SATIN AL

Design Module

Çeşitli CAD dosya düzenlerini içe alım yapmanızı sağlayacak ve geometri yaratma/düzenleme araçları ile COMSOL Multiphysics’in geometrik modelleme fonksiyonlarını genişleten bir pakettir. Simülasyon sürecinde CAD verisinin simülasyona hazırlanmasında geometri için ihtiyaç duyulan tüm adımları akıcı şekilde gerçekleştirmeniz için geliştirilmiştir.

Simülasyona alacağınız geometride belirli detayların elden geçirilmesi veya kabuk yaklaşımlarının kullanabilmesi için dönüşüm yapılması gibi modifiye operasyonlarına izin verir. İçe alınmış geometrinin parametrize edilmesi veya geometrinin sadeleştirilmesi gibi genişletilmiş operasyonlar için kullanılabilmektedir. Parasolid geometrik çekirdeği sayesinde tüm bu uygulamalara izin verilmektedir!

Parasolid yazılımları, ACIS yazılımları, STEP ve IGES düzenlerinden doğrudan içe alım desteği mevcuttur. Yazılımların yerel dosya düzenlerinden (AutoCAD, Inventor, NX, PTC Creo ve Solidworks) doğrudan dosya içe aktarmanız mümkündür.

Simülasyon ve CAD tasarımının tüm ihtiyaç duyulan adımlarını entegre şekilde tek bir arayüzde barındırmaktadır. Tüm ihtiyaç duyduğunuz geometrik operasyonlar bittikten sonra çalışılmış geometri Parasolid veya ACIS düzeninde dışa atım yapılabilmektedir.