SATIN AL

Corel PaintShop Pro 2023

Windows için fotoğraf düzenleme yazılımı

Resimleriniz kadar benzersiz sonuçlar için daha fazla AI gücü ve etkili araçlarla fotoğraflarınıza parlaklık katın.

30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

PaintShop Pro ile dijital dünyanız her zaman daha parlak!

Çok yönlü profesyonel düzeyde düzenleme ve grafik tasarım araçları ve zaman kazandıran yapay zeka tabanlı çözümler sunan gelişmiş bir fotoğraf düzenleyici olan PaintShop® Pro 2023 ile her çekimi en iyi çekiminiz kılın.

Fotoğraf düzenleme

Grafik tasarımı

Akıllı çözümler

Tam bir fotoğraf düzenleme stüdyosu

Yapay zekayla fotoğrafları geliştirin

Tek tıklamayla herhangi bir fotoğrafı geliştirmek ve en iyi fotoğraf haline getirmek için yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojisine güvenin.

Fotoğrafları profesyoneller gibi düzenleyin

Tüm beceri düzeyleri için tasarlanmış kapsamlı bir araç setiyle fotoğraflarınızı düzenleyin, rötuşlayın ve düzeltin.

Grafik ve tasarımlar oluşturun

İlham veren tasarımlar üretmek için sezgisel metin, fırça, doku, desen, çizim ve boyama araçlarıyla çalışın.

Etkilemek için efekt ekleyin

Fotoğraflarınızı paylaşmak ve yazdırmak üzere size has ve orijinal hale getirmek için, yüzlerce yaratıcı filtre ve eğlenceli efektle denemeler yapın.

Birden fazla çalışma arayüzü arasından seçim yapın

PaintShop Pro, tamamen seçme ve özelleştirmeyle ilgilidir ve en verimli şekilde çalışmak için kendinize ait birden fazla çalışma arayüzü sunar.

PaintShop Pro 2023 Yenilikleri

Her şovu durduran görüntünün arkasında gerçek zeka vardır. Yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojisiyle desteklenen son derece etkili özellikler ve araçlar, bu fotoğraf düzenleme yazılımıyla gerçekten orijinal ve ulaşılabilir bir şey yaratmayı sağlar.

YENİ AfterShot Lab

Artık PaintShop Pro’da yer alan yeni AfterShot Lab’de bulunan çok çeşitli profesyonel düzeyde araçlarla RAW dosyalarının güçlü ve eksiksiz düzenlenmesinin keyfini çıkarın. Zaman kazandıran ve kolaylaştırılmış RAW görüntü düzenleme ile ekstra uygulamalara veya birkaç düzenleme işlemini paralel olarak çalıştırmaya gerek yoktur.

GELİŞTİRİLDİ Frame Aracı

Resimlerinizin anlattığı görsel hikayeleri zenginleştirin! Simetrik ve Önceden Ayarlanmış Şekillere ve hatta vektör metin nesnelerine dayalı şekiller (kırpılmış maskeler) oluşturun veya zaten var olan vektör nesnelerini ve metni, gelişmiş Frame Aracı ile şekillere dönüştürün. Ardından, gerçeküstü, avangard, eğlenceli veya başka herhangi bir efekt elde etmek için şekilleri resimler, desenler veya renklerle doldurun.

Videoyu izleyin

YENİFocus Stacking

Aynı sahnenin farklı odak mesafelerinde çekilmiş birden fazla görüntüsünü harmanlamaya izin veren yeni Focus Stacking ile belirgin ve net olun, herhangi bir bağımsız kaynak görüntüden daha büyük bir alan derinliğine (DOF) sahip nihai bir bileşik resim oluşturun.

GELİŞTİRİLDİ Gerçek zamanlı Blend Modu önizlemesi

Hareket halindeyken Katmanlar paletindeki açılır liste seçeneklerinin üzerine gelerek katman harmanlama sonuçlarını kontrol etmek için yeni gerçek zamanlı Blend Modu önizlemesinden yararlanın. Kullanıcı dostu ve sezgisel Blend Modu aracıyla yaratıcı bir şekilde karıştırın ve anında kontrol edin.

YENİNesnelere Yapışma

Projelerinizde, yeni Nesnelere Yapışma özelliğiyle nesneleri hemen hassas bir şekilde hizalayın. Otomatik bir üst düzey kontrolle iki nesneyi tam olarak bir araya getirmek için sınırlayıcı kutuyu kullanın ve düzenleme sürecinde fazladan adımlardan kurtulun.

GELİŞTİRİLDİ Kullanılabilirlik ve Performans

Genel olarak geliştirmelerin tadını çıkarın! “New from Template” sayfasının güncellenmiş tasarımını keşfedin, artık daha fazla içerik görünür, ayrıca tema konusunun hızlı aranmasını düzenlemek için yeni “Filter” ve “Sorting” seçenekleri eklendi. Hassas dönme değeri girişi ve dönüş açıları kontrolüyle vektörleri düzenlerken mükemmel sonuçlar elde edin. Refine Brush’ı kullanırken %30 performans artışı elde edin, en yeni fotoğraf makinesi modelleri desteğinden faydalanın ve çok daha fazlasını yapın!

Gerçek. Akıllı. Yaratıcı.

PaintShop Pro’nun yenilikçi araç ve özellikleriyle tam olarak istediğiniz sonuçları elde edin.

Güçlü fotoğraf düzenleme araçları

Her çekimi en iyi çekimi yapmak için bu görüntü düzenleme yazılımındaki çok yönlü profesyonel araçlara güvenin.

Temel araçlar

Kompozisyon kılavuzları, Altın Oran ve Üçte Bir Kuralı kullanarak odağı değiştirmek için fotoğrafınızın bazı bölümlerini kolayca kırpın. Birkaç hazır ayardan birini kullanarak veya piksel, yüzde veya baskı boyutuna göre yeniden boyutlandırın. Soluk fotoğraflarda kontrast ve rengi geliştirmek için Çizik Giderici (Scratch Remover) ve Soldurma Düzeltme (Fade Correction) araçlarıyla eski fotoğrafları geri getirin ve onarın.

Ayarlama araçları

Parlaklık ve Kontrast, Dolgu Işığı ve Netlik, Soldurma Düzeltme, Beyaz Dengesi, Ton ve Doygunluk, Gürültü Giderme, Canlılık, Keskinleştirme, renk düzeltme, ton seviyeleri ve eğrileri gibi çok çeşitli güçlü ayarlama araçlarını kullanarak fotoğraflarınızı değiştirin.

Seçim ve Düzeltme araçları

Seçmek istediğiniz alanı çeşitli Seçim araçlarıyla izole edin ve seçiminizi Refine Fırçası ile geliştirin. Lens Correction araçlarıyla fotoğraflarınızdaki bozulmaları, vinyet ve renk sapmalarını otomatik olarak düzeltin; çarpık bir ufku düzeltmek için Straighten aracını veya bir fotoğrafın farklı bir açıdan çekilmiş gibi görünmesini sağlamak için Perspective Correction aracını kullanın.

RAW, HDR ve 360° kamera desteği

Artık PaintShop Pro'da bulunan AfterShot Lab'ın profesyonel düzey araçlarını kullanarak RAW dosyalarını düzenleme yeteneklerinizi geliştirin. Çarpıcı bir HDR fotoğraf oluşturmak için, aynı sahnenin birkaç fotoğrafını farklı pozlamalarla birleştirin. 360° kamera ile çekilmiş fotoğrafları fotoğrafı döndürerek düzelterek veya düz görünmesini sağlayarak düzenleyin. Bir tripodu çıkarıp otomatik olarak değiştirin veya ilginç bir “gezegen benzeri” etki yaratın.

Zaman kazandıran araçlar

Komut Dosyaları ile tekrarı azaltın ve karmaşık fotoğraf düzenleme işlemlerini hızlandırın. İstediğiniz zaman herhangi bir fotoğrafa uygulamak için bir dizi düzenlemeyi komut dosyası olarak kaydedin. Filigran, resim çerçevesi eklemek veya basitçe yeniden boyutlandırmak gibi toplu işlemlerle birden çok fotoğraftaki düzenlemeleri aynı anda uygulayın.

Yaratıcı grafik tasarım özellikleri

Hayalinizdeki tasarımları hayata geçirmek için yaratıcı olanaklarla dolu bir dünyayı keşfedin.

Katmanlar ve maskeler

Katmanlar ve maskeler, gelişmiş görüntü düzenleme, kompozisyon ve grafik tasarımı için önemlidir. Fotoğraf kompozisyonları oluşturmak için resimleri düzenlerken, kolaylıkla çok sayıda katman oluşturarak orijinal resmi koruyun. Bir katmanın parçalarını gizlemek veya göstermek için maskeler oluşturun, katmanlar arasında gezinin ve hassaslıkla özel efektler oluşturun.

Metin araçları

Bir mem veya resim açıklaması gibi ilginç projeler oluşturmak için resimlere metin ekleyin. Tam bir tipografi araç setiyle yazı tipi, büyüklüğü, stil, hizalama, yönlendirme ve karakter aralığını ayarlayın.

Çizim, boyama ve dolgu araçları

Tasarım fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için yerleşik fırçalarla boyayın veya Adobe Photoshop fırçalarını içe aktarın. Vektör çizim araçlarıyla çizim yapın ve tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için çok sayıda renk paleti, degrade, desen ve resim tüpüyle denemeler yapın.

Şablonlar ve Yaratıcı İçerik

Kolajlar, tebrik kartları, sosyal medya görüntüleri, web banner’ları, broşürler, kartvizitler ve daha fazlasını oluşturmak için çok çeşitli bütünleşik şablonlara erişin. Çeşitli fırçalar, dokular, desenler ve diğer ürün içi yaratıcı içeriklerle çalışın; hepsi yeni fikirlere ilham vermek ve bir sonraki düzeyde tasarımlar üretirken zamandan tasarruf etmeniz için hazır.

Akıllı çözümler

PaintShop Pro'da bulunan çeşitli akıllı araçlarla fotoğrafları anında iyileştirin.

Yapay zeka gücüne sahip araçlar

AI Upsampling ile bir görüntüyü istenmeyen bozulma olmadan büyütün, AI Artifact Removal veya AI Denoise ile fotoğraflarınızdaki yapaylıkları ve parazitleri hızla ortadan kaldırın, AI Style Transfer kullanarak fotoğraflarınızı sanatsal efektlerle stilize edin ve AI Background Replacement ile görüntü arka planını sorunsuz bir şekilde değiştirin.

İçeriğe duyarlı araçlar

Object Remover ile kusurları, nesneleri ve dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırın veya boş alanları otomatik olarak doldurmak için SmartClone, Magic Move ve Magic Fill gibi içeriğe duyarlı düzenleme araçlarını deneyin.

Tek tıkla düzeltmeler, Alan Derinliği ve Seçici Odaklanma

One Step Photo Fix fonksiyonunun renk ve keskinleştirme düzeltmelerini otomatik olarak uygulamasına izin verin veya mükemmel bir fotoğraf için ince ayarları Smart Photo Fix özelliğiyle yapın. Bir bulanıklık ekleyin, fotoğraflarınızda alan derinliğiyle oynayın veya görüntünün bazı kısımlarını odakta ve geri kalanını bulanık tutmak için bokeh efektleri uygulayın. Veya gerçek boyutlu bir görüntünün minyatür ölçekli bir mod gibi görünmesini sağlamak için Tilt-Shift efekti için Selective Focus kullanın.

Portre ve rötuş araçları

Kırmızı göz, lekeler ve istenmeyen çizgileri ortadan kaldırın veya Makeover ve rötuş araçlarıyla kırışıklıkları yumuşatın, dişleri beyazlatın ve cilt tonlarını bile değiştirin. Ayrıca, otomatik olarak analiz eden ve resminizin arka planına ücretsiz bir bokeh bulanıklığı uygulayan AI Portrait Modu ile profesyonel görünümlü portreler oluşturun.

Hızlı efektler

Film Stilleri (Film Styles), Siyah Beyaz (Black & White), Manzara (Landscape), Retro, Geleneksel (Traditional) ve Sanatsal (Artistic) gibi çeşitli önceden ayarlanmış fotoğraf efektlerini önizleyin veya daha fazla etki için birden fazla efekti üstüste kullanın. Görüntülere gölge ve kenarlıklar eklemek, fotoğrafları bir eskiz veya tabloya dönüştürmek için 3D, sanatsal, aydınlatma ve yansıma dahil yüzlerce efekte göz atın.

Çalışmanızı düzenleyin, kaydedin ve paylaşın

PaintShop Pro sadece yaratıcılığınıza değil, aynı zamanda varlıklarınızı kaydetme, aktarma, organize etme ve paylaşmanın pratik yönlerine de değer verir.

Zengin dosya uyumluluğu

Herhangi bir kesinti yaşamamak için, desteklenen çok sayıda dosya formatını kolayca içe aktarın, kaydedin ve dışa aktarın.

Fotoğraf yönetimi

PaintShop Pro’nun Manage çalışma arayüzünde fotoğraf düzenleme iş akışınızı önizleyin, düzenleyin ve kolaylaştırın. Fotoğraflarınıza anahtar sözcük etiketleri ekleyin, kataloglar oluşturun, aynı anda birden çok fotoğrafta düzenlemeler yapın, meta verileri ve dosya bilgilerini inceleyin.

Öğrenme ve destek

Fotoğraf düzenleme deneyiminizi geliştirmek için kapsamlı bir ürün bilgileri, ipuçları, püf noktaları, destek ve kısayollar listesine göz atın.

Öğrenme materyalleri

Welcome sekmesinde yararlı video kitaplığından seçim yapın veya daha fazla yardım almak için PaintShop Pro’nun öğrenme sayfasını ziyaret edin. Discovery Center sitemizden ekstra ipuçları ve püf noktaları alın.

KULLANIM KILAVUZU

En son ekran kalemi ve grafik desteği

En yeni ana akım ve WinTab uyumlu grafik tabletlerinin yanı sıra Windows Ink desteğiyle, çizim, boyama, ayarlamalar veya efektler uygularken daha fazla kontrol için bir kalem kullanabilirsiniz.

Kusursuz içerik ve eklenti geçişi

Kesintisiz bir yükseltme deneyimi için içeriğinizi önceki sürümlerden kolayca taşır. Önceden yüklediğiniz eklentiler, komut dosyaları, fırça ipuçları, renk paletleri, degradeler, desenler, dokular ve efektler.

Eklenti desteği

Adobe eklentileri veya fırçaları, Topaz Labs, DXO’nun Nik Collection’ı ve çok daha fazlasını içeren 64 bit üçüncü taraf eklentilerle PaintShop Pro'nun gücünü artırın. Platformlar arasında zahmetsizce çalışmak için PSD dosyalarını içe aktarın ve Photoshop’a aktarın.

Klavye kısayolları

Kullanışlı klavye kısayolları ile zaman kazanın.

 

Sizin için en uygun sürüm hangisi?

 

Özellikler Ult. 2023 Pro 2023 Ult. 2022 Pro 2022 Ult.2021
Uygulamalar

GELİŞTİRİLDİ! Corel® MultiCam Capture™ Lite 2 – İlgi çekici videolar oluşturun, ekranı ve web kamerasını aynı anda kaydedin.

Highlight Reel — Yeni akıllı film yaratıcısı ile hızlı videolar oluşturun ve en son maceranızın önemli noktalarını gösterin.

Sea-to-Sky™ Çalışma Arayüzü — Drone ve su altı fotoğrafçılığını geliştirmek için özel araç setine sahip, tamamen yeni, dokunmaya hazır çalışma alanı.

PhotoMirage™ Express — Herhangi bir resmi dakikalar içinde, zorlanmadan göz kamaştıran bir animasyona dönüştürün.

GELİŞTİRİLDİ! Corel® Painter Essentials™ 8 – Bu kullanımı kolay boyama programıyla boyamayı, çizmeyi ve sıfırdan taslak oluşturmayı öğrenin. Yeni eklenen ekstra fırça paketinin keyfini çıkarın.  

Painter Essentials 8

Painter Essentials 8

Painter Essentials 7

YENİ! 50 ücretsiz modern font

Corel Creative Collection — Çok sayıda fırça, doku ve serbet telifli artalan içeriyor.

Özellikler

YENİ! Focus Stacking – Üç basit adımlı sihirbazı kullanarak mükemmel netlikte görüntü sonuçları elde etmenin, herhangi bir görüntü alanını belirgin ve net hale getirmenin hızlı yolu olarak Focus Stacking’i keşfedin.

GELİŞTİRİLDİ! Frame Aracı – Simetrik ve Ön Ayarlı Şekiller veya hatta vektör metin nesnelerine dayalı şekiller (maskeler) oluşturun ya da zaten var olan vektör nesnelerini ve metni şekillere dönüştürün - tümü gelişmiş Frame Aracı ile.

YENİ! AfterShot Lab - Artık PaintShop Pro’da yer alan yeni AfterShot Lab’deki çok çeşitli profesyonel düzeyde araçlarla, RAW dosyalarının güçlü ve eksiksiz düzenlenmesinin keyfini çıkarın.

YENİ! Gerçek zamanlı Blend Modu önizlemesi – Hareket halindeyken Katmanlar paletindeki açılır liste seçeneklerinin üzerine gelerek katman harmanlama sonuçlarını kontrol etmek için yeni gerçek zamanlı Blend Modu önizlemesinden yararlanın.

YENİ! Nesnelere Yapışma – Projelerinizde, yeni Nesnelere Yapışma özelliğiyle nesneleri hemen hassas bir şekilde hizalayın.

GELİŞTİRİLDİ! New From Template – Filtreleme ve Sıralama işlevi, belirli şablonu hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

YENİ! Fırçalar, renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri - Yaratıcılığınızı genişletin!

Yeni seçenekler

Yeni seçenekler

Yeni seçenekler

Yeni seçenekler

AI Background Replacement — Arka planları kolayca algılayın, seçin ve değiştirin.

AI Portrait modu — Portrelerinizin arka planına otomatik olarak bir bokeh bulanıklığı uygulayın.

AI Style Transfer — AI ile fotoğraflarınızı stilize edilmiş sanat eserlerine dönüştürün. YENİ Görüntüyü Yumuşat ve Renkleri Eşleştir seçenekleri!

Apple iPhone HEIF görüntüsü desteği — Yüksek verimli görüntü dosyaları (HEIC, HIF) olarak kaydedilmiş iPhone fotoğraflarını açın ve düzenleyin.

Workspace Sekmesi — Karşılama ekranında birden çok çalışma alanı seçeneği hakkında bilgi edinin.

Komutların maksimum değerini artırın — Gölgeler, bombeler, fırça darbeleri, dokular ve daha fazlası için geliştirilmiş büyük boyut desteği.

AI Denoise — Görüntülerdeki rastgele parlaklık veya renk değişimlerini kaldırın.

AI Artifact Removal — Fotoğraflardaki JPEG sıkıştırma kusurlarından kurtulun, ayrıntıları ve renkleri geri yükleyin.

AI Upsampling — Çözünürlük veya görsel kaliteden ödün vermeden herhangi bir fotoğrafı büyütün.

Photography Çalışma Arayüzü - Yalnızca hızlı fotoğraf düzenlemelerine odaklanmanızı sağlayan, tamamen yeni, basit ancak şık çalışma arayüzü.

Split View — Photography Çalışma Arayüzünde olan bu özellikle orijinal resmi ve efekt eklendikten sonraki görünümünü hızlıca görebilirsiniz.

Birden Fazla Çalışma Arayüzü — Fotoğraf düzenleme gereksinimlerinize ve stilinize uygun bir çalışma arayüzü bulun.

Sea-to-Sky, Photography, Essentials ve Complete

Photography, Essentials ve Complete

Sea-to-Sky, Photography, Essentials ve Complete

Photography, Essentials ve Complete

Sea-to-Sky, Photography, Essentials ve Complete

Katman Stillerini Kopyalayın ve Yapıştırın - Basit bir tıklama ile, stil ayarlarını bir katmandan diğerine kolayca kopyalayabilirsiniz.

Metin Araçları — Hızlı ve verimli metin düzenleme, biçimlendirme, hizalama ve oluşturma. Metin sarmalamayla bir yol üzerindeki veya bir şekil içindeki metinle çalışın.

SmartClone - Birden çok resimdeki öğeleri kolayca birleştirin ve bunları kolayca tek bir resimde birleştirin.

Refine Brush - Nesneleri, tek bir saç telini seçecek şekilde doğruluk ve hassasiyetle seçin.

Alan Derinliği — Bir görüntüdeki odak alanlarını hassas bir şekilde ayarlayın.

Welcome sekmesi — Öğrenme materyallerini, ücretsiz ve premium eklentileri, uygulamaları, komut dosyaları, fırçaları ve daha fazlasını yeni ve kolay bir sekmeli arabirimde keşfedin.

Proje şablonları — Proje şablonlarıyla, kişiselleştirilmiş tebrik kartı, broşür gibi projeleri çok daha hızlı hazırlayın.

Hızlı Özelleştirme — Tools araç çubuğundan istediğiniz aracı seçin, kullanışlı bir alfabetik arama yaparak herhangi bir aracı arayın.

Özelleştirilebilir Arayüz metin boyutu — Daha iyi görüntüleme için metin boyutunu arttırın. User Interface menüsünden Small veya Large metni seçin

Klonlama araçları - Resimdeki bir bölgeyi, üzerine komşu alanlardan renk veya desenleri kopyalayarak kapatın. Birden çok görüntüdeki öğeleri kolayca birleştirmenize ve bunları birbirine entegre etmenize olanak sağlayan SmartClone özelliğini deneyin.

Crop araç çubuğu - Fotoğrafları, Crop araç çubuğunuzdan iyileştirin.

Hızlı seçim araçları — Auto Selection ile bir seçim penceresini sürükleyin. Veya, Smart Selection fırçası ile hedef bölge üzerinde imleci geçirerek hızlıca bir seçim yapın.

Ekran yakalama araçları — Ekran kayıtlarını tek bir yerde  yakalayın ve düzenleyin.

Metin ve Şekil Kesme araçları — Altta kalan resmi metin ve şeklin içine yerleştirerek hemen fotoğraf nesneleri oluşturun.

Fotoğraf yönetim araçları — Fotoğraflarınızı kataloglayarak, arama yaparak, oylayarak ve etiketleyerek favorileri hemen bulun.

Makeover araçları — Lekeleri temizleyin, dişleri beyazlatın, cildi bronzlaştırın ve öznenini zayıflatın.

Scratch Remover araçları - İstenmeyen görüntü izlerinden, çatlaklardan ve çiziklerden kurtulun.

Vektör çizim araçları - Basit çizgilerden ve şekillerden karmaşık şekillere kadar her türlü nesneyi oluşturun.

Magic Move ve Magic Fill — Bir nesneyi resimde üzerinde hareket ettirdiğinizde veya kaldırdığınızda boş alanı otomatik olarak doldurmak için içeriğe duyarlı araçları kullanın, böylece onu çevreleyen arka planla eşleşir.

Lens düzeltmesi — Parazitleri, vinyet ve renk sapmalarını kolayca düzeltin.

Object Extractor — Hızlı ve hassas şekilde izole edin ve resimden çıkarın.

Dijital Kamera Parazit Temizlemesi ve Chromatic Aberration Temizleme filtreleri - İhtiyaç duymadıklarınızı kaldırın ve korumak istediklerinizi koruyun.

HDR fotoğraf birleştirme — Birden fazla pozlamadaki fotoğrafları birleştirerek çekici High Dynamic Range (HDR) fotoğraflar oluşturun.

Retro Lab™ — Eski efektleri uygulamak için, eski düşük çözünürlüklü fotoğraf makinesinden esinlenen filtreler uygulayın.

Instant Effects — Vintage fotoğraflardan, film stillerinden esinlenilen onlarca benzersiz, yaratıcı efekti uygulayarak fotoğraflarınızı dönüştürün.

Scripts — Toplu işlemler için betik motorunu ve kılavuzunu kullanarak tekrarlayan işlemleri yaparken hızlanın.

Seçilebilir Odak — Pahalı tilt-shift objektifleri taklit ederek manzarayı bir minyatür dünyaya dönüştürün.

Işık ve netlik ekleyin — Fotoğrafın diğer kısımlarını olduğu gibi korurken gölgeli alanları aydınlatın.

En son stylus ve grafik tableti desteği — PaintShop Pro'yu en son yaygın ve WinTab uyumlu grafik tabletleriyle ve Windows Ink ile  eşleştirin.

Autosave — Otomatik kaydetme sıklığı üzerinde daha fazla kontrol sahibi olursunuz ve varsayılan olarak daha az kesintiye uğrarsınız.

Sorunsuz içerik ve eklenti taşıması — Sorunsuz bir yükseltme deneyimi için içeriğinizi önceki sürümlerden kolayca taşıyabilirsiniz.

RAW Lab — RAW resimlerinizi kalıcı değişiklik yapmadan ayarlayın. Aşırı pozlanmış alanlardaki detayları kolaylıkla ortaya çıkarın, beyaz dengesini düzeltin vs.

Toplu işlem — Bir fotoğrafı ayarlayın, sonra birden fazla fotoğrafa uygulayın.

Eklenti desteği — Üçüncü parti ve Adobe Photoshop eklentilerinin 64-bit sürümlerinin keyfini çıkarın.

360° kamera desteği — Bir 360° fotoğrafı düzeltin, döndürün ve düzleştirin, tripodu resimden otomatik olarak çıkarın. Veya ilginç 'gezegen benzeri' efekt oluşturun.

4K monitör desteği — Geliştirilmiş arayüz, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur.

Bir katmanın parçalarını gizlemek veya göstermek, hassas özel efektler için maskeler oluşturun.

Katmanlar — Kompozitleri kolaylıkla oluşturmak için tahribatsız katmanları kullanın.

Tek tıklamayla düzeltmeler ve filtreler — One Step Photo Fix ve Smart Photo Fix.

Klavye kısayolları — Kısayollarla sık kullanılan araçlara hızla erişin.

 

 

Sistem Gereksinimi

 • Windows® 11, Windows® 10 (en son servis paketiyle birlikte 1903 veya sonraki bir sürümü önerilir) (64-bit sürümü)*
 • Sanallaştırma için: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019
 • Intel® Celeron G serisi veya AMD® Phenom II ve sonrası (Yapay zeka özelliği desteği için Intel® i5 veya AMD® Ryzen serisi ve sonrası önerilir)
 • 4GB RAM (Yapay zeka özelliği desteği için 8 GB önerilir)
 • Sabit diskte 3GB boş alan (4GB önerilir)
 • 1366 x 768 görüntüleme çözünürlüğü (1920 x 1080 görüntüleme çözünürlüğü ve @100 DPI önerilir) Uygun çözünlüklükte görünüm sağlayan 250 DPI desteği
 • En son sürücüye sahip DirectX 11 veya üstü uyumlu video adaptörü (GPU hızlandırma için DirectX 12 uyumlu ayrı VGA kartı önerilir)
 • PaintShop Pro 2023’ü, çevrimiçi özellikleri ve eğitim videolarını yüklemek ve doğrulamak için İnternet bağlantısı gereklidir

Desteklenen Diller

İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Lehçe, Geleneksel Çince, Japonca

Açılabilen Formatlar

AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, HEIF, HEIC, HIF, IFF, IMG, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP görüntü dosyaları), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**

Aşağıdaki uzantılarda 800’den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CR3, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (Tüm destek listesini inceleyin)

Kaydedilebilen Formatlar

BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2K, JPC, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush)
 • Adobe Photoshop Brush (.abr)
 • Jasc Brush (.jbr)

* Windows ‘un doğal 32-bit sürümü artık desteklenmiyor. 32-bit sürücülerin desteği için PaintShop Pro’un önceki sürümlerini kullanın.

** WPG (WordPerfect Vector) 64-bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.

 

 

İlgili Resimler

 • background