SATIN AL

Roxio Creator NXT Pro 7

Creator NXT 7’in tüm gücü + güçlü ekler

 • YENİ Roxio Genie uygulama yazılımı
 • YENİ Photo Mirage fotoğraf animasyon yazılımı
 • GELİŞTİRİLDİ Paintshop Pro 2018 fotoğraf düzenleme ve grafik paketi
 • GELİŞTİRİLDİ Roxio VideoWave video düzenleme yazılımı
 • Video ve ses yakalayın ve dönüştürün + ekranınızı kaydedin
 • DVD oluşturma, CD ve DVD kaydı, şifreleme ve dahası!

Creator NXT 7’in tüm gücü + değeri 175€’dan fazla eden ekler

Roxio Creator NXT Pro 7, her zamankinden daha fazla değer ve çok yönlülük sunar. 20’ten fazla Roxio ürününü tek pakette birleştiren Creator 7, tüm yaratıcı ve dijital gereksinimlerinizi karşılar. Ekranınızı kaydedin, birden fazla kameradan video yakalayın. Corel PaintShop Pro 2018 ve AfterShot 3 ile fotoğrafları geliştirin, yeni Fotoğraf Mirage ile güzel fotoğraf animasyonları oluşturun. Roxio Burn 4’ü kullanarak kolayca şifreleyerek yazdırın ve yeni Roxio Genie ile sabit sürücünüzü temizleyin. Hepsi içinde.

 1. Medyanızı diske kaydedin, kopyalayın ve güvene alın
 2. Endüstri lideri araçlarla dosyalarınızı disk veya USB’ye şifreleyip kopyalayın, kaydedin veya kolaylıkla disklere yedekleyin.

 3. Güçlü fotoğraf düzenleme ve grafik tasarımı araçları
 4. Fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım yazılımıyla, fotoğraflarınızı oluşturmanız ve düzenlemeniz için gereken tüm araçlar.

 5. Video düzenleme ve yakalama
 6. Ekranınızı ve videonuzu kaydedin, web'den, disklerden veya hatta birçok kameradan ses yakalayın.

 7. DVD kaydetme
 8. Videolarınıza profesyonel görünümler sağlamak için, özelleştirilebilir bölümler ve menü şablonlarıyla DVD’lerinizi tamamlanmış olarak oluşturun.

 9. Medya yakalama ve dönüştürme
 10. Web’den, disklerden veya eski cihazlardan medya yakalayın, dönüştürün ve popüler formatlarda kaydedin.

 

Kaydet ve Kopyala

Medyanızı kopyalamak veya yakmak için, endüstrinin önde gelen sürükle ve bırak araçlarına erişin. Gösterişli medya paketleri için menü şablonları ve disk etiketleme seçeneklerini kullanarak ses CD’leri ve DVD’ler oluşturun.

Yakala ve Düzenle

MultiCam Capture ile ekranınızı kaydedin ve video yakalayın. NXT Pro, aynı zamanda eksiksiz fotoğraf, video ve ses düzenleme araçları içeriyor, böylece tüm medyalarınıza en iyi görüntüyü ve sesi verebilirsiniz.

Dönüştür ve Paylaş

Ses ve videoları popüler dosya formatlarına dönüştürün. Dijital medyalarınızı paylaşmaya hazır olduğunuzda, YouTube, Google+ veya OneDrive’ina yükley, en sevdiğiniz cihazla paylaşın veya diske yazın.

Özel Ekler

Değerli ekstraların ve daha yaratıcı gücün tadını çıkarın. Şifreli Roxio Burn kullanarak dosyalarınızı güvenceye alın ve yeni Photo Mirage ™ ve Corel® PaintShop® Pro ile fotoğraf düzenleme güçlerinin keyfini çıkarın.

Güçlü Paket - NXT 7 bu muhteşem yazılımları içermektedir:

YENİ Photo Mirage™ fotoğraf animasyon yazılımı

Dönen, dönen ve akan görüntülerle, fotoğraf ve video arasındaki çizgiyi bulanıklaştırın. PhotoMirage’in büyüsünün herhangi bir görüntüyü, zahmetsizce, birkaç dakika içinde büyüleyici bir animasyona dönüştürmesine izin verin. İster sosyal etkileşimi arttırmak, isterse sonuçları web’e sürmek veya fotoğraflarla eğlenmek istiyor olun, PhotoMirage büyüleyici, ilgi çekici ve amacınızı aktaran fotoğraf animasyonları yaratmanın anahtarıdır.

Sadece NXT Pro 7 içinde

 

YENİ Corel® PaintShop® Pro 2018 fotoğraf düzenleme ve grafik paketi

Kolay düzeltmelerle fotoğrafları hızlıca geliştirin veya fotoğraftaki insanları ve nesneleri görünümü etkilemeden taşımanızı sağlayan katman, fırça veya içeriğe duyarlı araçlarla dönüştürün. Çizim, boyama, metin araçlarıyla etkileyici web, baskı ve fotoğraf projeleri oluşturun. Toplu işlem araçlarıyla zaman kazanın.

Sadece NXT Pro 7 içinde

 

Roxio® Burn 4 ve şifreleme olanağı

Verileri, masaüstündeki dosyaları ve klasörleri sürükleyip bırakarak kolaylıkla CD, DVD ve Blu-ray disklere kaydedin. Şifreleme yetenekli Roxio Burn programının eklenmesiyle, dosyalarınızı Mac ve Windows uyumlu formatlarda disklere veya USB belleklere koruyarak kaydedin. Güvenli paylaşım için verileri güçlü şifreleyle koruma yöntemleriyle koruyun.

Sadece NXT Pro 7 içinde

 

YENİ Roxio® Genie™ uygulama yazılımı

Sabit disklerinizi düzenleyin ve unutulmuş, yinelenen veya gereksiz dosyaları belirleyin. Dosyaları bulutta kolayca yönetin, silin, taşıyın veya yükleyin.

GELİŞTİRİLDİ Roxio® MyDVD®

Birden fazla filmi kolaylıkla tek bir diskte birleştirirken, 100’den fazla temalı şablonla videolarınızı profesyonel görünen disklere dönüştürün.

MultiCam Capture™ video ve webcam kayıtçısı

Yazılım eğitiminden sıradışı videolara kadar, birden çok cihazdan tamamen senkronize edilmiş video ve sesi yakalayarak, bir düğmeye tıklayarak düzenlenmeye hazır hale getirin.

 


Komple multimedya paketinde 15’ten fazla popüler Roxio ürünü edinin.

Fotoğraf Video Ses Kayıt Uygulama
 • YENİ PaintShop Pro 2018*
 • YENİ Photo Mirage*
 • Corel AfterShot 3
 • Fotoğraf düzenleyici
 • 3D fotoğraf oluşturucu
 • Panorama oluşturucu
 • Geliştirildi Roxio VideoWave Editor
 • Video yakalama ve ekran kayıtçısı
 • Multi-Kamera düzenleyici
 • Slayt Gösterisi oluşturucu
 • Video kopyalama ve dönüştürme
 • Ses yakalayın
 • Ses dönüştürme
 • LP ve teyp Sayısallaştırıcı
 • Ses düzenleyici
 • Ses diskleri kaydetme
 • Sesli kitap oluşturucu
 • GELİŞTİRİLDİ Roxio MyDVD kayıtçısı
 • Disk kaydı
 • Disk şifreleme*
 • Etiket oluşturucu
 • YENİ Roxio Genie uygulama yazılımı
 • Video Oynatıcı*
 • Dosya yedekleme
 • Dosya arşivleme
 • Medya içe alma

 

*Sadece Creator NXT Pro 7

 

 

Veri + Kopyalama

DVD yazma, kopyalama ve yedekleme için ihtiyacınız olan her şey

Roxio Burn 4 ve şifreleme olanağı PRO’ya Özel

Verilerinizi bankacılık seviyesinde şifreleme teknolojisi kullanarak sürükle ve bırak kontrolleriyle güvence altına alın ve USB'ye kaydedin!

Verinizi koruyun PRO’ya Özel

Disk veya USB üzerindeki verileri şifreleyin - hatta neyi ne zaman kaydettiğinizi izlemek için etkinlik günlüklerini görüntüleyin.

Şifreleme kontrolleri PRO’ya Özel

Şifreleri ve şifreleme ayarlarını kontrol edin, verileri şifrelemek ve şifre çözmek için bir ana şifre oluşturun.

 

Kaydetme için endüstri standardı

Medyayı doğrudan masaüstünüzden sürükleyip bırakın ve Roxio Burn 4 ile aynı anda tek veya çoklu CD, DVD ve Blu-ray diskleri kolayca yazın.

ISO imaj dosyasından DVD kaydedin

Birden fazla DVD kopyalayın veya DVD prodüksiyonlarınızı sabit sürücünüzdeki bir ISO imge dosyasıyla arşivleyin.

Özel DVD derlemeleri oluşturun

Medya dosyalarınızı CD veya DVD'de arşivleyin veya paylaşın. Tek bir diskte 4 saate kadar DVD videosuyla disk alanını maksimize edin.

GELİŞTİRİLDİ Roxio MyDVD disk kayıtçısı

Roxio MyDVD™ ile videolarınızı profesyonel-görünümlü disklere dönüştürün. Özelleştirilebilir 100'den fazla menü ve güçlü müzik kitaplığıyla DVD'ye yazın. İşi basitleştirmek için güncellenen arayüzle, birden fazla filmi tek bir diskte birleştirin.

Disk Kopyalayın ve Kaydedin

Kolaylıkla CD, DVD ve Blu-ray disk kopyaları oluşturun*. Orijinal diskiniz ne olursa olsun, Creator NXT kopyalayabilir*. En sevdiğiniz cihazlarda oynatmak için diskleri dijital dosyalar olarak kopyalayabilir ve dönüştürebilirsiniz.

Dosya yedekleme & arşivleme

Roxio BackOnTrack 4 ile dosyalarınızı kolaylıkla CD, DVD, Blu-ray disk veya ağ sürücüsüne yedekleyin. Soru sormayan yedeklemeler planlayın veya yedeklemeyi elle yapın. Veya Roxio AVCHD Archive ile dosyalarınızı kolaylıkla arşivleyin.

 

YENİ Roxio Genie disk temizleyici

Sabit disklerinizi düzenleyin, hız ve alan kazanın. Çift veya gereksiz dosyaları tanımlayın. Dosyaları bulutta kolayca yönetin, silin, taşıyın veya yükleyin.

Disk gezgini ve yinelenen dosya bulucu

Seçili klasörleri ve sürücüleri tarayın, sürücünüzü kolayca temizlemek ve sabit disk alanını geri kazanmak için dosyaların dağılımını ve yinelenen dosyaları görüntüleyin.

Dosyaları topluca yeniden adlandırma

Tanımladığınız bir dizi kurala bağlı olarak dosyaları hızla yeniden adlandırın ve düzenleyin ya da birkaç dosyayı yeniden adlandırın.

 

Video + Filmler

Hızlı ve güçlü HD video düzenleme

Kolay ve kapsamlı video düzenleme

VideoWave geliştirilmiş video düzenleme yazılımıyla HD videoları düzenleyin ve oluşturun. Video filtreleri, başlıklar, kayan jenerikler ekleyin veya resim içinde resim efektleri oluşturun. Tek tıklamayla videoyu döndürün, videoyu kırpın veya renkleri, parlaklığı ve kontrastı otomatik olarak ayarlayın. Hatta titrek video görüntüleri düzeltin ve Yeşil Ekran efekti ile oynayın!

 

YENİ Bölünmüş Ekran Videoları

Şablonlarla veya özel tasarımlarla aynı anda birden fazla videoyu gösterin

İz Şeffaflığı

Üst üste binme efekti veya özel soldurma geçişleri ve kolayca katman izleri oluşturun.

Hareket Takibi

Kullanımı kolay Motion Tracking araçlarıyla bir nesneyi izleyin, etiketleyin ve flulaştırın.

GELİŞTİRİLDİ 360 videoyu standart videoya dönüştürün

360 videoyu standart cihazlarda oynatmak için dönüştürün ve kitlenizin hangi açıdan görüneceğini kontrol edin. Equirectangular, çift balıkgözü ve tek balıkgözü altlıklarını dönüştürün.

Fotoğraf ve video slayt gösterileri

Corel FastFlick ile üç kolay adımda film ve slayt gösterileri oluşturun. Bir şablon seçin, fotoğrafları ve videoları ekleyin, filmlerinizi Facebook, YouTube, Flickr, Vimeo’ya aktarın veya projenizi çeşitli formatlarda kaydedin.

Pro-kalitesinde DVD kaydı

Videonuza kaliteli bir görünüm verin ve Roxio MyDVD kullanarak özelleştirilebilir bölümler ve menülerle şık DVD'ler oluşturun. DVD ve AVCHD kaydetmenin yeni ve kolay bir yolunu deneyimleyin. 100’den fazla temalı şablon arasından seçim yapın.

Videoyu müzikle geliştirin

VideoWave video düzenleme yazılımı, filmlerinizin ruh halini geliştirmek için orijinal, serbest telifli şarkılar ve efektler sunan ScoreFitter müzik kitaplığına erişmenizi sağlar. ScoreFitter ses dosyasının boyutunu otomatik olarak filminizin boyuyla eşleştirir.

Multi-Camera Editor

Dört kamerada çekilen altlıklarla çalışarak çok daha dinamik videolar oluşturun. Multi-Camera video editörü, Audio Syncing ile klipleri otomatik olarak hizalamanızı, hikayenizi anlatmanız için kolaylıkla görüntülemenizi, düzenlemenizi ve kamera açısını değiştirmenizi sağlar.

Video ve ses yakalayın ve dönüştürün

Akıllı telefon, tablet, oyun konsolu veya diğer favori cihazlarda kolay oynatma için, video ve sesleri disklerden, web’den, eski cihazlardan veya dosya türlerinden tercih ettiğiniz formata dönüştürün*. Kaynak ne olursa olsun — duyabiliyorsanız yakalayabilirsiniz.

*telifli veya korunan videoları kopyalamaz veya dönüştürmez.

 

YENİ Audio Ducking

Profesyonel kalitede ses için diyalog ve konuşmacı sesi ile arkaplan sesini dengeleyin. Audio Ducking kullanarak sesi veya konuşmayı algılayarak otomatik olarak arkaplan sesinin şiddetini azaltın. Hatta daha fazla kontrol için Ducking Level ve Sensitivity ayarlarını kullanabilirsiniz.

YENİ Boyama video filtreleri

Kasabayı boyayın ve sonraki videonuzu öykü benzeri bir hareketli animasyona dönüştürün. Karikatür veya suluboya tarzı stilize efektler eklemek ve bir sonraki büyük animasyonunuzu oluşturmak için filtreleri sürükleyip bırakın.

 

Güzel animasyonlu. Basitçe kolay.
Birkaç dakika içinde büyüleyici fotoğraf animasyonları oluşturun.

YENİ PhotoMirage fotoğraf animasyonları yazılımı PRO sürümüne özel

Dönen, dönen ve akan görüntülerle, fotoğraf ve video arasındaki çizgiyi bulanıklaştırın. PhotoMirage’in büyüsünün herhangi bir görüntüyü, zahmetsizce, birkaç dakika içinde büyüleyici bir animasyona dönüştürmesine izin verin. Hareket Oklarını resminizin hareket etmesini istediğiniz yönde sürükleyin ve bırakın, Sabit Noktaları sabit tutmak istediğiniz alanların çevresine çizin. Bir önizleme ile hepsini bir araya getirin ve fotoğrafınızın canlanmasını izleyin! İster sosyal etkileşimi arttırmak, isterse sonuçları web’e sürmek veya fotoğraflarla eğlenmek istiyor olun, PhotoMirage büyüleyici, ilgi çekici ve amacınızı aktaran fotoğraf animasyonları yaratmanın anahtarıdır.

 

Büyüleyici fotoğraf animasyonları oluşturun

Herhangi bir statik görüntüyü üç basit adımda büyüleyici bir animasyona dönüştürün. Hareket Oklarını resminizin hareket etmesini istediğiniz yönde sürükleyip bırakın, Sabit Noktaları sabit tutmak istediğiniz alanların çevresine çizin. Bir önizleme ile hepsini bir araya getirin ve fotoğrafınızın canlanmasını izleyin.

Başlamak hızlı ve kolay

PhotoMirage’daki bol miktarda öğrenme aracı ve tekniğiyle ustalaşın. Temel özellikler ve araçlar hakkında çeşitli video eğitimlerini inceleyin, web seminerlerini ve DIY projelerini görüntüleyin, kapsamlı Çevrimiçi Yardım ve Kullanım Kılavuzlarını inceleyin.

Etkileşiminizi artırın ve sonuçları elde edin

Görsel web için hayranlık uyandıran fotoğraf animasyonlarıyla kalabalıktan sıyrılın. PhotoMirage’ın boyutu, döngü süresini, kalitesini ve daha fazlasını otomatik olarak ayarlamasına izin verin; böylece yarattıklarınız, en az çaba ve akıllara durgunluk veren sonuçlarla en sevdiğiniz platformlara yüklenmeye hazır hale gelecektir.

Birkaç dakika içinde profesyonel görünümlü fotoğraf animasyonları elde edin

Etkileyici, cilalı fotoğraf animasyonları oluşturmak için uzman olmanıza gerek yok. Sadece animasyon vereceğiniz bir resim bulun ve sonuçtan memnun kalana kadar sezgisel araç setiyle denemeler yapın. Veya üç aşamalı süreci hızlı bir şekilde öğrenmek için PhotoMirage’ın Hoş Geldiniz Kılavuzundaki video eğitimlerine göz atın. Bu kadar kolay!

Bağımlılık yaratan, eğlenceli bir yaratıcı süreçle kendinizi şımartın

En sevdiğiniz fotoğraflardan birinden mükemmel bir animasyon oluşturma sürecinde kaybolun. Hareket eklemeden önce resminizi kırpın, maskeleyin ve geliştirin. Sorunsuz bir döngü animasyonu gerçekleştirene kadar deneyin, inceleyin ve mükemmelleştirin. Tamamen yaratıcı kontrolle, resimlerinizi olağanüstü bir şeye dönüştürün.

Popüler fotoğraf ve video formatları desteğinin keyfini çıkarın

PhotoMirage, zengin bir format desteğiyle, neredeyse tüm fotoğrafları canlandırmayı kolaylaştırır. Kaydederken popüler video ve resim dosyası türlerinden birini seçin, böylece fotoğraf animasyonunuz neredeyse her yerde oynatılır.

 

Video oluşturanlar ve YouTube için mükemmel

Yazılım öğreticilerinden, tanıtım videolarına, video yakalamanızda size yardımcı olacak mükemmel bir araçtır.

İzleyicinizle iletişim kurun

Birden fazla kamera açısı kullanın ve çekici videolar kaydedin. Birden fazla açıyı görüntülemek için resim içinde resim efekti oluşturun.

MultiCam Editor içinde biraraya getirin

Mükemmel bir şekilde senkronize edilen videoyla, Çoklu kamera düzenleyicisinde göstermek istediğiniz açıyı seçin.

MultiCam Yakalama

Kameralarınızı takın, ekranı ve aynı anda birden fazla cihazdan video ve sesi kaydedin. Bağlanan cihazlarınızı tek bir yere akıtın, hatta her kamerada rengi ve parlaklığı kalibre ederek, kameralardaki görünümleri ayarlayın. Yazılım eğitiminden sıradışı videolara kadar, birden çok cihazdan tamamen senkronize edilmiş video ve sesi yakalayarak, bir düğmeye tıklayarak düzenlenmeye hazır hale getirin.

 

YENİ Home DVD oynatıcı PRO sürümüne özel

Ev videolarınızı† WinDVD Lite PC'nizde tiyatro benzeri bir surround sesle oynatın. Bir dizi format desteği ve sorunsuz oynatım sayesinde, 4K video desteği de dahil olmak üzere, kristal berraklığında ses ve çarpıcı görüntülemeyle, kişisel videolarınızın keyfini çıkarın.

Sadece NXT Pro 7 içinde

*telifli veya korunan videoları kopyalamaz veya dönüştürmez.

†WinDVD Lite ticari DVD’leri oynatmaz.

Müzik + Ses

Sesinizi ve müziğinizi kopyalayın, karıştırın, yazın ve paylaşın

Ses CD’leri oluşturun

Her durum için müzik çalma listeleri oluşturun ve bir sonraki yolculuğunuz için ses CD’leri yazın! Ayrıca Creator’ın ritm eşleştirme özelliği, herkesin dans etmesini sağlamak için, ritmin şarkıdan şarkıya sorunsuz bir şekilde geçişini otomatik olarak senkronize eder.

Eski plak ve kasetleri koruyun

Klasik analog plaklarınızı ve kasetlerinizi dijitalleştirin - hatta patlamaları ve tıslamaları temizleyin. Sesi tercih ettiğiniz formata dönüştürün ve en sevdiğiniz cihazın keyfini çıkarın. Hatta Creator sesi tanımlar ve ses dosyalarınıza otomatik olarak başlık, sanatçı ve tür bilgisi ekler.

Ses yakalayın

Web’den veya eski cihazlardan, video kamera’dan ve hatta YouTube videosundan ses yakalayın. Basitçe ayırın, sonra dosyayı hızlıca düzenleyin, istemediğiniz bölümlerini kesin ve iPhone veya diğer taşınır cihazlarda çalıştırılabilecek şekilde kaydedin.

 

Fotoğraf + Paylaşım

Kolay fotoğraf düzenleme ve yaratıcı tasarım olanaklarıyla sıradışı sonuçlar elde edin

 

Fotoğraflarınızı düzenleyin

Birden fazla resmi aynı anda düzenleyin. Hızlıca düzeltmeler ve onarımlar yapın: kırmızı gözleri kaldırın, kırışıklıkları ve lekeleri temizleyin, rengi ve parlaklığı düzeltin

Fotoğrafları onarın

Eski fotoğrafları onarın ve fotoğraftaki çizikleri ve kumlanmayı kolaylıkla temizleyin, pozlamayı ayarlayın, tırtıklı kenarları kırpın, fotoğrafı düzeltin ve renkleri ayarlayın. Kendi panoramalarınızı oluşturmak için fotoğrafları bir araya getirin.

Oluştur ve Paylaş

Kolajlar, tebrik kartları, slayt gösterileri ve daha pek çok şeyi kolayca oluşturun. PC’nize kaydedin, yazdırın veya arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın, doğrudan YouTube ve diğerlerine yükleyin!

Şimdi çift fotoğraf düzenleme gücü içeriyor!

YENİ Corel PaintShop Pro 2018 fotoğraf düzenleme ve grafik paketi PRO sürümüne özel

PaintShop Pro 2018’in kullanımı kolay araçlarıyla fotoğraflarınızı güzelleştirin ve gözalıcı grafik tasarımı projeleri oluşturun. Fotoğraflarda istenmeyen bölgeleri kesintisiz şekilde çıkarın, kolaylıkla kırpın, düzeltin, rötuşlayın ve geliştirin. Fırçalar, dokular, katmanlar ve çizim araçlarıyla yaratıcılık kazanın. Sezgisel arayüzü size kılavuzluk edecek ve dahili eğitim araçları öğrenmeyi kolaylaştıracak.

 

Corel® AfterShot™ 3

Corel AfterShot 3 ile unutulmaz fotoğraflar oluşturun ve tüm büyük koleksiyonlarınızı yönetin. Aşırı pozlanmış fotoğraflardaki detayları açığa çıkarmak, renkleri geliştirmek, deformasyonları düzeltmek için kullanılan araçlarla düzeltme ve geliştirmeler yapmak hızlı ve kolay. Daha dramatik bir hızda fotoğraf işleme için toplu işlem, ayarlamaları bir veya binlerce fotoğrafa uygulamanızı sağlıyor.

 

 

 

 

 

NXT 7

NXT Pro 7

MEDYANIZI YÖNETİN

NXT 7

NXT Pro 7

Dolaşması kolay kullanıcı arayüzü

 

 

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, seslerinizi ve verilerinizi yönetmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara dokunun. Medyanızı kolayca kaydedin, kopyalayın, yakalayın, düzenleyin, dönüştürün ve paylaşın

KAYDETME

NXT 7

NXT Pro 7

Roxio Burn 4 ile diskleri kaydedin ve kopyalayın

 

 

Dosyalarınızı sürükle ve bırak kolaylığıyla doğrudan masaüstünüzden diske kaydedin

Birkaç tıklamayla disklerin kopyasını oluşturun

Sanal disk sürücüleri oluşturun ve disk imajlarını hızlıca yükleyin

50GB’a kadar veri içeriğini tek bir Blu-ray diske kaydedin

Büyük dosyaları ve projeleri birden fazla CD veya DVD'ye bölün

9GB DVD filmini standart 4.7GB DVD'ye kaydedin*

Roxio MyDVD ile DVD kaydedin

 

 

Roxio MyDVD kullanarak ev videolarınızı, özelleştirilebilir bölümler ve menü şablonlarıyla çekici DVD’lere dönüştürün

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Sürükle-bırak kontrolleriyle bölümleri, menüleri ve müziği özelleştirin

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

HD videolarını, Blu-ray oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin

Yüksek tanımlı Blu-ray video diskleri kaydedin

Eklenti gerekiyor

Eklenti gerekiyor

Roxio MyDVD ile DVD kaydedin

 

 

Roxio Label Creator kullanarak özelleştirilmiş disk etiketleri, DVD çantası ayraçları ve kitapçıklar oluşturun

Profesyonel kalitede şablonlardan birini seçin veya dakikalr içinde kendinizinkini oluşturun

Disk etiketi basımı için yazıcınızı kalibre ederek tahmin etme zahmetinden kurtulun

VİDEOLAR

NXT 7

NXT Pro 7

Roxio VideoWave ile videoları düzenleyin

 

 

Zaman çizelgesi veya öykü panosu düzenlemesinin keyfini çıkarın

Hızlı Düzenlemeler: video kırpın, video döndürün, video kesin, resim içinde resim efekti ve daha fazlasını oluşturun

Bölünmüş ekran video şablonları: Medyayı video şablonlarına sürükleyip bırakın ve aynı anda birden fazla video gösterin

YENİ

YENİ

Bölünmüş Ekran video şablon oluşturucu: Kendi özel bölünmüş ekran düzenlerinizi tasarlayın, grafik, çizgi ve daha fazlasını ekleyin

YENİ

YENİ

Hareket Takibi: Videonuzda hareket eden bir nesneyi flulaştırın veya bir başlık ya da grafik bağlayın

İz Şeffaflığı: Katmanı takip edin, opaklığı ayarlayarak veya özel erime ve sönme efekti oluşturarak üst üste binme efektini ayarlayın

Çoklu-Kamera Düzenleyici: Birden çok klibi Audio Syncing ile otomatik olarak hizalayın ve Multi-Camera Editor kullanarak video oynatılırken göstermek istediğiniz kamera açısını seçin

2 kamera

4 kamera

Video Efektleri: Videoyu doğa efektleri ve filtrelerle zenginleştirin

8 efekt

14 efekt

Video’yu Dengeleyin: Titremeli video altlıklarını sabitleyin, renkleri, kontrastı ve parlaklığı otomatik olarak düzeltin

3D videolar oluşturun: Standart 2D videolarını kolaylıkla 3D’ye dönüştürün

360 videoları dönüştürün: Çift veya tek balıkgözü 360 videoyu standart videoya dönüştürün ve izleyicilerinizin izleyeceği bakış açısını kontrol edin

 

YENİ

Audio Ducking: Anlatım ve konuşmanın netleşmesi için, arka plan sesini otomatik olarak azaltın

 

YENİ

Boyama Efektleri: Resminize karikatür veya sulu boya benzeri efektler eklemek için video filtreleri sürükleyip bırakın

 

YENİ

Corel FastFlick ile fotoğraf ve video slayt gösterileri oluşturun

 

 

Kolay bir üç adımlı işlemle, müzik eşliğinde sürükle ve bırak fotoğraf slayt gösterileri oluşturun

Şablonunuzu seçin, medyalarınızı ekleyin, küçük düzenlemeler yapın ve istediğiniz gibi paylaşın

Popüler formatlarda kaydedin veya çevrimiçi YouTube'a yükleyin

Live Screen Capture ile ekran kaydı yazılımın keyfini çıkarın

 

 

Video, ses ve ekran kaydetmek için kameralarınızı takın

İki cihazdan tamamen senkronize edilmiş video ve ses yakalayın (örneğin: ekranınızı ve web kameranızı kaydedin)

Çok kameralı video kayıt yazılımıyla daha ilgi çekici öğreticiler ve sunular oluşturun

Video yakalamayı mükemmelce senkronize edin ve düzenlemeyi kolaylaştırın - hatta dosyaları doğrudan Multi-Camera Editor’e aktarın

Live Screen Capture kullanarak ekranınızı kaydedin, sonra filmlerinizde, sunumlarınızda, eğitim videolarında ve diğerlerinde kullanın

Kaydetmek için bilgisayar ekranınızı, bir pencereyi veya ekranın bir bölümünü seçin

Videoyu kaydedin

 

 

Popüler cihazlarda oynatılmaya uygun formatlara aktarın

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı Google+, Microsoft OneDrive, Flickr, YouTube ve diğer paylaşım sitelerine aktarın

Uzun video dönüşümü projelerini geceye bırakın, video dönüşümü sırasında duraklatın/ devam edin ve başlamadan önce kaliteyi önizleyin

Web videolarını* yakalayın ve kaydedin, bilgisayarınızdaki, aygıtınızdaki veya diskinizdeki uygun çevrimdışı oynatma için popüler dosya formatlarına dönüştürün

WinDVD Lite ile videoları PCnizde izleyin

 

 

Kişisel dosyalarınızı ve ev videolarınızı medya oynatma yazılımıyla oynatın (WinDVD Lite ticari DVD’leri oynatmaz)

 

Resminizi geliştirin, videodaki titremeleri düzeltin ve yüksek kare hızı desteğiyle daha yumuşak oynatmanın keyfini çıkarın

 

4K videoları oynatın

 

FOTOĞRAFLAR

NXT 7

NXT Pro 7

Slayt gösterileri oluşturun ve fotoğrafları geliştirin

 

 

Roxio PhotoSuite kullanarak birkaç tıklamayla müzikli fotoğraf slayt gösterileri oluşturun

Fotoğraflarınızı geliştirin, kolayca renk düzeltin, kırpın ve fotoğrafları düzeltin

Fotoğrafları, mobil cihazınızın ekran çözünürlüğüne uyacak şekilde ayarlayın

Şeffaflık ve kenar erimesi gibi efektler uygulayın ve renk tonunu değiştirin

Fotoğraflarınıza çekici paspartular ve çerçeveler ekleyin

Kendi panoramik resimlerinizi oluşturmak için resimleri birleştirin

Corel AfterShot 3 ile raw fotoğrafları düzenleyin

 

 

Fotoğraf düzenleme yazılımı ile kırpın, düzeltin, pozlamayı kontrol edin, renği düzeltin ve daha fazlasını yapın

Kusur ve kırmızı göz giderici araçlar da dahil olmak üzere kusurları düzeltin

Resminizi çok çeşitli görüntü önayarlarıyla zenginleştirin

Güçlü toplu işleme kontrolleriyle bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin

Büyük fotoğraf koleksiyonlarını yönetin, fotoğrafları organize edin ve aramayın, web galerileri oluşturun

250’den fazla RAW fotoğraf makinesi profili

PhotoMirage ile büyüleyici fotoğraf animasyonları oluşturun.

 

 

Fotoğraflarınızı eğlenceli animasyonlara dönüştürmek ve akıllara durgunluk veren sonuçlar elde etmek için, kullanımı kolay animasyon araçlarının keyfini çıkarın

 

YENİ

Üç basit adımla, birkaç dakika içinde profesyonel görünümlü fotoğraf animasyonları oluşturun

 

YENİ

Sosyal medyada, e-postada veya web’de paylaşın, kalabalıktan sıyrılın

 

YENİ

Popüler fotoğraf ve video formatları desteği, fotoğraf animasyonlarınızı neredeyse her yerde paylaşmanıza olanak sağlar

 

YENİ

PaintShop Pro 2018 ile komple fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım araçlarına erişin

 

 

Fotoğrafları, düzenleme ve kompozisyon için fotoğrafları profesyonel görüntü düzenleme araçlarıyla zenginleştirin

 

YENİ

Etkileyici grafik tasarım projeleri üretmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olun

 

YENİ

Herhangi bir resmi hızlı şekilde düzeltmek için kırpın, düzeltin ve tek tıklamalık ayarlamaları kullanın

 

YENİ

Eğlenceli filtreler ve efektlerle fotoğrafınıza imzanızı atın

 

YENİ

Daha hızlı sonuçlar ve geliştirilmiş araçların keyfini çıkarın

 

YENİ

Küçük çizikleri kaldırın, tüm arka planları silin, kırmızı göz düzeltin vb.

 

YENİ

SES

NXT 7

NXT Pro 7

Ses yakalayın ve düzenleyin

 

 

Neredeyse herhangi bir formattaki ses dosyalarını herhangi bir formata dönüştürün

CD, LP, kaset ve web dahil olmak üzere neredeyse her kanaldan müzik aktarın ve yakalayın

Analog LP ve kasetlerininizi dijitalleştirin

CD veya DVD’lerindeki müziği neredeyse tüm formatlarda kaydedin*

Sesli kitap* CD’lerini dijital dosyalara dönüştürün, Apple veya Android cihazlarınızda ve diğer taşınabilir aygıtlarda oynatın - hatta bölümler ekleyin

İnternet radyo veya kesintisiz müzik hizmetlerinden yakalamış bile olsanız müzik parçalarınıza isim, sanatçı, tür gibi bilgileri otomatik olarak ekleyin

Parçalar arasında ritim senkronizasyonuyla, yumuşak party miksleri oluşturun

Rahatsız eden boşlukları yok etmek için, kaydedilen müzik parçaları arasındaki sessiz bölümleri otomatik olarak kırpın

Sound Editor kullanarak seslerinizi düzenleyin, geliştirin, istenmeyen gürültüleri temizleyin, gürültüyü ayıklayın ve daha birçok işlemi uygulayın

VERİ

NXT 7

NXT Pro 7

Roxio Genie ile sabit diskinizi temizleyin

 

 

Sabit disklerinizi düzenleyin ve unutulmuş, yinelenen veya gereksiz dosyaları belirleyin

YENİ

YENİ

Bulut hizmetini silerek, taşıyarak, kopyalayarak veya yükleyerek dosyalarınızı kolayca yönetin

YENİ

YENİ

Önemsiz ve geçici dosyaları Hızlı Temizleme işlevleriyle sisteminizden hızla kaldırın

YENİ

YENİ

Disk Gezgini ile klasörlerinize ve dosyalarınıza kolayca göz atın ve dosya boyutlarını tanımlayın, dosyalarınızı temizleyin ve sabit disk alanını yeniden kazanın

YENİ

YENİ

Sürücünüzü tarayın ve çift dosyaları tanımlayın

YENİ

YENİ

Dosyaları hızlı bir şekilde yeniden adlandırın, klasörler halinde düzenleyin, toplu dosya yeniden adlandırma programı kullanarak dosya adlandırma kurallarının ve modellerinin keyfini çıkarın

YENİ

YENİ

Dosyaları şifreleyin ve koruyun

 

 

Roxio Burn 4 ile veriyi yazın veya USB’in, etkinliği izleyin

Veri, bilgisayar ismi, kullanıcı ismi, dosya ve klasör gibi çeşitli kayıt bilgilerinin takibi için oturum açma olanağı verir

Diskleri ve USB belleklerindeki verileri şifreyle koruyun

 

Şifrelerin ne zaman ve nasıl uygulanacağını yöneten kontrol ve protokolleri belirleyin - hatta ana şifre belirleyin

 

Etkinlik günlüklerini görüntüleyin ve neyi ne zaman yazdığınızı takip edin

 

Şifreli verileri taşınabilir medyaya ekleyin ve silin

 

BackOnTrack 4 ile dosyalarınızı yedekleyin

 

 

İşletim sistemi, dosyalar, ayarlar ve programlar dahil olmak üzere tüm sabit diskinizi yedekleyin

Dosyalarınızı yedekleyerek verilerin yanlış yerleştirilmemesini veya bozulmamasını garantileyin

Beğendiğiniz ses, film veya TV şovlarını herhangi bir iPod®'tan PC'nize yedekleyin

 

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Ürün yüklemesi, kayıt, ürün güncellemeleri ve bazı özellikler için Internet bağlantısı gerekiyor
 • Microsoft Windows 10, Windows 8.x, Windows 7 SP1
 • Yükleme için sabit diskte en az 4 GB boş alan
 • Çok çekirdekli işlemci önerilir
 • Veri kaydı ve kopyalaması, ses yakalama ve düzenleme için: Intel® 1.6GHz Pentium 4 Processor veya AMD eşdeğeri, 1GB RAM
 • Video veya fotoğraf düzenleme, dönüştürme ve oynatma için: Intel Pentium 4 2GHz işlemci veya AMD eşdeğeri ve 2GB RAM
 • 1024x768 DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı, en az 16-bit renk ayarı, ses kartı, DVD-ROM sürücüsü
 • Internet Explorer 7 ve sonrası
 • Windows Media Player sürüm 10 ve sonrası
 • Bazı fonksiyonlar için QuickTime player sürüm 7 ve iTunes® sürüm 11 ve sonrası gerekiyor
 • Yazma ve disk kopyalama için:
  • MyDVD video disk yazma 64-bit işletim sistemi gerektirir
  • DVD ve BD kopyalaması, aynı zamanda video düzenleme ve kaydı, daha fazla disk alanı (10 GB’a kadar) gerektirebilir
 • Video yakalama için:
  • DV kameralar için OHCI uyumlu IEEE 1394 FireWire kart veya analog kaynaklar için Roxio Video Capture USB

Giriş Formatları:

 • Video: AVI, DV, HDV, DV-AVI, MPEG-1/2/4, MPEG2-HD, DVD-Video, DVR-MS, ASF, MOV, WMV, QuickTime, 3GP, MPEG2 Transport Stream, AVC (H.264), HEVC (H.265)1, AVCHD2, 3D yukarı/aşağı tam ve yarım, yan yana tam veya yarı genişlikte, 3D MPO
 • Ses: Ses CD’si, MP3, WAV, WMA, AAC, Ogg Vorbis, FLAC, M4a, MP4, Çalma listeleri (WPL, ASX, M3U, PLS, XSPF)
 • Resim: 3D MPO, JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF

Çıkış Formatları:

 • Video: AVI, DV-AVI, HDV, MPEG-1/2/4, MPEG-2 HD, WMV, WMV HD, AVC (H.264), HEVC (H.265)1, AVCHD2, 3GP, 3D MPO, 3D yanyana tam ve yarım, yukarı/aşağı tam ve yarım, kırmızı/cyan anaglyph
 • Ses: MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis, FLAC, MPEG-1/2, M4a, M4b AAC, Çalma listeleri (M3U, PLS, XSPF, WPL)
 • Resim: JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF, 3D MPO
 • Video disk formatları: DVD, Mini DVD, Blu-ray3
 • Veri disk formatları: CD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RAM, BD-R/RE, BD-R/RE DL
 • Disk imaj formatları: ISO, C2D, BIN/CUE ve GI okunur, ISO kaydilir

Desteklenen Diller:

 • Roxio Creator NXT: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Hollandaca, Japonca
 • Corel AfterShot 3: İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca (64-bit OS gerektiriyor)

 

1 HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı gerektiriyor

2 AC-3 sesli AVCHD, Windows 10 gerektirir

3 Ürün içinden ayrıca Blu-ray eklentisinin satın alınması gerekiyor

 

İlgili Resimler

 • Background