SATIN AL

Corel AfterShot Pro 3

RAW Fotoğraf Düzenleyici

 • Yeni Kapsamlı Filigran Ekleme
 • Geliştirildi Parlak Bölge Onarımı
 • Yeni Leke Temizleme araçları
 • Yeni Resim Hazırset Kütüphanesi
DENEME SÜRÜMÜ VİDEO İZLEYİN

 

 

 

Zaman kazandıran fotoğraf düzenleme aracıyla profesyonel fotoğrafçıların sırlarını ortaya çıkarın.

Corel® AfterShot™ Pro 3, Adobe® Lightroom®*’dan 4 kata kadar daha hızlı. Gerçek yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkaran bu fotoğraf düzenleyici, sizi özgürleştiriyor da: yüksek maliyetlerden, bitmeyen abonelik yenilemelerden, düzenleme için bilgisayarınızın başında geçirdiğiniz saatlerden... AfterShot™ Pro 3 ile daha hızlı içe alın, işleyin, çıktı alın ve ait olduğunuz yere, fotoğraf makinesinin arkasına dönün.

Sürümleri Karşılaştır (PDF)

Kullanım kılavuzu (PDF - İng)

Lightroom ile Karşılaştır (PDF)

 

Basit fotoğraf yönetimi

Esnek dosya yönetimi seçenekleriyle, tüm fotoğraflarınızı bir yerde sıralayın, organize edin ve görüntüleyin-- iç alma gerekmeden.

Ultra-hızlı işakışı

Adobe Lightroom’dan 4 kata kadar daha hızlı performans gösteren, dünyanın en hızlı RAW dönüştürme yazılımıyla, dramatik olarak daha hızlı yükleme, seçme, düzenleme ve çıktı almayı deneyimleyin.

Güçlü toplu işlem

Tüm resimlerinizde en iyi görünümü sağlayan güçlü toplu işlem kontrolleri ve hazırsetlerle, bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin ve mükemmelleştirin.

 

Fotoğraflarınızı sadece tek tıklamayla AfterShot’dan Photoshop’a gönderin

AfterShot Pro, Photoshop ile kolaylıkla entegre çalışır. Toplu fotoğraf işlemcisi ve resim yöneticisi olarak AfterShot Pro kullanarak, RAW fotoğraflarınızı kolaylıkla işleyebilirsiniz. Sıra daha kapsamlı düzenlemeye gelince, sadece “Edit with External Editor”üğmesine tıklayarak TIF dosyası olarak doğrudan PhotoShop programına gönderebilirsiniz.

Adobe®, Lightroom® ve Photoshop®, Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerde Adobe Systems Incorporated’ın kayıtlı ticari markası veya ticari markasıdır.

*’Lightroom’dan 4 kata kadar daha hızlı’ ifadesi Lightroom CC 2015.5 kullanarak yapılan toplu dışa verme iş akışı baz alınarak kullanılmıştır.

 

 

Verimli ve güçlü

YENİ
GELİŞTİRİLDİ
GELİŞTİRİLDİ

Kapsamlı Filigran ekleme

Çok yönlü Filigran özellikleriyle çalışmanızı koruyun ve tanıtın. İzinsiz kopyalamayı engelleyin, fotoğraflarınızı logonuz veya iletişim bilgilerinizle markalaştırın, metin ve grafik ekleyin. Tek tek fotoğraflara veya gruplara filigran uygulayın, boyutunu, açısını, konumunu, şeffaflığını ve daha fazlasını kolayca ayarlayın.

Parlak Bölge onarımı

Geliştirilmiş Highlight Recovery ile aşırı pozlanmış fotoğraflardaki detayları ve tonları yeniden kazanın. Yeni bir algoritmayla güçlendirilen bu özellik, süper resim kalitesi çin RAW dosyalarınızdaki daha fazla veriye erişmenizi sağlıyor.

Leke Temizleyici (Blemish Remover)

PaintShop Pro veya Adobe® Photoshop®'a geçmek yerine AfterShot Pro 3'te daha fazla rötuş ve fotoğraf düzeltmesi yaparak zamandan tasarruf edin ve daha hızlı düzenleyin. Yeni Blemish Remover, ayrıntılı düzenleme için daire, fırça, çokgen ve serbest el araçları sunarak portre düzenlemeyi daha hızlı ve daha kolay hale getirir. Herhangi bir fotoğraftaki tozu, benekleri, lekeleri ve çeşitli kusurları giderin.

YENİ
YENİ
YENİ

Resim Hazırset Kütüphanesi

Tekrarlayan işlerinizi daha fazla otomatikleştirmek veya aksi takdirde çoğaltılması sıkıcı olacak bir görünümü hızla yeniden oluşturmak için ön ayarların gücünden yararlanmak artık daha kolay. Yeni Image Preset Library*, ücretsiz ve satın alınabilir ön ayarlara göz atmanıza, incelemenize ve indirmenize olanak tanır.

Lens Düzeltme Geliştirme Kiti

Nadir, benzersiz veya yeni bir lensle çalışan fotoğrafçılar için, kendi lens düzeltmelerinizi yapın ve paylaşın. Talimatları izleyin, düzeltmenizi kaydedin, ardından AfterShot Pro 3'e yükleyin veya çevrimiçi paylaşın.

Lens Düzeltmeleri

Çeşitli lenslerin yol açtığı farklı bozulma türlerini hızla düzeltmek için, AfterShot tarafından zaten desteklenen yüzlerce lense dayanan, yeni, çok kullanılan lens düzeltmeleri için AfterShot Pro 3’ü edinin. Yeni lens düzeltmelerinin ne zaman yayınlandığını keşfetmek veya kendinizinkini paylaşmak için Facebook'taki AfterShot Pro topluluğuna katılın.

GELİŞTİRİLDİ
YENİ
YENİ

Eklentilerdeki yenilikleri görün

AfterShot Pro 3’ün yeni Eklenti Yöneticisi* ile ücretsiz ve satın alınabilir eklentileri bulun, yükleyin ve güncellemeleri anında alın. Veya benzersiz eklenti API’miz ile kendinizinkini yaratın - tüm ihtiyacınız olan: fotoğraf sevgisi, C++ bilgisi ve güncellenmiş Plugin SDK’sı. Eklentilerinizi AfterShot topluluğuyla özgürce paylaşın veya bunları satmak için Corel ile birlikte çalışın.

Güncellenmiş RAW fotoğraf makinesi profilleri

Profesyonel DSLR’ler, esnek ve yüksek kaliteli aynasız kameralar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere günümüzün en popüler, güçlü ve yaratıcı kameraları için sürekli olarak destek sağlamaya kararlıyız. Yeni bir dinamik kamera profili güncelleyici*, yeni kameralar eklendiğinde sizi bilgilendirir, yeni bir geri bildirim mekanizması Corel’den istediklerinizi yakalar ve önceliklendirir.

Modüler Kamera Profilleri

Dinamik kamera güncellemeleri* ile en yeni kamera profillerini daha erken ve "yazılımınıza yama uygulamadan" alın. Doğrudan AfterShot Pro 3 içinden göz atın ve indirin. İstediğiniz kamerayı göremiyor musunuz? “feedback” düğmesine basın ve isteğinizi doğrudan AfterShot Pro geliştirme ekibine iletin.

YENİ
   

Bize Katılın!

AfterShot Pro sizi istiyor! Corel, AfterShot Pro’yu size, yani fotoğrafçıya kontrol sağlamak, kendi eklentilerinizi, lens düzeltmelerinizi ve önayarlarınızı yapmanıza olanak vermek için geliştirmiştir. Artık yeni bir geri bildirim döngüsü, fikirlerinizi ve isteklerinizi Corel Photo ekibine göndermenizi kolaylaştırıyor - ihtiyaçlarınızı karşılamamıza daha iyi yardımcı oluyor. Sadece ‘feedback’ düğmesine tıklayın ve bize yorumlarınızı gönderin.

   

* Sadece Windows ve Mac OS sistemleri için geçerlidir. Linux kullanıcıları yeni Kamera Profillerini, Ön Ayarları ve Eklentileri buradan indirebilir.

Güçlü, zarar vermeyen fotoğraf düzenleme

Güçlü düzeltmeler

İster RAW ister JPEG formatında çekim yapıyor olun, Kırpma, Düzeltme, Parlaklık Düzeltme, Gürültü Giderme, Renk, Sıcaklık, Pozlama, Parlak Noktalar, Dolgu Işığı ve daha fazlasını içeren çok çeşitli ayarlama araçlarını kullanarak fotoğraflarınızı değiştirebilirsiniz.

Çoklu-sürüm düzenleme

Orijinal dosyanızı hiç değiştirmeden ana fotoğrafınızın birden çok versiyonunda kolayca ayarlamalar yapın. Siyah Beyaz, Çapraz İşleme ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli düzeltmeler ve özelleştirilebilir ön ayarlarla tek bir görüntünün sınırsız sayıda sürümünü oluşturun.

Selective Editing ile hassas kontrol

Ayarlamalar sırasında fotoğrafınızdaki belirli alanları hassas şekilde izole eden benzersiz Katman ve Bölge yeteneğiyle, ayarlamaları tam olarak uygulamak istediğiniz bölgeye uygulayın.

Lokal Kontrast

Yüksek kalitedeki lenslerin etkisini yaratın ve fotoğraflarınızdaki dokuları ve derinliği öne çıkararak nesnelerin ‘dikkat çekmesini’ sağlayın.

High Dynamic Range (HDR) araçları

High Dynamic Range (HDR) araçlarını kullanarak zengin görsel kontrastla göz kamaştıran fotoğraflar oluşturun. Tek bir göz alıcı HDR fotoğraf elde etmek için birden fazla pozlamayı birleştirin. AfterShot HDR modülünde, Smart Photo Fix, White Balance, Brightness/Contrast, Fill Light/Clarity, Local Tone Mapping, High Pass Sharpening ve Digital Noise Removal işlemlerini uygulayın.

Athentech firmasından parazit azaltma

Athentech Imaging Noise Removal fonksiyonuyla resimlerinizi netleştirin. Bu ödüllü teknoloji, tüm pikseller için ışığı otomatik olarak ayarlarken gerçek renkleri korur ve renk kırpılmasına yol açmaz.

   

Kırmızı göz kaldırma

Fotoğraflarınızdaki kırmızı gözleri temizlerken tüm kontrol sizde olsun.

 

 

 

Kişiselleştirilmiş bir iş akışıyla tam kontrol elde edin

Özelleştirilebilir çalışma arayüzü

AfterShot Pro çalışma alanını istediğiniz zaman görevinize uyacak şekilde kolayca değiştirin. Thumbnail, Preview, Browse ve Tools panelini gizleyin veya görüntüleyin. Slideshow, Fullscreen ve Multi-Image görünüm dahil çok sayıda görüntüleme seçeneğinden birini seçin.

Fotoğraf düzenleyicilerle kolay entegrasyon

RAW fotoğraflarınızı AfterShot Pro’da hızla işleyin, ardından daha ayrıntılı düzenleme için PaintShop Pro, Photoshop veya başka bir düzenleyiciye TIF’de olarak hızlı bir şekilde dışa aktarmak için “Send to External Editor” düğmesini tıklayın.

Hassas renk düzeltmesi

Canlılık, Doygunluk, Renk Dengesi, Karıştırıcı ve Seçici Renk Kontrolü gibi çeşitli ayarlama araçlarıyla fotoğraflarınızdaki renge ince ayar yapın. Tüm görüntü için genel renk yoğunluğundan herhangi bir tek rengin yoğunluğuna kadar her şeyi ayarlayın.

Eğriler ve Düzeyler

Ayarlamalar sırasında fotoğrafınızdaki belirli alanları hassas şekilde izole eden benzersiz Katman ve Bölge yeteneğiyle, ayarlamaları tam olarak uygulamak istediğiniz bölgeye uygulayın.

Tam bir fotoğraf yöneticisi

Mevcut fotoğraflarınızı hızla düzenlemenize, istediğiniz zaman kolayca yenilerini veya katalogları eklemenize olanak tanıyan kapsamlı fotoğraf yönetimi desteğiyle fotoğraflarınızın kontrolünü elinize alın. Güçlü arama araçları, yıldız derecelendirmeleri ve diğer yönetim araçları, çok büyük koleksiyonlarda bile fotoğrafları hızla bulmanızı sağlar.

Hızlı inceleme

Kolayca karşılaştırın, filtreleyin ve istediğiniz sayıda benzer çekim arasından en iyi fotoğraflarınızı seçin.

Güçlü arama araçları

Güçlü Meta Veri araçlarıyla yüzlerce veya binlerce fotoğraftan oluşan bir koleksiyonda doğru fotoğrafı bulmak çok hızlı. Kendi aranabilir anahtar kelimelerinizi, derecelendirmelerinizi, künyelerinizi ve etiketlerinizi ekleyin. Veya tarih, kamera türü, ayarlar, diyafram ve daha fazlası gibi kamera tarafından yazılan verilere göre arama yapın.

Özelleştirilebilir varlık yönetimi

Diğer iş akışı araçlarından farklı olarak AfterShot Pro 3, yalnızca onlarla çalışmak için görüntülerinizi bir kataloğa aktarmanız için sizi zorlamaz. Mevcut klasörlerdeki, ağdaki veya hafıza kartındaki fotoğraflarınıza kolayca erişin. Dilerseniz, koleksiyonunuzu büyüdükçe organize etmenizi sağlayacak güçlü dijital varlık yönetimi araçlarından yararlanmak için katalogları deneyin.

Web galerileri oluşturun

Resimlerinizi arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla veya müşterilerinizle çevrimiçi paylaşmak için hızla bir web galerisi oluşturun. Fotoğraflarınızın nasıl görüntüleneceğini kontrol etmek için çeşitli galeri stilleri arasından seçim yapın.

   

Yedekleyin ve arşivleyin

AfterShot Pro kataloglarınızı kolayca yedeklemek ve arşivlemek için toplu işlemleri kullanın.

   

 

Dünyanın en hızlı RAW işlemesi

Hızlı toplu işlem

RAW’dan JPEG’e dışa aktarırken Adobe® Lightroom®**'dan 4 kata kadar daha hızlı performans ve yapılandırması kolay toplu işleme sunan AfterShot Pro 3, toplu işlemede sizi hızlandırır. Ön ayarlardan veya özel ayarlardan yararlanın, Web, baskı, galeriler veya kolay yedekleme için kolayca toplu işler oluşturun.

64-bit işlemci gücü

AfterShot Pro’nun 64 bit mimarisiyle daha fazla işlem gücü elde edin, bellek sınırlamalarını ortadan kaldırın ve boyutu 250 Megapiksele kadar olan dosyalar ve 30 MB’den büyük TIFF biçimindeki dosyalar dahil çok daha büyük görüntülerle çalışın. Daha fazla belleğe erişin ve uygulama içinde daha istikrarlı ve geribildirimli çalışın. Dünyaca ünlü çok çekirdekli performansımızı temel alan AfterShot Pro, Lightroom**’dan 4 kata kadar daha hızlıdır, sonuçları daha çabuk sunar ve size daha da fazla zaman kazandırır.

OpenCL desteği

OpenCL, AfterShot Pro'nun işlem hızını artırmak için grafik kartlarının (GPU) gücünden yararlanmanıza olanak tanır. Grafik kartınıza ve bilgisayar sisteminize bağlı olarak sonuçlar çarpıcı olabilir. OpenCL’nin sizin için neler yapabileceğini görmeye çalışın.

Adobe®, Lightroom® ve Photoshop®, Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerde Adobe Systems Incorporated’ın kayıtlı ticari markası veya ticari markasıdır.

*’Lightroom’dan 4 kata kadar daha hızlı’ ifadesi Lightroom CC 2015.5 kullanarak yapılan toplu dışa verme iş akışı baz alınarak kullanılmıştır.

 

 

Sürüm karşılaştırması

Tam karşılaştırma için PDF dosyasını inceleyin

Özellikler

AfterShot Pro 3

AfterShot Pro 2

AfterShot Pro

Filigran (Watermark) ekleme (metin ve resim)

Leke Temizleyici (Blemish Remover)

Geliştirilen Parlak Bölge Onarımı

Kenarlık veya çerçeve ekleme (Watermarking araçlarını kullanarak)

Dahili lens profili oluşturma araçları

Açık Fotoğraf Makinesi SDK’sı

Açık Zarar Vermeyen Eklenti SDK’sı

Modüler Fotoğraf Makinesi Profilleri (fotoğraf makinesini eklemek için eklenti gerekmiyor)

Ürün içinde Eklenti kütüphanesi

Diğer fotoğraf düzenleyicileriyle (Adobe® PhotoShop®, PSP, Painter, Gimp) “Edit in” entegrasyonu

2,3

HDR resimleri oluşturma

Dosya ağacı indeksleme (katalog gerekmiyor)

64-bit desteği

Lens düzeltmesi

Resimleri Düzeltme

Vinyet oluşturma

Soft-prova araçları

Parazit azaltma

Katman desteği

Toplu işlemlerle birden fazla resmi işleme

Zarar vermeyen düzenleme ortamı

Tek bakışta resimleri değerlendirin ve karşılaştırın

Katalog desteği

İşletim sistemleri

Win, Mac, Linux

Win, Mac, Linux

Win, Mac, Linux

Adobe® ve Photoshop®, Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerde Adobe Systems Incorporated’ın kayıtlı ticari markası veya ticari markasıdır.

 

 

Daha hızlı işakışı için AfterShot Pro ile başlangıç

AfterShot Pro programında yeni misiniz? Bu, yeni başlayanlar için kapsamlı bir tanıtım videosu. Fotoğraflarınızı sıralamayı, seçmeyi ve mükemmelleştirmeyi, toplu işlemlerle geliştirmeyi ve resimleri TIFF ya da JPEG olarak kaydetmeyi öğrenin.

Discovery Center

Corel’in Discovery Center sitesiyle yeni yetenekler öğrenin ve ilham alın. Fotoğrafçılık konusunda ipuçları, püf noktaları ve eğiticiler bulacaksınız.

Points of View Fotoğraf Bloğu

Sevdiğiniz fotoğraf yazılımı hakkında bilgi almak için resmi bloğumuzu kontrol edin. Sürekli olarak nasıl yapılır makaleleri, profiller, topluluk üyeleriyle röportajlar, geliştirme güncellemeleri ve dahasını bulacaksınız. Bilginizi taze tutun, sorular sorun ve cevap alın -- ve AfterShot Pro hakkında daha fazlasını keşfedin.

 

Video Eğiticiler

Adım adım eğitimler AfterShot Pro'nun anahtar özelliklerini anlatıyor, böylece kısa sürede uygulamanın ustası olacaksınız.

Kullanım Kılavuzu

Corel AfterShot Pro kullanım kılavuzu, online inceleyebileceğiniz veya bastırabileceğiniz bir PDF dosyasıdır. Başlamak için ihtiyaç duyduğunuz temel bilgileri içerir.

Web-temelli Yardım

Corel AfterShot Pro Web-temelli yardımı uygulama için kapsamlı bir referanstır. En güncel bilgileri içerir.

 

Corel Kullanıcı Forumu

AfterShot Pro hakkında tartışın, tavsiye isteyin, diğer kullanıcılarla püf noktaları paylaşın.

Sık Sorulan Sorular

Corel Knowledgebase sayfasında sık sorulan sorulara cevap bulabilirsiniz.

 

 

 

 

Sistem Gereksinimi

Lütfen dikkat: AfterShot Pro 3 sadece 64-bit’tir.

Windows®

 • Windows® 11, Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7 son servis dosyalarıyla (64-bit sürümleri)
 • 64-bit Intel veya AMD işlemci (çok çekirdekli işlemci önerilir)
 • 2 GB RAM (HDR için 4 GB önerilir)
 • Sabit diskte 400 MB boş alan
 • 1024x768 çözünürlük, 16-bit renk görüntüleme (1280 x 768 çözünürlük, 24 bit veya daha yüksek renk görüntüleme önerilir). OpenCL Donanım Hızlandırmasını kullanmak için 16 MB veya daha fazla ayrılmış VRAM gerekir
 • Çevrimiçi yardım ve program güncellemeleri için İnternet bağlantısı gerekiyor

Macintosh®

 • macOS®X 10.9 veya üzeri (64-bit sürüm), macOS 10.15 dahil
 • Tüm Intel® Mac modelleri destekleniyor
 • 2 GB RAM (HDR için 4GB önerilir)
 • Sabit diskte 250 MB boş alan
 • 1024 x 768 çözünürlük, 16-bit renk görüntüleme OpenCL Donanım Hızlandırmasını kullanmak için 16 MB veya daha fazla ayrılmış VRAM gerekir
 • Çevrimiçi yardım ve program güncellemeleri için İnternet bağlantısı gerekiyor

Linux®

 • Fedora®19 veya Ubuntu® 14.04 veya sonrası (64-bit paketleri)
 • 64-bit Intel veya AMD işlemci (çok çekirdekli işlemci önerilir)
 • 2 GB RAM
 • Sabit diskte 250 MB boş alan
 • 1024 x 768 çözünürlük, 16-bit renk görüntüleme
 • Çevrimiçi yardım ve program güncellemeleri için İnternet bağlantısı gerekiyor
 • Bağımlılıklar: Glib 2.4, KDE veya GNOME önerilir (RPM & DEB paketlerindeki tüm bağımlılık listesi)
 • Masaüstü oluşturma işlemini ve freedesktop.org-uyumlu pencere yöneticisini (KDE, Gnome ve diğerleri) etkinleştirmeniz önerilir
 • 64-bit dağıtımlar, 32-bit uyumluluk kütüphanelerini gerektirir (ia32-lib)

Görüntü formatları

 • JPG, TIFF
 • Çok sayıda tanınmış fotoğraf makinesi üreticisinin RAW dosyası desteği: ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, MRW, NEF, NRW, ORF, PEF, RAW, RW2, RWL, SR2

Uygulama özellikleri için gereken yazılımlar

 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası veya Microsoft Edge
 • Safari 5,1 veya sonrası

Desteklenen Fotoğraf Makineleri

Canon®

 • EOS: 10D, 20D, 30D, 40D, 50D, 60D, 70D, 77D/9000D, 80D, 1D, 1D Mark II, 1D Mark IIn, 1D Mark III, 1D Mark IV, 1Ds, 1Ds Mark II, 1Ds Mark III, 1DX, 1DX Mark II, 5D, 5DS, 5DS R, 5D Mark II, 5D Mark III, 5D Mark IV, 6D, 6D Mark ll, 7D, 7D Mark II, 100D(Kiss X7/Rebel SL1), 200D(Rebel SL2), 300D(Kiss Digital/Digital Rebel), 350D(Kiss Digital N/Digital Rebel XT), 400D(Kiss Digital X/Digital Rebel XTi), 450D(Kiss X2/Rebel XSi), 500D(Kiss X3/Rebel T1i), 550D(Kiss X4/Rebel T2i), 600D(Kiss X5/Rebel T3i), 650D(Kiss X6i/Rebel T4i), 700D(Kiss X7i/Rebel T5i), 750D(Kiss X8i/Rebel T6i), 760D(8000D/Rebel T6s), 800D(Kiss X9i/Rebel T7i), 1000D(Kiss F Digital/Rebel XS), 1100D(Kiss X50/Rebel T3), 1200D(Kiss X70/Rebel T5), 1300D(Rebel T6), 2000D(Rebel T7), 4000D/T100, D30, D60, M, M5, M6, M100
 • Powershot: G1 X, G5 X, G1 X Mark II, G10, G11, G12, G2, G3, G5, G6, G7 X, G7 X II, G9, G15, G16, S100, S110, S40, S45, S50, S60, S70, S90, S95, S120, Pro1, SX1, SX50 HS, SX60
 • Canon sRAW ve mRAW formatları

Fujifilm®

 • FinePix HS50EXR, FinePix F900EXR, Finepix SL1000, S1, X-A1, X-A2, X100, X-T1, X-T2, X-E1, X-E2, X-E2S, X-PRO1, X-PRO2, X-M1, X100S, X100T, X100F, X10, X20, X30, XQ1, XQ2, X-S1, X-T10, X-T20, X70, X-T3, X-T30

Kodak®

 • DCS: Pro 14n, Pro 14nx, Pro SLR/c, Pro SLR/n, ProBack645

Leica®

 • DIGILUX 3, V-LUX 1, V-LUX 2, V-LUX 3, D-LUX 2, D-LUX 3, D-LUX 4, D-LUX 5, C-LUX, M (TYP 240), M8, M9, Monochrome, X1, X2, Digital MODUL-R8, Digital MODUL-R9, T,
  T (TYP 701), X2, X Vario (TYP 701), Q (TYP 116), SL (TYP 601)

Minolta®

 • DiMAGE: 7, 7i, 7Hi, A1, A2, A200, MAXXUM: 5D, 7D, DYNAX: 5D, 7D, ALPHA-5 DIGITAL, ALPHA SWEET DIGITAL, Alpha-7 Digital

Nikon®

 • D2, D4, D4S, D40, D40x, D50, D60, D70, D70s, D80, D90, D100, D200, D300, D300s, D500, D600, D610, D700, D750, D800, D800e, D810, D850, D3s, D3x, D3, D2x, D2h, D2xs, D2hs, D1, D1h, D1x, D5, DF, D3000, D3100, D3200, D3300, D3400, D3500, D5000, D5100, D5200, D5300, D5500, D5600, D7000, D7100, D7200, D7500, 1 AW1, 1 J1, 1 J2, 1 J3, 1 J4,
  1 S1, 1 V1, 1 V2, 1 V3, P6000, P7000, COOLPIX P330, P7700, P7800, COOLPIX P1000, Z6, Z7

Olympus®

 • AIR A-01, E-1, E-3, E-5, E-10, E-20, E-20N, E-20P, E-30, E-300, E-330, E-400, E-410, E-420, E-450, E-500, E-510, E-520, E-600, E-620, E-M1, E-M1 Mark II, E-M5 Mark II, E-M10, E-M10 Mark II, E-M10 Mark III, E-P1, E-P2, E-P3, E-P5, E-PL1, E-PL1s, E-PL2, E-PL3, E-PL5, E-PL6, E-PM1, E-PM2, E-PL7, C5050z, C5060wz, C7070wz, C8080wz, OM-D E-M5, PEN-F, SP-310, SP-320, SP-350, SP-500, SP-500uz, SP-510uz, SP-550uz, STYLUS1, Stylus TG-4 Tough, XZ-1, XZ-2, XZ-10, TG-5

Panasonic®

 • DMC-LX10, DMC-LX15, DMC-LX9, DMC-GH4, DMC-G8, DMC-G81, DMC-G9, FZ2500, FZ2000 , FZ1000, FZ330, FZ300, FZ100, FZ150, FZ200, FZ18, FZ28, FZ30, FZ35, FZ38, FZ40, FZ45, FZ50, FZ8, G1, G2, G3, G5, G6, G10, GF1, GF2, GF3, GF5, GF6, GF7, GH1, GH2, GH3, GH5, GM1, GM5, GX1, GX7, L1, L10, LF1, LX100, LX1, LX2, LX3, LX5, LX7, TZ60, ZS40, Lumix DMC-G7, Lumix DMC-TZ100/ZS100, Lumix TZ200/ZS200, Lumix GX9, DC-GX850, DC-GX800

Pentax®

 • K100D, K100D Super, K10D, K110D, K20D, K200D, K2000, *ist D, *ist DL, *IST DL2, *ist DS, *ist DS2, K-01, K-1, K-1 Mark II, K-3, K-3 II, K-5, K-5 II, K-5 IIs, K-50, K-500, K-7, K-70, K-30, K-m, K-r, K-x, K-S1, K-S2, KP, MX-1, Q, Q7, Q10, 645D, 645Z

Ricoh®

 • GR, GR II

Samsung®

 • GX-10, GX-20, GX-1L, GX-1S, NX10, NX11, NX30, NX100, NX200, NX300, NX5

Sony®

 • SLT: A33, A35, A37, A55, A55V, A57, A58, A65, A65V, A68, A77, A77V, A77 II(ILCA-77 II), A99, A99V
 • Alpha: A100, A200, A230, A290, A300, A330, A350, A380, A390, A450, A500, A3000(ILCE-3000), A5100(ILCE-5100), A550, A560, A580, A6300, A6400, A6500, A700, A850, A900, A5000 (ILCE-5000), Alpha A6000 (ILCE-6000), A7(ILCE-7), A7R (ILCE-7R), A7 II(ILCE-7 II), A7R II(ILCE-7R II), A7S(ILCE-7S), A7S II, A7 III(ILCE-7 III), A7R III, A7R IV, A9, QX1
 • Cybershot: DSC-M2, DSC-R1, DSC-RX1R-II, DSC-RX1, DSC-RX1R, DSC-RX10, DSC-RX10 II, DSC-RX10 III, DSC-RX100, DSC-RX100 II, DSC-RX100 III, DSC-RX100 IIII, DSC-RX100 V, DSC-RX100 VI, NEX-3, NEX-3N, NEX-5, NEX-5N, NEX-5R, NEX-5T, NEX-6, NEX-7, NEX-A7S, NEX-C3, NEX-F3, SLT-A02

Fotoğraf makinenizi bulamadınız mı? Destek talep edin

İlgili Resimler

 • background aftershot pro 3