SATIN AL

Corel VideoStudio Ultimate 2023

Video düzenleme yazılımı

Gelişmiş araçlar, birinci sınıf efektler, akıllı özellikler ve optimum performansla dolu gelişmiş video düzenleme yazılımıyla en iyi anlarınızı ve yaşam deneyimlerinizi çarpıcı filmlere dönüştürün.

30 gün ücretsiz deneyin

*Corel VideoStudio Ultimate 2022 ve 2021, PCMag tarafından sınıfının en iyi video düzenleme yazılımı olarak seçildi

 

Kolay ve sezgisel video düzenlemeye dalın!

Corel VideoStudio Ultimate şimdiye kadarki en iyi videolarınızı oluşturmanızı eğlenceli, kolay ve sezgisel hale getiriyor! Sektör liderlerinden özel premium efektler ve Renk Derecelendirme, Video Maskeleme, 3D Başlık ve yeni Ses Ara Noktaları gibi gelişmiş düzenleme araçlarıyla olağanüstü dönüşümler elde edin. Hızlı altyazı oluşturmak için Konuşmadan Metne dönüştürücüyü ve hızlı video kesmeleri için yüz tanıma teknolojisini kullanarak zamandan tasarruf edin. Etkileyen ve ilham veren filmler oluşturmak için tüm güçlü özellikler paletini deneyin!

Yaşamı Yaşayın. Filmler Oluşturun.

VideoStudio ile ne yapabilirim?

Güçlü araçlar ve özel efektlerle dolu, öğrenmesi kolay, keşfetmesi eğlenceli video düzenleme yazılımıyla çarpıcı filmler oluşturun.

Yakalayın

Kendi kliplerinizi içe aktarın, ekranınızı kaydedin veya yerleşik araçlarla çok kameralı videoları yakalayın!

Düzenleyin

Gelişmiş araçlarla temel düzenlemenin ötesine geçin, özelleştirilebilir filtreler ve geçişlerle denemeler yapın ve birinci sınıf efektler uygulayın.

Paylaşın

Projelerinizi popüler formatlara ve cihazlara aktarın, çevrimiçi paylaşın veya özel bir menüyle diske yazın.

Çarpıcı filmler oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey:

VideoStudio, video düzenlemeyi gerçekten eğlenceli hale getirmek için yeni başlayanlara yönelik araçlar, öğreticiler ve kullanıcı arayüzünün olağanüstü kombinasyonunu çığır açan yaratıcılıkla genişletti!

Önce temel

Sürükle ve Kaydır gibi temel kırpma araçlarından kolay seçim araçlarına ve mercek düzeltmeye kadar VideoStudio, hemen hemen tüm temel görevlerin üstesinden gelmek için gerekli düzenleme araç setini sağlar.

Sürükle bırak

Çekimlerinizi grafik öğeler, animasyonlu başlıklar ve geçişler ekleyerek pürüzsüz ve sofistike bir filme dönüştürün. Hatta başlıklarınızı gerçekçi el yazısına dönüştürün veya animasyonlu kalem efektleri uygulayın.

Düzeltin ve geliştirin

Renkleri geliştirin, tüm videonuzun renk şemasını hızla değiştirmek için Renk Derecelendirmesini kullanın, bulanık hareket araçlarını keşfedin ve titrek görüntüleri sabitleyin — sonuçlarla kendinizi şaşırtın!

Efektler Uygulayın

Bindirmeleri yaratıcı bir şekilde harmanlayın, birinci sınıf efektler, animasyonlu AR Çıkartmaları uygulayın ve Yüz Efektleriyle yüzleri rötuşlayın. Dinamik ve 3D başlıklarla birlikte morf veya kesintisiz geçişler ekleyin, ardından videonuzun daha da modern ve eğlenceli görünmesini sağlamak için yeni başlık ve geçiş efektleriyle üretiminizi geliştirin!

Gelişmiş araçları keşfedin

Sinema kalitesinde efektler elde etmek için Maske Oluşturucu, Bölünmüş Ekran Şablonları Oluşturucu ve GIF Oluşturucu kullanın. Çoklu kamera düzenlemeyle birden çok perspektifi ortaya çıkarın ve 360 Düzenleyici ile panoramik çekimi geliştirin. Dinamik, hareketli bir sonuç ve çok daha fazlası için animasyon ve hız efektleri ekleyin.

Kullanıcı Deneyimleri

“Corel VideoStudio’yu SEVİYORUM çünkü kullanımı çok eğlenceli. Kullanımı kolay, yine de birçok özellik ve güç veriyor. VideoStudio fikirlerimi dünyayla paylaşmamı sağlıyor!”

GEORGE SCOTT-PETROV

“Video Studio bana, olabileceğimi bilmediğim şekilde yaratıcı olmam için gereken araçlar verdi.”

ANGELA PHILLIPS

“İhtiyaç duyduğum tüm özellikleri uygun fiyata bulduğum en iyi düzenleme yazılımı.”

KEVIN ROBINSON

“Bu ürün o kadar çok şey yapıyor ki, derinine inmeden de tonlarca düzenleme, renk düzeltmesi, zaman atlamalı çekim ve çok daha fazlasını yapabilirim. Gerçekten her şeyi öğrenmeyi dört gözle bekliyorum!”

WILLIAM A REYNOLDS

“Bu harika yazılımın inanılmaz gücünün tadını çıkarıyorum ve yıllar süren kullanımdan sonra bile hala yararlı özellikleri ve olanakları öğreniyorum. Piyasadaki en güçlü ve uygun fiyatlı video düzenleme yazılımı!”

THOMAS ADLER

Başlık düzenleme özellikleri ve efektleri

Başlık hareketi seçenekleri

Yeni Giriş/Orta/Çıkış başlık hareketleriyle, başlık animasyonunun çeşitli aşamalarına farklı başlık efektleri atayın.

Yeni Birleştirilmiş Başlık düzenlemesiyle bir adım daha ileri gidin ve başlığın her bir bileşeni için farklı bir hareket belirtin, ardından sonucu hızlıca önizleyin.

Başlık efektleri

Yeni başlık efektleriyle animasyonlu başlıklarınızın benzersiz ve etkileyici görünmesini sağlayın:

 • Paralaks Başlıkları, metin ve karakterler üzerinde sürükleme efekti oluşturmak için hızdan yararlanır.
 • Kinetik Başlıklar, çeşitli başlık animasyonları oluşturmak için metne hızlanma ile değişken hız uygular.

Geçiş efektleri

Ön plan ve arka plan hareketlerine bağlı değişen hızlarda katmanlar sunan yeni Paralaks Geçişleri ile büyüleyici 3D benzeri bir etki elde edin.

Yeni Anında Renk Değişimi ve Bölünmüş geçiş efektleriyle videonuza daha da modern bir estetik kazandırın ve filminizin verdiği genel izlenimi geliştirin.

SADECE ULTIMATE
Ses Ara Noktaları

Sesinizi ve resminizi sinerjik hale getirin! Müzik klibinizde manuel veya otomatik olarak ses işaret noktaları oluşturun, her bir klip süresini ayarlamak ve videonuzun ritimlerle eşleşmesini sağlamak için videonuzun zaman çizelgesini bu işaretçilerle eşleştirin.

Ekstra şarkı seçimleri

ScoreFitter müzik kitaplığına eklenen 500’den fazla yeni şarkıyla, makaranız asla kısıtlı hissetmeyecek! Dinleyin, seçin, eşleştirin ve keyfini çıkarın!

SADECE ULTIMATE
AOMedia Video 1 (AV1) Kod Çözme/Kodlama

Rahatlığınız ve iş akışı esnekliğiniz için VideoStudio 2023 Ultimate, Intel, AMD ve nVidia da dahil olmak üzere farklı yongalarda AV1 kodununun çözülmesine/kodlanmasına olanak tanır. Ayrıca AV1 donanım hızlandırmasını da destekler:

 • Intel 11. Nesil çip veya üzeri: Kod Çözme Hızlandırması
 • Intel Arc: Kod Çözme ve Kodlama Hızlandırması

8K Video Kod Çözme

8K kaydı destekleyen cihazların sayısı ve çeşitliliği hızla arttığından, VideoStudio 8K videoları daha fazla düzenlemeyebilmeniz için optimize edilmiştir.

Diğer geliştirmeler

Önemli ölçüde geliştirilmiş performans ve kullanıcı arayüzüne uygulanan çok sayıda iyileştirme ile zamandan tasarruf edin ve kolaylaştırılmış düzenleme sürecinin keyfini çıkarın.

Oluşturma performansı

Performansı optimize etmek, CPU ile birden çok GPU’nun çok daha verimli çalışmasını sağlamak için Intel OneVPL ve Deep Link Hyper Encode entegrasyonundan yararlanıldı.

Arayüz geliştirmeleri

Özellikleri ve genel kullanılabilirlik konusunda yapılan çok sayıda geliştirmeyle, özelleştirme seçeneklerinden yararlanın ve inanılmaz sonuçları daha hızlı ve verimli bir şekilde elde edin!

 • Araç Çubuğu Seçeneklerini Özelleştir listesi aracılığıyla en sık kullandığınız özelliklere tek tıklamayla erişin (yeni özellik seçenekleri arasında Hareketi Özelleştirme, Üzerine Ses Kaydı ve Anlık Görüntü bulunuyor).
 • Genişletilmiş Waveform önizlemesi ve geliştirilmiş ses kontrolleriyle sesinizi daha kolay düzenleyin.
 • Doğrudan gelişmiş GIF Oluşturucuya aktararak projelerinizi GIF’e dönüştürmeyi hızlandırın.
 • LUT'ları daha kolay yönetin, bunları klasörler arasında sorunsuz bir şekilde taşıyın.
 • Gelişmiş Mark In/Out Select araçlarıyla çekiminizin bazı bölümlerini hızla kopyalayın veya silin.
 • Her iki yönde 10 kareye kadar hareket eden yeni kısayol tuşlarıyla altyazıları daha sorunsuz düzenleyin.
 • .SBV YouTube Altyazı biçiminden yararlanarak çok dilli altyazılar oluşturun ve yeni video projeleri oluştururken ölçülemeyecek kadar zaman kazanın.
 • En son Canon ve Nikon Camera SDK dahil olmak üzere genişletilmiş kamera desteği listesiyle Stop Motion Animation'a dalın.
 • Sahneler arasında kusursuz, sinema kalitesinde geçişler için Options penceresinde minimum varsayılan geçiş süresini 0,1 saniyeye ayarlayın.

 

Video düzenleme yazılımınızı dolduran özellikler

VideoStudio™’nun geniş yenilikçi araç ve özellik yelpazesiyle istediğiniz kesin sonuçları elde edin. Hemen hemen her şeyi kolayca oluşturmanıza yardımcı olan özelliklerle dolu ve eğlenceli bir video düzenleyicinin keyfini çıkarın!

Birden fazla kameradan video yakalayın ve düzenleyin

MultiCam Capture ve Ekran Kayıtçısı

MultiCam Capture 2.0 Lite ile aynı anda web kamerası videosu çekin ve ekranınızı kaydedin veya aynı anda çift ekran kaydedin. Tek bir tıklamayla kolayca video ve ses kaydedin, bunları çoklu kamera düzenlemeyle birlikte sorunsuz bir şekilde düzenleyin.

SADECE ULTIMATE
6 açılı MultiCam Video Düzenleme

Kendinizi her açıdan ifade edin! Birden fazla kameradan alınan görüntüleri kolayca birleştirin, senkronize edin ve düzenleyin. Videonuz oynatılırken göstermek istediğiniz açıyı seçin, aynı anda en iyi perspektiflerinizi sunmak için resim içinde resim efektleri ekleyin ve zaman çizelgesinde daha fazla düzenleme yapın. VideoStudio Ultimate ile 6 açıya kadar birleştirin.

SADECE ULTIMATE
Bölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu

Temel düzenleme seçeneklerinin bir adım ötesine geçin, videolarınızdaki çekimleri birleştirmek, çeşitli resim içinde resim efektleri oluşturarak farklı çekim parçalarını aynı anda sergilemek için Ultimate’a özel Bölünmüş Ekran Şablonu Oluşturucu’yu keşfedin. Bölünmüş ekran projelerinizi kullanıma hazır şablonlarla hızlı bir şekilde başlatın, bunları değiştirin veya izleyicileri istediğiniz gibi cezbetmek için özelleştirilmiş hareket, farklı animasyonlar ve grafiklerle kendi projenizi oluşturun.

Video düzenleme için temel araçlar

Kırpın, Kesin, Döndürün, Yeniden Boyutlandırın

Videoyu doğrudan zaman çizelgesinde kolayca kırpın, kesin ve bölün. Sadece birkaç tıklamayla döndürün veya en boy oranını değiştirin.

Kusurları Düzeltin

Geniş açı veya aksiyon kameraları tarafından yakalanan balık gözü bozulmasını gidermek için lens düzeltmeleri, ışığın sıcaklığını ayarlamak için renk düzeltme klipleri uygulayın.

Şablonları, Başlıkları ve Geçişleri Kullanın

Anında Proje Şablonları ve başlık hazır ayarlarıyla zamandan tasarruf edin, popüler stilleri yeniden oluşturun; kolaylıkla eğlenceli, sezgisel sürükle-bırak video düzenlemeye dalın.

Başlıklar ve geçişlerle görüntüleri filme dönüştürün

Başlıkları tam istediğiniz gibi oluşturun

Videonuzun stiline ve tonuna uyması için başlık yazı tipleri ve renkleriyle oynayın. Onları canlandırın ve hikayenizi hayata geçirmek için başlık efektleri uygulayın!

Geçişlerle daha yumuşak sonuçlar oluşturun

Siyaha geçiş, çarpraz geçiş ve erime gibi temel geçişlerden, hareket bulanıklığına sahip Kamera Hareketleri gibi daha dinamik geçişlere kadar her türlü geçişle video hikaye anlatımınızı kolaylaştırın. Özelleştirme ve uyguladığınız efektlerle onları benzersiz yapın.

Renkle yaratıcı olun

SADECE ULTIMATE
Renk Geçişi

Sadece Ultimate sürümündeki eksiksiz Renk Geçişi araçlarıyla, tüm sahnelerin ruh halini ayarlayabilirsiniz. Çeşitli video içerikleri ve sezgisel kontrollerle renkleri kolayca değiştirin ve değişikliklerinize ince ayar yapın. Manzaraları aydınlatın, vurgulu renkleri tanıtın ve her prodüksiyonda ambiyansı güçlendirin.

Renk Düzeltme

Sezgisel kontrollerle rengi düzeltin ve güçlendirin, sahneleri aydınlatın, vurgulu renkler ekleyin ve projelerinize parlaklık kazandırın. Otomatik ayar ayarlamaları dahil olmak üzere renkleri ton, doygunluk ve beyaz dengesi kontrolleriyle öne çıkarın. Projelerinizi kişiselleştirmek ve benzersiz olduklarını hissettirmek için renklerle oynayın.

LUT Profilleri

LUT (arama tablosu) profilleri, gündüzü geceye dönüştürmeyi, ikonik filmlerin renk şemalarını yeniden oluşturmayı ve projelerinize anında gelişmiş sinematik renk efektleri uygulamanızı kolaylaştırır.

SADECE ULTIMATE
Maske Oluşturucu

Video Maskeleme, temel düzeltmelerden Hollywood düzeyinde geliştirmelere kadar her şey için tasarlanmış güçlü bir video düzenleme aracıdır. Gerçekten dikkate değer dönüşümler elde etmek için video maskeleme, genel ekranları değiştirme, yalnızca maskelenmiş alanlara efekt uygulama, nesneleri klonlama ve üst üste bindirme, kliplerinizdeki dikkat dağıtıcı unsurları kaldırma, metni ortaya çıkarma ve çok daha fazlasını yapma gücü sunar.

Videolarınızı harika hale getirmek için filtreler, bindirmeler ve diğer yaratıcı araçlar

Yaratıcı filtreler

Yüzlerce yaratıcı sürükle- bırak filtresine dokunarak projenize sanatsal bir dokunuş katın. Videonuzu yeni dokular, degradeler, yansımalar, kalem taslağı simülasyonu veya sulu boya stilleri ve çok daha fazlasıyla zenginleştirin.

Grafikler ve Kaplamalar

Sahnelerinize derinlik katmak için animasyonlu kaplamaları ve grafik öğelerini videonuza sürükleyip bırakın.

Animasyonlu AR Çıkartmaları

Animasyonlu AR Etiketleriyle projelerinize anında eğlence katın! Yüzleri maskelemekten duyguları ve eğlenceli anları vurgulamaya kadar her şeyi elde edin.

SADECE ULTIMATE
Popüler eklentilerle VideoStudio gücünü genişletin

Kanıtlanmış endüstri liderlerinin popüler uygulamalarına erişin ve VideoStudio Pro’nun fiyatından sadece birkaç dolar daha fazlasına yüzlerce dolarlık profesyonel kalitede özel efektler elde edin.

NewBlueFX Essentials

Minimum çabayla kaliteli sonuçlar alın ve verimliliğinizi artırın. Seçici Odak, Video Ayarı, Lens Düzeltme, Color Fixer Pro ve daha fazlası gibi araçların keyfini çıkarın.

proDAD Handscript Animation

Başlıklarınızı gerçekçi ekran üstüne el yazısına dönüştüren proDAD™’in animasyonlu elyazısı efektiyle, başlıklarınıza animasyon ekleyin veya öykünüzü anlatın.

NewBlueFX Filtreleri

Günlük üretim problemlerini çözün ve yaratıcılığı arttırın. Gündüzü geceye çevirin, Renk Değiştirme ile denemeler yapın, Seçici Renk'e dokunun, Eski TV'yi deneyin ve daha fazlasını yapın!

proDAD Adorage

Videonuza geçiş veya diğerlerini uygulamak için 400’den fazla ilginç kaplama efekti arasından seçim yapın. ProDAD Adorage video efekt paketleri ile her durum için bir şeyler bulacaksınız.

NewBlueFX Elements

Otomatik Kaydırma, Degrade Doldurma Pro, Arka Plan Oluşturucu, Resim İçinde Resim, Luma Anahtarı ve daha fazlasıyla videolarınıza üst düzey efektler ekleyin.

NewBlueFX Stylizers

Tüm şekillendiricileri keşfedin! Air Brush ve Deprem’den Kesme Enerjisi, Çarpıtma, Titreşme, Yakınlaştırma Bulanıklığı ve daha fazlasına!

proDAD Mercalli V5

Hareket ne kadar hızlı olursa olsun, videoyu sabitlemek ve el kameralarındaki sarsıntıyı gidermek için gerçek zamanlı düzeltmeler yapın. Kaydırmadan kaynaklanan titreme ve eğikliği temizleyin.

proDAD Vitascene LE V4

Gerçekten göz kamaştıran, yayın kalitesinde geçişler, filtreler ve efektlerle, eski film efektleri, ışınlar, parıltılar ve diğer özellikler ekleyerek videonuza stil katın.

NewBlueFX Transitions

3D Konfeti, 3D Dilimlenmiş Küpler, Renk Erimesi, Kağıt Kolajı ve Lekeleme’yi deneyin.

proDAD RotoPen

Haritalara, fotoğraflarına ve diğerlerine animasyonlu kalem efektleri ekleyin, çizgiler ve grafiklerle A noktasından B noktasına yolculuğu çizin veya herhangi bir yola animasyonlu kalem efekti ekleyin.

NewBlue Titler Pro 5

100’den fazla animasyonlu şablondan birini uygulayarak saniyeler içinde çarpıcı bir başlık oluşturun, sonra metni ve renkleri özelleştirin!

Hızlı Slayt Gösterileri ve Filmler

Kusurlu olanlardan kaçınarak en iyi çekimlerinizi ve kliplerinizi otomatik olarak seçen AI tabanlı Vurgu Makarası da dahil olmak üzere çeşitli slayt gösterisi yapma araçlarıyla medyanızı büyüleyici slayt gösterilerine ve filmlere dönüştürün. Hızlı, kolay ve eğlenceli!

Modaya uygun özelliklerle eğlenin ve zamandan tasarruf edin

Yüz Efektleri

Yüz Efektleri ile yaşam tarzı videolarını kolayca parlatın, göz alıcı Instagram ve TikTok klipleri, arkadaşlarınızla paylaşmak için komik klipler oluşturun! Basit kontrollerle cildi aydınlatın veya pürüzsüzleştirin, yüz özelliklerine ince ayar yapmak için yüz genişliğini ve hatta göz boyutunu ayarlayın.

GIF Oluşturucu

Videonuzun bir bölümünü yakalamak, duyguları ifade etmek, öne çıkanları paylaşmak için GIF Oluşturucu’yu keşfederek GIF biçiminde kısa, döngüsel bir klibe dönüştürün!

Konuşmadan Metne Dönüştürücü

Altyazı oluşturmayı basitleştirmek için tasarlanmış verimli bir araçla videonuzdaki konuşmayı kolayca metne dönüştürerek altyazı oluştururken zamandan tasarruf edin. (Sadece İngilizce)

SADECE ULTIMATE
Yüz İndeksleme

Videoyu yüz tanıma kullanarak analiz eden Yüz Dizinleme özelliğini kullanarak, video içeriğinde manuel olarak arama yaparken kaybedeceğiniz saatlerce zamandan tasarruf edin. Videonuzdaki her kişi için görüntüleri otomatik olarak tanımlar ve çıkarır.

Hareket ve hız efektleriyle oynayın

Hız Artışı

Videolarınıza Hızlı veya Ağır Çekim efektleri eklemek, kareyi dondurmak veya sahneleri geri alıp yeniden oynatmak için Zamanı Yeniden Eşleştirme ile oynayın ve Değişken Hızdan yararlanın.

Kaydırma ve Yakınlaştırma

Hedefinizin net bir şekilde karede kalmasını sağlamak için, kaydırma ve yakınlaştırma yaparak kitlenizi eyleme odaklayın veya kritik anları vurgulayın.

Özel Hareket Yolları

Esnek kontrollerle bir yol boyunca grafiklerin, bindirmelerin ve başlıkların hareketini oluşturun ve özelleştirin.

Hareket Takibi

Hassas Hareket İzleme araçlarıyla videonuzdaki bir nesneyi izleyin, hareketli metin veya grafikler ekleyin, yüzleri, logoları veya plakaları bulanıklaştırın.

Stop Motion Animasyon

Hareketlerinize eğlence katan bir stop motion animasyon oluşturmak için kameranızı takın veya web kameranızı kullanın!

Resim Oluşturucu

Siz boyarken fırça darbelerinizi kaydeden Painting Creator aracını kullanarak kendi hareketli çizimlerinizi kliplerinize ekleyin.

Benzersizliğinizi tüm açılardan göstermek için 360° düzenleyici

360° Video düzenleme

Kırpmak, geliştirmek, başlık veya müzik eklemek ve 360° videonuzu zaman çizelgesinde düzenlemek için eksiksiz bir 360 derece video düzenleme araçları paketiyle tam bir daire çizin.

Formatları Dönüştürün

Tek veya çift balıkgözü görüntülerini dikdörtgen veya küresel panoramaya dönüştürün. Hatta izleme açısını kontrol edin ve TV’lerde ve standart video oynatıcılarda oynatmak için standart düz videoya dönüştürün.

Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri

Kitlenize eğlenceli bir perspektif verin ve kolay kontrolleri kullanarak Tiny Planet veya Rabbit Hole efektleri (küresel panoramalar) ile 360° çekimlerinizi dönüştürün.

360° Videoları Dışa Aktarın

Videonuzu VR kulaklığınızda, 360° oynatıcınızda görüntülemek için dışa aktarın veya kitlenizle kolayca paylaşmak için doğrudan YouTube’a yükleyin!

Ses kaydedin, düzenleyin ve karıştırın

Sesinizi yönetin

Sesinizi doğrudan zaman çizelgesinde ayarlayın, sessize alın ve katmanlayın. Diyaloğu net tutmak ve uyumlu sonuçların keyfini çıkarmak için klipler arasında ses düzeylerini hızla dengeleyin.

Ses efekti ve serbest telifli müzik ekleyin

Ekrandaki önemli anları vurgulamak için yüzlerce ses efekti arasından seçim yapın! Kendi müziğinizi içe aktarmak veya projenizin uzunluğuna göre otomatik olarak ayarlanan telifsiz müzik kitaplığımız Scorefitter’dan bir parça seçmek çok kolay.

Audio Ducking ile sesi sönümlendirin ve katmanlayın

Seslendirmenizin veya müzik parçanızın keskin ve net ses çıkardığından emin olmak için anlatımı otomatik olarak algılamak ve arka plan gürültüsünü temizlemek için yerleşik Audio Ducking'e dokunun.

Anlatıcı ses kaydı

Anlatım, ekstra diyalog ve daha fazlasını eklemek için yerleşik seslendirme araçlarıyla kendi sesinizi kaydedin!

Kitlenizi büyüleyin ve büyütün

 

 • Popüler format ve aygıtlara aktarın
 • Doğrudan YouTube veya Vimeo’da paylaşın
 • 100’den fazla özel menü ve bölümlerle diske yazın

Öğrenme ve destek

 

 • Video eğiticiler Yeni öğrenme içeriği ve öğreticilerle VideoStudio'dan en iyi şekilde yararlanın. VideoStudio YouTube kanalına abone olarak en son içeriklerden haberdar olun! Ayrıca yeni kullanıcılar, VideoStudio ile ilgili bol miktarda içerik bulunan StudioBacklot.tv’ye 10 günlük ücretsiz tam erişim olanağından yararlanabilirler.

 • Yazılı eğiticiler Video düzenleme becerilerinizi geliştirin ve video düzenleme teknikleriyle ilgili kapsamlı kılavuzlarımızla daha fazlasını öğrenin.

 • Kullanım kılavuzu Arama seçenekleri, Kullanım Kılavuzundaki içeriğe hızlı ve kolay bir şekilde göz atmanızı sağlar. Özellikler hakkında nasıl yapılır bilgilerine erişin, video düzenleme temel bilgilerini öğrenin, gelişmiş teknikleri keşfedin ve çok daha fazlası...

 

Sürüm karşılaştırması

VideoStudio 2023’yi önceki sürümlerden ayıran heyecan verici yeni özelliklerden bazılarını keşfedin ve hangi sürümün sizin için uygun olduğunu belirleyin.

 

GEÇERLİ SÜRÜMLERİ KARŞILAŞTIRIN ESKİ SÜRÜMLERLE KARŞILAŞTIRIN

 

Geçerli Sürümleri Karşılaştırın

Pro 2023 Ultimate 2023
Öne Çıkan Özellikler    
Kullanımı kolay video düzenleme araçları
Sürükle ve bırak bindirmeler, başlıklar, grafikler ve geçişler YENİ
Paralaks, Ayrık ve Anında Renk Geçişleri
YENİ
Paralaks, Ayrık ve Anında Renk Geçişleri
Başlık Hareketi YENİ
Paralaks ve Kinetik hareketler
YENİ
Paralaks ve Kinetik hareketler
Giriş/Orta/Çıkış başlık hareketlerini ayarlayın YENİ YENİ
Ses Ara Noktaları YENİ
Yüz izleme AR Çıkartmaları
Yüz Efektleri
Yüz İndeksleme
Konuşmadan Metne Dönüştürücü
Ekran kayıtçısı
Çoklu-kamera düzenleme 4 kamera 6 kamera
Video dengeleme Temel Gelişmiş
Renk Geçişi
Mask Creator
GIF Oluşturucu GELİŞTİRİLDİ GELİŞTİRİLDİ
DVD kaydı ve menü yapıcı (MyDVD) 50+ şablon 100+ şablon
Temel düzenleme Pro 2023 Ultimate 2023
Sezgisel kullanıcı arayüzü 4K, HD 4K, HD
Zaman çizelgesi ve film şeridi düzenleme modları
Kırpma, bölme, birleştirme, döndürme, yakınlaştırma araçları GELİŞTİRİLDİ
Seçim işaretçileri
GELİŞTİRİLDİ
Seçim işaretçileri
Yuvarlama, kaydırma ve gerdirme araçları
Video izleri 50 iz 50 iz
Ses izleri 8 iz 8 iz
Renk düzeltme
Lens düzeltmesi / balık gözü düzeltmesi
Ayarlanabilir iz yüksekliği ve akıllı hizalama araçları
Çift ekranda görüntüleme, ayrılabilir pencereler
Smart proxy düzenleme *
Yaratıcı düzenleme özellikleri Pro 2023 Ultimate 2023
Renk Geçişi
LUT profilleri GELİŞTİRİLDİ
LUT'ları klasörler arasında Taşıyın/Kopyalayın
GELİŞTİRİLDİ
LUT'ları klasörler arasında Taşıyın/Kopyalayın
Bölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu
Mask Creator
Yüz izleme AR Çıkartmaları
Anında Proje Şablonları
Akıllı film oluşturucu (Highlight Reel)
Video dengeleme Temel Gelişmiş
Hareketi Özelleştirme GELİŞTİRİLDİ
Başlık hareketleriyle bütünleşir
GELİŞTİRİLDİ
Başlık hareketleriyle bütünleşir
Hareket Takibi
Zamanı Yeniden Haritalandırma
Değişken Hız
Zaman atlamalı video
Ekran kayıtçısı
Çoklu-kamera düzenleme 4 kamera 6 kamera
Chroma key/Yeşil ekran
İz şeffaflığı
3D Başlık Editörü
Stop Motion Animasyon GELİŞTİRİLDİ
Daha fazla kamera desteğiyle
GELİŞTİRİLDİ
Daha fazla kamera desteğiyle
Resim Oluşturucu
Konuşmadan Metne Dönüştürücü
Altyazı Düzenleyici GELİŞTİRİLDİ
Yeni kısayol tuşlarıyla
GELİŞTİRİLDİ
Yeni kısayol tuşlarıyla
Ses Düzenleme Pro 2023 Ultimate 2023
Serbest telifli müzik parçaları ve ses efektleri YENİ
500'den fazla şarkı mevcut
YENİ
500'den fazla şarkı mevcut
Sesi ayarlayın, katmanlayın ve sessize alın GELİŞTİRİLDİ
Yakınlaştırılmış dalga formu görünümüyle
GELİŞTİRİLDİ
Yakınlaştırılmış dalga formu görünümüyle
Audio Ducking
Ses filtreleri ve düzeltmesi
Seslendirme araçları
360° Video Düzenleyici Pro 2023 Ultimate 2023
360° başlıklar, geçişler ve filtreler
Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri
360° videoyu standart videoya dönüştürün
Equirectangular, spherical veya dual spherical videoları dönüştürün
Eklenen Ekstralar Pro 2023 Ultimate 2023
Video yakalama ve ekran kaydı yazılımı (MultiCam Capture 2.0 Lite)
Slayt gösterisi yapıcı (FastFlick)
DVD kaydı ve menü yapıcı (MyDVD) 50+ şablon 100+ şablon
Ultimate Effects Collection - Premium Effect Plugins Pro 2023 Ultimate 2023
NewBlue Titler Pro 5
NewBlueFX Elements
NewBlueFX Stylizers
NewBlueFX Essentials
NewBlueFX Filtreleri
NewBlueFX Transitions
proDAD Mercalli (video sabitleme)
proDAD VitaScene LE
proDAD Adorage (animasyonlu örtüler)
roDAD Handscript Animation and RotoPen
Video Kaydetme & Paylaşma Pro 2023 Ultimate 2023
Alfa Kanalı videosu alma/kaydetme
Menü ve bölümlerle DVD ve AVCHD oluşturma
Tüm genel video formatlarında ve aygıtlara kaydetme
GIF Oluşturucu GELİŞTİRİLDİ GELİŞTİRİLDİ
Çevrimiçi paylaşım
Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için akıllı paket projeleri
Formatlar ve Destek Pro 2023 Ultimate 2023
4K, HD, 360° video GELİŞTİRİLDİ
8K video içe alma
GELİŞTİRİLDİ
8K video içe alma
AV1  
GIF Oluşturucu (GIF89a)
Intel® Quick Sync Video teknolojisi İYİLEŞTİRİLDİ İYİLEŞTİRİLDİ
Intel® Deep Link Hyper Encode YENİ
Intel Arc desteği
YENİ
Intel Arc desteği
NVIDIA, Intel & AMD DirectX video ivmelendirme desteği
nVidia CUDA teknolojisi

* VideoStudio Smart Proxy, Apple ProRes biçimini destekler, ancak kalite 4:2:2 8-bit ile sınırlıdır.

 

GEÇERLİ SÜRÜMLERİ KARŞILAŞTIRIN ESKİ SÜRÜMLERLE KARŞILAŞTIRIN

 

ESKİ SÜRÜMLERLE KARŞILAŞTIRIN

  2021 2022 2023
Öne Çıkan Özellikler      
Sezgisel zaman çizelgesinde video düzenleme HD, 4K
50 iz
HD, 4K
50 iz
HD, 4K
50 iz
Yaratıcı sürükle ve bırak bindirmeleri, başlıklar, filtreler, efektler, grafikler ve geçişler YENİ
Kamera Hareketleri geçişleri
YENİ
Paralaks, Ayrık ve Anında Renk Geçişleri
YENİ
Paralaks ve Kinetik başlık hareketleri
Başlık Giriş/Orta/Çıkış hareketlerini ayarlama YENİ
Endüstri liderlerinden üstün efekt koleksiyonları ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL NewBlueFX ve proDAD’den YENİ efektlerle ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
Konuşmadan Metne Dönüştürücü YENİ
Anında Proje Şablonları
Yüz izleme AR Çıkartmaları YENİ
Animasyonlu AR Çıkartmaları
Yüz Efektleri YENİ
Yüz İndeksleme YENİ
ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
Akıllı film oluşturucu (Highlight Reel)
Ekran kayıtçısı (MultiCam Capture 2.0 Lite) GELİŞTİRİLDİ
YENİ AR Çıkartmalarıyla
Alfa Kanalı kaydı
GIF Oluşturucu YENİ GELİŞTİRİLDİ
Performans GELİŞTİRİLDİ
 iyileştirilmiş arayüz ve sonucu dışa aktarmayla
GELİŞTİRİLDİ
yeni Zaman Çizelgesi önizleme temizleme özelliğiyle
İYİLEŞTİRİLDİ
Temel düzenleme 2021 2022 2023
Sezgisel kullanıcı arayüzü 4K, HD 4K, HD 4K, HD
Zaman çizelgesi ve film şeridi düzenleme modları
Kırpma, bölme, birleştirme, döndürme, yakınlaştırma araçları GELİŞTİRİLDİ
Seçim işaretçileri
Yuvarlama, kaydırma ve gerdirme araçları
Video izleri 50 iz 50 iz 50 iz
Ses izleri 8 iz 8 iz 8 iz
Renk düzeltme
Lens düzeltmesi / balık gözü düzeltmesi
Ayarlanabilir iz yüksekliği ve akıllı hizalama araçları
Çift ekranda görüntüleme, ayrılabilir pencereler
Smart proxy düzenleme GELİŞTİRİLDİ
Yeni ProRes Akıllı Proxy formatıyla *
Yaratıcı düzenleme özellikleri 2021 2022 2023
Renk Geçişi ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
LUT profilleri GELİŞTİRİLDİ
iyileştirilmiş kütüphane yönetimiyle
GELİŞTİRİLDİ
LUT'ları klasörler arasında Taşıyın/Kopyalayın
Bölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
Geliştirilmiş çoklu öğe düzenlemeyle
ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
Mask Creator ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
Yeni anahtar kare kontrolleri ile
SADECE ULTIMATE SADECE ULTIMATE
Yüz izleme AR Çıkartmaları YENİ YENİ
Kullanılabilirlik iyileştirmeleriyle Animasyonlu AR Çıkartmaları
Yüz Efektleri YENİ
Anında Proje Şablonları YENİ
Akıllı film oluşturucu (Highlight Reel)
Video dengeleme GELİŞTİRİLDİ
Mercalli V5 ile
GELİŞTİRİLDİ
Hareketi Özelleştirme GELİŞTİRİLDİ
Otomatik Hareket fluluğuyla
GELİŞTİRİLDİ
Başlık hareketleriyle bütünleşir
Hareket Takibi
Zamanı Yeniden Haritalandırma
Değişken Hız YENİ
Doğrusal Olmayan Anahtar Kare Kontrolleri
Zaman atlamalı video
Ekran kayıtçısı (MultiCam Capture Lite) GELİŞTİRİLDİ
YENİ AR Çıkartmalarıyla
GELİŞTİRİLDİ
kullanımdaki iyileştirmelerle
Çoklu-kamera düzenleme Pro’da 4 kamera,
Ultimate’de 6 kamera
Pro’da 4 kamera,
Ultimate’de 6 kamera
Pro’da 4 kamera,
Ultimate’de 6 kamera
Chroma key/Yeşil ekran
İz şeffaflığı
3D Başlık Editörü ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
NewBlueFX ve proDAD’den YENİ efektlerle
ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
Stop Motion Animasyon
Resim Oluşturucu
Konuşmadan Metne Dönüştürücü YENİ
Altyazı Düzenleyici GELİŞTİRİLDİ
Kullanımdaki iyileştirmelerle
GELİŞTİRİLDİ
Yeni kısayol tuşlarıyla
Ses Düzenleme 2021 2022 2023
Serbest telifli müzik parçaları ve ses efektleri YENİ
500'den fazla şarkı mevcut
Sesi ayarlayın, katmanlayın ve sessize alın GELİŞTİRİLDİ
Daha iyi dalga biçimi ekranı, ana kare kontrolleri ve arayüzle
GELİŞTİRİLDİ
Yakınlaştırılmış dalga formu görünümüyle
Audio Ducking
Ses filtreleri ve düzeltmesi
Seslendirme araçları
360° Video Düzenleyici 2021 2022 2023
360° başlıklar, geçişler ve filtreler
Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri
360° videoyu standart videoya dönüştürün
Equirectangular, spherical veya dual spherical videoları dönüştürün
Eklenen Ekstralar 2021 2022 2023
Video yakalama ve ekran kaydı yazılımı (MultiCam Capture 2.0 Lite)
Slayt gösterisi yapıcı (FastFlick)
DVD kaydı ve menü yapıcı (MyDVD) Pro’da 50+ şablon,
Ultimate’de 100+ şablon
Pro’da 50+ şablon,
Ultimate’de 100+ şablon
Pro’da 50+ şablon,
Ultimate’de 100+ şablon
Ultimate Effects Collection - Premium Effect Plugins 2021 2022 2023
NewBlue Titler Pro 5 ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
NewBlueFX Efekt Koleksiyonu Pro’da 40 efekt,
Ultimate’de 90 efekt
NewBlueFX Elements
NewBlueFX Stylizers
NewBlueFX Essentials
NewBlueFX Filters
NewBlueFX Transitions
NewBlueFX Elements
NewBlueFX Stylizers
NewBlueFX Essentials
NewBlueFX Filters
NewBlueFX Transitions
proDAD Mercalli (video sabitleme) GELİŞTİRİLDİ
Yeni V5 ile
ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
V5
ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
V5
proDAD VitaScene LE GELİŞTİRİLDİ!
100’den fazla yeni filtreyle
SADECE ULTIMATE SADECE ULTIMATE
proDAD Adorage (animasyonlu örtüler) GELİŞTİRİLDİ
V9 ve V13 ile
ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
V9 ve V13
ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
V9 ve V13
proDAD Handscript Animation and RotoPen ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL ULTIMATE SÜRÜMÜNE ÖZEL
Video Kaydetme & Paylaşma 2021 2022 2023
Alfa Kanalı videosu alma/kaydetme
Menü ve bölümlerle DVD ve AVCHD oluşturma
Tüm genel video formatlarında ve aygıtlara kaydetme GELİŞTİRİLDİ GELİŞTİRİLDİ
AV1 desteği
GIF Oluşturucu YENİ GELİŞTİRİLDİ
Çevrimiçi Paylaşım
Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için akıllı paket projeleri
Formatlar ve Destek 2021 2022 2023
4K, HD, 360° video GELİŞTİRİLDİ
8K video içe alma
HTML5 düzenleme
Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi Intel® 10th Gen Core Teknolojisi İyileştirmesi GELİŞTİRİLDİ
Intel® 11. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi
İYİLEŞTİRİLDİ
Intel Deep Link Hyper Encode YENİ
Intel Arc destekleniyor
NVIDIA, Intel & AMD DirectX video ivmelendirme desteği GELİŞTİRİLDİ
nVidia CUDA iyileştirmesi
Çoklu iş parçacığı oluşturma

* VideoStudio Smart Proxy, Apple ProRes biçimini destekler, ancak kalite 4:2:2 8-bit ile sınırlıdır.

Teknik Özellikler

 

Sistem Gereksinimi

 • İşletim sistemi: Windows 11, Windows 10, Windows 8, sadece 64 bit
 • İşlemci: Standart videolar için Core i3 veya AMD A4 serileri HD ve UHD videolar için Intel Core i7 veya AMD Athlon A10
 • RAM: 4 GB veya daha fazla, HD ve UHD videolar için 8+ GB önerilir
 • Ekran Kartı: Minimum görüntüleme çözünürlüğü: Donanım ivmelendirmesi için 1366 x 768, minimum 512 MB VRAM veya daha fazlası önerilir
 • Ses Kartı: Windows uyumlu ses kartı
 • Sabit sürücü alanı: Tam yükleme için enaz 10 GB
 • Yükleme, kayıt ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor.

Kaydedilebilen Formatlar

 • Video: AV13, AVC, AVI, DV, GIF89a, HDV, M2T, MOV2 (H.264/HEVC1), MPEG-1/-2/-4(H.264/HEVC1), UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP
 • Aygıt: DV, HDV
 • Disk: DVD, AVCHD, SD Card, Blu-ray ($)
 • Web: YouTube, Vimeo
 • Ses: M4A, OGG, WAV, WMA
 • Resim: BMP, JPG

Açılabilen Formatlar

 • Video: AV13, AVCHD (.M2T/.MTS), AVI, DV, DVR-MS, GIF89a, HDV, M2TS, M4V, MKV, MOD, MOV2 (H.264/HEVC1), MPEG-1/-2/-4(H.264/HEVC1), MXF, TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP, Şifresiz DVD başlıkları
 • 360 Video: equirectangular, single fisheye, dual fisheye
 • Ses: AAC, AC3, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP2, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA
 • Resim: BMP, GIF, JPG, MPO, PNG, PSD, PSPImage, TGA, TIF/TIFF, UFO, WBM, WBMP, WMF, Camera RAW

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici gerekiyor
 • Blu-Ray kaydı için ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor

Desteklenen Diller

 • İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Geleneksel Çince, Japonca

 

1 HEVC desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı ve Microsoft HEVC video eklentisinin yüklü olmasını gerektiriyor

2 Cineform Alfa Kanalı videolar için içe alma ve kaydetme desteği

3 AV1 donanım kod çözme hızlandırması, Iris Xe veya UHD Graphics ile 11. Nesil Intel Core İşlemci gerektirir; kodlama hızlandırma, Intel Arc Graphics gerektirir.

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

İlgili Resimler

 • background