SATIN AL

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Windows için Pro-düzeyinde video düzenleme yazılımı

Yaratıcı vizyonunuzu sinema kalitesinde prodüksiyonlara dönüştürmek için tam kontrol, hassasiyet ve profesyonel kalibreli araçların gücü ile sınırsız izde özgürce kurgulayın.

15 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

İlhamla yaratın.
Pinnacle ile düzenleyin.

Gelişmiş araçlar, sinema sınıfı efektler, benzersiz ana kare oluşturma doğruluğu ve Pinnacle Studio 26 Ultimate’ın sağladığı üst düzey performans sayesinde, yaratıcı konseptlerinizi büyük ekrana layık üstün prodüksiyonlara dönüştürebilen, profesyonel düzeyde video düzenlemenin keyfini çıkarın.

Gelişmiş Araçlar

Hassas Kontroller

Sinema Düzeyinde Efektler

Tutku. Güç. Hassaslık.

Güvenle düzenleyin ve doğaçlama yapın.
Kementleri çabuk öğrenin.
Profesyonel düzeyde yeterliliğe geçin.

Prodüksiyonlarınızı profesyonele yaklaştırın.

Sınırsız izde gelişmiş HD, 4K ve 360 video düzenlemenin keyfini çıkarın. Video Maskeleme, 360° Video Düzenleme, Hareket İzleme, Çoklu Kamera Düzenleme, Bölünmüş Ekran Videosu ve çok daha fazlası dahil olmak üzere güçlü profesyonel kalibre araçlarıyla prodüksiyonlarınızı bir sonraki seviyeye yükseltin!

İnanılmaz yaratıcı dönüşümlerle izleyicilerinizi büyüleyin.

Eksiksiz Renk Derecelendirme işlevi, Morph ve Kesintisiz Geçişler, Boya Efektleri, özel başlıklar ve daha fazlasıyla videolarınıza sinematik bir hava katın, prodüksiyonlarınızın benzersiz karakterini sergilemek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

Eşsiz hassasiyet, kontrol ve kare hassasiyetinde özelleştirmeyle düzenleyin.

Geleneksel anahtar kare oluşturmanın ötesine geçin, konumlandırma, boyut, hız, bindirmeler, geçişler, efektler gibi düzenlemelerinizin her parametresine ince ayar yapın.

Çalışma alanınızı kişisel düzenleme tercihlerinize göre ayarlayın: özel araç kısayolları ayarlayın, klipleri aynı anda gruplandırın ve düzenleyin; her zamankinden daha iyi ürün kararlılığı ve güvenilirliğiyle modern bir iş akışını keşfedin.

"Bu yazılım aklımı başımdan alıyor. Çok düşük maliyetli, sınırların ötesinde profesyonel bir araç.”
A. ANTONIO

“Bu yazılım çok kullanıcı dostu. Nihai ürününüz üzerinde inanılmaz bir kontrol sağlar. Videolarınız profesyonel bir görünüme sahip olacak."
ANTOINETTE, AMAZON'DA TOP 10 YORUMCU

“Harika düzenleme yazılımı! Bu ürün o kadar çok şey yapıyor ki, derinine inmeden de tonlarca düzenleme, renk düzeltmesi, zaman atlamalı çekim ve çok daha fazlasını yapabilirim. Gerçekten her şeyi öğrenmeyi dört gözle bekliyorum!”
WILLIAM A. REYNOLDS

SADECE ULTIMATE

Hareket Takibi

SADECE ULTIMATE

Video Maskeleme

SADECE ULTIMATE

Tam Renk Geçişi

SADECE ULTIMATE

Akıllı Nesne Takibi

 

Ekran Kaydı

SADECE ULTIMATE

Bölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu

SADECE ULTIMATE

360 Video Düzenleme

 

Stop Motion Animasyon

 

Çoklu Kamera Düzenleme

SADECE ULTIMATE

Harmanlama Modları

 

Video Dengeleme

 

Anahtar Kare Kontrolleri

SADECE ULTIMATE

Alfa Kanalı

 

Başlık Editörü

SADECE ULTIMATE

Audio Ducking

 

DVD Oluşturma

Bütçenizi sarsmayan profesyonel kalitede düzenleme gücü.

Yalnızca profesyonel düzenleme yazılımlarında bulmayı bekleyeceğiniz güçlü araçlara dalın.

Pinnacle Studio 26 yenilikleri

Pinnacle’ın bu yeni sürümü her zamankinden daha hızlı, daha iyi ve daha verimli, size teşekkür etmemiz gerekiyor. Geri bildirimlerinizi inceleyerek sizin için gerçekten önemli olan özelliklerde gerçek iyileştirmeler getirmek için temel düzenleme süreçlerine odaklanarak ürünü güçlendirdik, yıllardır en akıcı ve sorunsuz düzenleme deneyimimizi sunduk. Pinnacle Studio 26, kullanıcı deneyimine basit hata düzeltmelerinin ve arayüz ayarlarının ötesinde somut iyileştirmeler getiriyor; davranışsal mantıktan kaynak yönetimine ve yepyeni bir proxy codec'e kadar her şeyde yapılan değişikliklerle ürünün yapısını yükselttik. Büyük ölçüde geliştirilmiş kararlılık, performans ve kullanılabilirlikle modern bir iş akışının keyfini çıkarın ve tamamen video düzenlemenin yaratıcı yönüne odaklanın!

İYİLEŞTİRİLDİÜrün Kararlılığı

Bu sürüm, 200'den fazla benzersiz kullanıcı tanımlı senaryoda hedeflenen iyileştirmeler için düzinelerce kilitlenme ve hata düzeltmesinin yanı sıra, büyük ölçüde ürün kararlılığı ve temel özellik performansına odaklanmaktadır. Pinnacle Studio 26, bugüne kadarki en güvenilir ve kararlı sürümümüzdür. Kurduğunuz andan itibaren sorunsuz ve akıcı video düzenlemenin keyfini çıkarın!

İYİLEŞTİRİLDİ Ürün Performansı

Yazılım başlatma süresi, kaynak kullanımı, arayüz ve proje ön izleme geribildirimi, içe ve dışa aktarma hızı gibi kullanıcı tanımlı alanlarda inanılmaz performans iyileştirmeleri uygulandı. Ana performans iyileştirmeleri şunları içerir:

 • Gelişmiş önizleme, oynatma, zaman çizelgesi oluşturma ve genel düzenleme yanıt hızı için Apple ProRes*'i akıllı bir proxy biçimi olarak uygulama
 • Gereksiz yenilemeleri önlemek ve işleme gecikmelerini azaltmak için davranışsal mantığı değiştirme
 • Performansı optimize etmek için proje önizleme kalite seçenekleri arasından seçim yapabileceğiniz yeni bir açılır menü
 • Klipleri içe alarak kitaplığa aktarma ve son projeleri dışa aktarma konusunda hedeflenen hız iyileştirmeleri

*Pinnacle Studio Smart Proxy, Apple ProRes formatını destekler, ancak kalite 4:2:2 8 bit ile sınırlıdır.

DİĞER GELİŞTİRMELER

GELİŞTİRİLDİ!Anahtar Kare düzenleme

Yeni eklenen anahtar kare yönetimi seçenekleriyle, döngü animasyonları, ışık yanıp sönmeleri, özel kaydırma ve yakınlaştırma animasyonları, renk veya parlaklıkta karmaşık değişiklik dizileri ve daha fazlası gibi özelleştirmelerinizin hızlı bir şekilde çoğaltılması için anahtar kare gruplarını manipüle etmek kolaydır.

Anahtar kare gruplarını parametreler (parlaklık, şeffaflık, doygunluk vb.) üzerinden başka bir klibe veya aynı klipteki başka bir parametreye ekleyin, kopyalayın, yapıştırın ve silin.

İYİLEŞTİRİLDİ!Kullanıcı Arayüzü

Kurulum sürecindeki iyileştirmeler, kontrol paneli seçenekleri, ürün içi yardım ve daha fazlası sayesinde ürün genelinde gelişmiş kullanılabilirlikle kolaylaştırılmış düzenlemenin keyfini çıkarın.

Bilgisayarınızdaki talebi azaltan seçenekler de dahil olmak üzere yenilenen kontrol paneli bölümleri, düzenleme deneyiminiz üzerinde daha fazla kontrol; gözden geçirilmiş araç ipuçları ve arayüz dizileri, gelişmiş netlik ve yorumlanabilirlik sağlar.

İYİLEŞTİRİLDİ!Ürün genelinde araç ve özellik performansı

İyileştirilmiş başlık düzenleme yanıt hızının keyfini çıkarın ve başlık önizlemesinde başlıklara uygulanan değişiklikleri çok daha hızlı görün. Ayrıca, kaydedilmiş ön ayarlara kolayca erişerek, özelleştirilmiş başlıklarınızı daha etkili bir şekilde yönetin.

Daha iyi oynatma performansı için şekil oluşturma ve düzenleme, nesne izleme ve maskeye veya örtüye işlevler uygulama için azaltılmış maske düzenleme yanıt süresiyle video maskelemenin gücünü artırın.

Hikayenizi sinematik hale getirin.

Yaratıcı vizyonunuzu neden gerçeğe dayandırarak sınırlayasınız? Anlatmak istediğiniz hikayeyi (fantezi, belgesel veya aşk hikayesi) seçin, Pinnacle Studio olağanüstü özellikleri ve hassas kontrolleriyle, profesyonel düzeyde inanılmaz sonuçları elde etmenize yardımcı olur.

Renklerin girmesine izin verin!

Renk Geçişi kontrollerinin tüm paletini kullanın.

SADECE ULTIMATERenk Geçişi

Tone Curve, HSL Tuning, Color Wheel ve Selective Vectorscope gibi gelişmiş kontroller renkleri, vurguları, orta tonları ve gölgeleri bağımsız olarak ayarlamayı kolaylaştırır.

Renk Düzeltme

Beyaz dengesini ayarlayın, az pozlanmış sahneleri düzeltin ve anında düzeltmeler uygulayın.

Seçici Renk

Tek bir tonu vurgulamak ve sahnenizin önemli bir yönüne odaklanmak için Seçici Renk ile denemeler yapın.

LUT’lar ve Filtreler

Belirli bir film efekti oluşturmak ve sahnenizin genel tonunu / havasını değiştirmek için anında bir filtre veya sinematik LUT profili uygulayın.

Saf yaratıcılık.

Bir dizi inanılmaz, güçlü özel efektin keyfini çıkarın.

Filminizi stilize edin.

Prodüksiyonunuza atmosfer ve karakter katmak için özel efektler kullanın; eski veya indie bir film gibi görünmesini sağlayın, sahneleri yağmurlu havadan güneşli havaya dönüştürün ve çok daha fazlasını yapın.

Artistik efektlerle oynayın ve izleyicilerinizi şaşırtın.

Filminizin bölümlerinin eski bir tablo veya karakalem çizim gibi görünmesini ister misiniz? Pinnacle filtreleri bu dönüşümü birkaç tıklamayla gerçeğe dönüştürecek.

Hikayenize derinlik katın.

SADECE ULTIMATE Video Maskeleme

Hikayenizi kare kare geliştirin. Video maskeleriyle çekimleri iyileştirin, birleştirin ve değiştirin.

Dikkat dağıtıcı unsurları kaldırın

Kliplerinizden rahatsız edici nesneleri gizleyerek çekimleri geliştirin ve yeniden çekimleri önleyin.

Özel efektleri hedefleyin

Mask Creator’ın benzersiz gücüyle yüzleri aydınlatın, arka planları bulanıklaştırın, araç plakalarını sansürleyin, metni ortaya çıkarın ve daha fazlasını yapın.

Nesneleri klonlama

Ekrandaki karakterleri ve nesneleri klonlayın, benzersiz montajlar oluşturun, genişletilmiş hikaye anlatma olanaklarının keyfini çıkarın.

Klipleri birleştirin

İllüzyonlar yaratmak ve yeni etkileyici manzaralar oluşturmak için klipleri benzersiz bir şekilde katmanlayın.

Özel geçişler

Videonuzdaki hareketi takip etmek ve bir klipten diğerine sorunsuz geçiş yaptığınızdan emin olmak için benzersiz geçiş ve silme geçişleri oluşturun.

SADECE ULTIMATEAkıllı nesne takibi

Temel nesnelere uygulanan maskeler için akıllı, şekle duyarlı şekilde hareket takibi yapan Akıllı Nesne İzleme ile daha verimli bir şekilde düzenleyin ve çok zaman kazanın. Videonuzdaki evcil hayvanlardan arabalara, insansız hava araçlarına ve daha fazlasına kolayca maske uygulayabilirsiniz. Akıllı teknolojinin orijinal maskelenmiş nesneyi tanımasıyla süreci otomatikleştirmesi ve seçilen bölüm boyunca takibi devam ettirmesiyle, her kare için yeniden maske oluşturmaya gerek kalmaz.

Videoyu izleyin

Harmanlama modları

Harmanlama Modları ile anında doğaçlama yapın, bir klibin diğeriyle nasıl karışacağını seçin - üst üste bindirilmiş efekt oluşturmaktan maskeli alanları karıştırmaya, ışık geçişleri veya diğer renk ve pozlama efektleri oluşturmaya kadar. Her Harmanlama Modu, seçilen bir klipteki renk ve parlaklık değerlerini alttaki bir klipteki değerlerle birleştirmek için farklı bir formül kullanır. Blend Modları yaratıcılığınızı artırır ve filmlerinize sanatsal bir dokunuş getirmeye yardımcı olur.

Videoyu izleyin

Action!

Hareketli grafikleri ve efektleri keşfedin.

  SADECE ULTIMATE
 • Hareketli nesneleri mozaik bulanıklığıyla sansürleyin
 • SADECE ULTIMATE
 • Hareket İzleme ile hareketli nesnelere grafik veya metin ekleyin
 • Time Remapping ile hızlı veya yavaş hareket efektleri oluşturun
 • Kaydırma, Yakınlaştırma ve Hareket Bulanıklığı efektleriyle görsel ilgi ekleyin

Ölçümler. Perspektifler. Açılar. Bu doğrusal bir dünya değil.

MultiCam, Bölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu, Ekran kaydı ve 360 Video Düzenleyici'ye göz atın.

 

Çoklu Kamera Düzenleme

Bir sahneyi çeşitli açılardan ve farklı bir ayrıntı düzeyiyle göstermek için MultiCam Düzenleme ile altı adede kadar kamerada videoyu düzenleyin.

 

MultiCam Capture ve Ekran Kayıtçısı

Gelişmiş MultiCam Capture 2.0 Lite ile ekranınızı kolayca ve sorunsuz bir şekilde kaydedin ve web kamerası görüntüleri yakalayın. Etkileyici öğreticiler, oyun videoları oluşturmak veya web seminerlerini kaydetmek için ses katmanları ekleyin. Vlog, kanal içeriği oluşturma veya iş videosu prodüksiyonu için bu go-to aracından yararlanın.

 

SADECE ULTIMATEBölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu

Ayrı ayrı çekilen iki veya daha fazla videoyu tek bir ekranda birleştirin. Farklı oyun stratejilerini göstermek veya hikayelerinizi daha iyi göstermek, tanıtım videoları veya karşılaştırma videoları oluşturmak için bu popüler tekniğini kullanın.

 

SADECE ULTIMATE360° Video Düzenleyici

Filmlerinize eğlenceli anlar getirmek için eğlenceli perspektifler ve 3D efektlerle (Tiny Planet, Rabbit Hole) oynayın. 360° çekimlerinizi kolayca düzenleyin ve nefes kesici panoramalar oluşturun!

Müzik bir videoyu iyileştirebilir, harika!

Gelişmiş Ses Düzenleyiciyi tanıyın.


Sesinizi yönetin:

 • Sesi güçlendirin ve zayıflatın, tamamen sessizleştirin, hatta yalnızca birkaç tıklamayla sesleri klipten ayırın.
 • İçerdiği kaydetme araçlarıyla kendi anlatımınızı ve seslendirmenizi kaydedin
 • Audio Ducking ile net anlatım için sesi katmanlayın ve otomatik olarak dengeleyin
 • Özel gürültü profilleri, ses perdesi ölçekleme ve çok kanallı ses miksajı için gelişmiş ses özelliklerini kullanın
 • Videolarınızı bir üst düzeye taşımak için serbest telifli müzik ve ses efektlerine erişin

Daima 'ekstra' seçeneklere gidin.

Sınıfının en iyisi özellik setlerimizde daha fazlasını bulun.


Video Dengeleme

Titrek altlıkları tamamen ortadan kaldırın! İster bisiklet sürerken ister yamaçlarda kayak yaparken çekilmiş olsun, Pinnacle Studio’da bulunan Video Sabitleme aracıyla kolayca sabitleyebilirsiniz.

Stop Motion Animasyon

Stop Motion Animation günümüzde ana akım bir film yapım aracıdır. Prodüksiyonlarınızdaki insanları ve nesneleri canlandırabilmenizi sağlayan bu harika işlevsellik ile dijital hikaye anlatımınızı destekleyin.

Lens Düzeltmesi

Çekiminizden lens bozulmasını (örneğin geniş açıda balık gözü) ortadan kaldırmak için yerleşik Lens Düzeltme araçlarını keşfedin.

SADECE ULTIMATE3D Başlık Editörü

Gelişmiş Başlık Düzenleyici ile videonuzu daha sinematik hale getirin. Şık 3D tipografi ön ayarlarından yararlanın ve hikayenizi istediğiniz şekilde anlatın.

Yeşil Ekran

Hiçbir yere gitmeden "seyahat ederken" her türlü inanılmaz efekti yaratın - iki video akışını bir araya getirmek ve tercih ettiğiniz hedefi gerçeğe dönüştürmek için Green Screen post prodüksiyona güvenin.

8K İçe Alma

8K videoları içe aktarın, önemli ölçüde daha yüksek çözünürlük, daha fazla renk ve inanılmaz sesle rakipsiz kaliteli içeriğin keyfini çıkarın.

Formatlarla oynayın. Kolaylıkla.

 • Videoları en popüler dosya formatlarına dönüştürün.
 • Farklı platformlar ve cihazlar arasında kolayca paylaşın.
 • Ultra HD Blu-ray dahil olmak üzere diske yazın ve 100’den fazla özelleştirilebilir menü şablonu arasından seçim yapın

İçindekiler:

Ana Uygulamalar:

 • Video düzenleme yazılımı
 • Video yakalama ve ekran kayıtçısı
 • Slayt gösterisi oluşturucu
 • Ses düzenleyici
 • DVD oluşturma
 • Video dönüştürücü

Yaratıcı İçerik:

 • Yüzlerce filtre ve efekt
 • Animasyonlu kaplama, grafik, yaratıcı font ve başlık kütüphanesi
 • Temalı şablonlar ve video montajları
 • Serbest telifli müzik ve ses efektleri

Dokümantasyon ve Eğiticiler:

 • Kullanım Kılavuzu (PDF - İng)
 • Yardım Arama Dosyaları
 • Dahili eğiticiler ve öğrenim videoları
 • İlk kez kullananlar için StudioBacklot’a 10 günlük ÜCRETSİZ tam erişim, eğitim ve telifsiz içerik içerir

Öğrenme ve destek

Dinledik.
Öğrendik ve geliştirdik.
Sizi eğitecek araçlara sahibiz.

Pinnacle Studio'dan en iyi şekilde yararlanın ve sürekli olarak güncellenen eğitim içeriğimizle desteklenmeye devam edin:
video eğitimleri, yazılı “Nasıl Yapılır” eğitimleri, Kullanıcı Kılavuzu.

En popüler konular:

Hangi Pinnacle Studio sürümü benim için en iyisi?

Pinnacle Studio, filmler oluşturmayı ve videoyu profesyoneller gibi düzenlemeyi basitleştiriyor. Video düzenleme konusunda ister yeni isterse deneyimli bir yapımcı olun, düzenleme gereksinimlerinize tam olarak uyan bir Pinnacle Studio sürümü var.

 

Geçerli Aile Üyeleri Karşılaştırması

Eski Sürümlerle Karşılaştırma

 

Studio Studio Ultimate
Öne Çıkan Özellikler    

Storyboard ve timeline düzenleme

6 İz

Sınırsız iz

Anahtar kare efektleri ve hareketi

Başlık Editörü

Ekran kaydı ve video yakalama

Çoklu-kamera düzenleme

2 Kamera

6 Kamera

Renk Geçişi

Basitleştirilmiş

Tüm özelliklerle

Harmanlama Modları  

Hareket Takibi

 

Akıllı Nesne Takibi  

Video Maskeleme

 

360 Video Düzenleme

 

Alfa Kanalıyla dışa verme

 

Güçlü ve Hassas Düzenleme

Studio Studio Ultimate

Storyboard ve timeline düzenleme

Sürükle-bırak video düzenleme

HD video içe alma

Dışa verme çözünürlüğü

HD

HD, 4K

Video/ses izi sayısı

6

Sınırsız

Üç ve dört nokta düzenleme

 

Özelleştirilebilir çalışma arayüzü ve klavye kısayolları

 

Klipleri gruplama ve içiçe yerleştirme

 

Anahtar kare efektleri ve hareketi

Yaratıcı Özellikler

Studio Studio Ultimate

Yüzlerce video efekti, geçiş efekti, başlık ve şablon

Video Şablonları

Yeşil Ekran/Chroma Key

Seçici Renk

Otomatik slayt gösterisi yapıcı, Smartmovie

Bölünmüş Ekran videosu

Video yakalama ve Ekran Kaydı, MultiCam Capture Lite

Çoklu-Kamera Düzenleme

2 Kamera

6 Kamera

Stop Motion Animasyon

Zamanı Yeniden Haritalandırma

Hareket Takibi

 

İz Şeffaflığı

 
Harmanlama Modları  

Video Maskeleme

 

Akıllı Nesne Takibi  

Yumuşak Geçişler

 

Dönüşüm Geçişi

 

Boyama Efektleri

 

Video Düzeltmeleri ve Renk

Studio Studio Ultimate

Video Dengeleme

Lens Düzeltmesi

Renk Geçişi

BASİT

TÜM ÖZELLİKLER

Hue & Saturation

HSL Color Tuning

Luminance

LUT Hazırsetleri

Resim Ton Eğrisi

 

Renk Tekerleri

 

Video Scope

 

Seçilebilir Vectorscope

 

Ses Düzenleme

Studio Studio Ultimate

ScoreFitter ile serbest telifli müzik kütüphanesi

Ses efekti kütüphanesi

Ses filtreleri

Anlatıcı ses kaydı

Sesi girişte yükseltme/bitişte azaltma

Sesi ayrıştırma

Ses izlerini kolaylıkla katmanlara ayırmak için Audio Ducking

 

360 Video Düzenleme

Studio Studio Ultimate

360 video düzenleme

 

360 video kare dondurma

 

360 başlık ve geçişleri

 

360 videoyu standart videoya dönüştürme

 

Tek veya çift balıkgözünü düzleştirin

 

360 videoyu Küresel Panoramaya dönüştürme (Küçük Gezegen ve Tavşan Deliği efektleri)

 

Video Çıktıları ve Paylaşma

Studio Studio Ultimate

Çalışılan dosyalara proje notları ekleme

MyDVD ile bölüm ve menülerle diske* kaydetme

20+ şablon

100+ şablon

Zaman çizgisine bölüm noktaları ekleme

Tüm genel video formatlarında kaydetme

Spesifik bir video uzantısıyla kaydetme

Aygıta aktarma (akıllı telefon, tablet, oyun konsolları)

Web’e aktarma (YouTube, Flickr ve Vimeo)

Videoyu popüler formatlara dönüştürme

Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için proje paketleri

Projeleri şablon olarak kaydetme

Animated GIF olarak kaydetme

 

Alfa Kanalı videosu olarak kaydetme

 

360 videoları dışa verme

 

Formatlar ve Destek

Studio Studio Ultimate

Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi

AV1 içe alma

HEVC (H.265)**

İçe alma ve Dışa verme

İçe alma ve Dışa verme

GoPro LVR

64-bit mimarisi

VFR video desteği

XAVC S desteği

 

XAVC ve DVCPRO HD çözme

 

MXF dosyalarını aktarın

 

4K video

 
8K video  

360 video

 

 

* Blu-ray Disc kaydı, Pinnacle Studio içinden satın alınabilir
**HEVC (H.265) desteği, destekleyen PC donanımı veya grafik kartı gerektiriyor

 

Eski Sürümlerle Karşılaştırma

Geçerli Aile Üyeleri Karşılaştırması

 

Pinnacle Studio 24
Ultimate

Pinnacle Studio 25 Ultimate

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Öne Çıkan Özellikler

     
Düzenleme hızı ve performans geliştirmeleri  
Kaynak yönetimi ve kararlılık geliştirmeleri    
Zaman Çizelgesi Önizleme kalite seçenekleri     YENİ
Editör/Başlık/Maske üzerinde anahtar kare oluşturma GELİŞTİRİLDİ

Sınızsız izde zaman çizelgesi düzenlemesi

Webcam ve Ekran Kayıtçısı MultiCam Capture Lite MultiCam Capture Lite MultiCam Capture 2.0 Lite
Webcam Yüz Efektleri     YENİ

Çoklu Kamera Düzenleme

6 kamera 6 kamera 6 kamera

Renk Geçişi

Alfa Kanalı ve GIF desteği

Video Maskeleme

Akıllı Nesne Takibi  

Harmanlama Modları

 

8K Video İçe Alma

 

Düzenleme Deneyimi

Pinnacle Studio 24 Ultimate

Pinnacle Studio 25 Ultimate

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Storyboard ve timeline düzenleme

GELİŞTİRİLDİ

Anahtar kare efektleri ve hareketi

GELİŞTİRİLDİ

Proje bölmelerine sahip yerleşik medya kitaplığı

Özelleştirilebilir çalışma arayüzü ve klavye kısayolları

Üç ve dört nokta düzenleme

Proje içiçe yerleştirme

Güçlü Özellikler

Pinnacle Studio 24 Ultimate

Pinnacle Studio 25 Ultimate

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Akıllı Nesne Takibi  

GELİŞTİRİLDİ

Dinamik Video Maskeleme GELİŞTİRİLDİ

Webcam ve Ekran Kayıtçısı: MultiCam Capture Lite

İki Akış, Yükseltilebilir

İki Akış, Yükseltilebilir

İki Akış, Yükseltilebilir

Çoklu-Kamera Düzenleme

6 Kamera

6 Kamera

6 Kamera

Hareket Takibi

Stop Motion Animasyon

360 Video Düzenleme

360 Video Küçük Gezegen Efektleri

360 Video Kare Dondurma

Yumuşak Geçişler

Dönüşüm Geçişi

Bölünmüş Ekran Videosu

Yaratıcı Kontroller ve Efektler

Pinnacle Studio 24 Ultimate

Pinnacle Studio 25 Ultimate

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Yüzlerce video efekti, geçiş efekti, başlık ve şablon

Boyama efektleri

Seçici Renk

Yeşil Ekran/Chroma Key

Renk Geçişi

Hue & Saturation

HSL Color Tuning

Resim Ton Eğrisi

Renk Tekerleri

Video Scope

Seçilebilir Vectorscope

LUT Hazırsetleri

Gelişmiş Ses

Pinnacle Studio 24 Ultimate

Pinnacle Studio 25 Ultimate

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Ses kontrolleri

Anlatıcı ses kaydı

Serbest telifli müzik ve ses efekti kütüphanesi

Audio Ducking
Ses Filtreleri
Parazit Azaltma
Perde Ölçeklemesi  

Çok kanallı 5.1 ses karıştırma

 

Video Çıktıları ve Paylaşma

Pinnacle Studio 24 Ultimate

Pinnacle Studio 25 Ultimate

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Tüm genel video formatlarında kaydetme

Aygıta aktarma (akıllı telefon, tablet, oyun konsolu)

Web’e aktarma (YouTube, Flickr ve Vimeo)

Özel menüler ve bölümlerle DVD oluşturma

Animated GIF olarak kaydetme

Alfa Kanalı videosu olarak kaydetme

 

Ana Uygulamalar:

 • Video düzenleme yazılımı
 • Video yakalama ve ekran kayıtçısı
 • Slayt gösterisi oluşturucu
 • Ses düzenleyici
 • DVD oluşturma
 • Video dönüştürücü

Yaratıcı İçerik:

 • Yüzlerce filtre ve efekt
 • Animasyonlu kaplama, grafik, yaratıcı font ve başlık kütüphanesi
 • Temalı şablonlar ve video montajları
 • Serbest telifli müzik ve ses efektleri

Dokümantasyon ve Eğiticiler:

 

 

Sistem Gereksinimi

 • İşletim sistemi: Windows 11, Windows 10, 64 bit
 • İşlemci*: Intel Core i3 veya AMD A4 3.0 GHz veya daha sonrası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
  • UHD, çoklu-Kamera veya 360 video için Intel Core i7 4. nesil veya snrası veya AMD Athlon A10 veya daha gelişmişi
 • RAM: 4 GB veya daha fazlası, UHD, çoklu kamera veya 360 video için 8+GB önerilir
 • Ekran kartı: Minimum 1024 x 768 çözünürlük, minimum 256MB VGA VRAM, donanım dekod ivmelendirmesi için 512MB veya daha fazlası önerilir
  DirectX grafik aygıtı önerilir:
  • NVIDIA GeForce 700 serisi/ Quadro 600 (Fermi-temelli) veya sonrası (CUDA desteği için CUDA etkin olması gerekiyor)
  • ATI Radeon HD 5XXX serisi veya sonrası
  • Ivy Bridge'den Intel HD Graphics veya sonrası
  • 3D Titler DirectX 11 gerektiriyor
 • Ses kartı: Windows uyumlu ses kartı
 • Sabit sürücü alanı: Tam yükleme için 10 GB HDD alanı
 • Kurulum, kayıt ve güncellemeler için internet bağlantısı gereklidir Ürün kullanımı için kayıt gereklidir.

Açılabilen Formatlar

 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, Şifresiz DVD başlıkları (DVD-VR/+VR dahil), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC** (H.265), XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S, GoPro LRV, Cineform
 • Ses: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Resim: BMP, GIF, JPG, JPS, J2K, PCX, PNG, PSD, TGA, TIF, WMF

Kaydedilebilen Formatlar

 • Disk: DVD, AVCHD, Blu-ray ($)
 • Video: DV, HDV, AVI, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, HEVC** (H.265, H.264), XAVC S, MOV, M2TS, FLV, 3GP, GIF, Cineform
 • Resim: BMP, JPEG, TIF, TGA
 • Ses: AC3, MP2, MP3, MP4, WAV

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici gerekiyor
 • Blu-ray kaydı için ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor

Desteklenen Diller

İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Felemenkçe, Lehçe, Çekçe, Rusça, Fince, Danca ve İsveççe

 

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

* 8K video desteği için Quick Sync özellikli Intel 7. nesil veya daha yeni bir CPU, NVIDIA 10 serisi veya daha yeni bir CPU ya da AMD 4000 serisi veya daha yeni bir CPU önerilir.

** HEVC (H.265) desteği destekleyen PC donanımı veya grafik kartı ve Microsoft HEVC video eklentisinin yüklü olmasını gerektiriyor

İlgili Resimler

 • background