SATIN AL

Corel VideoStudio Pro 2021

Video düzenleme yazılımı

Sezgisel araçlar, yaratıcı efektler, akıllı özellikler ve optimize edilmiş performansla, en iyi anlarınızı ve yaşam deneyimlerinizi benzersiz filmlere dönüştürün.

30 gün ücretsiz deneyin

 

 

Yaşamı Yaşayın. Filmler Oluşturun.

YENİ Corel VideoStudio Pro 2021 ile eğlenceli ve kolay video düzenleme yazılımına dalın! Yeni AR Çıkartmaları dahil yüzlerce filtre, efekt, başlık, geçiş ve grafikle sürükle ve bırak yaratıcılığını keşfedin. Etkileyici ve ilham veren benzersiz filmler oluşturmak için, sezgisel araçlardan ve Anında Proje Şablonlarından yararlanın!

 

VideoStudio ile ne yapabilirim?

Güçlü araçlar ve özel efektlerle dolu, öğrenmesi kolay, keşfetmesi eğlenceli video düzenleme yazılımıyla çarpıcı filmler oluşturun.

Yakalayın

Şimdiye kadarki en ilgi çekici prodüksiyonlarınızı oluşturmak için kendi kliplerinizi içe aktarın, ekranınızı kaydedin veya yerleşik araçlarla çok kameralı videoları yakalayın!

Düzenleyin

Çok çeşitli temel araçlara erişin, hızlı düzeltmeler yapın, yaratıcı filtreler ekleyin, öğrenmesi ve kullanması kolay güçlü özellikleri keşfedin.

Paylaşın

Çevrimiçi paylaşmak ve cihazlar arasında görüntülemek için projelerinizi popüler formatlara aktarın, doğrudan YouTube'a yükleyin veya özel bir menü ile diske yazın.

 

Harika görünen filmler oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey:

VideoStudio, video düzenlemeyi gerçekten eğlenceli hale getirmek için yeni başlayanlara yönelik araçlar, öğreticiler ve kullanıcı arayüzünün olağanüstü kombinasyonunu çığır açan yaratıcılıkla genişletti!

Önce temel

Videolarınızı kolaylıkla düzenlemek, göz alıcı ve ilgi çekici bir sonuç için yalnızca en iyi bölümleri almak için temel araçlardan yararlanın.

Sürükle bırak

Çekimleri sürükleyip bırakarak, yaratıcı grafikler, kaplamalar, animasyonlu başlıklar ve geçişler ekleyerek, videoları zaman çizelgesinde kolayca düzenleyin.

Kusurları düzeltin

Çekimlerinizi gösterişli bir prodüksiyona dönüştürmek için rengi geliştirin, beyaz dengesi ve lens düzeltmeleri uygulayın, kusurları giderin.

Efektler Uygulayın

Videonuzu daha ilginç ve eğlenceli hale getirmek için yaratıcı efektler, filtreler ve animasyonlu katmanlar uygulayın!

Gelişmiş araçları keşfedin

Farklı açılardan çekilmiş klipleri çoklu kamera yakalama ve düzenleme araçlarıyla birleştirerek daha fazla perspektif gösterin, panoramik görünümleri 360 derece düzenleme ile geliştirin, dinamik bir sonuç için animasyon ve hız efektleri ekleyin ve çok daha fazlasını yapın.

Denemeler

“Corel VideoStudio’yu SEVİYORUM çünkü kullanımı çok eğlenceli. Kullanımı kolay, yine de birçok özellik ve güç veriyor. VideoStudio fikirlerimi dünyayla paylaşmamı sağlıyor!”

GEORGE SCOTT-PETROV

“Video Studio bana, olabileceğimi bilmediğim şekilde yaratıcı olmam için gereken araçlar verdi.”

Angela Phillips

“İhtiyaç duyduğum tüm özellikleri uygun fiyata bulduğum en iyi düzenleme yazılımı."

Kevin Robinson

“Bu ürün o kadar çok şey yapıyor ki, derinine inmeden de tonlarca düzenleme, renk düzeltmesi, zaman atlamalı çekim ve çok daha fazlasını yapabilirim. Gerçekten her şeyi öğrenmeyi dört gözle bekliyorum!”

William A Reynolds

“Bu harika yazılımın inanılmaz gücünün tadını çıkarıyorum ve yıllar süren kullanımdan sonra bile hala yararlı özellikleri ve olanakları öğreniyorum. Piyasadaki en güçlü ve uygun fiyatlı video düzenleme yazılımı!”

Thomas Adler

 

VideoStudio 2021 Yenilikleri

Anında Proje Şablonları

Popüler video stillerini dakikalar içinde yeniden oluşturarak zamandan ve enerjiden tasarruf edin! Yeni Hızlı Şablonlar ile trend olan viral klipler oluşturun, dikkat çekici sosyal medya gönderilerini kolayca düzenleyin, tema tanıtımları ekleyin, portre videosunu manzaraya dönüştürün, pazarlama promosyon şablonlarını çoğaltın ve daha fazlasını yapın. Kullanıma hazır şablonları ve efektleri benzersiz özelleştirmelerinizle birleştirerek, yaratıcılığınızın kilidini açın ve inanılmaz sonuçlar elde edin!

AR Çıkartmaları

Duyguları geliştirmek ve videolarınıza eğlenceli anlar eklemek için yeni AR Çıkartmalarıyla bir sonraki projenize anında eğlence ve yetenek katın. Bu yüz izleme çıkartmaları, tepkileri vurgulamanın ve oyun videolarına, etkinlik videolarına ve eğitimlere kişilik katmanın mükemmel bir yoludur!

SADECE ULTIMATE

Daha fazla özel efekt

NewBlueFX'ten optimize edilmiş efekt paketleri ve proDAD'dan 100'den fazla yeni VitaScene efektiyle olağanüstü yaratıcı dönüşümler elde edin. Endüstri liderlerinden genişletilmiş özel efekt koleksiyonuyla temel düzenlemenin ötesine geçin!

SADECE ULTIMATE

Gelişmiş video sabitleme

Gelişmiş proDAD Mercalli video sabitleme aracıyla, elde tutulan titrek çekimlerde gerçek zamanlı düzeltmeleri her zamankinden daha hızlı ve verimli bir şekilde yapın. Bu hızlı düzeltmeyle elde taşınabilir kameraların titrek videolarını ve sarsıntılı aksiyon çekimlerini, kullanılabilir çekimlere dönüştürün!

Gelişmiş performans

Ürün genelinde önemli performans iyileştirmeleriyle daha hızlı, daha sorunsuz bir düzenleme sürecinin keyfini çıkarın. VideoStudio 2021, Intel, AMD ve nVidia’nın sunduğu en yeni video donanımı hızlandırma teknolojileri için optimize edilmiştir, bu da önizlemeyi önemli ölçüde iyileştirir ve popüler dosya formatlarında işlemeyi hızlandırır. Gelişmiş performans, iyileştirilmiş oluşturma ve bugüne kadarki en hızlı arayüz yanıtlarımız, VideoStudio 2021'i şimdiye kadarki en iyi düzenleyicimiz yapıyor.

Geliştirilmiş araçlar ve özellikler

SADECE ULTIMATE

 • GELİŞTİRİLDİ Video Maskesi Oluşturucu
 • GELİŞTİRİLDİ Bölünmüş Ekran düzenleme
 • GELİŞTİRİLDİ Hareket kontrollerini özelleştirme
 • YENİ Otomatik Hareket bulanıklığı

 

Video düzenleme yazılımınızı dolduran özellikler

VideoStudio™’nun geniş yenilikçi araç ve özellik yelpazesiyle istediğiniz kesin sonuçları elde edin. Hemen hemen her şeyi kolayca oluşturmanıza yardımcı olan özelliklerle dolu ve eğlenceli bir video düzenleyicinin keyfini çıkarın!

Video düzenleme için temel araçlar

Kırpın, Kesin, Döndürün, Yeniden Boyutlandırın

Videoyu doğrudan zaman çizelgesinde kolayca kırpın, kesin ve bölün. Sadece birkaç tıklamayla döndürün veya en boy oranını değiştirin.

Kusurları Düzeltin

Geniş açı veya aksiyon kameraları tarafından yakalanan balık gözü bozulmasını gidermek için lens düzeltmeleri, ışığın sıcaklığını ayarlamak veya benzersiz efektler oluşturmak için renk düzeltme klipleri uygulayın.

Şablonları, Başlıkları ve Geçişleri Kullanın

Kolaylıkla sürükle ve bırak video düzenlemeye dalmak için Hızlı Proje Şablonları, başlık hazır ayarları, geçişler ve filtreler arasından seçim yapın.

Kullanım Kılavuzu

 

Renkle yaratıcı olun

Renk Düzeltme

Sezgisel kontrollerle projelerinizdeki rengi düzeltin veya ince ayar yapın. Ton, doygunluk ve beyaz dengesini ayarlayın veya anında otomatik ince ayarlamaları uygulayın.

Renk Geliştirmeleri

Renkleri güçlendirin, sahneleri aydınlatın ve benzersiz renk filtreleriyle oynayın ve ruh hali ve fantezi katarak projelerinizi benzersiz hissettirmek için vurgulu renkleri tanıtın.

LUT Profilleri

LUT (arama tablosu) profilleri, gündüzü geceye dönüştürmeyi, ikonik filmlerin renk şemalarını yeniden oluşturmayı ve projelerinize anında gelişmiş sinematik renk efektleri uygulamanızı kolaylaştırır.

 

Videolarınızı etkileyici ve ilham verici kılmak için filtreler, efektler ve diğer yaratıcı araçlar

 

Filtreler ve efektler

1500’den fazla yaratıcı sürükle - bırak efekte ve filtreye dokunarak projenize sanatsal bir dokunuş katın. Videonuzu yeni dokular, degradeler, yansımalar ve çok daha fazlasıyla zenginleştirin.

Grafikler ve Kaplamalar

Sahnelerinize derinlik katmak için animasyonlu kaplamaları ve grafik öğelerini videonuza sürükleyip bırakın. Baloncuklar, mercek parlamaları ve daha fazlasını içeren şeffaf destekli kaplamalarla hikaye anlatımınızı yükseltin!

YENİ! AR Çıkartmaları

Herhangi bir projeye komik karakter kulakları, gösteri durduran gözler, hayattan daha büyük güneş gözlükleri veya aşırıya kaçan şapkalar eklemeyi kolaylaştırmak için yüz özelliklerini tanıyan ve haritalandıran, modaya uygun yüz izleme çıkartmalarıyla çekimlerinize yetenek katın.

 

Hızlı slayt gösterileri ve filmler

YENİ! Anında Proje Şablonları

Yeni eklenen Hızlı Proje Şablonları ile zamandan tasarruf edin. Bir şablon seçin, ardından zaman çizelgesine otomatik olarak giren genel yer tutucuyu değiştirmek için bir videoyu sürükleyip bırakın; artık dışa aktarmaya hazırsınız.

Vurgu Makarası

En iyi çekimlerinizi ve kliplerinizi otomatik olarak seçen ve kusurlu olanları atlayan akıllı bir film ve slayt gösterisi yaratıcısı olan Highlight Reel ile yapay zeka destekli yüz tanıma özelliğini keşfedin.

FastFlick

Dakikalar içinde slayt gösterileri ve filmler oluşturun! Hızlı ve kolay slayt gösterileri için sadece bir şablon seçin ve medyanızı ekleyin.

 

 

Animasyon araçları parmaklarınızın ucunda

 

Stop Motion Animasyon

Stop motion animasyonu oluşturmak için kameranızı takın veya web kameranızı kullanın! Pürüzsüz, doğal görünümlü hareket oluşturmayı kolaylaştıran otomatik yakalama ayarlarından ve ekran kılavuzlarından yararlanın.

Özel Hareket Yolları

Esnek kontrollerle bir yol boyunca grafiklerin, şekillerin, başlıkların ve kaplamaların hareketini oluşturun ve özelleştirin. Eğlenceli bir efekt oluşturmanın, vurgu eklemenin veya bir karakteri ekran boyunca taşımanın mükemmel bir yoludur.

Resim Oluşturucu

Painting Creator aracını kullanarak video kliplerinize eklemek için kendi animasyonlu çizimlerinizi oluşturun. Bu özellik, siz boyama yaparken fırça darbelerinizi kaydeder, böylece videolarınıza yüzler, harita rotaları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz!

 

Hareketle oynayın

 

Hızlı ve Ağır Çekim Videoları

Kolayca ağır çekim video oluşturmak, yüksek hızlı efektler eklemek, kareyi dondurmak veya sahneleri tersine çevirmek ve yeniden oynatmak için Time Remapping araçlarını kullanarak hızla oynayın.

Kaydırma ve Yakınlaştırma

Hedefinizin net bir şekilde karede kalmasını sağlamak için, kaydırma ve yakınlaştırma yaparak kitlenizi eyleme odaklayın veya kritik anları vurgulayın.

Hareket Takibi

Hassas Motion Tracking araçlarıyla videonuzdaki bir nesneyi takip edin, hareket eden metin veya grafik ekleyin, yüzleri, logoları veya araç plakalarını flulaştırın.

 

Benzersizliğinizi tüm açılardan göstermek için 360° düzenleyici

 

 

360° Video düzenleme

Kırpmak, geliştirmek, başlık veya müzik eklemek ve 360° videonuzu zaman çizelgesinde düzenlemek için eksiksiz bir 360 derece video düzenleme araçları paketiyle tam bir daire çizin.

Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri

Kitlenize eğlenceli bir perspektif verin ve kolay kontrolleri kullanarak Tiny Planet veya Rabbit Hole efektleri (küresel panoramalar) ile 360° çekimlerinizi dönüştürün.

Formatları Dönüştürün

Tek veya çift balıkgözü görüntülerini dikdörtgen veya küresel panoramaya dönüştürün. Hatta izleme açısını kontrol edin ve TV’lerde ve standart video oynatıcılarda oynatmak için standart düz videoya dönüştürün.

360° Videoları Dışa Aktarın

Videonuzu VR kulaklığınızda, 360° oynatıcınızda görüntülemek için dışa aktarın veya kitlenizle kolayca paylaşmak için doğrudan YouTube’a yükleyin!

 

Birden fazla kameradan video yakalayın ve düzenleyin

Ekran Kaydı Yazılımı

MultiCam Capture Lite ile ekranınızı ve web kameranızı eşzamanlı olarak kaydederek ilgi çekici videolar oluşturun. Tek bir tıklamayla kolayca video ve ses kaydedin, bunları çoklu kamera düzenlemeyle birlikte sorunsuz bir şekilde düzenleyin.

Çoklu-kamera düzenleme

Birden fazla kameradan* gelen altlıkları kolaylıkla birleştirin, senkronize edin ve düzenleyin, videonuzu oynatırken göstermek istediğiniz açıyı seçin. En iyi perspektiflerinizi aynı anda sunmak için resim içinde resim efektleri ekleyin ve zaman çizelgesinde daha fazla düzenleme yapın. VideoStudio Pro ile 4 açıyı (Ultimate’de 6 açı) birleştirin.

 

Ses kaydedin, düzenleyin ve karıştırın

Ses efekti ve serbest telifli müzik ekleyin

Ekrandaki önemli anları vurgulamak için yüzlerce ses efekti arasından seçim yapın! Kendi müziğinizi içe aktarmak veya projenizin uzunluğuna uyacak şekilde otomatik olarak ayarlanan telifsiz müzik kitaplığımız Scorefitter'dan bir parça seçmek kolaydır.

Sesinizi yönetin

Sesinizi doğrudan zaman çizelgesinde ayarlamak, kapatmak ve katmanlamak kolaydır. Diyaloğu net tutmak ve uyumlu sonuçların keyfini çıkarmak için klipler arasında ses seviyelerini hızla dengeleyin.

Audio Ducking ile sesi sönümlendirin ve katmanlayın

Seslendirmenizin veya müzik parçanızın keskin ve net ses çıkardığından emin olmak için anlatımı otomatik olarak algılamak ve arka plan gürültüsünü temizlemek için yerleşik Audio Ducking'e dokunun.

Anlatıcı ses kaydı

Anlatım, ekstra diyalog ve daha fazlasını eklemek için yerleşik seslendirme araçlarıyla kendi sesinizi kaydedin! VideoStudio 2021, en iyi görünen ve sese sahip videolar üretmeyi kolaylaştırıyor.

 

Kitlenizi büyüleyin ve büyütün

Popüler format ve aygıtlara aktarın
Doğrudan YouTube veya Vimeo’da paylaşın
50'den fazla menü şablonuyla diske yazın

 

 

Öğrenme ve destek

 

Video eğiticiler

Yeni öğrenme içeriği ve öğreticilerle VideoStudio'dan en iyi şekilde yararlanın. VideoStudio YouTube kanalına abone olun ve en son içeriklerden haberdar olmak için bizi Facebook'ta takip edin! Ek olarak StudioBacklot.tv için ücretsiz 10 gün erişimin keyfini çıkarın. VideoStudio 2021 için yeni içerikleri kapsar.

Yazılı eğiticiler

Video düzenleme endüstrisi bilginizi, yaygın video düzenleme teknikleri hakkında ayrıntılı kılavuzlarla genişletin. Aşağıdakiler dahil en popüler konularımızdan bazılarına göz atın: Stop Motion Animasyon, Yeşil Ekran ve 360 Video Düzenleme.

Kullanım kılavuzu

Arama seçenekleri, kullanıcı kılavuzuna göz atmanın en hızlı ve en kolay yolunu sunar. Özellikler hakkında nasıl yapılır bilgilerine erişin, video düzenleme temel bilgilerini öğrenin, gelişmiş teknikleri keşfedin ve çok daha fazlası...

 

 

Sürüm karşılaştırması

VideoStudio 2021’yi önceki sürümlerden ayıran heyecan verici yeni özelliklerden bazılarını keşfedin ve hangi sürümün sizin için uygun olduğunu belirleyin.

Tam PDF Karşılatırma Matrisini İnceleyin

GEÇERLİ SÜRÜMLERİ KARŞILAŞTIRIN ESKİ SÜRÜMLERLE KARŞILAŞTIRIN

 

Geçerli Sürümleri Karşılaştırın

 

Özellik Pro 2021 Ultimate 2021
Vurgulanan Özellikler Pro 2021 Ultimate 2021
Kullanımı Kolay Video Düzenleme Araçları

Sürükle ve bırak bindirmeler, başlıklar, grafikler ve geçişler

Anında Proje Şablonları

YENİ!

YENİ!

Yüz izleme AR Çıkartmaları

YENİ!

YENİ!

Yaratıcı filtreler ve efektler

GELİŞTİRİLDİ!
NewBlueFX ve proDAD’dan özel efektler ile

Hareketi Özelleştirme

GELİŞTİRİLDİ!
Otomatik Hareket bulanıklığı ile

GELİŞTİRİLDİ!
Otomatik Hareket bulanıklığı ile

Ekran kayıtçısı

GELİŞTİRİLDİ!
AR Çıkartmaları ile

GELİŞTİRİLDİ!
AR Çıkartmaları ile

Çoklu-kamera düzenleme

4 kamera

6 kamera

Bölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu

GELİŞTİRİLDİ!
Önizleme yakınlaştırması ile

Video dengeleme

Temel

GELİŞTİRİLDİ!
Mercalli V5 ile

Renk geçişi

Video maskeleme

GELİŞTİRİLDİ!
Yeni anahtar kare kontrolleriyle

DVD kaydı ve menü yapıcı (MyDVD)

50+ şablon

100+ şablon

Temel Düzenleme Pro 2021 Ultimate 2021

Sezgisel kullanıcı arayüzü

4K, HD

4K, HD

Zaman çizelgesi ve film şeridi düzenleme modları

Kırpma, bölme, birleştirme, döndürme, yakınlaştırma araçları

Yuvarlama, kaydırma ve gerdirme araçları

Video izleri

50 iz

50 iz

Ses izleri

8 iz

8 iz

Renk düzeltme

Lens düzeltmesi / balık gözü düzeltmesi

Ayarlanabilir iz yüksekliği ve akıllı hizalama araçları

Çift ekranda görüntüleme, ayrılabilir pencereler

Smart proxy düzenleme

Yaratıcı Düzenleme Özellikleri Pro 2021 Ultimate 2021

Renk geçişi

LUT profilleri

Bölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu

GELİŞTİRİLDİ!
Önizleme yakınlaştırması ile

Video maskeleme

GELİŞTİRİLDİ!
Anahtar kare kontrolleri

Yüz izleme AR Çıkartmaları

YENİ!

YENİ!

Anında Proje Şablonları

YENİ!

YENİ!

Akıllı film oluşturucu (Highlight Reel)

Video dengeleme

Temel

GELİŞTİRİLDİ!
Mercalli V5 ile

Hareketi Özelleştirme

GELİŞTİRİLDİ!
Otomatik Hareket bulanıklığı ile

GELİŞTİRİLDİ!
Otomatik Hareket bulanıklığı ile

Hareket Takibi

Zamanı Yeniden Haritalandırma

Zaman atlamalı video

Ekran kayıtçısı

Çoklu-kamera düzenleme

4 kamera

6 kamera

Chroma key/Yeşil ekran

İz şeffaflığı

3D Başlık Editörü

Stop Motion Animasyon

Resim Oluşturucu

Altyazı Düzenleyici

Ses Düzenleme Pro 2021 Ultimate 2021

Serbest telifli müzik parçaları ve ses efektleri

Sesi ayarlayın, katmanlayın ve sessize alın

Audio Ducking

Ses filtreleri ve düzeltmesi

Seslendirme araçları

360° Video Düzenleyici Pro 2021 Ultimate 2021

360° başlıklar, geçişler ve filtreler

Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri

360° videoyu standart videoya dönüştürün

Equirectangular, spherical veya dual spherical videoları dönüştürün

İçerdiği Ekstralar Pro 2021 Ultimate 2021

Video yakalama ve ekran kaydı yazılımı (MultiCam Capture Lite)

Slayt gösterisi yapıcı (FastFlick)

DVD kaydı ve menü yapıcı (MyDVD)

50+ şablon

100+ şablon

Ultimate Effects Collection - Premium Effect Plugins Pro 2021 Ultimate 2021

NewBlue Titler Pro

NewBlueFX Titler EX

NewBlueFX Video Essentials Collections

2 kütüphane

5 kütüphane

NewBlueFX ColorFast Motion Effects

proDAD Mercalli (video sabitleme)

GELİŞTİRİLDİ!
Yeni V5 ile

proDAD VitaScene LE

GELİŞTİRİLDİ!
100’den fazla yeni filtreyle

proDAD Adorage (animasyonlu örtüler)

GELİŞTİRİLDİ!
V9 ve V13 ile

roDAD Handscript Animation and RotoPen

Video Çıktıları ve Paylaşımı Pro 2021 Ultimate 2021

Alfa Kanalı videosu alma/kaydetme

Menü ve bölümlerle DVD ve AVCHD oluşturma

Tüm genel video formatlarında ve aygıtlara kaydetme

YouTube ve Vimeo’ya aktarma

Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için akıllı paket projeleri

Formatlar ve Destek Pro 2021 Ultimate 2021

4K, HD, 360° video

Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi

GELİŞTİRİLDİ!
Intel® 10. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi

GELİŞTİRİLDİ!
Intel® 10. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi

NVIDIA, Intel & AMD DirectX video ivmelendirme desteği

GELİŞTİRİLDİ!

GELİŞTİRİLDİ!

nVidia CUDA iyileştirmesi

Çoklu iş parçacığı oluşturma

 

ESKİ SÜRÜMLERLE KARŞILAŞTIRIN

 

Özellik VideoStudio 2019 VideoStudio 2020 VideoStudio 2021
Öne Çıkan Özellikler VideoStudio 2019 VideoStudio 2020 VideoStudio 2021

Sezgisel zaman çizelgesinde video düzenleme

HD
50 iz

HD, 4K
50 iz

HD, 4K
50 iz

Yaratıcı sürükle ve bırak bindirmeleri, başlıklar, filtreler, efektler, grafikler ve geçişler

YENİLENDİ!

Endüstri liderlerinden üstün efekt koleksiyonları

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel
GELİŞTİRİLDİ!
NewBlueFX ve proDAD’dan yeni efektlerle

Anında Proje Şablonları

YENİ!

Yüz izleme AR Çıkartmaları

YENİ!

Akıllı film oluşturucu (Highlight Reel)

LUT profilleri

Ekran kayıtçısı (Multicam Capture Lite)

GELİŞTİRİLDİ!
Yeni AR Çıkartmaları ile

Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri

Alfa Kanalı kaydı

Renk geçişi

Kısıtlı

Ultimate sürümüne özel YENİ Renk Tekeri ile

Ultimate sürümüne özel

Video maskeleme

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel YENİ anahtar kare kontrolleri ile

Bölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel GELİŞTİRİLMİŞ önizleme yakınlaştırma ile

Performans

GELİŞTİRİLDİ! Geliştirilmiş arayüz ve sonucu dışa aktarma ile

Temel düzenleme VideoStudio 2019 VideoStudio 2020 VideoStudio 2021

Sezgisel kullanıcı arayüzü

HD

4K, HD

4K, HD

Zaman çizelgesi ve film şeridi düzenleme modları

Kırpma, bölme, birleştirme, döndürme, yakınlaştırma araçları

Yuvarlama, kaydırma ve gerdirme araçları

Video izleri

50 İz

50 İz

50 İz

Ses izleri

8 İz

8 İz

8 İz

Renk düzeltme

Lens düzeltmesi / balık gözü düzeltmesi

Ayarlanabilir iz yüksekliği ve akıllı hizalama araçları

Çift ekranda görüntüleme, ayrılabilir pencereler

Smart proxy düzenleme

Yaratıcı düzenleme özellikleri VideoStudio 2019 VideoStudio 2020 VideoStudio 2021

Renk geçişi

Kısıtlı

Ultimate sürümüne özel YENİ Renk Tekeri ile

Ultimate sürümüne özel

LUT profilleri

Bölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel GELİŞTİRİLMİŞ önizleme yakınlaştırma ile

Video maskeleme

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel YENİ anahtar kare kontrolleri ile

Yüz izleme AR Çıkartmaları

YENİ!

Anında Proje Şablonları

YENİ!

Akıllı film oluşturucu (Highlight Reel)

Video dengeleme

GELİŞTİRİLDİ!
Mercalli V5 ile

Hareketi Özelleştirme

GELİŞTİRİLDİ!
Otomatik Hareket bulanıklığı ile

Hareket Takibi

Zamanı Yeniden Haritalandırma

Zaman atlamalı video

Ekran kayıtçısı (MultiCam Capture Lite)

Çoklu-kamera düzenleme

Pro’da 4 kamera,
Ultimate’de 6 kamera

Pro’da 4 kamera,
Ultimate’de 6 kamera

Pro’da 4 kamera,
Ultimate’de 6 kamera

Chroma key/Yeşil ekran

İz şeffaflığı

3D Başlık Editörü

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

Stop Motion Animasyon

Resim Oluşturucu

GELİŞTİRİLDİ!
PaintShop Pro’dan fırçalar ile

Altyazı Düzenleyici

Ses Düzenleme VideoStudio 2019 VideoStudio 2020 VideoStudio 2021

Serbest telifli müzik parçaları ve ses efektleri

Sesi ayarlayın, katmanlayın ve sessize alın

Audio Ducking

Ses filtreleri ve düzeltmesi

Seslendirme araçları

360° Video Düzenleyici VideoStudio 2019 VideoStudio 2020 VideoStudio 2021

360° başlıklar, geçişler ve filtreler

Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri

360° videoyu standart videoya dönüştürün

Equirectangular, spherical veya dual spherical videoları dönüştürün

Eklenen Ekstralar VideoStudio 2019 VideoStudio 2020 VideoStudio 2021

Video yakalama ve ekran kaydı yazılımı (MultiCam Capture Lite)

Slayt gösterisi yapıcı (FastFlick)

DVD kaydı ve menü yapıcı (MyDVD)

Pro’da 50+ şablon,
Ultimate’de 100+ şablon

Pro’da 50+ şablon,
Ultimate’de 100+ şablon

Pro’da 50+ şablon,
Ultimate’de 100+ şablon

Ultimate Effects Collection - Premium Effect Plugins VideoStudio 2019 VideoStudio 2020 VideoStudio 2021

NewBlue Titler Pro

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

NewBlueFX Titler EX

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

NewBlueFX Video Essentials Collections

Pro’da 2 kütüphane,
Ultimate’de 5 kütüphane

Pro’da 2 kütüphane,
Ultimate’de 5 kütüphane

Pro’da 2 kütüphane,
Ultimate’de 5 kütüphane

NewBlueFX ColorFast Motion Effects

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

proDAD Mercalli (video sabitleme)

Ultimate sürümüne özel
V4

Ultimate sürümüne özel
V4

Ultimate sürümüne özel GELİŞTİRİLDİ!  Yeni V5 ile

proDAD VitaScene LE

Ultimate sürümüne özel
V3

Ultimate sürümüne özel
V3

Ultimate sürümüne özel GELİŞTİRİLDİ! 100’den fazla yeni filtreyle

proDAD Adorage (animasyonlu örtüler)

Ultimate sürümüne özel
V13

Ultimate sürümüne özel
V13

Ultimate sürümüne özel GELİŞTİRİLDİ! V9 ve V13 ile

roDAD Handscript Animation and RotoPen

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

Ultimate sürümüne özel

Video Kaydetme & Paylaşma VideoStudio 2019 VideoStudio 2020 VideoStudio 2021

Alfa Kanalı videosu alma/kaydetme

Menü ve bölümlerle DVD ve AVCHD oluşturma

Tüm genel video formatlarında ve aygıtlara kaydetme

YouTube ve Vimeo’ya aktarma

Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için akıllı paket projeleri

Formatlar ve Destek VideoStudio 2019 VideoStudio 2020 VideoStudio 2021

4K, HD, 360° video

HTML5 düzenleme

Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi

Intel® 8. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi

Intel® 9. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi

GELİŞTİRİLDİ!
Intel® 10. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi

NVIDIA, Intel & AMD DirectX video ivmelendirme desteği

GELİŞTİRİLDİ!

nVidia CUDA iyileştirmesi

Çoklu iş parçacığı oluşturma

 

 

Neden VideoStudio ile düzenlemelisiniz?

En sevdiğiniz anları yakalamaktan keyif aldığınız kadar düzenleme deneyiminizin de keyfini çıkarın!

 

Kolay

Yeni başlayanlara dost, yine de tüm beceri düzeyleri için mükemmel, harika ve gerçekten yararlı öğrenme materyalleriyle desteklenen güçlü düzenleyicinin keyfini çıkarın.

Eğlenceli

Popüler video stili şablonlarını ve trende uygun AR Çıkartmalarını keşfedin, 3D başlıklar ve geçişlerle oynayın, renkleri geliştirin, otomatik olarak slayt gösterileri ve akıllı filmler oluşturun.

Yaratıcı

2000’den fazla filtre ve efekt arasından seçim yapın, video maskeleme ve hareket seçeneklerini keşfedin, renk derecelendirme ile ruh halinizi yansıtın, çoklu kamera düzenleme, animasyon ve çok daha fazlasının keyfini çıkarın!

 

 

 

Sistem Gereksinimi

 • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, sadece 64 bit
 • İşlemci: Standart videolar için Core i3 veya AMD A4 serileri HD ve UHD videolar için Intel Core i7 veya AMD Athlon A10
 • RAM: 4 GB veya daha fazla, HD ve UHD videolar için 8+ GB önerilir
 • Ekran Kartı: Minimum görüntüleme çözünürlüğü: donanım ivmelendirmesi için 1024 x 768, minimum 512 MB VRAM veya daha fazlası önerilir
 • Ses Kartı: Windows uyumlu ses kartı
 • Sabit sürücü alanı: Tam yükleme için enaz 6 GB
 • Yükleme, kayıt ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor.

Kaydedilebilen Formatlar

Video: AVC, AVI, DV, HDV, HEVC2 (H.265), M2T, MOV3, MPEG-1/-2/-4, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP

Aygıt: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Android aygıtlar, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar, DV, HDV

Disk: DVD, AVCHD, SD Card, Blu-ray ($)

Web: YouTube, Vimeo

Ses: M4A, OGG, WAV, WMA

Resim: BMP, JPG

Açılabilen Formatlar

Video: AVCHD1 (.M2T/.MTS), AVI, DV, DVR-MS, HDV1, HEVC2 (H.265), M2TS, M4V, MKV, MOD1, MOV3 (H.264), MPEG-1/-2/-4, TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP, Şifrelenmemiş DVD başlıkları

360 Video: equirectangular, single fisheye, dual fisheye

Ses: AAC, AC31, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP2, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA

Resim: CLP, CUR, DCX, EPS, FAX, GIF, ICO, IFF, IMG, J2K, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, MSP, PBM, PCT, PCX, PGM, PIC, PNG, PPM, PSD, PSPImage, PXR, RAS, TGA, TIF/TIFF, UFO, WBM, WBMP, WMF, Camera RAW

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici gerekiyor
 • Blu-Ray kaydı için ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor

Desteklenen Diller

 • İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Geleneksel Çince, Japonca

 

1 AC3 ses sadece Windows 8 ve 10’da desteklenir (bu, AVCHD, HDV, DVD, Blu-ray, MOD ve AC3 sesli MPEG2’i etkiler)

2 HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı ve Microsoft HEVC video eklentisinin yüklü olmasını gerektiriyor

3 Cineform Alfa Kanalı videolar için içe alma ve kaydetme desteği

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

 

İlgili Resimler

 • background