SATIN AL

Adobe Photoshop CC 2015

Hayal edebileceğiniz her şeyi oluşturun. Gittiğiniz her yerde.

Dünyanın en iyi görüntüleme ve tasarım uygulaması şimdi her aygıtta olağanüstü görsel içerikler oluşturabilmeniz için tüm yaratıcı varlıklarınızı masaüstü ve mobil uygulamalarınızla birbirine bağlayarak tasarım ve fotoğrafçılığa yönelik yeni araçlarla çok daha yaratıcı olanaklar sağlıyor.

 

Dijital tasarımda yepyeni bir deneyim.

Mobil aygıtlarınızda ve masaüstünüzde üretim kalitesinde tasarımlar ve görüntüler oluşturun. Ve Adobe Stock görüntüleri de dahil tüm varlıklarınıza doğrudan Photoshop'un içinden anında erişin. En son sürümün baskı ve grafik tasarımı, web ve uygulama tasarımı ve fotoğrafçılık için sunulan mükemmel ve yeni özelliklerle tüm yaratıcılığınızı muhteşem işlere dönüştürmenize nasıl yardımcı olacağını görün.

     

Photoshop, her yerde.

Photoshop Mix, Sketch ve yeni Comp CC gibi mobil uygulamalar Photoshop'un gücünü aygıtlarınıza kadar genişleterek ister çalışma masanızda ister hareket halindeyken güçlü tasarımlar yapmanızı sağlıyor.

 

Karşınızda çalışma yüzeyleri.

Uygulama ve esnek web tasarımı için mükemmel araçlar olan Photoshop çalışma yüzeyleriyle farklı boyutlarda birçok mizanpaj oluşturabilir ve tek bir belgeye yerleştirerek hepsini aynı anda görebilirsiniz.

Nasıl çalıştığını öğrenin ›

 

Fotoğraflarınız...Tamamen yepyeni görünümleriyle...

Profesyonel fotoğrafçılık araçlarından oluşan eksiksiz set ile birçok görüntüyü birleştirerek, nesneleri kaldırarak ve fotoğrafları rötuşlayarak hayal edebileceğiniz her şeyi oluşturun.

Nasıl çalıştığını öğrenin ›

 

Bulanıklık efektleriyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.

Hareket ekleyin, tilt-shift efektleri oluşturun, sığ alan derinliğini simüle edin. Üstelik şimdi çok daha gerçekçi sonuçlar için bulanık görüntülere fotoğraf paraziti de ekleyebilirsiniz.

Nasıl çalıştığını öğrenin ›

 

CreativeSync ile tüm Photoshop varlıklarınıza dilediğiniz yerden erişin.

Adobe CreativeSync, ihtiyacınız olan her şeyi tüm masaüstü, web ve mobil uygulamalarınızda güncel ve anında kullanıma hazır durumda tutar. Görüntülerinizi, renklerinizi, metin stillerinizi, fotoğraflarınızı, Adobe Stock varlıklarınızı, ayarlarınızı, meta verilerinizi ve diğer varlıklarınızı otomatik olarak eşitler. Ayrıca, Creative Cloud Libraries'i de destekleyerek en sık kullandığınız varlıklarınıza Photoshop'un içinden anında erişmenizi sağlar. CreativeSync ile projenize dilediğiniz aygıtta ve uygulamada başlayabilir, dilediğiniz yerde kaldığınız yerden devam ederek projeyi tamamlayabilirsiniz.

 

Karşınızda Adobe Stock. Milyonlarca yüksek kaliteli görüntü. Doğrudan Photoshop'un içinden.

 

Bir sonraki projenize hızlı bir başlangıç yapmak ve harika bir iş çıkarmak için mükemmel fotoğrafı veya grafiği bulun. Yeni Adobe Stock hizmeti, her birine sadece birkaç düğmeyi tıklatarak Photoshop CC'den ulaşabileceğiniz küratörlü ve telifsiz 40 milyon varlık sunar. Creative Cloud üyeleri Adobe Stock'u üyeliklerine eklediklerinde %40'a varan indirimli özel fiyattan yararlanabilir. Sektördeki en iyi değeri kaçırmayın.

Adobe Stock'ta Ara ›

 

 

İlham alın. İş bulun.

Dünyanın en büyük yaratıcı topluluğu Behance'te bir takip listesi oluşturup ilham alabileceğiniz diğer sanatçıları takip edin, hatta kariyerinizin bir sonraki profesyonel fırsatını yakalayın.
Behance'i Keşfedin ›

 

Çok çalıştık.

Photoshop CC ile yeni özelliklere her zaman piyasaya sunuldukları anda erişebileceksiniz.

 

Bağlantılı Varlıklar özelliğiyle bir kez düzenleyin, her yerde güncelleyin

Şimdi Creative Cloud Libraries'deki varlıkları bağlama işlevi sayesinde bir varlıkta değişiklik yapıldığında siz ve ekip üyeleriniz, bu varlığı kullanıldığı tüm Photoshop, Illustrator veya InDesign projelerinde güncelleyebilirsiniz.

Nasıl çalıştığını öğrenin ›

Verimli tasarım için çalışma yüzeyleri

Esnek ve birçok ekrana yönelik web tasarımı için ideal olan çalışma yüzeyleriyle farklı boyutlarda birçok mizanpaj oluşturabilir ve tek bir belgeye yerleştirerek hepsini aynı anda görebilirsiniz. İçerikleri kopyalayarak çalışma yüzeyleri arasında paylaşın ve teker teker ya da toplu olarak dışa aktarın.

Nasıl çalıştığını öğrenin ›

Mükemmel görüntüyü veya grafiği hızla bulun

Yeni Adobe Stock pazarı, telifsiz görüntü ve vektörleri Photoshop CC'nin içinden bulmanızı, lisanslamanızı ve yönetmenizi sağlıyor. 40 milyon varlık arasından seçiminizi yapın, seçiminizi Creative Cloud Libraries'e kaydedin ve projenize sürükleyerek kullanın.

Nasıl çalıştığını öğrenin ›

Tasarımcılar için kolay ve iyileştirilmiş deneyim

Photoshop CC'deki yepyeni deneyim Design Space (Önizleme), mobil uygulamalar ve web siteleri üzerinde çalışan tasarımcılar için tıklatmaları, fare hareketlerini ve karmaşıklığı azaltan yeni etkileşimler ve tasarım odaklı özellikler içeren özel bir mod sunuyor.

Görüntüleri daha hızlı ve daha kolay dışa aktarma

Yeniden tasarlanan dışa aktarma deneyimi, tek bir düğmeyi tıklatarak tek bir katmanı, çalışma yüzeyini veya tüm belgeyi dışa aktarmanızı sağlıyor. Ayrıca, daha iyi sıkıştırma, tuval boyutunu da içeren gelişmiş önizleme seçenekleri ve geliştirilmiş varlık çıkartma özelliklerinden de yararlanabilirsiniz. Modernleştirilmiş Web için Kaydetme deneyimi karşınızda.

Nasıl çalıştığını öğrenin ›

İstediğiniz görünümü elde etmek için daha fazla katman stili ekleyin

Belirli katman stillerinin alt gölge, degrade kaplama, renk kaplama, iç gölge veya kontur gibi 10 örneğini bir katman veya katman grubuna ekleyin ve dilediğiniz stili dilediğiniz zaman yeniden düzenleyin. Efektleri rasterleştirmekle veya farklı katman gruplarına yığınlamakla zaman kaybetmeyin.

Photoshop tasarımlarınızın iOS aygıtlarında mükemmel göründüğünden emin olun

Mobil uygulamanızın ve esnek web tasarımlarınızın önizleme görüntülerini doğru, bağlam içi ve gerçek zamanlı olarak gerçek iOS aygıtlarında alın. Adobe Preview CC, üzerinde çalıştığınız tasarımları görüntülemek için aygıtlarınızı USB veya Wi-Fi üzerinden sorunsuz şekilde Photoshop'a bağlamanızı sağlayan yerel bir iOS yardımcı uygulamasıdır.

Nasıl çalıştığını öğrenin ›

Ek parazitle daha gerçekçi bulanıklıklar yakalayın

Bulanıklaştırma Galerisi efektlerine siyah-beyaz veya renkli parazit ekleyerek orijinal görüntünüzle uyumu yakalayın ve görüntüleme ve yazdırma sırasında kenar şeritlerini azaltın.

 

 

Görüntüleri eskisinden daha hızlı düzeltin ve yamayın

Düzeltme Fırçası, Nokta Düzeltme Fırçası ve Yama araçları Mercury Graphics Engine geliştirmeleri sayesinde çok daha güçlü çalışıyor. Düzeltme Fırçanızın sonuçlarını gerçek zamanlı olarak görün ve Nokta Düzeltme Fırçası ve Yama araçlarıyla CS6'dan 120 kat daha hızlı sonuç alın.

Tüm tasarımlarınızda gliflere daha kolay erişmeniz için Glif paneli

Illustrator CC ve InDesign CC'deki Glifler paneline benzer şekilde tasarlanan yeni Photoshop CC Glif paneli, bir fonttaki tüm mevcut glifleri görmenizi, seçili olan gliflerin alternatiflerini görüntülemenizi ve sık kullanılan gliflere erişmenizi sağlıyor.

Nesneleri daha yüksek kontrolle taşıma ve genişletme

İçerik Duyarlı Taşıma ve İçerik Duyarlı Genişletme geliştirmeleri sayesinde taşıdığınız nesnenin veya genişlettiğiniz alanın ölçeğini ve dönüşünü ayarlayın. Bırakıldığında Dönüştür işlevini kullanarak son nesneyi görüntünün ölçeğine ve konumuna uygun şekilde yerleştirin.

İçerik Duyarlı Dolgu ile daha güzel panoramalar

Tek bir kutuyu işaretleyin ve İçerik Duyarlı Dolgu'nun birbirine eklenmiş panoramalardaki saydam kenarları otomatik olarak doldurmasını izleyin.

Windows HiDPI ekranlarda daha iyi görüntüleme deneyimi

Windows için Photoshop CC, şimdi daha fazla piksel ve daha net görüntüler için HiDPI ekranları destekliyor. Daha önce teknoloji önizlemesi olarak sunulan HiDPI desteği artık uygulama bir HiDPI ekran algıladığında otomatik olarak etkinleşiyor.

Karmaşık 3B modelleri basitleştirin

3B modellerin çözünürlüğünü kolayca düşürerek Photoshop'un performansını artırın ve yüksek kaliteli 3B içeriklerinizin tablet, akıllı telefon ve diğer aygıtlarda daha geniş kitlelerce görüntülenmesini sağlayın.

Görüntülerden otomatik olarak pürüzlü yüzey eşlemeleri oluşturun

Fotoğraflardaki dokulardan otomatik olarak daha doğru pürüzlü yüzey/normal eşlemeleri oluşturun. Ayrıca, 3B modellerin yüzeyine eklediğiniz pürüzlü yüzey/normal eşlemelerinden oluşturulan kabartma veya işlemelerin yükseklik ve derinliğini daha kolay kontrol edin.

3B içeriklerinizi kolaylıkla yazdırın

Doğrudan Photoshop CC'nin içinden baskıya hazır 3D PDF ve SVX dosyaları üretip baskı işlerini 3D Merkezlerine göndererek yerel 3B baskı hizmeti sağlayıcılarına hızla ve kolaylıkla erişin.

Ve çok daha fazlası

Diğer özellikler: Katmanlar taşınırken daha iyi davranış; boşta durumunda %80'e kadar enerji tasarrufu; 3B baskı hizmeti sağlayıcıları için güncel fiyatlar ve daha fazlası.
Sürüm notlarının tamamına bakın ›

 

 

Windows:

 • Intel® Core 2 veya AMD Athlon® 64 işlemci; 2 GHz veya daha hızlı
 • Microsoft Windows 7 SP 1, Windows 8.1 veya Windows 10
 • 2 GB RAM (8 GB önerilir)
 • 32-bit yükleme için sabit diskte 2 GB boş alan; 64-bit yükleme için sabit diskte 2,1 GB boş alan; yükleme sırasında ek alan gerekir (taşınabilir depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 1024x768 görüntüleme (1280x800 önerilir) 16-bit renk ve 512 MB VRAM (1 GB önerilir)*
 • OpenGL 2.0–uyumlu sistem
 • Yazılım etkinleştirme, üyelik onayı ve online hizmetlere erişim için İnternet bağlantısı ve kayıt zorunludur.**

Mac OS:

 • Multicore Intel işlemci, 64-bit desteği
 • Mac OS X v10.9 (64-bit) veya v10.10 (64-bit)
 • 2 GB RAM (8 GB önerilir)
 • Yükleme için sabit diskte 2 GB boş alan; yükleme için ek alan gerekili (büyük-küçük harflere duyarlı dosya sistemi kullanan bölümlere veya taşınır depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 1024x768 görüntüleme (1280x800 önerilir) 16-bit renk ve 512 MB VRAM (1 GB önerilir)*
 • OpenGL 2.0–uyumlu sistem
 • Yazılım etkinleştirme, üyelik onayı ve online hizmetlere erişim için İnternet bağlantısı ve kayıt zorunludur.**

* 512MB'dan azsa 3B özellikle iptal edilir

**KULLANICILARA UYARI. Bu ürünün etkinleştirilmesi için İnternet bağlantısı, Adobe ID ve lisans sözleşmesinin onaylanması gerekir. Bu ürün belirli Adobe veya üçüncü parti online hizmetlerle bütünleşik olabilir veya erişime izin verilebilir. Adobe hizmetleri sadece 13 yaş ve üstü kullanıcılar için geçerlidir, ek kullanım ve Adobe'nin online gizlilik politikasının onaylanması gerekir (bkz. http://www.adobe.com/aboutadobe/legal.html). Uygulamalar ve Hizmetler tüm ülkeler veya diller için geçerli olmayabilir, uyarı olmaksızın değiştirilebilir veya kaldırılabilir. Ek ücretler ve üyelik maliyeti uygulanabilir.

Diller:

Photoshop CC 2015 aşağıdaki dillerde kullanılabilir:

Danimarkaca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Fransızca
Fransızca*
İbranice*
Macarca
  İtalyanca
Flemenkçe
Norveçce
Lehçe
Portekizce (Brezilya)
Suomi
Svenska
Türkçe
  Ukraynaca
Çekçe
Arapça*
Japonca
Basitleştirilmiş Çince
Geleneksel Çince
Korece
Rusça

 

* Middle Eastern sürümünde Arapça ve İbranice sağdan sola yazma desteğiyle birlikte yer alır, Arapça/İbranice özellikleri ve İngilizce arayüz; ayrıca North African French (Fransızca*) sürümünde tam sağdan sola yazma desteği, Arapça/İbranice özellikleri ve Fransızca arayüz.