SATIN AL

Roxio Creator NXT Pro 9

Komple CD/DVD kayıt ve multimedya paketi

 • Video, ses, fotoğraf, veri yakalayın ve düzenleyin
 • Diskleri yazın, kopyalayın, oluşturun ve şifreleyin
 • YENİ Template Designer ile özelleştirin, orijinal yeni menüler ve temalar oluşturun
 • YENİ Yeni dosya dönüştürücüyle medya dosyalarını kolayca dönüştürün
 • YENİ Güçlü fotoğraf düzenleme ve grafik paketi PaintShop Pro 2021 ile fotoğrafları düzeltin ve geliştirin

Creator NXT 9’un tüm gücü + değeri 175€’dan fazla eden ekler

Roxio Creator® NXT Pro 9, her zamankinden daha fazla değer ve çok yönlülük sunar. 25’ten fazla Roxio ürününü tek pakette birleştiren Creator NXT Pro 9, tüm yaratıcı ve dijital gereksinimlerinizi karşılar. Ekranınızı kaydedin, birden fazla kameradan video yakalayın. Corel PaintShop Pro 2021 ve AfterShot 3 ile fotoğrafları geliştirin, PhotoMirage Express ile güzel fotoğraf animasyonları oluşturun. WinZip Secure Burn 5 ile şifreli CD/DVD disk yazmanın keyfini çıkarın ve Roxio Genie ile sabit sürücünüzü temizleyin. Hepsi içinde.
Efsane Roxio kayıt gücünü edinin

VIDEO SES FOTOĞRAF VERİ

 

DÜZENLEYİN

Bilgisayarınız, disk veya eski aygıtlardan video ve ses yakalayın*. MultiCam Capture ile ekranınızı ve videonuzu birden fazla kameradan aynı anda kaydetmenizi sağlayan gelişmiş seçeneklerin keyfini çıkarın. NXT Pro, gelişmiş fotoğraf, video ve ses düzenlemenin yanı sıra grafik tasarım ve fotoğraf animasyonu araçlarıyla yüklüdür, böylece tüm medyanızın en iyi şekilde görünmesini ve ses çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

YARATICI.
Endüstri lideri medya paketiyle.

*Telifli veya korunan videoları yakalamaz, kopyalamaz veya kaydetmez.

 

ORGANİZE EDİN & DÖNÜŞTÜRÜN

Kitlenizle bağlantıda kalmak için YouTube, Facebook veya diğer sosyal medya sitelerine yükleyeceğiniz ses ve videoyu popüler dosya formatlarına dönüştürün. Favori cihazlarınız aracılığıyla paylaşmak için projeleri kaydedin veya disklere yazın.

SEZGİSEL.
Endüstri lideri teknolojilerle.

 

KAYDEDİN

Medyanızı kopyalamak veya yakmak için, endüstrinin önde gelen sürükle ve bırak araçlarını edinin. Ses CD'leri veya özel DVD'ler oluşturun. Gösterişli medya paketleri için özelleştirilebilir menü şablonları ve disk etiketleme seçeneklerini kullanarak DVD’ler oluşturun. Dosyalarınızı Creator NXT Pro 9'da bulunan koruyucu araçlarla koruyun ve şifreleyin.

KOLAYLIKLA.
Endüstri lideri kayıt araçlarıyla.

 

ÖZEL EKLEMELERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Değerli ekstraların ve daha fazla yaratıcılığın tadını çıkarın. WinZip Secure Burn 5 kullanarak dosyalarınızı şifrelemeyle koruyun, yeni PhotoMirage Express ve Corel PaintShop Pro 2021 ile fotoğraf düzenleme gücünün keyfini çıkarın.

 

En kapsamlı multimedya yaratıcılık paketi

25’ten fazla popüler Roxio ürününü içerir!

Diske Kaydetme Araçlar Fotoğraf Video Ses
 • Disk kaydı
 • Disklerden kayıt
 • Disk yazma için Roxio MyDVD'de YENİ Şablon Tasarımcısı
 • Blu-ray Disk oluşturma*
 • Etiket oluşturucu
 • WinZip Secure Burn 5 disk şifreleme
 • Roxio Genie uygulama yazılımı
 • Video Oynatıcı
 • Dosya yedekleme
 • Dosya arşivleme
 • Medya içe alma
 • YENİ PaintShop Pro 2021
 • PhotoMirage Express
 • Highlight Reel, akıllı slayt gösterisi ve film yaratıcısı
 • Corel AfterShot 3
 • Fotoğraf düzenleyici
 • 3D fotoğraf oluşturucu
 • Panorama oluşturucu
 • Roxio VideoWave editor
 • Video yakalama ve ekran kayıtçısı
 • MultiCam editör
 • Slayt gösterici ve film oluşturucu
 • YENİ kolay dosya dönüştürücü
 • Ses yakalama
 • Gürültü azaltma, Zaman uzatma, Perde ölçekleme ve Çok kanallı karıştırma dahil olmak üzere gelişmiş Ses düzenleme özellikleri
 • Ses dönüştürme
 • LP ve teyp sayısallaştırıcı
 • Ses diskleri kaydetme
 • Sesli kitap oluşturucu

* Ürün içinden ayrıca Blu-ray eklentisinin satın alınması gerekiyor

 

Pakette bulunan değerli ekstralardan yararlanın:

SADECE PRO
Şifreli ve güvenli kaydetme

WinZip Secure Burn 5 şifrelemesinin ek gücüyle, dosyalarınızı hem Mac hem de Windows uyumlu formatlarda CD, DVD, Blu-ray diskler veya USB üzerinde güven altına alın. Güvenli paylaşım için verileri güçlü şifreleyle koruma yöntemleriyle koruyun.

VideoWave Editor

VideoWave video düzenleme yazılımıyla HD videoları düzenleyin ve oluşturun. Bir sonraki videonuzu geliştirmek için yaratıcı olanakları inceleyin.

Roxio MyDVD

100'den fazla temalı şablonla videolarınızı profesyonel görünümlü disklere dönüştürün, birden çok filmi tek bir diskte kolayca birleştirin ve özelleştirilebilir menülerle düzenleyin.

MultiCam Capture

Yazılım eğitiminden sıradışı videolara kadar, birden çok cihazdan tamamen senkronize edilmiş video ve sesi yakalayarak, bir düğmeye tıklayarak düzenlenmeye hazır hale getirin.

Corel AfterShot 3

Zaman kazandıran fotoğraf düzenleme aracıyla fotoğrafçıların sırlarını ortaya çıkarın. Fotoğraflarınızı düzenleyin ve yönetin, tek bir resme veya bir grup resme efekt uygulayın.

Roxio Genie

Sabit disklerinizi düzenleyin ve unutulmuş, yinelenen veya gereksiz dosyaları belirleyin. Dosyaları bulutta kolayca yönetin, silin, taşıyın veya yükleyin.

SADECE PRO
Evde film oynatma

Corel WinDVD Lite ile tamamladığınız video projelerinizi evinizdeki büyük ekranlarda sinema kalitesinde deneyimleyin ve gösterin.

SADECE PRO
YENİ Fotoğraf ve grafik yazılımı

Corel PaintShop Pro 2021 ile kusurları anında düzeltin, fotoğraflarınızı geliştirin, etkileyici grafik tasarımlar oluşturun ve fikirlerinizi hayata geçirin.

SADECE PRO
Fotoğraf animasyonu

PhotoMirage Express ile büyüleyici fotoğraf animasyonlarını dakikalar içinde oluşturun. Kitlenizin ilgisini çekmek, ilham vermek ve şaşırtmak için herhangi bir resmi büyüleyici bir animasyona dönüştürün.

 

Hepsi tek bir kullanıcı dostu paket içinde bir araya getirilmiş olan Roxio Creator yazma gücünü ve medya yönetimi araçlarını keşfedin.

 

 

 

YENİ Template Designer ile menülerinizi özelleştirin

Şimdi MyDVD’de bulunan yeni Template Designer ile DVD menü şablonlarını özelleştirin veya kendi yepyeni şablonlarınızı yaratın. Küçük resimlerin ve başlıkların stili ve yerleşimi, sayfa başına görüntülenen bölüm sayısı, çerçevelerin ve simgelerin görsel görünümü dahil olmak üzere menülerinizin görünümünü ve yapısını kontrol edin. Yaratıcı vizyonunuzu mükemmel bir şekilde ifade etmek ve kişisel tercihlerinize uyacak şekilde ayarlamak için medya projelerinizin menülerini ve alt menülerini düzenleyin.

 

YENİ kolay dosya dönüştürücü ile medyayı anında dönüştürün

Bu yeni kullanımı kolay araçla videolarınızı, resimlerinizi ve sesinizi farklı popüler formatlar arasında hızla dönüştürün. Hatta videoyu sese dönüştürün veya favori cihazlarınız için belirli profilleri hedefleyin. Bu basitleştirilmiş dönüştürme seçeneği, medyanızı farklı cihazlar ve çevrimiçi platformlar arasında paylaşmanızı daha kolay hale getirir.

Yardım belgelerine çevrimiçi olarak tek bir yerden kolayca erişin

İhtiyacınız olan bilgiyi bulmayı kolaylaştırmak için, Roxio Creator NXT 9'un Yardım belgeleri, tam olarak aradığınız bölüme ulaşmanızı sağlayacak bir dizin ve güçlü bir arama işleviyle çevrimiçi olarak tek bir yerde mevcuttur. İş akışınızı kolaylaştırmak ve projelerinizi daha da iyi hale getirmek için Roxio Creator kullanım kılavuzuna ve öğreticilerine kolayca erişin.

 

YENİ PaintShop Pro 2021 ile yaratıcı olun

Roxio Creator NXT 9 Pro’nun fotoğraf düzenleme yeteneklerinin ötesine geçin, yeni dahil edilen Corel PaintShop Pro 2021’deki eksiksiz profesyonel görüntü düzenleme araçları setinin keyfini çıkarın.

 • Herhangi bir görüntüyü hızlıca kırpın, düzeltin, düzenleyin ve onarın, küçük çizikleri kaldırın, tüm arka planları silin, her fotoğraf için imza niteliğinde bir görünüm elde etmek için eğlenceli filtreler ve efektleri keşfedin!
 • İlham veren tasarımlar üretmek için sezgisel metin, fırça, doku, desen, çizim ve boyama araçlarıyla çalışın.
 • Fotoğraf ayarlamaları, grafik tasarım projeleri ve fotoğraf kompozisyonları için akıllı araçları keşfedin. Yapay zeka tarafından desteklenen son teknoloji özellikler ve araçlar, orijinal bir şey yaratmanızı sağlar.
 • Bu güncellenmiş sürümle, JPEG’lerdeki artefaktları, istenmeyen parlaklık ve renk varyasyonlarını kolayca kaldırın, görüntülerin ince ayrıntılarını ve orijinal renklerini geri yükleyin, bozulma efektlerini tersine çevirin ve hatta kişisel fotoğraflarınıza ünlü sanatsal stilleri uygulayın.

 

YARATICI OLUN – DÜZENLEYİN, GELİŞTİRİN, İYİLEŞTİRİN

Dijital medyanızın yaratıcı dönüşümleri için, hızlı ve güçlü multimedya paketinin keyfini çıkarın

VİDEO

Kolay ve kapsamlı video düzenleme

VideoWave geliştirilmiş video düzenleme yazılımıyla HD videoları düzenleyin ve oluşturun. Video filtreleri, başlıklar, kayan jenerikler ekleyin veya resim içinde resim efektleri oluşturun. Tek tıklamayla videoyu döndürün, videoyu kırpın veya renkleri, parlaklığı ve kontrastı otomatik olarak ayarlayın.

Video yakalayın

Disklerden, eski cihazlardan veya eski formatlı dosyalardan video ve diğer medya dosyalarını yakalayın*. Kaynak ne olursa olsun, görebiliyorsanız veya duyabiliyorsanız, onu yakalayabilirsiniz.

Videoyu müzikle geliştirin

VideoWave video düzenleme yazılımı, filmlerinizin ruh halini geliştirmek için orijinal, serbest telifli şarkılar ve efektler sunan ScoreFitter müzik kitaplığına erişmenizi sağlar. ScoreFitter ses dosyasının boyutunu otomatik olarak filminizin boyuyla eşleştirir.

Görsel seçenekler: Bölünmüş Ekran Videoları, Hareket İzleme ve Şeffaflık

Şablonlarla veya özel tasarımlarla aynı anda birden fazla videoyu gösterin. Üst üste binme efekti veya özel soldurma geçişleri ve kolayca katman izleri oluşturun. Kullanımı kolay Motion Tracking araçlarıyla bir nesneyi izleyin, etiketleyin ve flulaştırın. Evden çıkmadan egzotik yerlere seyahat etmek için Green Screen aracıyla eğlenin.

360 videoyu standart videoyu dönüştürün

360 videoyu standart cihazlarda oynatmak için dönüştürün ve kitlenizin hangi açıdan görüneceğini kontrol edin. Equirectangular, çift balıkgözü ve tek balıkgözü altlıklarını dönüştürün.

Dönüştürün ve paylaşın

Favori cihazlarınızda kolayca oynatmak, paylaşmak veya çevrimiçi platformlara yüklemek için medyanızı popüler formatlara dönüştürün.

*Telifli veya korunan videoları yakalamaz, kopyalamaz veya kaydetmez.

Video düzenlemek için Pro’ya özel araçlar:

Audio Ducking

Profesyonel kalitede ses için diyalog ve konuşmacı sesi ile arkaplan sesini dengeleyin. Audio Ducking kullanarak sesi veya konuşmayı algılayarak otomatik olarak arkaplan sesinin şiddetini azaltın. Hatta daha fazla kontrol için Ducking Level ve Sensitivity ayarlarını kullanabilirsiniz.

Video boyama filtreleri

Kasabayı boyayın ve sonraki videonuzu öykü benzeri bir hareketli animasyona dönüştürün. Karikatür veya suluboya tarzı stilize efektler eklemek ve bir sonraki büyük animasyonunuzu oluşturmak için filtreleri sürükleyip bırakın.

 

MultiCam Capture

Kameralarınızı takın, ekranınızı kaydedin ve aynı anda birden fazla cihazdan video kaydedin. Bağlanan cihazlarınızı tek bir yere akıtın, hatta her kamerada rengi ve parlaklığı kalibre ederek, kameralardaki görünümleri ayarlayın.

MultiCam Editor

İki kamerada çekilen altlıklarla çalışarak çok daha dinamik videolar oluşturun. Multi-Camera video editörü, Audio Syncing ile klipleri otomatik olarak hizalamanızı, hikayenizi anlatmanız için kolaylıkla görüntülemenizi, düzenlemenizi ve kamera açısını değiştirmenizi sağlar.

 • Birden çok açıdan kaydederek ilgi çekici videolar oluşturun
 • MultiCam Editor içinde kayıtları biraraya getirin
 • Projenizi mükemmel hale getirin ve YouTube veya diğer medya platformlarında hedef kitlenizle paylaşın

 

MÜZİK

Sesinizi ve müziğinizi kopyalayın, karıştırın, yazın ve paylaşın

 

Ses CD’leri oluşturun

Her durum için müzik çalma listeleri oluşturun ve bir sonraki yolculuğunuz için ses CD’leri yazın! Ayrıca Creator’ın ritm eşleştirme özelliği, herkesin dans etmesini sağlamak için, ritmin şarkıdan şarkıya sorunsuz bir şekilde geçişini otomatik olarak senkronize eder.

Ses yakalayın

Web’den veya eski cihazlardan, video kamera’dan ve hatta YouTube videosundan ses yakalayın*. Basitçe ayırın, sonra dosyayı hızlıca düzenleyin, istemediğiniz bölümlerini kesin ve iPhone veya diğer taşınır cihazlarda çalıştırılabilecek şekilde kaydedin.

Sesi düzenleyin

Gürültü azaltma, zaman uzatma ve perde ölçekleme gibi gelişmiş ses düzenleme araçlarıyla ses kalitesini iyileştirin, klip süresini veya sesinizin perdesini değiştirin, hatta sesleri değiştirin ve tüm ses sisteminizi kullanmak için sesi kodlayın. Daha sürükleyici bir dinleme deneyimi sağlamak için çok kanallı karıştırmayı kullanın!

Eski plak ve kasetleri koruyun

Klasik analog plaklarınızı ve kasetlerinizi dijitalleştirin - hatta patlamaları ve tıslamaları temizleyin. Sesi tercih ettiğiniz formata dönüştürün ve en sevdiğiniz cihazın keyfini çıkarın. Hatta Creator sesi tanımlar ve ses dosyalarınıza otomatik olarak başlık, sanatçı ve tür bilgisi ekler.

*Telifli veya korunan videoları yakalamaz, kopyalamaz veya kaydetmez.

 

FOTOĞRAF

Kolay fotoğraf düzenleme ve yaratıcı tasarım olanaklarıyla sıradışı sonuçlar elde edin

 

Fotoğraflarınızı düzenleyin

Birden fazla resmi aynı anda düzenleyin. Hızlıca düzeltmeler ve onarımlar yapın: kırmızı gözleri kaldırın, kırışıklıkları ve lekeleri temizleyin, rengi ve parlaklığı düzeltin. Corel AfterShot 3 ile daha büyük koleksiyonlarınızı yönetin. Daha dramatik bir hızda fotoğraf işleme için toplu işlem, ayarlamaları bir veya binlerce fotoğrafa uygulamanızı sağlıyor.

Fotoğrafları onarın

Eski fotoğrafları onarın ve fotoğraftaki çizikleri ve kumlanmayı kolaylıkla temizleyin, pozlamayı ayarlayın, tırtıklı kenarları kırpın, fotoğrafı düzeltin ve renkleri ayarlayın. Fotoğraflarınızı birbirine "birleştirerek" akıllara durgunluk veren panoramalar oluşturun.

Slayt gösterileri ve filmler oluşturun

Corel FastFlick ile slayt gösterileri, kolajlar, tebrik kartları ve daha fazlasını kolayca oluşturun. Bilgisayarınıza kaydedin, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak için yazdırın veya sosyal medya platformlarına yüklemek için videolar hazırlayın. En iyi çekimleriniz ve kliplerinizle, otomatik olarak slayt gösterileri ve filmler oluşturmak için yapay zeka ve yüz tanımadan yararlanın—tümü Highlight Reel ile.

Güzel animasyonlu. Basitçe kolay.

Birkaç dakika içinde büyüleyici fotoğraf animasyonları oluşturun!

 

SADECE PRO
PhotoMirage Express fotoğraf animasyonları yazılımı

Dönen, dönen ve akan görüntülerle, fotoğraf ve video arasındaki çizgiyi bulanıklaştırın. PhotoMirage’in büyüsünün herhangi bir görüntüyü, zahmetsizce, birkaç dakika içinde büyüleyici bir animasyona dönüştürmesine izin verin.

Hareket Oklarını resminizin hareket etmesini istediğiniz yönde sürükleyin ve bırakın, Sabit Noktaları sabit tutmak istediğiniz alanların çevresine çizin. Bir önizleme ile hepsini bir araya getirin ve fotoğrafınızın canlanmasını izleyin!

İster sosyal etkileşimi arttırmak, isterse sonuçları web’e sürmek veya fotoğraflarla eğlenmek istiyor olun, PhotoMirage büyüleyici, ilgi çekici ve amacınızı aktaran fotoğraf animasyonları yaratmanın anahtarıdır.

 

Şimdi çift fotoğraf düzenleme gücünün keyfini çıkarın!

SADECE PRO
YENİ Corel Paintshop Pro 2021 fotoğraf düzenleme ve grafik paketi

PaintShop Pro 2021’in kullanımı kolay araçlarıyla fotoğraflarınızı güzelleştirin ve gözalıcı grafik tasarımı projeleri oluşturun.

Fotoğraflarda istenmeyen bölgeleri kesintisiz şekilde çıkarın, kolaylıkla kırpın, düzeltin, rötuşlayın ve geliştirin.

Fırçalar, dokular, katmanlar ve çizim araçlarıyla yaratıcılık kazanın. Sezgisel arayüzü size kılavuzluk edecek ve dahili eğitim araçları öğrenmeyi kolaylaştıracak.

 

KAYDEDİN, KOPYALAYIN, ORGANİZE EDİN.

Disk yazmak ve medyanızı yönetmek için ihtiyacınız olan her şey.

Roxio Creator NXT Pro 9'i böylesine güçlü bir yazma aracı yapan işlevselliği ve uygulamaları keşfedin:

 

En yüksek endüstri standardı düzeyinde güvenle yazın

Doğrudan masaüstünüzden sürükleyip bırakarak WinZip Secure Burn ile tek veya birden fazla CD, DVD ve Blu-ray diski aynı anda kolayca yazın. Birden fazla DVD kopya oluşturmak veya DVD ürünlerinizi arşivlemek için, diskinize ISO imaj dosyasını kaydetmenizi öneririz.

CD'leri kopyalayın, yazın ve CD'lerden müzik kopyalayın

Kolaylıkla CD, DVD, Blu-ray ve USB disk kopyaları* oluşturun. Orijinal diskiniz ne olursa olsun, Creator NXT kopyalayabilir*. En sevdiğiniz cihazlarda oynatmak için diskleri dijital dosyalar olarak kopyalayabilir ve dönüştürebilirsiniz.

*Telifli veya korunan videoları yakalamaz, kopyalamaz veya kaydetmez.

DVD diskleri oluşturun

100’den fazla orijinal şablon, özelleştirilebilir menüler ve bölümler, sağlam bir müzik kitaplığıyla tamamlanan Roxio MyDVD ™ ile videolarınızı profesyonel görünümlü disklere dönüştürün. Mevcut menü şablonlarını yaratıcı bir şekilde özelleştirin, hatta YENİ Template Designer ile kendinizinkini oluşturun! İşi basitleştirirken aynı zamanda göz kamaştırıcı kılmak için güncellenen arayüzle, birden fazla filmi tek bir diskte birleştirin. Hatta ev videoları ve kişisel projeler için kendi Blu-ray disklerinizi* (DRM olmayan) oluşturun.

* Ürün içinden ayrıca Blu-ray eklentisinin satın alınması gerekiyor

Diskleri etiketleyin

Diskleriniz için etiketler oluşturun, en sevdiğiniz müzik CD’lerini ve DVD film derlemelerini kolayca tanınabilir ve şık görünümlü kılın.

SADECE PRO
Evde DVD oynatma

Ev videolarınızı* WinDVD Lite ile PC'nizde tiyatro benzeri bir surround sesle oynatın. Bir dizi format desteği ve sorunsuz oynatım sayesinde, 4K video desteği de dahil olmak üzere, kristal berraklığında ses ve çarpıcı görüntülemeyle, kişisel videolarınızın keyfini çıkarın.

*WinDVD Lite ticari DVD’leri oynatmaz.

SADECE PRO
Verinizi güvenceye alın

WinZip Secure Burn 5 ile verilerinizi güvenceye almak için bankacılık düzeyinde şifreleme teknolojisini kullanın, sürükle - bırak kontrolleriyle diske yazın veya USB’ye kaydedin. Disk veya USB üzerindeki verileri şifreleyin - hatta neyi ne zaman kaydettiğinizi izlemek için etkinlik günlüklerini görüntüleyin. Şifreleri ve şifreleme ayarlarını kontrol edin, verileri şifrelemek ve şifre çözmek için bir ana şifre oluşturun.

Dosyalarınızı yedekleyin ve arşivleyin

Roxio BackOnTrack 4 ile dosyalarınızı kolaylıkla CD, DVD, Blu-ray disk veya ağ sürücüsüne yedekleyin. Soru sormayan yedeklemeler planlayın veya yedeklemeyi elle yapın. Veya Roxio AVCHD Archive ile dosyalarınızı kolaylıkla arşivleyin. Tek bir diskte 4 saate kadar DVD videosuyla disk alanını maksimize edin.

Sabit sürücünüzü düzenli ve temiz tutun

Sabit diskinizi düzenleyin, hız ve alan kazanın. Dosyaların dağıtımını ortaya çıkarın, yinelenen veya gereksiz dosyaları belirleyin. Tanımladığınız bir dizi kurala bağlı olarak dosyaları hızla yeniden adlandırın. Roxio Genie yazılımıyla dosyaları bulutta kolayca yönetin, silin, taşıyın veya yükleyin.

 

 

Roxio Creator NXT 9 ile yaratıcılığınızı nasıl yükselteceğinizi ve bağlantıları nasıl artıracağınızı öğrenin.

 

 

Hangi Creator sürümü benim için en doğrusu?

MEDYANIZI YÖNETİN

NXT 9

NXT Pro 9

Gezinmesi kolay kullanıcı arayüzü ve Yardım belgeleri

   

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, seslerinizi ve verilerinizi yönetmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara dokunun. Medyanızı kolayca yakalayın, düzenleyin, organize edin, dönüştürün ve disklere yazın

Size kolaylık sağlamak için çevrimiçi olarak sunulan Yardım belgelerine tek bir yerden erişin

YENİ

YENİ

VİDEO

NXT 9

NXT Pro 9

Roxio VideoWave ile videoları düzenleyin

   

Zaman çizelgesi veya öykü panosu düzenlemesinin keyfini çıkarın

Hızlı Düzenlemeler: Video kırpın, döndürün, kesin, resim içinde resim efekti ve daha fazlasını oluşturun

Bölünmüş ekran video şablonları: Medyayı video şablonlarına sürükleyip bırakın ve aynı anda birden fazla video gösterin

Bölünmüş Ekran video şablon oluşturucu: Kendi özel bölünmüş ekran düzenlerinizi tasarlayın, grafik, çizgi ve daha fazlasını ekleyin

Hareket Takibi: Videonuzda hareket eden bir nesneyi flulaştırın veya bir başlık ya da grafik bağlayın

İz Şeffaflığı: Katmanı takip edin, opaklığı ayarlayarak veya özel erime ve sönme efekti oluşturarak üst üste binme efektini ayarlayın
MultiCam Editor: Birden çok klibi Audio Syncing ile otomatik olarak hizalayın ve Multi-Camera Editor kullanarak video oynatılırken göstermek istediğiniz kamera açısını seçin 2 kamera 4 kamera
Video Efektleri: Videoyu doğa efektleri ve filtrelerle zenginleştirin 8 efekt 14 efekt
3D videolar oluşturun: Standart 2D videolarını kolaylıkla 3D’ye dönüştürün
360 videoyu dönüştürün: Equirectangular videoyu standart videoya dönüştürün ve izleyicilerinizin izleyeceği bakış açısını kontrol edin
360 videoları dönüştürün: Çift veya tek balıkgözü 360 videoyu standart videoya dönüştürün ve izleyicilerinizin izleyeceği bakış açısını kontrol edin  
Audio Ducking: Anlatım ve konuşmanın netleşmesi için, arka plan sesini otomatik olarak azaltın  
Boyama Efektleri: Resminize karikatür veya sulu boya benzeri efektler eklemek için video filtreleri sürükleyip bırakın  

MultiCam Capture ile videoları ve ekranınızı yakalayın

   

İki cihazdan tamamen senkronize edilmiş şekilde video ve ses yakalayın - örneğin web kamerası kullanın ve ekranınızı kaydedin (tam pencere veya yalnızca ekranın belirli bir alanı); Live Screen Capture'ı kullanarak filmlere, sunumlara, eğitim videolarına ve daha fazlasına çekim ekleyin

Video yakalamayı mükemmelce senkronize edin ve düzenlemeyi kolaylaştırın - hatta dosyaları doğrudan MultiCam Editor’e aktarın

Videoyu kaydedin

   
Favori cihazlarınızda oynatmak veya çevrimiçi paylaşmak için YENİ kolay dosya dönüştürücüyle videoları hızla popüler dosya formatlarına dönüştürün YENİ YENİ

Uzun video dönüşümü projelerini geceye bırakın, video dönüşümü sırasında duraklatın/ devam edin ve başlamadan önce kaliteyi önizleyin

WinDVD Lite ile videoları PC’nizde izleyin

   
Kişisel dosyalarınızı ve ev videolarınızı medya oynatma yazılımıyla oynatın (WinDVD Lite ticari DVD’leri oynatmaz)  
Resminizi geliştirin ve yüksek kare hızı desteğiyle daha yumuşak oynatmanın keyfini çıkarın  

4K videoları oynatın

 

FOTOĞRAFLAR

NXT 9

NXT Pro 9

Fotoğrafları düzenleyin ve geliştirin

   

Fotoğraflarınızı geliştirin, kolayca renk düzeltin, kırpın, düzeltin ve yeniden boyutlandırın

Şeffaflık ve kenar erimesi gibi efektler uygulayın ve renk tonunu değiştirin

Fotoğraflarınıza çekici paspartular ve çerçeveler ekleyin

Kendi panoramik resimlerinizi oluşturmak için resimleri birleştirin

Corel AfterShot 3 ile fotoğrafları düzenleyin

   

Kırpın, düzeltin, pozlamayı kontrol edin, rengi iyileştirin, içindeki leke ve kırmızı göz giderme araçlarıyla kusurları düzeltin

Resminizi çok çeşitli görüntü önayarlarıyla zenginleştirin

Güçlü toplu işleme kontrolleriyle bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin. Büyük fotoğraf koleksiyonlarını yönetin, fotoğrafları organize edin ve aramayın, web galerileri oluşturun

250’den fazla RAW fotoğraf makinesi profili

Corel FastFlick ile fotoğraf ve video slayt gösterileri oluşturun

   

Bir şablon seçerek, medyanızı ekleyerek ve küçük düzenlemeler yaparak, üç aşamalı kolay bir süreçte müzikli filmler ve sürükle- bırak yöntemiyle fotoğraf slayt gösterileri oluşturun

Çevrimiçi platformlara yüklemek veya favori cihazlarınızda paylaşmak için popüler formatlara aktarın

Highlight Reel ile akıllı slayt gösterileri ve filmler oluşturun

   

En iyi çekimleriniz ve kliplerinizle kusurlardan kaçınarak, otomatik olarak slayt gösterileri ve filmler oluşturmak için yapay zeka ve yüz tanımadan yararlanın

PhotoMirage Express ile büyüleyici fotoğraf animasyonları oluşturun

   

Fotoğraflarınızı profesyonel görünümlü fotoğraf animasyonlarına dönüştürmek için kullanımı kolay animasyon araçlarının keyfini çıkarın

Popüler fotoğraf ve video formatları desteği, fotoğraf animasyonlarınızı neredeyse her yerde paylaşmanıza ve öne çıkmanıza olanak sağlar

YENİ PaintShop Pro 2021 ile komple fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım araçlarına erişin

   

Eksiksiz bir profesyonel görüntü düzenleme araçları setiyle, ayarlama, kompozisyon ve imzanızı atacağınız eğlenceli filtreler ve efektlerle fotoğrafları geliştirin

GELİŞTİRİLDİ

Herhangi bir resmi hızlı şekilde düzeltmek için kırpın, düzeltin ve tek tıklamalık ayarlamaları kullanın

Küçük çizikleri kaldırın, tüm arka planları silin, kırmızı göz düzeltin vb.

İlham veren tasarımlar üretmek için yeni fırçalar, dokular, desenler, çizim ve boyama araçları dahil daha da yaratıcı içeriğin keyfini çıkarın

GELİŞTİRİLDİ

AI Style Transfer için yeni gelişmiş ayarları keşfedin ve resimlerinize daha da sanatsal özellikler uygulayın

GELİŞTİRİLDİ

Gerçekten orijinal bir şey oluşturmanızı sağlayacak fotoğraf ayarlamaları, grafik tasarım projeleri ve fotoğraf kompozisyonları için Çerçeve Aracı, AI Arka Plan Değiştirme, AI Portrat Modu gibi yeni yapay zeka tabanlı akıllı araçlarla denemeler yapın YENİ
YENİ Smooth Image ile stilize edilmiş görüntünüzdeki ayrıntı ve doku düzeyini kontrol edin YENİ
YENİ Color Match ile stilize edilmiş görüntünüzdeki renkleri dengeleyin ve kontrol edin YENİ

SES

NXT 9

NXT Pro 9

Ses yakalayın ve düzenleyin

   

CD diskleri yazın ve kopyalayın*

CD veya DVD’lerindeki müziği neredeyse tüm formatlarda kaydedin*

Web, CD, LP, kaset ve diğer yöntemler dahil olmak üzere her kanaldan müzik aktarın ve yakalayın

Analog LP ve kasetlerininizi dijitalleştirin

Sound Editor kullanarak seslerinizi düzenleyin, geliştirin, gürültüyü ayıklayın ve daha birçok işlemi uygulayın

Parazit azaltma: Gelişmiş parazit azaltma aracıyla sesinizin net ve keskin olmasını sağlayın

Zamanı esnetme: Orijinal ses perdesini ve doğal sesi korurken ses klibinizi uzatın veya kısaltın

Perde ölçeklemesi: Sesinizin perdesini/frekansını değiştirerek daha yüksek veya düşük perdeli hale getirin

Çoklu kanal karıştırma: Sesi 2.1 Stereo veya 5.1 Surround olarak kodlayarak, tüm ses sisteminizi kullanarak daha sürükleyici bir dinleme deneyimi sağlayın

Rahatsız eden boşlukları yok etmek için, kaydedilen müzik parçaları arasındaki sessiz bölümleri otomatik olarak kırpın

İnternet radyo veya kesintisiz müzik hizmetlerinden yakalamış bile olsanız müzik parçalarınıza isim, sanatçı, tür gibi bilgileri otomatik olarak ekleyin

Parçalar arasında ritim senkronizasyonuyla, yumuşak party miksleri oluşturun

Sesli kitap* CD’lerini dijital dosyalara dönüştürün, Apple veya Android cihazlarınızda ve diğer taşınabilir aygıtlarda oynatın - hatta bölümler ekleyin

En sevdiğiniz cihazlarla paylaşmak için ses dosyalarını çeşitli formatlara dönüştürün

KAYDEDİN

NXT 9

NXT Pro 9

Diskleri Roxio Burn 4 (NXT 9) veya WinZip Secure Burn 5 (NXT Pro 9) ile kaydedin ve kopyalayın    
Dosyalarınızı sürükle ve bırak kolaylığıyla doğrudan masaüstünüzden diske kaydedin
Diskleri ve USB sürücüleri birkaç tıklamayla kopyalayın*
50GB’a kadar veri içeriğini tek bir Blu-ray diske kaydedin
Büyük dosyaları ve projeleri birden fazla CD veya DVD'ye bölün
9GB DVD filmini standart 4.7GB DVD'ye kaydedin*
Roxio MyDVD ile DVD kaydedin    
Ev videolarınızı 100’den fazla şablonla eksiksiz, çarpıcı DVD'lere dönüştürün
Menüleri ve bölümleri tamamen özelleştirmek ve hatta kendinizinkileri oluşturmak için YENİ Template Designer’ı keşfedin YENİ YENİ
HD videolarını, Blu-ray oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin
Yüksek tanımlı Blu-ray video diskleri oluşturun Eklenti gerekiyor Eklenti gerekiyor
Roxio Label Creator ile disk etiketleri oluşturun    
Profesyonel kalitede şablonlar arasından seçim yapın veya kendi kişiselleştirilmiş disk etiketlerinizi, DVD kutusu kapaklarını ve kitapçıklarınızı oluşturun

VERİ

NXT 9

NXT Pro 9

Roxio Genie ile sabit diskinizi temizleyin

   

Sabit disklerinizi düzenleyin ve unutulmuş, yinelenen veya gereksiz dosyaları belirleyin

Bulut hizmetini silerek, taşıyarak, kopyalayarak veya yükleyerek dosyalarınızı yönetin

Disk Gezgini ile klasörlerinize ve dosyalarınıza kolayca göz atın ve dosya boyutlarını tanımlayın, dosyalarınızı temizleyin ve sabit disk alanını yeniden kazanın

Hızlı Temizleme işlevleriyle, sisteminizin oluşturduğu geçici dosyaları ve artıkları kaldırın

Dosyaları hızlı bir şekilde yeniden adlandırın, klasörler halinde düzenleyin, toplu dosya yeniden adlandırma programı kullanarak dosya adlandırma kurallarının ve modellerinin keyfini çıkarın

Dosyaları şifreleyin ve koruyun

   

WinZip Secure Burn 5 (PRO’ya özel) ile verileri güvenli bir şekilde diske yazın veya USB’ye kaydedin ve etkinliği izleyin

 

Etkinlik günlüklerini görüntüleyin ve neyi ne zaman yazdığınızı takip edin

Diskleri ve USB belleklerindeki verileri şifreyle koruyun Şifrelerin ne zaman ve nasıl uygulanacağını yöneten kontrol ve protokolleri belirleyin - hatta ana şifre belirleyin

Şifreli verileri taşınabilir medyaya ekleyin ve silin

BackOnTrack 4 ile dosyalarınızı yedekleyin

   

Dosyalarınızı yedekleyerek verilerin yanlış yerleştirilmemesini veya bozulmamasını garantileyin

Beğendiğiniz ses, film veya TV şovlarını herhangi bir iPod®'tan PC'nize yedekleyin

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Ürün yüklemesi, kayıt, ürün güncellemeleri ve bazı özellikler için Internet bağlantısı gerekiyor
 • Microsoft Windows 11, Microsoft Windows 10, bazı fonksiyonlar için 64-bit gerekiyor
 • Yükleme için sabit diskte en az 4 GB boş alan
 • Çok çekirdekli işlemci önerilir:
  • Veri kaydı ve kopyalaması, ses yakalama ve düzenleme için: Intel® 1.6GHz Pentium 4 Processor veya AMD eşdeğeri, 1GB RAM
  • Video veya fotoğraf düzenleme, dönüştürme ve oynatma için: Intel Pentium 4 2GHz işlemci veya AMD eşdeğeri ve 2GB RAM
 • 1024x768 DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı, en az 16-bit renk ayarı, ses kartı, DVD-ROM sürücüsü
 • Yazma ve disk kopyalama için:
  • MyDVD video disk yazma 64-bit işletim sistemi gerektirir
  • DVD ve BD kopyalaması, aynı zamanda video düzenleme ve kaydı, daha fazla disk alanı (10 GB’a kadar) gerektirebilir
 • Video yakalama için:
  • MultiCam Capture 64-bit işletim sistemi gerektiriyor
  • DV kameralar için OHCI uyumlu IEEE 1394 FireWire kart veya analog kaynaklar için Roxio Video Capture USB

Desteklenen Diller:

 • Roxio Creator NXT: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Hollandaca, Japonca
 • Corel AfterShot 3: İngilizce, Almanca, Japonca (64-bit OS gerektiriyor)

Giriş Formatları:

 • Video: AVI, DV, HDV, DV-AVI, MPEG-1/2/4, MPEG2-HD, DVD-Video, DVR-MS, ASF, MOV (AVC), WMV, 3GP, MPEG2 Transport Stream, AVC (H.264), HEVC (H.265)1, AVCHD, 3D yukarı/aşağı tam ve yarım, yan yana tam veya yarı genişlikte, 3D MPO
 • Ses: Ses CD’si, MP3, WAV, WMA, AAC, Ogg Vorbis, FLAC, M4a, MP4, Çalma listeleri (WPL, ASX, M3U), AC3
 • Resim: 3D MPO, JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF

Çıktı Formatları:

 • Video: AVI, DV-AVI, HDV, MPEG-1/2/4, MPEG-2 HD, WMV, WMV HD, AVC (H.264), HEVC (H.265)1, AVCHD, 3GP, 3D MPO, 3D yanyana tam ve yarım, yukarı/aşağı tam ve yarım, kırmızı/cyan anaglyph
 • Ses: MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis, FLAC, MPEG-1/2, M4a, M4b, AAC, oynatma listeleri (M3U, WPL)
 • Resim: JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF, 3D MPO
 • Video disk formatları: DVD, Mini DVD, Blu-ray**
 • Veri disk formatları: CD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RAM, BD-R/RE, BD-R/RE DL, BDXL
 • Disk imaj formatları: ISO, C2D, BIN/CUE ve GI okunur, ISO kaydilir

 

* HEVC (H.265) desteği destekleyen PC donanımı veya grafik kartı ve Microsoft HEVC Video Eklentisinin yüklü olmasını gerektiriyor

** Ürün içinden ayrıca Blu-ray eklentisinin satın alınması gerekiyor

İlgili Resimler

 • background