Fiyatı

Taslaktan muhteşem tasarıma

CorelDRAW® Graphics Suite 2021 ile tasarım yolculuğunuza doğru şekilde başlayın: vektörel illüstrasyon, sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve daha fazlası için eksiksiz bir profesyonel grafik tasarım uygulamaları paketi - özellikle seçtiğiniz platform için tasarlanmış.

Tasarım

Windows veya Mac'te ve hareket halindeyken CorelDRAW.app ™ ile benzersiz illüstrasyonlar, tabelalar, logolar ve daha fazlasını üretin.

Ortak Çalışma

Çalışmanızı gözden geçirecek bir veya daha fazla kişinin geri bildirimlerini eşzamanlı olarak toplamak için CorelDRAW.app kullanarak müşteriler ve iş arkadaşlarınızla ortak çalışın.

Tamamlanmış

Her tür çıktıya yönelik üretken araçlar sayesinde daha kısa sürede olağanüstü sonuçlar elde edin. Herhangi bir projeyi halletmek için ihtiyacınız olan tüm araçlar

CorelDRAW

Vektörel illüstrasyon, sayfa tasarımı ve daha fazlası için, bu güçlü tam özellikli grafik tasarım uygulamasıyla herhangi bir şeyi ve her şeyi oluşturun.

Corel PHOTO-PAINT

Yapay zeka gücüyle donatılmış Corel PHOTO-PAINT ™ ile görüntüleri yüksek hızda işleyin.

CorelDRAW.app

Bir müşteriden geri bildirim almak veya bilgisayarınızın yakınında olmadığınızda çalışmanıza uzaktan erişmek için CorelDRAW.app™ uygulamasını kullanın.

CorelDRAW.app for iPad

Dosyaları diğer çalışanlarla aynı anda incelemek veya hareket halindeyken tasarım yapmak için iPad uygulamasına güvenin.

Corel Font Manager

Sadece ve sezgisel Corel® Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın.

AfterShot 3 HDR

AfterShot™ 3 HDR ile RAW veya JPEG fotoğraflarda profesyonel düzeyde düzeltmeler ve geliştirmeler yapın, yüksek dinamik aralık (HDR) görüntüleri oluşturun. İngilizce, Almanca ve Japonca sürümleri var

 

Limitiniz gökyüzü!

Üretim ve mühendislikten tabela üretimi, pazarlama ve daha fazlasına, CorelDRAW Graphics Suite, dünya çapında çeşitli tasarımcı, endüstri ve işletmeler tarafından beğeniliyor.

Marka yönetimi ve pazarlama

Reklam ve yayıncılık alanında çalışan yaratıcı profesyonellerden kurum içi pazarlama malzemeleri üreten küçük işletmelere kadar çeşitli yelpazedeki kullanıcılar için CorelDRAW Graphics Suite, öne çıkan marka kimliği materyallerinden çekici satış araçlarına kadar her şeyi yaratacak araçlara sahiptir.

Açık hava reklamcılığı ve geniş format baskı

Açık hava reklamcılığı ve baskı sektöründeki profesyoneller, güçlü bir renk yönetimi motoru ve üstün baskı öncesi araçlarına sahip olması sayesinde, çeşitli baskı çıktıları için sanat eserleri yaratmak üzere CorelDRAW’a güveniyor.

Giyim ve tekstil

İster ekran baskısı isterse nakış, doğrudan giysiye baskı veya giyim işinde olun, CorelDRAW Graphics Suite, moda endüstrisi için tasarımlar tasarlamak ve üretmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

Perakende ve e-ticaret

İster satış noktası promosyonları tasarlıyor olun isterse bir çevrimiçi mağazayı geliştirmek için varlıklar yaratıyor olun, CorelDRAW Graphics Suite ticaret profesyonellerini web ve baskı için özel araçlarla donatır.

Planlar, haritalar ve şemalar

CorelDRAW, ürün ve parça illüstrasyonları, diyagramlar, şemalar ve diğer karmaşık görseller oluşturmak için tasarlanan hassas araçlarıyla, mühendislik, imalat ve inşaat firmalarında güvenilir bir isimdir.

İllüstrasyon ve güzel sanatlar

İllüstratörler ve sanatçılar, klasik sanat uygulamalarını CorelDRAW’ın en son teknoloji vektör çizim teknolojisiyle birleştirerek güzel ve sofistike sanat eserleri oluşturabilirler.

Kullanımı kolay ve güçlü sonuçlar veriyor

Tomasz Mrozinski

En çok yönlü dijital tasarım aracı

Leonardo Cardona Perez

 

Piyasadaki kullanımı en kolay profesyonel vektörel çizim yazılımı!

Resa Embutin

 

CorelDRAW, bir nesneye simetri uygulamayı hızlı ve basit hale getiriyor.

OCTO

 

Görsel iletişim, web ve baskı tasarımları oluşturmak için mükemmel

Marcin Wilczynski

 

Capterra reviews
Daha fazla yorum okuyun

 

CorelDRAW Graphics Suite rekabette nasıl ayrılıyor?

Tümü bir arada tasarım ve sayfa tasarımı Alternatif lisanslama modelleri Gerçek zamanlı işbirliği Abonelik kazanımları
Yerel işletim sistemi deneyimi Zorunluluk içermeyen deneme Öğrenmesi ve kullanması kolay Zengin dosya uyumluluğu

 

Yenilikleri

YENİ!

Perspektif içinde çizin

Perspektifte nesneler veya sahneler çizmek her zamankinden daha hızlı ve daha kolay. 1, 2 veya 3 noktalı perspektif arasından seçim yapın, paylaşılan bir perspektif düzleminde çizin veya mevcut bir nesne grubunu ekleyin, nesneleri perspektifi kaybetmeden serbestçe taşıyın ve düzenleyin.

Videoyu izleyin

YENİ!

Esnek tasarım uzayı

Sayfalarınızın ve varlıklarınızın kontrolünü size veren yeni iş akışlarıyla, fikirlerinizi rekor sürede çıktıya dönüştürün.

Çoklu sayfa görüntüleme

Projenizin tüm dijital varlıklarını tek bir görünümde görüntüleyin, yönetin ve düzenleyin - yaratıcılık için yepyeni bir oyun alanı! Nesneleri sayfalar arasında akıcı bir şekilde hareket ettirin, tasarımları yan yana karşılaştırın ve istediğiniz gibi düzenlemek için sayfaları serbestçe hareket ettirin.

Çok varlıklı dışa aktarma

Tasarımı tamamladığınızda, tek tıklamayla dışa aktarılacak özelleştirilmiş bir sayfa ve nesne öğeleri listesi oluşturun!

YENİ!
ABONELİĞE ÖZEL

Dinamik varlık yönetimi

Etkileyici yeni varlık yönetimi iş akışı sayesinde her zaman en güncel varlıklarla çalıştığınızdan emin olun. Sembolleri projeler arasında ve ekiplerle paylaşarak, siz veya başkaları tarafından değişiklik yapıldığında güncellemeleri senkronize ederek, tasarım varlıkları için tek bir gerçek kaynak oluşturun.

 

YENİ!
ABONELİĞE ÖZEL

Zaman kazandıran tipografi

Corel Font Manager’da binden fazla Google Fonts ailesine doğrudan erişerek, tipografi oluşturma adımlarını kolaylaştırın. Kullanmak istediğiniz yazı tiplerini yüklemek zorunda kalmadan, bir dizi yeni değişken yazı tipi içeren Google Yazı Tipleri kitaplığına zahmetsizce göz atın, arama yapın ve önizleme yapın.

 

 

YENİ!

Aşamalı görüntü düzenleme

Görüntüleri daha az adımda iyileştirmek için özel olarak tasarlanmış güçlü yeni fotoğraf düzenleme özellikleriyle, sevdiğiniz şeyler için emek harcamayın.

Geliştirilmiş renk değiştirme

Kusursuz fotoğraflara daha hızlı ve daha kolay yolla ulaşmak için, etkileyici yeni Renkleri Değiştir aracını test edin.

Yeniden Tasarlanan Ayarlamalar iş akışı

Tahribatsız, gerçek zamanlı ve bağlama duyarlı görüntü ayarlamalarını uygulamak için Corel PHOTO-PAINT’te tamamen dönüştürülmüş Ayarlamalar iş akışını kullanın.

HEIF dosya formatı desteği

iPhone'da kullanılan standart fotoğraf formatı desteğinin keyfini çıkarın.

YENİ!
ABONELİĞE ÖZEL

Yeni nesil işbirliği

Boşa zaman harcamaya yeter! Uzaktan çalışmanın yeni normalimiz haline geldiği dönemde, meslektaşlarınız ve müşterilerinizle bağlantıda kalın.

 • Katkıda bulunan bir veya daha fazla kişiden gerçek zamanlı yorumları ve ek açıklamaları, doğrudan paylaşılan CorelDRAW tasarım dosyanızın içinde toplayın.
  Videoyu izleyin
 • Sezgisel yeni proje kontrol paneli, bulut dosyalarını depolamayı, düzenlemeyi ve paylaşmayı çocuk oyuncağı haline getirir.
  Videoyu izleyin
 • Gelişmiş Yorum denetçisi, yorumlarını arama olanağı sayesinde filtrelemeyi kolaylaştırır.

DAHA FAZLASI

YENİ!

CorelDRAW her yerde!

Teknoloji kısıtlamalarına veda edin, Windows, Mac, web, iPad ve diğer mobil cihazlarda gerçek bir çapraz platform deneyimine merhaba deyin. Yeni, optimize edilmiş dokunmatik kullanıcı deneyimiyle CorelDRAW.app, mobil cihazlarda ve tabletlerde olanakları genişletir, yeni iPad uygulaması, hareket halindeyken tasarım yapmayı daha da kolaylaştırır.

Profesyonel tasarım araçları parmaklarınızın ucunda

 

Vektörel illüstrasyon

CorelDRAW’ın güçlü vektörel illüstrasyon araçarını kullanarak temel çizgileri ve şekilleri karmaşık sanat çalışmalarına dönüştürün. Çok yönlü şekillendirme ve çizim araçlarıyla eğriler oluşturun. Kontur, Zarf, Harmanlama, Ağ Dolgu gibi efekt araçlarıyla vektörel sanat çalışmalarınıza yaratıcı efektler ekleyin.

 

Sayfa tasarımı

Broşürler, çok sayfalı belgeler ve dahası gibi sayfa tasarımları oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlara erişin. Tek sayfalı ile çok sayfalı düzenleme arasında geçiş yapma olanağı, istediğiniz şekilde çalışmanız için sizi özgür kılar.

 

Fotoğraf düzenleme

Corel PHOTO-PAINT’in güçlü katman tabanlı fotoğraf düzenleme araçlarıyla, renk ve tonu ayarlayın, kusurları kaldırın, perspektifi düzeltin ve daha fazlasını yapın. Yapay zekayla görüntülerinizin boyutunu ve kalitesini iyileştirin, RAW görüntülerinizden çarpıcı Yüksek Dinamik Aralıklı fotoğraflar oluşturmak için AfterShot 3 HDR’yi kullanın.

 

Tipografi

Komple tipografi araç setiyle metinleriniz güzel şekilde düzenleyin. Metne, blok gölgeler ve konturlar gibi efektler ekleyin, değişken yazı tipi desteğiyle yazı tiplerine hassas bir şekilde ince ayar yapın, metni yola sığdırın ve daha fazlasını yapın.

 

Font yönetimi

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın. Ağ depolama özelliğini kullanarak yazı tipleriyle daha hızlı çalışın.

 

Renk, dolgular ve şeffaflıklar

Renk kutularını kullanarak dolgu ve anahatlara kolaylıkla renk uygulayın veya renk harmonilerini temel alan renkler oluşturun. Bir nesnenin şeffaflığını değiştirin, nesneleri desenler, degradeler, ağ dolgular da başka şekilde doldurun.

 

Tahribatsız düzenleme

Biteşlemleri ve vektörleri, orijinal resim veya nesneye zarar vermeyeceğinizi bilerek düzenleyin. CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT’te tümü tahribatsız bir şekilde blok gölgeler, simetrik çizimler ve perspektif çizimler oluşturun, bir dizi tersine çevrilebilir ayar ve efekt uygulayın.

Biteşlemden vektöre dönüştürme

Yapay zeka destekli PowerTRACE ™ ile, biteşlemden vektöre olağanüstü dönüştürmenin keyfini çıkarın. Vektörleştirirken biteşlemin kalitesini geliştiren gelişmiş görüntü optimizasyonu seçeneklerinden yararlanın.

Stiller ve stil setleri

Nesne Stilleri denetçisi, stilleri ve stil setlerini tasarımdaki nesnelerde tutarlı bir format uygulama, alternatifler üretme ve tüm belgede hızlı ve tutarlı bir şekilde biçimlendirme değişimini yapmayı bir anlık bir işe dönüştürür.

Paralel olmayan nesne kontrolü

Belgenizdeki tüm öğeleri, gizlemenizi, yeniden adlandırmanızı, nesneleri aramanızı ve sıralamasını değiştirmenizi sağlayan Nesne denetçisinden kontrol edin. Nesne biçemlendirmesi, dolgular ve dahasını yönetmek için Nesne Özellikleri denetçisini kullanın.

İş akışı özelleştirme

Klavye kısayollarınızı iş akışı gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlayın. En sık kullandığınız araçlara ve komutlara özel kısayol tuşları atama becerisiyle üretkenliği artırın.

 

Baskı veya web için tasarlayın

Her seferinde kusursuz yayın ve çıktı sunan baskı veya web için saf hassasiyet sayesinde sınırsız tasarımı deneyimleyin.

 • Baskı öncesinde renklerinizin doğru olduğundan emin olarak, farklı medyalarda renk tutarlılığını yönetin
 • Sıradışı web grafiği araçları ve hazır setleriyle çekici web sitesi içerikleri oluşturun.

Zengin dosya uyumluluğu

Çok sayıda grafik, yayınlama ve görüntü dosyası formatı desteği sayesinde, müşteri tarafından sağlanan dosyalara veya ihtiyaçlara dayalı olarak, çeşitli proje varlıklarını kolayca içe ve dışa aktarın.

Mac için tasarlandı

Sidecar

İPad'inizi ikinci bir ekran olarak kullanarak iş akışınızı hızlandırın. MacOS Sidecar desteği sayesinde artık bir Apple Pencil ile iPad üzerinde tasarım yapabilir ve değişikliklerinizin masaüstünüzde CorelDRAW'a yansıdığını görebilirsiniz.

Touch Bar

MacBook Pro’da Touch Bar’ın zaman kazandıran özelliklerinden yararlanın. Bu çok dokunuşlu ekran, yalnızca işletim sistemi düzeyindeki denetimlere değil, aynı zamanda sayfa tasarımı, metin denetimleri gibi CorelDRAW’a özgü işlevlere de hızlı erişim sağlar.

Doğal macOS

CorelDRAW Graphics Suite for Mac, doğal olarak Mac hissi veren bir deneyim için sıfırdan tasarlandı. Menüler, pencereler ve görünümler, alanlar ve etiketler, düğmeler ve diğer kullanıcı arabirimi öğeleri, macOS Big Sur'daki en son yenilikleri yansıtır.

Etkileyici yaratıcı içerik

CorelDRAW’ın ürün içi Mağazasında bulunan ücretsiz ve premium içerikle yaratıcılık yeteneklerinizi genişletin. Tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için indirilebilir fontları, dolguları, vektörleri, yaratıcı şablonları ve daha fazlasını keşfedin.

Çok daha hızlı şekilde CorelDRAW ustası olun

Kapsamlı bir yararlı öğrenme kaynağı kütüphanesiyle daha çabuk başarılı olun.

DAHA FAZLASI

 

Sürüm karşılaştırması

Tam karşılaştırma için PDF dosyasını inceleyin

 

Özellik 2021 2020 2019 2018
Yenilikler        
YENİ! Perspektifli çizim      
YENİ! Çoklu Sayfa Görünümü      
YENİ! Resim Düzeltme      
YENİ! Çok varlıklı dışa aktarma      
YENİ! Canlı Yorumlar      
YENİ! Proje Gösterge Tablosu      
YENİ! Sayfalar penceresi / Denetçisi      
YENİ! Otomatik Sayfa Sığdırma      
YENİ! Kendine kenetleme      
YENİ! HEIF Desteği      
YENİ! Yazı tipi koleksiyonlarını dışa veya içe aktarın      
YENİ! Apple Silicon Desteği (Mac için)      
YENİ! Özelleştirilebilir klavye kısayolları (Mac için)      
GELİŞTİRİLDİ! Renkleri değiştirme
GELİŞTİRİLDİ! Semboller penceresi / denetçisi GELİŞTİRİLDİ
GELİŞTİRİLDİ! Kılavuzlar      
GELİŞTİRİLDİ! Bul ve Değiştir      
GELİŞTİRİLDİ! Kaydırma ve Yakınlaştırma      
GELİŞTİRİLDİ! Görüntüleme performansı      
HIZLANDIRILDI! Açılış süresi    
Sayfa Tasarımı araçları        
Nesne dağılımı
Nesneleri Yola Yerleştirin
Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme
Perspektif efekti ekleyin
Biteşlemlere zarf uygulayın
Master Katmanlar
Sayfa numarası
Tablolar
Çizim Araçları        
Sanat Stili efektleri    
Vektör yumuşatma    
İç Gölge aracı    
Biteşlem efektleri lensi    
PowerTRACE™ Yapay Zeka Gücü
Yapay Zeka Gücü
Tahribatsız efektler  
Simetri modu
Block Shadow aracı
Pointillizer™
Impact aracı
Noktaları hizalama ve dağıtma
Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme
LiveSketch™ aracı
Vektörel ve biteşlem desen dolgular
Degrade dolgular
Real-Time Stylus (RTS) desteği
Nesneleri gizleme ve görüntüleme
Ağ Dolgu
Vektörel nesneleri yumuşatma
Görüntü İşleme        
Örnekleme seçenekleri    
JPEG bozulmasını temizleme    
Corel PHOTO-PAINT’de tahribatsız efektler    
Akıllı Seçim maske aracı    
PhotoCocktail™
Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın
AfterShot 3 HDR™
HDR Birleştirme
Akışkan araçlar
Unsharp Mask Lens
Özel efektler
Düzlemsel Maske aracı
Smart Carver™
İçinden Geç Birleştirme Modu
Ton eğrisi ayarlamaları
Ortak çalışma        
Yorumlar penceresi / denetçisi    
Ortak çalışma iş akışı*    
Ortak çalışma oturum açma seçenekleri*    
Tasarım İş akışı        
Bul ve Değiştir
Proje Zamanlayıcı
Microsoft Surface Dial desteği
Renk Stilleri penceresi / denetçisi
Bağlama duyarlı Nesne Özellikleri penceresi / denetçisi
Stil motoru ve penceresi / denetçisi
Renk yönetimi
PANTONE spot renk paletleri
Hizalama ve Dinamik Kılavuzlar
Tamamlayıcı renkler ve Harmoniler
Windows Renk Sistemi Desteği
Adobe Color Management Modulü
Belge renk paleti
QR kodlar
Dahili RAW kamera desteği (>400 yeni kamera modeli destekleniyor)
(>400 yeni kamera modeli destekleniyor)
(>400 yeni kamera modeli destekleniyor)
(>400 yeni kamera modeli destekleniyor)
PDF/A desteği
Adobe ürün desteği
Microsoft ürün desteği
AutoCAD DWG/DXF desteği
Tipografi        
Değişken Font desteği    
Font listesi kutusu
Sıralı ve İmli listeler
Corel Font Manager
Özel karakterler, semboller ve şekiller
Yazıtipi katıştırma
Gelişmiş OpenType desteği
Karmaşık betik desteği
Baskı & Yayınlama        
PDF desteği
Birleştirerek Yazdırma
PDF/X desteği PDF/X-4 dahil
PDF/X-4 dahil
PDF/X-4 dahil
(PDF/X-3’e kadar)
Hazırlama ve Germe penceresi / denetçisi
Pankart baskısı için Çerçeve ve Gromet
Ön Kontrol
Ekranda renk provası
Web        
CorelDRAW.app  
WordPress'de Yayınlama
Piksellerle tasarım
Piksel-mükemmelliği işakışı  
Tasarım Varlıklarına Erişme        
Dijital varlık yönetimi  
Varsayılan klasör konumu
Boş Belge/Resim hazırsetleri
Geliştirilmiş Şablon işakışı  
Yüksek kalitede Küçük Resim önizlemesi
Kullanıcı Arayüzü        
Yeniden tasarlanan İletişim kutusu arayüzü    
Seçeneklerde dolaşma  
Nesneler penceresi / denetçisi  
Dokunmatik dostu arayüz
Microsoft Surface desteği
Karşılama Ekranı
Çalışma Arayüzleri
UltraHD 4K ekran desteği
Tamamen ölçeklenebilen ve özelleştirilebilen arayüz
Belgeleri ayırın
Performans        
Nesneleri Güçlü Kırpma
Perspektif ve Dairesel Soldurma efektleri
Fırça performansı ve renk değiştirme    
Vektör önizlemeleri
GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi
Çok çekirdek desteği
İçerik        
Modern şablonlar
Profesyonel clipart
Yüksek kalitede fotoğraflar
Geliştirilmiş yazıtipleri
Eğitim Materyalleri ve Dokümantasyon        
İpuçları penceresi / denetçisi
Eğitim videoları ve video ipuçları
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Dağıtım ve Otomasyon        
Windows Installer (MSI) desteği
Geliştirici Topluluğu sitesi
Microsoft Visual Studio Tools for Applications
Microsoft Visual Basic for Applications
Satın Alma Seçenekleri        
Abonelik
Yükseltme Koruma Programı/Bakım
Çok Kullanıcılı Lisans GELİŞTİRİLDİ

Corel, CorelDRAW, CorelDRAW balon logosu, CorelDRAW.app, AfterShot, Corel PHOTO-PAINT, LiveSketch, PhotoCocktail, Pointillizer, PowerTRACE ve Smart Carver, Corel Corporation'ın Kanada, ABD ve başka yerlerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Adı geçen tüm diğer firma, ürün ve hizmet isimleri, logolar, markalar ve herhangi bir kayıtlı veya kayıtsız ticari markalar sadece tanımlama amaçlı kullanılmıştır ve kendi sahiplerinin özel malı olarak tanınır. Üçüncü şahıslara ait herhangi bir marka, isim, logo veya diğer herhangi bir bilgi, görüntü veya materyalin kullanılması onay anlamına gelmez. Başkalarının bu tür üçüncü şahıs bilgilerine, görüntülerine, materyallerine, markalarına ve adlarına ilişkin mülkiyet hakları kabul etmiyoruz. Patentlerle ilgili tüm bildirimler ve bilgiler için lütfen www.corel.com/patents adresini ziyaret edin.

*Not: * İşbirliği özellikleri yalnızca CorelDRAW Graphics Suite aboneliği, bakım ile lisanslama veya kalıcı lisans müşterileri için ek bir satın alma planı ile kullanılabilir.

 

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW® – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT™ – Görüntü düzenleme ve piksel temelli tasarım programı
 • Corel® Font Manager – Font arama ve yönetim aracı
 • PowerTRACE™ – Yapay zeka gücüne sahip, biteşlemden vektöre dönüştürme (CorelDRAW uygulamasının parçası olarak)
 • CorelDRAW.app™ – Web tarayıcı üzerinden online vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı
 • CorelDRAW.app™ for iPad – Vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı iPad uygulaması
 • AfterShot™ 3 HDR – RAW fotoğraf düzenleyici

İçerik*

 • 7000 clipart, dijital resim ve araç kaplama şablonu
 • 1000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve OpenType font
 • 150 profesyonel şablon
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Dokümantasyon*

 

* CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor.

 

 

 • macOS Big Sur 11.0 veya 1macOS Catalina 10.15, en son revizyonlarıyla
 • Multicore Intel veya Apple M1 işlemci
 • 3+ GB VRAM ile OpenCL 1.2 özellikli ekran kartı
 • 4 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Uygulama dosyaları için 4 GB kullanılabilir sabit disk alanı (Solid-state sürücü önerilir); Büyük / küçük harfe duyarlı dosya sistemleri desteklenmez
 • 1280 x 800 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 önerilir)
 • Fare veya tablet
 • CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

İlgili Resimler

 • background