SATIN AL

Corel PaintShop Pro 2022 Ultimate

Fotoğraf düzenleme yazılımı

Resimleriniz kadar benzersiz sonuçlar için daha fazla AI gücü ve bir fotoğraf video düzenleme gücü koleksiyonuyla, dijital dünyanıza biraz parlaklık katın.

30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

 

PaintShop Pro 2022 ile dijital dünyanız her zaman daha parlak

Özlediğiniz tüm renk ve parlaklığı elde edin! İster tek tıklamayla düzeltmeler isterse gelişmiş fotoğraf düzenleme araçları isteyin, yapay zekanın gücü ve özelleştirilebilir bir araç setiyle bunu daha hızlı ve daha kolay yapabilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme Grafik tasarımı Akıllı çözümler

Üst düzey fotoğraf düzenleme koleksiyonu

İçindekiler

YENİ
Vurgu Makarası

En son maceranızın önemli anlarını gösteren hızlı videolar oluşturmak, yeni bir akıllı film yaratıcısı olan Highlight Reel ile artık çok daha kolay. Sadece fotoğraflarınızı/videolarınızı içe aktarın, Highlight Reel, müziğin ritmini takip ederek en iyi parçaları analiz edip çıkaracak ve sizin için bir araya getirecektir. Günlük anılarınızı paylaşmak için videolar oluşturmak artık daha kolay.

 

YENİ
MultiCam Capture Lite

MultiCam Capture™ Lite ile izleyicilerinizin ilgisini çekin, hedef kitlenizi büyütün ve video çekin. Kullanımı kolay tek bir kayıt yazılımıyla kolayca nasıl yapılır videoları, oyun videoları, ürün demoları kaydedin ve daha fazlasını oluşturun.

 

YENİ
Painter® Essentials™ 8

Yeni başlayanların dijital boyamayı denemesi ve ona aşık olması için, ilham verecek, eğlenceli ve karmaşık olmayan boyama yazılımının keyfini çıkarın. Gerçekçi fırçalar kullanarak boş bir tuval üzerine karalayın, çizin ve boyayın veya özel görüntü tabanlı yapay zeka ve klonlama sanatıyla çalışın.

 

Sea-to-Sky™ Çalışma Arayüzü

Su altı ve dron fotoğrafçılığınızı yeni zirvelere taşımak için tasarlanmış bir fotoğraf düzenleme çalışma arayüzünü deneyimleyin. Özel bir araç setiyle sorunsuz düzeltmeler ve yaratıcı iyileştirmeler yapın, en unutulmaz anlarınızı sonuna kadar yeniden yaşayın.

 

PhotoMirage™ Express

PhotoMirage Express ile herhangi bir resmi dakikalar içinde, zorlanmadan göz kamaştıran bir animasyona dönüştürün. Fotoğraflarınızı hayata geçirmek gülünç derecede kolay ve bağımlılık yaratacak şekilde eğlenceli, başyapıtlarınızı sosyal medyada paylaşmak çok kolay. Büyüleyici, ilgi çekici ve etkileyici fotoğraf animasyonları oluşturmak için PhotoMirage Express’i kullanın.

 

Corel® AfterShot™ 3

Corel AfterShot 3 ile profesyonel düzeyde RAW fotoğraf düzenlemeyi öğrenin ve büyük fotoğraf koleksiyonların kontrolünü ele alın. Bir defada bir veya binlerce fotoğrafı bir kerede ayarlamanıza izin veren toplu işleme araçlarıyla kolay düzeltme ve iyileştirmeler yapın ve zamandan kazanın.

 

Corel® Creative Collection

Çok sayıda fırça, doku ve 100'den fazla serbest telifli zemin ile yaratıcılık olanaklarınızı arttırın. Bir dizi canlı fırça darbesi sayesinde, fotoğraf projelerinizi eğlenceli tasarımlar, çiçekler, gün batımı ve daha fazlasıyla geliştirin.

Tam bir fotoğraf düzenleme stüdyosu

Yapay zekayla fotoğrafları geliştirin

Tek tıklamayla herhangi bir fotoğrafı geliştirmek ve en iyi fotoğraf haline getirmek için yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojisine güvenin.

Fotoğrafları profesyoneller gibi düzenleyin

Tüm beceri düzeyleri için tasarlanmış kapsamlı bir araç setiyle fotoğraflarınızı düzenleyin, rötuşlayın ve düzeltin.

Grafik ve tasarımlar oluşturun

İlham veren tasarımlar üretmek için sezgisel metin, fırça, doku, desen, çizim ve boyama araçlarıyla çalışın.

Birden fazla çalışma arayüzleri arasından seçim yapın

PaintShop Pro, tamamen seçme ve özelleştirmeyle ilgilidir ve en verimli şekilde çalışmak için kendinize ait birden fazla çalışma arayüzü sunar.

Etkilemek için efekt ekleyin

Fotoğraflarınızı paylaşmak ve yazdırmak üzere size has ve orijinal hale getirmek için, yüzlerce yaratıcı filtre ve eğlenceli efektle denemeler yapın.

 

 

PaintShop Pro 2022 Yenilikleri

Her şovu durduran görüntünün arkasında gerçek zeka vardır. Yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojisiyle desteklenen son derece etkili özellikler ve araçlar, gerçekten orijinal ve ulaşılabilir bir şey yaratmayı mümkün kılar.

 

YENİ Frame Aracı

Yepyeni Frame aracı, raster nesneleri şekillere yerleştirmeyi hızlı, kolay ve sezgisel hale getirir. Dijital sayfa tasarımlarının oluşturulmasını hızlandırmak için tasarlanmış, istenen görünümü elde etmek için çeşitli çerçeve şekilleri ve boyutlarıyla çalışın. Kullanışlı yer tutucular olarak kullanmak için çerçeveler çizin veya cilalı bir sonuç için seçili bir nesne, görüntü veya metin üzerine çerçeveler çizin.

YENİ AI Arka Plan Değiştirme

Güçlü sürükleyici teknolojiyle bir görüntünün arka planını otomatik olarak değiştirin. Yeni AI Arka Plan Değiştirme, bir fotoğraftaki kişileri otomatik olarak algılar ve arka planı sorunsuz bir şekilde değiştirir. Farklı sahneler, renk şemaları ile deneyler yapın veya kendinize ait bir fantezi diyarı yaratın.

Videoyu izleyin

YENİ AI Portre Modu

Üç boyutlu teknoloji, göze çarpan profesyonel görünümlü portreler oluşturmak için görüntüyü otomatik olarak analiz eder ve arka plana tamamlayıcı bir bokeh bulanıklığı uygular.

Videoyu izleyin

YENİ AI Stil Transferi

AI Style Transfer için yeni gelişmiş ayarları keşfedin ve resimlerinize daha da sanatsal özellikler uygulayın. Tümleşik, bozulmamış sonuçlar için, tüm çalışma alanlarında yer alan Instant Effect panelindeki yeni Smooth Image ve Color Match sürgülerini kullanın.

YENİ Görüntü Yumuşatma

Stilize edilmiş görüntünüzdeki ayrıntı ve doku düzeyini kontrol edin.

YENİ Renk Eşleştirme

Stilize edilmiş görüntünüzdeki renkleri dengeleyin ve kontrol edin.

YENİ Dosya Desteği

Yüksek verimli görüntü dosyaları (HEIC, HIF) olarak kaydedilmiş iPhone fotoğraflarını açın ve düzenleyin.

GELİŞTİRİLDİ Karşılama Ekranı Deneyimi

Sizi düşünerek geliştirilen PaintShop Pro Hoş Geldiniz ekranı, üründe kolaylıkla ustalaşmanıza yardımcı olmak için yerleşik öğreticiler ve öğrenme içeriği içeren, yararlı yeni bir Çalışma Alanı sekmesi sunuyor. İyileştirilmiş tasarım ve en son açılan dosyaların küçük resim şeklindeki önizlemeleri, sezgisel gezinme ve zamanınızı en iyi yaptığınız şeye odaklamanıza olanak tanıyan kesintisiz bir deneyim sunar.

YENİ Yaratıcı içerik

PaintShop Pro'un özünde yaratıcılık var. İşte bu nedenle, keşfetmeniz için PaintShop Pro’ya uygun şekilde yerleştirilmiş yeni fırçalar, renk paletleri, degradeler, desenler ve resim tüpleri ekledik.

 

 

Gerçek. Akıllı. Yaratıcı.

PaintShop Pro’nun yenilikçi araç ve özellikleriyle tam olarak istediğiniz sonuçları elde edin.

Güçlü fotoğrafçılık araçları ve özellikleri

Her çekimi en iyi çekim yapmak için çok yönlü profesyonel görüntü düzenleme araçlarına güvenin.

Temel araçlar

Kompozisyon kılavuzları, Altın Oran ve Üçte Bir Kuralı kullanarak odağı değiştirmek için fotoğrafınızın bazı bölümlerini kolayca kırpın. Birkaç hazır ayardan birini kullanarak veya piksel, yüzde veya baskı boyutuna göre yeniden boyutlandırın. Soluk fotoğraflarda kontrast ve rengi geliştirmek için Çizik Giderici (Scratch Remover) ve Soldurma Düzeltme (Fade Correction) araçlarıyla eski fotoğrafları geri getirin ve onarın.

Ayarlama araçları

Parlaklık ve Kontrast, Dolgu Işığı ve Netlik, Soldurma Düzeltme, Beyaz Dengesi, Ton ve Doygunluk, Gürültü Giderme, Canlılık, Keskinleştirme, renk düzeltme, ton seviyeleri ve eğrileri gibi çok çeşitli güçlü ayarlama araçlarını kullanarak fotoğraflarınızı değiştirin.

Seçim ve Düzeltme araçları

Seçmek istediğiniz alanı çeşitli Seçim araçlarıyla izole edin ve seçiminizi Refine Fırçası ile geliştirin. Lens Correction araçlarıyla fotoğraflarınızdaki bozulmaları, vinyet ve renk sapmalarını otomatik olarak düzeltin; çarpık bir ufku düzeltmek için Straighten aracını veya bir fotoğrafın farklı bir açıdan çekilmiş gibi görünmesini sağlamak için Perspective Correction aracını kullanın.

RAW, HDR ve 360° kamera desteği

PaintShop Pro’nun RAW Lab penceresinde RAW dosyalarınızdaki meta verileri yönetin, kaydedin ve patlayan parlak noktaları kurtarma veya gölgeleri ayarlama gibi sorunlu alanları düzeltin. Çarpıcı bir HDR fotoğraf oluşturmak için, aynı sahnenin birkaç fotoğrafını farklı pozlamalarla birleştirin. 360° kamera ile çekilmiş fotoğrafları fotoğrafı döndürerek düzelterek veya düz görünmesini sağlayarak düzenleyin. Bir tripodu çıkarıp otomatik olarak değiştirin veya ilginç bir “gezegen benzeri” etki yaratın.

Zaman kazandıran araçlar

Komut Dosyaları ile tekrarı azaltın ve karmaşık fotoğraf düzenleme işlemlerini hızlandırın. İstediğiniz zaman herhangi bir fotoğrafa uygulamak için bir dizi düzenlemeyi komut dosyası olarak kaydedin. Filigran, resim çerçevesi eklemek veya basitçe yeniden boyutlandırmak gibi toplu işlemlerle birden çok fotoğraftaki düzenlemeleri aynı anda uygulayın.

Etkili grafik tasarım özellikleri

PaintShop Pro, yaratıcı insanlar için yaratıcı araçlarla dolu.

 

Katmanlar ve maskeler

Katmanlar ve maskeler, gelişmiş görüntü düzenleme, kompozisyon ve grafik tasarımı için önemlidir. Fotoğraf kompozisyonları oluşturmak için resimleri düzenlerken, kolaylıkla çok sayıda katman oluşturarak orijinal resmi koruyun. Bir katmanın parçalarını gizlemek veya göstermek için maskeler oluşturun, katmanlar arasında gezinin ve hassaslıkla özel efektler oluşturun.

Metin araçları

Bir mem veya resim açıklaması gibi ilginç projeler oluşturmak için resimlere metin ekleyin. Tam bir tipografi araç setiyle yazı tipi, büyüklüğü, stil, hizalama, yönlendirme ve karakter aralığını ayarlayın.

Çizim, boyama ve dolgu araçları

Yeni yerleşik fırçalarla boyayın veya dijital tasarımlarınızı hayata geçirmek için Adobe Photoshop fırçalarını içe alın. Vektör çizim araçlarıyla çizin ve tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri kullanın.

Şablonlar ve Yaratıcı İçerik

Kolajlar, tebrik kartları, sosyal medya görüntüleri, web banner’ları, broşürler, kartvizitler ve daha fazlasını oluşturmak için çok çeşitli bütünleşik şablonlara erişin.

 

Akıllı çözümler

Fotoğraflarınızı anında iyileştirmek için yapay zeka ve makine öğrenimiyle desteklenen yeni araçları keşfedin.

Yapay zeka gücüne sahip araçlar

PaintShop Pro'da tasarlanan yeni teknoloji sayesinde karmaşık ve zaman alan düzenlemeler çok daha kolay hale geldi. AI Upsampling ile bir görüntüyü istenmeyen bozulmalar olmadan büyütün, AI Artifact Removal veya AI Denoise kullanarak fotoğraflarınızdaki artefaktları ve parazitleri tek tıklamayla kaldırın ve AI Style Transfer kullanarak fotoğraflarınızı sanatsal efektlerle stilize edin.

İçeriğe duyarlı araçlar

Object Remover ile kusurları, nesneleri ve dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırın veya boş alanları otomatik olarak doldurmak için SmartClone, Magic Move ve Magic Fill gibi içeriğe duyarlı düzenleme araçlarını deneyin. Kırmızı göz, lekeler ve istenmeyen çizgileri ortadan kaldırın veya Makeover ve rötuş araçlarıyla kırışıklıkları yumuşatın, dişleri beyazlatın ve cilt tonlarını bile değiştirin.

Tek tıklama düzeltmeleri ve anlık efektler

One Step Photo Fix fonksiyonunun renk ve keskinleştirme düzeltmelerini otomatik olarak uygulamasına izin verin veya mükemmel bir fotoğraf için ince ayarları Smart Photo Fix özelliğiyle yapın. Görüntülere gölge ve kenarlıklar eklemek, fotoğrafları bir eskiz veya tabloya dönüştürmek için hazır filtre setleri, 3D, sanatsal, aydınlatma ve yansıma dahil yüzlerce efekte göz atın.

Keşfedilecek daha fazla araç ve özellik

PaintShop Pro, hemen hemen her şeyi kolaylıkla oluşturmanız için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

 

Öğrenme ve destek

Fotoğraf düzenleme deneyiminizi geliştirmek için kapsamlı bir ürün bilgileri, ipuçları, püf noktaları, destek ve kısayollar listesine göz atın.

 

Öğrenme materyalleri

Welcome sekmesinde yararlı video kitaplığından seçim yapın veya daha fazla yardım almak için PaintShop Pro’nun öğrenme sayfasını ziyaret edin. PaintShop Pro’nun ödüllü Learning Center penceresindeki ek ipuçları ve püf noktalarına erişin.

En son ekran kalemi ve grafik desteği

En yeni ana akım ve WinTab uyumlu grafik tabletlerinin yanı sıra Windows Ink desteğiyle, çizim, boyama, ayarlamalar veya efektler uygularken daha fazla kontrol için bir kalem kullanabilirsiniz.

Kusursuz içerik ve eklenti geçişi

Kesintisiz bir yükseltme deneyimi için içeriğinizi önceki sürümlerden kolayca taşır. Önceden yüklediğiniz eklentiler, komut dosyaları, fırça ipuçları, renk paletleri, degradeler, desenler, dokular ve efektler.

Eklenti desteği

Adobe eklentileri veya fırçaları, Topaz Labs, DXO’nun Nik Collection’ı ve çok daha fazlasını içeren 64 bit üçüncü taraf eklentilerle PaintShop Pro'nun gücünü artırın. Platformlar arasında zahmetsizce çalışmak için PSD dosyalarını içe aktarın ve Photoshop’a aktarın.

Klavye kısayolları

Kullanışlı klavye kısayolları ile zaman kazanın.

 

 

 

Sizin için en uygun sürüm hangisi?

 

Özellikler

Ultimate 2022

Pro 2022

Ultimate 2021

Pro 2021

Ultimate 2020

Uygulamalar

         
YENİ! Highlight Reel — Yeni akıllı film yaratıcısı ile hızlı videolar oluşturun ve en son maceranızın önemli noktalarını gösterin.        
YENİ! Corel® MultiCam Capture™ Lite — İlgi çekici videolar oluşturun, ekranı ve web kamerasını aynı anda kaydedin.        

Sea-to-Sky™ Çalışma Arayüzü — Drone ve su altı fotoğrafçılığını geliştirmek için özel araç setine sahip, tamamen yeni, dokunmaya hazır çalışma alanı.

     

PhotoMirage™ Express — Herhangi bir resmi dakikalar içinde, zorlanmadan göz kamaştıran bir animasyona dönüştürün.

   

Corel Painter Essentials™ 8 — Bu kullanımı kolay boyama programıyla boyamayı, çizmeyi ve sıfırdan taslak oluşturmayı öğrenin.

Painter Essentials 8

  Painter Essentials 7

 

Painter Essentials 6

Corel AfterShot™ 3 - Büyük fotoğraf koleksiyonlarını bile hızlıca ayarlayın ve yönetin, RAW dosyalarını geliştirin.

   

Corel Creative Collection — Çok sayıda fırça, doku ve serbet telifli artalan içeriyor.

   

Özellikler

         
YENİ! Frame Aracı — Görüntüleri şekillere yerleştirmenin hızlı ve esnek bir yolu.      
YENİ! AI Background Replacement — Arka planları kolayca algılayın, seçin ve değiştirin.      
YENİ! AI Portrait modu — Portrelerinizin arka planına otomatik olarak bir bokeh bulanıklığı uygulayın.      
İYİLEŞTİRİLDİ! AI Style Transfer — AI ile fotoğraflarınızı stilize edilmiş sanat eserlerine dönüştürün. YENİ Görüntüyü Yumuşat ve Renkleri Eşleştir seçenekleri!      

YENİ! Apple iPhone HEIF görüntüsü desteği — Yüksek verimli görüntü dosyaları (HEIC, HIF) olarak kaydedilmiş iPhone fotoğraflarını açın ve düzenleyin.

     
YENİ! Workspace Sekmesi — Karşılama ekranında birden çok çalışma alanı seçeneği hakkında bilgi edinin.      
YENİ! Fırçalar, renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri - Yaratıcılığınızı genişletin! Yeni seçenekler
Yeni seçenekler
İYİLEŞTİRİLDİ! Komutların maksimum değerini artırın — Gölgeler, bombeler, fırça darbeleri, dokular ve daha fazlası için geliştirilmiş büyük boyut desteği.      

AI Denoise — Görüntülerdeki rastgele parlaklık veya renk değişimlerini kaldırın.

 

AI Artifact Removal — Fotoğraflardaki JPEG sıkıştırma kusurlarından kurtulun, ayrıntıları ve renkleri geri yükleyin.

 

AI Upsampling — Çözünürlük veya görsel kaliteden ödün vermeden herhangi bir fotoğrafı büyütün.

 
Photography Çalışma Arayüzü - Yalnızca hızlı fotoğraf düzenlemelerine odaklanmanızı sağlayan, tamamen yeni, basit ancak şık çalışma arayüzü.

Split View — Photography Çalışma Arayüzünde olan bu özellikle orijinal resmi ve efekt eklendikten sonraki görünümünü hızlıca görebilirsiniz.

 
Birden Fazla Çalışma Arayüzü — Fotoğraf düzenleme gereksinimlerinize ve stilinize uygun bir çalışma arayüzü bulun. Sea-to-Sky, Photography, Essentials ve Complete Photography, Essentials ve Complete Sea-to-Sky, Photography, Essentials ve Complete Photography, Essentials ve Complete Photography, Essentials ve Complete

Katman Stillerini Kopyalayın ve Yapıştırın - Basit bir tıklama ile, stil ayarlarını bir katmandan diğerine kolayca kopyalayabilirsiniz.

Metin Araçları — Hızlı ve verimli metin düzenleme, biçimlendirme, hizalama ve oluşturma. Metin sarmalamayla bir yol üzerindeki veya bir şekil içindeki metinle çalışın.

SmartClone - Birden çok resimdeki öğeleri kolayca birleştirin ve bunları kolayca tek bir resimde birleştirin.

Refine Brush - Nesneleri, tek bir saç telini seçecek şekilde doğruluk ve hassasiyetle seçin.

Alan Derinliği — Bir görüntüdeki odak alanlarını hassas bir şekilde ayarlayın.

Welcome sekmesi — Öğrenme materyallerini, ücretsiz ve premium eklentileri, uygulamaları, komut dosyaları, fırçaları ve daha fazlasını yeni ve kolay bir sekmeli arabirimde keşfedin.

Proje şablonları — Proje şablonlarıyla, kişiselleştirilmiş tebrik kartı, broşür gibi projeleri çok daha hızlı hazırlayın.

Hızlı Özelleştirme — Tools araç çubuğundan istediğiniz aracı seçin, kullanışlı bir alfabetik arama yaparak herhangi bir aracı arayın.

Özelleştirilebilir Arayüz metin boyutu — Daha iyi görüntüleme için metin boyutunu arttırın. User Interface menüsünden Small veya Large metni seçin

Klonlama araçları - Resimdeki bir bölgeyi, üzerine komşu alanlardan renk veya desenleri kopyalayarak kapatın. Birden çok görüntüdeki öğeleri kolayca birleştirmenize ve bunları birbirine entegre etmenize olanak sağlayan SmartClone özelliğini deneyin.

Crop araç çubuğu - Fotoğrafları, Crop araç çubuğunuzdan iyileştirin.

Hızlı seçim araçları — Auto Selection ile bir seçim penceresini sürükleyin. Veya, Smart Selection fırçası ile hedef bölge üzerinde imleci geçirerek hızlıca bir seçim yapın.

Ekran yakalama araçları — Ekran kayıtlarını tek bir yerde  yakalayın ve düzenleyin.

Metin ve Şekil Kesme araçları — Altta kalan resmi metin ve şeklin içine yerleştirerek hemen fotoğraf nesneleri oluşturun.

Fotoğraf yönetim araçları — Fotoğraflarınızı kataloglayarak, arama yaparak, oylayarak ve etiketleyerek favorileri hemen bulun.

Makeover araçları — Lekeleri temizleyin, dişleri beyazlatın, cildi bronzlaştırın ve öznenini zayıflatın.

Scratch Remover araçları - İstenmeyen görüntü izlerinden, çatlaklardan ve çiziklerden kurtulun.

Vektör çizim araçları - Basit çizgilerden ve şekillerden karmaşık şekillere kadar her türlü nesneyi oluşturun.

Magic Move ve Magic Fill — Bir nesneyi resimde üzerinde hareket ettirdiğinizde veya kaldırdığınızda boş alanı otomatik olarak doldurmak için içeriğe duyarlı araçları kullanın, böylece onu çevreleyen arka planla eşleşir.

Lens düzeltmesi — Parazitleri, vinyet ve renk sapmalarını kolayca düzeltin.

Object Extractor — Hızlı ve hassas şekilde izole edin ve resimden çıkarın.

Dijital Kamera Parazit Temizlemesi ve Chromatic Aberration Temizleme filtreleri - İhtiyaç duymadıklarınızı kaldırın ve korumak istediklerinizi koruyun.

HDR fotoğraf birleştirme — Birden fazla pozlamadaki fotoğrafları birleştirerek çekici High Dynamic Range (HDR) fotoğraflar oluşturun.

Retro Lab™ — Eski efektleri uygulamak için, eski düşük çözünürlüklü fotoğraf makinesinden esinlenen filtreler uygulayın.

Instant Effects — Vintage fotoğraflardan, film stillerinden esinlenilen onlarca benzersiz, yaratıcı efekti uygulayarak fotoğraflarınızı dönüştürün.

Scripts — Toplu işlemler için betik motorunu ve kılavuzunu kullanarak tekrarlayan işlemleri yaparken hızlanın.

Seçilebilir Odak — Pahalı tilt-shift objektifleri taklit ederek manzarayı bir minyatür dünyaya dönüştürün.

Işık ve netlik ekleyin — Fotoğrafın diğer kısımlarını olduğu gibi korurken gölgeli alanları aydınlatın.

En son stylus ve grafik tableti desteği — PaintShop Pro'yu en son yaygın ve WinTab uyumlu grafik tabletleriyle ve Windows Ink ile  eşleştirin.

Autosave — Otomatik kaydetme sıklığı üzerinde daha fazla kontrol sahibi olursunuz ve varsayılan olarak daha az kesintiye uğrarsınız.

Sorunsuz içerik ve eklenti taşıması — Sorunsuz bir yükseltme deneyimi için içeriğinizi önceki sürümlerden kolayca taşıyabilirsiniz.

RAW Lab — RAW resimlerinizi kalıcı değişiklik yapmadan ayarlayın. Aşırı pozlanmış alanlardaki detayları kolaylıkla ortaya çıkarın, beyaz dengesini düzeltin vs.

Toplu işlem — Bir fotoğrafı ayarlayın, sonra birden fazla fotoğrafa uygulayın.

Eklenti desteği — Üçüncü parti ve Adobe Photoshop eklentilerinin 64-bit sürümlerinin keyfini çıkarın.

360° kamera desteği — Bir 360° fotoğrafı düzeltin, döndürün ve düzleştirin, tripodu resimden otomatik olarak çıkarın. Veya ilginç 'gezegen benzeri' efekt oluşturun.

4K monitör desteği — Geliştirilmiş arayüz, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur.

Bir katmanın parçalarını gizlemek veya göstermek, hassas özel efektler için maskeler oluşturun.

Katmanlar — Kompozitleri kolaylıkla oluşturmak için tahribatsız katmanları kullanın.

Tek tıklamayla düzeltmeler ve filtreler — One Step Photo Fix ve Smart Photo Fix.

Klavye kısayolları — Kısayollarla sık kullanılan araçlara hızla erişin.

 

Sistem Gereksinimi

 • Windows 11, Windows 10 (en son servis paketiyle birlikte 1903 veya sonraki bir sürümü önerilir) (64-bit sürümü)*
 • Sanallaştırma için: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019
 • Intel® Celeron G serisi veya AMD® Phenom II ve sonrası (Yapay zeka özelliği desteği için Intel® i5 veya AMD® Ryzen serisi ve sonrası önerilir)
 • 4GB RAM (Yapay zeka özelliği desteği için 8 GB önerilir)
 • Sabit diskte 3GB boş alan (4GB önerilir)
 • 1366 x 768 görüntüleme çözünürlüğü (1920 x 1080 görüntüleme çözünürlüğü ve @100 DPI önerilir) Uygun çözünlüklükte görünüm sağlayan 250 DPI desteği
 • En son sürücüye sahip DirectX 10 veya üstü uyumlu video adaptörü (GPU hızlandırma için DirectX 12 uyumlu ayrı VGA kartı önerilir)
 • Internet Explorer 11 veya sonrası, en son servis dosyalarıyla
 • Çevrimiçi özellikler ve eğitim videoları için İnternet bağlantısı gerekir

Açılabilen Formatlar

AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD**, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP image files), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG***

Aşağıdaki uzantılarda 800’den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (Tüm destek listesini inceleyin)

Kaydedilebilen Formatlar

BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2K, JPC, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush)
 • Adobe Photoshop Brush (.abr)
 • Jasc Brush (.jbr)

* Windows ‘un doğal 32-bit sürümü artık desteklenmiyor. 32-bit sürücülerin desteği için PaintShop Pro’un önceki sürümlerini kullanın.

** Sadece PSP 32-bit sürümünü destekliyor.

*** WPG (WordPerfect Vector) 64-bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.

 

 

İlgili Resimler

 • background