SATIN AL

CorelCAD 2021 (Windows/Mac)

 

CAD yazılımı

 • > Profesyonel 2D çizim ve 3D tasarım programı
 • > .DWG, .STL, .PDF ve .CDR* için endüstri standardı dosya desteği
 • > Zaman kazandıran ortak çalışma ve proje paylaşımı
 • > Tercihe bağlı otomasyon ve özelleştirme

 

DENEME SÜRÜMÜ Windows / Mac

 

 

Profesyonel, ekonomik ve sade CAD yazılımı

Mimari, mühendislik, inşaat (AEC) ve hassasiyet isteyen üretim profesyonelleri için amaca yönelik tasarlanmış, uygun fiyatlı bir güçlü 2D çizim ve 3D tasarım araçları koleksiyonu olan CorelCAD ™ 2021 ile olağanüstü sonuçlar elde edin. Doğal .DWG ve üretken 3D yazdırma için .STL formatı desteği sayesinde, Windows ve macOS’ta görselleştirmeyi gerçekleştirmeye dönüştürün.

Videoyu izleyin

  CorelCAD İçinde e-kitap Eklentiler  

 

2D çizim, 3D tasarım ve 3D yazdırma için CAD programı

 

Kırpma seçenekleri

Hızlı bir şekilde kavramsallaştırın

Özellikle imalat, inşaat ve mühendislik profesyonelleri için geliştirilmiş güçlü bir tasarım araçları koleksiyonu olan CorelCAD ile yeteneklerinizi serbest bırakın. Önde gelen bir CAD yazılımının yardımıyla kavramsallaştırın, planlayın, taslak haline getirin, yerleştirin ve düzenleyin. Geniş bir özellik setiyle, 2D çizimleriniz ustalıkla bir araya gelecektir.

 

Kolaylıkla dönüştürün

2D çizimleri birkaç tıklamayla 3D modellere dönüştürmek için, kendinizi bu CAD programındaki gelişmiş araçlar ve özelliklerle donatın. CorelCAD ile projeleri, sürekli olarak spesifikasyonlara ve proje parametrelerine uyacak şekilde hızla tamamlayın.

Kırpma seçenekleri

 

Kırpma seçenekleri

Hassas çıktı

Metin, grafikler ve elle tutulur çıktılar için, güçlü bir 3D tasarım yazılımıyla çalışmanızı geliştirin. CorelCAD’in tam özellik seti, neredeyse tüm teknik tasarım görevlerini yöneterek iş arkadaşları veya hissedarlarla işbirliğini kolaylaştırır. 3D yazıcılar veya çıkış bağlantısı için .STL desteğiyle 3D yazdırma basitleşiyor.

 

Verimli çalışın

CorelCAD kullanarak ayrıntılı projeleri zamanında ve hassas bir şekilde güvenle teslim edin. En yeni AutoCAD, tam doğal .DWG dosya formatı desteği, tasarımcıların sorunsuz bir şekilde işbirliği yapabilmesini sağlar. CAD yazılımı, zengin bir deneyim için inanılmaz kişiselleştirme ve otomasyon destek seçeneklerinden yararlanarak her türlü çalışma ortamına uyum sağlar.

Kırpma seçenekleri

 

CorelCAD 2021 Yenilikleri Nelerdir?

 

 1. Çizim Karşılaştırma Paleti

  Değişiklikleri izlemek, bir proje içinde birden çok seçeneği göstermek, iş akışınızda önceki ve sonraki aşamaları tanımlamak için, renklerle vurgulanmış iki dosyayı karşılaştırın.

  Videoyu izleyin

 2. Geliştirilmiş Pattern Komutu

  Pattern komutundaki yeni ilişkilendirmeyle, aynı perspektifte bir yol boyunca nesneleri ve desenleri çoğaltın, artık nesneleri ve desenleri doğrusal veya dairesel bir yol boyunca çoğaltabilirsiniz.

  Videoyu izleyin

 3. Dinamik Blokları Özel Bloklara Dönüştürün

  Dinamik blok tanımlarındaki değişiklikleri özel bloklara dönüştürerek kaydedin, böylece dosyalarınızda daha fazla kontrol ve düzenleme yeteneği sağlayın.

  Videoyu izleyin

 4. Yeniden tasarlanan Yazdırma İletişim Kutusu*

  Birden fazla seçeneği tek bir konuma getiren, ek görüntüleme seçenekleri ve daha fazla kontrol sağlayan akıcı bir yazdırma işleminin keyfini çıkarın.

 5. Gelişmiş PDF Çıktı*

  Çalışmanızı PDF’lere dışa aktarırken raster ve vektör görüntülerinin kalitesini ayarlamak için geliştirilmiş yetenekle, dosya boyutunu ve görüntü kalitesini ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ayarlayın.

*Şerit UI, Çizim sekmeleri, CorelDRAW (.CDR) ve Corel DESIGNER (.DES) dosya biçimlerinin içe ve dışa aktarımı, gelişmiş PDF seçenekleri (bitmap çözünürlüğü), yeniden tasarlanmış yazdırma iletişim kutusu, 3Dconnexion giriş aygıtları için destek ve Microsoft VSTA yalnızca Windows için CorelCAD.

†Lütfen unutmayın: PDF/ DGN Underlay, Pack & Go işlevselliği ve eklenti mağaza erişimi, Apple Mac App Store'dan satın alınıp yüklendiğinde CorelCAD 2021'de mevcut değildir.

**Mac ve macOS, Apple Inc.'in ticari markalarıdır. Burada adı geçen tüm diğer ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

 

 

Endüstri standardı CAD özellikleriyle ekonomik bir alternatif

CorelCAD 2021’daki yerleşik, sağlam tasarım araçları seti sayesinde, endüstri lideri bu CAD programıyla uzman sonuçlar elde etmek çok kolay.

Üretkenlik 2D Tasarım 3D Modelleme Açıklama & İşbirliği Uyumluluk

Üretkenlik

Endüstri lideri tasarım kaynakları ve özellikleriyle, hiç zaman kaybetmeden profesyonel projeler üretin.

 

YENİ! Yeniden tasarlanan Yazdırma İletişim Kutusu*

Birden fazla yazdırma seçeneğini tek bir merkezi konuma getiren akıcı bir yazdırma işlemiyle daha fazla kontrol elde edin.

Endüstri standardı özellikler

CorelCAD, tüm büyük CAD programlarıyla uyumludur. Tanıdık komutlar ve araç çubuğu öğeleriyle hızlı bir şekilde çalışmaya başlayın.

Katman paleti

Çizim arayüzünden çıkmadan katman kontrollerine kolaylıkla erişin. Bir veya daha fazla katmanı bir hedef katmanda birleştirin.

Videoyu izleyin

Katman grubu filtreleri

Dış referanslar eklenirken, diğer çizimlerden gelen referans katmanlarını otomatik olarak gruplayın.

Tasarım kaynakları

Çeşitli CAD projeleri için tasarım bileşenlerine (bloklar, stiller, çizimler ve görüntüler) erişin ve bunları yönetin.

 

2D çizim yazılımı

2D çizimleriniz ve taslaklarınız, bu özellik setiyle kolayca bir araya gelecek.

 

YENİ! İlişkili Desenler

Daha büyük, daha karmaşık grafikleri hızla oluşturmak için bir yol boyunca nesneleri ve desenleri aynı perspektifte çoğaltmak için Pattern komutunda ilişkilendirme uygulayın.

Videoyu izleyin

Özel Blok özellikleri

Yeni CBWBlockAs komutuyla bir Özel Bloğu (sembol tanımı) ayrı bir çizim olarak kaydedin veya Blok Yöneticisi’nden çıkmadan Özel Blok tanımlarını test edin.

Videoyu izleyin

Çizim kısıtlama özellikleri

Yeni set kısıtlama isim formatının boyutsal kısıtlamaların görüntülenmesini nasıl belirleyebileceğini ve geometrik şekillerin boyutsal kısıtlamalara nasıl uyduğunu görün.

Videoyu izleyin

MultiLeader ve Dimension araçları

Otomatik olarak ayarlanan notları ve öncü çizgileri yapılandırın. Belirtilen bir ölçümlendirmeden yeni bir ölçümlendirme stili oluşturun, hassaslık için Akıllı Ölçümlendirme araçlarını kullanın.

Videoyu izleyin

Nesne Kenetlemesi ve Tutaçlar

Nesneleri, Kenetlenmeler, Tutaçlar ve Polar Kılavuzlara göre yeniden dağıtın. Bağlam kısayol menüleri, geometrinin etkileşimli olarak düzenlenmesini sağlar.

Videoyu izleyin

3D modelleme

Gelişmiş teknik araçlar sayesinde profesyonel çıktılar alma kolaylaştırıldı.

 

3D tasarım ve düzenleme araçları

Bir 3D katı, yüzey, ağ veya bölgenin kenarlarından tel ızgara geometri oluşturun. OffsetEdges komutunu kullanarak 3D katı veya yüzey sınırından 2D varlıklar oluşturun.

Videoyu izleyin

STL dosyalarını açma

İçerdiği 3D nesneleri eklemek için stereolitografi dosyalarını (* .stl) içe aktarın. Hazır 3D tasarımları içe aldığınızda daha fazla değişiklik yapmak artık mümkün.

PolySolid 3D katı düzenleme ve modelleme araçları

PolySolid 3D katı düzenleme ve modelleme araçları
Çokgensel duvarlar şeklinde 3D katı nesneler çizmek için PolySolid kullanın. 3D katı nesnelere bombe eklemek için Face ve Loop seçenekleri olan ChamferEdges aracını kullanın.

2D'den 3D'ye geçiş

CorelCAD ile oluşturduğunuz 2D tasarımları veya CorelDRAW’dan aktardıklarınızı 3D’ye dönüştürün. 2D çizimden 3D modellemeye geçmek için, 2D varlıklara bir yol boyunca derinlik verin, çevirin veya savurun.

3D fare desteği

3Dconnexion giriş aygıtı* desteğiyle 3D dolaşın.

 

Açıklama ve paylaşım

Kaydedilen mesajları, hatırlatıcıları veya talimatları kolaylıkla çizimlerinize ekleyin.

 

YENİ! Çizim Karşılaştırma Paleti

İki CAD dosyasını karşılaştırın ve izlenen değişiklikleri çeşitli renklerde vurgulayın. Tasarımcılar düzenlemeleri görebilir, seçenekleri ortaklarına gösterebilir ve iş akışı değişikliklerini tanımlayabilir.

Videoyu izleyin

GELİŞTİRİLDİ! Sorunsuz DWG Uyumluluğu

Dosyaları en son AutoCAD .DWG dosya biçimiyle açın, düzenleyin ve kaydedin - dinamik blokları düzenleme ve bunları özel bloklar olarak kaydetme yeteneği de dahil.

Videoyu izleyin

Veri Çıkarma Sihirbazı

Blok nesnesi özniteliklerini belirterek bilgiyi dışarı çıkarmak için Veri Çıkarma Sihirbazı’nı kullanın.

Videoyu izleyin

CorelDRAW ve Corel DESIGNER dosya desteği*

CAD ve grafik uygulamaları arasında sorunsuz bir iş akışı için, CorelDRAW® (.CDR) ve Corel DESIGNER™ (.DES) dosyalarını CorelCAD Windows sürümüne kolayca alın ve bu formatlarda kaydedin.

Açıklama ve işaretleme

VoiceNotes aracıyla kaydedilen mesajları, hatırlatıcıları ve talimatları çizimlerinize ekleyin. Açıklamalardan muaf tutulacak bölümleri işaretleyin veya maskeleyin.

Uyumluluk

Platform desteği, baskı özellikleri ve çevre birimleri destekleri, CorelCAD’in göze çarpmasını sağlıyor.

 

Platform desteği

Endüstri standardı özellikler ve en yeni işletim sistemleri için destek içeren Windows ve Mac'te yerel bir CAD yazılımı deneyiminin keyfini çıkarın.

3D yazdırma

3D katı nesneleri, 3D baskılar için en çok kullanılan dosya formatı olan .STL formatında kaydedin. 3D yazıcılara doğrudan bağlantı veya üçüncü parti 3D baskı servislerine çıktı göndermek için .STL desteğini kullanarak 3D prototipler bastırın.

3D fare

3Dconnexion giriş aygıtı* desteğiyle 3D dolaşın. 3D farenin şapkasını hareket ettirerek 2D ve 3D çizimleri döndürün. Tercih edilen dolaşma ayarlarını ve özel komutları 3D fare düğmelerine atayın.

AutoCAD özellikleri & dosyaları

En son AutoCAD .DWG dosya formatındaki dosyaları açın, düzenleyin ve kaydedin; iş arkadaşları, tedarikçiler ve iş ortakları arasında hızlı işbirliğini sağlayın. .DWG dosya desteği ile AutoCAD’de hazırlanan dinamik blokları kolayca düzenleyin.

Dosya desteği

CorelCAD .PDF, .SVG, .EPS, .DWF, .STL, .SAT, .SHP ve .DWS giibi sektör lideri formatları destekler. CorelCAD Windows sürümü, CorelDRAW (.CDR) ve Corel DESIGNER (.DES) dosyalarını açmayı ve bu formatlarda kaydetmeyi destekler.

 

*Şerit UI, Çizim sekmeleri, CorelDRAW (.CDR) ve Corel DESIGNER (.DES) dosya biçimlerinin içe ve dışa aktarımı, gelişmiş PDF seçenekleri (bitmap çözünürlüğü), yeniden tasarlanmış yazdırma iletişim kutusu, 3Dconnexion giriş aygıtları için destek ve Microsoft VSTA yalnızca Windows için CorelCAD.

†Lütfen unutmayın: PDF/ DGN Underlay, Pack & Go işlevselliği ve eklenti mağaza erişimi, Apple Mac App Store'dan satın alınıp yüklendiğinde CorelCAD 2021'de mevcut değildir.

**Mac ve macOS, Apple Inc.'in ticari markalarıdır. Burada adı geçen tüm diğer ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

 

Windows sürümü

 • Microsoft Windows 10 veya 8.1 (32-bit veya 64-bit sürümleri), en son güncellemelerle
 • Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon x2 Dual-Core işlemci
 • 4 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Sabit diskte 1,5 GB boş alan
 • OpenGL sürüm 1.4 ile 3D Graphics ivmelendirici kartı (OpenGL sürüm 3.2 veya sonrası önerilir)
 • 1280 x 768 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 (Tam HD) önerilir)
 • Fare veya tablet
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Ürünün aktivasyonu ve eklenti mağazasına bağlanmak için İnternet bağlantısı

Mac sürümü

 • macOS Big Sur 11.0, macOS Catalina 10.15 veya macOS Mojave 10.14
 • Multicore Intel veya Apple M1 işlemci
 • 4 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Sabit diskte 1,5 GB boş alan
 • OpenGL sürüm 1.4 ile 3D Graphics ivmelendirici kartı (OpenGL sürüm 3.2 veya sonrası önerilir)
 • 1280 x 768 görünüm (1920 x 1080 (Tam HD) önerilir)
 • Fare veya tablet
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Ürünün aktivasyonu ve eklenti mağazasına bağlanmak için İnternet bağlantısı

 

*CorelCAD 2021, Windows 10, sürüm 2004, 20H2 ve yaşam süresi içindeki sonraki sürümleri destekler.

 

İlgili Resimler

 • background