SATIN AL

ABBYY FineReader PDF 15

Daha akıllı PDF çözümü

PDF'leri ve taramaları dijital iş yerinde dönüştürün, düzenleyin, paylaşın ve ortak çalışın.

ÜCRETSİZ DENEYİN TOPLU TEKLİF ALIN SATIŞ EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

Önemli Özellikler

PDF'leri görüntüleyin, düzenleyin ve dönüştürün veya farklı sürümleri karşılaştırın.

 

PDF'leri neredeyse bir Word belgesi gibi düzenleyin ve metin paragraflarını yeniden yazın, tablolardaki içeriği düzenleyin veya mizanpajı yeniden düzenleyin.

 

Meslektaşlarla işbirliği yapın ve belgelere yorum yapın, açıklamalar ekleyin veya işaretleyin.

 

PDF'leri kolayca Word belgelerine dönüştürün.

 

Etkileşimli PDF formlarındaki alanları doldurun.

 

Sayfaları birleştirerek ve yeniden düzenleyerek veya Bates numaralandırması ve damgaları ekleyerek PDF'leri düzenleyin.

 

Tek bir tıklamayla herhangi bir PDF'den metinleri ve tabloları çıkarın.

 

Meta verileri silerek, hassas bilgileri yeniden düzenleyerek, parolalar ve dijital imzalar ekleyerek PDF'leri koruyun.

 

Farklılıkları hızlı bir şekilde belirlemek için belgenizin farklı sürümlerini karşılaştırın.

 

Gelişmiş belge dönüşümü: Alanları düzeltin, OCR sonuçlarını kontrol edin ve görsel kaliteyi iyileştirin.

 

 

 

Avantajlar

Belge İşlemeyi Optimize Edin

Tek bir iş akışında her tür belgeyi dijitalleştirin, bulun, düzenleyin, koruyun, paylaşın ve ortak çalışmada kullanın.

PDF’lerden En İyi Şekilde Yararlanın

Dijital ve taranmış PDF’leri yeni bir temelde düzenleyin: tüm cümleleri ve paragrafları düzeltin ve hatta sayfa tasarımını ayarlayın.

Belge İş Akışını Sayısallaştırın

Günlük işleri kolaylaştırmak için, AI tabanlı OCR teknolojisiyle kağıt belgeleri dijital bir çalışma ortamına dahil edin.

BT Maliyetlerini Azaltın

Kuruluşunuzdaki etkiyi en üst düzeye çıkarmak için, bir kerelik ödeme ve toplu lisanslardaki aşamalı indirimden yararlanın.

Yazılım Varlıklarını Standartlaştırın

Birden fazla kullanıcının sorunsuz bir şekilde işbirliği yapabilmesini sağlamak için, kuruluşunuzda bir PDF çözümü kullanın.

Lisans Yönetimini Basitleştirin

Otomatik dağıtım ve basit lisans yönetimiyle BT iş yükünü azaltın.

 

Tercihinizi Seçin: Kurumsal veya Bireysel mi?

Kurumsal

Beş lisanstan başlayan esnek ve basit lisanslama seçenekleriyle, çalışanların kuruluş genelinde PDF süreçlerini optimize etmelerini sağlayın.

Dahası >   
Bizimle iletişime geçin >

 

 

Bireyler için

FineReader PDF, taranmış belgeleri dijital iş akışlarıyla bütünleştirir ve dijital işyerinde her tür belgeyi dijitalleştirmeyi, dönüştürmeyi, almayı, düzenlemeyi, korumayı, paylaşmayı ve üzerinde işbirliği yapmayı kolaylaştırır.

Dahası >

 

Endüstri Vakaları

Yasal Hizmetler

FineReader PDF, yasal sürecin her aşamasında belgeleri işlemek için yeterince hassas, kapsamlı bir belge yönetim aracı sunarak, kağıt ve PDF arasındaki mükemmel dengeyi sağlar.

Dahası >

Akademi

FineReader PDF ile eğitimciler, merkezi araştırma materyallerini koruyabilir, bilgileri öğrencilere ve akademik topluluktaki diğer kişilere dijital olarak dağıtabilirler.

Dahası >

Kamu Sektörü

FineReader, kamu kurumlarına dijital çağda belge oluşturmak, dönüştürmek, üzerinde işbirliği yapmak ve arşivlemek üzere hazırlamak için güvenilir bir çözüm sunar.

Broşürü İndir

 

Ödüllü PDF Çözümü

Capterra En İyi 20

Kullanıcı incelemelerine göre FineReader PDF, Belge Yönetim Yazılımı kategorisinde “En İyi Değer” ve “En İyi Kullanım Kolaylığı” rozetleriyle ödüllendirildi.

Devamı ›

 

GetApp

ABBYY FineReader PDF, GetApp'ın 2021 Kategori Liderleri sıralamasında kullanıcı oylarına ve incelemelerine göre 1 numaralı PDF Yazılım ürünü olarak derecelendirildi.

Devamı ›

G2

FineReader PDF, 2021 Baharında Lider Ödülüyle, kullanıcı incelemelerine ve derecelendirmelerine göre en yüksek puan alan belge yönetim sistemi olarak seçildi.

Devamı ›

 

PDF Association

PDF Association üyesi olarak amacımız, FineReader PDF’nin PDF pazarındaki varlığını ve bilinirliğini güçlendirmektir. PDF Association’ın bir parçası olan ABBYY, FineReader PDF ile PDF pazarının gelecekteki gelişimini şekillendiren trendlerin ve teknolojinin ön saflarında yer almayı hedefliyor.

Devamı ›

Müşterilerimizin Yorumları

Dünya çapında milyonlarca müşteri, belge görevlerini verimli bir şekilde gerçekleştirmek için ABBYY FineReader PDF for Windows’a güveniyor.

“Harika bir belge OCR / dönüştürme aracı”

Mükemmel fiyat, kullanım kolaylığı. Çıkarılan metnin doğruluğu (ör. PDF’den Word’e) mükemmel - bazen girdi kalitesini gördüğünüzde hayrete düşüyorsunuz. Karşılaştırma aracı, özellikle bir kişinin gönderilmiş ve ardından PDF olarak yazdırılmış / taranmış bir belgeyi nasıl değiştirdiğini görmek için kullanışlı.

 

Jeremy B
Yönetici, Küçük işletme

 

 

“FineReader 15’in rakibi yok”

Bir belgeyi yeniden yapılandırmak ve metni, metin olmayan öğeleri ve sayfa tasarımını doğru bir şekilde yakalamak için olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Ve bunu birden çok dilde eşit doğrulukla yapar. Ürünün eşsiz olduğunu düşünüyorum.

 

Eli W
Başkan, Küçük işletme

 

 

“İşimi kolaylaştırıyor”

ABBYY, belgeleri ve resimleri dijitalleştiriyor, söz konusu belgelerin ve görüntülerin sayfa yapısını koruyarak bunları farklı biçimlerde kaydetmeme izin veriyor. Gerçekten şaşırtıcı.

 

Liliana A
Programador, Kamu Yönetimi

 

 

“Metni taranmış belgelerden alırken iyi çalışır”

ABBYY FineReader’ın en iyi yanı, taranmış bir belgeyi OCR’ye aktardığınızda, gözlerinizin önünde taradığını görebilmenizdir. Gerçekten harika görünüyor!

 

Carol G
Medical Records Yöneticisi

 

 

“İşim için vazgeçilmez bir program”

FineReader metin tanıma konusunda bana yardımcı oluyor. Onsuz ne yapacağımı bilmiyorum. Bitmiş metnin neredeyse hiç düzenlenmesi gerekmiyor, çok zaman kazandırıyor.

 

Natalia C
İnsan Kaynakları Danışmanı

 

 

“ABBYY FineReader benim günlük ortağım”

ABBYY FineReader’ı birkaç yıldır kullanıyorum, ofis hayatımı bu kadar basitleştirmesi harika. Ekran çıktılarını ve taranarak oluşturulan pdf’leri tanıtıyorum, işimi gerçekten çok hızlandırıyor.

 

Tomasz W.
Müşteri Hizmetleri Direktörü Araştırması

 

 

“Sağlam pdf uygulaması”

Adobe’ye göre programların işlevlerini bulmak daha kolay, sağlam bir pdf uygulaması. Fiyatlandırma modeli iyi, abonelik gerektirmiyor. Özellikler iyi.

 

Theodore A.
Avukat

 

 

"Mükemmel PDF OCR çözümü"

Bu yazılım Fujitsu ScanSnap cihazımla birlikte geldi, 12 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Yazılım hala mükemmel çalışıyor, taramalarımı PDF’ye dönüştürüyor ve ileride kullanılacak şekilde OCR işleminden geçiriyor.

 

Jesus P.
CEO/Başkan, Serbest Meslek Sahibi

 

 

"Değerli iyileştirmeler"

ABBYY FineReader 15, önceki sürümlere göre kayda değer bir gelişmedir. ABBYY FineReader’ı, genellikle okumak için bir elektron mikroskobuna ihtiyaç duyacağınız teknik kılavuzları kullanılabilir ve okunabilir hale dönüştürmek, saklamak ve arama yapılabilir kılmak için kullanıyorum.

 

 

FineReader PDF
uygulama içi kullanıcı değerlendirmesi

 

 

"Güçlü, üstelik kullanımı kolay"

Aradığım ürün bu. Güçlü, üstelik kullanımı kolay; doğru ve hızlı.

 

FineReader PDF
uygulama içi kullanıcı değerlendirmesi

 

 

Dijital iş yeriniz için sağlam özellikler

Dijital iş yerinde PDF'lerle verimli çalışın. Belgeyle ilgili çeşitli görevleri tek bir uygulamada gerçekleştirin. Daha az yazılım parçasına yatırım yaparak maliyetleri azaltın. Kullanılan uygulama sayısını azaltarak ve aynı işi iki kez yapma zorunluluğunu önleyerek günlük işlerin verimliliğini arttırın. Basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüyle yüksek kaliteli sonuçların keyfini çıkarın.

 

PDF’leri düzenleyin ve organize edin

Belgeleri kolay ve üretken bir şekilde kullanarak ve sonlandırarak zamandan ve emekten tasarruf edin. Herhangi bir belgeyle (dijital olarak oluşturulmuş veya kağıttan dönüştürülmüş) aynı şekilde verimlice çalışın. Ek dönüştürme adımları gerekmeden, PDF’teki metin, tablo ve tüm sayfa tasarımına erişin.

 

PDF’leri görüntüleyin, gezinin ve düzenleyin

Sayfalara, yorumlara ve meta verilere göz atın. Okuma tercihinize göre uygun bir görüntüleme modu seçin. Sayfaları ekleyin, silin, yeniden düzenleyin, döndürün ve kırpın. Belgeleri tek bir PDF’te birleştirin.

PDF’lerdeki bilgiyi yeniden kullanın

Biçimlendirmeyi korurken, yalnızca birkaç tıklamayla metin ve tabloları doğrudan herhangi bir PDF'den çıkarın (kopyalayıp yapıştırın). Belgenin özgünlüğünü ve bütünlüğünü sağlamak için meta verileri gözden geçirin, güncelleyin ve dijital imzaları doğrulayın.

Her türlü PDF’den bilgi alın

Tam metin anahtar kelime arama ve yer imlerini kullanarak taranan PDF'lerde bile bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde bulun. Belge açıldığında, FineReader PDF aranamayan PDF belgelerini otomatik olarak algılar ve onları aranabilir hale getirmek için anında OCR (optik karakter tanıma) uygular.

Videoyu izleyin

PDF’leri düzenleyin ve güncelleyin

Önceki sürümlere güncellemeler ekleyin veya önceden var olan PDF'lere dayalı olarak tamamen yeni belgeler oluşturun. Paragrafları düzenleyebilir veya yenilerini ekleyebilir, resim ekleyebilir veya silebilir, tabloların içindeki metni düzenleyebilir ve sayfa içindeki mizanpaj öğelerini yeniden düzenleyebilirsiniz. FineReader PDF ile taranan bir belgeyi dijital olarak oluşturulmuş bir PDF kadar kolay düzenleyebilirsiniz.

Videoyu izleyin (metin düzenleme)

Videoyu izleyin (tablo düzenleme)

PDF belgelerini belirli iş akışları için yönetin ve uyarlayın

PDF'leri iş akışlarınıza uyarlamak için özel damgalar, Bates numaraları ve filigranlar kullanın. Belgede gezinmeyi basitleştirmek için bağlantılar, yer imleri, üstbilgiler, altbilgiler ve sayfa numaraları ekleyin veya düzenleyin. Meta verilere belirli anahtar kelimeler ekleyerek belgelerin bulunmasını kolaylaştırın.

Videoyu izleyin

PDF belgelerini bölün

PDF belgelerini dosya boyutuna, sayfa sayısına veya yer imlerine göre bölün.

Daha fazlası >

Arama, Değiştirme ve Redakte Etme

Bilgileri hızlı bir şekilde bulmak için belirli anahtar sözcükleri arayın, bulunan bilgileri sıralamak, değiştirmek veya yeniden düzenlemek için aynı kolaylıkla vurgulanan sonuçlarla çalışın.

Daha fazlası >

PDF formları doldurun

Belirlenen alanlara metin eklemek için PDF formlarındaki veya taranmış kağıt formlardaki etkileşimli alanları doldurun. Formları görüntü veya dijital imzalar kullanarak imzalayın.

PDF’lerde ortak çalışma ve onaylama

Fikirleri paylaşın, ekibin geribildirimlerini toplayın, belgelerin onaylanmasını sağlayın. Belge içinde işaretleme, yorum yapma ve çizim tartışma araçlarını kullanın ve doğrudan PDF üzerinde karar alın.

 

İşaretleyin ve açıklama yazın

Notlar, Metin Kutusu ve çok çeşitli işaretleme ve çizim araçlarını kullanarak PDF'nin herhangi bir bölümüne (metin, resimler, grafik veya grafik alanı, başlıklar vb.) uygun şekilde açıklama ekleyin.

Videoyu izleyin

Yorumlayın ve tartışın

Herhangi bir işaretleme hakkında yorum yaparak veya yorumları yanıtlayarak fikir ve soru alışverişinde bulunun. Ortak çalışanlar arasında daha fazla şeffaflık yaratmak ve tartışmayı daha iyi yönlendirmek için her yoruma bir durum atayın.

Onay için belgeleri başkalarına gönderin

Belgeleri paydaşlarla paylaşın ve aynı PDF içinde birden fazla dijital imza toplayın.

Yorumları yönetin ve karar vermeyi hızlandırın

Anahtar kelimelere göre arayın, sıralayın, filtreleyin ve yorumlara bir durum atayın. Ayrıca, tüm belgenin durumunu belirtmek için damgalar kolayca eklenebilir.

PDF’leri koruyun ve imzalayın

PDF’leri paylaşırken ve saklarken güvenlik risklerini azaltın. Dijital imza uygulayın ve doğrulayın, hassas bilgilerin üzerini kapatın, “gizli” verileri kaldırın ve PDF belgelere erişimi yönetin.

 

Hassas bilgiyi kapayın

Güvenilir bir redaksiyon aracıyla ayrıcalıklı veya gizli bilgilerin ifşa edilmesini önleyin. Gövde metni, üstbilgiler ve altbilgiler, yorumlar ve meta veriler dahil olmak üzere bir PDF'den kişisel veriler, banka hesap numaraları vb. gibi hassas bilgileri kalıcı olarak ve geri alınamaz şekilde kaldırın. Saniyeler içinde tüm belgede tek bir anahtar kelimeyi veya önceden tanımlanmış bir anahtar kelime listesini arayın ve redakte edin.

Videoyu izleyin

Gizli veriyi temizleyin

Gizli nesneleri ve verileri tek tıklamayla kaldırarak bir PDF'deki gizli bilgileri istemeden paylaşma riskini azaltın. OCR, yorumlar ve ek açıklamalar, ekler, yer imleri, meta veriler, bağlantılar, medya, eylemler, komut dosyaları ve form verileri tarafından eklenen metin katmanlarını kaldırabilirsiniz.

Şifre koruması uygulayın

PDF içeriğine erişim, belgenin kendisini açma, içeriğiyle yazdırma, düzenleme veya bilgi çıkarma gibi eylemler gerçekleştirmeyi kısıtlayan farklı düzeylerde parola korumasıyla yönetin.

Dijital imzalarla sertifikalayın

PDF'leri dijital imza sertifikasıyla imzalayın. Dijital imzaya ek olarak, el yazısı imzanızın bir kopyasını oluşturabilir ve ekleyebilirsiniz. Orijinalliklerini ve bütünlüklerini sağlamak için bir PDF'deki dijital imzaları doğrulayın.

PDF oluşturun ve dönüştürün

Belgeleri PDF formatında standartlaştırarak ve avantajlarından yararlanarak dijital öncelikli bir yaklaşımı benimseyin. Kağıt belgeleri veya dosyaları herhangi bir formattan aranabilir PDF’lere (ISO özellikleriyle uyumlu) dönüştürün veya PDF’leri düzenlerken ve yeniden kullanırken tam esneklik elde etmek için Microsoft® Word, Excel® ve 15’ten fazla başka formata dönüştürün.

 

Endüstri standardında PDF’ler oluşturun

FineReader PDF, 25’ten fazla farklı dosya formatından, doğrudan kağıt belgelerden veya bir PDF yazıcısı kullanarak yazdırma işlevine sahip hemen hemen tüm uygulamadan PDF'ler oluşturabilir. Desteklenen PDF türleri yelpazesi, uzun süreli arşivleme için PDF/A-1'den PDF/A-3'e ve ekran okuyucular gibi yardımcı yazılımlar kullanılırken bilgilerin erişilebilir olmasını sağlamak için PDF/UA'yı içerir.

Videoyu izleyin

PDF’leri diğer düzenlenebilir formatlara dönüştürme

PDF’lerinizi hızla Microsoft Word, Excel gibi tamamen düzenlenebilir formatlara dönüştürün - tek tek veya birden çok PDF’yi toplu halde, aynı anda. ABBYY’nin akıllı OCR ve PDF belge dönüştürme teknolojileri, daha fazla zahmetsiz düzenleme için yüksek düzeyde doğruluğun yanı sıra belge sayfa tasarımı ve yapısını koruma kalitesi sağlar.

Videoyu izleyin

Belgeleri tek bir PDF’te birleştirin

Farklı formatlardaki birkaç dosyadan tek bir PDF oluşturun veya mevcut PDF’lerden sayfaları ayırıp bunları tek bir dosyada birleştirerek yeni bir PDF oluşturun.

Videoyu izleyin

Gelişmiş PDF dönüşümü

OCR Düzenleyici, PDF belgelerini düzenlenebilir dosya formatlarına dönüştürürken hassas kontrol ve olağanüstü esneklik için gelişmiş araçlar ve seçenekler sunar.

Doldurulabilir PDF formları oluşturun

Etkili bir şekilde bilgi toplamak ve belgeleri standart hale getirmek için kendi etkileşimli PDF formlarınızı oluşturun ve düzenleyin. Farklı türlerdeki etkileşimli alanlardan formlarınızı oluşturun, eylemleri ayarlayın, mevcut PDF formlarını düzenleyin veya normal bir PDF'ye form öğeleri ekleyin.

 

PDF formlarını sıfırdan tasarlayın

Eylemleri ayarlayın

Formlarınızın iyi görünmesini sağlayın

Mevcut PDF formlarını düzenleyin

Farklı formatlardaki belgeleri karşılaştırın

Taramalar da dahil olmak üzere farklı biçimlerde bir belgenin iki sürümü arasındaki farkları hızlı ve güvenilir bir şekilde belirleyin. Yetkisiz değişiklikleri hızlı bir şekilde belirleyebileceğinizden, düzenlemelerin kararlaştırıldığı gibi uygulanıp uygulanmadığını kontrol edebileceğinizden veya belgenin hiç değiştirilmediğini doğrulayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Belgeleri hızlı, güvenilir ve zahmetsizce karşılaştırın

En önemli farklılıklara odaklanın

Karşılaştırma sonuçlarını kaydedin ve paylaşın

Çok dilli belgeleri karşılaştırın

OCR ile belgeleri ve taramaları sayısallaştırın

Depolama, hızlı ve güvenilir bulma, anında yeniden kullanma ve düzenleme için kağıt ve taranmış belgeleri dijitalleştirerek dijital çalışma alanından yararlanın. Pazar lideri, yapay zeka tabanlı optik karakter tanıma (OCR) teknolojisinin benzersiz doğruluğunu deneyimleyin ve evrak işlerinizi nasıl basitleştirdiğini görün.

 

Aranabilir PDF’ler oluşturun

Basılı belgeleri, taramaları ve taranmış PDF’leri kolayca aranabilir PDF’lere dönüştürün, böylece dijital arşivlerden belgeleri hızla alabilir ve içindeki bilgilere erişebilirsiniz. FineReader PDF, PDF/A-1’den PDF/A-3’e kadar tüm uygunluk düzeyleri ve çeşitleriyle uzun süreli arşivleme standardı olan PDF/A formatını destekler.

Yeniden kullanın ve düzenleyin

Kağıdınızı ve taranmış belgelerinizi Microsoft Word, Excel, OpenOffice Writer ve diğer genel formatlarda düzenlenebilir dosyalara dönüştürün. ABBYY’nin AI tabanlı OCR ve belge dönüştürme teknolojileri, zahmetsiz şekilde düzenleme için yüksek düzeyde doğruluk sağlar, sayfa tasarımını ve yapısını korur.

Gelişmiş belge dönüşümü

Metin tanıma ve belge dönüştürme sürecini ayrıntılı olarak yönetin. OCR Düzenleyici, belirli bir belgenin ve görevin gerektirebileceği esneklikle, gelişmiş belge dönüştürme araçları ve seçenekleri sunar. Belge düzenini korumaya yönelik güçlü görüntü ön işleme araçları ve ek ayarlar, doğruluğu ve tutarlılığı daha da artırır. Pratik bir doğrulama aracıyla, dönüştürülen metinde yanlış tanınabilecek karakterleri hızlı ve güvenilir bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Depolama alanından tasarruf edin

Karışık raster içerik (MRC) sıkıştırmasıyla PDF’lerin dosya boyutunu 20 kata kadar azaltın.

Belgeleri bir mobil cihazla tarayın*

iOS veya Android cihazınıza yüklenen yeni ABBYY FineReader PDF Mobile ile belgeleri yakalayabilir ve daha fazla işlem için doğrudan Windows PC’nizdeki FineReader PDF 15’e gönderebilirsiniz.

Daha fazlası >

*Mobil uygulama gerektirir (ABBYY FineReader PDF for Android veya ABBYY FineReader PDF for iOS). Bunları Google Play ve App Store’dan indirebilirsiniz.

Sayısallaştırma ve dönüşüm rutinlerini otomatikleştirin

Belgeleri PDF formatında standartlaştırarak ve avantajlarından yararlanarak dijital öncelikli bir yaklaşımı benimseyin. Kağıt belgeleri veya dosyaları herhangi bir formattan aranabilir PDF’lere (ISO özellikleriyle uyumlu) dönüştürün veya PDF’leri düzenlerken ve yeniden kullanırken tam esneklik elde etmek için Microsoft® Word, Excel® ve 15’ten fazla başka formata dönüştürün.

 

Kişiler veya çalışma grupları için belge dönüştürme görevlerini otomatikleştirmek için - örneğin, çok işlevli yazıcıda taranan veya e-posta eki olarak alınan belgeleri daha sonraki işlemler için hazırlamak için bir HotFolder kullanın. Bir HotFolder ayda 5000 sayfaya kadar* işleyebilir (sayfa sayısı her 30 günde bir sıfırlanır) ve belge dönüştürme için 2 adede kadar CPU çekirdeği kullanır.

Yerel veya ağ sürücüsünde, FTP sunucusunda veya posta kutusunda izlenen bir klasör oluşturun ve içine yerleştirilen tüm dosyalar, hemen veya önceden tanımlanmış süre içinde otomatik olarak dönüştürülür. Bir HotFolder ile, izlenen her klasör için işleme ayarlarını ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.

Kuruluşunuzdaki DMS veya ERP sistemlerinin kullanıcıları için belge dönüştürmeyi ve karşılaştırmayı daha kolay ve hızlı hale getirin. FineReader’ın belge karşılaştırma veya dönüştürme işlevlerinin doğrudan komut satırı arabirimi (CLI) aracılığıyla hızlı ve basit entegrasyonunu yapın ve bunları kullanıcının üzerinde çalışmakta olduğu belge(ler) için doğrudan sistemin arabiriminden çağırın.

Daha fazlası >

Özellikle sık gerçekleştirilen görevlerinize göre uyarlanmış dönüştürme adımları ve ayarlarla, özel otomatikleştirilmiş görevler oluşturun. Sadece birkaç tıklamayla tekrarlanan, günlük dönüştürme prosedürlerini gerçekleştirmeyi kolaylaştırın.

*Ana FineReader PDF 15 kullanıcı arabiriminde (Yeni Görev penceresi) birden çok belgenin dönüştürülmesi, tüm ürün sürümlerinde (Standart, Corporate) sınırsızdır.

 

İşletme çapında belge üretkenliği için eksiksiz bir PDF çözümü

İşletme çapında belge üretkenliği için eksiksiz bir PDF çözümü

 

Tüm işletme genelinde PDF görevlerini optimize edin

FineReader PDF, bilgi çalışanlarını dijital iş akışı çözümlerini etkin bir şekilde benimsemek için ihtiyaç duydukları PDF araçlarıyla donatır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, büyük şirketler, kamu ve eğitim kurumları için toplu lisanslama, uygun maliyetli bir PDF çözümü sağlar.

 

Akıllı PDF üretkenliği

Farklı türde PDF'lerle çalışırken çeşitli görevleri optimize etmek için çalışanları yapay zeka tabanlı OCR destekli teknolojiyle güçlendirin.

Pürüzsüz dağıtım

Bir PDF aracı setini birden çok iş istasyonuna dağıtarak işle birlikte büyüyen esnek lisanslama seçeneklerinin keyfini çıkarın.

Uygun maliyetli fiyatlandırma

Yalnızca beş lisanstan başlayarak aşamalı toplu indirimlerden yararlanarak, etkiyi kuruluşunuz genelinde en üst düzeye çıkarın.

 

Kurumlar için lisanslama seçenekleri

ABBYY FineReader PDF, özel işletmelerin, kamu kuruluşlarının ve eğitim kurumlarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için esnek, basit lisanslama seçenekleri sunar.

 

 
  Per seat
min. 5 lisans
Remote user
min. 5 lisans
Concurrent
min. 5 lisans
Lisans türü İş istasyonlarında yerel kullanım için çok kullanıcılı lisans. Sanallaştırma çözümleriyle kullanım için çok kullanıcılı lisans. Bilgisayarlarda lokal kullanım için bir LAN içinde paylaşılan ağ lisansı.
Kurulum Yerel veya dağıtımlı kurulum, tekli veya çoklu lisans anahtarları Sunucuda kurulum, tekli lisans anahtarı Kullanıma alınan kurulum, tekli veya çoklu lisans anahtarları; Sunucudaki Lisans Yöneticisi aracı
Lisans türü İş istasyonu başına lisanslı Adlandırılmış kullanıcı başına lisanslı Eşzamanlı kullanıcı sayısı başına lisanslı
Kullanıcı sayısı Satın alınan lisans sayısına eşit kullanıcı sayısı Satın alınan lisans sayısına eşit kullanıcı sayısı Satın alınan lisans sayısına eşit kullanıcı sayısı
Geçerlilik durumu FineReader PDF Standard
FineReader PDF Corporate
FineReader PDF Standard
FineReader PDF Corporate
FineReader PDF Corporate

 

Daha fazla öğrenmek mi istiyorsunuz? Abonelik planları da dahil olmak üzere kuruluşunuz için en uygun planı seçme konusunda yardım için bizimle iletişime geçin.

 

Satış Ekibimizle Görüşün

Kuruluşlar için ücretsiz PDF Viewer

Kuruluşunuzdaki çalışanların kullanıyor olabileceği, güvenliği tehlikeye atabilecek ve BT sorunlarına neden olabilecek tüm üçüncü taraf PDF okuyucularından kurtulun Herhangi bir sayıda FineReader PDF 15 toplu lisansı satın alırken kuruluşunuz, herhangi bir ekstra harcama yapmadan ihtiyaç duyduğu sayıda ek FineReader tabanlı PDF Viewer lisansı alabilir.

Eğitim için kampüs lisansları

Her büyüklükteki eğitim kuruluşu için özel fiyatlandırma ve lisanslama teklifi

 • Olağanüstü değer ve esneklik
 • Kampüs genelinde kolay toplu dağıtım
 • Student Eklenti* lisansları

FineReader PDF’yi okullarda veya üniversitelerde kurumsal olarak sahip olunan tüm bilgisayarlara dağıtın. Kademeli yıllık fiyatlandırma, küçük okullardan büyük üniversitelere kadar değişen kuruluşların bütçelerine uygundur. Kampüs Lisansına sahip olarak, okulların öğrencilerin özel cihazlarına yönelik Öğrenci Eklentisi* lisanslarını çok özel bir fiyata satın alabilirsiniz.

* Öğrenci Eklentileri, Kampüs Lisansından ayrı olarak satın alınamaz.

Kampüs broşürünü okuyun >

 

RPA çözümleriyle birlikte kullanmak için FineReader PDF 15

ABBYY FineReader PDF için mevcut özel lisanslar, ürünün RPA senaryolarında insanlar yerine program “robotları” tarafından kullanılmasına izin verir. Böyle bir kullanım için, kuruluşlar için aşağıdaki FineReader lisansı türleri mevcuttur:

 • ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, Per Seat
 • ABBYY FineReader PDF 15 Corporate, Remote User

RPA özellikli FineReader PDF lisanslarıyla ilgili daha fazla bilgi ve teklifler için aşağıdaki düğmeyi kullanarak Satış Ekibimize talepte bulunun.

 

FineReader PDF ile iş verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın

 

Gunnercooke, FineReader PDF 15 ile harika bir fiyata esnek bir çözüm buldu.

Kuruluşunuzdaki çalışanların kullanıyor olabileceği, güvenliği tehlikeye atabilecek ve BT sorunlarına FineReader PDF 15, belgeleri karşılaştırma ve PDF’leri düzenleme gibi tüm belge görevlerimiz için harika bir fiyata bütünsel bir çözümdür.

Daha fazlası >

Genel Finans Müdürlüğü (GFŘ), ABBYY FineReader ile operasyonel verimliliği artırıyor

Çek Genel Mali Müdürlüğü, yakalama teknolojisi ile aylık binlerce adam-saat tasarruf sağlayarak operasyonel verimliliği artırıyor

Daha fazlası >

Krigsman Partners, ABBYY ile belge işlemeyi hızlandırıyor

Melbourne merkezli Krigsman Partners, otomatik belge işleme çözümünü kullanarak iş akışı süreci başına çalışan ücretlerinde 1000$ tasarruf sağlıyor

Daha fazlası >

Balfour Beatty Rail, ABBYY FineReader ile Önemli İş Süreçlerini Takip Ediyor

Balfour Beatty Rail, PDF'lerin doğru ve hızlı bir şekilde Excel'e dönüştürülmesiyle önemli iş süreçlerinin yolunda gitmesini sağlıyor

Daha fazlası >

 

Kurumsal kullanıcımızdan inceleme videosu

“Hukuk sektöründe sistem yöneticisiyim ve ABBYY FineReader PDF’e beş üzerinden beş veriyorum. Yazılım harika. Çok hızlı. Çok hassas ve kesinlikle onu seviyoruz.”

 

Kevin H.

Sistem Yöneticisi

Yorumun tamamını GetApp’te okuyun

 

FineReader PDF Business deneme sürümünü şimdi başlatın

İşletmeniz için doğru lisans türünü seçin, özellikleri, dağıtımı ve yönetimi, tüm kuruluş genelinde birden çok iş istasyonunda test edin.

 

  Kurumsal deneme sürümü
Bireysel deneme sürümü
Kurumsal sürüm işlevselliği*
Birden fazla iş istasyonunda dağıtım  
Lisans sayısı 5** 1
Lisans tipleri Per Seat, Remote User veya Concurrent tercihi Sadece Standalone
Deneme süresi 30 gün 7 gün
Dönüşüm limiti Toplam 500 sayfa 100 sayfa

 

*Düzenleme, yorum yapma, belge karşılaştırma ve OCR dönüştürmeyi içerir (Hot Folder otomasyonu)

**5 lisansın tümü aynı/tek lisans türünde olmalıdır

 

 

Kurumsal deneme sürümünü edinin

ABBYY FineReader PDF Corporate ile verimliliği ortaya çıkarmanın 6 yolu

ABBYY FineReader PDF Corporate’in belgelerle ilgili zorlukları yönetmede sizi nasıl destekleyebileceğini, belgelerinizi ve içerdikleri bilgileri nasıl daha verimli kullanmaya başlayabileceğinizi öğrenin.

E-kitap indir

FineReader PDF ile PDF zorluklarınızın üstesinden gelin

ABBYY FineReader PDF'nin hukuk uzmanlarının günlük belgelerle ilgili sorunlarını herhangi bir zamanda, herhangi bir yerden, ister ofiste ister uzaktan çalışırken verimli ve hızlı bir şekilde çözmelerine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Web semineri izleyin

 

 

Neden FineReader PDF 15'e yükseltmelisiniz?

 1. PDF düzenleme daha da kolaylaştı: Neredeyse bir Word belgesindeki gibi PDF düzenleme — paragraflar, biçimlendirme, sayfa tasarımı, tablo hücreleri ve daha hızlı bir PDF görüntüleyici dahil
 2. Belgeleri yüksek kalitede dönüştürün: PDF dönüştürme, sayfa tasarımını koruma; Çince, Japonca, Korece dilleri için tanıma doğruluğunu artıran OCR teknolojisi
 3. Belge karşılaştırma sonuçlarını dışa aktarın: dijital PDF’lerin daha iyi karşılaştırılması ve değişiklikleri izleme moduyla Microsoft® Word’e dışa aktarmak için yeni seçenekler
 4. Etkileşimli PDF formları oluşturun: Toplanan bilgileri alın ya da sıfırdan veya mevcut bir PDF belgesine dayalı olarak etkili belge şablonları oluşturun

 

ABBYY
FineReader 14
ABBYY
FineReader
PDF 15
PDF'leri açma ve görüntüleme FR14 FR PDF15
PDF açma ve görüntüleme; FineReader’ı varsayılan görüntüleyici olarak ayarlayın + + GELİŞTİRİLDİ (%55’e kadar daha hızlı)
Çeşitli PDF görüntüleme modları: tam ekran, bir veya iki sayfa (yan yana), sayfa sayfa veya sürekli kaydırma + +
Taranmış olanlar da dahil olmak üzere herhangi bir PDF içinde arama yapın ve gezinin + +
Belge görüntülerini ve içinde oluşturulan PDF'leri açmak için FineReader PDF Mobile uygulamasıyla entegrasyon1 + YENİ
PDF’leri Düzenleyin ve Değiştirin FR14 FR PDF15
Her türden PDF'yi düzenleyin: taranmış, aranabilir, dijital + + GELİŞTİRİLDİ
Satırdan satıra yeniden akan metinle, herhangi bir PDF'deki paragraflardaki metni düzenleyin + YENİ
Paragraflar içindeki metni yeniden biçimlendirin: yazı tipi, boyut, stil, satır aralığı, hizalama, renk ve yazma yönü + YENİ
PDF sayfa yapısını düzenleyin: bir sayfadaki metin bloklarını ve resimleri taşıyın, ekleyin ve ayarlayın + YENİ
PDF sayfasına yeni metin ekleme (bir satır veya tam paragraf) + + GELİŞTİRİLDİ
Bir tablonun hücrelerindeki metni teker teker düzenleme + YENİ
Tek tıklamayla PDF’den metin, tablo veya resmi ayırın + +
Sayfaları, yer imlerini, köprüleri, resimleri, ekleri, üst bilgileri ve alt bilgileri vb. yönetin. + +
PDF belgelerini dosya boyutuna, sayfa sayısına veya yer imlerine göre bölün + YENİ
Filigranları ve damgaları yönetin veya Bates numaralandırması ekleyin + +
Meta verileri görüntüleyin, düzenleyin ve kaldırın + +
Etkileşimli PDF formları doldurun + +
PDF'ler üzerinde işbirliği FR14 FR PDF15
PDF'lerdeki yorumları ve tartışmaları işaretleyin, açıklama ekleyin, yanıtlayın ve yönetin + +
PDF güvenliği ve koruması FR14 FR PDF15
PDF’lerdeki gizli veya kişisel bilgileri gizleyin + + GELİŞTİRİLDİ
PDF’leri şifrelerle koruyun + +
Dijital imzaları ekleyin ve doğrulayın + + GELİŞTİRİLDİ
PDF dönüştürme ve sıkıştırma FR14 FR PDF15
Kağıt belgelerden, görüntü dosyalarından, Microsoft® Office belgelerinden, PDF'lerden ve diğer formatlardan PDF, PDF/A veya PDF/UA oluşturun + +
Doldurulabilir (etkileşimli) PDF formları oluşturun ve düzenleyin + YENİ
Farklı formatlarda belgeleri tek bir PDF’te birleştirin + +
PDF’leri düzenlenebilir ve arama yapılabilir formatlara dönüştürün + + GELİŞTİRİLDİ
Akıllı PDF dönüştürme (metin katmanı kalitesinin otomatik tespiti, form alanlarından ve metin kutularından metnin çıkarılması) + YENİ
PDF’lere etiketler ekleyin ve PDF belgelerinde kullanılan fontları gömün + + GELİŞTİRİLDİ
Birden fazla PDF işleme + +
Belge karşılaştırma2 FR14 FR PDF15
Farklı formatlardaki belgeleri karşılaştırın PDF’ve farklılıkları bulun + 38 dil + GELİŞTİRİLDİ
(40 dil)
Gövde metni, üstbilgi, altbilgi veya numaralandırmadaki farklılıkları bulun + + GELİŞTİRİLDİ
Belgelerdeki farklılıkları, yan yana inceleme modunu kullanarak veya farklılıklar listesinde gözden geçirin + +
Karşılaştırma sonuçlarını, değişiklikleri izleme moduyla değişiklikleri gösteren  eksiksiz bir Microsoft® Word belgesi olarak kaydedin + YENİ
Karşılaştırma sonuçlarını bir farklılıklar listesi veya değişikliklerin metin işaretlemeleri ve yorumlar olarak gösterildiği, PDF formatında eksiksiz bir belge olarak kaydedin + +
Belge dijitalleştirme ve gelişmiş OCR özellikleri FR14 FR PDF15
Belge taramalarını, dijital fotoğrafları ve kağıt belgeleri düzenlenebilir ve aranabilir formatlara dönüştürün + +
Düzenlenebilir ve aranabilir biçimlere gelişmiş belge dönüştürme için OCR Düzenleyici + +
Çok dilli belgelerin dönüştürülmesi (192 OCR dili desteklenir) + +
Yüksek doğrulukta Çince, Japonca, Korece OCR’ı + + GELİŞTİRİLDİ
Bir belgenin sayfa tasarımının korunması ve öğelerinin biçimlendirilmesi + + GELİŞTİRİLDİ
Taranan görüntüler ve belge fotoğrafları için görüntü ön işleme + +
Tanıma sonuçlarını hızlı bir şekilde doğrulamak ve düzeltmek için Doğrulama aracı ve Metin Düzenleyici + + GELİŞTİRİLDİ
Özel sözlüklerin ve dillerin oluşturulması; standart olmayan veya dekoratif karakterlere, bitişik harflere ve yazı tiplerine sahip belgeleri tanımak için desen eğitimi + +
Belge görüntüsü ve PDF alımı için bir bulut depolama1 aracılığıyla FineReader PDF Mobile uygulamasıyla entegrasyon + YENİ
Sayısallaştırma ve dönüşüm rutinlerini otomatikleştirin2 FR14 FR PDF15
Kişiler veya çalışma gruplarının belge dönüştürme görevlerini otomatikleştirmek için Hot Folder + +
Sık gerçekleştirilen görevlere özel olarak uyarlanmış Özel Otomatik Görevler + +
Lisanslama ve dağıtma FR14 FR PDF15
LAN'da birden çok iş istasyonuna otomatikleştirilmiş uzaktan dağıtım + +
Lisans Yöneticisi aracıyla LAN'da merkezi lisans yönetimi + +
Uzak Kullanıcı lisanslarıyla masaüstü ve uygulama sanallaştırma çözümleri için destek + YENİ
Grup İlkesi Nesneleri (GPO) kullanılarak özelleştirilmiş FineReader ayarları + + GELİŞTİRİLDİ

1 Ayrı bir mobil uygulama olan ABBYY FineReader PDF Mobile gereklidir. Dosya alışverişi için bir üçüncü taraf bulut depolama alanı kullanılmalıdır.

2  Yalnızca ABBYY FineReader PDF 15 Corporate'de mevcuttur

 

PC gereksinimleri

İşletim sistemi
 • Microsoft® Windows® 10 / 8.1
 • Yerelleştirilmiş arayüzlerle çalışmak için ilgili dil desteği gereklidir
Merkezi dağıtım ve sanallaştırma
 • ABBYY FineReader PDF 15'in çalışması aşağıdaki yapılandırmalar için test edilmiştir:
 • Microsoft Windows Server 2019, 2016, 2012 R2 (Uzak Masaüstü, RemoteApp ve Uzak Masaüstü Web Erişimi ile kullanım dahil)
 • Citrix Workspace App 1808 (bir sunucudan erişilen yüklü uygulamayı kullanarak), Citrix Virtual Apps and Desktops
Donanım
 • SSE2 komut seti ile 1 GHz (veya daha hızlı) x86 veya x64 işlemcili PC
 • 1 GB RAM (4GB önerilir); çok işlemcili sistemlerde, her ek işlemci için 512 MB RAM gerekiyor.
 • Tipik program yüklemesi için sabit diskte 1,5 GB boş alan, optimal program işlemleri için ek olarak 1,5 GB.
 • 1024x768 veya daha yüksek çözünürlükte ekran kartı
 • Lisans numaranızın etkinleştirilebilmesi için İnternet bağlantısı gerekiyor
 • Klavye, fare veya diğer işaretleyici aygıt

 

Tarayıcılar ve Çok İşlevli Yazıcılar

FineReader PDF, tarama modunda kullanıldığında TWAIN ve WIA uyumlu tarayıcıları, çok işlevli çevre birimlerini (MFP’ler) ve hepsi bir arada aygıtları destekler.

Bu tür tarayıcıları, aşağıdaki firmalarca sunulan popüler modeller arasında bulabilirsiniz:

 

Avision

Brother

Canon

Epson

Fujitsu

HP

Kodak

Lexmark

Microtek

Mustek

OKI

Panasonic

Plustek

Ricoh

Visioneer

VuPoint

Xerox

 

Bununla birlikte ABBYY, herhangi bir tarayıcının ABBYY yazılım ürünleriyle tam uyumlu olacağını garanti etmez. Bu nedenle ABBYY, yukarıda belirtilen bilgilerin kullanımından kaynaklanan - ticari veya başka türlü - herhangi bir zarar için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

 

Dijital kameralar için önerilen gereksinimler

 • 5 megapiksel sensör
 • Flaşı devre dışı bırakma özelliği
 • Manuel diyafram kontrolü veya diyafram öncelik modu
 • Manuel odaklama
 • Sarsıntı önleyici sistem veya tripod kullanılması önerilir
 • Optik yakınlaştırma

 

Arayüz dilleri

Almanca

Bulgarca

Çekçe

Çince basitleştirilmiş

Çince geleneksel

Danimarkaca

Fransızca

Hollandaca

İngilizce

İspanyolca

İsveççe

İtalyanca

Japonca

Korece

Lehçe

Macarca

Portekizce (Brezilya)

Rusça

Slovakça

Türkçe

Ukraynaca

Vietnamca

Yunanca

 

Not: ABBYY FineReader PDF 15'in bazı yerel sürümlerinde desteklenen arayüz dillerinin sayısı değişiklik gösterebilir.

 

Desteklenen dosya formatları

İçe alınan dosya formatları
 • PDF/A, PDF/UA dahil PDF (2.0 veya önceki sürümler)
 • Resim formatları TIFF, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, BMP, PCX, GIF, DjVu, XPS*
 • Düzenlenebilir formatlar**: DOC(X), XLS(X), PPT(X), VSD(X), HTML, RTF, TXT, ODT, ODS, ODP

* Microsoft .NET Framework 4 gerekiyor.

** Microsoft® Office veya Apache® OpenOffice® gerekiyor.

Dışa verilen dosya formatları
 • PDF/A (1a, 1b, 2a, 2b, 2u, 3a, 3b, 3u), PDF/UA dahil PDF
 • Resim formatları: TIFF, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, BMP, PCX, DjVu
 • Düzenlenebilir formatlar: DOC(X), XLS(X), PPTX, HTML, RTF, TXT, CSV, ODT
 • E-kitap formatları: EPUB®, FB2

 

 

Desteklenen barkodlar

Aztec

Codabar

Code

Code 128

Code 3 / 9

Code 3 / 9 asterisksiz

Code 3 / 9 sağlamalı

Code 93

Data Matrix

EAN 13

EAN 8

IATA 2 / 5

Industrial 2 / 5

Interleaved 2 / 5

Interleaved 2 / 5 sağlamalı

Kare Kod

Matrix 2 / 5

Patch Code

PDF417

Postnet

UCC-128

UPC-A

UPC-E

 

Desteklenen uygulamalar

 • Microsoft Word 365, 2019, 2016 (16.0), 2013 (15.0), 2010 (14.0), 2007 (12.0)
 • Microsoft Excel 365, 2019, 2016 (16.0), 2013 (15.0), 2010 (14.0), 2007 (12.0)
 • Microsoft PowerPoint 365, 2019, 2016 (16.0), 2013 (15.0), 2010 (14.0), 2007 (12.0)
 • Microsoft SharePoint 2013, SharePoint Server 2013, 2016, 2019, Online
 • Apache OpenOffice Writer 4.1
 • LibreOffice Writer 5.2, 6.1

Bu listeden herhangi bir uygulama eksikse, henüz test edilmemiştir veya desteklenmemektedir. Daha iyi uyumluluk sağlamak için, yukarıdaki uygulamalar için mevcut olan en son güncellemeleri ve yükseltmeleri yüklemenizi öneririz.

 

Tanıma dilleri

ABBYY FineReader PDF 15, tüm kombinasyonlarda tanıma için 198 dili destekler. 53 dil sözlük desteği içerir (× ile işaretlenenler):

DOĞAL DİLLER

Abazaca

Adige

Afrikaanca

Agul Dili

Almanca ×

Almanca (Lüksemburg)

Almanca (yeni yazım) ×

Altay Dili

Arapça (Suudi Arabistan) ×

Arnavutça

Avarca

Aymara Dili

Azerice (Kril)

Azerice (Latin) ×

Baskça

Başkurtça ×

Belarusça

Bemba Dili

Blackfoot Dili

Bretonca

Bugotu Dili

Bulgarca ×

Buryatça

Cebuano Dili

Chamorro Dili

Crow Dili

Çeçence

Çekçe ×

Çince Basitleştirilmiş

Çince Geleneksel

Çukçi Dili

Çuvaşça

Dakota

Danimarkaca ×

Dargwa Dili

Dungan Dili

Endonezyaca ×

Ermenice (Batı) ×

Ermenice (Doğu) ×

Ermenice (Grabar) ×

Eski İbranice

Eskimo (Kril)

Eskimo (Latin)

Estonyaca

Even Dili

Evenki Dili

Faroece

Fiji Dili

Fince ×

Flemenkçe (Belçika) ×

Fransızca ×

Frisya Dili

Friulya Dili

Gagavuzca

Galce

Galiçya Dili

Ganda Dili

Guarani Dili

Hani Dili

Hausa Dili

Hawai Dili

Hırvatça ×

Hollandaca ×

İbranice ×

İngilizce ×

İnguşça

İrlandaca

İskoçça

İspanyolca ×

İsveçce ×

İtalyanca ×

İzlandaca

Japonca ×

Jingpo Dili

Kabardiyan Dili

Kakas Dili

Kalmik Dili

Karaçay-Balkar Dili

Karakalpak Dili

Kaşubiyen

Katalanca ×

Kawa Dili

Kazakça

Keçua (Bolivya)

Khanti Dili

Kırgızca

Kırım Tatarcası

Kikuyu Dili

Kongo Dili

Korece ×

Korece (Hangul) ×

Korsikaca

Koryak Dili

Kpelle Dili

Kumuk Dili

Kürtçe

Lakça

Latince ×

Letonca

Lezgi Dili

Litvanyaca ×

Luba Dili

Macarca ×

Makedonca

Malagasi Dili

Malezyaca

Malinke Dili

Maltaca

Mansi Dili

Maori Dili

Mari Dili

Maya Dili

Miao Dili

Minangkabau Dili

Moğolca

Mohawk Dili

Mordvin Dili

Nahuatl Dili

Nenets Dili

Nivkh Dili

Nogayca

Norveçce (Bokmal) ×

Norveçce (Nynorsk) ×

Nyanja Dili

Ojibway Dili

Oksitanca

Osetya Dili

Özbekçe (Kril)

Özbekçe (Latin)

Papiamento Dili

Polonyaca ×

Portekizce ×

Portekizce (Brezilya) ×

Rhaeto-Romantizm

Roman Dili

Romence ×

Romence (Moldova)

Ruanda Dili

Rundi Dili

Rusça ×

Rusça (Eski Yazım) ×

Rusça aksanlı ×

Sami Dili (Lappish)

Samoaca

Selkup Dili

Shona Dili

Sırpça (Kril)

Sırpça (Latin)

Slovakça ×

Slovenyaca ×

Somalice

Sorb Dili

Sotho Dili

Sunda Dili

Swahili

Swazi Dili

Tabasaranca

Tagalogça

Tahitice

Tajikçe

Tatarca ×

Tay Dili ×

Tok Pisin Dili

Tongan Dili

Tswana Dili

Tun Dili

Tuvinian Dili

Türkçe ×

Türkmence (Kril)

Türkmence (Latin)

Udmurt Dili

Ukraynaca ×

Uygurca (Kril)

Uygurca (Latin)

Vietnamca ×

Wolof Dili

Xhosa Dili

Yakutça

Yunanca ×

Zapotek Dili

Zulu

 

ESKİ AVRUPA DİLLERİ VE GOTİK FONTLAR

Eski İngilizce ×

Eski Fransızca ×

Eski Almanca ×

Eski İtalyanca ×

Eski İspanyolca ×

Letonca Gotik

 

Eski font tanıma hakkında daha fazla okuyun >

 

YAPAY DİLLER

Esperanto

Ido Dili

Interlingua

Oksidental Dili

FORMAL DİLLER

Basic

C/C++

COBOL

İngilizce Fonotik Transkripsiyonları

Rakamlar

Fortran

Java

Pascal

Basit matematiksel formüller

Basit kimyasal formüller

Belge karşılaştırma dilleri

Almanca

Almanca (yeni yazım)

Azerice (Latin)

Başkurtça

Bulgarca

Çekçe

Çince

Danimarkaca

Endonezyaca

Ermenice

Estonyaca

Fince

Flemenkçe (Belçika)

Fransızca

Hırvatça

Hollandaca

İbranice

İngilizce

İspanyolca

İsveçce

İtalyanca

Katalanca

Korece

Lehçe

Letonyaca

Litvanyaca

Macarca

Norveçce (Bokmal)

Norveçce (Nynorsk)

Portekizce

Portekizce (Brezilya)

Romence

Rusça

Slovakça

Slovenyaca

Tatarca

Türkçe

Ukraynaca

Vietnamca

Yunanca

Belgeler