SATIN AL

Corel Photo Video Bundle Ultimate

Fotoğraf düzenleme gücü ve eğlenceli film yapımı dinamik ikilisiyle hayatı tam olarak yakalayın.

30 gün deneyin

 

 

Komple fotoğraf ve video editörü

PaintShop® Pro 2020 Ultimate ve VideoStudio® Ultimate 2019 ile etkileyici fotoğraflar, videolar ve eğlenceli tasarım projeleri oluşturun ve düzenleyin.

Fotoğraf ve video düzenleme yazılımıyla anılarınızı ölümsüzleştirin

Katmanlar, metinler, gradyanlar ve daha pek çoğuyla, PaintShop Pro'da fotoğraf ve tasarım projeleri oluşturun VideoStudio Ultimate kullanarak resimlerinize animasyon uygulayın veya özelleştirilebilir efektler, bindirmeler, geçişler, başlıklar ve sesle video altlıklarınızı düzenleyin. Birlikte, fotoğrafçılar, kameramanlar veya aradaki herkes için üstün bir kullanıcı deneyimi sunar.

Denemek için nedenler

 1. Fotoğrafları profesyoneller gibi düzenleyin
 2. Resimlerinizi kapsamlı, progresif araçlarla düzenleyin, rötuşlayın ve geliştirin. Güçlü, katman temelli düzenleme olanaklarının keyfini çıkarın.

 3. Dakikalar içinde filmler oluşturun
 4. Film şeridinden zaman çizelgesine kadar kullanıcıların yeteneklerini geliştirmelerine ve etkileyici videolar oluşturmalarına yardımcı olan VideoStudio Ultimate, eğlenceli ve esnektir.

 5. Yaratıcı olmanın sınırsız yolları
 6. PaintShop Pro, yeni renk paletleri, fırçalar, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri gibi yaratıcı araçlarla doludur. VideoStudio Ultimate, sonsuz yaratıcılık için yüzlerce filtre ve efekt sunar.

 7. Öğrenmesi ve kullanması kolay
 8. İster fotoğraf ve video düzenleme konusunda yeni, isterse bir multimedya gurusu olun, Photo Video Bundle Ultimate tüm beceri düzeylerinin ihtiyaçlarını karşılar. Sizi başarıya hazırlayacak bir dizi yararlı öğretici bulun.

 9. Uygun fiyatlı ve aboneliksiz
 10. Tüm fotoğraf ve video düzenleme gereksinimleriniz için, abonelik gerektirmeyen eksiksiz bir çözüm seçerek maliyetinizi düşürün. Corel Photo Video Bundle Ultimate paketini satın alarak, bir kere satın alırsınız ve lisansınız hep sizde kalır.

 

Photo Video Bundle Ultimate Yenilikleri

YENİ PaintShop Pro 2020 Ultimate

Daha hızlı sonuçlar için hızlandırılmış araçlar ve güç

Sadece daha iyi olmaya devam ediyor! En sevdiğiniz araçları test edin, iş akışınızı ve verimliliğinizi arttırmak için tasarlanmış olağanüstü performans ve hız iyileştirmelerini yaşayın. PaintShop Pro 2020 Ultimate, her zamankinden daha hızlı ve daha güçlü olduğundan, sevdiğiniz şeyleri yapmaya daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Her tür iş akışı için uyarlanabilir ve sezgisel

Tıpkı her fotoğrafın eşsiz olduğu gibi siz de eşsizsiniz. Ve sevdiğiniz çalışma tarzı da. Proje iş akışınızı tamamlamak için üç farklı uyarlanabilir ve sezgisel çalışma alanından birini seçin. Her çalışma alanı, hızlı düzenlemelerden karmaşık kompozisyonlara kadar her şeyi basitleştirmek için özel bir araç seti ve özelliklerle oluşturulmuştur.

Akıllı çözümlerin ilerici ve yenilikçi geliştirmesi

Vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek, PaintShop Pro’da geliştirilen en son teknolojiyle hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yüksek güçlü işlevler ve araçlar, orijinal, ulaşılabilir şeyler yaratmayı sağlar.

 

YENİ Corel VideoStudio Ultimate 2019

Anlık filmlerden eğlenceli efektlere

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı çarpıcı filmlere dönüştürün - düşündüğünüzden daha kolay! İstediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olacak çeşitli eğlenceli efektlerle, bir şablonla veya sıfırdan başlayın. Hızlı düzenlemeler yapın, resimlerinizi kırpın, yeniden boyutlandırın, kaydırın ve yakınlaştırın. Sezgisel araçlar ve öğrenme kaynakları, yeteneklerinizi geliştirmenizde yardımcı olacak, böylece herbir film bir öncekinden daha iyi olacak!

Eğlenceli ve yaratıcı düzenleme özellikleri bekliyor - sadece video ekleyin!

Yüzlerce filtre ve efektle yaratıcı olun ve ürettiğiniz videolarla kendinizi şaşırtın. Bölünmüş Ekran videolarıyla aynı anda birden fazla video gösterin, yüksek veya yavaş hareket efektleriyle drama uyandırın. Her görüntüyü yeni renk düzeltme kontrolleriyle geliştirin, etkileyici hareket başlıkları oluşturun ve VideoStudio Ultimate 2019'daki yeni özelliklerle daha fazlasını yapın. Kare kare Stop Motion Animation videosu oluşturun veya Hareket İzleme ile bulanık veya hareketli bir başlık ekleyin; 360 ° videolarınızı bile düzenleyebilirsiniz!

En yeni format ve teknoloji desteği

VideoStudio Ultimate 2019'da daha pürüzsüzce düzenleyin ve daha hızlı işleyin! VideoStudio artık, Intel ve nVidia'nın en yeni video donanım hızlandırma teknolojileri için optimize edilmiştir, böylece verimliliği artırır ve popüler dosya formatlarında kaydetme işlemini dramatik olarak hızlandırır. Bölüm ve menülerle birlikte diske yazın veya en sevdiğiniz sosyal kanalda paylaşın.

En güçlü fotoğraf video düzenleyicisini deneyin

ÜCRETSİZ DENEME SÜRÜMÜNÜ İNDİR

 

Yenilikçi araç ve özelliklerle tam olarak istediğiniz sonuçları elde edin

PaintShop Pro, tümünü listelenin zor olduğu sayıda güçlü fotoğraf düzenleme özellikleri ile dolu!

Her tasarımı kolaylıkla yaratmanıza yardımcı olacak, tam özellikli fotoğraf ve tasarım araç setinin keyfini çıkarın.

Katmanlar ve Maskeler Rötuş ve düzeltme Çizim ve boyama Yapay Zeka 360° fotoğraf düzenleme
RAW Lab HDR efektleri Toplu işlem Şablonlar Eklenti desteği

 

Büyük bonus koleksiyon

İş akışınızı birinci sınıf yazılım paketiyle zenginleştirin. PaintShop Pro 2020 Ultimate, güçlendirilmiş yaratıcı efektler, faydalı araçlardan oluşan bir araç kutusu, fotoğraf animasyonu, fotoğraf boyama, RAW fotoğraf düzenleme, yaratıcı içerik ve daha fazlasını içerir.

Yetenekli yaratıcı efektler Yardımcı araç araçkutusu Fotoğraf animasyonu
Fotoğraf-boyama RAW fotoğraf düzenleme
Yaratıcı içerik

Profesyonel fotoğraf düzenleme

Kırp & düzelt

Izgara, Çapraz, Altın Oran ve Altın Spiral kompozisyon kılavuzlarını kullanarak daha güçlü kompozisyonlar için fotoğrafları kırpın. Mükemmel, cilalanmış fotoğraf oluşturmak için düzleştirin, perspektifleri ve alan derinliğini düzeltin.

Seçim araçları

Fotoğraflarınızın alanlarını ayarlamayı veya rötuşlamayı, klonlamayı, seçimleri çok hassas şekilde ayrıntılandırmayı kolaylaştıran ve hızlandıran akıllı araçları kullanarak tercihlerinizi yapın.

Betikler

Tam özellikli betik motoru ve betik kılavuzu (7 MB .exe) ile neredeyse tüm işlemleri betik olarak kaydederek, sık ve tekrarlayan görevleri hızlandırın.

360° kamera desteği

360 derece kamerayla çekilmiş fotoğrafları düzenleyin. Döndürme ile 360 ° fotoğrafı düzeltin veya seviyeli görünmesini sağlayın. PaintShop Pro’nun Sihirli Dolgusu ile görüntüdeki tripodu çıkarın ve otomatik olarak değiştirin ya da ilginç bir ‘gezegen benzeri’ etki yaratın.

RAW fotoğraf düzenleme

PaintShop Pro Camera RAW Lab ile RAW resimleriniz üzerinde, öncesi ve sonrası görüntüleri, geniş bir önizleme seçeneği dahil olmak üzere tam kontrolün tadını çıkarın.

HDR araçları

Yoğun görsel kontrasta sahip tek, çarpıcı bir HDR fotoğraf oluşturmak için, aynı sahnenin birden çok pozlamasını birleştirin.

Yaratıcı grafik tasarım

Katmanlar ve Maskeler

Katmanların ve maskelerin esnekliğini kullanarak gelişmiş görüntü düzenleme ve grafik tasarımla denemeler yapın. Kompozitleri kolaylıkla oluşturmak için tahribatsız katmanları kullanın. Bir katmanın parçalarını gizlemek veya göstermek için maskeler oluşturun, katmanlar arasında gezinin ve hassaslıkla özel efektler oluşturun.

Dijital çizim ve boyama

Yeni yerleşik fırçalarla daha fazla olasılık boyayın veya dijital tasarımlarınızı hayata geçirmek için Adobe Photoshop fırçalarını içe alın. Vektör çizim araçlarıyla çizin ve tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için yeni renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri kullanın.

Metin

Bir mem veya resim açıklaması gibi ilginç projeler oluşturmak için resimlere metin ekleyin. Tam bir tipografi araç setiyle yazı tipi, büyüklüğü, stil, hizalama, yönlendirme ve karakter aralığını ayarlayın.

Yaratıcı içerik

Fırça, renk paleti, gradyan, desen, resim tüpü ve çok daha fazla koleksiyonla eğlenin.

Pic-to-Painting

Fotoğrafınızı analiz eden ve ikonik sanatçıların tarzını kopyalayarak bir sanat eserine dönüştüren Derin Sinir Ağları’nı uygulayan Pic-to-Painting içindeki hazır ayarları kullanın. Ünlü bir resmin görünümünü elde etmek için bir dizi yaratıcı hazırset arasından seçin.

Akıllı çözümler

Makyaj araçları

Kırmızı göz, lekeler ve istenmeyen çizgileri ortadan kaldırın veya kırışıklıkları yumuşatın, dişleri beyazlatın ve cilt tonlarını bile değiştirin.

Tek tıklamalık düzeltmeler ve filtreler

Hangi ayarlamaları yapmak istediğinizden emin değilseniz, One Step Photo Fix aracını kullanın, sonuçtan hoşlanmadıysanız veya mükemmel bir fotoğraf için önerilen ayarlarda ince ayar yapmak için Smart Photo Fix bölümünü deneyin.

Lens düzeltmesi

Birçok kamera merceği tarafından yaygın olarak kullanılan bozulmaları, vinyet ve renk sapmalarını düzeltmek için Lens Correction araçlarını otomatik olarak uygulayın.

Toplu işlem

Bir seferde birçok fotoğrafa düzenleme yaparak verimliliği artırın.

Öğrenme ve destek

Stylus ve grafik desteği

En yeni ana akım ve WinTab uyumlu grafik tabletlerinin yanı sıra Windows Ink desteğiyle, çizim, boyama, ayarlamalar veya efektler uygularken daha fazla kontrol için bir kalem kullanabilirsiniz.

İçerik ve eklenti taşıma

Kesintisiz bir yükseltme deneyimi için içeriğinizi önceki sürümlerden kolayca taşır. Önceden yüklediğiniz eklentiler, komut dosyaları, fırça ipuçları, renk paletleri, degradeler, desenler, dokular ve efektler.

Klavye kısayolları

Kullanışlı klavye kısayolları ile zaman kazanın.

Photography çalışma arayüzü klavye kısayolları.

 

Öğrenme materyalleri

Welcome sekmesinde yararlı video kitaplığından seçim yapın veya daha fazla yardım almak için PaintShop Pro’nun öğrenme sayfasını ziyaret edin. PaintShop Pro’nun ödüllü Learning Center penceresindeki ek ipuçları ve püf noktalarına erişin.

En güçlü fotoğraf video düzenleyicisini deneyin

ÜCRETSİZ DENEME SÜRÜMÜNÜ İNDİR

 

 

Ultimate'e Özel - Unutulmaz bir şey yaratın

 

Dinamik Bölünmüş Ekran Videosu Şablon Oluşturucusu

YENİ Renk Geçişi

Güçlü renk düzeltmesi ve ayarlama araçlarıyla videonuzun ruhunu ve ambiansını belirleyin. Renk bazında renkleri değiştirin, doygunluğu ve parlaklığı ayarlayın. Her bir renk anahtarında, HSL ayarı, ton eğrileri, dalga şekli kapsamı, Look-Up Table (LUT) profilleri ve daha pek çok şeyle ince ayar yapın.

YENİ Dinamik Bölünmüş Ekran Videosu Şablon Oluşturucusu

Bölünmüş ekran videosunda sınır ekran. Yeni kareleri anahtar karelerle tanıtın ve özel bölünmüş ekran yerleşimleri oluşturun. Hareket efektleri, şekiller ve daha fazlasıyla aynı anda birden fazla videoyu gösterin - yaratıcılık olanaklar sınırsız!

Maske Oluşturucu Video'yu Dengeleyin 3D Başlık Editörü

GELİŞTİRİLDİ Maske Oluşturucu

Videonuzdaki bölgeleri seçmek için metin maskeleri veya serbest çizim maskeler oluşturun. Bir resmin veya videonun bölümlerini hızlıca maskeye dönüştürerek, hassas şekilde Alfa kanalları oluşturun. İşiniz bittiğinde, gelecekteki projelerde tekrar kullanmak için maskelerinizi kütüphanenize aktarın.

GELİŞTİRİLDİ Video'yu Dengeleyin

Video yakalandığında en fazla görülen problemlerden birini düzeltin. Geliştirilmiş ProDAD Mercalli ile, daha net ve pürüzsüz bir sonuç elde etmek için el kameralarından gelen sarsıntıyı giderin ve videoyu dengeleyin.

GELİŞTİRİLDİ 3D Başlık Editörü

Yeni başlık olanaklarıyla izleyenlerinizi etkileyin. 3D Title Editor'de ön ayarlarla başlayın veya özel hareketinizi oluşturun, aydınlatmayı, dokuları kontrol edin ve daha fazlasını yapın.

 

 

Popüler eklentilerle VideoStudio gücünü genişletin

Ultimate Effects Collection ile inanılmaz yaratıcı efektler ekleyin ve neredeyse tüm video problemlerini düzeltin. Kanıtlanmış endüstri liderlerinden popüler uygulamalara erişin. VideoStudio Pro fiyatının yanısıra sadece birkaç dolar daha ödeyerek, VideoStudio Ultimate’a özel yüzlerce dolar değerindeki profesyonel kalitede özel efektler edinin.

YENİ NewBlue Video Essentials V

Minimum çabayla kaliteli sonuçlar alın ve verimliliğinizi artırın. Seçici odak, arkaplan jeneratörü, seçici renk, renk düzenleyici pro ve daha fazlası gibi araçların keyfini çıkarın.

GELİŞTİRİLDİ proDAD Mercalli V4

Videoyu sabitleyin ve hareket ne kadar hızlı olursa olsun el kamerasının titremesini temizleyin. Kaydırmadan kaynaklanan titreme ve eğikliği temizleyin.

GELİŞTİRİLDİ Boris Title Studio

Profesyonel televizyon yayını kalitesinde başlıklar ve yüksek kalitede hareket grafik animasyonları oluşturun. Boris Title Studio ile özel bombe, dolgu ve stillerle stilize edilmiş 2D veya 3D başlıklar oluşturun.

     

GELİŞTİRİLDİ proDAD VitaScene V3 LE

Gerçekten göz kamaştıran, yayın kalitesinde geçişler, filtreler ve efektlerle, eski film efektleri, ışınlar, parıltılar ve diğer özellikler ekleyerek videonuza stil katın.

GELİŞTİRİLDİ ProDAD’dan video bindirmeleri

Videonuza geçiş veya diğerlerini uygulamak için 400’den fazla ilginç bindirme efektleri arasından seçim yapın. ProDAD Adorage volume 13 video efekt paketleri ile her durum için bir şeyler bulacaksınız.

Videoyu İzleyin

proDAD Handscript Animation

Başlıklarınızı gerçekçi ekran üstüne el yazısına dönüştüren proDAD’in animasyonlu elyazısı efektiyle, başlıklarınıza animasyon ekleyin veya öykünüzü anlatın.

proDAD RotoPen

Haritalara, fotoğraflarına ve diğerlerine animasyonlu kalem efektleri ekleyin, çizgiler ve grafiklerle A noktasından B noktasına yolculuğu çizin veya herhangi bir yola animasyonlu kalem efekti ekleyin.

NewBlueFX Essentials IV

Günlük üretim problemlerini çözün ve yaratıcılığı arttırın. Gündüzü geceye döndürün, yansımalar oluşturun, cildi rötuşlayın, renkleri ve tonları geliştirin ve dahası...

Videoyu İzleyin

NewBlueFX Video Essentials VII

Auto Pan, Gradient Fill Pro, Quick Pixelator, Picture-in-Picture, renk düzeltme araçları ve dahasıyla, videolarınıza yüksek kalitede efektler uygulayın.

Videoyu İzleyin

NewBlueFX Motion Effects

İzleyicilerinizin dikkatini çekmek için kamerayı makaslayın, döndürün, yakınlaştırın, lekeleyin, çalkalayın veya rüya/dalga efekti oluşturun.

Videoyu İzleyin

NewBlue FX ColorFast

Orijinal videonuzun durumu ne olursa olsun istediğiniz rengi elde edersiniz. Tek bir basit iş akışında renk düzeltme ve renk geçişi araçlarını bulun.

Videoyu İzleyin

NewBlue Titler Pro 5

100'den fazla animasyonlu şablondan birini uygulayarak, mümkün olanı düşündüğünüz ötesinde bir sonuç sağlayacak şekilde renkler ve daha fazlasını özelleştirerek saniyeler içinde çarpıcı bir başlık oluşturun.

Videoyu İzleyin

 

Eğlenceli ve yaratıcı video editörünüz

Yumuşak Geçişler

YENİ Yumuşak Geçişler

Kesmelerinize heyecan ve enerji katan Yumuşak Geçişlerle sahneler arasına çevirme, yakınlaştırma, döndürme veya fırlatma ekleyin. Görüntüler arasında düzgün ve sanatsal bir geçiş oluşturmak için benzer renkleri veya nesneleri hizalayın. Hemen sonuç almak için şablonlanmış geçişler arasından seçim yapın veya daha derine dalın ve özel Kesintisiz Geçişler oluşturun.

GELİŞTİRİLDİ Renk Düzeltmesi

Birkaç kolay tıklamayla renkleri artırın ve resminizdeki rengi düzeltin. Yeni, sezgisel kontrollerle vurgulamalar, doygunluk, netlik ve daha pek çok şey yapın. Otomatik ayar ayarlamaları dahil olmak üzere videonuzdaki renkleri ton, doygunluk ve beyaz dengesi kontrolleriyle öne çıkarın. İki klibin aydınlatmasını eşleştirin, videonuzun sesini ısıtın ve çok daha fazlası.

Yumuşak Geçişler Videoyu şeffaf artalanla dışa aktarın

YENİ Dönüşüm Geçişi

Tek bir görüntü, şekil veya diziyi dönüştürüp, sahne arasında kesme veya geçiş yapıp videoyu birleştirin, belirgin bir başlangıç veya bitiş olmasını engelleyin.
Videoyu şeffaf artalanla dışa aktarın

YENİ Videoyu şeffaf artalanla dışa aktarın

Tamamen yeni alfa kanalı kullanarak kendi benzersiz kaplamalarınızı oluşturun ve saydam arkaplanlı hareketli grafikler, maskeler veya metni dışa aktarın. Videonuzu overlay isinde oluşturun ve alfa kanalıyla .MOV olarak kaydedin.

Bölünmüş Ekran Videoları

Split Screen video şablonlarıyla aynı anda birden fazla video akışını gösterin. Etkileyici tanıtım videoları oluşturmak için elementleri kolayca sürükleyip bırakın veya en yeni turunuzun önemli noktalarını paylaşın!

3D Başlık Editörü

GELİŞTİRİLDİ Hareket Yolunu Özelleştirme

Yeni esnek kontrollerle, tanımlanmış bir yol üzerinde grafik, şekil, başlık ve birdirme hareketi oluşturun ve özelleştirin. Videonuzda eğlenceli efektler oluşturmak veya öğeleri vurgulamak için mükemmel bir yol.

GELİŞTİRİLDİ 3D Başlık Editörü

Hikayenizi bir stille tanıtın ve anlatın. Gelişmiş Başlık Düzenleyici'de hareket, metin ve grafiklerle çarpıcı başlıklar oluşturun. Ne yapıyorsanız yapın, gelecekteki prodüksiyonlar için işlemleri korumak için, özel başlıkları kütüphaneye kaydedin!

Çok Kameralı Video Editörü

Hikayenizi birden fazla açıdan anlatın. Birden fazla kameradan gelen altlıkları kolaylıkla birleştirin, senkronize edin ve düzenleyin, videonuzu oynatırken göstermek istediğiniz açıyı seçin. VideoStudio Pro ile 4'e kadar, VideoStudio Ultimate ile 6'ya kadar kamera açısını birleştirin.

GELİŞTİRİLDİ Stop Motion Animasyon

Kameranızı takın ve kare kare stop motion animasyonunuzu yakalayın. Canon ve Nikon kameralar için gelişmiş destek, otomatik yakalama ayarları ve yeni ızgara araçları, kontrollü hareketler yapmanızı kolaylaştırıyor.

İz Şeffaflığı

Birden fazla klibi aynı anda görüntülemek için, izlerinizin şeffaflığını doğrudan zaman çizelgesinde kolaylıkla ayarlayın. Özel belirme, soluklaşma veya üstüste binme efektleri oluşturun. Bu eğlenceli efektle yaratıcılık olasılıkları sınırsız.

Kaydırma ve Yakınlaştırma

Yeni kontrollerle aksiyona odaklanın veya bir ekran boyunca kaydırın. Kullanımı kolay kontrollerle, videonuza özel hareket yolları boyunca kaydırma ve yakınlaştırma uygulayın.

Filtreler & Efektler

Filtreler & Efektler

Yüzlerce sürükle bırak efekt, animasyonlu başlık ve geçiş efektiyle doğru görünümü elde edin. Resim içinde resim efektleri, yer paylaşımı ve daha fazla video efekti ve filtre oluşturun!

Hareket Takibi

Hassas Motion Tracking araçlarıyla bir nesneyi takip edin, hareket eden metin veya grafik ekleyin, videonuzdaki yüzleri, logoları veya araç plakalarını flulaştırın.

Yeşil Ekran/Chroma Key

Green Screen efektiyle yer paylaşan nesnelerin arkaplanla nasıl kaynaşacağını ayarlayın. Bir video maskesi kullanın, şeffaflık rengini ayarlayın, kolaylıkla arkaplanı yok edin ve eğlenceli efektler ekleyin.

 

 

Etkili, aksiyon dolu videolar oluşturun

Lens düzeltme araçları

Geniş açılı veya hareketli kameralar tarafından yakalanan bozulma veya balık gözü efektini kaldırın. GoPro kameralar için hazırsetlerle başlayın, sonra düzeltme araçlarıyla ince ayarları yapın.

Hızlı ve yavaş hareketli video

Time Remapping kullanarak hızla oynayın, bir yavaş hareket videosu oluşturun veya yüksek hız efektleri ekleyin, hareketi dondurun veya geri sarın ve sahneleri yeniden oynatın.

Tüm temel formatlar için

Tüm temel formatlar için

Hemen düzenlemeye girişin ve hemen her türden medyayı sanal olarak düzenleyin. Videolarınızı kameralardan veya mobil aygıtlardan alın ve VideoStudio ile özgürce düzenleyin.

Smart proxy düzenleme

Smart proxy düzenleme

Büyük, yüksek çözünürlüklü video dosyalarıyla çalışırken, pürüzsüz ve hızlı düzenleme deneyiminin tadını çıkarın. Akıllı Proxy, düzenlemek üzere düşük çözünürlüklü çalışma dosyaları oluşturur, ardından videonuzu oluştururken özgün yüksek çözünürlüklü dosyalara döner.

 

Yüksek kaliteli ses araçları

Ses Normalleştirin

Farklı kaynaklardan gelen seslerin karışımını mı düzenliyorsunuz? Sesi sabit düzeyde tutmak için, seçili kliplerde veya tüm izde ses düzeylerini kolaylıkla dengeleyin.

Audio Ducking

Müzik ve diyalogla mı çalışıyorsunuz? Konuşmayı ve diyaloğu netleştirmek için arkaplan sesini düşürün ve ses kontrolleriyle ayarlamalar yapın.

Serbest telifli müzik kütüphanesi

ScoreFitter müzik kütüphanesinde serbest telifli film müziklerine ulaşın. Müziği zaman çizelgenize kolayca ekleyin ve otomatik olarak filminizin uzunluğuna göre ayarlanmalarını sağlayın.

 

Uygulama oldukça sezgisel, kullanım kılavuzuna bakmanız bile gerekmiyor, ne kadar çok oynarsanız o kadar çok keşfediyorsunuz.

- kullanıcı değerlendirmesi

 

 

VideoStudio ile hızlı düzeltmeler yapın

 

Crop aracı

Crop aracı

Medyanızı doğrudan önizleme penceresinde kırpın ve yeniden boyutlandırın. Birkaç kolay tıklamada hızlı düzenlemeler yapın, resim içinde resim oluşturun veya medyanızı düzleştirin.

Kütüphanede arama

Kütüphanede arama

VideoStudio 2019 Yenilikleri Yeni arama özellikleri ve kitaplıkla editör arasındaki gelişmiş akışla kitaplığa sorunsuz bir şekilde göz atın.

Dual pencereler

Dual pencereler

Yeni dual pencere kontrolleriyle kütüphane, önizleme penceresi ve editör modunu eşzamanlı olarak görüntüleyin. Hatta, birden fazla ekranda eşzamanlı olarak çalışmak için pencereleri ayırın.

Akıllı Kılavuz

Akıllı Kılavuz

Yeni Smart Guide hizalama araçlarıyla medyanızı belirli bir konuma yapıştırın. Medyanızı önizleme penceresinde sürükleyin ve mükemmel şekilde hizalamanızı sağlayan işaretçileri kullanın.

Zaman çizelgesinde düzenleme

Zaman çizelgesinde düzenleme

VideoStudio 2019 Geliştirmeleri! Ana zaman çizelgesinde boşluklar ekleyin veya kaldırın, kliplerinizin konumunu yeni kısayol tuşlarıyla ayarlayın veya projenizin bir bölümünü zaman çizelgesi boyunca kolayca seçin ve taşıyın.

 

Daha hızlı düzenleme

Intel ve nVidia'nın en son video donanım ivmelendirme teknolojileriyle video oluşturmanızı dramatik ölçüde hızlandırın.

İkonları özelleştirme

Artık ortadaki araç çubuklarında görüntülediğiniz ikonların kontrolü sizde. Çalışma arayüzünüzü özelleştirin ve en çok kullandığınız araçlara hızlı erişimi noktaları uygulayın.

Bölüm ve işaret noktaları

Hemen düzenleme yapan kısayol tuşlarıyla, ilgi çeken noktaları hızlıca işaretleyin veya DVD bölüm noktalarını hızlıca zaman çizelgesinde ekleyin.

 

 

Yaşamı Yaşayın. Filmler Oluşturun. - kolayca!

Tek tıklama video düzeltmeleri

Kolay video düzenleme

Sezgisel düzenleme çalışma arayüzüyle hızlıca başlayın. Storyboard veya Timeline modlarında videolarınızı oluşturun, fotoğraf ve videoları birleştirin. Altyazılar, grafik örtüler ve dahasını ekleyin!

Video şablonları

Sıfırdan başlayın veya medyanızı, stilinize uyacak şekilde bir dizi özelleştirilebilir şablon içine sürükleyip bırakın. Hatta kendi projelerinizi şablon olarak kaydederek gelecekteki çalışmalarınızda hızlıca erişin.

Tek tıklama video düzeltmeleri

Sürükle bırak filtrelerle filtre ekleyin, rengi geliştirin veya eski film efekti oluşturun. İstediğiniz görünümü tam olarak elde edebilmek için, ayarlamalarda seçenekler panelinde ince ayar yapın.

 

Mutlu Yaşayın. Güvenle Oluşturun.

Hikayenizi hayata geçirmenize yardımcı olacak eğlenceli ve yaratıcı araçları bir araya getiren video düzenleme yazılımıyla fotoğraflarınızı ve videolarınızı çarpıcı filmlere dönüştürün.

 

Komple 360 derece video düzenleme yazılımı

YENİ Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri

Yeni küresel panıramalarla, izleyenlerinize eğlenceli bir bakış açısı katın ve Küçük Gezegen veya Tavşan Deliği efektiyle 360 altlığınızı dönüştürün.

GELİŞTİRİLDİ 360 videoları düzenleyin

Kırpma, geliştirme, başlık veya grafik ekleme ve 360 videonuzu düzeltmeye yönelik 360 derece video düzenleme araçları setiyle tam olarak küresel çalışın.

360 videoyu standart videoya dönüştürün

360 videoyu standart videoya dönüştürün

İzleyenin dikkatini istediğiniz yere yönlendirin ve 360° videonuzu TV ve standart video oynatıcılarda oynatabilmek için standart videoya dönüştürün

360 videoları dışa verin

360 videoları dışa verin

VR kulaklığınızda, 360 oynatıcınızda görüntülemek veya hatta doğrudan YouTube veya Vimeo 360'a yüklemek için videonuzu dışa aktarın.

 

 

Bu, öğrenmeyi kolay ve kullanıcı dostu bir video düzenleme programı; yeni başlayanlar veya deneyimli video editörleri için harika!

- kullanıcı değerlendirmesi

 

 

Ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmak için videolar oluşturun

Doğrudan online aktarın

Videonuzu doğrudan VideoStudio içinden sosyal medya kanallarınıza - YouTube, Vimeo, Flickr - yükleyin.

Diske kaydetme

Bölümler ve menüler ekleyen temalı şablonlarla tamamlanmış DVD'ler oluşturun. Şimdi bölüm işaretlerini doğrudan VideoStudio zaman çizelgesinde, düzenlerken ekleyin!

Mobil aygıtlar için videolar

Apple ve Android aygıtları, oyun konsolları ve dahası için destekle filmlerinizi herhangi bir yerde paylaşın. Artık dikey/yatay video olarak dışa aktarma desteği var.

 

 

Video düzenleme araç kutunuzu dramatik şekilde genişletin

VideoStudio içeriği:

YENİ MultiCam Capture™ Lite

Ekranınızı ve web kameranızı eşzamanlı olarak kaydederek ilgi çekici eğitici videolar oluşturun. Tek bir tıklamayla birden fazla videoyu ve sesi kolayca kaydedin ve çoklu kamera düzenlemesi ile bunları sorunsuz bir şekilde düzenleyin.

GELİŞTİRİLDİ VideoStudio® MyDVD®

100’den fazla özelleştirilebilir menü, altmenü, bölüm ve müzik ile video projelerinizi DVD ve AVCHD’ye kaydedin ve videolarınıza hakettiği paketi verin.

FastFlick™ Movie Maker

Üç kolay adımda film ve slayt gösterileri hazırlayın. Bir şablon seçin, medyanızı ekleyin, videonuzu önizleyin ve paylaşmak için dışa aktarın. Medyanızı bir çırpıda bir araya getirerek fotoğraf slayt gösterisi oluşturmak için hızlı bir yol.

 

VideoStudio ile daha fazlasını yapın

ÜCRETSİZ eğitim alın Ek eklentiler Uyumlu ekstralar

ÜCRETSİZ eğitim alın

Yeni düzenleyicilerden deneyimlilere, yeni eğitim içerikleriyle VideoStudio hakkında daha fazla bilgi edinin. Ek olarak StudioBacklot.tv için ücretsiz 10 gün erişimin keyfini çıkarın.

Ek eklentiler

Video düzenleme yazılımınızın gücünü arttırın ve VideoStudio Home sekmesinden ek premium efektler, şablonlar, örtüler, serbest telifli müzik ve dahasını satın alın.

Uyumlu ekstralar

Tam özellikli MultiCam Capture™ ile birden fazla aygıta bağlanın veya PaintShop Pro®'dan çok katmanlı grafikleri içe alın. Roxio® Easy VHS to DVD ile eski videolarınız yeniden değerlendirin. Corel ile yapabileceklerinizin sınırı yok!

 

En güçlü fotoğraf video düzenleyicisini deneyin

ÜCRETSİZ DENEME SÜRÜMÜNÜ İNDİR

 

 

Ana Uygulamalar

 • Corel PaintShop Pro 2020 Ultimate
 • Corel VideoStudio Ultimate 2019

PaintShop Pro Ultimate İçeriği

 • Discovery Center sitesinde eğitim videoları kütüphanesi
 • Online Kullanıcı Kılavuzu
 • Online Yardım
 • Bonus yazılımlar içeriyor:
  • Painter Essentials 6 - Fotoğraf boyama
  • PhotoMirage Express - Fotoğraf animasyonu
  • AfterShot 3 - RAW fotoğraf düzenleme
  • GRFX Studio - Süper şarjlı yaratıcı efektler
  • Parallels Toolbox - Uygulama Araç Kutusu

VideoStudio Ultimate İçeriği

 • Şablon, başlık, yazıtipi paketleri ve müzik parçaları kütüphaneleri
 • Eğitim videosu kütüphanesi
 • Online Kullanıcı Kılavuzu
 • Online Yardım
 • Bonus yazılımlar içeriyor:
  • Corel FastFlick™ video slayt gösterisi oluşturucu
  • Corel MyDVD™ disk kaydetme
  • Corel MultiCam Capture Lite - video yakalama ve ekran kaydedici

PaintShop Pro 2020 Ultimate

Sistem Gereksinimi

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 son servis dosyalarıyla (64-bit veya 32-bit sürümleri)
  • Sanallaştırma için: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 veya sonrası
  • Pic-to-Painting için: Windows 10 (64-bit veya 32-bit sürümü)
 • Intel Core i-serisi veya AMD Phenom II ve yukarısı (Intel SandyBridge veya AMD Fusion ve yukarısı önerilir)
 • 4 GB RAM (360° fotoğraf, SmartClone ve Pic-to-Painting eklentisi desteği için 8 GB önerilir)
 • Sabit diskte 1,5 GB boş alan (Pic-to-Painting eklentisi desteği için 3 GB önerilir)
 • 1366x768 çözünürlük, 16-bit renkli görünüm (1920x1080 çözünürlük, 24-bit veya daha fazla renkli görünüm önerilir). Uygun çözünlüklükte görünüm sağlayan 250 DPI desteği
 • DirectX® 9 veya daha sonraki uyumlu video adaptörü, son sürücüsüyle
 • Internet Explorer 10 veya sonrası
 • Çevrimiçi özellikler ve eğitim videoları için İnternet bağlantısı gerekir

Açılabilen Formatlar

 • AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP image files), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**
 • Aşağıdaki uzantılarda 650’den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (Tüm destek listesini inceleyin)

Kaydedilebilen Formatlar

 • BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush)
 • Adobe Photoshop Brush (.abr)
 • Jasc Brush (.jbr)

*Sadece 32-bit yüklemelerde destekleniyor

** WPG (WordPerfect Vector) 64-bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.

VideoStudio Ultimate 2019

Sistem Gereksinimi

 • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 71, sadece 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD A4 3.0 GHz veya daha sonrası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
  • UHD, Çoklu-Kamera veya 360 video için Intel Core i7 veya AMD Athlon A10 veya daha gelişmişi
 • RAM: 4 GB veya daha fazlası, UHD, çoklu kamera veya 360° video için 8+GB önerilir
 • Ekran Kartı: Minimum çözünürlük: 1024 x 768, minimum 256 MB VRAM, donanım dekod ivmelendirmesi için 512MB veya daha fazlası önerilir
 • Ses Kartı: Windows uyumlu ses kartı
 • Sabit sürücü alanı: Tam yükleme için enaz 8 GB
 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor.
 • Yükleme için DVD-ROM sürücüsü yoksa dijital indirme seçeneği var

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici

Giriş Seçenekleri

 • DV, HDV ve Digital8 kameralardan veya VCR'lardan alın (bir FireWire portu gerekir)
 • Uyumlu analog yakalama kartıyla analog kameralardan yakalayın
 • USB yakalama aygıtları, PC kameraları, webcam'den film yakalayın
 • AVCHD ve diğer dosya-temelli kameralardan, digital still kameralardan, mobil aygıtlardan ve disklerden içe alın

Açılabilen Formatlar

 • Video: AVCHD1 (.M2T/.MTS), AVI, DV, DVR-MS, HDV, HEVC2 (H.265), M2TS, M4V, MKV, MOD, MOV3 (H.264), MPEG-1/-2/-4, MXF, TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC, XAVC S, 3GP, Şifrelenmemiş DVD başlıkları
 • 360 video: equirectangular, single fisheye, dual fisheye
 • Ses: AAC, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA
 • Resim: CLP, CUR, DCS, DCX, EPS, FAX, FPX, GIF87a, ICO, IFF, IMG, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, MSP, PBM, PCT, PCX, PGM, PIC, PNG, PPM, PSD, PSPImage, PXR, RAS, SCI, SCT, SHG, TGA, TIF/TIFF, UFO, UFP, WBM, WBMP, WMF, 001, Camera RAW

Kaydedilebilen Formatlar

 • Video: AVC, AVI, DV, HDV, HEVC2 (H.265), M2T, MOV, MPEG-1/-2/-4, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP
 • Aygıt: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Android aygıtlar, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar, DV, HDV
 • Disk: DVD, AVCHD, SD Card, Blu-ray ($)
 • Web: YouTube, FlickR, Vimeo, Niconico
 • Ses: M4A, OGG, WAV, WMA
 • Resim: BMP, JPG

Desteklenen Diller

 • Lehçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince

1 AC3 sesli AVCHD (.MTS, .M2T, .M2TS, .MPG) sadece Windows 8 ve10 sistemlerde destekleniyor

2 HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı ve Microsoft HEVC video eklentisinin yüklü olmasını gerektiriyor

3 Alfa Kanalı videolarını içe alma ve kaydetme desteği

 

İlgili Resimler

 • Background