SATIN AL

Roxio Toast 17 Titanium

 • YENİ! 64-bit uygulama
 • YENİ! Çoklu Kamera Düzenleme
 • CD ve DVD kaydedin ve kopyalayın
 • Menü ve bölümlerle DVD oluşturma
 • Diskleri ve USB’leri şifreleyin
 • Video ve ses yakalayın ve dönüştürün

 

Kaydet ve Kopyala

Toast, dijital medyanızı kaydetmenin en kolay ve hızlı yolu. Tek pakette Mac ve PC için DVD ve CD kayıtçısı - anka-düzeyinde şifrelemeyle birlikte. Müzik veya veriyi kaydedin veya başlığı, menüleri ve bölümleriyle DVD filmleri oluşturun. Diskleri kopyalayın*, hatta bozulmuş disklerdeki dosyaları kurtarın!

Yakala ve Düzenle

Ekran kayıt yazılımının keyfini çıkarın veya internetten, eski kasetlerden, LP’lerden, video kameralar ve daha pek çok şeyden video ve ses yakalayın*. Birden çok cihazı aynı anda yeni MultiCam Capture ile kaydedin. Kolay düzenleme filtreleri ve araçlarıyla video kırpın veya sesi geliştirin.

Dönüştür ve Paylaş

Video veya ses dosyalarını popüler dosya formatlarına dönüştürün ve telefon, tablet, video oyun konsolları ve diğer popüler cihazlarda oynatın. Dijital medyayı paylaşmaya hazır olduğunuzda, istediğiniz aygıta kolayca kaydedebilir, diske yazabilir veya doğrudan YouTube, Facebook veya Vimeo hesabınıza yükleyebilirsiniz!

Toast Titanium ile kayıt ve dijital medya olanaklarınızın kilidini açın

 

Diske Kaydet

Mac için en kolay ve en hızlı Blu-ray ve DVD kaydı

Gelişmiş DVD oluşturma

Toast MyDVD ile videolarınızı profesyonel görünümlü disklere dönüştürün - şimdi yeni, kullanımı kolay bir arayüze sahip. Özelleştirilebilir menüler ve müzikle DVD’ye yazın. 20+ temalı şablonlarla güzel sonuçlar elde edin ve birden fazla filmi kolaylıkla tek diskte birleştirin.

Verinizi güvenceye alın

Roxio Secure Burn ile veriyi diske kaydedin veya şifreli veriyi bir USB sürücüsüne kopyalayın. Verilerinizi bankacılık seviyesinde şifreleme (AES 256-bit) ile koruyun. Güvenlik ayarlarını kontrol ederek taşınabilir medyaya kaydedilen verilerinizin güvende olduğunundan emin olabilirsiniz.

 

Sürükle, bırak, kaydet

Toast, müzik, video, fotoğraf ve veri dosyalarınızı Mac ve PC için CD veya DVD üzerine kaydetmek için en kolay ve hızlı yoldur. Kaydetmek için sadece sürükleyip bırakın!

Ses diski döndürme

Ses CD’si projelerini Audio Disc Spanning ile birden fazla diske yayın - hatta mükemmel müzik miksleri için parçalarınızı ve disklerinizi özelleştirin.

Maksimum uyumluluk

Belgelerinizi yalnızca Mac veya Windows’a özgü biçimlerde saklayın veya Mac ve Windows bilgisayarlarında okunabilen şifreli dosyalar oluşturun. Hatta HD videoları Blu-ray Disk oynatıcılarda çalıştırmak üzere standart DVD'lere kaydedin.

     

Verilerinizin Diske Yedeklenmesi

AVCHD Archive, kameradaki tüm HD videoları diske tek tıklamada aktarır ve kolayca incelemeniz için otomatik olarak Mac bilgisayarınıza bir kopyasını kopyalar. 50GB kapasitesindeki veriyi yüksek kapasiteli Blu-ray Disklerine kolaylıkla arşivleyin (ek eklenti gerekmiyor).

Kolay arama ve erişim

Disklerinizi DiscCatalogMaker ile kaydederek otomatik olarak kataloglayın, sonrasında kataloglanan disklerinizdeki dosyaları ve klasörleri kolaylıkla tarayabilir, dosya veya klasör isminin tümüne veya bir kısmına göre arama yapabilirsiniz.

Tüm dosyalar parmaklarınızın ucunda

Toast'un Media Browser uygulaması, projeniz için doğru içeriği bulmanızı kolaylaştırıyor. Media Browser dosyaları taramanızı sağlar, spot arama yapar, iTunes, iPhoto, iMovie, Aperture ve artık Lightroom içinde aramayı destekler.

Kopyala

CD, DVD ve Blu-ray diskleri kaydedin — birden fazla sürücü kullanarak daha hızlı

Disk Kopyalayın

Kolaylıkla CD, DVD ve Blu-ray Disk kopyaları oluşturun*. Mac OS, Toast ve diğer disk imajı formatlarını kopyalayın — orijinal disk ne olursa olsun, Toast kopyalayabilir*. En sevdiğiniz cihazlarda oynatmak için diskleri dijital dosyalar olarak kopyalayabilirsiniz.

Bozulan diskler için dosya onarımı

Önemli verileri kaybetme riskine girmeyin. Bozulan disklerdeki okunamayan dosyaları onararak, onarılamayan dosyaların listesiyle birlikte yeni bir diske kaydedin, böylece bir bakışta hangi gereksinimlerin yeniden oluşturulması gerektiğini bilin.

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

Yakala

Videoyu herhangi bir yerden yakalayın — ekranınızdan, web'den, diskten ve taşınır aygıtlardan

Çoklu Kamera Yakalama

Bir web kamerasından içerik yakalayın ve aynı anda bilgisayar ekranınızı kaydedin, ardından video ve sesinizi MultiCam Capture ile tek bir tıklamayla senkronize edin. İçeriğinizin önizleme ekranlarını tek bir yerde görüntüleyin, her bir yayının rengini ve parlaklığını kolayca kalibre edin. Çoklu kamera yakalama ve düzenleme araçlarıyla birkaç basit adımda, yazılım eğitiminden videodan alıntı yapmaya kadar her işi yapabilirsiniz!

Ekran Kaydı Yazılımı

Live Screen Capture ile sistem sesini, seslendirmeyi ve içeriği doğrudan ekranınızdan kaydedin. Bu ekran yakalayıcı, videolara, sunumlara ve diğer projelere ilginç içerikler eklemenin, paylaşılacak eğiticiler veya demonstrasyonlar oluşturmanın hızlı ve kolay yolu. Monitörü ya da pencereyi seçin veya ekranın yakalamak istediğiniz bölümünü işaretleyip kayıt tuşuna basın.

 

Akışkan web videolarını yakalayın

Akışkan web videolarını favori sitelerinizden kaydedin - sadece videoyu tanımlayın ve yakalayın. Toast, favori cihazınızla senkronize etmek için otomatik olarak iTunes’a gönderebilir veya büyük ekran TV’nizde oynatmak için DVD’ye yazabilir.

Ses yakalayın

Neredeyse her yerden ses yakalayın; LP’ler, kasetler, mikrofon sesi veya akışkan İnternet sesi. En sevdiğiniz cihazda çalınması için sesli kitapları bile kopyalayın. Ses filtreleriyle kayıtlarınızı temizleyin ve geliştirin, otomatik olarak iTunes’a müzik yakalayın.

Video kliplerini ayıklayın ve düzenleyin

Başlangıç ve bitiş noktalarını kırpın, kaydetmeden önce video kliplerin ortasında istenmeyen bölümleri çıkarın. DVD’lerden video klipler kesin ve istediğiniz bir aygıtta izlemeye uygun olacak şekilde popüler formatlara dönüştürün.

Düzenle

Kolay düzenleme araçlarıyla yüksek kalitede video ve ses dosyalarına sahip olun

YENİ Çoklu Kamera Düzenleme

Birden çok açı kaydedildiğinde, senkronize edilmiş videoları kolayca birleştirebilir ve videolar oynadıkça gösterilecek açıyı seçebilirsiniz - hepsi de yeni Çoklu Kamera Düzenleme ile. Çeşitli yaratıcı seçenekleri keşfedin, izleyenlerin ilgisini çekmek için kamera açıları arasında hızlıca geçiş yapın. MultiCam Capture programının mükemmel bir tamamlayıcısı.

Komple MultiCam Çözümü

Toast’ın çok kameralı çözümleri, yakalamadan düzenlemeye kadar her şeyi kapsar. Bu, nasıl yapılır öğretici videolar, videolardan alıntı yapma ve daha fazlasını oluşturma konusunda mükemmel bir kombinasyon. MultiCam Capture ve MultiCam Editing ile, kitlenizi büyütmenizi sağlayacak ilgi çekici videolar oluşturmanız için tüm seçenekleri size sunuyoruz!

Dönüştür

Videoyu iPad, iPhone, video oyun konsolları için dönüştürün

Video dönüştürün

Web’den veya kameradan aldığınız videoları favori cihazınızda oynatabileceğiniz uyumlu popüler formatlara dönüştürün. DivX Plus HD, MKV ve diğerleri için destek içerir. Otomatik olarak oluşturulan HTML şablonla videoyu Adobe Flash olarak kaydedin.

Özel video profilleri ve hazırsetleriyle zamandan tasarruf edin

Dosyalarınızı sık kullanılan cihazlarda kolayca görüntüleyebilmenizi kolaylaştıran geniş bir video önayarı seçimiyle, hızlı bir şekilde popüler formatlarda videolar oluşturabilir veya bu formatlara dönüştürebilirsiniz.

Dönüştürmeleri programlayın

Video dönüştürme projelerini bilgisayarın başında olmadığınız zamanlarda çalışacak şekilde programlayın, dönüşmleri duraklatın veya devam ettirin. Videonuzun kısa bir bölümünü seçilen kalite ayarlarıyla izleyerek en iyi video kalitesini seçebilirsiniz.

Paylaş

Videonuzu YouTube, Facebook veya Vimeo ortamlarında paylaşın

Doğrudan online aktarın

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı tek adımda doğrudan YouTube, Facebook veya Vimeo ortamlarına aktararak arkadaşlarınız, aileniz ve dünyayla paylaşın. Toast, tek tıklamayla YouTube ve Vimeo video linklerinizi otomatik olarak tweetleyecektir.

Mac ve PC'de paylaşın

Mac için ikonlaı, arkaplan resimleri ve PC’de otomatik çalışan diskleriyle, Mac ve PC için benzersiz içerikleri olan hibrit diskler oluşturmanızı sağlayan esnek bir DVD kayıtçısı seçin. Kolay paylaşım için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun.

HD video oynatma

Mac’inizde Toast ile oluşturulan yüksek çözünürlüklü DVD videolarını PC, en sevdiğiniz cihaz veya büyük ekranda oynatın. Roxio Toast dijital medyanızın keyfini evinizde, mobil ortamda ve çevrimiçi olarak sınırsız şekilde çıkarmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahiptir.

 

 

İki sürüm arasında ne fark var?

 
TOAST 17 - Mac için #1 CD ve DVD kaydedici Toast 17 Titanium Toast 17 Pro
64-bit olarak yeniden yazıldı

Yeni

Yeni

Disk kaydının her zaman uygulamanın merkezinde olduğu, sezgisel arayüz
Medyanızı diske kaydetmek, kopyalamak, yakalamak, düzenlemek, dönüştürmek ve paylaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlara erişin
KAYDET ve KOPYALA Toast 17 Titanium Toast 17 Pro
Diske KAYDETME
Verinizi ve sesinizi kaydedin, projelerinizi kopyalayın -- hatta bir kerede birden fazla kaydediciye gönderin
Mac veya Mac ve PC için CD ve DVD kaydedin
Sadece Mac veya Mac ve PC için Blu-ray disk kaydedin Eklenti gerekiyor
HD videolarını, BD oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin
Toast MyDVD kullanarak menü, bölümler ve müzikle DVD-Video diskleri oluşturun
CD metni, iz kırpma ve sönümleme efektleriyle ses CD’lerini kaydedin
Veri diskleri oluşturun ve disklerinizi ikonlar, artalanlar ve diğer seçeneklerle özelleştirin
Kolay arama ve önizleme için veri disklerinizin içeriğini otomatik olarak kataloglama, çeşitli dosya formatları için küçük resimli disk kataloğu oluşturma
Roxio Secure Burn ile verilerinizi ŞİFRELEYEREK koruyun
Veriyi şifreleyin ve hem Mac hem de Windows PC’lerinde sorunsuz olarak okunabilecek şekilde diske kaydedin
Şifreli veriyi hem Mac hem de Windows PC’lerinde sorunsuz olarak okunabilecek şekilde USB belleklere kaydedin
Verilerinizi bankacılık seviyesinde şifreleme (AES256-bit) ile koruyun
Sadece Mac veya Windows-uyumlu formatlarda kaydedin
Toast MyDVD ile DVD kaydı
Güncellenmiş, kullanımı kolay kullanıcı arayüzü Yeni Yeni
Temalı şablonları kullanarak, menülü, bölümlü ve müzikli DVD-Video diskleri kaydedin 20 Şablon 100+ Şablon
Film eklemek için sürükleyip bırakın, şablonları özelleştirin, metni düzenleyin, müziği veya arkaplan resmini değiştirin
Menü yerleşimini değiştirin, alt menüler ekleyin veya çıkarın, videolarınıza bölüm noktaları ekleyin
DVD ve AVCHD olarak kaydedin
Blu-ray kaydetme Eklenti gerekiyor
Disk KOPYALAYIN
Kolaylıkla CD, DVD veya Blu-ray Disk kopyaları oluşturun*
Disk ve medyaları bilgisayarınıza aktararak dijital dosya olarak kaydedin
Mac OS, Toast ve diğer disk imajı formatlarını kopyalayın — orijinal disk ne olursa olsun, Toast kopyalayabilir
Fit-to-DVD* komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın
DVD kopyaları* için DVD-Video başlıklarını, ses izlerini ve dil seçeneklerini özelleştirin
Hasarlı disklerdeki dosyaları kurtarın ve bunları yeni bir diske kopyalayın - kurtarılamayan dosyaları kolayca tanımlayın
DÖNÜŞTÜR ve PAYLAŞ Toast 17 Titanium Toast 17 Pro
Video ve sesi DÖNÜŞTÜRÜN
Video veya ses dosyalarını hemen hemen tüm popüler formatlara dönüştürün
Videoyu DVD-video disklerden, resimlerden, klasörlerden, kameralardan ve diğerlerinden dönüştürün
Dönüştürme projelerini bilgisayarın başında olmadığınız zamanlarda çalışacak şekilde programlayın, hatta ihtiyaç duyduğunuzda sisteminizi kullanmak için çalışmakta olan dönüşümleri duraklatın veya devam ettirin
Saniyeler içinde seçili video kalitesini önizleyin
Videoyu HTML şablonla birlikte Adobe Flash (FLV ve F4V) olarak kaydedin
Dilediğiniz bölümlere daha kolay erişmek için dönüştürülen videoya ayraçlar ekleyin
Özel video profilleri oluşturun ve kaydedin
Dilediğiniz formatlara kolay video dönüştürmesi için hazır setlerin ve şablonların keyfini çıkarın
Medya PAYLAŞIN
Videoyu doğrudan YouTube, Vimeo, Facebook veya Twitter’da yayınlayın
Mac ve PC kullanıcılarıyla kolaylıkla paylaşabilmek için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun
WinZip Mac 6.5 ile dosyaları SIKIŞTIRIN
WinZip’in güvenli sıkıştırmasıyla dosyalarınızı anında zipleyin ve açın   Yeni
Dosyalarınızı bankacılık düzeyinde AES şifrelemesiyle koruyun   Yeni
Dosyaları doğrudan WinZip içinden iCloud Drive, Dropbox, Google Drive ve ZipShare ile paylaşın   Yeni
Büyük dosyaları başarıyla e-postayla gönderin, depolama ihtiyacınızı düşürün   Yeni
YAKALA ve DÜZENLE Toast 17 Titanium Toast 17 Pro
Video YAKALAYIN ve DÜZENLEYİN
Ekran yakalama yazılımıyla ekranınızı, sistem sesini ve konuşmanızı kaydedin
En sevdiğiniz video sitelerinden veya evdeki DVD’lerden web videoları yakalayın*, kaydedin, düzenleyin veya diske kaydedin
DVD’lerinizdeki klipleri kesin ve istediğiniz bir oynatıcı aygıtta izlemeye ve paylaşmaya uygun olacak şekilde dönüştürün.
İstenmeyen bölümleri kaldırmak veya daha uzun bir filmdeki sahneleri almak için video kliplerini kolaylıkla tanımlayın, kesin ve kırpın
Toast Audio Assistant ses filtreleriyle video seslerini geliştirin ve ayarlayın
Düzenlenen klipleri disk oluşturma için MyDVD’ye veya daha fazla düzenleme için iMovie’ye aktarın, daha sonra dışa aktarın, CD’ye kaydedin veya kolayca online ortamlara yükleyin
Ses YAKALAYIN ve DÜZENLEYİN
LP’lerden, kasetlerden, mikrofon sesinden veya İnternet seslerinden ses yakalayın ve içe aktarın - sonra ses filtreleriyle düzenleyin ve geliştirin
Sesli kitap CD'lerini bölümleri ve değişik oynatma hızlarıyla iTunes'a aktarın.
Uzun içe almalar veya dönüşümler olmadan kameranızdaki AVCHD videoları yakalayın
Ses filtreleriyle gürültüyü azaltın ve ses kalitesini geliştirin
Müziği otomatik olarak iTunes’s, kütüphanenize aktarın veya CD’ye kaydedin
Bütünleşik Aperture, Lightroom ve Spotlight kütüphane taramasının keyfini çıkarın
MultiCam Capture and Editing ile birden fazla videoyu YAKALAYIN ve DÜZENLEYİN
MultiCam Capture ile aynı anda birden fazla videoyu yakalayın (bilgisayarınızın ekranı, entegre web kamerası ve bağlı kameralar dahil)
Çekici, çok kameralı öğreticiler, sunular, demolar ve daha fazlasını oluşturmak için tak ve kaydet
Post prodüksiyonunu bir esintiye dönüştürmek için mükemmel şekilde senkronize edilen videonun keyfini çıkarın
Yakalanan dosyaları kolaylıkla tercih ettiğiniz video düzenleyiciye aktarın
Multicam Editor ile tek zaman çizelgesine aktarılan çok akışkanlı videoları düzenleyin ve montajlayın Yeni
2 akış
Yeni
4 akış
Multicam Editor için resim içinde resim   Yeni
Painter Essentials 6 ile fotoğrafları DÜZENLEYİN ve tabloya dönüştürün
Akıllı fotoğraf boyama araçlarıyla fotoğraflarınızı ilgi çekici tablolara dönüştürün Sadece bir resim stili seçin ve fotoğrafınızı tek bir tıklama ile otomatik olarak boyayın veya herhangi bir fırçayı fotoğrafa daldırın ve bir sanat eseri çizin.  

Yeni

Boş bir dijital tuvalde kolaylıkla sıfırdan taslak, çizim veya boyama yapın Yeni dijital sanatçılar için seçilen 12 medya kategorisinden birini seçin.   Yeni
Gerçek yağlı boya, tebeşir, kömür, suluboya vs gibi fırça ve sanat araçlarını yansıtan araçlarla gerçeğe benzer Natural-Media® boyama deneyiminin keyfini çıkarın   Yeni
Araç setinizi genişletmek için mükemmel bir yol olan özel iş akışı çözümleri için YENİ eklenti paketlerimize göz atın.   Yeni
Abonelik olmadan, Mac, PC ve Photoshop ile uyumlu   Yeni
Corel AfterShot Pro 3 ile raw fotoğrafları DÜZENLEYİN
Hassas fotoğraf düzenlemelerini fotoğrafın tümüne veya bir kısmına uygulayarak kırpın, düzeltin, pozlamayı kontrol edin, renkleri düzeltin ve dahasını yapın  
Büyük fotoğraf koleksiyonlarını kolaylıkla yönetin, fotoğrafları organize edin ve aramayın, web galerileri oluşturun  
Orijinal fotoğrafları korurken düzeltmeler yapın  
Tüm fotoğraf resimleri kusursuz hale getirmek için leke ve kırmızı göz giderme araçlarını kullanın  
Resim hazırset kütüphanesini kullanarak fotoğrafları tek tıklamayla geliştirin  
Güçlü toplu işleme kontrolleriyle bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin  
Kapsamlı filigranlamayla fotoğraflarınızı koruyun  
250’den fazla RAW fotoğraf makinesi profilinin keyfini çıkarın  
FotoMagico 5 RE ile slayt gösterilerini DÜZENLEYİN ve oluşturun
Sürükle-bırak slayt gösterisi hazırlama olanağıyla birkaç dakika içinde muhteşem fotoğraf slayt gösterileri oluşturun  

Geliştirildi

Resimleri, başlıklar ve müzikle sihirli öykülere dönüştürün ve göz kamaştıran HD kalitesinde sunun   Geliştirildi
Slayt gösterinizi oluşturmak için önceden oluşturulmuş hikaye Parçacıkları (şablonlar) kullanın veya sıfırdan başlayın   Geliştirildi
Slayt gösterisinde serbest telifli müzikleri sorunsuz bir döngüyle çalın   Geliştirildi
Fotoğraflarınızı daha iyi görünmesini sağlamak için yeni bir renk düzeltme algoritması ile geliştirin   Geliştirildi
Tüm projelerinize yeni yaratıcılık olanakları eklemek için katman karışım modlarını kullanın   Geliştirildi
Fotoğrafları canlı yayınlayın, çevrimiçi olarak yükleyin veya çeşitli popüler formatlara kaydedin   Geliştirildi
Projelerinizi diske kaydetmek veya DVD’e yazmak için kolaylıkla Toast’a aktarın   Geliştirildi

 

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

**Sonuçlar, Roxio tarafından ATI Stream ve nVidia CUDA teknolojilerinin etkin olduğu ve olmadığı PC sistemlerinde yapılan testlere dayanmaktadır. Performans sonuçları, kullanılan test edilmiş video içeriğine, CPU’ya ve Grafik kartı modeline bağlı olarak değişir.  

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor
 • Intel işlemcili Mac bilgisayar
 • 1 GB RAM önerilir
 • MacOS X 10.11 ve sonrası gerekiyor*
 • Tüm bileşenleri yüklemek için yaklaşık 1GB disk alanı
 • VideoBoost, en iyi performans için uyumlu bir NVIDIA kartı ve 4GB RAM gerektirir
 • DVD sürücüsü, yükleme için

Desteklenen Giriş Formatları:

 • Ses: AAC, AIFF, MP3, WAV, M4A, OGG, FLAC ve Dolby Digital AC-3
 • Video: AVCHD, AVCHD Lite, AVI, DivX Plus HD, DV, FLV ve F4V for Adobe Flash, MJPEG, MOV, MKV, MPEG-1/2/4, VOB, VIDEO_TS klasörü
 • Fotoğraf: BMP, GIF, JPG, PDF, PSD, PNG, TIFF
 • Disk İmajları: ISO, BIN/CUE, IMG, DMG, CDR, NRG

Diller:

 • İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Japonca

* Bu Toast sürümü 64-bit uygulamadır