SATIN AL

Pinnacle Studio 22

 • 1500+ efekt, başlık ve şablon
 • 6-iz, HD video düzenleme
 • YENİ Sadeleştirilmiş Renk Geçişi
 • YENİ Seçici Renk
 • YENİ Birden fazla kameradan yakalama, video yakalama ve ekran kayıtçısı

 

 

Esnek ve yaratıcı video düzenleme yazılımı

Pinnacle'a yeni olanlar için en esnek ve yaratıcı video düzenleme paketi olan Pinnacle Studio ™ 22 ile iç editörünüzü ortaya çıkarın. Başlamak için ihtiyacınız olan her şeyle Pinnacle Studio'yu keşfedin ve temalı şablonlar kullanarak ya da ham görüntüleri doğrudan çok izli zaman çizelgesinde düzenleyerek, benzersiz projeler oluşturun. Çoklu kamera video düzenleme, bölünmüş ekran videosu ve daha fazlası gibi özelliklerin keyfini çıkarın. 1500'den fazla filtreye ve efektlere dokunun, videolarınızı diske, popüler formatlara ve cihazlara ya da çevrimiçi olarak dışarı aktarın! Pinnacle Studio ile etkileyici filmler yapın.

 

 

Neden Pinnacle Studio?

 1. Esnek video düzenleme.
  Zaman çizelgesi veya öykü panosu düzenlemesinin keyfini çıkarın.

 2. Düzelt ve geliştir.
  1500+ video efekt, başlık ve şablon arasından seçim yapın.

 3. Sürükle ve bırak video düzenleme.
  Otomatik olarak video oluşturun veya video şablonlarıyla başlayın.

 4. Kendinizi ifade edin.
  Stop Motion ile animasyonlar oluşturun veya Split Screen videoları oluşturun.

 5. Filmlerinizi paylaşın.
  Diske kaydedin, bir aygıta kaydedin, online olarak aktarın ve dahası!

 

 

Pinnacle Studio 22 yeniliklerini inceleyin

 

YENİ Sadeleştirilmiş Renk Geçişi

Renk düzeltme, renk ayarlamaları ve parlaklık kontrolleri gibi yeni temel renk derecelendirme denetimleriyle, tonu ve havayı ayarlayarak görüntünüzü stilize edin. Yeni renk geçişi denetimleriyle güneş öpmüş bir senaryo veya buz mavisi manzara oluşturmak için görüntünüzü ayarlayın.

YENİ MultiCam Capture: Video Yakalama ve Ekran Kayıtçısı

Ekranınızı ve web kameranızı eşzamanlı olarak kaydederek ilgi çekici bir eğitici video oluşturun. Benzersiz ekran kayıt yazılımıyla, tek bir tıklamayla video, sistem ses ve mikrofon seslerini kolayca yakalayabilir ve çoklu kamera düzenlemesiyle birlikte sorunsuz bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

YENİ Seçici Renk

Odağınızı spot ışığa getirin ve fotoğrafınızdaki tek bir rengi vurgulayın, diğer her şeyi arka plana siyah beyaz olarak itin. Sonraki videonuza ekleyeceğiniz gerçekten benzersiz bir efekt.

 

 

PINNACLE STUDIO ÖZELLİKLERİ

PINNACLE STUDIO: 1500+ video efektle 6-iz üzerinde düzenleyin.

 

Yaratıcılık olanaklarınızı açığa çıkarın

 

Ton, Doygunluk ve Parlaklık renk kontrolleri

YENİ MultiCam Capture: Video Yakalama ve Ekran Kayıtçısı

Ekranınızı ve web kameranızı eşzamanlı olarak kaydederek ilgi çekici eğitici videolar oluşturun. Benzersiz ekran kayıt yazılımıyla, tek bir tıklamayla video, sistem ses ve mikrofon seslerini kolayca yakalayabilir ve çoklu kamera düzenlemesiyle birlikte sorunsuz bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

YENİ Ton, Doygunluk ve Parlaklık renk kontrolleri

Prodüksiyonunuzdaki rengi, basitleştirilmiş renk geçiş kontrolleriyle hızlı bir şekilde değiştirin veya düzeltin. Renkleri değiştirin, renk bazında doygunluğu ve parlaklığı ayarlayın. Ayrıca, Look-up Tablolarıyla resimlere yaptığınız düzeltmeleri ve değişiklikleri saklayarak kaydettiğiniz tercihleri herhangi bir filme uygulayabilirsiniz.

YENİ Seçici Renk

Odağınızı spot ışığa getirin ve fotoğrafınızdaki tek bir rengi vurgulayın, diğer her şeyi arka plana siyah beyaz olarak itin. Sonraki videonuza ekleyeceğiniz gerçekten benzersiz bir efekt.

     

Ekran Bölme videosu

Yeni Split Screen videosu ile aynı anda birden fazla video akışını gösterin. Etkileyici tanıtım videoları oluşturmak için kolayca sürükleyip bırakın veya en yeni turunuzun önemli noktalarını paylaşın! Varolan bir şablonu seçin veya Split Screen şablon yaratıcısıyla kendinizinkini oluşturun.

Çoklu-kamera düzenleme

Birden fazla aygıtla çekilen altlıkları birleştirerek, çok daha dinamik videolar oluşturun. Ses senkronizasyonu veya işaretçilerle klipleri kolaylıkla hizalayın ve senkronize edin. Kendi çok kameralı üretiminizi oluşturmak için, hazır olduğunuzda video oynarken gösterilecek açıyı seçin.

Stop Motion animasyon

Sahnelerinizi toplayın, kameranızı takın ve hikayenizi kareye göre yakalayın. Pinnacle Studio içinden otomatik olarak veya elle kamera ayarlarını kontrol edin, kaplayan kareleri görüntüleyin, mesafeleri ayarlayın ve kareleri yakalayın.

     
Ses Düzenleme

Yeşil Ekran/Chroma Key

Yeşil ekranın gücüyle öznelerinizi sanal arkaplanların üzerine yerleştirin Bindirmenin arka planla nasıl harmanlanacağını ayarlayın, şeffaf bir renk belirtin ve Chroma Key efektini kullanarak kolayca arka planları değiştirin.

Zamanı Yeniden Haritalandırma

Time Remapping ile video hızıyla oynayın, videolarınıza kolayca ağır çekim veya yüksek hız efektleri ekleyin. Eylemi dondurun veya sahnelerinizi tersine çevirip tekrar oynatın. Sadece klibini seçin, Düzenleyiciye gidin ve hızı ayarlamak için Time Remapping'i seçin.

Ses Düzenleme

Zaman çizelgesindeki birkaç tıklamayla sesleri çıkartın, sessize alın veya kliplerinizde sesleri sönümlendirin. ScoreFitter müzik kütüphanesiyle zaman çizelgenize telifsiz müzik ekleyin ve süresini otomatik olarak filminize göre ayarlayın.

 

Gelişmiş bir video düzenleme yazılımında esnek düzenleme

Zaman Çizelgesinde Düzenleme Video filtreleri ve efektleri

Zaman Çizelgesinde Düzenleme

Zaman Çizelgesi veya Öykü Panosu düzenlemesinin keyfini çıkarın. Kolaylıkla videoyu kırpın ve çok izli zaman çizelgesinde serbestçe düzenleyin. Çerçeve doğruluğu ve anahtar kare düzenleme özellikleriyle sofistike resim-içinde-resim ve çok katmanlı HD efektleri yaratın; ihtiyacınız olan kontrolle bir profesyonel gibi üretin.

Studio: 6-iz, Studio Plus: 24-iz, Studio Ultimate: sınırsız iz

Video ve fotoğraf slayt gösterileri

Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi sürükleyip bırakın, geri kalanını otomatik film üretici olan SmartMovie’ye bırakın. Ürününüzü önizleyin, filminizi özelleştirmek için zaman çizelgesinde düzenleyin. Veya, her duruma uyan temalarda yüzlerce Montaj video şablonlarından biriyle başlayın.

Video filtreleri ve efektleri

Yüzlerce özelleştirilebilir video efekti, animasyonlu başlık ve geçiş efektleriyle, tüm üretimlerinize heyecan katın ve güzelleştirin. Renkleri geliştirin, efektler ekleyin, gri gökyüzünü mavileştirin...

Studio: 1500+ efekt, Studio Plus: 1800+ efekt, Studio Ultimate: 2000+ efekt

 

Hassas video düzenlemeyle hızlı düzenlemeler yapın

Temel problemler için hızlı düzeltmeler Başlıklar ve bindirmeler Şablon oluşturma

Videoyu yakınlaştırın, kırpın ve yeniden boyutlandırın

Pan ve Zoom için basit kontrollerle hareketsiz görüntülerinize veya videolarınıza hareket ekleyin. Veya katman klipleri ve resim-içinde-resim efekti oluşturun veya videoları doğrudan önizleme bölmesinde kırpın!

Temel problemler için hızlı düzeltmeler

Pinnacle Studio ile videoyu kırpın ve döndürün veya renkleri geliştirin. Altlığı düzenleyin, hızlı efektleri uygulayın ve hatta fotoğraf ve filmlerinizdeki kırmızı gözleri düzeltin!

 

Başlıklar ve bindirmeler

Fotoğraflarınıza ve videolarınıza başlıklar ekleyin veya kliplerin üste fotoğraf bindirin Animasyon ve hareket ile başlıkları ekleyin, yeni 3D metin efektlerini deneyin.

Şablon oluşturma

Tamamlanan projelerinizi şablon olarak kaydedin ve gelecekteki çalışmalarınızda hızlıca erişin. Projeniz tamamlandığında, ‘File > Save Movie as Template’ komutunu seçin ve medyayı kolaylıkla yertutucularla değiştirin.

 

Videonuzu aileniz, arkadaşlarınız ve diğerleriyle paylaşın!

Videonuzu aileniz, arkadaşlarınız ve diğerleriyle paylaşın!

Doğrudan sosyal medyaya aktarın

Videonuzu doğrudan Pinnacle Studio'dan YouTube, Facebook, Vimeo ve Box'a aktarın.

Popüler format ve aygıtlara aktarın

En sevdiğiniz cihazda oynatmak için popüler formatlara aktarın - Apple ve Android cihazlar, oyun konsolları ve daha fazlası için tam destek sunar.

GELİŞMİŞ Diske kaydedin

Özelleştirilebilir temalı menüler, bölümler ve müzikle DVD'ye kaydedin. Studio: 20+ Şablon, Studio Plus: 50+, Studio Ultimate: 100+

 

Özelleştirilebilir kontrollerle güçlü video düzenleyici

Anahtar karesi temelli efektler

Anahtar karesi temelli efektler

Tam olarak istediğiniz video efektlerini uygulayın - baştan sona efektinizin her detayını kontrol etmek için anahtar kareleri kullanın. Eşsiz hassasiyet ve kontrol ile, videoyu sınırsız sayıda izde düzenleyebilirsiniz. Pinnacle Studio, videonuzu sadece hayal ettiğiniz şekillerde hayata geçirmek için size güç, hassasiyet ve istediğiniz kontrolü getirir.

Özel profiller

Özel profiller

Çalışma alanınızı özelleştirin, yolunuzu düzenlemek ve iş akışınızı akışkanlaştırmak için kolayca özel kısayollar oluşturun. Özel profiller oluşturun ve ekran çözünürlüklerini ayarlayın. Çalışma arayüzünüzü özelleştirin ve en çok kullandığınız araçlara hızlı erişimi noktaları uygulayın.

Çift monitör görüntülemesi

Çift monitör görüntülemesi

Yeni ayrılabilir pencerelerle düzenlemenizi çift monitöre genişletin. Yeni dual pencere kontrolleriyle kütüphane, önizleme penceresi ve editör modunu eşzamanlı olarak görüntüleyin. Hatta, birden fazla ekranda eşzamanlı olarak çalışmak için pencereleri ayırın.

Medyanızı organize edin

Medyanızı organize edin

Medyanızı proje sepetinde organize edin, sadece basit bir sağ tıklamayla en sık kullandığınız efektleri favoriler bölümüne ekleyin.

Performansı arttırın

Performansı arttırın

PC'nin işlemci gücü ve belleğini en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayan 64-bit mimarisiyle sonuçları daha kısa sürede görün. Daha hızlı çok izli film oluşturma ve daha iyi dosya yönetiminin keyfini çıkarın.

 

 

Video düzenleme araç kutunuzu dramatik şekilde genişletin

Video tutkunuz, yetenekleriniz veya ilgi alanlarınız ne olursa olsun, Pinnacle Studio izleyicilerinize zevk verecek tüm video düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılayacak, bir dizi tamamlayıcı güçlü uygulama sunuyor. Pinnacle Studio içeriği:

Pinnacle Studio 22 Ultimate

Pinnacle Studio 22

İç düzenleyicinizi YENİ Pinnacle Studio 22 ile tasarlayın, esnek düzenleme, temalı şablonlar ve yeni yaratıcı özellikleri keşfedin!

MultiCam Capture Lite video yakalama ve ekran kaydedici

MultiCam Capture Lite video yakalama ve ekran kaydedici

Ekranınızı ve web kameranızı kaydedin, video ve ses yakalayın, ilgi çekici nasıl yapılır videoları oluşturun.

Pinnacle MyDVD

100’den fazla özelleştirilebilir menü, altmenü, bölüm ve müzik ile video projelerinizi DVD ve AVCHD’ye kaydedin.

 

 

Pinnacle Studio ile daha fazlasını yapın

ÜCRETSİZ eğitim alın Ek eklentiler Uyumlu ekstralar

ÜCRETSİZ eğitim alın

Discovery Center’dan video öğreticiler, ipuçları ve püf noktalarıyla, yeni başlayan düzenleyicilerden uzman kullanıcılara, Pinnacle Studio’yu en iyi şekilde kullanın. Doğrudan Pinnacle Studio Welcome sekmesinden, temel düzenlemeden yeni özelliklere kadar her şeyi kapsayan öğrenme materyallerine erişin.

Ek eklentiler*

Pinnacle Studio içinden ek özellikler ve efektler satın alarak, video düzenleme yazılımınızın gücünü arttırın. NewBlue’dan özel efekt paketleri; Triple Scoop Music’ten yüksek kaliteli, serbest telifli müzik parçaları; Blu-ray eklentisi ve daha fazlasını önizleyin ve satın alın.

*Satın alınabilir

Uyumlu ekstralar*

Dazzle DVD kaydediciyle videonuza yeni bir hayat kazandırın, VHS’lerinizi DVD’ye veya başka bir ortama aktarın. Birden fazla cihaz bağlayın ve ekranınızı tam özellikli MultiCam Capture ile kaydedin. Kameralarınızı aynı anda kaydedin, post prodüksiyonu çok kolaylaştırın.

*Satın alınabilir

 

 

Hangi Pinnacle Studio sürümü benim için en iyisi?

Pinnacle Studio, filmler oluşturmayı, medyalarınızı yönetmeyi ve videoyu birden çok izde profesyoneller gibi düzenlemeyi kolaylaştırıyor. Bir sonraki projenize, özelleştirilebilir bir çalışma alanındaki güçlü ve hassas araçlarla başlayın. İster video düzenleme konusuna yeni başlıyor, isterse deneyimli bir editör olun, size göre bir Pinnacle Studio var.

GÜÇLÜ VE HASSAS DÜZENLEME Standart Plus Ultimate

Video düzenleme yazılımı

HD

HD

HD, 4K

Video/ses izi sayısı

6

24

sınırsız

Storyboard ve timeline düzenleme

Kare hassasiyetinde zaman çizelgesi düzenlemesi

Sürükle ve bırak video düzenleme

Üç ve dört nokta düzenleme

 

YENİ

YENİ

Özelleştirilebilir çalışma arayüzü ve klavye kısayolları

Anahtar karesi - temelli efektler

Sesi ayrıştırma

YARATICI ÖZELLİKLER Standart Plus Ultimate

Video efektleri, geçiş efektleri, başlıklar ve şablonlar

1.500+

1.800+

2.000 NewBlueFX koleksiyonu

MultiCam Capture Lite - Ekran ve web kameranızı aynı anda kaydederek etkileyici eğitim videoları oluşturun

YENİ
2 akış

YENİ
2 akış

YENİ
2 akış

Çoklu-kamera düzenleme - Kliplerinizi senkronize edin ve hizalayın, video oynarken hangi açının gösterileceğini belirtin

2 kamera

4 kamera

6 kamera

Renk Geçişi - Hareketli resminizi güçlü renk kontrolleriyle geliştirin, tonunuzu ve ruh halinizi ayarlamak için görüntünüzü stilize edin

YENİ
sadeleştirildi

YENİ
temel

YENİ
tam özellikli

     Hue & Saturation

     HSL Color Tuning

     LUT

     Luminance

     Resim Ton Eğrisi

     Renk Tekerleri

     Waveform Scope

Seçici Renk - Resimde tek bir renk seçerek diğer her şeyi siyah beyaz olarak arka plana atın

YENİ

YENİ

YENİ

Ekran Bölme videosu - Önceden tasarlanmış şablonlarla birden fazla videoyu aynı anda göster veya Split Screen şablon yaratıcısı ile kendi şablonunu oluştur

YENİ
anahtar karelerle

Motion 3D nesneleri - 3D Title Düzenleyicideki yeni 3D şekillerle özel hareketler oluşturun

YENİ

Motion 3D başlıklar - Bir sonraki projenize 3D başlık önayarları ekleyin veya 3D Title Düzenleyicisiyle özel başlıklar oluşturun

YENİ

YENİ

YENİ

Geniş açı lens düzeltme araçları - Geniş açılı kamera deformasyonlarını kaldırın ve ufku düzeltin

Video şablonu oluşturucu - Bitmiş projelerinizi bir video şablonu olarak kaydedin, gelecekteki projeleri hızlandırmak için hangi medyaların yer tutucularla değiştirileceğini belirtin

Video şablonları — Özelleştirilmiş bir temayla başlayın, kendi filminizi oluşturmak için şablonu montajlayın

Stop Motion Animasyonu – Kullanımı kolay kontrollerle oyuncak, yiyecek sanat ve diğer nesneleri kare kare kaydederek, kendi animasyonlu filminizi oluşturun

ScoreFitter müzik kütüphanesi – otomatik olarak videonuzun süresine göre ayarlanan, serbest telifli müzikler ekleyin

SmartMovie otomatik film yapma - Kütüphanenizden video, resim ve müziği sürükleyip bırakın ve hızlıca fotoğraf slayt gösterileri oluşturun

Yeşil Ekran / Chroma Key - Yeşil  ekranın gücüyle öznelerinizi sanal arkaplanların üzerine yerleştirin

Hareket Takibi - Kolaylıkla bir hedef belirleyin, videonuzdaki hareketli nesneleri takip ederek, metin, grafik ve mozaik fluluk gibi öğelerle bağlayın

GELİŞTİRİLDİ
 

GELİŞTİRİLDİ
mozaik flulukla

İz Şeffaflığı - Birden fazla izi üst üste bindirin veya kullanımı kolay opaklık ayarlarıyla özel solma efektleri yaratın

Audio Ducking - Sesi veya konuşmayı otomatik olarak algılayarak arkaplan sesinin şiddetini azaltır

Screen Capture Yazılımı — Live Screen Capture ile ekranınızı kaydedin, hem sistem hem de mikrofon sesini yakalayın; eğiticiler veya demo videoları oluşturmak için ideal

360 video düzenleme - 360 video ve kırpma altlıklarınızı düzenleyin, başlıklar ve geçişler ekleyin, artık tüm popüler 360 video formatları destekleniyor. Hatta 360 videonuzu standart aygıtlarda oynatılacak şekilde dönüştürün

GELİŞTİRİLDİ

Yumuşak geçişler - Renkleri veya nesneleri hizalayın, sahneler arasında çevirme, yakınlaştırma, döndürme veya fırlatma geçişleri uygulayın

YENİ

Boyama efektleri - Karikatür veya suluboya benzer bir görünüm oluşturun, videolarınızı sanal bir animasyona dönüştürün

Geçiş dönüşümleri - Tek bir görüntü, şekil veya dizi alarak sahne arasında kesme veya geçiş yapıp belirgin bir başlangıç veya bitiş olmasını engelleyin

NewBlueFX'den özel efektler - En çok satılan NewBlueFX efekt ve başlıklarıyla filtreler, geçişler ve özel efektler ekleyin. Videonuza profesyonel bir görünüm sağlayan yüzlerce efekt, hazırset, filtre ve diğer araçlara erişin (1000+ hazırset ve 85+ eklenti)

NEWBLUE’DAN ÖZEL EFEKTLER Standart Plus Ultimate

NewBlue Video Essentials 1 - En çok satılan kapsamlı koleksiyonla üretkenliğinizi geliştirin, optimize edin ve hızlandırın

YENİ

NewBlue Video Essentials 2 — Vinyet oluşturun, bir ortamdaki belirli renkleri değiştirin, picture-in-picture ekleyin ve lens deformasyonunu düzeltin

NewBlue Video Essentials 3 — Kolaylıkla ekranları bölün, ilgi merkezine spot ışığı uygulayın, kenarları yumuşatın veya kontrastı geliştirin

NewBlue Video Essentials 4 — Gündüzü geceye çevirin, yansımalar oluşturun, cilde rötuş uygulayın vs.

NewBlue Video Essentials 5 - Seçili odaklanma, seçili renk ve seçili renk tonuyla video öykünüze vurgu ekleyin

NewBlue Video Essentials 6 — Belirsiz hataları düzeltin, altlığı video duvarında yansıtın ve detay için bir video segmentini büyütün

NewBlue Video Essentials 7 — Pikselleme uygularken istenmeyen anahtar karelerin önünü alın, sabit resim veya videoları kolaylıkla kaydırın ve yakınlaştırın

NewBlue Stabilizer - El kameralarıyla çekilen, titreyen altlıkları dengeleyin

NewBlue Motion Blends — Kıvrılan, dönen, yakınlaştıran, yayan ve çevrilen video geçişleri ekleyin

NewBlue Light Blends — Prodüksiyonlarınızı ışık huzmeleri, küreler, ışın, flaş gibi ışık temelli ortam geçişleriyle aydınlatın

NewBlue Film Effects — Çizikler, tozlar, grenlerle eski filmlere benzetin

VİDEO KAYDETME VE PAYLAŞMA Standart Plus Ultimate

Zaman çizgisine bölüm noktaları ekleme

YENİ

YENİ

YENİ

MyDVD ile bölüm ve menülerle diske* kaydetme

GELİŞTİRİLDİ
20+ şablon

GELİŞTİRİLDİ
50+ şablon

GELİŞTİRİLDİ
100+ şablon

Tüm genel video formatlarında kaydetme

Spesifik bir video uzantısıyla kaydetme

Aygıta aktarma (ör. akıllı telefon ve tabletler)

Web'e aktarma (ör. YouTube, Facebook, Flickr ve Vimeo)

Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için proje paketleri

360 videoları dışa verin

FORMATLAR VE DESTEK Standart Plus Ultimate

GoPro LVR

YENİ

YENİ

YENİ

HEVC (H.265)**

İçe alma

İçe alma

İçe alma ve dışa verme

Dolby Digital

2CH

5.1CH

5.1CH

64-bit mimarisi

Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi

iPhone 6 ve diğer kameralardan VFR video desteği

Stereoscopic 3D içe alma, dışa verme, derinlik kontrolü ve düzenlemesi

Dual-monitör 3D desteği, "side by side" kaydetme

XAVC S desteği

XAVC ve DVCPRO HD çözme

MXF dosyalarını aktarın

4K video

360 video

 

* Blu-ray Disc kaydı, Pinnacle Studio içinden satın alınabilir

HEVC (H.265) desteği, destekleyen PC donanımı veya grafik kartı gerektiriyor

 

 

Pinnacle Studio’dan daha fazla faydalanın

Pinnacle Studio'yu en iyi şekilde kullanın ve video öğreticileriyle, ipuçlarıyla ve püf noktaları ile yeni özellikler öğrenin. Özel bir proje hazırlamak, yeni özelliklerin fonksiyonalitesi konusunda uzmanlaşmak veya sadece ilham almak istiyorsanız, burası tam size göre!

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Pinnacle Studio'ya başlayın

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Renk Sınıflandırması dizilerini öğrenin

 


 

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Video Eğiticiler*

Video eğitici kütüphanemize erişin.

Eğitici videoları görüntüleyin

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Kullanım Kılavuzu

Özellikler hakkında bilgi edinme, temel bilgileri öğrenme ve çok daha fazlası.

PDF kullanım kılavuzunu indir

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Topluluğa sorun

Diğer kullanıcılarla bağlantı kurun, soru sorun, ipuçlarını ve teknikleri takas edin.

Kullanıcı forumuna gidin

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Studio Backlot eğitimi*

Studio Backlot’taki arkadaşlarımızın eğitici kütüphanesine ve yaratıcı içeriklere erişin.

21 günlük ücretsiz denememi başlat

Pinnacle Studio 22 yenilikleri

Bizimle iletişime geçin

Telefon, sohbet veya eposta - size yardımcı olmak için buradayız.

Şimdi bizimle iletişime geçin

   

 

* İçerik sadece İngilizce. Eğitim videoları seçimi için alt başlıklar mevcut.

 

 

Sistem Gereksinimi

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor.
 • 64-bit OS gerekiyor: Windows 10 önerilir, Windows 8.x, Windows 7
 • Intel Core i3 veya AMD A4 3.0 GHz veya daha sonrası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
  • UHD, çoklu-Kamera veya 360 video için Intel Core i7 4. nesil veya sonrası veya AMD Athlon A10 veya daha gelişmişi
 • 4 GB RAM veya daha fazlası, UHD, çoklu kamera veya 360 video için 8+GB önerilir
 • DirectX grafik aygıtı önerilir:
  • NVIDIA GeForce 700 serisi/ Quadro 600 (Fermi-temelli) veya sonrası (CUDA desteği için CUDA etkin olması gerekiyor)
  • ATI Radeon HD 5XXX serisi veya sonrası
  • Ivy Bridge'den Intel HD Graphics veya sonrası
 • HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı gerektiriyor
 • 3D Titler DirectX 11 gerektiriyor
 • Minimum 256 VGA VRAM, 512MB veya fazlası önerilir
 • Görüntü çözünürlüğü: 1024 x 768 veya daha yükseği
 • Windows-uyumlu ses kartı (surround önizleme için çok kanallı çıkış gerekiyor)
 • Tam yükleme için 8 GB HDD alanı
 • Yükleme için DVD-ROM sürücüsü yoksa dijital indirme seçeneği var

Açılabilen Formatlar

 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, Şifresiz DVD başlıkları (DVD-VR/+VR dahil), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC (H.265), DivX Plus MKV (*), XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S, GoPro LRV (*) DivX'in DivX sürücüleri gerekiyor
 • Ses: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Grafik: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Kaydedilebilen Formatlar

 • Disk: AVCHD, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R veya DVD+RW, çift katman)
 • Video: DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, HEVC (H.265, H.264), DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP, XAVC S
 • Ses: Dolby Digital 5,1-kanal

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici gerekiyor
 • Blu-Ray kaydı için ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor

Desteklenen Diller

 • Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Rusça, İspanyolca ve İsveççe.

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

 

İlgili Resimler

 • background