Fiyatı

 

Tutkuyla yaratın. Hedefleyerek tasarlayın.

CorelDRAW Graphics Suite 2020 ile yaratıcılık beriyerlerinizi kırın. Neredeyse tüm cihazlardan önemli tasarım projelerini oluşturmak ve tamamlamak için ihtiyacınız olan tüm profesyonel vektörel çizim, sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve tipografi araçlarına erişin.

Oluşturun

Windows veya Mac'te ve hareket halindeyken CorelDRAW.app ™ ile benzersiz illüstrasyonlar, tabelalar, logolar ve daha fazlasını üretin.

Bağlanın

Çalışmanızı gözden geçirecek bir veya daha fazla kişinin geri bildirimlerini toplamak için CorelDRAW.app kullanarak müşteriler ve iş arkadaşlarınızla ortak çalışın.

Tamamlanmış

Her tür çıktıya yönelik üretken araçlar sayesinde daha kısa sürede olağanüstü sonuçlar elde edin.

 

Kapsamlı bir profesyonel grafik tasarım yazılımı paketi

CorelDRAW 2020

Vektör çizim, sayfa tasarımı ve daha fazlası için, bu güçlü grafik tasarım uygulamasıyla herhangi bir projeyi ele alın.

Corel PHOTO-PAINT 2020

Corel PHOTO-PAINT™ 2020’un güçlü fotoğraf düzenleme yetenekleriyle fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanın ve CorelDRAW ile entegre bir iş akışının keyfini çıkarın.

CorelDRAW.app

Bir müşteriden geri bildirim almak veya bilgisayarınızın yakınında olmadığınızda çalışmanıza uzaktan erişmek için CorelDRAW.app™ uygulamasını kullanın.

Corel Font Manager 2020

Sezgisel Corel Font Manager™ 2020 ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın.

CAPTURE 2020

CAPTURE™ 2020 ile tek bir tıklamayla tüm ekran, ayrı pencereler veya menü listeleri dahil olmak üzere, bilgisayar ekranınızın fotoğrafını çekin ve kaydedin.

AfterShot 3 HDR

AfterShot™ 3 HDR ile RAW veya JPEG fotoğraflarda profesyonel düzeyde düzeltmeler ve geliştirmeler yapın, yüksek dinamik aralık (HDR) görüntüleri oluşturun. (İngilizce, Almanca ve Japonca sürümleri var)

Herhangi bir şeyi ve her şeyi yaratın

Üretim ve mühendislikten tabela üretimi, pazarlama ve daha fazlasına, CorelDRAW Graphics Suite, dünya çapında çeşitli tasarımcı, endüstri ve işletmeler tarafından beğeniliyor.

Giyim ve tekstil

İster ekran baskısı isterse nakış, doğrudan giysiye baskı veya giyim işinde olun, CorelDRAW Graphics Suite, moda endüstrisi için tasarımlar tasarlamak ve üretmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

Açık hava reklamcılığı ve geniş format baskı

Açık hava reklamcılığı ve baskı sektöründeki profesyoneller, güçlü bir renk yönetimi motoru ve üstün baskı öncesi araçlarına sahip olması sayesinde, çeşitli baskı çıktıları için sanat eserleri yaratmak üzere CorelDRAW’a güveniyor.

Planlar, haritalar ve şemalar

CorelDRAW, ayrıntılı ürün ve parça illüstrasyonları, diyagramlar, şemalar ve diğer karmaşık görseller oluşturmak için tasarlanan özel, hassas araçlarıyla, mühendislik, imalat ve inşaat firmalarında güvenilir bir isimdir.

Marka yönetimi ve pazarlama

Reklam ve yayıncılık alanında çalışan yaratıcı profesyonellerden kurum içi pazarlama malzemeleri üreten küçük işletmelere kadar çeşitli yelpazedeki kullanıcılar için CorelDRAW Graphics Suite, öne çıkan marka kimliği materyallerinden çekici satış araçlarına kadar her şeyi yaratacak araçlara sahiptir.

İllüstrasyon ve güzel sanatlar

İllüstratörler ve sanatçılar, klasik sanat uygulamalarını CorelDRAW’ın en son teknoloji vektör çizim teknolojisiyle birleştirerek güzel ve sofistike sanat eserleri oluşturabilirler.

Gösterin ve anlatın

Kullanıcılarımızın neler tasarladıklarından ve ne söylediklerinden ilham alın.

"PowerTRACE gibi başka hiçbir yerde bulamadığım güçlü özelliklere sahip olmaktan zevk alıyorum."
- Tomasz Mrozinski
“CorelDRAW vektörel çizim için en verimli araç.”
- Elena Nechiporenko
“CorelDRAW hayal ettiğim her şeyi hızlı ve doğru bir şekilde tasarlamama olanak sağlıyor.”
- Marcin Wilczynski
“Kullanıcı dostu ve son derece esnek!”
- Joseph Diaz
“CorelDRAW, HER ŞEY tasarlamak için en iyi araçtır”
- Roy Monster
“En karmaşık tasarım görevlerini çözmek için ideal.”
- E.LARIONOV

 

Daha fazla değerlendirme okuyun

Herhangi bir şeyi ve her şeyi yaratın

Üretim ve mühendislikten tabela üretimi, pazarlama ve daha fazlasına, CorelDRAW Graphics Suite, dünya çapında çeşitli tasarımcı, endüstri ve işletmeler tarafından beğeniliyor.

Esnek, ekonomik satın alma

Rakiplerin tek bir uygulama aboneliği maliyetiyle CorelDRAW Graphics Suite'e abone olun veya yazılımınızın tam anlamıyla sahibi olmak için kalıcı bir lisans seçin. Tercih sizin!

30 yıldan fazla Windows uzmanlığı

CorelDRAW Graphics Suite, Windows için geliştirilmişti. Gerçek bir Windows deneyimi için, Microsoft Surface Dial’ı, Windows renk yönetim sistemi ve daha fazlası için destek sayesinde güçlü kalem ve dokunma özelliklerinin keyfini çıkarın.

 

Bütünleşik uygulamalar

CorelDRAW, tek bir uygulamada grafik tasarım ve sayfa tasarımı işlevselliği sağlar. Corel PHOTO-PAINT, bütünleşik iş akışına profesyonel fotoğraf düzenleme araçları ekler.

 

 

 

Ciddi verimlilik ve sınırsız yaratıcılık için araçlar

Etkileyici web grafiklerinden ve çarpıcı baskılara kadar, gurur duyacağınız profesyonel sonuçları sunmanıza yardımcı olacak araçlarla yaratıcı vizyonunuzu ifade edin. 2020 Yenilikleri (PDF)

 

2020’de YENİ

Oyun değiştiren işbirliği araçları

Tasarımlarda müşteri ve meslektaşlarınızla daha önce hiç olmadığı şekilde bağlantı kurun. Konseptlerinizi Bulut üzerinden gözden geçireceklerle paylaşın ve CorelDRAW.app kullanarak doğrudan CorelDRAW tasarım dosyalarınızı görüntülemeye, açıklama eklemeye ve yorum yapmaya davet edin. Bir veya daha fazla katkıda bulunanın tek bir yerde - çalışma dosyanızda toplanan geri bildirimleriyle tasarım değişikliklerini yapmak daha kolay olamazdı.
Videoyu izleyin

İşbirliği özellikleri yalnızca abonelik yoluyla veya kalıcı lisans müşterileri için ek bir satın alma planıyla kullanılabilir.

 

2020’de YENİ

Modern tipografi

Yeni tipografik teknolojiler ve ana yazıtipi araçlarına yönelik geliştirmelerle metinlerinizi güzelce sergileyin.

 • Değişken yazı tipleri desteğiyle metiinlere hassas bir şekilde ince ayar yapın.
  Videoyu izleyin
 • Yeni numaralı listeler ve imli listelerdeki geliştirmelerle paragrafları zahmetsizce biçimlendirin.
  Videoyu izleyin
 • Web ve masaüstü arasında kesintisiz metin iş akışının keyfini çıkarın.

 

Not: Windows 7 ve Windows 8.1 değişken yazı tiplerini desteklemez.

2020’de YENİ

Sonraki düzey vektörleştirme sonuçları

Etkileyici yeni yapay zeka destekli PowerTRACE ™ sayesinde, olağanüstü biteşlem-vektör dönüştürme sonuçlarının keyfini çıkarın. Vektörleştirirken biteşlemin kalitesini geliştiren gelişmiş görüntü optimizasyonu seçeneklerinden yararlanın.
Videoyu izleyin

 

2020’de YENİ

Etkileyici, yapay zeka güçlü görüntü çözümleri

Makine öğrenimli modellerin tasarım yeteneklerinizi geliştirmesini ve iş akışlarını hızlandırmasını hayretle izleyin.

 • Ayrıntıları kaybetmeden görüntüleri büyütmek için yapay zekadan yararlanın.
  Videoyu izleyin
 • Yüksek oranda sıkıştırılmış JPEG resimlerdeki paraziti ortadan kaldırın
 • Biteşlem ve vektörlere makine öğrenimli yeni efektler uygulayın.
  Videoyu izleyin
 • Yeni Akıllı Seçim aracıyla maskeleri daha hızlı ve daha doğru bir şekilde oluşturun.

 

2020’de YENİ

Ciddi performans artışı

Fark edilir derecede daha hızlı, daha duyarlı uygulamalarla daha verimli çalışın ve daha iyi sonuçlar elde edin. Son sürümümüze kıyasla 10 kata kadar daha hızlı performansla, konseptten tamamlamaya rekor sürede geçeceksiniz.

 

2020’de YENİ

Sayenizde daha iyi

Değerli bildirimleriniz sayesinde CorelDRAW’da, Bul ve Değiştir, Hizalama ve Dağıtma, gölge efektleri ve daha fazlasında iyileştirmeler yaptık. Maskeler, efekt ve lenslerden Renk Değiştirmeye, en sevdiğiniz Corel PHOTO-PAINT özellikleri de artık çok daha iyi!

Profesyonel tasarım araçları parmaklarınızın ucunda

 

Vektörel illüstrasyon

CorelDRAW’ın güçlü vektörel illüstrasyon araçarını kullanarak temel çizgileri ve şekilleri karmaşık sanat çalışmalarına dönüştürün. Çok yönlü şekillendirme ve çizim araçlarıyla eğriler oluşturun. Kontur, Zarf, Harmanlama, Ağ Dolgu gibi efekt araçlarıyla vektörel sanat çalışmalarınıza yaratıcı efektler ekleyin.

 

Sayfa tasarımı

Broşürler, çok sayfalı belgeler ve dahası gibi sayfa tasarımları oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlara erişin. Yer tutucu Metin aracını kullanarak bir sayfa tasarlayın ve metnin nasıl görüneceği konusunda fikir edinin.

Tipografi

Komple tipografi araç setiyle metinleriniz güzel şekilde düzenleyin. Metne, blok gölgeler ve konturlar gibi efektler ekleyin, değişken yazı tipi desteğiyle yazı tiplerine hassas bir şekilde ince ayar yapın, metni yola sığdırın ve daha fazlasını yapın.

Font yönetimi

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın. Ağ depolama özelliğini kullanarak yazı tipleriyle daha hızlı çalışın.

 

Fotoğraf düzenleme

Corel PHOTO-PAINT’in güçlü katman temelli fotoğraf düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınızı rötuşlayın ve geliştirin. Renk ve tonları geliştirin, istemediğiniz bölümleri temizleyin, perspektifi düzeltin ve dahası... AfterShot 3 HDR kullanarak RAW resimlerinizden göz kamaştıran Yüksek Dinamik Dizi (HDR) fotoğraflar oluşturun.

 
 

Renk, dolgular ve şeffaflıklar

Renk kutularını kullanarak dolgu ve anahatlara kolaylıkla renk uygulayın veya renk harmonilerini temel alan renkler oluşturun. Bir nesnenin şeffaflığını değiştirin, nesneleri desenler, degradeler, ağ dolgular da başka şekilde doldurun.

 

Tahribatsız düzenleme

Biteşlemleri ve vektörleri, orijinal resim veya nesneye zarar vermeyeceğinizi bilerek düzenleyin. CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT’te, Blok Gölge aracı, Simetri Çizimi modu, Etki aracı, Perspektif Ekleme ve yeni Tahribatsız Efektler gibi birçok tahribatsız özellikten yararlanın.

 

Slletir ve stil setleri

Nesne Stilleri penceresi, stilleri ve stil setlerini tasarımdaki nesnelerde tutarlı bir format uygulama, alternatifler üretme ve tüm belgede hızlı ve tutarlı bir şekilde biçimlendirme değişimini yapmayı bir anlık bir işe dönüştürür.

Paralel olmayan nesne kontrolü

Belgenizdeki tüm öğeleri, gizlemenizi, yeniden adlandırmanızı, nesneleri aramanızı ve sıralamasını değiştirmenizi sağlayan Nesne penceresinden kontrol edin. Nesne biçemlendirmesi, dolgular ve dahasını yönetmek için Nesne Özellikleri penceresini kullanın.

Çalışma arayüzü özelleştirmesi

Tasarım alanınızı iş akışı gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlayın. Önceki sürümlerde oluşturulan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT çalışma alanlarını sorunsuzca içe aktarın ya da sektöre özgü araçları organize ve erişilebilir tutmak için önceden tanımlanmış çalışma alanlarını kullanın.

 

 

Baskı veya web için tasarlayın

Her seferinde kusursuz yayın ve çıktı deneyimini yaşayın.

 • Farklı medyumlar için renk tutarlılığını kontrol ederek, baskı öncesi renklerinizin doğruluğunu garantiye alabilirsiniz.
 • Web grafiği araçları ve hazır setleriyle çekici web sitesi içerikleri geliştirin.

 

Zengin dosya uyumluluğu

100’den fazla grafik, yayınlama ve görüntü dosyası formatı ile uyumlu, müşteri tarafından sağlanan dosya veya ihtiyaçlara göre çeşitli proje varlıklarını kolayca içe ve dışa aktarın.

 

Windows için tasarlandı

Ayrıca macOS’ta da yereliz! Daha fazlası

 

Kalem

Wacom tabletleri ve aygıtlarının yanısıra Microsoft Surface gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletlerle hızlı ve verimli çalışın.

Touch

Dokunma veya kalemle hızlı ayarlamalar yapın. Touch çalışma arayüzü, sadece en sık kullandığınız araç ve komutları görüntüleyerek çizim pencerenizin boyutunu büyütür, ayrıca tek bir dokunmayla kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

Dial

Microsoft Surface Dial gibi tekerlek aygıtları için desteğin keyfini çıkarın. CorelDRAW’da dokunma ve tekeri tek başına kullanarak, daha sezgisel bir şekilde çalışın. Klavyenizi bir kenara koyun ve içeriğe dayalı, ekran üzerindeki kullanıcı arayüzünü deneyin.

 

Çok daha hızlı şekilde CorelDRAW ustası olun

Kapsamlı bir yararlı öğrenme kaynağı kütüphanesiyle daha çabuk başarılı olun.

DAHA FAZLASI

 

 

 

 

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW® 2020 – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2020 – Görüntü düzenleme ve piksel temelli tasarım programı
 • Corel Font Manager™ 2020 – Font arama ve yönetim aracı
 • PowerTRACE™ – Yapay zeka gücüne sahip, biteşlemden vektöre dönüştürme (CorelDRAW uygulamasının parçası olarak)
 • CorelDRAW.app™ – Web tarayıcı üzerinden online vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı
 • CAPTURE™ – Ekran yakalama aracı (sadece Windows sürümünde)
 • AfterShot™ 3 HDR – RAW fotoğraf düzenleyici

İçerik*

 • 7000 clipart, dijital resim ve araç kaplama şablonu
 • 1000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve OpenType font
 • 150 profesyonel şablon
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Dokümantasyon*

 

* CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor.

 

Sürüm karşılaştırması

Tam karşılaştırma için PDF dosyasını inceleyin

  2020 2019 2018 2017&X8

YENİLİKLER

 

 

 

 

YENİ! Sanat Stili efektleri

 

 

 

YENİ! Vektör yumuşatma

 

 

 

YENİ! İç Gölge aracı

 

 

 

YENİ! Biteşlem efektleri lensi

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! PowerTRACE™

GELİŞTİRİLDİ!

GELİŞTİRİLDİ! Tahribatsız efektler

GELİŞTİRİLDİ!

 

 

YENİ! Biteşlem büyütme seçenekleri

 

 

 

YENİ! JPEG artefaktı kaldırma

 

 

 

YENİ! Corel PHOTO-PAINT™‘de tahribatsız efektler

 

 

 

YENİ! Akıllı Seçim maske aracı

 

 

 

YENİ! Değişken Font desteği

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Metin etkileşimi

GELİŞTİRİLDİ! Font listesi kutusu

GELİŞTİRİLDİ!

YENİ! Numaralı listeler

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! İmli listeler

GELİŞTİRİLDİ!

YENİ! Yorumlar penceresi

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! İletişim kutusu arayüzü

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Seçeneklerde dolaşma

GELİŞTİRİLDİ!

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Nesne dağılımı

GELİŞTİRİLDİ!

GELİŞTİRİLDİ! Bul ve Değiştir

GELİŞTİRİLDİ!

YENİ! Ortak çalışma iş akışı

 

 

 

YENİ! Ortak çalışma oturum açma seçenekleri

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! PDF desteği

GELİŞTİRİLDİ!

GELİŞTİRİLDİ! Nesneleri güçlü kırpma

GELİŞTİRİLDİ! Perspektif ve Dairesel Soldurma efektleri

İYİLEŞTİRİLDİ! Fırça performansı ve renk değiştirme

 

 

 

HIZLANDIRILDI! Açılış süresi

 

 

 

ÇİZİM ARAÇLARI

2020

2019

2018

2017&X8

Simetri modu

 

Block Shadow aracı

 

Pointillizer

 

Impact aracı

 

Noktaları hizalama ve dağıtma

 

Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

 

LiveSketch™ aracı

2017'DE YENİ

Özel nokta şekillleri

Vektörel ve biteşlem desen dolgular

Degrade dolgular

Real-Time Stylus (RTS) desteği

Nesneleri gizleme ve görüntüleme

Dolgu oluşturma

Ağ Dolgu

Vektörel nesneleri yumuşatma

GÖRÜNTÜ İŞLEME

2020

2019

2018

2017&X8

PhotoCocktail

 

Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın

 

AfterShot 3 HDR

 

HDR Birleştirme

 

Healing Clone

Akışkan araçlar

Unsharp Mask Lens

Özel efektler

Düzlemsel Maske aracı

Smart Carver

İçinden Geç Birleştirme Modu

Ton eğrisi ayarlamaları

TİPOGRAFİ

2020

2019

2018

2017&X8

Corel Font Manager™

 

Özel karakterler, semboller ve şekiller

Yazıtipi katıştırma

Gelişmiş OpenType desteği

Karmaşık betik desteği

KULLANICI ARAYÜZÜ

2020

2019

2018

2017&X8

Nesneler penceresi

 

 

Dosya Kaydetme İşareti

 

Dolgu ve şeffaflık uygulayın ve yönetin

 

Dokunmatik dostu arayüz

Microsoft Surface desteği

Eski çalışma arayüzlerini içe alma

Karşılama Ekranı

GELİŞTİRİLDİ!

Çalışma Arayüzleri

UltraHD 4K ekran desteği

Gelişmiş çoklu monitör desteği

Tamamen ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen arayüz

Basit Özelleştirme

Belgeleri ayırın

TASARIM VARLIKLARINA ERİŞİM

2020

2019

2018

2017&X8

Dijital varlık yönetimi

 

 

Varsayılan klasör konumu

 

Gelişmiş içerik yönetici

Boş Belge/Resim hazırsetleri

Geliştirilmiş Şablon işakışı

 

 

Yüksek kalitede Küçük Resim önizlemesi

Tepsileri Microsoft OneDrive ile senkronize edin

SAYFA TASARIMI ARAÇLARI

2020

2019

2018

2017&X8

Yapışma ayarlarını değiştirin

 

Nesneleri Yola Yerleştirin

 

Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

 

Perspektif efekti ekleme

 

Biteşlemlere zarf uygulayın

 

Master Katmanlar

Sayfa numaraları

Etkileşimli çerçeveler

Tablolar

WEB

2020

2019

2018

2017&X8

CorelDRAW.app

 

 

Sharepoint Entegrasyonu

 

 

WordPress'de Yayınlama

 

Piksellerle tasarım

Piksel-mükemmelliği işakışı

 

 

TASARIM İŞ AKIŞI

2020

2019

2018

2017&X8

Proje Zamanlayıcı

 

Microsoft Surface Dial desteği

 

Renk Stilleri penceresi

Bağlama duyarlı Object Properties penceresi

Stil motoru ve penceresi

Renk yönetimi

PANTONE spot renk paletleri

Yaratıcılık araç koleksiyonunuzu genişletin

QR kodlar

Hizalama ve Dinamik Kılavuzlar

Tamamlayıcı renkler ve Harmoniler

Windows Renk Sistemi Desteği

Adobe Color Management Modulü

Belge renk paleti

Dahili RAW kamera desteği

(>400 kamera modeli desteği)

(>400 kamera modeli desteği)

(>400 kamera modeli desteği)

(>400 kamera modeli desteği)

PDF/A desteği

Adobe ürün desteği

Microsoft ürün desteği

AutoCAD DWG/DXF desteği

YAZDIRMA VE YAYINLAMA

2020

2019

2018

2017&X8

64-bit TWAIN Tarayıcı desteği

 

 

Birleştirerek Yazdırma

 

 

PDF/X desteği

PDF/X-4 dahil

PDF/X-4 dahil

PDF/X-3 dahil

PDF/X-3 dahil

Hazırlama ve Germe penceresi

Pankart baskısı için Çerçeve ve Gromet

Ön Kontrol

Ekranda renk provası

PERFORMANS

2020

2019

2018

2017&X8

Vektör önizlemeleri

 

GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi

 

Çok çekirdek desteği

DAĞITMA VE OTOMASYON

2020

2019

2018

2017&X8

Windows Installer (MSI) desteği

Geliştirici Topluluğu sitesi

Microsoft Visual Studio Tools for Applications

Microsoft Visual Basic for Applications

ÖĞRENME MATERYALLERİ VE DOKÜMANTASYON

2020

2019

2018

2017&X8

Hints penceresi

Eğitim videoları ve video ipuçları

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

İçerik bildirimi

İÇERİK

2020

2019

2018

2017&X8

Modern şablonlar

Profesyonel clipart

Yüksek kalitede fotoğraflar

Geliştirilmiş yazıtipleri

SATIN ALMA TERCİHLERİ

2020

2019

2018

2017&X8

Program Yükseltme Koruma Programı

Çok Kullanıcılı Lisans

Abonelik

 

 

 • Windows 10*, Windows 8.1 veya Windows 7 (64-bit veya 32-bit** sürümleri), en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
 • Intel Core i3/5/7/9 veya AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • OpenCL 1.2 özellikli ekran kartı (önerilir)
 • 4 GB RAM
 • Sabit diskte 4 GB boş alan
 • Çok dokunmalı ekran, fare veya tablet
 • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası
 • Microsoft.NET Framework 4.7.2
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için) DVD’den yüklerken, 900 MB kadar dosya indirmeniz gerekecek
 • CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

 

*CorelDRAW Graphics Suite 2020, Windows 10’un 1903. ve 1909. sürümleriyle, CorelDRAW Graphics Suite 2020’nin yaşam döngüsü sırasında piyasaya sürülebilecek sürümlerini destekler. Çeşitli fontlar sadece Windows 10 sisteminde desteklenir.

**AI (Yapay Zeka) kullanan özellikler için 64 bit uygulamalar gerekir. AI özellikleri CorelDRAW Graphics Suite’in 32 bit uygulamalarında desteklenmez.

 

İlgili Resimler

 • background