SATIN AL

ACDSee Photo Studio Ultimate 2018

 

ACDSee artık ACDSee Photo Studio oldu — ACDSee Photo Studio Ultimate 2018, ACDSee Ultimate efsanesini sürdürüyor

Deneme sürümü

 

 

 

Nihai Fotoğraf Vizyonu

GPU hızlandırılmış ayar katmanları, RAW düzenleme ve profesyonel dijital varlık yönetim araçları cephaneliğiyle ACDSee Photo Studio Ultimate 2018, dijital fotoğrafçılık iş akışınızın herhangi bir bölümünü tatmin etmek için ihtiyacınız olan tek yazılım olarak mükemmel bir şekilde konumlandırılmıştır. Artık fotoğraf manipülasyonunuzun kontrolünü ele geçirmenin daha fazla yolunu, esnek mobilden resim alma, üretkenliği kolaylaştıran araçlar ve daha fazlasını sunan Photo Studio Ultimate, hızlı ve çarpıcı sonuçlar elde etmeyi kolaylaştırıyor.

 

 

Photo Studio Ultimate hakkında Medya Yorumları

Paranın alabileceği en verimli ve çok yönlü fotoğraf manipülasyon araçları paketi

~Techradar

Develop modülü, daha fazla seçenek ve yeni eklemelerle Lightroom'u geride bırakıyor

~ Photofocus

Düğün fotoğrafçıları ve çok sayıda resimle çalışanlar ACDSee çözümünü daha çok sevecekler

~ Fstoppers

Diğer programlar ACDSee'nin işlemleri çözme şeklinden birkaç şey öğrenebilirler

~SoftwareHow

Photo Studio Ultimate 2018 kendine özel bir kategoride

~Techradar

 

 

Kapsamlı RAW Düzenleyici

Photo Studio Ultimate'ın 500'ün üzerinde fotoğraf makinesi modeli için sağladığı dahili destekle, RAW resimlerinden maksimum oranda faydalanın. Nihai özgürlük için, fotoğraf makinenizin sensörünün yakaladığı ham verilerle başlayın ve pozlama, kontrast, renk, onarım, keskinleştirme ve diğer detay tabanlı araçları kullanarak tahribatsız şekilde istediğiniz şeye dönüştürün.

Videoyu İzleyin - Develop Modu Tanıtımı

Desteklenen fotoğraf makineleri

Vizyoner Katmanlı Düzenleme

Parametrik fotoğraf manipülasyonunu kullanarak korkusuzca yenilikler yapmak için Layer Editor penceresini kullanabilirsiniz. Çeşitli ayarlamalar ve efektleri elde etmek için özel tasarlanmış katmanları ekleyin ve herhangi bir zaman değiştirmek için bu katmanlara geri dönün. Komple resim manipülasyon özgürlüğü için farklı katmanları herhangi bir Edit modu filtresiyle eşleştirin veya ayarlayın.

Videoyu İzleyin - Edit Modu Tanıtımı

Kolay Dijital Varlık Yönetimi

Bulma, sıralama, taşıma, düzenleme ve paylaşma - fotoğraf iş akışınız üzerinde tam bir ustalık için ihtiyacınız olan her şey burada, parmaklarınızın ucunda. Resimlerinize oylama, hiyerarşik anahtar kelimeler, kategoriler ve konum bilgileri ekleyin. Görsel etiketler ve özelleştirilebilir renk etiketleriyle fotoğraflarınızı sonraki işlemler için hızlıca tanımlayın.

Videoyu izleyin - Manage Modu Tanıtımı

Silme ve Yer Değiştirme

Fotoğraflarınızdan istediğinizi alın ve diğerleriyle birleştirin. Kaldırmak istediğiniz nesneleri seçin, alanı eşleşen bir arka planla doldurmak için Smart Erase fonksiyonunu kullanın.

Bu içeriğe duyarlı araç, telefon direkleri, yabancıları, kusurları, çirkin bulutlar - ne isterseniz onu - çıkarırken doğal bir görünüm doğuracaktır. Fantastik manipülasyonlar ve görüntü kompozisyonları oluşturmak için, yapıları ve yüzeyleri bile ortadan kaldırır.

İşlemi izleyin
Videoyu izleyin

Deformasyon ve Yeniden Düzeltme

Yaratıcı resim manipülasyonu hiç bu kadar akışkan olmamıştı. Liquify aracı, kaliteden ödün vermeden görüntüdeki nesneleri deforme etmenizi sağlar.

Taşıyın (Shift), çekiştirin (pinch), şişirin (bulge) veya işlemleri geri alın. Serbest akan tasarımlar geliştirin veya pikselleri değiştirmeden taşıyarak portreleri rötuşlayın. *Sadece 64-bit için.

İşlemi izleyin
Videoyu İzleyin

Yaşamınızı mobilize edin

ACDSee Mobile Sync ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı taşınabilir aygıtınızdan kablosuz bağlantıyla ve anında ACDSee Photo Studio'ya gönderin. Sadece seçin ve gönderin. iPhone ve Android sistemleri için geliştirilen ACDSee Mobile Sync uygulaması, hangi fotoğrafları gönderdiğinizi takip eder, böylece sizin takip etmeniz gerekmez. Esnek seçme seçenekleri, yapılandırılabilir dosya isimleri ve alt klasörlerle, sürecinize yakından bakın. iPhone'da RAW desteğinin avantajlarını yaşarken, metaverileri düzenleyin ve aktarın.

Videoyu izleyin

DAHA FAZLASI

 

 

Akıllı Silme

İstenmeyen nesneleri çıkarın ve Smart Erase aracı alanı doğal şekilde dolduracaktır.

Videoyu izleyin
 

Liquify

Portreleri, pikselleri değiştirmeden, taşıyarak rötuşlayın.

*32-bit sistemlerde desteklenmiyor.

Videoyu izleyin
 

Frekans Ayırma

Tek adımda yüksek frekans ve düşük frekans katmanlarını ayırarak, dokuları kaybetmeden kusurları düzeltebilirsiniz.

Videoyu izleyin
               

Renk Sapmaları

Chromatic Aberration aracıyla yüksek kontrastlı alanların kenarlarındaki renkli saçakları iyileştirin.

 

Eylem Tarayıcı

Düzenleme sürecinizi kaydedin, kayıtları kategorilere ayırın ve yönetin, önceden yüklenmiş 125'den fazla kayıttan herhangi birini aynı anda birden fazla resme uygulayın.

Videoyu izleyin
 

Piksel Hedefleme

Görüntüdeki belirli parlaklık aralıklarını ve renkleri - hatta cilt tonları - hedefleyerek seçin ve maske uygulayın.

               

Lens Düzeltmesi

Edit modunda, kullanılan merceğe özgü bozulmalar için kalibre edilen düzeltmeyi uygulayarak, bombe ve içbükey deformasyonları düzeltin.

 

Geliştirilmiş Performans

Fırçalama artık %400 daha hızlı! Daha hızlı geri alma ve yeniden uygulamanın yan ısıra Çizim araçlarının keyfini çıkarın.

 

Ton Ayırma Ayar Katmanı

Tahrip etmeyen ayarlama katmanıyla gölge ve vurgu tonlarını ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz.

               

Çokgen Seçim Aracı

Polygon Selection aracıyla kenarları ve düzensiz şekilleri seçin.

 

Gren Aracı

Grain aracıyla resimlerinize eski, grenli film görünümü kazandırın.

 

Klavye Kısayolları

İş akışınızın her aşamasında, kısayol tuşlarıyla işleminizi gerçekleştirin.

 

Hassas Seçimlerle Fırça ve Maske

Seçimleri ve maskeleri doğru renklere, parlaklık değerlerine ve hatta ten tonlarına yönlendirmek için Pixel Targeting özelliğini kullanabilirsiniz.

Bu arada Brush Selection aracını kullanarak atayacağınız piksel kriterini baz alarak hassas bir şekilde öznenizi yalıtabilirsiniz. Ardından renk ve parlaklığa duyarlı aydınlatma, efekt, renk, düzeltme ve detay odaklı ayarları kolayca hedefleyin.

İşlemi İzleyin

 

Kolaylıkla Otomatikleştirin

Edit modunda yaptığınız tüm adımları kaydederek ve bunları diğer görüntülere uygulayarak, tek bir tıklamayla tüm bir düzenleme işlemini tekrar uygulayabilir, tekrar eden görevlerde değerli zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.

 

Lens Correction ile Deformasyon Doktorluğu

Kullanılan objektife ait bozulmalar için kalibre edilmiş düzeltmeyi uygulayarak fotoğraflarınızdaki bozulmaları düzeltin - hatta renk sapmaları da düzeltiliyor.

 

Güçlü ve Çevik

GPU ile geliştirilmiş katman altyapımız ve Develop modu ayarlamaları sayesinde, iş akışınız boyunca rakiplerimizi ve beklentilerinizi aşan, benzersiz bir hızla ilerleyin.

 

Renk Kontrolü Spektrumu

Sezgisel renk ayarlama araçları, renk tonunu, doygunluğunu ve açıklık derecesini ince ayarla veya dramatik bir şekilde değiştirmenize izin verir.

 

Develop Modu Özel Efektleri

Resimlerinize parametrik olarak renk bindirmeleri ve fotoğraf efektleri uygulayın, renkleri gölgelerle ve parlak alanlarla eşleştirin. Opaklığı ayarlayarak ve iki düzine harmanlama modu arasında seçim yaparak, etkileyici sonuçlar elde edin.

 

Akıllı Fırçalama

Bozmadan uygulama seçeneği var

Develop modunda pozlama, doygunluk, dolgu ışığı, kontrast, keskinlik ve netlik ayarlamalarını; Edit modunda çoğu aracın herhangi birinde, belirli renk ve parlaklık aralıklarını özel olarak hedefleyebileceğiniz bir fırça ile pürüzsüzleştirin.

 

Sizin Çalışma Arayüzünüz, Sizin Yolunuz

Arayüzünüzünü kendinize has kılın. Mod düğmelerini gizleyin veya özelleştirin. Edit modu araç çubuğu ve Filmstrip dahil olmak üzere araç çubukları ve panelleri ayırın, taşıyın, üstüste yerleştirin ve kenetleyin. Onları ikinci monitörünüzde kullanın ve yeni işleminizin hızıyla uçun.

 

Derin Ten

Bozmadan uygulama seçeneği var

Fondöten, kapatıcı veya hassas düzenlemeye gerek yok. Skin Tune aracı, parametrik olarak ten rengini düzeltir, parıltıyı geri getirir, leke ve kusurları temizler.

 

Katmanlardaki Düzeltmeler

Katmanları resimlerin üzerindeki yışına, orijinali bozmadan taşıyın. Seçimlerden maskeler oluşturun. Maskeleri yumuşatın ve ters çevirin, özelleştirilebilir maske örtüleriyle olan bitenin üstünde kalın.

 

Ek Olarak Daha Fazla Harmanlama Modu

Bozmadan uygulama seçeneği var

25 harmanlama modunu opaklık ayarlarıyla birlikte kullanarak birleştirilen katmanların görünümünü daha da yaratıcı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

 

Mükemmel Pozlama – Her Zaman

Işık ve havanın nasıl olduğundan bağımsız olarak öznenizi öne çıkarın! Patentli Light EQ ™ teknolojimizle, gölgeleri açarak ve parlak bölümleri koyulaştırarak, aydınlatmayı ve pozlamayı sezgisel olarak düzeltin.

Görüntüyü bir bütün olarak etkilemeden belirli alanları ayarlayarak, görüntü genelindeki dengeyi sağlayabilirsiniz. Detay, kontrast ve kaybolan renkleri geri yüklemek için Dehaze ayar katmanları ekleyerek toz, duman, nem ve netliği etkileyen diğer parçacıkları temizleyin. Hatta seçim bölgelerindeki buğuyu gizlemek ve ortaya çıkarmak için katman maskeleri kullanın.

İşlemi İzleyin

Katmanları Yeniden Yerleştirin, Ekleyin, Silin ve Ayarlayın

Yepyeni, çıplak görüntüler oluşturun. Metin, filigran ve katmanlı öğeler ekleyin, boyutu, renk derinliğini ve artalanı konuya göre değiştirin. Resimlerin belirli bölümleriyle, diğer bölümleri etkilemeden çalışmak için katmanları çoğaltın. Katman maskeleriyle şeffaflık düzeylerini kontrol edin. Fotoğrafın bazı bölümlerini beyaz veya siyah fırça ile boyayarak gizleyin veya ortaya çıkarın, resimleri harmanlayın ve seçimlerden katman maskesi oluşturun.

İşlemi İzleyin

 

 

Özellikler Photo Studio
Ultimate 2018
Photo Studio
Professional 2018
Photo Studio
Standard 2018
Optimal organizasyon ve verimlilik için kapsamlı dijital varlık yönetim araçları desteği
500'ün üzerinde kamera modeline destek veren güçlü RAW düzenleme özellikleri  
Katman kullanarak parametrik fotoğraf manipülasyonu için ideal    
İşakışlarında tam kontrole sahip olmak isteyen profesyonel ve uzman amatör fotoğrafçılar için geliştirildi  
Grafik tasarımcılar ve yaratıcı sanatçılar için geliştirildi    
Büyüyen fotoğraf koleksiyonlarına sahip uzman fotoğrafçılar için ideal    
Yönetme Photo Studio
Ultimate 2018
Photo Studio
Professional 2018
Photo Studio
Standard 2018
ACDSee Mobile Sync uygulamasını kullanarak fotoğrafları ve videoları kablosuz bağlantıyla doğrudan ACDSee'ye gönderin
Aygıtınızdan sadece yeni içerikleri alın
Koleksiyonlara göre sınıflandırın
Dosyaları, klasör, anahtar kelime, oylama, renk etiketleri, metaveri ve kategorileri kullanarak organize edin
Dosyaları hızlı bulun — metaveri, dosya özellikleri, veri, olay, anahtar kelime, oylama, konum ve düzenleme durumuna göre arama yapın ve bu aramaları saklayın
Dilediğiniz kadar ACDSee veritabanı oluşturun, aralarında hızlıca ve kolaylıkla geçiş yapın
Renkli etiketlerle dosyaları görsel olarak etiketleyin
64-bit Windows işletim sistemi desteğiyle işakışınızı hızlandırın  
Görüntüleme Photo Studio
Ultimate 2018
Photo Studio
Professional 2018
Photo Studio
Standard 2018
Photos modu: Masaüstünüzdeki veya Resimlerin klasöründeki, OneDrive veya tüm koleksiyonunuzu inceleyin
Auto Lens View sayesinde, filtreler arasında dolaşırken resimlerdeki etkisini önizlersiniz.
100'den fazla resim, ses ve video formatı desteği
Zoom, Navigator, Magnifying Glass ve Histogram araçlarıyla detayları inceleyin
RAW resimlerde yüksek kalitede kodlama  
Geliştirme Photo Studio
Ultimate 2018
Photo Studio
Professional 2018
Photo Studio
Standard 2018
Hızlı ışıklandırın, GPU destekli geliştirme  
Yol boyunca ayarlamalarınızın enstantenelerini alın  
RAW, JPEG, TIFF ve diğer dosyalarda hasarsız işlemler  
Farklı ton bantları için parlaklığı ve karşıtlığı ayarlayın  
Bombe, balıkgözü lens ve perspektif deformasyonlarını düzeltin  
Buğuyu tahripsiz olarak azaltın ve cilt tonunu düzeltin  
Detayları korurken paraziti parametrik olarak azaltın  
Tahripsiz fotoğraf efektleri ekleyin  
Siyah-beyaz modunda renk değeri temelli parlaklık ayarları ve doygunluk temelli tonlama uygulayın  
Düzenleme Photo Studio
Ultimate 2018
Photo Studio
Professional 2018
Photo Studio
Standard 2018
Doğal bir doldurma için istenmeyen nesneleri Smart Erase ile silin  
Liquify ile pikselleri değiştirmeden taşıyın  
Frequency Separation ile sorunları dokuyu kaybetmeden yumuşatın    
Renk, parlaklık veya cilt tonuna göre seçin ve maskeleyin  
ACDSee Actions ile düzeltmeleri kaydedin, kategorize edin, önceden yüklenen düzeltmeleri kullanın ve otomatikleştirin  
Photoshop™ eklenti desteğiyle genişletilmiş düzenleme yetenekleri  
Pikselleri çeşitli Edit araçlarını kullanarak seçerek düzenleyin, resimdeki hedef rengi ve tonları hedefleyin.  
Belirli renk ve parlaklık aralığına yünelik hedefli fırça darbeleri ve seçimler  
Düzenleme geçmişinizi görüntüleyin ve belirli bir düzenlemeye geri dönün  
Herhangi bir düzenleme veya özel efekti fotoğrafın belirli bir bölümüne hızlıca boyayın
Grafik tasarımı için katmanlı düzenleyici, katmanları tahripsiz şekilde taşıyın, seçili pikselleri silin    
Seçimlerden maske oluşturun, kenarları yumuşatın, ters çevirin ve kaplama seçenekleriyle maskelerinizi takip edin    
Resimleri gelecekte Edit modunda açabilmek için .acdc dosya formatı    
Birleştirilen katmanlar için Blending modları ve opacity ayarı    
İstatistikler Photo Studio
Ultimate 2018
Photo Studio
Professional 2018
Photo Studio
Standard 2018
İş üzerindeyken dosyaya, fotoğraf makinasına ve veritabanı istatistiklerine hızlıca erişin
Paylaşma & Yayınlama Photo Studio
Ultimate 2018
Photo Studio
Professional 2018
Photo Studio
Standard 2018
Belgeleri ve fotoğraf sayfasını kolaylıkla yazdırın
Fotoğraflarınızı iyileştirin ve FTP ile yönetilen Web alanlarına aktarın
Fotoğrafları SmugMug, flickr™, Facebook® ve Twitter® ortamlarına aktarın
CD, DVD ve Blu-Ray'e kaydedin

 

 

Yazılımınızı etkinleştirmek için geçerli bir eposta adresi ve internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Donanım

  • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci (2 GHz veya daha hızlı)
  • 2 GB RAM (6 GB önerilir)
  • DirectX 10 uyumlu grafik adaptörü
  • 1024 x 768 görüntüleme çözünürlüğü (1920 x 1080 önerilir)
  • Sabit diskte 2GB boş alan

Yazılım

  • Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 8, Windows® 8.1 & Windows® 10 (sadece 64-bit sürümleri)
  • Microsoft® Internet Explorer® 9+
  • Microsoft® DirectX® 10 veya sonrası
  • Windows Media® Player 9.0