SATIN AL

COMSOL Server

Uygulama Geliştiricide derlenen uygulamaların çalıştırılması ve dağıtılması için özel olarak geliştirilen COMSOL Server sayesinde tüm organizasyonunuz ve ağınız içiniz simülasyon yeteneklerinizi paylaşabilirsiniz.

Tasarım ekibinize, üretim departmanınıza, test laboratuvarlarınıza ve müşterilerinize tüm dünya üzerinde erişim sağlayarak simülasyon uzmanlarınızın çözümlerini taşıyabilirsiniz. İnternet tarayıcılar üzerinden veya masaüstü uygulamalar ile iş arkadaşlarınız uygulamalarınızı koşturabilirken siz, tüm erişimleri ve donanım üzerindeki iş dağılımlarını tek arayüz üzerinden yönetebilirsiniz.

Uygulama geliştirici sektörde ilk olan bir yaklaşım ile tüm organizasyon içi tasarım, simülasyon ve üretim iş akışında devrim yaratmaktadır. Mühendislik ve bilimsel uzmanların çalışmalarını simülasyon ortamı olarak paylaşmalarına olanak vermektedir.

Özelleştirilmiş arayüzler sayesinde girdi ve çıktıların düzenlendiği ekranlar ile sadece ürün veya sürece özel parametrelerin indirgendiği hızlı kullanılabilir ara programlar oluşturulabilir. Bu sayede simülasyon ile ilgili altyapısı olmayan organizasyon içi teknik kişilerin de tasarım öğelerini çalışarak işlerini hızlı bir şekilde revize etme imkanı yakalanmaktadır.

COMSOL Server, COMSOL Multiphysics’in tüm yeteneklerini ve iç yapısını barındırmaktadır fakat hiçbir düzenlemeye izin vermez. Sadece geliştirilen uygulamaların koşturulmasını ve yönetilmesini sağlar. Platform olarak organizasyon içerisinde bilgisayar ağı üzerinden veya akademik birimler arasında dağıtımı gerçekleştirir. Bir tasarımın efektifliğini ve etkinliğini arttırmak için simülasyona birden çok kullanıcı dahil edilebilir.

Teorik bilgiyi ve simülasyonun gücünü bir araya getiren uzmanın süreç veya tasarımı optimizasyon ettiği bir platformda diğer kullanıcıların ilgili süreç veya tasarımda edindikleri tecrübelere göre yapacakları tekrarlanan simülasyonlar sayesinde fayda ulaştırılmaktadır. Birçok farklı uygulamayı birçok farklı fonksiyona ve operasyona yönelik yapılandırmanız COMSOL Server sayesinde mümkün olmaktadır.