SATIN AL

PhotoKey 8 Pro

 

PhotoKey 8 Pro programını bağımsız olarak Adobe Photoshop CC için bir eklenti olarak kullanın.

 

ÜCRETSİZ DENEME

 

ETKİNLİK

Yerindeyken yüzlerce fotoğrafı otomatik olarak işleyin

YARATICI

Paralel olmayan dekupe ve kompozisyon seçenekleriyle yaratıcılık özgürlüğü

STÜDYO

Stüdyonuzun konforundayken müşterilere sınırsız olanak sunun

 

ETKİNLİK

Hız, güvenilirlik ve kalite, PhotoKey 8 Pro’nun ana çekirdeği. Yazılımın binlerce fotoğrafı işleyerek bir sıcak klasöre kaydetmesine izin verin, siz sadece fotoğrafınıza odaklanın.

 

Etkinlik  

Yeşil ekranla fotoğraf çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. PhotoKey 8 Pro fotoğraflarınızı analiz eder ve anında yeşil ekranı tercih ettiğiniz arkaplan resmine dönüştürür. Renk düzeltme araçlarını, yaratıcı filtreleri ve efektleri kullanarak en karmaşık kompozisyonlara ince ayar yapın veya özelleştirin.

Birden fazla arka plan varyasyonuna göndererek, iş yükünüzü arttırmadan müşterilerinize daha çok seçenek sunun. PhotoKey’in önizleme moduyla çalışmanızı ikinci bir monitörde görüntüleyin; canlı etkinliklerde müşterileri etkilemek ve müşterilere tamamlanmış resim hakkında fikir vermek için ideal.

 

Güvenebileceğiniz bir yerinde asistana ihtiyacınız var. Fotoğrafçılarımızın %97’si tarafından önerilen PhotoKey her zaman mükemmel sonuçlar sağlar.

 

YARATICI

PhotoKey 8 Pro ile yaratıcılığınızı öne ve merkeze çekin. Fotoğrafçılar ve grafik tasarımcılar için bir anahtar kaynak.

PhotoKey 8 Pro, gelişmiş araçlar ve özelliklerle, en gelişmiş kompozitleri bile oluşturuyor. Eğer bir Photoshop ustasıysanız, PhotoKey anında yeşil ekran temizlemesini eklenti olarak araç kutunuza ekler.

 

Yaratıcı

 

 

PhotoKey 8 Pro, tek bir pakette ihtiyaç duyduğunuz her şey. 16’ya kadar renkli katman için tam yaratıcı kontrol sağlayan kapsamlı bir artistik filtre koleksiyonuyla birlikte katmanlar ve örtü fonksiyonları, güzel ve benzersiz resimler oluşturmanızda yardımcı olacak.

Yeşil ekranı bir tıklamayla kaldırın ve seçtiğiniz arkaplanla değiştirin. Gelişmiş leke temizleme araçlarıyla sorunlu alanları temizleyin ve doğal ve doğru cilt tonları için yüz tanımayı kullanın. Gerçekçi olması için PhotoKey’in ışık örtüsü aracı, artalan ambiansının bir kısmını alarak önplanla doğal olarak kaynaşmasını sağlar.

 

Tüm dünyada 80.000’den fazla fotoğrafçı tarafından kullanılan ve güvenilen PhotoKey, kapsamlı bir yaratıcılık aracı paketi sunuyor.

 

 

STÜDYO

Dünyanın lider yeşil ekran yazılımıyla rekabet açısından avantaj kazanın. Kalitede ödün vermeden hızlı ve basit bir iş akışı.

 

 

Fotoğraf stüdyosunda zaman paradır. PhotoKey arka planda asistanınız olarak çalışırken öznenin fotoğrafını çekmeye odaklanın. Anında yeşil ekranı arkaplanla değiştirin ve kaydedin.

Yaratıcılık sırlarınızı güvende tutmanızı sağlayan arayüzle, dedike bir ikinci monitörde müşterilerinize resmi önizleme şansı tanıyın.

 

Parti fotoğraflarına çekicilik katın, yerel spor takımınıza hak ettikleri stadyumu verin veya en güzel aile portrelerini oluşturun.

PhotoKey 8 Pro’nun standart olarak içerdiği 250 arkaplan resimden oluşan kütüphane, sonraki projenizde sınırsız seçenek sunuyor. Maceradan Güzellik temalarına, Kurumsal Portrelerden Evcil Hayvanlara, tüm arkaplanlar yüksek kalitede ve kullanılmaya hazır.

 

 

 

Platform ve işakışı

Proje şablonları veya özel ayar

Hızlıca hazır setlerden birini seçin veya kendi kanvas çözünürlüğünüzü ve şeklinizi ayarlayın.

EXIF renk yönetimi

Katıştırılmış renk profillerini ve ICC dosyalarını destekleyen PhotoKey'in renk yönetimi sistemini kullanarak işakışınız boyunca tutarlı bir görünümü garantileyin.

İkinci monitörde müşteri önizlemesi

Müşterilerinizi ve sizi izleyenleri, ikinci ekranda, tüm arayüz öğeleri gizli şekilde, temiz, tam kaliteli önizlemeyle etkileyin.

Açılabilen formatlar

TIFF, JPEG, PNG, BMP
RAW (crw, .cr2, .nef, .raf, .dng, .mos, .kdc, .dcr, .srf ve .sr2)

Kaydedilebilen formatlar

TIFF, JPEG, PNG

FTP sunucuya aktarın

Tamamlanan resimlerinizi tam otomatik modda doğrudan FTP'ye aktarın, kendi akışkan işakışınızı oluşturmak için ideal.

Eposta olarak aktarın

Tamamlanmış veya devam eden projelerinizi PhotoKey içinden müşterilerinize eposta ile gönderin. Hatta resmi bir Facebook duvarına veya marka sayfasına doğrudan eposta ile iletebilirsiniz. Lütfen dikkat, bazı eposta sağlayıcıları bu özelliği desteklemiyor olabilir.

250 profesyonel artalan

PhotoKey 8 Pro içindeki 250 baskı kalitesinde, 20 megapiksel standart arkaplanlarıyla hemen başlayabilirsiniz. Temalardan bazıları: Macera, Güzellik, Kurumsal Portre, Gotik, Londra Manazaraları, Evcil Hayvanlar, Mezuniyet, Stüdyo Artalanı ve Urban.

Mac’te Retina, Windows’ta HiDPI

PhotoKey 8 Pro’nun yeniden oluşturulan arayüzü Retina ve HiDPI görünümü için tasarlandı, böylece daha düzenli ve hassas bir deneyim garantilendi.

Stealth Incognito modu

Bu genişletilmiş lisans, tüm PhotoKey 8 Pro marka bilgilerini gizliyor ve online mağazada ek olarak alınabilir.

 


Kompozisyon ve gerçekçilik

Yeşil ekranı otomatik temizleme

Fotoğraflarınızdaki yeşil ekran anında kaldırılarak yeni arkaplanla değiştiriliyor. Sonrasında sonuç üzerinde ince ayarları yaparak, tamamlanan resmi basitçe aktarabilirsiniz. Süper hızlı bir işakışı.

Anında arkaplanı değiştirme

PhotoKey otomatik olarak yeşil ekranı kaldırarak öznenizi yeni arkaplan üzerine yerleştirir, böylece siz sadece fotoğrafçılık konusuna odaklanabilirsiniz.

Profesyonel chroma key

Gelişmiş chroma key filtresi, profesyonel yeşil ekran silinmesi ve ince ayar kontrolüyle kenarların temizlenmesi özelliklerini içerir.

Luminance anahtarı

Kaynak verinizin aydınlık durumunu temel alan gerçekçi bir matlık efekti oluşturun. Nesneleri beyaz veya siyah artalanlardan kesmek için kullanışlı ve duman, ateş ve şeffaf nesneler için ideal. Yeşil ekran gerekmiyor.

Renk matını kaldırın

Luminance anahtarıyla el ele çalışarak kırpma kenarlarındaki parlak veya koyu bölgeleri temizleyip, kırpma işlemini geliştirin.

Yansıma simülasyonu pro

Öznenizden istenmeyen yeşil yansıma ışığını ayıklayarak yeni arkaplanınızdan alınan doğal ortam ışığıyla değiştirin. Her seferinde kapsamlı gerçekçilik.

Işık sarmalama

Parlak arkaplanlarla gerçekçi bir kompozisyon oluşturabilmek için gerekli olan ışık sarmalaması, arkaplanın ambiansının önplana doğal olarak yansımasını sağlar.

Kırmızı göz kaldırma

Bütünleşik kırmızı göz düzeltmesiyle flaş yansımasını engelleyin.

Çerçeve temizleme

UV ve alfa fluluğundan aşınma ve kenar onarımına, kapsamlı kenar temizleme araçlarıyla mükemmel montajlar oluşturun.

Hızlı kırpma

Eğer çerçeveniz görünür ışıklar, cihaz veya yeşil ekran kenarları içeriyorsa, bütünleşik kırpma aracını kullanarak gizleyin.

Serbest maskeleme

Müşterinin giysilerinde de yeşil renk olması durumuyla her zaman karşılaşabilirsiniz. PhotoKey'in maskeleme özelliği bunun hiçbir zaman bir probleme dönüşmemesini sağlar.

Harmanlama modları ve şeffaflık

Harmanlama modları, çakışan katmanların birbirleriyle girdikleri etkileşim tarzını değiştirir.

 


Toplu işlem

Birden fazla önplan resmi işleme

İstediğiniz kadar önplan resmi aktarın. Hepsine teker teker veya tüm gruba topluca işlem yapın.

Birden fazla arkaplan arasından seçim yapın

Farklı kombinasyonları denemek için birden fazla arkaplan aktarın.

Artalanlara hızlı geçiş

PhotoKey 8 Pro, klasör konumlarınızı hatırlayarak ve 250 artalan resimlerinize giden bir düğme sağlayarak, artalanlara erişmenizi kolaylaştırıyor.

Otomatik olarak içe alma için sıcak klasör bağlantısı

Fotoğraf makinenizi fotoğrafları bilgisayarınızda belirli bir klasöre kaydedecek şekilde ayarlayın, PhotoKey resimler kaydedildiğinde otomatik olarak içe alacak ve işleme tabi tutacaktır.

Birden fazla arkaplan seçeneğine aktarın

Her fotoğraf çok sayıda arkaplan seçeneklerine aktarılabilir, böylece size ek iş çıkarmadan müşterilerinize çok daha fazla seçenek sunabilirsiniz.

İçe almaktan aktarıma kadar tam otomatik işlem

Sıcak klasör özelliğini toplu aktarım ve FTP aktarımı işlemleriyle birleştirme olanağı, tam otomatik bir iş akışı sağlar. PhotoKey 8 Pro otomatik olarak fotoğraflarınızı işler ve tamamlanan resimleri kaydeder.

 


Photoshop entegrasyonu

Katman paylaşımı

Çok hızlı, bütünleşik işakışı için Photoshop katmanlarınızı doğrudan PhotoKey'e aktarın.

İki dünyanın en iyisi

PhotoKey'in gelişmiş yeşil ekran temizlemesiyle Photoshop'un kapsamlı katman ve fırça özelliklerini birleştirin.

Birden fazla yeşil ekranı birleştirin

Birden fazla yeşil ekran fotoğrafı tek bir Photoshop projesinde birleştirerek, çok daha kompleks bir kompozisyon oluşturulabilir.

Eylemlerle uyumlu

PhotoKey 8 Pro eklentisi, Photoshop Eylemleriyle uyumludur, böylece karmaşık işlemleri kaydederek ve iş akışınızı otomatikleştirerek üretkenliğinizi geliştirmenizde yardımcı olur.

 


Tasarım

Serbest katman yerleştirme

Önplanınızı ve arkaplanınızı yeniden çerçevelendirerek yeni kompozisyonlar oluşturun. Dikey resimleri yatay resme veya geniş resimleri detaya dönüştürün.

Ek katmanlar oluşturun

Önplanınızın önü ve ardındaki ek öğelerle derinlikli kompozisyonlar oluşturun.

Kaplama grafikler ekleme

Kaplama sistemiyle esas resminizin üzerine logo, çerçeve, sınır, filigran veya diğer öğeleri eklemek kolay.

Metin başlıkları oluşturun

Resimlerinize PhotoKey içinde başlık ve metinler ekleyin - şimdi yeni gölgeler içeriyor.

Gölge ekleme

Otomatik olarak arkaplana düşen düz veya perspektifli gölge oluşturun.

Tebrik kartı tasarım yardımı

PhotoKey'in basit görsel tasarım yardımıyla kendi tebrik kartlarınızı tasarlayın.

 


Renk düzeltme

Otomatik geliştirme

Kolay, tek tıklamalık renk, kontrast ve düzey düzeltmeleri.

Beyaz dengesi

Beyaz noktayı tanımlayarak beyaz dengesi sorunlarını kolaylıkla çözün.

Otomatik cilt tonları

Yüzleri algılayın ve minimum çabayla otomatik olarak beyaz dengesini ayarlayarak güzel cilt tonları oluşturun.

Düzeyler

Önplan ve arkaplanın düzeylerini ayarlayın.

Kontrast / otomatik kontrast

Önplan ve arkaplanın görünümünü ayarlayın.

Parlaklık, Doygunluk ve Kontrast

Resimlerinizde renklerdeki problemleri otomatik olarak düzeltin.

Renk sıcaklığı

Resimlerinizi ısıtn veya soğutun.

Pro renk dengesi

Aydınlığı etkilemeden renk dengesini ayarlayın.

Renk değeri verme

Resimlerinizi hızlıca renklendirin.

Renkleri taşıma

Tüm renk spektrumunu kaydırın.

Keskinleştirme

Fotoğraflarınızda ifadeleri ortaya çıkarın.

Flulaştırın

Resmi yumuşatın - yumuşak arkaplanlar oluşturmak için çok kullanışlı.

 


Yaratıcı filtreler ve efektler

2-Noktalı Renk Geçişi

Basit bir renk geçişi oluşturun. Başlangıç ve bitiş noktalarının konumu değiştirilebilir ve özelleştirilebilir.

4-Noktalı Renk Geçişi

Ayarlanabilir renk bloklarıyla 4-renkli renk geçişi oluşturun.

Çift yönlü fluluk

İnce detayları korurken dokuları yumuşatmak için etkili.

Renk canlılığı

Zaten iyi tonlanmış renkleri olduğu gibi tutarken en cansız renklerin yoğunluğunu arttırın.

Fokus ayarsızlığı

Resmi flulaştırır ve resme canlılık getirir.

Çift ton

Bir karşıtlık renk yarı tonunu bir diğer renk yarı tonuyla üstüste bindirin. Spotify tarafından yaygınlaştırıldı.

Dağılım

Yumuşak bir görünüm oluşturun.

Canlılık

Resimlerinize vuruculuk eklemek için lokal kontrastı, doygunluğu ve keskinliği geliştirin.

Rengi yalıtmak

Tek bir rengin dinamik darbesini elde edin veya belirli bir rengi gizleyin.

Yarı ton

Gazete baskısı ve pop art görünümü için mükemmel olan half tone efektleri oluşturun.

Siluet

Önplanınızın hızlı ve sabit renkli siluetini oluşturun.

Üç renk şeridi

Eski renkli sinemalardaki klasik Technicolor-stili görünümünü oluşturun.

Bleach bypass

Anında dikkat çekici, yüksek kontrastlı görünüm elde edin. Pütürlü ve urban stili resimler için mükemmel.

Odak fluluğu

Odaktaki alanı korurken resmi flulaştırın.

Yumuşak odak

Tamamlanan resminize yumuşak bir odak ekleyin.

Tonlama

Resimlerinize sepyadan platine belirli bir renk paletini uygulayın.

Vinyet

Resminizi çerçeveleyen, tam özelleştirilebilir vinyet uygulayın.

Vinyet Pozlaması

Bu vinyet efekti, çok daha tutarlı ve doğal sonuçlar elde etmeniz için bir örtü uygulamak yerine çerçevenin kenarlarının pozlamasını ayarlar.

 

 

 

Yeni yaratıcı efektler, iyileştirilmiş arayüz ve paketteki 250 artalan, PhotoKey 8 Pro’nun şimdiye kadar en iyi güncellemesi olmasını sağlıyor.

Etkinlik

YENİ

Güncellenen anahtarlama araçları

Etkinlik

YENİ

250 yüksek kalitede artalan

Etkinlik

GÜNCELLENDİ

Geliştirilen Photoshop eklentisi

Etkinlik

YENİ

Stealth Incognito modu

       
Etkinlik

YENİ

Yeni efektler ve filtreler

Etkinlik

YENİ

Daha fazla katman, daha fazla kontrol

Etkinlik

GÜNCELLENDİ

Arayüz düzeltmesi

Etkinlik

YENİ

PhotoKey 8 Studio

 

DAHA HIZLI VE AKILLI

 

Anahtarlama araçlarımız sektörün en iyileri. PhotoKey 8 Pro yeşil ekranla çalışmayı, sürükleyip, bırakıp tıklamak kadar kolaylaştırıyor.

 

Luminance Anahtarı

Kaynak verinizin aydınlık durumunu temel alan gerçekçi bir matlık efekti oluşturun. Nesneleri beyaz veya siyah zeminden kesmek için ideal, duman, ateş ve şeffaf öğelerle çalışırmak için mükemmel. Yeşil ekran gerekmiyor.

 

Renk matını kaldırın

Luminance anahtarıyla el ele çalışarak kırpma kenarlarındaki parlak veya koyu bölgeleri temizleyip, kırpma işlemini geliştirin. Herhangi bir resimden tatmin edici birleşimler oluşturmak için şart.

 


 

MÜŞTERİLERİNİZİ YOLCULUĞA ÇIKARIN

 

Bir resim kütüphanesini bir araya getirmek çok zaman alır. Dert etmeyin, 250 baskı kalitesinde ve 20 megapiksel standart artalanın dan oluşan paketimizle öznenizi dünyadaki herhangi bir yere taşıyın.

PhotoKey 8 Pro paketinde standart olarak dahil olan bu paketle, kapsamlı bir tema setine sahip, bunlardan bazıları: Macera, Güzellik, Kurumsal Portre, Gotik, Londra Manzaraları, Evcil Hayvanlar, Mezuniyet, Stüdyo Artalanı ve Urban.

Etkinlik Etkinlik Etkinlik Etkinlik
Etkinlik Etkinlik
Etkinlik Etkinlik Etkinlik Etkinlik
Etkinlik Etkinlik

 


 

GELİŞTİRİLMİŞ PHOTOSHOP EKLENTİSİ

 

Bildiğiniz ve sevdiğiniz yazılımla çalışabilmeniz, en iyi fotoğraf düzenleme deneyim yaşamanız için PhotoKey 8 Pro, Adobe Photoshop CC ile tamamen uyumlu.

Etkinlik

Photoshop CC ile çalışır

Photoshop’un en son sürümüne göre güncelleştirilen ve uyumluluk sağlanan PhotoKey 8 Pro’un gelişmiş anahtarlama ve aydınlık araçlarıyla hemen çalışmaya başlayın.

 

Eylemlerle uyumlu

Eğer toplu işlem süreciniz tekrarlanan komutlar içeriyorsa, Photoshop’un Actions aracına aşinasınızdır. PhotoKey 8 Pro, karmaşık işlemleri kaydedebilmeniz ve işakışınızı otomatikleşmek için Actions paletiyle entegre çalışır.

 


 

STEALTH INCOGNITO MODU

Etkinlik

 

Stealth Incognito moduyla yaratıcılık işleminizi rakiplerinizden ve müşterilerinizden gizli tutun.

Büyük ölçekli etkinliklerde, ısmarlama çözüm izlenimi için ürünün sol üst köşesindeki PhotoKey 8 Pro logosunu gizleyin. Artık online mağazadan ayrıca satın alınabilir.

 

STEALTH INCOGNITO MODU>

 


 

YENİ EFEKTLER VE FİLTRELER

Etkinlik

 

Cilt tonları beyaz dengesi

Otomatik cilt tonu filtresi, öncelikle akıllı yüz tanıma teknolojisini kullanarak resimdeki yüzleri algılar. PhotoKey cilt tonunu ve ortam ışığını analiz ettikten sonra tüm resmin renk değeri, doygunluk ve pozlamasını ayarlayarak çok daha doğal bir sonuç sağlar.

Çift ton

Bir yarım ton rengini diğerinin üzerine yerleştirerek çarpıcı sonuçlar elde edin. Spotify tarafından yaygınlaştırılan bu efekt, ara tonları ve aydınlık bölümleri öne çıkararak çarpıcı görüntüler oluşturur.

Renk canlılığı

PhotoKey’in çoğunlukla çizgi roman ve kostümlü oyunlarda kullanılan renk canlılığı araçları, renk değeri ve doygunluğu zenginleştiriyor ve hızla arttırır.

Vinyet pozlaması

Bu alternatif vinyet efekti, çok daha tutarlı ve doğal sonuçlar elde etmeniz için çerçevenin kenarlarının pozlamasını ayarlar. Hale efekti oluşturmak için vinyeti açıklaştırın veya orijinal resimde istenmeyen vinyetin tonunu azaltmak için aracı kullanın.

 

 

Etkinlik

 


 

DAHA FAZLA KATMAN, DAHA FAZLA KONTROL

Etkinlik

 

16’ya kadar katmanla çalışın

Gelişmiş esneklik için, projenize ekleyebileceğiniz katman sayısını ikiye katladık. Gerçekten istediğiniz renkli çekimi oluşturun.

Harmanlama modları ve şeffaflık

Katmanlarınızın harmanlama modunu değiştirin, karmaşık resimler ve katmanlarının etkileşimi konusunda tüm kontrol sizde olsun.

 

 


 

İYİLEŞTİRİLMİŞ DENEYİM

Etkinlik

 

Daha Hızlı ve Kolay

Artalanlarınıza bir düğmeye tıklayarak erişin, katmanların isimlerini değiştirin ve PhotoKey 8 Pro içindeki ek filtreler ve iyileştirmelerin keyfini çıkarın.

Windows için HiDPI desteği

Retina ve HiDPI görüntüleme desteğiyle, Mac ve Windows’ta güzel ve yüksek çözünürlüklü bir arayüzü deneyimleyin. PhotoKey hiç bu kadar iyi olmamıştı.

 


 

PHOTOKEY 8 STUDIO

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Ek 500 resim (toplam 750) için PhotoKey 8 Studio’ya güncelleyin ve $100 tasarruf edin. Bir daha artalan çeşitliliği konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Etkinlik Etkinlik Etkinlik Etkinlik
Etkinlik Etkinlik
Etkinlik Etkinlik Etkinlik Etkinlik
Etkinlik Etkinlik

 

 

 

Sistem gereksinimi

  • Windows 7, Windows 8, Windows 10, OS X 10.9 Mavericks, OS X 10.10 Yosemite veya OS X 10.11 El Capitan 64-bit işletim sistemi
  • Yükleme için sabit diskte 550MB boş alan
  • Etkinleştirme ve web hizmetleri için İnternet bağlantısı gerekiyor
  • Intel Core i3, Core i5, Core i7 veya AMD eşdeğeri
  • 2GB RAM (4GB veya fazlası önerilir)
  • Photoshop eklentisi: Adobe Photoshop CC2015 gerekiyor (sadece 64-bit)