SATIN AL

Corel Photo Video Editor Bundle Ultimate

PaintShop Pro 2022 Ultimate ve VideoStudio Ultimate 2021

Fotoğraf düzenleme gücü ve eğlenceli film yapımı dinamik ikilisi.

30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

Nihai fotoğraf ve video düzenleyici

PaintShop® Pro 2022 Ultimate ve VideoStudio® Ultimate 2021 ile etkileyici fotoğraflar, videolar ve eğlenceli tasarım projeleri oluşturun ve düzenleyin.

 

Fotoğraf ve video düzenleme yazılımıyla anılarınızı ölümsüzleştirin

 

Katmanlar, metinler, gradyanlar ve daha pek çoğuyla, PaintShop Pro Ultimate’de fotoğraf ve tasarım projeleri oluşturun. VideoStudio Ultimate kullanarak resimlerinize animasyon uygulayın veya özelleştirilebilir efektler, bindirmeler, geçişler, başlıklar ve sesle video altlıklarınızı düzenleyin. Birlikte, fotoğrafçılar, kameramanlar veya aradaki herkes için üstün bir kullanıcı deneyimi sunar.

 

Denemek için nedenler

 

 1. Fotoğrafları profesyoneller gibi düzenleyin

  Resimlerinizi kapsamlı, progresif araçlarla düzenleyin, rötuşlayın ve geliştirin. Güçlü, katman temelli düzenleme olanaklarının keyfini çıkarın.

 2. Dakikalar içinde filmler oluşturun

  Film şeridinden zaman çizelgesine kadar kullanıcıların yeteneklerini geliştirmelerine ve etkileyici videolar oluşturmalarına yardımcı olan VideoStudio Pro, eğlenceli ve esnektir.

 3. Yaratıcı olmanın sınırsız yolları

  PaintShop Pro, yeni renk paletleri, fırçalar, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri gibi yaratıcı araçlarla doludur. VideoStudio Pro, sonsuz yaratıcılık için yüzlerce filtre ve efekt sunar.

 4. Öğrenmesi ve kullanması kolay

  İster fotoğraf ve video düzenleme konusunda yeni, isterse bir multimedya gurusu olun, Photo Video Bundle tüm beceri düzeylerinin ihtiyaçlarını karşılar. Sizi başarıya hazırlayacak bir dizi yararlı öğretici bulun.

 5. Uygun fiyatlı ve aboneliksiz

  Tüm fotoğraf ve video düzenleme gereksinimleriniz için, abonelik gerektirmeyen eksiksiz bir çözüm seçerek maliyetinizi düşürün. Corel Photo Video Bundle paketini satın alarak, bir kere satın alırsınız ve lisansınız hep sizde kalır.

 

 

Photo Video Bundle Ultimate Yenilikleri

YENİ PaintShop Pro 2022 Ultimate

 

Özlediğiniz tüm renk ve parlaklığı elde edin!

Yaratıcı yeteneklerinizi bonus premium yazılım paketi ile genişletin. Tümü özel ihtiyaçlarınız düşünülerek bir araya getirilen Ultimate öğeleri arasında Highlight Reel, MultiCam Capture Lite, Painter®, Essentials™ 8, Sea-to-Sky™ Workspace, PhotoMirage™ Express, Corel® AfterShot™ 3 ve Corel Creative Collection bulunur. Baştan sona olumlu bir deneyim, resimleriniz kadar benzersiz sonuçlar üretebilirsiniz.

Her şovu durduran görüntünün arkasında gerçek zeka vardır.

PaintShop Pro, tek tıklamayla düzeltmelerden gelişmiş fotoğraf düzenlemeye kadar, yeni AI destekli özelliklerle her şeyin daha hızlı olmasını sağlar. Bir görüntüdeki sahneyi otomatik olarak değiştirmek için yeni AI Background Replacement’ı, portrelerinizi geliştirmek ve yumuşak bir şekilde bulanıklaştırılmış bir arka plan eklemek için yeni AI Portrait Mode’u kullanın ve AI Style Transfer’daki yeni Renk Eşleştirme ve Pürüzsüz Görüntü yetenekleriyle yaratıcı olun.

Gerçek. Akıllı. Yaratıcı.

Yeni Frame aracıyla daha verimli çalışın ve harika dijital sayfalar ve tasarımlar oluşturun. Popüler yeni dosya desteğinin keyfini çıkarın ve gelişmiş Hoş Geldiniz ekranında çalışma alanı seçenekleriniz hakkında bilgi edinin.

 

YENİ Corel VideoStudio Ultimate 2021

 

Yüz izleme AR Çıkartmaları

Duyguları geliştirmek ve videolarınıza eğlenceli anlar eklemek için yeni AR Çıkartmalarıyla bir sonraki projenize anında eğlence ve yetenek katın. Bu yüz izleme çıkartmaları, tepkileri vurgulamanın ve oyun videolarına, etkinlik videolarına ve eğitimlere kişilik katmanın mükemmel bir yoludur!

Anında Proje Şablonları

Popüler video stillerini dakikalar içinde yeniden oluşturarak zamandan ve enerjiden tasarruf edin! Yeni Hızlı Şablonlar ile trend olan viral klipler oluşturun, dikkat çekici sosyal medya gönderilerini kolayca düzenleyin, kendinizi klonlayın, portre videosunu manzaraya dönüştürün, pazarlama promosyon şablonlarını çoğaltın ve daha fazlasını yapın. Kullanıma hazır şablonları ve efektleri benzersiz özelleştirmelerinizle birleştirerek, yaratıcılığınızın kilidini açın ve inanılmaz sonuçlar elde edin!

Daha fazla özel efekt

NewBlueFX'ten optimize edilmiş efekt paketleri ve proDAD'dan 100'den fazla yeni VitaScene efektiyle olağanüstü yaratıcı dönüşümler elde edin. Gelişmiş proDAD Mercalli video sabitleme aracıyla, elde tutulan titrek çekimlerde gerçek zamanlı düzeltmeleri her zamankinden daha hızlı ve verimli bir şekilde yapın. Endüstri liderlerinden genişletilmiş özel efekt koleksiyonuyla temel düzenlemenin ötesine geçin!

 

 

 

Gerçek. Akıllı. Yaratıcı.

PaintShop Pro’nun yenilikçi araç ve özellikleriyle tam olarak istediğiniz sonuçları elde edin.

Güçlü fotoğrafçılık araçları ve özellikleri

Her çekimi en iyi çekim yapmak için çok yönlü profesyonel görüntü düzenleme araçlarına güvenin.

Temel araçlar

Kompozisyon kılavuzları, Altın Oran ve Üçte Bir Kuralı kullanarak odağı değiştirmek için fotoğrafınızın bazı bölümlerini kolayca kırpın. Birkaç hazır ayardan birini kullanarak veya piksel, yüzde veya baskı boyutuna göre yeniden boyutlandırın. Soluk fotoğraflarda kontrast ve rengi geliştirmek için Çizik Giderici (Scratch Remover) ve Soldurma Düzeltme (Fade Correction) araçlarıyla eski fotoğrafları geri getirin ve onarın.

Ayarlama araçları

Parlaklık ve Kontrast, Dolgu Işığı ve Netlik, Soldurma Düzeltme, Beyaz Dengesi, Ton ve Doygunluk, Gürültü Giderme, Canlılık, Keskinleştirme, renk düzeltme, ton seviyeleri ve eğrileri gibi çok çeşitli güçlü ayarlama araçlarını kullanarak fotoğraflarınızı değiştirin.

Seçim ve Düzeltme araçları

Seçmek istediğiniz alanı çeşitli Seçim araçlarıyla izole edin ve seçiminizi Refine Fırçası ile geliştirin. Lens Correction araçlarıyla fotoğraflarınızdaki bozulmaları, vinyet ve renk sapmalarını otomatik olarak düzeltin; çarpık bir ufku düzeltmek için Straighten aracını veya bir fotoğrafın farklı bir açıdan çekilmiş gibi görünmesini sağlamak için Perspective Correction aracını kullanın.

RAW, HDR ve 360° kamera desteği

PaintShop Pro’nun RAW Lab penceresinde RAW dosyalarınızdaki meta verileri yönetin, kaydedin ve patlayan parlak noktaları kurtarma veya gölgeleri ayarlama gibi sorunlu alanları düzeltin. Çarpıcı bir HDR fotoğraf oluşturmak için, aynı sahnenin birkaç fotoğrafını farklı pozlamalarla birleştirin. 360° kamera ile çekilmiş fotoğrafları fotoğrafı döndürerek düzelterek veya düz görünmesini sağlayarak düzenleyin. Bir tripodu çıkarıp otomatik olarak değiştirin veya ilginç bir “gezegen benzeri” etki yaratın.

Zaman kazandıran araçlar

Komut Dosyaları ile tekrarı azaltın ve karmaşık fotoğraf düzenleme işlemlerini hızlandırın. İstediğiniz zaman herhangi bir fotoğrafa uygulamak için bir dizi düzenlemeyi komut dosyası olarak kaydedin. Filigran, resim çerçevesi eklemek veya basitçe yeniden boyutlandırmak gibi toplu işlemlerle birden çok fotoğraftaki düzenlemeleri aynı anda uygulayın.

Etkili grafik tasarım özellikleri

PaintShop Pro, yaratıcı insanlar için yaratıcı araçlarla dolu.

 

Katmanlar ve maskeler

Katmanlar ve maskeler, gelişmiş görüntü düzenleme, kompozisyon ve grafik tasarımı için önemlidir. Fotoğraf kompozisyonları oluşturmak için resimleri düzenlerken, kolaylıkla çok sayıda katman oluşturarak orijinal resmi koruyun. Bir katmanın parçalarını gizlemek veya göstermek için maskeler oluşturun, katmanlar arasında gezinin ve hassaslıkla özel efektler oluşturun.

Metin araçları

Bir mem veya resim açıklaması gibi ilginç projeler oluşturmak için resimlere metin ekleyin. Tam bir tipografi araç setiyle yazı tipi, büyüklüğü, stil, hizalama, yönlendirme ve karakter aralığını ayarlayın.

Çizim, boyama ve dolgu araçları

Yeni yerleşik fırçalarla boyayın veya dijital tasarımlarınızı hayata geçirmek için Adobe Photoshop fırçalarını içe alın. Vektör çizim araçlarıyla çizin ve tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri kullanın.

Şablonlar ve Yaratıcı İçerik

Kolajlar, tebrik kartları, sosyal medya görüntüleri, web banner’ları, broşürler, kartvizitler ve daha fazlasını oluşturmak için çok çeşitli bütünleşik şablonlara erişin.

 

Akıllı çözümler

Fotoğraflarınızı anında iyileştirmek için yapay zeka ve makine öğrenimiyle desteklenen yeni araçları keşfedin.

Yapay zeka gücüne sahip araçlar

PaintShop Pro'da tasarlanan yeni teknoloji sayesinde karmaşık ve zaman alan düzenlemeler çok daha kolay hale geldi. AI Upsampling ile bir görüntüyü istenmeyen bozulmalar olmadan büyütün, AI Artifact Removal veya AI Denoise kullanarak fotoğraflarınızdaki artefaktları ve parazitleri tek tıklamayla kaldırın ve AI Style Transfer kullanarak fotoğraflarınızı sanatsal efektlerle stilize edin.

İçeriğe duyarlı araçlar

Object Remover ile kusurları, nesneleri ve dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırın veya boş alanları otomatik olarak doldurmak için SmartClone, Magic Move ve Magic Fill gibi içeriğe duyarlı düzenleme araçlarını deneyin. Kırmızı göz, lekeler ve istenmeyen çizgileri ortadan kaldırın veya Makeover ve rötuş araçlarıyla kırışıklıkları yumuşatın, dişleri beyazlatın ve cilt tonlarını bile değiştirin.

Tek tıklama düzeltmeleri ve anlık efektler

One Step Photo Fix fonksiyonunun renk ve keskinleştirme düzeltmelerini otomatik olarak uygulamasına izin verin veya mükemmel bir fotoğraf için ince ayarları Smart Photo Fix özelliğiyle yapın. Görüntülere gölge ve kenarlıklar eklemek, fotoğrafları bir eskiz veya tabloya dönüştürmek için hazır filtre setleri, 3D, sanatsal, aydınlatma ve yansıma dahil yüzlerce efekte göz atın.

Keşfedilecek daha fazla araç ve özellik

PaintShop Pro, hemen hemen her şeyi kolaylıkla oluşturmanız için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

 

Öğrenme ve destek

Fotoğraf düzenleme deneyiminizi geliştirmek için kapsamlı bir ürün bilgileri, ipuçları, püf noktaları, destek ve kısayollar listesine göz atın.

 

Öğrenme materyalleri

Welcome sekmesinde yararlı video kitaplığından seçim yapın veya daha fazla yardım almak için PaintShop Pro’nun öğrenme sayfasını ziyaret edin. PaintShop Pro’nun ödüllü Learning Center penceresindeki ek ipuçları ve püf noktalarına erişin.

En son ekran kalemi ve grafik desteği

En yeni ana akım ve WinTab uyumlu grafik tabletlerinin yanı sıra Windows Ink desteğiyle, çizim, boyama, ayarlamalar veya efektler uygularken daha fazla kontrol için bir kalem kullanabilirsiniz.

Kusursuz içerik ve eklenti geçişi

Kesintisiz bir yükseltme deneyimi için içeriğinizi önceki sürümlerden kolayca taşır. Önceden yüklediğiniz eklentiler, komut dosyaları, fırça ipuçları, renk paletleri, degradeler, desenler, dokular ve efektler.

Eklenti desteği

Adobe eklentileri veya fırçaları, Topaz Labs, DXO’nun Nik Collection’ı ve çok daha fazlasını içeren 64 bit üçüncü taraf eklentilerle PaintShop Pro'nun gücünü artırın. Platformlar arasında zahmetsizce çalışmak için PSD dosyalarını içe aktarın ve Photoshop’a aktarın.

Klavye kısayolları

Kullanışlı klavye kısayolları ile zaman kazanın.

 

 

 

VideoStudio'da neler olduğunu keşfedin

VideoStudio'nun çok çeşitli güçlü araçları ve özellikleriyle tam olarak istediğiniz sonuçları elde edin. Hemen hemen her şeyi kolaylıkla oluşturmanıza yardımcı olan özelliklerle dolu bir video düzenleyicinin keyfini çıkarın!

 

 

Harika görünen filmler oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey:

VideoStudio, video düzenlemeyi gerçekten eğlenceli hale getirmek için yeni başlayanlara yönelik araçlar, öğreticiler ve kullanıcı arayüzünün olağanüstü kombinasyonunu çığır açan yaratıcılıkla genişletti!

Önce temel

Videonuzu, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolaylıkla birleştiren temel araçlarla düzenleyebilmeniz, sonrasında cilalamanızı, göz alıcı ve ilgi çekici bir prodüksiyon olarak dışa aktarmanızı kolaylaştırıyor.

Sürükle bırak

Çekimlerinizi grafik öğeler, animasyonlu başlıklar ve geçişler ekleyerek pürüzsüz ve sofistike bir filme dönüştürün. Hatta başlıklarınızı gerçekçi el yazısına dönüştürün veya animasyonlu kalem efektleri uygulayın.

Düzeltin ve geliştirin

Renkleri geliştirin, tüm videonuzun renk şemasını hızla değiştirmek için renk derecelendirmesini kullanın, lens düzeltmesi uygulayın, Bulanık Hareket araçlarını keşfedin ve titrek görüntüleri sabitleyin — sonuçlarla kendinizi şaşırtın!

Efektler Uygulayın

Videonuzu daha etkileyici ve eğlenceli hale getirmek için eğlenceli efektler ve filtreler uygulayın, kaplamaları yaratıcı bir şekilde harmanlayın, dinamik ve 3D başlıklarla birlikte morf veya kesintisiz geçişler ekleyin.

Gelişmiş araçları keşfedin

Sinema düzeyinde efektler elde etmek için video maskelemeyi kullanın, çoklu perspektifleri ortaya çıkarmak için bölünmüş ekran ve çoklu kamera düzenlemesinden yararlanın, panoramik görüntüleri 360° video düzenleme ile iyileştirin, dinamik, hareket dolu bir sonuç için animasyon ve hız efektleri ekleyin ve çok daha fazlasını yapın.

Renkle yaratıcı olun

Renk Düzeltme

Sezgisel kontrollerle rengi düzeltin ve güçlendirin, sahneleri aydınlatın, vurgulu renkler ekleyin ve projelerinize parlaklık kazandırın. Otomatik ayar ayarlamaları dahil olmak üzere renkleri ton, doygunluk ve beyaz dengesi kontrolleriyle öne çıkarın. Projelerinizi kişiselleştirmek ve benzersiz olduklarını hissettirmek için renklerle oynayın.

SADECE ULTIMATE
Renk Geçişi

Sadece Ultimate sürümündeki eksiksiz renk geçişi araçlarıyla, tüm sahnelerin ruh halini ayarlayabilirsiniz. Çeşitli video içerikleri ve sezgisel kontrollerle renkleri kolayca değiştirin, değişikliklerinize ince ayar yapın. Manzaraları aydınlatın, vurgulu renkleri tanıtın ve her prodüksiyonda ambiyansı güçlendirin.

LUT Profilleri

LUT (arama tablosu) profilleri, gündüzü geceye dönüştürmeyi, ikonik filmlerin renk şemalarını yeniden oluşturmayı ve projelerinize anında gelişmiş sinematik renk efektleri uygulamanızı kolaylaştırır.

 

Animasyon araçları parmaklarınızın ucunda

 

Stop Motion Animasyon

Kameranızı takın ve kare kare stop motion animasyonunuzu yakalayın! Düzgün, kontrollü hareketler oluşturmayı kolaylaştıran otomatik yakalama ayarlarından, ızgara araçlarından ve ekran kılavuzlarından yararlanın.

Özel Hareket Yolları

Esnek kontrollerle, tanımlanmış bir yol üzerinde grafik, şekil, başlık ve kaplama hareketi oluşturun ve özelleştirin. Eğlenceli bir efekt oluşturmanın, vurgu eklemenin veya bir karakteri ekran boyunca taşımanın mükemmel bir yoludur.

Resim Oluşturucu

Painting Creator aracını kullanarak video kliplerinize eklemek için kendi animasyonlu çizimlerinizi oluşturun. Bu özellik, siz boyama yaparken fırça darbelerinizi kaydeder, böylece videolarınıza yüzler, harita rotaları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz!

 

Maske Oluşturucu

Video Maskeleme, temel düzeltmelerden Hollywood düzeyindeki geliştirmelere kadar her şey için tasarlanmış güçlü bir video düzenleme aracıdır. Hedeflenen özel efektler uygulayın, çekimdeki istenmeyen nesneleri kaldırın ve kliplerinizde özel pencerelerle yaratıcı olun. Video maskeleme, genel ekranları değiştirme, kendinizi klonlama ve gerçekten olağanüstü özel efektler elde etmek için görüntüleri üst üste yerleştirme gücü sağlar.

Birden fazla kameradan video yakalayın ve düzenleyin

Ekran Kaydı Yazılımı

MultiCam Capture Lite ile ekranınızı ve web kameranızı eşzamanlı olarak kaydederek ilgi çekici videolar oluşturun. Tek bir tıklamayla kolayca video ve ses kaydedin, bunları çoklu kamera düzenlemeyle birlikte sorunsuz bir şekilde düzenleyin.

SADECE ULTIMATE
6 açılı MultiCam Video Düzenleme

Kendinizi her açıdan ifade edin! Birden fazla kameradan gelen görüntüleri kolayca birleştirin, senkronize edin ve düzenleyin, videonuz oynatılırken göstermek istediğiniz açıyı seçin, resim içinde resim efektleri ekleyin ve zaman çizelgesinde daha fazla düzenleme yapın. VideoStudio Ultimate ile 6 açıyı (Pro’da sadece 4 açı) birleştirin.

 

 

Benzersizliğinizi tüm açılardan göstermek için 360° düzenleyici

 

 

360° Video düzenleme

Kırpmak, geliştirmek, başlık veya müzik eklemek ve 360° videonuzu zaman çizelgesinde düzenlemek için eksiksiz bir 360 derece video düzenleme araçları paketiyle tam bir daire çizin.

Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri

Kitlenize eğlenceli bir perspektif verin ve kolay kontrolleri kullanarak Tiny Planet veya Rabbit Hole efektleri (küresel panoramalar) ile 360° çekimlerinizi dönüştürün.

Formatları Dönüştürün

Tek veya çift balıkgözü görüntülerini dikdörtgen veya küresel panoramaya dönüştürün. Hatta izleme açısını kontrol edin ve TV’lerde ve standart video oynatıcılarda oynatmak için standart düz videoya dönüştürün.

360° Videoları Dışa Aktarın

Videonuzu VR kulaklığınızda, 360° oynatıcınızda görüntülemek için dışa aktarın veya kitlenizle kolayca paylaşmak için doğrudan YouTube’a veya Vimeo 360°’ye yükleyin!

 

 

SADECE ULTIMATE
Gelişmiş, popüler eklentilerle VideoStudio gücünü genişletin

Kanıtlanmış endüstri liderlerinin popüler uygulamalarına erişin ve VideoStudio Pro’nun fiyatından sadece birkaç dolar daha fazlasına yüzlerce dolarlık profesyonel kalitede özel efektler elde edin.

 

 

NewBlue Titler Pro 5

100’den fazla animasyonlu şablondan birini uygulayarak saniyeler içinde çarpıcı bir başlık oluşturun, sonra metni ve renkleri özelleştirin!

NewBlueFX Motion Effects

İzleyicilerinizin dikkatini çekmek için kamerayı makaslayın, döndürün, yakınlaştırın, lekeleyin, çalkalayın veya rüya/dalga efekti oluşturun.

NewBlue FX ColorFast

Orijinal videonuzun durumu ne olursa olsun istediğiniz rengi elde edersiniz. Tek bir basit iş akışında renk düzeltme ve renk geçişi araçlarını bulun.

GELİŞTİRİLDİ! proDAD Mercalli V4

Hareket ne kadar hızlı olursa olsun, videoyu sabitlemek ve el kameralarındaki sarsıntıyı gidermek için gerçek zamanlı düzeltmeler yapın. Kaydırmadan kaynaklanan titreme ve eğikliği temizleyin.

NewBlue Video Essentials V

Minimum çabayla kaliteli sonuçlar alın ve verimliliğinizi artırın. Seçici odak, arkaplan jeneratörü, seçici renk, renk düzenleyici pro ve daha fazlası gibi araçların keyfini çıkarın.

NewBlueFX Essentials IV

Günlük üretim problemlerini çözün ve yaratıcılığı arttırın. Gündüzü geceye döndürün, yansımalar oluşturun, cildi rötuşlayın, renkleri ve tonları geliştirin ve dahası...

NewBlueFX Video Essentials VII

Auto Pan, Gradient Fill Pro, Quick Pixelator, Picture-in-Picture, renk düzeltme araçları ve dahasıyla, videolarınıza yüksek kalitede efektler uygulayın.

proDAD RotoPen

Haritalara, fotoğraflarına ve diğerlerine animasyonlu kalem efektleri ekleyin, çizgiler ve grafiklerle A noktasından B noktasına yolculuğu çizin veya herhangi bir yola animasyonlu kalem efekti ekleyin.

proDAD Handscript Animation

Başlıklarınızı gerçekçi ekran üstüne el yazısına dönüştüren proDAD™’in animasyonlu elyazısı efektiyle, başlıklarınıza animasyon ekleyin veya öykünüzü anlatın.

GELİŞTİRİLDİ! proDAD Adorage

Videonuza geçiş veya diğerlerini uygulamak için 400’den fazla ilginç kaplama efekti arasından seçim yapın. ProDAD Adorage video efekt paketleri ile her durum için bir şeyler bulacaksınız.

GELİŞTİRİLDİ! proDAD Vitascene LE V4

Gerçekten göz kamaştıran, yayın kalitesinde geçişler, filtreler ve efektlerle, eski film efektleri, ışınlar, parıltılar ve diğer özellikler ekleyerek videonuza stil katın.

 

 

Öğrenme ve destek

 

Video eğiticiler

Yeni öğrenme içeriği ve öğreticilerle VideoStudio'dan en iyi şekilde yararlanın. VideoStudio YouTube kanalına abone olun ve en son içeriklerden haberdar olmak için bizi Facebook'ta takip edin! Ek olarak StudioBacklot.tv için ücretsiz 10 gün erişimin keyfini çıkarın. VideoStudio 2021 için yeni içerikleri kapsar.

Yazılı eğiticiler

Video düzenleme endüstrisi bilginizi, yaygın video düzenleme teknikleri hakkında ayrıntılı kılavuzlarla genişletin. Aşağıdakiler dahil en popüler konularımızdan bazılarına göz atın: Stop Motion Animasyon, Yeşil Ekran ve 360 Video Düzenleme.

Kullanım kılavuzu

Arama seçenekleri, kullanıcı kılavuzuna göz atmanın en hızlı ve en kolay yolunu sunar. Özellikler hakkında nasıl yapılır bilgilerine erişin, video düzenleme temel bilgilerini öğrenin, gelişmiş teknikleri keşfedin ve çok daha fazlası...

 

 

Ana Uygulamalar

 • Corel PaintShop® Pro 2022 Ultimate
 • Corel VideoStudio® Ultimate 2021

PaintShop Pro Ultimate İçeriği

 • Discovery Center sitesinde eğitim videoları kütüphanesi
 • Online Kullanıcı Kılavuzu
 • Online Yardım
 • Bonus yazılımlar içeriyor:
  • Sea-to-Sky™ Çalışma alanı - Sualtı ve dron fotoğrafçılığını düzenlemek için yeni çalışma alanı
  • Painter® Essentials 7 - Fotoğraf boyama
  • PhotoMirage™ Express - Fotoğraf animasyonu
  • AfterShot 3 - RAW fotoğraf düzenleme

VideoStudio Ultimate İçeriği

 • Şablon, başlık, yazıtipi paketleri ve müzik parçaları kütüphaneleri
 • Eğitim videosu kütüphanesi
 • Online Kullanıcı Kılavuzu
 • Online Yardım
 • Bonus yazılımlar içeriyor:
  • Corel FastFlick™ video slayt gösterisi oluşturucu
  • Corel MyDVD™ disk kaydetme
  • Corel MultiCam Capture Lite - video yakalama ve ekran kaydedici

Bonus yazılımlar içeriyor:

 • Highlight Reel - akıllı film oluşturucu
 • MultiCam Capture™ Lite - video yakalama ve ekran kayıtçısı
 • Painter® Essentials 8 - Fotoğraf boyama
 • Sea-to-Sky™ Çalışma alanı - Sualtı ve dron fotoğrafçılığını düzenlemek için yeni çalışma alanı
 • PhotoMirage™ Express - Fotoğraf animasyonu
 • Corel® AfterShot™ 3 - RAW fotoğraf düzenleme
 

 

PaintShop Pro 2022 Ultimate

Sistem Gereksinimi

 • Windows 11, Windows 10 (en son servis paketiyle birlikte 1903 veya sonraki bir sürümü önerilir) (64-bit sürümü)*
 • Sanallaştırma için: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019
 • Intel® Celeron G serisi veya AMD® Phenom II ve sonrası (Yapay zeka özelliği desteği için Intel® i5 veya AMD® Ryzen serisi ve sonrası önerilir)
 • 4GB RAM (Yapay zeka özelliği desteği için 8 GB önerilir)
 • Sabit diskte 3GB boş alan (4GB önerilir)
 • 1366 x 768 görüntüleme çözünürlüğü (1920 x 1080 görüntüleme çözünürlüğü ve @100 DPI önerilir) Uygun çözünlüklükte görünüm sağlayan 250 DPI desteği
 • En son sürücüye sahip DirectX 10 veya üstü uyumlu video adaptörü (GPU hızlandırma için DirectX 12 uyumlu ayrı VGA kartı önerilir)
 • Internet Explorer 11 veya sonrası, en son servis dosyalarıyla
 • Çevrimiçi özellikler ve eğitim videoları için İnternet bağlantısı gerekir

Açılabilen Formatlar

 • AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD**, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP image files), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG***
 • Aşağıdaki uzantılarda 800’den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (Tüm destek listesini inceleyin)

Kaydedilebilen Formatlar

 • BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2K, JPC, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush)
 • Adobe Photoshop Brush (.abr)
 • Jasc Brush (.jbr)

* Windows ‘un doğal 32-bit sürümü artık desteklenmiyor. 32-bit sürücülerin desteği için PaintShop Pro’un önceki sürümlerini kullanın.

** Sadece PSP 32-bit sürümünü destekliyor.

*** WPG (WordPerfect Vector) 64-bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.

VideoStudio Ultimate 2021

Sistem Gereksinimi

 • İşletim sistemi: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, sadece 64 bit
 • İşlemci: Standart videolar için Core i3 veya AMD A4 serileri HD ve UHD videolar için Intel Core i7 veya AMD Athlon A10
 • RAM: 4 GB veya daha fazla, HD ve UHD videolar için 8+ GB önerilir
 • Ekran Kartı: Minimum görüntüleme çözünürlüğü: Donanım ivmelendirmesi için 1024 x 768, minimum 512 MB VRAM veya daha fazlası önerilir
 • Ses Kartı: Windows uyumlu ses kartı
 • Sabit sürücü alanı: Tam yükleme için enaz 10 GB
 • Yükleme, kayıt ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor.

Açılabilen Formatlar

 • Video: AVCHD* (.M2T/.MTS), AVI, DV, DVR-MS, HDV*, HEVC** (H.265), M2TS, M4V, MKV, MOD*, MOV*** (H.264), MPEG-1/-2/-4, MXF, TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC, XAVC S, 3GP, Şifrelenmemiş DVD başlıkları
 • 360 video: equirectangular, single fisheye, dual fisheye
 • Ses: AAC, AC3*, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP2, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA
 • Resim: CLP, CUR, DCX, EPS, FAX, GIF, ICO, IFF, IMG, J2K, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, MSP, PBM, PCT, PCX, PGM, PIC, PNG, PPM, PSD, PSPImage, PXR, RAS, TGA, TIF/TIFF, UFO, WBM, WBMP, WMF, Camera RAW

Kaydedilebilen Formatlar

 • Video: AVC, AVI, DV, HDV, HEVC** (H.265), M2T, MOV***, MPEG-1/-2/-4, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP
 • Aygıt: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Android aygıtlar, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar, DV, HDV
 • Disk: DVD, AVCHD, SD Card, Blu-ray ($)
 • Web: YouTube, Vimeo
 • Ses: M4A, OGG, WAV, WMA
 • Resim: BMP, JPG

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici gerekiyor
 • Blu-Ray kaydı için ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor

Desteklenen Diller

 • İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Geleneksel Çince, Japonca

* AVCHD, HDV, DVD, Blu-ray, MOD ve AC3 sesli MPEG2, sadece Windows 8 ve10 sistemlerde destekleniyor

** HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı ve Microsoft HEVC video eklentisinin yüklü olmasını gerektiriyor

*** Cineform Alfa Kanalı videolar için içe alma ve kaydetme desteği

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir

 

İlgili Resimler

 • background