keyfini çıkarın ve kendinizinkini yaratın. Şimdi İzleyin

Fırça Kontrolleri

Fırça iyileştirmesi elinizde. İhtiyaçlarınıza göre fırça varyantını değiştirin. Boyut, şekil, açı, akış ve diğerleri gibi birçok farklı ayar seçeneği vardır. Şimdi İzleyin

Mike Thompson

Araçlar & Medya

Mükemmel kompozisyonu oluşturmak için ilgi çekici araç ve medya kombinasyonunu kullanın.

YENİ
GELİŞTİRİLDİ
Cary Cox

Renk Harmonileri

Altı yeni renk armonisi renk seti olarak kaydedilebilir, ayrıca Painter’daki evrensel renk seçimi olanağındaki geliştirmeler renk seçimini kolaylaştırıyor.

Videoyu izleyin

Katman iş Akışı

Bağlamsal ve üst düzey menülerde yapılan iyileştirmeler, zaman ve iş akışı ayarlarından tasarruf sağlamakta, katlama, kilitleme, seçme ve yapıştırma işlemlerinde katman kalitesini ve duyarlılığını arttırmaktadır.

Videoyu izleyin

İlahi Oran ve Yerleşim Izgarası

Klasik kompozisyona dayanan kılavuzları ve ızgaraları kullanarak, izleyicinin gözlerini bir boyama boyunca yönlendiren bir oran duygusu yaratın.

Michael Cetta
Scott Payne
Raquel Bigby

Perspektif Kılavuzları

Basılmayan Perspektif Kılavuzlarını görüntüleyerek, geri çekiliyor ya da kayboluyor izlenimi veren nesneler çizin.

Ayna Boyama ve Kaleydeskop

Painter’ın fırça vuruşlarınızı tuvalin karşı tarafında veya birden fazla ayna düzleminin yansımalarında yeniden üretmesiyle, kolayca simetrik bir resim yaratın.

Yüzey Dokusu

Resminizi sonuçlandırırken, kağıt dokusunu sergileme, 3D fırça darbelerini vurgulama veya yönlü aydınlatma uygulama gibi rötuşlar ekleyebilirsiniz.

Pierluigi Abbondanza
As Parcas

Kağıtlar

Varolan tuval Paper dokuları kütüphanesinden seçin. Çeşitli medya türlerini kullanırken dokuyu kapatmak veya ortaya çıkarmak için ayarlayın, içe aktarın veya oluşturun.

Akış haritaları

Akış haritaları, doğrudan boya akışına yardımcı olarak Real Watercolor ve Particle fırçalarının yaratıcılık potansiyelini en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlanmış dokulardır.

Dokular

Tuvalin bölümlerini seçici olarak boyayarak veya doldurarak karmaşık yüzey dokusunu projelerinize entegre edin. Kendiniz için otomatik olarak daha büyük bir doku oluştururken Texture Synthesis özelliğini kullanın.

Profesyonel fotoğraf boyama araçları

Miki Foldi

Otomatik-Boyama Panelleri

Deneyim gerekmiyor! Bir fotoğraf açın, Auto-Painting Panellerini açın ve fotoğrafı hazırlayın, otomatik olarak boyayın ve ayrıntıları kolaylıkla geri yükleyin.

Klon Kaynağı

Klon kaynağı olarak resimleri, dokuları ve desenleri kullanabilirsiniz. Clone Source Panelini kullanarak klon kaynağını açın, diliyorsanız boyutunu ve şeklini değiştirin, katıştırılmış opak veya şeffaf resim üzerinde boyayın.

Klon Boyama

Cloners fırçalarını kullanarak Clone veya Quick Clone’u seçin ve fotoğrafı boyayın. Klon resminizi kullanarak yeni bir belge oluştururken Quick Clone fotoğrafınızın Tracing Paper referansını etkinleştirerek resmi tuvalden temizler.

 

Performans

Odağa sanatınızı yerleştiren bir boyama ortamı.

YENİ
YENİ Chet Phillips

Otomatik Performans İyileştirmesi

Brush Accelerator ™ yardımcı programı sisteminizi inceler, optimum Painter performans ayarlarını GPU ve CPU desteğiyle Painter’ın yıldırım hızında hareket etmesini sağlayacak şekilde düzenler.

Videoyu izleyin

Arayüz geliştirmeleri

Yenilenmiş özellik çubukları, açılır pencereler, fırça paletleri ve araçları, en önemli kontrolleri parmaklarınızın ucuna getirir, konsolide edilmiş Kütüphane Panelleri değerli boyama piksellerinden tasarruf sağlar.

Videoyu izleyin

Fırça İzleme

Kalemin bir tablet üzerindeki baskısı, darbelerinizin yoğunluğunu ve kalınlığını belirler. Her sanatçı farklı bir basınç seviyesi kullanır, Painter’ı Fırça Takibi ile eşleştirmek için ayarlayabilirsiniz!

Georg Ireland

Özelleştirilebilir Kullanıcı Arayüzü

Fırçaları, medya içeriğini, paletleri, kısayol tuşlarını ve diğerlerini özelleştirerek mükemmel çalışma ortamını oluşturabilirsiniz. Ek olarak, araç setinizi tamamlamak için diğerlerinden içerik aktarabilirsiniz.

Videoyu izleyin

Öğrenme İçeriği

Öğrenmeye zaman ayırarak boyama performansınızı artırın. Discovery Center sitemiz, video eğitimleri, püf noktaları, web semineri kaydı, yarışma başvurusu, galeri yüklemeleri ve daha fazlası için tek adresimiz!

Photoshop Uyumluluğu

Birçok Painter sanatçısı, resimleri düzenlemek için Photoshop kullanırken sanatsal fırça darbeleri eklemek için Painter’a dönüyor. Katmanlı .PSD dosyalarını Painter ile açın ve tekrar Photoshop’a dönecek şekilde kaydedin.

Caroline Hernasy
Pascal Sibertin
 

Windows Multi-touch

Bir Windows touch cihazında iki parmağınızı kullanarak aynı anda kaydırma, yakınlaştırma ve pürüzsüz bir şekilde döndürmenin sezgisel yollarını deneyimleyin. Boyama görünümünüzü sıfırlamak için sadece iki parmağınızla iki kez dokunun.

Wacom Pen Bilgisayar, Ekran ve Tablet Uyumluluğu

Wacom basınca duyarlı bir cihazla boyarken, Painter’in fırçaları otomatik olarak basınç, eğme ve duruş biçimine tepki verir ve Art Pen’i tam dönüş için kullanabilirsiniz.

Videoyu izleyin

 

Boyama deneyiminizi iyileştirin!

 

 

Sürümleri Karşılaştırın

 

Kullanım Kılavuzu (PDF) Başlangıç Kılavuzu (PDF)

 

Painter 2020

Painter 2019

Painter 2018

Painter 2017

Kullanıcı Arayüzü & Araçlar

YENİ Renk Harmonileri

 

 

 

YENİ Sürgülerde renk rampaları

 

 

 

YENİ Fırça özellikleri çubuğunda ayna ve perspektif araçları

 

 

 

YENİ Brush Selector’ı daraltma

 

 

 

YENİ Tek erişim noktalı fırça düzenleme

 

 

 

YENİ Kullanıcı arayüzü şekil ve medya ayrımı

 

 

 

YENİ Evrensel renk seçicisi

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Konsolide kütüphane panelleri

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Araç kontrollerine kolay erişim

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Satır içi vuruş ve darbe önizlemeleri

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Katman kontrolü

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Renk kontrolleri için kullanıcı arayüzü

 

 

 

Koyu Kullanıcı Arayüzü

 

 

Sürükleyerek Yakınlaştırma

 

 

650+ yeniden oluşturulan uygulama ikonu

 

 

Fırça Püfleri

 

Seçim Fırçası Aracı

 

Doku Sentezi

 

Özelleştirilebilir Kullanıcı Arayüzü

Özelleştirilmiş Sanat Sayfa Tasarımları

Etkileşimli Gradyan aracı & ekspres boyama

Palet Çekmeceleri

Taşınabilir Fırça Seçicisi

Hızlı Erişim Özellik Çubukları

Görsel Araç İpuçları

Fırça Arama Motoru

Renk Çemberi, Karıştırıcı, Renk Setleri

Komut çubuğu

Kompozisyon Panelleri

Belge ışıklandırma kontrolü

Dolgu Aracı

Görüntü Dolaştırıcı

Kağıt ve Akış Haritası Dönmesi

Perspektif Kılavuzları

Referans Resim Paneli

Simetri Araçları

Dönüşüm (Transformation) Aracı

 

Painter 2020

Painter 2019

Painter 2018

Painter 2017

Fotoğraf Sanatına Yönelik Araçlar

YENİ Tüm renk kullanıcı arayüzünden renk modu klonlama

 

 

 

Dokuyla Klonlama

 

Çoklu Klon Kaynağı

 

Klon Kaynağı Boyutunu Değiştirme

 

Şeffaflık Klonlama Desteği

 

Otomatik-Boyama Panelleri

Klon Kaynağı Paleti

 

Painter 2020

Painter 2019

Painter 2018

Painter 2017

Performans/Destek

YENİ Fırça İvmelendirici

 

 

 

YENİ Damga fırçaları için GPU ivmelendirmesi

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Fırça gecikmesi azaldı

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Fırçalar arası geçiş performansı

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Silgi aracı gecikmesi azaltıldı

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Impasto fırçası performansı

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Kaydırma, yakınlaştırma ve döndürme hızı

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Çalıştırma ve kapatma hızı

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Araçlar arası geçiş performansı

 

 

 

Kilitlenme Azaldı

 

 

Çok Çekirdek Desteği

 

 

Wacom Multi-touch desteği

 

 

Windows Touch desteği

 

 

Adobe Photoshop Desteği (PSD)

Renk Yönetimi Desteği

PNG Desteği

RTS Desteği

Wacom Tablet Desteği

2-in-1 veya çift kişilik

64-Bit Mac ve Windows

 

Painter 2020

Painter 2019

Painter 2018

Painter 2017

Fırçalar

YENİ Fast ve Simple performans fırça kategorisi

12 ek fırça

 

 

 

YENİ Fast ve Ornate performans fırça kategorisi

14 ek fırça

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ Digital Watercolor

1 ek

GELİŞTİRİLDİ Watercolor

4 ek

Damgalar

 

 

Doğal Medya Fırça Kütüphanesi

 

Sargent

 

Seçim Fırçaları

 

Kalın Boyama

 

Darbe Şablonu

Sırlama

Doku Örtüsü

Doku Kaynağı Harmanlaması

Akrilik & Guaj

Airbrush

Ressamların Favorileri

Sanatçının Yağlıboyası

Audio Expression

Karıştırıcılar

Tebeşir, Pastel & Kurşun kalemler

Klonlayıcılar

Dinamik Benekler

Silgiler

F-X

Resim Hortumu

Impasto

Sıvı Mürekkep

Markör

Yağlıboyalar

Palet Bıçakları & Süngerler

Parçacıklar

Desen Kalemleri

Kalemler & Kurşun Kalemler

Gerçek Islak Yağ

Kolay

Akıllı Darbeler

 

Painter 2020

Painter 2019

Painter 2018

Painter 2017

İçerik

Desenler

Akış haritaları

Gradyanlar

Resimler

Bakışlar

Püskürtmeler

Kağıtlar

Seçimler

Dokular

Örgüler

 

 

Windows

 • Windows 10* (64-bit) veya Windows 7 (64-Bit) (son servis dosyalarıyla)
 • Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 işlemci
  • 4 fiziksel çekirdek/8 mantıksal çekirdek veya daha fazlası (önerilir)
  • AVX2 komut seti desteği (önerilir)
 • OpenCL 1.2 özellikli ekran kartı (önerilir)
 • 2 GB RAM
  • 8 GB RAM veya daha fazlası (önerilir)
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 1,2 GB boş alan**
  • Solid-state drive (önerilir)
 • 1280 x 800 @ %100 (veya daha fazlası) monitör çözünürlüğü
  • 1920 x 1200 @ %150 (veya daha fazlası) (önerilir)
 • Fare veya tablet
 • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası, en son servis dosyalarıyla
 • Ürününüzü etkinleştirmek için öncelikle İnternete bağlanarak kayıt yapmalısınız.

Mac

 • macOS 10.14 veya OS 10.13, en son revizyonlarıyla
 • Intel Core 2 Duo işlemci
  • 4 fiziksel çekirdek/8 mantıksal çekirdek veya daha fazlası (önerilir)
 • OpenCL 1.2 özellikli ekran kartı (önerilir)
 • 2 GB RAM
  • 8 GB RAM veya daha fazlası (önerilir)
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 850 MB boş alan
  • Solid-state drive (önerilir)
 • 1280 x 800 @ %100 (veya daha fazlası) monitör çözünürlüğü
  • 1920 x 1200 @ %150 (veya daha fazlası) (önerilir)
 • Fare veya tablet
 • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Ürününüzü etkinleştirmek için öncelikle İnternete bağlanarak kayıt yapmalısınız.

 

* Painter 2020’nin kullanım ömrü boyunca piyasaya sürülecek sürümlerin yanı sıra Windows 10’un 1803 ve 1809 sürümleri de desteklenir.

* Microsoft .NET Framework 4.7 için ek alan gerekebilir.