ETİ Bilgisayar ABBYY Türkiye Distribütörü

13.1.2014

ABBYY ve ETİ Bilgisayar firmaları 1 Ocak 2014 tarihi itibarı ile geçerli olan Türkiye distribütörlüğü anlaşmasına imza attılar.

Konusunda lider şirketlerinden ve optik karakter tanıma (OCR), belge yakalama, dokuman düzenleme ve dönüştürme, lisan ve çeviri teknolojileri konularında çözümler sunan ABBYY ve lider yazılım distribütörü ETİ, ABBYY Desktop ürünlerinin Türkiye’de dağıtımı konusundaki işbirliklerini duyurdu. Özellikle finans ve bankacılık, kamu, sağlık, sigortacılık, hukuk, eğitim ve taşımacılık sektörleri başta olmak üzere evrak kullanımının yoğun ve kritik olduğu tüm ortamlarda verimliliği artırarak büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Türkiye pazarının daha da geliştirilmesi amacı ile ABBYY, aktif bir şekilde ürünlerinin pazarlama ve tanıtımı için çalışmak üzere ETİ Bilgisayar’ı (Distribütör) Ülke Partneri olarak atadı. 

Igor Fedorets, ABBYY CEE Bölgesi, Türkiye ve İsrail Distribütör Kanalı Müdürü: Biz ETİ Bilgisayar ekibini ve onların çalışma yöntemini iyi biliyoruz; dolayısıyla inanıyoruz ki birlikte Türkiye’de hedeflerimize ulaşacağız. Bizim stratejik işbirliğimiz gerek kullanıcılarımıza ve gerekse iş ortaklarımıza fayda sağlayacaktır. ABBYY’nin benzersiz ve yüksek kaliteli çözümleri ABBYY'nin kullanıcılarına daha da erişilebilir olurken, iş ortaklarımız da partner olmanın avantajlarını daha çok hissedecektir.

ETİ Bilgisayar Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu : “Dünya üzerinde 30 milyondan fazla kullanıcıya sahip, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren ve farklı mecralarda 250’den fazla ödül almış bir yazılım markasının Türkiye distribütörü olmak bize gurur veriyor. ABBYY’nin Türkiye pazarındaki beklentisinin yüksek olduğunu ve bizim de bu beklentiyi karşılayacak potansiyelimiz olduğunu biliyoruz. Bu yeni işbirliği ile ABBYY’nin Türkiye’deki iş ortakları ve kullanıcıları daha geniş bir hizmetten faydalanacaklar. Gerek OCR ve gerekse yeni PDF çözümlerimiz ile pazara önemli bir çözümü daha sunmuş olacağız. Yoğun tanıtımlar ile ABBYY ürünlerin Türkiye pazarındaki farkındalığını oldukça artırmayı hedefliyoruz.” dedi.

ABBYY® ürünleri hakkında daha fazla bilgi için www.abbyy.com.tr  ve www.eti.com.tr ’yi ziyaret ediniz.