SATIN AL

ABBYY FineReader PDF for Mac

Mac’teki PDF’leri, belge görüntülerini ve taramaları benzersiz bir doğrulukla dönüştürün

ÜCRETSİZ DENEYİN ŞİMDİ SATIN ALIN SATIŞ EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

ABBYY FineReader PDF for Mac®'e bir bakış

Güçlü ve kullanımı kolay belge dönüştürme aracıyla günlük görevlerinizi çözün.

Değerlendirmeleri okuyun

 

Avantajlar

Belge Görevlerini Optimize Edin

Dijital iş akışlarında belgelerinizi daha kolay yönetin ve tüm belge görevlerini daha hızlı gerçekleştirin.

PDF’lerden en iyi şekilde yararlanın

Belgeleri en son OCR teknolojisiyle dönüştürürken yeni üretkenlik düzeylerine ulaşın, her türden PDF’deki içeriği kolaylıkla görüntüleyin ve yeniden kullanın.

Belge İş Akışını Sayısallaştırın

Hızlı kısayollardan gelişmiş ayarlarla karmaşık görevlere, karmaşıklık ne olursa olsun tüm OCR görevleriniz için etkili bir çözüm sunar.

 

Ödüllü PDF Çözümü

Capterra En İyi 20

Kullanıcı incelemelerine göre FineReader PDF, Belge Yönetim Yazılımı kategorisinde “En İyi Değer” ve “En İyi Kullanım Kolaylığı” rozetleriyle ödüllendirildi.

Devamı ›

 

GetApp

ABBYY FineReader PDF, kullanıcı oyları ve incelemelere göre GetApp™ 2021 Kategori Liderleri sıralamasında 1 numaralı PDF Yazılım ürünü olarak derecelendirildi.

Devamı ›

G2

FineReader PDF, 2021 Baharında Lider Ödülüyle, kullanıcı incelemelerine ve derecelendirmelerine göre en yüksek puan alan belge yönetim sistemi olarak seçildi.

Devamı ›

 

PDF Association

PDF Association’ın bir parçası olan ABBYY, FineReader PDF ile PDF pazarının gelecekteki gelişimini şekillendiren trendlerin ve teknolojinin ön saflarında yer almayı hedefliyor.

Devamı ›

 

Müşterilerimizin Yorumları

Dünya çapında milyonlarca müşteri, belge görevlerini verimli bir şekilde gerçekleştiren ABBYY FineReader PDF for Mac’i takdir ediyor.

“Sahip olduğum PDF programlar arasında en kolay arayüzlüsü.”

Çoğu yazılımdaki gibi bir öğrenme eğrisi. Kullandığım 4 PDF programından kullanımı en kolay olanı bu. Bazı taramalarda parlaklığı/karşıtı ayarlayabilmeyi seviyorum ve bu, kullanımı en kolay ayarlayıcıya sahip. Bir App Store öğesi olarak, her Mac için ayrı bir lisans satın almak zorunda kalmadan diğer Mac’lerimde kullanabilirim. Büyük para tasarrufu.

 

Lars Unplugged

 

 

“Satın alabileceğinizin en iyisi”

Program, gençlik grubum için çalışırken, tamamladıkları derslerin kayıtlarını bir araya getirirken harika çalışıyor. Harika çalışıyor. 5 yıldız yeterli değil!

 

ASM-CEO Don

 

 

“Çok değerli...”

Bunu Acrobat Pro'ya ve başka bir büyük OCR hizmetine karşı test ettim. Abbyy'nin sonuçları daha doğru. Kaliteli ama uygun fiyatlı OCR arıyorsanız, başka yere bakmayın!

 

nytimesloverinHongKong

 

 

“FineReader 2. tur - oldukça iyi”

Fine Reader’ı yaklaşık altı yıldır kullanıyorum, ve 1927’den 1980’e kadar olan, jpg dosyaları olarak taranan yaklaşık 16.000 belgeyi taramak ve yazıya dökmek için kullandım.

 

Meeser3

 

 

Dijital İş Yeriniz için Güçlü Özellikler

Dijital iş yerinde PDF'lerle verimli çalışın. Belgeyle ilgili çeşitli görevleri tek bir uygulamada gerçekleştirin. Daha az yazılım parçasına yatırım yaparak maliyetleri azaltın. Kullanılan uygulama sayısını azaltarak ve aynı işi iki kez yapma zorunluluğunu önleyerek günlük işlerin verimliliğini arttırın. Basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüyle yüksek kaliteli sonuçların keyfini çıkarın.

 

OCR ile belgeleri ve taramaları sayısallaştırın

Depolama, hızlı ve güvenilir bulma, anında yeniden kullanma ve düzenleme için kağıt ve taranmış belgeleri dijitalleştirerek dijital çalışma alanından yararlanın. Pazar lideri, yapay zeka tabanlı optik karakter tanıma (OCR) teknolojisinin benzersiz doğruluğunu deneyimleyin ve evrak işlerinizi nasıl basitleştirdiğini görün.

 

Yeni

Belgeleri aranabilir PDF'lere dijitalleştirin

Belgeleri, dijital arşivlerden hızlı bir şekilde alabilmeniz ve içerdikleri bilgilere erişebilmeniz için aranabilir PDF'lere kolayca dijitalleştirin. FineReader PDF for Mac®, uyumluluk düzeyleri ve PDF/A-1’den PDF/A-3’e kadar olan türevleriyle birlikte uzun süreli arşivleme standardı olan PDF/A formatını destekler.

Videoyu izleyin

Geliştirildi

Yeniden kullanın ve düzenleyin

Hızlı dönüştürme senaryolarıyla, kağıt ve taranmış dosyaları Microsoft® Word®, Excel®, Apache OpenOffice ve diğer popüler uygulamaların belgelerine dönüştürebilirsiniz. ABBYY™’nin AI tabanlı OCR ve belge dönüştürme teknolojileri, daha fazla zahmetsiz düzenleme ve yeniden kullanım için, yüksek düzeyde doğruluk sağlar, gerçek sayfa tasarımını ve yapısını korur.

Videoyu izleyin

Gelişmiş belge dönüşümü

Metin tanıma ve belge dönüştürme sürecini ayrıntılı olarak yönetin. Gelişmiş dönüştürme araçları ve seçenekleri, belirli bir belge ve görevin gerektirebileceği esneklikle gelişmiş belge dönüştürmeye olanak tanır.

Güçlü araçlarla metin, resim ve tablo alanlarının boyutunu, konumunu ve şeklini ayarlayın; alanları ekleyin veya silin; alan türlerini değiştirin; tablo yapısında ince ayar yapın; tek tek alanlar için bile metin özelliklerini tanımlayın. Bu, belgenin sayfa tasarımını mümkün olduğunca orijinale yakın tutmanıza olanak tanır, doğruluğu ve tutarlılığı daha da artırır.

Geliştirildi

Depolama alanından tasarruf edin

Karışık raster içerik (MRC) sıkıştırması uygulayarak, görsel kalitede gözle görülür bir düşüş olmadan PDF belgelerinizin dosya boyutunu birden çok kez azaltın.

Metinden konuşmaya yardımcı programlar için belge içeriğini erişilebilir hale getirin

FineReader PDF ile tek yapmanız gereken, kağıt belgeleri veya PDF’leri desteklenen bir elektronik formata dönüştürmektir, metinden konuşmaya yardımcı programlar bunlara otomatik olarak erişilebilir.

PDF’leri diğer düzenlenebilir formatlara dönüştürme

Daha fazla düzenleme için herhangi bir PDF türünü, Microsoft® Word®, Excel®, RTF, ODT gibi çeşitli düzenlenebilir ve aranabilir formatlara dönüştürün.

 

PDF’leri tamamen düzenlenebilir formatlara dönüştürün

PDF’lerinizi hızla DOCX, XLSX, RTF, ODT, PPTX gibi tamamen düzenlenebilir formatlara dönüştürün, gerekirse birden çok PDF’nin içeriğini tek bir belgede birleştirin. ABBYY™’nin akıllı OCR ve PDF belge dönüştürme teknolojileri, daha fazla zahmetsiz düzenleme için yüksek düzeyde tanıma doğruluğu, sayfa tasarımı ve yapısını koruma kalitesi sağlar.

Videoyu izleyin

Gelişmiş PDF dönüşümü

Gelişmiş dönüştürme, PDF belgelerini düzenlenebilir dosya formatlarına dönüştürürken, hassas kontrol ve olağanüstü esneklik için alanları ayarlamak, tabloların yapısını, metin özelliklerini, belge dillerini tanımlamak için bir dizi araç ve seçenek sağlar.

Videoyu izleyin

PDF'leri aranabilir hale getirin

PDF'den PDF'ye dönüştürme, tüm PDF'lerinizi aranabilir ve arşivleme için uygun şekilde hazırlamanıza olanak tanır.

 

Taranan PDF'leri dijitalleştirin

İçerdiği bilgileri bulmak için, herhangi bir taranmış veya diğer görüntü tabanlı PDF’yi, istediğiniz zaman saniyeler içinde %100 aranabilir bir belgeye dönüştürün.

Videoyu izleyin

Yeni

PDF’leri dijital arşivleme için hazırlayın

PDF'lerinizi gerekli uyumluluk düzeyinde (PDF/A-1'den PDF/A-3'e) endüstri standardı PDF/A'ya dönüştürerek uzun süreli arşivlemeye uygun olduğundan emin olun.

Videoyu izleyin

Belge görüntülerinden ve kağıttan PDF'ler oluşturun

Etkili ve güvenli işbirliği, arama, güvenilir arşivleme ve erişilebilirlik için taramalardan, belge görüntülerinden, taranan PDF'lerden veya kağıt belgelerden aranabilir, endüstri standardı PDF'ler oluşturun. Güvenlik risklerini azaltmak için oluşturulan PDF'leri koruyun.

 

Yeni

Endüstri standardı PDF'lere dönüştürün

Endüstri standardı ISO spesifikasyonlarıyla uyumlu PDF'ler oluşturun. Desteklenen PDF türleri yelpazesi, uzun süreli arşivleme için PDF/A ve ekran okuyucular gibi yardımcı yazılımlar kullanılırken bilgilerin erişilebilir olmasını sağlamak için PDF/UA'yı içerir.

Videoyu izleyin   Videoyu izleyin

Şifre koruması uygulayın

Belgenin açılmasını denetlemek veya içeriğiyle ilgili yazdırma, düzenleme veya bilgi çıkarma gibi eylemleri kısıtlamak için oluşturulan PDF'lerin içeriğine erişimi parolalarla yönetin.

Videoyu izleyin

Gerçek Mac benzeri kullanıcı deneyimi

 

Yeni

Yeni arayüz

Apple ekosistemlerinin talep ettiği yüksek standartları karşılamak üzere tamamen yeniden tasarlanan FineReader PDF for Mac®, belgelerle çalışmanızı kolaylaştırmak için en yeni MacOS özelliklerini destekleyen tamamen yeni, modern bir kullanıcı arabirimi sunar. Sorunsuz kullanıcı deneyimi bir gerçektir.

Yeni

Karanlık Mod desteği

Açık ve koyu temalar için sistem tercihlerinizi takip etmek için FineReader PDF için Koyu Görünüm'ü seçin.

iPhone® ile belgeleri yakalayın

Devamlılık Kamerasını kullanarak iPhone® veya iPad®'inizle belgeleri yakalayın veya cihazla daha önce çekilmiş belge görüntülerini kolayca içe aktarın.

 

Yeni

Fotoğraflanmış belgeyi aranabilir PDF’lere dönüştürün

Mobil cihazınızdaki, üzerinde işlem yapılamayan, yönetilmesi zor belge fotoğraflarını, saniyeler içinde bulup kopyalayabileceğiniz, aranabilir PDF'lere dönüştürün.

Yeni

Tarayıcı olmadan kağıt belgelerden yeniden kullanım

Kağıt bir sözleşmenin, mektubun veya başka bir belgenin metnini, yeniden yazmadan dönüştürmek ve yeniden kullanmak için iPhone®’unuzla tarayın.

Videoyu izleyin

PDF’lerinizi görüntüleyin

PDF belgelerini okuyun, dönüştürmeden önce inceleyin ve PDF Görüntüleyici ile bilgileri yeniden kullanın.

 

Yeni

PDF'leri görüntüleyin ve gezinin

Belge sayfaları ve meta veriler arasında gezinin. Rahat okuma için bir görüntüleme modu seçin ve sayfaları gerektiği gibi çevirin.

Yeni

PDF'lerdeki bilgileri yeniden kullanın ve paylaşın

Zahmetsizce yeniden kullanmak için doğrudan PDF'lerden metin kopyalayıp yapıştırın ve PDF belgelerinizi yazdırın.

Gelişmiş format ve dil desteği

FineReader PDF for Mac®, belgeleri 198’e kadar dilde işleyebilir ve çeşitli türdeki görüntü dosyaları ve PDF'lerle çalışır.

 

Geliştirildi

Birden çok dilde yazılmış belgeleri dönüştürün

İngilizce terminoloji içeren bir Almanca belge, iki dilli anlaşmalar gibi birden çok dilde yazılmış belgeleri doğru bir şekilde dönüştürün.

Yeni

Gothic (Fractur) fontunu kullanan metinleri dijitalleştirin

1800 ile 1920 arasında Gotik (Fractur) fontu kullanılarak bastırılan Avrupa belgelerinin taramalarını, PDF, Word, RTF gibi aranabilir ve düzenlenebilir hale getirin.

Geliştirildi

PDF'leri, taramaları, görüntüleri ve kağıtları dönüştürür

Ne tür bir belgeye sahip olursanız olun, ister herhangi bir tür PDF, basılı bir kağıt belge, isterse dijital fotoğrafı veya FineReader PDF ile taranmış olsun, içeriğinin kilidini hızlı ve güvenilir bir şekilde açabilirsiniz.

 

İş genelinde belge üretkenliği için

 

FineReader PDF for Mac® ile dijital çalışma ortamının taleplerini karşılayın

 

Tüm işletme genelinde belge dönüştürme görevlerini optimize edin

FineReader PDF for Mac®, bilgi çalışanlarını, dijital belge iş akışlarında ustalaşmaları için doğru araçlarla donatır. Toplu lisanslama için uygun maliyetli bir çözüm sunan FineReader PDF for Mac®, küçük ve orta ölçekli işletmeler, büyük şirketler ve kamu ve eğitim kurumları için uygundur.

 

Akıllı PDF üretkenliği

Farklı türde PDF’ler, kağıt belgeler ve görüntülerle çalışırken çeşitli görevleri optimize etmek için çalışanları AI tabanlı OCR teknolojisiyle güçlendirin.

Uygun maliyetli fiyatlandırma

Yalnızca beş lisanstan başlayarak aşamalı toplu indirimlerden yararlanarak, etkiyi kuruluşunuz genelinde en üst düzeye çıkarın.

Herkes için doğru araç

Kuruluşunuzun belge üretkenliğini artırın. Her masaüstüne kolayca yüklenen basit ve anlaşılır kullanıcı arabiriminden yararlanın ve anında sonuçların keyfini çıkarın.

Kurumlar için lisanslama

ABBYY FineReader PDF for Mac®, küçük ve orta ölçekli işletmeler, büyük şirketler, kamu kuruluşları ve eğitim kurumları gibi her büyüklükteki kuruluş için uygun kademeli toplu indirimlerle, doğrudan lisanslama sunar.

 

 
  Per seat
min. 5 lisans
Lisans türü İş istasyonlarında yerel kullanım için lisans
Kurulum Yerel kurulum, tek anahtar
Lisans türü İş istasyonu başına lisanslı
Kullanıcı sayısı Satın alınan lisans sayısına eşit kullanıcı sayısı
Geçerlilik durumu FineReader PDF for Mac®

 

Daha fazla öğrenmek mi istiyorsunuz? Abonelik planları da dahil olmak üzere kuruluşunuz için en uygun planı seçme konusunda yardım için bizimle iletişime geçin.

 

Satış Ekibimizle Görüşün

FineReader PDF ile iş verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın

 

Genel Finans Müdürlüğü (GFŘ), ABBYY FineReader ile operasyonel verimliliği artırıyor

Çek Genel Mali Müdürlüğü, yakalama teknolojisi ile aylık binlerce adam-saat tasarruf sağlayarak operasyonel verimliliği artırıyor

Daha fazlası >

Krigsman Partners, ABBYY ile belge işlemeyi hızlandırıyor

Melbourne merkezli Krigsman Partners, otomatik belge işleme çözümünü kullanarak iş akışı süreci başına çalışan ücretlerinde 1000$ tasarruf sağlıyor

Daha fazlası >

Balfour Beatty Rail, ABBYY FineReader ile Önemli İş Süreçlerini Takip Ediyor

Balfour Beatty Rail, PDF'lerin doğru ve hızlı bir şekilde Excel'e dönüştürülmesiyle önemli iş süreçlerinin yolunda gitmesini sağlıyor

Daha fazlası >

*Örnek olaylarda açıklanan işlevsellik, ürün sürümüne ve işletim sistemine göre farklılık gösterebilir.

FineReader PDF for Mac® Business deneme sürümünü şimdi başlatın

Özellikleri tüm kuruluş genelinde birden çok iş istasyonunda test edin.

 

  Kurumsal deneme sürümü
Bireysel deneme sürümü
Cihaz sayısı 5 1
Deneme süresi 30 gün 7 gün
Dönüşüm limiti Toplam 500 sayfa 100 sayfa

 

Kurumsal deneme sürümünü edinin

 

 

FineReader PDF for Mac®'e yükseltmelisiniz?

 • Yepyeni kullanıcı arayüzü ve desteklenen Karanlık Mod ile sorunsuz, gerçek Mac® kullanıcı deneyimi.
 • Daha hızlı, daha akıllı ve daha iyi çalışın: En son teknolojileri temel alan, macOS® için lider OCR uygulamasının tamamen yeni bir sürümü.
 • iPhone®'unuzla entegre: Devamlılık Kamerası ile belgeleri yakalayın veya daha önce çekilmiş belge görüntülerini içe aktarın.
 • Dahili PDF Görüntüleyici: Dönüştürmeden önce PDF'lerinizi rahatça inceleyin.
 • Endüstri standardı PDF/A ve PDF/UA'ya dönüştürme: Uzun süreli arşivleme ve erişilebilirlik sağlayın.
 • En yeni macOS® sürümleriyle güvenilir çalışma ve uyumluluk: macOS® Big Sur destekleniyor.

 

ABBYY
FineReader Pro for Mac®
ABBYY
FineReader
PDF for Mac®
Kullanıcı deneyimi ve genel üretkenlik FR Pro FR PDF
Tamamen yeni, tamamen yeniden tasarlanmış arayüz   + YENİ
Karanlık Mod desteği   + YENİ
Süreklilik Kamerası aracılığıyla iPhone® veya iPad®'inizden belge görüntülerini içe aktarın   + YENİ
Başlangıç penceresindeki en popüler görevler için hızlı görev kısayolları + + GELİŞTİRİLDİ
PDF, kağıt belgeler ve belge görüntüleri dönüştürme FR Pro FR PDF
PDF'lerin, kağıt belgelerin ve belge görüntülerinin düzenlenebilir ve aranabilir biçimlere dönüştürülmesi + + GELİŞTİRİLDİ
Düzenlenebilir biçimlere hızlı dönüştürme + + GELİŞTİRİLDİ
Aranabilir PDF’ye hızlı dönüştürme + + GELİŞTİRİLDİ
Dönüştürmeden önce otomatik görüntü ön işleme + + GELİŞTİRİLDİ
E-kitap formatlarına dönüştürme + +
PDF'ye dönüştürme FR Pro FR PDF
Dosyaları PDF/A’a dönüştürün   + GELİŞTİRİLDİ
Dosyaları PDF/UA’ya dönüştürün   + YENİ
MRC (Karışık Raster İçerik) teknolojisini kullanarak PDF boyutunu küçültün   + GELİŞTİRİLDİ
Oluşturulan PDF’leri şifrelerle koruyun + +
Oluşturulan PDF'lere etiketler ekleyin ve fontları gömün + + GELİŞTİRİLDİ
Yalnızca görüntü içeren ve aranabilir PDF'ye dönüştürün + +
Belge dijitalleştirme ve gelişmiş OCR özellikleri FR Pro FR PDF
Herhangi bir dosyadan, tarayıcılardan ve mobil cihazdan bir OCR projesine sayfa ekleyin + + GELİŞTİRİLDİ
Gelişmiş belge dönüştürme için alan düzenleme araçları + +
Alan sıralaması düzenleme + Gelecek sürümlerde
Bir belgenin sayfa tasarımının korunması ve öğelerinin biçimlendirilmesi + + GELİŞTİRİLDİ
Belgeyi dışa aktarmadan bir alandaki metni panoya kopyalayın + + GELİŞTİRİLDİ
Birden çok belgenin işlenmesi ve görev otomasyonu için otomatikleştirici desteği + Gelecek sürümlerde
Belge görüntülerinin elle olarak düzeltilmesi için görüntü ön işleme araçları (Görüntü Düzenleyici) + Gelecek sürümlerdeİ
OCR teknolojisi FR Pro FR PDF
Çok dilli belgelerin dönüştürülmesi 189 dil 198 dil GELİŞTİRİLDİ
Gothic (Fractur) OCR desteği 7 dil
YENİ
En yeni ve etkili OCR teknolojisi   + YENİ
PDF’leri açın ve görüntüleyin FR Pro FR PDF
PDF belgelerini görüntüleyin: sayfaları yakınlaştırın, döndürün ve sayfalar arasında gezinin; belge özelliklerini gözden geçirin   + YENİ
PDF’lerden metin kopyalayın   + YENİ
PDF belgelerini yazdırın   + YENİ

 

Sistem gereksinimi

İşletim sistemi
 • macOS® 10.15 Catalina ve sonrası
Donanım
 • Intel® veya Apple M1 işlemcili bir Mac® bilgisayar
 • Sabit disk alanı: Tipik program kurulumu için 3 Gb
 • 4 Gb RAM
 • Klavye, fare veya diğer işaretleyici aygıt
Diğer aygıtlar
 • Klavye, fare veya diğer işaretleyici aygıt
 • Resim yakalama uygulamasını (ICA), kamerayı veya akıllı telefonu destekleyen bir tarayıcı veya MFP

 

Arayüz dilleri

Almanca

Çince basitleştirilmiş

Fransızca

İngilizce

İtalyanca

Rusça

 

Desteklenen dosya formatları

İçe alınan dosya formatları
 • PDF, PDF/A ve PDF/UA dahil
 • Resim formatları: TIFF, JPEG, JPEG 2000, PNG, BMP, GIF
Belge kaydetme formatları
 • PDF/A (1a, 1b, 2a, 2b, 2u, 3a, 3b, 3u), PDF/UA dahil PDF
 • Resim formatları: TIFF, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, BMP
 • Düzenlenebilir formatlar: DOC(X), XLS(X), PPTX, HTML, RTF, TXT, CSV, ODT
 • E-kitap formatları: EPUB®, FB2

 

 

Tanıma dilleri

ABBYY FineReader PDF for Mac®, tüm kombinasyonlarda tanıma için 198 dili destekler. 53 dil sözlük desteği içerir (× ile işaretlenenler):

DOĞAL DİLLER

Abazaca

Adige

Afrikaanca

Agul Dili

Almanca ×

Almanca (Lüksemburg)

Almanca (yeni yazım) ×

Altay Dili

Arapça (Suudi Arabistan) ×

Arnavutça

Avarca

Aymara Dili

Azerice (Kril)

Azerice (Latin) ×

Baskça

Başkurtça ×

Belarusça

Bemba Dili

Blackfoot Dili

Bretonca

Bugotu Dili

Bulgarca ×

Buryatça

Cebuano Dili

Chamorro Dili

Crow Dili

Çeçence

Çekçe ×

Çince Basitleştirilmiş

Çince Geleneksel

Çukçi Dili

Çuvaşça

Dakota

Danimarkaca ×

Dargwa Dili

Dungan Dili

Endonezyaca ×

Ermenice (Batı) ×

Ermenice (Doğu) ×

Ermenice (Grabar) ×

Eski İbranice

Eskimo (Kril)

Eskimo (Latin)

Estonyaca

Even Dili

Evenki Dili

Faroece

Fiji Dili

Fince ×

Flemenkçe (Belçika) ×

Fransızca ×

Frisya Dili

Friulya Dili

Gagavuzca

Galce

Galiçya Dili

Ganda Dili

Guarani Dili

Hani Dili

Hausa Dili

Hawai Dili

Hırvatça ×

Hollandaca ×

İbranice ×

İngilizce ×

İnguşça

İrlandaca

İskoçça

İspanyolca ×

İsveçce ×

İtalyanca ×

İzlandaca

Japonca ×

Jingpo Dili

Kabardiyan Dili

Kakas Dili

Kalmik Dili

Karaçay-Balkar Dili

Karakalpak Dili

Kaşubiyen

Katalanca ×

Kawa Dili

Kazakça

Keçua (Bolivya)

Khanti Dili

Kırgızca

Kırım Tatarcası

Kikuyu Dili

Kongo Dili

Korece ×

Korece (Hangul) ×

Korsikaca

Koryak Dili

Kpelle Dili

Kumuk Dili

Kürtçe

Lakça

Latince ×

Letonca

Lezgi Dili

Litvanyaca ×

Luba Dili

Macarca ×

Makedonca

Malagasi Dili

Malezyaca

Malinke Dili

Maltaca

Mansi Dili

Maori Dili

Mari Dili

Maya Dili

Miao Dili

Minangkabau Dili

Moğolca

Mohawk Dili

Mordvin Dili

Nahuatl Dili

Nenets Dili

Nivkh Dili

Nogayca

Norveçce (Bokmal) ×

Norveçce (Nynorsk) ×

Nyanja Dili

Ojibway Dili

Oksitanca

Osetya Dili

Özbekçe (Kril)

Özbekçe (Latin)

Papiamento Dili

Polonyaca ×

Portekizce ×

Portekizce (Brezilya) ×

Rhaeto-Romantizm

Roman Dili

Romence ×

Romence (Moldova)

Ruanda Dili

Rundi Dili

Rusça ×

Rusça (Eski Yazım) ×

Rusça aksanlı ×

Sami Dili (Lappish)

Samoaca

Selkup Dili

Shona Dili

Sırpça (Kril)

Sırpça (Latin)

Slovakça ×

Slovenyaca ×

Somalice

Sorb Dili

Sotho Dili

Sunda Dili

Swahili

Swazi Dili

Tabasaranca

Tagalogça

Tahitice

Tajikçe

Tatarca ×

Tay Dili ×

Tok Pisin Dili

Tongan Dili

Tswana Dili

Tun Dili

Tuvinian Dili

Türkçe ×

Türkmence (Kril)

Türkmence (Latin)

Udmurt Dili

Ukraynaca ×

Uygurca (Kril)

Uygurca (Latin)

Vietnamca ×

Wolof Dili

Xhosa Dili

Yakutça

Yunanca ×

Zapotek Dili

Zulu

 

ESKİ AVRUPA DİLLERİ VE GOTİK FONTLAR

Eski İngilizce ×

Eski Fransızca ×

Eski Almanca ×

Eski İtalyanca ×

Eski İspanyolca ×

Letonca Gotik

 

 

YAPAY DİLLER

Esperanto

Ido Dili

Interlingua

Oksidental Dili

FORMAL DİLLER

Basic

C/C++

COBOL

İngilizce Fonotik Transkripsiyonları

Rakamlar

Fortran

Java

Pascal

Basit matematiksel formüller

Basit kimyasal formüller

Belgeler