SATIN AL

Livelink for Revit

Livelink for Revit sayesinde Autodesk Revit yazılımında hazırladığınız tüm mimari proje öğelerinizi COMSOL içerisine aktarmanız mümkündür ve geometriyi entegrasyon ve düzenlemek için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlar mevcuttur.

BIM iş akışı ve CAD tasarımı için mimari projelerde lider konumda bulunan Revit ile eşsiz haberleşmesi sayesinde içe alınan geometrinin sadece belirli kısımlarını seçilebilir kılabilirsiniz (bir binada sadece bir oda gibi) ve seçimleriniz arasında bağlantı kurarak tam gerçekçi simülasyon ortamı yaratabilirsiniz.

Çeşitli elemanlar için seçim kümeleri oluşturulmasın için veren çift yönlü arayüz ile modelleme kondisyonları veya fonksiyonlarınızı eleman bazında düzenleyebilirsiniz ve tüm bunları doğrudan tek bir arayüz üzerinden yürütürsünüz. Çift yönlü arayüz Revit içerisindeki yapılacak tüm değişiklikleri tanımlar korunacak şekilde COMSOL içerisinde gerçek zamanlı olarak güncellenmesini sağlar (Revit üzerinde duvarın kaydırılması COMSOL içerisinde de aynı değişikliğin otomatik yapılmasını sağlayacaktır).