SATIN AL

Mac/Windows için profesyonel grafik tasarım yazılımı

Windows veya MAC için profesyonel grafik tasarımı yazılımı

 

15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN (Win)

15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN (Mac)

-

Yaratıcılık üretkenlikle buluşuyor

CorelDRAW® Graphics Suite, nefes kesen vektörel illüstrasyon, sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve tipografi projelerini, büyük verimlilikle sunan, tam yüklü profesyonel tasarım araç takımınızdır. Bütçe dostu bir abonelik, özel yeni özelliklere ve içeriğe anında, garantili erişim, en yüksek performans ve en son teknoloji desteğiyle, inanılmaz bir değeri sürekli olarak sağlar.

 

Tomasz Mroziński

Tasarım

Windows veya Mac'te ve hareket halindeyken CorelDRAW.app ™ ile benzersiz illüstrasyonlar, tabelalar, logolar ve daha fazlasını üretin.

Ortak Çalışma

Çalışmanızı gözden geçirecek bir veya daha fazla kişinin geri bildirimlerini eşzamanlı olarak toplamak için CorelDRAW.app kullanarak müşteriler ve iş arkadaşlarınızla ortak çalışın.

Tamamlanmış

Her tür çıktıya yönelik üretken araçlar sayesinde daha kısa sürede olağanüstü sonuçlar elde edin.

Herhangi bir projeyi halletmek için ihtiyacınız olan tüm araçlar

CorelDRAW®

Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı

Vektörel illüstrasyon, sayfa tasarımı ve daha fazlası için, bu güçlü tam özellikli grafik tasarım uygulamasıyla herhangi bir şeyi ve her şeyi oluşturun.

Corel PHOTO-PAINT

Görüntü işleme ve piksel temelli tasarım

Yapay zeka gücüyle donatılmış Corel PHOTO-PAINT ile görüntüleri yüksek hızda işleyin ve CorelDRAW ile entegre iş akışının keyfini çıkarın.

CAPTURE

Ekran yakalama

Tüm ekran, ayrı pencereler veya menü listeleri dahil olmak üzere, bilgisayar ekranınızın fotoğrafını çekin ve kaydedin.

Corel® Font Manager

Font arama ve yönetimi

Sadece ve sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın.

CorelDRAW.app

Tarayıcı tabanlı vektörel çizim ve grafik tasarımı

Ortak çalışmaya uygun dosya incelemesi veya hareket halindeyken tasarım yapmak için web’de veya iPad’de CorelDRAW.app’i kullanın. ABONELERE ÖZEL!

AfterShot™ HDR

RAW fotoğraf düzenleyici

AfterShot HDR ile RAW veya JPEG fotoğraflarda profesyonel düzeyde düzeltmeler ve geliştirmeler yapın, yüksek dinamik aralık (HDR) görüntüleri oluşturun. İngilizce, Almanca ve Japonca sürümleri var

Limitiniz gökyüzü!

Marka yönetimi ve pazarlama

Reklam ve yayıncılık alanında çalışan yaratıcı profesyonellerden kurum içi pazarlama malzemeleri üreten küçük işletmelere kadar çeşitli yelpazedeki kullanıcılar için CorelDRAW Graphics Suite, öne çıkan marka kimliği materyallerinden çekici satış araçlarına kadar her şeyi yaratacak araçlara sahiptir.

"CorelDRAW'un sadeliği harika tasarım anlamına geliyor"
— Angelo Borges, Brezilya

Açık hava reklamcılığı ve geniş format baskı

Açık hava reklamcılığı ve baskı sektöründeki profesyoneller, güçlü bir renk yönetimi motoru ve üstün baskı öncesi araçlarına sahip olması sayesinde, çeşitli baskı çıktıları için sanat eserleri yaratmak üzere CorelDRAW’a güveniyor.

"Kullanıcı dostu ve son derece esnek!"
— Joseph Diaz, ABD

Giyim ve tekstil

İster ekran baskısı isterse nakış, doğrudan giysiye baskı veya giyim işinde olun, CorelDRAW Graphics Suite, moda endüstrisi için tasarımlar tasarlamak ve üretmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

“Yaratıcı olan her şey için vazgeçilmez araç kutum.”
— Firman Hatibu, Endonezya

Perakende ve e-ticaret

İster satış noktası promosyonları tasarlıyor olun isterse bir çevrimiçi mağazayı geliştirmek için varlıklar yaratıyor olun, CorelDRAW Graphics Suite ticaret profesyonellerini web ve baskı için özel araçlarla donatır.

“CorelDRAW, bir nesneye simetri uygulamayı hızlı ve basit hale getiriyor.”
— OCTO, Brezilya

Planlar, haritalar ve şemalar

CorelDRAW, ürün ve parça illüstrasyonları, diyagramlar, şemalar ve diğer karmaşık görseller oluşturmak için tasarlanan hassas araçlarıyla, mühendislik, imalat ve inşaat firmalarında güvenilir bir isimdir. Teknik belgeler hazırlamak, ayrıntılı çizimleri incelemek ve yayınlamaya yönelik eksiksiz bir özel araçlar paketi için, teknik iletişim uzmanları CorelDRAW® Technical Suite’i seçiyor.

“Piyasadaki kullanımı en kolay profesyonel tasarım yazılımı!”
— Resa Embutin, Filipinler

İllüstrasyon ve güzel sanatlar

İllüstratörler ve sanatçılar, klasik sanat uygulamalarını CorelDRAW’ın en son teknoloji vektör çizim teknolojisiyle birleştirerek güzel ve sofistike sanat eserleri oluşturabilirler.

“CorelDRAW’ın özelleştirilebilir araç çubukları, çizimi daha akıcı ve hızlı hale getiriyor."
— Shaina Reyes, ABD

İyi bir topluluktasın

CorelDRAW kullanan küresel çapta binlerce kuruluştaki milyonlarca kullanıcıya katılın

Milyonlar güveniyor

Dünya çapındaki memnun grafik profesyonellerinin ve tasarım ekiplerinin incelemelerine göz atın.

Yorumları okuyun:

Rekabet avantajımız

Hepsi bir arada tasarım ve sayfa tasarımının, yerel bir işletim sistemi deneyiminin, esnek satın alma seçeneklerinin, ücretsiz bütünleşik Pantone Renklerin ve çok daha fazlasının keyfini çıkarın. Öğrenmesi kolay ve benzersiz özelliklerle dolu CorelDRAW Graphics Suite, karşılaştırılabilir grafik tasarım yazılımlarına güçlü bir alternatiftir. Herhangi bir bağlayıcılığı olmayan deneme olanağı ve lider rekabetten önemli ölçüde daha uygun bir abonelik ile CorelDRAW, dikkate alınması gereken bir güçtür.

ÖNE ÇIKAN MÜŞTERİ

Yellotools

Tabelacılar için alet üreticisi, Almanya

Dünyanın en büyük özel tabela oluşturma araçları tedarikçisi olarak Yellotools, yaygın endüstri sorunlarına yenilikçi, zaman kazandıran çözümler tasarlamak için CorelDRAW kullanıyor.

ÖNE ÇIKAN SANATÇI

Stefan Lindblad

İllüstratör ve Grafik Sanatçısı, İsveç

Stockholm’de bulunan Stefan, editoryal müşteriler, reklam ajansları ve yayıncılar için etkileyici illüstrasyonlar oluşturmak için Corel PHOTO-PAINT’e güveniyor.

ÖNE ÇIKAN MÜŞTERİ

Bitsy & Company

Web çizgi ve grafik romanlar, ABD

Bitsy & Company, karakter oluşturma ve sayfa tasarımı için CorelDRAW’ı kullanarak kültürel köklere ilham veren ve meydan okuyan grafik romanlar yaratıyor ve hikayelerini hayata geçiriyor.

ÖNE ÇIKAN MÜŞTERİ

Kunststickerei Eibl GmbH

Bayrak üretimi ve sanatsal nakış, Almanya

Bavyera merkezli bir şirket olan Fahnen Eibl, her türlü yüksek kaliteli bayrağı oluşturmak için CorelDRAW kullanıyor. Zanaatkarlığın ve en son üretim teknolojisinin mükemmel uyumu, yüzyıllarca süren nefes kesici sonuçlar sağlıyor.

ÖNE ÇIKAN MÜŞTERİ

TMS Print Systems

Satın Alma Noktası ve Satış Noktası yazıcısı, ABD

Özel tabela çözümlerinde sektör lideri olan TMS Inc.'in, Kuzey Amerika'daki en büyük Fortune 100 ve 200 şirketlerinden bazılarının baskı ihtiyaçlarını karşılamak için CorelDRAW® Graphics Suite'i nasıl kullandığını görün.

ÖNE ÇIKAN MÜŞTERİ

Wunschleder

Deri işçiliği ve aksesuar şirketi, Almanya

Wunschleder’ın lazer kesimli tasarımlar ve desenler oluşturmak için CorelDRAW Graphics Suite’i nasıl kullandığını görün.

YENİLİKLERİ

 

En yeni ve en iyilere abone olun

Size başka türlü mevcut olmayan özel bulut temelli özellikler, uygulamalar ve içerikler sağlayan CorelDRAW Graphics Suite aboneliğinin ödüllerini toplayın.

 

CorelDRAW Graphics Suite 2024

Dünyaca ünlü Corel® Painter® fırça teknolojisi üzerine inşa edilmiş, kusursuz derecede gerçekçi 100 piksel tabanlı fırçayla benzersiz fikirlerinizi yepyeni yollarla hayata geçirin! Nasıl bulacağınızı görmek için CorelDRAW’ın yeni Painterly Brushes özelliğini deneyin.

Artık CorelDRAW’da bulunan Uzak yazıtipleriyle daha da fazla yaratıcı özgürlüğün tadını çıkarın. CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT genelinde tutarlı, sorunsuz bir iş akışı sağlayan, yeniden tasarlanan Efektler penceresi /denetleyicisi ile kalıcı değişiklikten kaçınarak efektler uygulayın.

İyileştirilmiş kararlılık, performans ve en çok kullandığınız özelliklerde yapılan iyileştirmeler sayesinde kazanan tasarımları daha hızlı sunun.  

Profesyonel tasarım araçları parmaklarınızın ucunda

Firman Hatibu

Vektörel illüstrasyon

CorelDRAW’ın güçlü vektörel illüstrasyon araçarını kullanarak temel çizgileri ve şekilleri karmaşık sanat çalışmalarına dönüştürün. Çok yönlü şekillendirme ve çizim araçlarıyla eğriler oluşturun. Kontur, Zarf, Harmanlama, Ağ Dolgu gibi efekt araçlarıyla vektörel sanat çalışmalarınıza yaratıcı efektler ekleyin.

Marcin Wilczyński

Sayfa tasarımı

Broşürler, çok sayfalı belgeler ve dahası gibi sayfa tasarımları oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlara erişin. Tek sayfalı ile çok sayfalı düzenleme arasında geçiş yapma olanağı, istediğiniz şekilde çalışmanız için sizi özgür kılar.

Resa Embutin

Tipografi

Komple tipografi araç setiyle metinleriniz güzel şekilde düzenleyin. Metne, blok gölgeler ve konturlar gibi efektler ekleyin, değişken yazı tipi desteğiyle yazı tiplerine hassas bir şekilde ince ayar yapın, metni yola sığdırın ve daha fazlasını yapın.

Font yönetimi

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın. Ağ depolama özelliğini kullanarak fontlarla daha hızlı çalışın ve 1.400’den fazla Google Font ailesine doğrudan erişimin keyfini çıkarın.

Jedalias Mendez

Fotoğraf düzenleme

Corel PHOTO-PAINT’in güçlü katman tabanlı fotoğraf düzenleme araçlarıyla, renk ve tonu ayarlayın, kusurları kaldırın, perspektifi düzeltin ve daha fazlasını yapın. Yapay zekayla görüntülerinizin boyutunu ve kalitesini iyileştirin, RAW görüntülerinizden çarpıcı Yüksek Dinamik Aralıklı fotoğraflar oluşturmak için AfterShot HDR’yi kullanın.

Ortak çalışma

Tasarımlar üzerinde müşteriler ve iş arkadaşlarıyla gerçek zamanlı olarak bağlantı kurmanın çok daha iyi bir yolunu sunan bulut tabanlı bir işbirliği iş akışıyla yaratım sürecinizi hızlandırın. CorelDRAW tasarım dosyanızın üzerinde bir veya daha fazla katkıda bulunanlardan canlı yorumları ve ek açıklamaları toplayın, geri bildirimleri aynı anda inceleyin.

Renk, dolgular ve şeffaflıklar

Renk kutularını kullanarak dolgu ve anahatlara kolaylıkla renk uygulayın veya renk harmonilerini temel alan renkler oluşturun. Bir nesnenin şeffaflığını değiştirin, nesneleri desenler, degradeler, ağ dolgular da başka şekilde doldurun.

Tahribatsız düzenleme

Biteşlemleri ve vektörleri, orijinal resim veya nesneye zarar vermeyeceğinizi bilerek düzenleyin. CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT’te tümü tahribatsız bir şekilde blok gölgeler, simetrik çizimler ve perspektif çizimler oluşturun, bir dizi tersine çevrilebilir ayar ve efekt uygulayın.

“Serigrafi, ofset baskı ve çizimden dijital baskıya kadar her şey için CorelDRAW kullanıyorum."

JEDALIAS MENDEZ

Grafik Tasarımcı - Dominik Cumhuriyeti

Biteşlemden vektöre dönüştürme

Yapay zeka destekli PowerTRACE ™ ile, biteşlemden vektöre olağanüstü dönüştürmenin keyfini çıkarın. Vektörleştirirken biteşlemin kalitesini geliştiren gelişmiş görüntü optimizasyonu seçeneklerinden yararlanın.

Esnek tasarım uzayı

Sayfalarınızın ve varlıklarınızın kontrolünü size veren yeni iş akışlarıyla, fikirlerinizi rekor sürede çıktıya dönüştürün.

Çoklu sayfa görüntüleme

Projenizin tüm dijital varlıklarını tek bir görünümde görüntüleyin, yönetin ve düzenleyin - yaratıcılık için yepyeni bir oyun alanı! Nesneleri sayfalar arasında akıcı bir şekilde hareket ettirin, tasarımları yan yana karşılaştırın ve istediğiniz gibi düzenlemek için sayfaları serbestçe hareket ettirin.

Videoyu izleyin

Çok varlıklı dışa aktarma

Tasarımınızı tamamladığınızda, tek tıklamayla dışa aktarılacak sayfa ve nesne öğelerinin özelleştirilmiş bir listesini oluşturun veya tüm sayfaları tek seferde dışa aktarın!

Videoyu izleyin

Stiller ve stil setleri

Nesne Stilleri penceresi, stilleri ve stil setlerini tasarımdaki nesnelerde tutarlı bir format uygulama, alternatifler üretme ve tüm belgede hızlı ve tutarlı bir şekilde biçimlendirme değişimini yapmayı bir anlık bir işe dönüştürür.

Paralel olmayan nesne kontrolü

Belgenizdeki tüm öğeleri, gizlemenizi, yeniden adlandırmanızı, nesneleri aramanızı ve sıralamasını değiştirmenizi sağlayan Nesne penceresinden kontrol edin. Yanlış tıklama nedeniyle seçiminizi kaybetme riski olmadan, ayrı ayrı düzenlemek için nesneleri odağa getirin.

Çalışma arayüzü özelleştirmesi

Tasarım alanınızı iş akışı gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlayın. Önceki sürümlerde oluşturulan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT çalışma alanlarını sorunsuzca içe aktarın ya da sektöre özgü araçları organize ve erişilebilir tutmak için önceden tanımlanmış çalışma alanlarını kullanın.

Perspektif içinde çizin

Perspektifte nesneler veya sahneler çizmek her zamankinden daha hızlı ve daha kolay. 1, 2 veya 3 noktalı perspektif arasından seçim yapın, paylaşılan bir perspektif düzleminde çizin veya mevcut bir nesne grubunu ekleyin, nesneleri perspektifi kaybetmeden serbestçe taşıyın ve düzenleyin.

Videoyu izleyin

Baskı veya web için tasarlayın

Her seferinde kusursuz yayın ve çıktı deneyimini yaşayın. Yazdırmadan önce renklerinizin doğru olduğunu bilerek farklı ortamlarda renk tutarlılığını sağlayın, sıra dışı web grafiği araçları ve ön ayarları koleksiyonuyla büyüleyici web sitesi içeriği üretin.

“En çok yönlü dijital tasarım aracı”

LEONARDO CARDONA PEREZ

Grafik Tasarımcısı - Kolombiya

Zengin dosya uyumluluğu

Çok sayıda grafik, yayınlama ve görüntü dosyası formatı desteği sayesinde, müşteri tarafından sağlanan dosyalara veya ihtiyaçlara dayalı olarak, çeşitli proje varlıklarını kolayca içe ve dışa aktarın.

CorelDRAW her yerde!

Windows 11, macOS Sonoma dahil Windows ve Mac'teki en son teknolojiye yönelik yerel desteğin ve Apple Silicon'un olağanüstü performansının keyfini çıkarın.

Aboneler için platformlar arası deneyim; web, iPad ve diğer mobil cihazları da kapsar. CorelDRAW.app, dokunmatik olarak optimize edilmiş kullanıcı arabirimiyle mobil cihazlara ve tabletlere erişiminizi genişletiyor, iPad uygulaması, hareket halindeyken tasarım yapmayı daha da kolaylaştırıyor.

Etkileyici yaratıcı içerik

CorelDRAW’ın ürün içi Mağazasında bulunan ücretsiz ve premium içerikle yaratıcılık yeteneklerinizi genişletin. Tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için indirilebilir fontları, dolguları, vektörleri, yaratıcı şablonları ve daha fazlasını keşfedin.

Çok daha hızlı şekilde CorelDRAW ustası olun

Kapsamlı bir yararlı öğrenme kaynağı kütüphanesiyle daha çabuk başarılı olun.

CorelDRAW Graphics Suite Sürüm karşılaştırması

Tüm tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için en güncel sürümü ve uygun maliyetli satın alma seçeneğini seçin.

Sürüm Karşılaştırması

Satın Alma Seçenekleri Karşılaştırması

  CorelDRAW* Graphics Suite 2024
(Abonelik)
CorelDRAW Graphics Suite 2024
(Kalıcı lisans)
CorelDRAW Graphics Suite 2023 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Painterly Fırça aracı [Deneyin]
CorelDRAW’da Uzak Yazıtipleri
Kolaylaştırılmış tahribatsız efekt iş akışı
Focus Modu [Deneyin]
Gelişmiş varlık yönetimi

GELİŞMİŞ

Dışa Aktarma penceresinde çok sayfalı dışa aktarma
QR kodları, resimler ve .xlsx verileri için Yazdırma Birleştirme desteği
Gelişmiş PDF dosyalarını açma
Değişken Anahat aracı
Kişiselleştirilmiş uygulama projeleri
Bulut şablon kitaplığı [Deneyin]
300+ ek şablon
WebP dosya desteği
Geliştirilmiş Yeni Belgeyi Başlat iş akışı
Ayarlama hazır setleri
Ayarlamalar penceresi / denetçisi

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Corel PHOTO-PAINT’te Efektler penceresi/denetleyicisi
Sayfalar penceresi / denetçisi

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Öğrenme penceresi/ denetçisi

GELİŞTİRİLDİ

Fikirleri paylaşın ve geri bildirim sağlayın
Çizim araçları CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Perspektifli çizim
Kendine Kenetlenme
Vektör yumuşatma
Gelişmiş Gölge araçları  İç Gölge, Blok Gölge
Biteşlem efektleri lensi
Yapay Zeka Destekli PowerTRACE™ [Deneyin]
Tahribatsız efektler

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Yapay Zeka Destekli Sanat Stili efektleri
Simetri modu
Pointillizer™, Impact aracı
Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme
LiveSketch™ aracı
Vektörel ve biteşlem desen dolgular
Degrade dolgular
Ağ Dolgu
Sayfa Tasarımı araçları CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Çoklu Sayfa Görünümü

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Sayfalar penceresi / Denetçisi

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Otomatik Sayfa Sığdırma
Nesneler penceresi / denetçisi
Align and Distribute penceresi/ denetçisi
Hizalama ve Dinamik Kılavuzlar
Nesneleri Yola Yerleştirin
Biteşlemlere zarf uygulayın
Master Katmanlar
Görüntü düzenleme CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Görüntü Ayarı penceresi/ denetçisi

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Renkleri Değiştirme
Yapay Zeka Gücüyle Büyütme seçenekleri
Yapay Zeka Destekli JPEG bozulmasını temizleme
Corel PHOTO-PAINT’de tahribatsız efektler

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Akıllı Seçim maske aracı
Ton eğirisi düzeltmeleri

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

PhotoCocktail™
Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın
Akışkan araçlar
Unsharp Mask Lens
Smart Carver™
Ortak çalışma CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Proje Gösterge Tablosu
Canlı Yorumlar
Gerçek zamanlı işbirliği
Yorumlar penceresi / denetçisi
Bulut temelli içerik yönetimi

GELİŞTİRİLDİ

Tasarım iş akışı CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Sembol penceresi / denetçisi
Bul ve Değiştir
Bağlama duyarlı Nesne Özellikleri penceresi / denetçisi
Stil motoru ve penceresi / denetçisi
Renk yönetimi
PANTONE Renk Paletleri

220+ yeni Pantone Rengi

220+ yeni Pantone Rengi

220+ yeni Pantone Rengi

Renk Stilleri
Tamamlayıcı renkler ve Harmoniler
Belge renk paleti
QR kodlar
Proje Zamanlayıcı
Adobe ürün desteği
Microsoft ürün desteği
AutoCAD DWG/DXF desteği

GÜNCELLENDİ

Tipografi CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
CorelDRAW’da Uzak Yazıtipleri

-1400+ Google Fonts ailesi -Dahili yazıtipi paketleri

-1400+ Google Fonts ailesi -Dahili yazıtipi paketleri

Yalnızca Corel Font Manager aracılığıyla Google Fonts entegrasyonu.

Değişken Font desteği
Font listesi kutusu

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Sıralı ve İmli listeler
Corel Font Manager
Özel karakterler, semboller ve şekiller
Yazıtipi katıştırma
Baskı & Yayınlama CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Çok Varlıklı Dışa Aktarma

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Dışa Verme penceresi / denetçisi

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Birleştirerek Yazdırma

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

PDF/X desteği ( PDF/X-4 dahil)
PDF/A desteği
Hazırlama ve Germe penceresi / denetçisi
Pankart baskısı için Çerçeve ve Gromet
Ön Kontrol
Ekranda renk provası
Web CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
CorelDRAW.app
WordPress'de Yayınlama
Piksellerle tasarım
Piksel-mükemmelliği işakışı
Tasarım varlıklarına erişim CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Bulut temelli içerik yönetimi

GELİŞTİRİLDİ

HEIF desteği
Dahili RAW kamera desteği (>400 kamera modeli destekleniyor)
Boş belge/resim hazırsetleri
Yüksek kalitede küçük resim önizlemesi
Kullanıcı arayüzü CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Windows 11 iyileştirilmiş kullanıcı arayüzü
Özelleştirilebilir klavye kısayolları (Mac için)
Dokunmatik dostu arayüz
Microsoft Surface desteği
Karşılama Ekranı

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Çalışma arayüzleri (sadece Windows)
Tamamen ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir arayüz (sadece Windows)
İçerik CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Modern şablonlar [Şablonla başlat]

300+ ek şablon

Profesyonel clipart
Yüksek kalitede fotoğraflar
Geliştirilmiş yazıtipleri
Eğitim materyalleri ve dokümantasyon CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Öğrenme penceresi/ denetçisi

GELİŞTİRİLDİ

Uygulama projeleri

- 50+ ek proje - Kişiselleştirilmiş uygulama projesi önerileri

İpuçları penceresi / denetçisi

GELİŞTİRİLDİ

Eğitim videoları ve video ipuçları
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Platform desteği CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Windows 11

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Windows 10

(Sürüm 21H1, 21H2 ve daha yenisi)

(Sürüm 21H1, 21H2 ve daha yenisi)

(Sürüm 21H1, 21H2 ve daha yenisi)

(Sürüm 21H1’e kadar)

macOS Sonoma (14)
macOS Ventura (13)
macOS Monterey (12)
Apple Silicon (M1/M2) Desteği
iPadOS (CorelDRAW.app for iPad)

GELİŞTİRİLDİ

Dağıtım ve otomasyon CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CGS2023 CGS2021
Windows Installer (MSI) desteği
macOS dağıtma desteği
Geliştirici Topluluğu sitesi
Microsoft Visual Studio Tools for Applications

GÜNCELLENDİ

GÜNCELLENDİ

Microsoft Visual Basic for Applications
JavaScript otomasyon desteği

Corel, CorelDRAW, CorelDRAW balon logosu, CorelDRAW.app, AfterShot, Corel PHOTO-PAINT, LiveSketch, PhotoCocktail, Pointillizer, PowerTRACE ve Smart Carver, Corel Corporation'ın Kanada, ABD ve başka yerlerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Apple, iPad, Mac ve macOS, Apple Inc.'in ticari markalarıdır. Google, Google LLC'nin ticari markasıdır. Adı geçen tüm diğer firma, ürün ve hizmet isimleri, logolar, markalar ve herhangi bir kayıtlı veya kayıtsız ticari markalar sadece tanımlama amaçlı kullanılmıştır ve kendi sahiplerinin özel malı olarak tanınır. Üçüncü şahıslara ait herhangi bir marka, isim, logo veya diğer herhangi bir bilgi, görüntü veya materyalin kullanılması onay anlamına gelmez. Başkalarının bu tür üçüncü şahıs bilgilerine, görüntülerine, materyallerine, markalarına ve adlarına ilişkin mülkiyet hakları kabul etmiyoruz. Patentlerle ilgili tüm bildirimler ve bilgiler için lütfen www.corel.com/patents adresini ziyaret edin.

© 2024 Corel Corporation. 03/24

 

Satın Alma Seçenekleri Karşılaştırması

Sürüm Karşılaştırması

  CorelDRAW* Graphics Suite 2024
(Abonelik)
CorelDRAW Graphics Suite 2024
(Kalıcı lisans)
Tam özellikli
Özel özelliklere ve içeriğe sahip tam yüklü yazılım.
-
En yenisi ve en fazlası
En son güncellemelere ek ücret ödemeden anında erişim.
-
Bütçe dostu
En düşük ön maliyet ve yazılım ihtiyaçlarınız değiştikçe belirli bir süre için ödemeyi durdurma esnekliği.
-
Sürekli destek
En son işletim sistemleri, cihazlar ve teknolojiler için garantili destek.
-
Ürün sahipliği
Yazılım sürümüne sahip olmak ve istediğiniz süre boyunca kullanmak için bir kez ödeyin.
-
Ana uygulamalar CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
CorelDRAW®
Corel PHOTO-PAINT™
Corel® Font Manager
CAPTURE™
CorelDRAW.app™ -
CorelDRAW.app™ for iPad -
AfterShot™ HDR
Temel işlevsellik CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
Sayfa Tasarımı araçları
Çizim araçları
Görüntü düzenleme araçları
Web ve baskı çıktı araçları
Öğrenme materyalleri

+ iyileştirilmiş, kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi
+ kişiselleştirilmiş uygulama projesi önerileri

Tipografi araçları
Bulut tabanlı gerçek zamanlı işbirliği -
Bulut temelli içerik yönetimi -
Zengin dosya uyumluluğu
Bulut dosya paylaşımı ve depolama -
Kişiselleştirilmiş başlangıç -
İçerik CGS2024
(Abonelik)
CGS2024
(Kalıcı lisans)
Modern şablonlar

+ ek ÜCRETSİZ şablonlar
+ bulut şablon kitaplığı

Profesyonel clipart
Yüksek kalitede fotoğraflar
Geliştirilmiş yazıtipleri

Corel, CorelDRAW, CorelDRAW balon logosu, CorelDRAW.app, AfterShot, Corel PHOTO-PAINT, LiveSketch, PhotoCocktail, Pointillizer, PowerTRACE ve Smart Carver, Corel Corporation'ın Kanada, ABD ve başka yerlerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Apple, iPad, Mac ve macOS, Apple Inc.'in ticari markalarıdır. Google, Google LLC'nin ticari markasıdır. Adı geçen tüm diğer firma, ürün ve hizmet isimleri, logolar, markalar ve herhangi bir kayıtlı veya kayıtsız ticari markalar sadece tanımlama amaçlı kullanılmıştır ve kendi sahiplerinin özel malı olarak tanınır. Üçüncü şahıslara ait herhangi bir marka, isim, logo veya diğer herhangi bir bilgi, görüntü veya materyalin kullanılması onay anlamına gelmez. Başkalarının bu tür üçüncü şahıs bilgilerine, görüntülerine, materyallerine, markalarına ve adlarına ilişkin mülkiyet hakları kabul etmiyoruz. Patentlerle ilgili tüm bildirimler ve bilgiler için lütfen www.corel.com/patents adresini ziyaret edin.

© 2024 Corel Corporation. 03/24

 

 

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW® – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT™ – Görüntü düzenleme ve piksel temelli tasarım programı
 • Corel® Font Manager – Font arama ve yönetim aracı
 • PowerTRACE™ – Yapay zeka gücüne sahip, biteşlemden vektöre dönüştürme (CorelDRAW uygulamasının parçası olarak)
 • CorelDRAW.app™ – Web tarayıcı üzerinden online vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı ABONELERE ÖZEL!
 • CorelDRAW.app™ for iPad – Vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı iPad uygulaması ABONELERE ÖZEL!
 • CAPTURE™ – Ekran resmi yakalama aracı
 • AfterShot™ HDR – RAW fotoğraf düzenleyici

İçerik

 • 7000 clipart, dijital resim ve araç kaplama şablonu
 • 1000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve OpenType yazı tipinin yanı sıra 1.400’den fazla Google Yazı Tipi ailesine entegre erişim
 • 500+ profesyonel şablon
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu
 • Pantone® Renk Kitaplıklarına hiçbir ek ücret ödemeden entegre erişim

Dokümantasyon

 

 

Windows

 • Windows 11 veya Windows 10 (Version 21H2 veya sonrası), 64-bit, en son güncellemelerle
 • Intel Core i3/5/7/9 veya AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • 3+ GB VRAM ile OpenCL 1.2 özellikli ekran kartı
 • 8 GB RAM
 • Uygulama ve yükleme dosyaları için sabit diskte 5,5 GB boş alan
 • Fare, tablet veya dokunmatik tablet
 • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
 • Optimum performans için üretici tarafından sağlanan en son aygıt sürücülerine sahip olduğunuzdan emin olun.
 • CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

MAC

 • macOS Sonoma (14), macOS Ventura (13) veya macOS Monterey (12), en son revizyonla
 • Apple M1/2/3/Pro/Max veya Çok Çekirdekli Intel işlemci
 • AVX2 komut seti desteği veya Apple silikon*
 • 3+ GB VRAM ile OpenCL 1.2 özellikli ekran kartı
 • 8 GB RAM
 • Uygulama dosyaları için 3 GB kullanılabilir sabit disk alanı.
  Solid-state sürücüsü önerilir. Büyük / küçük harfe duyarlı dosya sistemleri desteklenmez
 • 1280 x 800 ekran çözünürlüğü (1920 x 1200 önerilir)
 • Fare veya tablet
 • CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

* Painterly Brush aracı, 2014’ten itibaren Intel Mac’lerde mevcut olan AVX2 desteğini gerektirir.

 

İlgili Resimler

 • background