SATIN AL

Corel VideoStudio Pro 2022

Video düzenleme yazılımı

Sezgisel araçlar, yaratıcı efektler, akıllı özellikler ve optimize edilmiş performansla, en iyi anlarınızı ve yaşam deneyimlerinizi benzersiz filmlere dönüştürün.

30 gün ücretsiz deneyin

 

Yaşamı Yaşayın. Filmler Oluşturun.

YENİ Corel VideoStudio Pro 2022 ile eğlenceli ve kolay video düzenleme yazılımına dalın! *Yeni animasyonlu AR Çıkartmaları, Yüz Efektleri ve Kamera Hareketleri geçişleri dahil olmak üzere yüzlerce efekt, başlık ve geçişle sürükle ve bırak yaratıcılığını keşfedin. *Anında videolar oluşturmak ve düzenlemek, kolayca paylaşmak ve kitlenizle etkileşim kurmak için sezgisel araçlardan, Anında Proje Şablonlarından, GIF Oluşturucudan ve Konuşmadan Metne Dönüştürücüden yararlanın!

VideoStudio ile ne yapabilirim?

Güçlü araçlar ve özel efektlerle dolu, öğrenmesi kolay, keşfetmesi eğlenceli video düzenleme yazılımıyla çarpıcı filmler oluşturun.

Yakalayın

Şimdiye kadarki en ilgi çekici prodüksiyonlarınızı oluşturmak için kendi kliplerinizi içe aktarın, ekranınızı kaydedin veya yerleşik araçlarla çok kameralı videoları yakalayın!

Düzenleyin

Çok çeşitli temel araçlara erişin, hızlı düzeltmeler yapın, yaratıcı filtreler ekleyin, öğrenmesi ve kullanması kolay güçlü özellikleri keşfedin.

Paylaşın

Çevrimiçi paylaşmak ve cihazlar arasında görüntülemek için projelerinizi popüler formatlara aktarın, doğrudan YouTube'a yükleyin veya özel bir menü ile diske yazın.

Harika görünen filmler oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey:

VideoStudio, video düzenlemeyi gerçekten eğlenceli hale getirmek için yeni başlayanlara yönelik araçlar, öğreticiler ve kullanıcı arayüzünün olağanüstü kombinasyonunu çığır açan yaratıcılıkla genişletti!

Temel bilgilerle başlayın

Videolarınızı kolaylıkla düzenlemek, göz alıcı ve ilgi çekici projeler için yalnızca en iyi bölümleri almak için temel araçlardan yararlanın.

Sürükle bırak

Çekimleri sürükleyip bırakarak, yaratıcı grafikler, kaplamalar, animasyonlu başlıklar ve geçişler ekleyerek, videoları zaman çizelgesinde kolayca düzenleyin.

Kusurları düzeltin

Çekimlerinizi gösterişli bir prodüksiyona dönüştürmek için rengi geliştirin, beyaz dengesi ve lens düzeltmeleri uygulayın, kusurları giderin.

Efektler Uygulayın

Videonuzu daha ilginç ve eğlenceli hale getirmek için yaratıcı efektler, kaplamalar, yeni animasyonlu AR Çıkartmaları, Yüz Efektleri ve Kamera Hareketleri geçişleri uygulayın!

Gelişmiş araçları keşfedin

Farklı açılardan çekilmiş klipleri çoklu kamera yakalama ve düzenleme araçlarıyla birleştirerek daha fazla perspektif gösterin, GIF’ler oluşturun, panoramik görünümleri 360 derece düzenleme ile geliştirin, dinamik bir sonuç için animasyon ve hız efektleri ekleyin ve çok daha fazlasını yapın.

Kullanıcı Deneyimleri

 

 

“Corel VideoStudio’yu SEVİYORUM çünkü kullanımı çok eğlenceli. Kullanımı kolay, yine de birçok özellik ve güç veriyor. VideoStudio fikirlerimi dünyayla paylaşmamı sağlıyor!”

GEORGE SCOTT-PETROV

“Video Studio bana, olabileceğimi bilmediğim şekilde yaratıcı olmam için gereken araçlar verdi.”

ANGELA PHILLIPS

“İhtiyaç duyduğum tüm özellikleri uygun fiyata bulduğum en iyi düzenleme yazılımı.”

KEVIN ROBINSON

“Bu ürün o kadar çok şey yapıyor ki, derinine inmeden de tonlarca düzenleme, renk düzeltmesi, zaman atlamalı çekim ve çok daha fazlasını yapabilirim. Gerçekten her şeyi öğrenmeyi dört gözle bekliyorum!”

WILLIAM A REYNOLDS

“Bu harika yazılımın inanılmaz gücünün tadını çıkarıyorum ve yıllar süren kullanımdan sonra bile hala yararlı özellikleri ve olanakları öğreniyorum. Piyasadaki en güçlü ve uygun fiyatlı video düzenleme yazılımı!”

THOMAS ADLER

Yüz Efektleri

Yeni Yüz Efektleri ile videonuzdaki herkesin en iyi şekilde görünmesini sağlayın! Basit kontrollerle cildi kolayca aydınlatın veya pürüzsüzleştirin, yüz özelliklerine ince ayar yapmak için yüz genişliğini ve hatta göz boyutunu ayarlayın. Süper popüler düzenleme araçlarıyla oynayın ve ne kadar etki yaratmak istediğinize bağlı olarak seviyeleri elle ayarlayın. Yaşam tarzı videolarını kolayca cilalayın, göz alıcı Instagram ve TikTok klipleri ve hatta arkadaşlarınızla paylaşmak için saçma sapan klipler oluşturun!

Konuşmadan Metne Dönüştürücü

Kolay altyazı oluşturmak için tasarlanmış yeni bir araçla videonuzdaki konuşmayı metne kolayca dönüştürerek altyazı oluştururken zamandan tasarruf edin. Yeni VideoStudio ile yakalanan altyazıları düzenleyin, kaydedin ve ardından Youtube, TikTok veya başka bir platforma aktarın. Videonuzdaki konuşma belirli terminoloji, ürün adları içeriyorsa veya orijinal anlatımın kalitesi mükemmel olmasa bile izleyicilerinizin ilgisini canlı tutmak için otomatik altyazıyı kullanın.

Animasyonlu AR Çıkartmaları

Yeni animasyonlu AR Çıkartmaları ile bir sonraki projenize anında eğlence ve yetenek katın! Bu yüz izleme çıkartmaları, yüzleri maskelemekten duyguları vurgulamaya ve eğlenceli anlar yaratmaya kadar her şeyi başarmanın harika bir yoludur. Hatta birden fazla yüze uygulanabilir, daha sonra konum ve boyutları düzenlenebilir. Tepkileri vurgulamak ve oyun videolarına, tepki videolarına, çevrimiçi meydan okumalara ve diğer projelere kişilik eklemek için AR Çıkartmalarını kullanın. VideoStudio 2022 ile hem statik hem de hareketli AR Çıkartmaları, daha kolay keşfedilecek, kategorilere ayrılacak ve koleksiyonlar halinde düzenlenecek şekilde geliştirildi.

GIF Oluşturucu

Videonuzun bir bölümünü yakalamak, duyguları ifade etmek ve tüm çevrimiçi platformlarda öne çıkanları, en önemli anları ve hatta utanç verici içeriği kolayca paylaşmak için GIF Creator’ı keşfederek GIF formatında kısa, döngülü bir klibe dönüştürün. GIF’ler, en benzersiz karelerinizi bir anda öne çıkarmanın en iyi yoludur!

Kamera Hareketleri geçişleri

Videolarınızın harika görünmesini sağlayan hareket bulanıklığına sahip yeni Kamera Hareketleri geçişleriyle yaratıcı özelleştirmenin kilidini açın! En sevdiğiniz filmlerden etkileyici geçişleri taklit edin, sahneleri birbirine karıştıran geçişler yaratın, onları daha doğal veya daha dramatik görünecek şekilde ayarlayın - çekiminize etki katmanın ve daha sinematik görünmesini sağlamanın en iyi yoluna siz karar verin.

Diğer yeni ve gelişmiş özellikler

YENİ Değişken Hızda Doğrusal Olmayan Anahtar Kare Oluşturma

Zamandan tasarruf etmek ve videonuzda kolay ve sezgisel olarak hız ayarlamaları yapmak için Doğrusal Olmayan Anahtar Çerçeveleme'den yararlanın. Önceden ayarlanmış hız şablonlarını kullanarak belirli sahnelerle denemeler yapın, onları mermi hızında çalıştırın veya her ayrıntıyı ağır çekimde gösterin. Hatta tekrar kullanmayı planlıyorsanız, özel hız ön ayarlarınızı kaydedin.

GELİŞTİRİLMİŞ Ses Dalga Biçimi düzenleme

Projenizdeki sese kolaylıkla ince ayar yapın ve iyileştirilmiş Ses Dalga Biçimi düzenleme ile sesin en iyi şekilde duyulmasını sağlayın. Önizleme penceresinde görüntülenirken yüksek ve düşük ses dalgalarının bariz göründüğü ve sesle ilgili araçların Seçenek panelinde Müzik sekmesinde hızlı bir şekilde bulunabildiği daha kullanıcı dostu arayüzle ilgili araçların tamamını çalıştırmak ve keşfetmek artık her zamankinden daha kolay. Hepsi videolardaki seslerde sezgisel ve uyumlu bir şekilde ustalaşmak için!

GELİŞTİRİLMİŞ LUT Profilleri

Videonuzdaki renkleri özelleştirmek için popüler LUT profillerini keşfedin ve profilleri kategorize edin veya ihtiyaçlarınıza göre yeniden adlandırın. Bu geliştirme, koleksiyonunuzdaki profillerin sayısı basit bir arama için çok fazlaysa, doğru profile hızla erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

GELİŞTİRİLMİŞ Medya Kütüphanesi

Gelişmiş içerik etiketleme özelliğine sahip geliştirilmiş medya kitaplığı, yeni VideoStudio 2022’de içerik keşfini çok daha hızlı ve kolay hale getiriyor. Medyanızı birden çok anahtar kelimeye göre düzenlemek için sezgisel etiketleme araçlarını kullanın ve düzenlemek üzere medyanızı ararken zamandan tasarruf edin.

YENİ ProRes Smart Proxy dahil Format desteği

VideoStudio 2022, yeni kodek bileşeni ve dosya formatı destekleriyle dışa aktarma seçeneklerinizi genişletiyor. GIF animasyonları oluşturmak için yeni araçların ve HEVC MOV dosyaları ve PCM 5.1CH ses için yeni desteğin keyfini çıkarın. Bu yetenekler, video projelerini kaydederken çok daha fazla esneklik ve kalite sağlar. Smart Proxy artık, sorunsuz ve akıcı bir düzenleme deneyimi için daha hızlı performans sağlarken ve videonun yüksek kalitesini koruyarak disk alanından tasarruf etmek için daha küçük proxy dosyaları oluşturabilen ProRes özelliğini sunuyor. VideoStudio Smart Proxy, Apple ProRes biçimini destekler, ancak kalite 4:2:2 8-bit ile sınırlıdır.

Video düzenleme yazılımınızı dolduran özellikler

VideoStudio™’nun geniş yenilikçi araç ve özellik yelpazesiyle istediğiniz kesin sonuçları elde edin. Hemen hemen her şeyi kolayca oluşturmanıza yardımcı olan özelliklerle dolu ve eğlenceli bir video düzenleyicinin keyfini çıkarın!

Video düzenleme için temel araçlar

Kırpın, Kesin, Döndürün, Yeniden Boyutlandırın

Videoyu doğrudan zaman çizelgesinde kolayca kırpın, kesin ve bölün. Sadece birkaç tıklamayla döndürün veya en boy oranını değiştirin.

Kusurları Düzeltin

Geniş açı veya aksiyon kameraları tarafından yakalanan balık gözü bozulmasını gidermek için lens düzeltmeleri, ışığın sıcaklığını ayarlamak veya benzersiz efektler oluşturmak için renk düzeltme klipleri uygulayın.

Şablonları, Başlıkları ve Geçişleri Kullanın

Kolaylıkla sürükle ve bırak video düzenlemeye dalmak için Hızlı Proje Şablonları, başlık hazır ayarları, geçişler ve filtreler arasından seçim yapın.

Renkle yaratıcı olun

Renk Düzeltme

Sezgisel kontrollerle projelerinizdeki rengi düzeltin veya ince ayar yapın. Ton, doygunluk ve beyaz dengesini ayarlayın veya anında otomatik ince ayarlamaları uygulayın.

Renk Geliştirmeleri

Renkleri güçlendirin, sahneleri aydınlatın ve benzersiz renk filtreleriyle oynayın ve ruh hali ve fantezi katarak projelerinizi benzersiz hissettirmek için vurgulu renkleri tanıtın.

LUT Profilleri

LUT (arama tablosu) profilleri, gündüzü geceye dönüştürmeyi, ikonik filmlerin renk şemalarını yeniden oluşturmayı ve projelerinize anında gelişmiş sinematik renk efektleri uygulamanızı kolaylaştırır.

Birden fazla kameradan video yakalayın ve düzenleyin

Ekran Kaydı Yazılımı

MultiCam Capture 2.0 Lite ile aynı anda web kamerası videosu çekin ve ekranınızı kaydedin (4K’da bile!) veya aynı anda çift ekran kaydedin. Tek bir tıklamayla kolayca video ve ses kaydedin, bunları çoklu kamera düzenlemeyle birlikte sorunsuz bir şekilde düzenleyin.

Çoklu-kamera düzenleme

Kendinizi her açıdan ifade edin! Birden fazla kameradan* gelen altlıkları kolaylıkla birleştirin, senkronize edin ve düzenleyin, videonuzu oynatırken göstermek istediğiniz açıyı seçin. En iyi perspektiflerinizi aynı anda sunmak için resim içinde resim efektleri ekleyin ve zaman çizelgesinde daha fazla düzenleme yapın. VideoStudio Pro ile 4 açıyı (Ultimate’de 6 açı) birleştirin.

Bölünmüş Ekran Şablonları

Ekranda birden çok videoyu birleştirmek için Bölünmüş Ekran Şablonlarını keşfedin. *Kullanıma hazır şablonlarla bölünmüş ekran projelerinize hızlı bir başlangıç yapın.

Videolarınızı etkileyici ve ilham verici kılmak için filtreler, efektler ve diğer yaratıcı araçlar

Filtreler ve efektler

Yüzlerce yaratıcı sürükle - bırak efekte ve filtreye dokunarak, projenize sanatsal bir dokunuş katın. Videonuzu yeni dokular, degradeler, yansımalar ve çok daha fazlasıyla zenginleştirin. Yeni Yüz Efektleri ile yaşam tarzı videolarınızı bile güzelleştirin!

Grafikler ve Kaplamalar

Sahnelerinize derinlik katmak için animasyonlu kaplamaları ve grafik öğelerini videonuza sürükleyip bırakın. Baloncuklar, mercek parlamaları ve daha fazlasını içeren şeffaf destekli kaplamalarla hikaye anlatımınızı yükseltin!

YENİ Animasyonlu AR Çıkartmaları

Aptal karakter kulaklarını, gösteriyi durduran gözleri, gerçek güneş gözlüklerinden daha büyük güneş gözlüklerini veya abartılı şapkaları içe aktarmayı ve herhangi bir projeye uygulamayı kolaylaştırmak için yüz özelliklerini tanıyan ve haritalayan modaya uygun yüz izleme çıkartmalarıyla çekiminize yetenek katın. Veya ana hikayeye odaklanılmasını sağlamak için video arka planınızdaki yüzleri maskeleyin. Yeni VideoStudio ile AR Çıkartmaları birden fazla yüze uygulanabilir, daha sonra konum ve boyutu düzenlenebilir. Kararları sen ver!

Hızlı Slayt Gösterileri ve Filmler

Anında Proje Şablonları

Popüler stilleri veya viral klipleri yeniden oluşturmak için Hızlı Proje Şablonları ile zamandan tasarruf edin ve video oluşturma işleminize hızlı bir şekilde başlayın. Bir şablon seçin, ardından zaman çizelgesine otomatik olarak giren genel yer tutucuyu değiştirmek için bir videoyu sürükleyip bırakın; artık dışa aktarmaya hazırsınız.

Vurgu Makarası

En iyi çekimlerinizi ve kliplerinizi otomatik olarak seçen ve kusurlu olanları atlayan akıllı bir film ve slayt gösterisi yaratıcısı olan Highlight Reel ile yapay zeka destekli yüz tanıma özelliğini keşfedin.

FastFlick

Dakikalar içinde slayt gösterileri ve filmler oluşturun! Hızlı ve kolay slayt gösterileri için sadece bir şablon seçin ve medyanızı ekleyin.

Animasyon araçları parmaklarınızın ucunda

Özel Hareket Yolları

Esnek kontrollerle, bir yol üzerinde grafik, şekil, başlık ve kaplama hareketi oluşturun ve özelleştirin. Eğlenceli bir efekt oluşturmanın, vurgu eklemenin veya bir karakteri ekran boyunca taşımanın mükemmel bir yoludur.

Stop Motion Animasyon

Stop motion animasyonu oluşturmak için kameranızı takın veya web kameranızı kullanın! Pürüzsüz, doğal görünümlü hareket oluşturmayı kolaylaştıran otomatik yakalama ayarlarından ve ekran kılavuzlarından yararlanın.

Resim Oluşturucu

Painting Creator aracını kullanarak video kliplerinize eklemek için kendi animasyonlu çizimlerinizi oluşturun. Bu özellik, siz boyama yaparken fırça darbelerinizi kaydeder, böylece videolarınıza yüzler, harita rotaları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz!

Hareketle oynayın, videonuza dinamikler ekleyin

Hızlı ve Ağır Çekim Videoları

Kolayca ağır çekim video oluşturmak, yüksek hızlı efektler eklemek, kareyi dondurmak veya sahneleri tersine çevirmek ve yeniden oynatmak için Time Remapping’i kullanarak hızla oynayın.

Kaydırma ve Yakınlaştırma

Hedefinizin net bir şekilde karede kalmasını sağlamak için, kaydırma ve yakınlaştırma yaparak kitlenizi eyleme odaklayın veya kritik anları vurgulayın.

Hareket Takibi

Hassas Motion Tracking araçlarıyla videonuzdaki bir nesneyi takip edin, hareket eden metin veya grafik ekleyin, yüzleri, logoları veya araç plakalarını flulaştırın.

Benzersizliğinizi tüm açılardan göstermek için 360° düzenleyici

 

 

360° Video düzenleme

Kırpmak, geliştirmek, başlık veya müzik eklemek ve 360° videonuzu zaman çizelgesinde düzenlemek için eksiksiz bir 360 derece video düzenleme araçları paketiyle tam bir daire çizin.

Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri

Kitlenize eğlenceli bir perspektif verin ve kolay kontrolleri kullanarak Tiny Planet veya Rabbit Hole efektleri (küresel panoramalar) ile 360° çekimlerinizi dönüştürün.

Formatları Dönüştürün

Tek veya çift balıkgözü görüntülerini dikdörtgen veya küresel panoramaya dönüştürün. Hatta izleme açısını kontrol edin ve TV’lerde ve standart video oynatıcılarda oynatmak için standart düz videoya dönüştürün.

360° Videoları Dışa Aktarın

Videonuzu VR kulaklığınızda, 360° oynatıcınızda görüntülemek için dışa aktarın veya kitlenizle kolayca paylaşmak için doğrudan YouTube’a yükleyin!

Ses kaydedin, düzenleyin ve karıştırın

Ses efekti ve serbest telifli müzik ekleyin

Ekrandaki önemli anları vurgulamak için yüzlerce ses efekti arasından seçim yapın! Kendi müziğinizi içe aktarmak veya projenizin uzunluğuna uyacak şekilde otomatik olarak ayarlanan telifsiz müzik kitaplığımız Scorefitter'dan bir parça seçmek kolaydır.

Sesinizi yönetin

Sesinizi doğrudan zaman çizelgesinde ayarlamak, kapatmak ve katmanlamak çok kolay. Diyaloğu net tutmak ve uyumlu sonuçların keyfini çıkarmak için ses seviyelerini klipler arasında hızla dengeleyin.

YENİ Gelişmiş Ses Dalga Biçimi düzenlemenin keyfini çıkarın

Artık çok daha kullanıcı dostu olan ve kullanıcıların ilgili araçları kolayca çalıştırmasına ve keşfetmesine yardımcı olan gelişmiş Ses Dalga Biçimi düzenleme arayüzünün keyfini çıkarın.

Audio Ducking ile sesi sönümlendirin ve katmanlayın

Seslendirmenizin veya müzik parçanızın keskin ve net ses çıkardığından emin olmak için anlatımı otomatik olarak algılamak ve arka plan gürültüsünü temizlemek için yerleşik Audio Ducking'e dokunun.

Anlatıcı ses kaydı

Anlatım, ekstra diyalog ve daha fazlasını eklemek için yerleşik seslendirme araçlarıyla kendi sesinizi kaydedin! VideoStudio 2022, en iyi görünen ve sese sahip videolar üretmeyi kolaylaştırıyor.

Kitlenizi büyüleyin ve büyütün

 • Popüler format ve aygıtlara aktarın
 • Doğrudan YouTube veya Vimeo’da paylaşın
 • 100’den fazla özel menü ve bölümlerle diske yazın

Öğrenme ve destek

Video eğiticiler

Yeni öğrenme içeriği ve öğreticilerle VideoStudio'dan en iyi şekilde yararlanın. VideoStudio YouTube kanalına abone olun ve en son içeriklerden haberdar olmak için bizi Facebook'ta takip edin! Ayrıca, yeni kullanıcılar StudioBacklot.tv’ye 10 günlük ücretsiz tam erişimin keyfini çıkaracaklar. VideoStudio 2022 için yeni içerikleri kapsar.

Yazılı eğiticiler

Video düzenleme endüstrisi bilginizi, yaygın video düzenleme teknikleri hakkında ayrıntılı kılavuzlarla genişletin. Aşağıdakiler dahil en popüler konularımızdan bazılarına göz atın: Stop Motion Animasyon, Yeşil Ekran ve 360 Video Düzenleme.

Kullanım kılavuzu

Arama seçenekleri, kullanıcı kılavuzuna göz atmanın en hızlı ve en kolay yolunu sunar. Özellikler hakkında nasıl yapılır bilgilerine erişin, video düzenleme temel bilgilerini öğrenin, gelişmiş teknikleri keşfedin ve çok daha fazlası...

 

 

Sürüm karşılaştırması

VideoStudio 2022’yi önceki sürümlerden ayıran heyecan verici yeni özelliklerden bazılarını keşfedin ve hangi sürümün sizin için uygun olduğunu belirleyin.

GEÇERLİ SÜRÜMLERİ KARŞILAŞTIRIN ESKİ SÜRÜMLERLE KARŞILAŞTIRIN

 

Geçerli Sürümleri Karşılaştırın

 

Özellik Pro 2022 Ultimate 2022
Öne Çıkan Özellikler Pro 2022 Ultimate 2022
Kullanımı Kolay Video Düzenleme Araçları

Sürükle ve bırak bindirmeler, başlıklar, grafikler ve geçişler

YENİ
Kamera Hareketi Geçişleri
YENİ
Kamera Hareketi Geçişleri

Yüz izleme AR Çıkartmaları

YENİ
Animasyonlu AR Çıkartmaları

YENİ
Animasyonlu AR Çıkartmaları

Yaratıcı filtreler ve efektler

GELİŞTİRİLDİ
Kütüphane Yönetimi
GELİŞTİRİLDİ
Kütüphane Yönetimi
Yüz Efektleri YENİ YENİ
Yüz İndeksleme   YENİ
Konuşmadan Yazıya YENİ YENİ

Ekran kayıtçısı

Çoklu-kamera düzenleme

4 kamera

6 kamera

Video dengeleme

Temel

Gelişmiş

Renk geçişi

Video maskeleme

Morph ve kesintisiz geçişler  
GIF Oluşturucu YENİ YENİ

DVD kaydı ve menü yapıcı (MyDVD)

50+ şablon

100+ şablon

Temel Düzenleme Pro 2022 Ultimate 2022

Sezgisel kullanıcı arayüzü

4K, HD

4K, HD

Zaman çizelgesi ve film şeridi düzenleme modları

Kırpma, bölme, birleştirme, döndürme, yakınlaştırma araçları

Yuvarlama, kaydırma ve gerdirme araçları

Video izleri

50 iz

50 iz

Ses izleri

8 iz

8 iz

Renk düzeltme

Lens düzeltmesi / balık gözü düzeltmesi

Ayarlanabilir iz yüksekliği ve akıllı hizalama araçları

Çift ekranda görüntüleme, ayrılabilir pencereler

Smart proxy düzenleme

Yaratıcı Düzenleme Özellikleri Pro 2022 Ultimate 2022

Renk geçişi

LUT profilleri

GELİŞTİRİLDİ
iyileştirilmiş kütüphane yönetimiyle
GELİŞTİRİLDİ
iyileştirilmiş kütüphane yönetimiyle

Bölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu

Video maskeleme

Yüz izleme AR Çıkartmaları

YENİ
Animasyonlu AR Çıkartmaları
YENİ
Animasyonlu AR Çıkartmaları

Anında Proje Şablonları

Akıllı film oluşturucu (Highlight Reel)

Video dengeleme

Temel

Gelişmiş

Hareketi Özelleştirme

Hareket Takibi

Zamanı Yeniden Haritalandırma

YENİ
Doğrusal Olmayan Anahtar Kare Kontrolleri
YENİ
Doğrusal Olmayan Anahtar Kare Kontrolleri

Zaman atlamalı video

Ekran kayıtçısı

Çoklu-kamera düzenleme

4 kamera

6 kamera

Chroma key/Yeşil ekran

İz şeffaflığı

3D Başlık Editörü

Stop Motion Animasyon

Resim Oluşturucu

Konuşmadan Yazıya YENİ YENİ

Altyazı Düzenleyici

Ses Düzenleme Pro 2022 Ultimate 2022

Serbest telifli müzik parçaları ve ses efektleri

Sesi ayarlayın, katmanlayın ve sessize alın

GELİŞTİRİLDİ
kullanımdaki iyileştirmelerle
GELİŞTİRİLDİ
kullanımdaki iyileştirmelerle

Audio Ducking

Ses filtreleri ve düzeltmesi

GELİŞTİRİLDİ
iyileştirilmiş keşfedilebilirlikle
GELİŞTİRİLDİ
iyileştirilmiş keşfedilebilirlikle

Seslendirme araçları

360° Video Düzenleyici Pro 2022 Ultimate 2022

360° başlıklar, geçişler ve filtreler

Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri

360° videoyu standart videoya dönüştürün

Equirectangular, spherical veya dual spherical videoları dönüştürün

İçerdiği Ekstralar Pro 2022 Ultimate 2022

Video yakalama ve ekran kaydı yazılımı (MultiCam Capture 2.0 Lite)

Slayt gösterisi yapıcı (FastFlick)

DVD kaydı ve menü yapıcı (MyDVD)

50+ şablon

100+ şablon

Ultimate Effects Collection - Premium Effect Plugins Pro 2022 Ultimate 2022

NewBlueFX Elements

NewBlueFX Stylizers

NewBlueFX Essentials

NewBlueFX Filtreleri

NewBlueFX ColorFast Motion Effects

proDAD Mercalli (video sabitleme)

proDAD VitaScene LE

proDAD Adorage (animasyonlu örtüler)

roDAD Handscript Animation and RotoPen

Video Kaydetme & Paylaşma Pro 2022 Ultimate 2022

Alfa Kanalı videosu alma/kaydetme

Menü ve bölümlerle DVD ve AVCHD oluşturma

Tüm genel video formatlarında ve aygıtlara kaydetme

GIF Oluşturucu YENİ YENİ

YouTube ve Vimeo’ya aktarma

Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için akıllı paket projeleri

Formatlar ve Destek Pro 2022 Ultimate 2022

4K, HD, 360° video

GIF Oluşturucu (GIF89a) YENİ YENİ
ProRes Smart Proxy YENİ YENİ

Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi

GELİŞTİRİLDİ
Intel® 11. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi

GELİŞTİRİLDİ
Intel® 11. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi

NVIDIA, Intel & AMD DirectX video ivmelendirme desteği

nVidia CUDA iyileştirmesi

Çoklu iş parçacığı oluşturma

 

GEÇERLİ SÜRÜMLERİ KARŞILAŞTIRIN ESKİ SÜRÜMLERLE KARŞILAŞTIRIN

ESKİ SÜRÜMLERLE KARŞILAŞTIRIN

 

Özellik VideoStudio 2020 VideoStudio 2021 VideoStudio 2022
Öne Çıkan Özellikler VideoStudio 2020 VideoStudio 2021 VideoStudio 2022

Sezgisel zaman çizelgesinde video düzenleme

HD
50 iz

HD, 4K
50 iz

HD, 4K
50 iz

Yaratıcı sürükle ve bırak bindirmeleri, başlıklar, filtreler, efektler, grafikler ve geçişler

YENİLENDİ

YENİ
Kamera Hareketleri geçişleri

Endüstri liderlerinden üstün efekt koleksiyonları

SADECE ULTIMATE

SADECE ULTIMATE
NewBlueFX ve proDAD’den YENİ efektlerle

SADECE ULTIMATE

Konuşmadan Yazıya YENİ

Anında Proje Şablonları

Yüz izleme AR Çıkartmaları

YENİ
Animasyonlu AR Çıkartmaları
Yüz Efektleri   YENİ
Yüz İndeksleme   YENİ
SADECE ULTIMATE

Akıllı film oluşturucu (Highlight Reel)

Ekran kayıtçısı (Multicam Capture Lite)

GELİŞTİRİLDİ
YENİ AR Çıkartmalarıyla

GELİŞTİRİLDİ
YENİ Animasyonlu AR Çıkartmalarıyla

Alfa Kanalı kaydı

GIF Oluşturucu

 

 

YENİ

Performans

GELİŞTİRİLDİ
 iyileştirilmiş arayüz ve sonucu dışa aktarmayla

GELİŞTİRİLDİ
yeni Zaman Çizelgesi önizleme temizleme özelliğiyle

Temel düzenleme VideoStudio 2020 VideoStudio 2021 VideoStudio 2022

Sezgisel kullanıcı arayüzü

4K, HD

4K, HD

4K, HD

Zaman çizelgesi ve film şeridi düzenleme modları

Kırpma, bölme, birleştirme, döndürme, yakınlaştırma araçları

Yuvarlama, kaydırma ve gerdirme araçları

Video izleri

50 İz

50 İz

50 İz

Ses izleri

8 İz

8 İz

8 İz

Renk düzeltme

Lens düzeltmesi / balık gözü düzeltmesi

Ayarlanabilir iz yüksekliği ve akıllı hizalama araçları

Çift ekranda görüntüleme, ayrılabilir pencereler

Smart proxy düzenleme

GELİŞTİRİLDİ
yeni ProRes Akıllı Proxy formatıyla
Yaratıcı düzenleme özellikleri VideoStudio 2020 VideoStudio 2021 VideoStudio 2022

Renk geçişi

SADECE ULTIMATE
YENİ Renk Tekeriyle

SADECE ULTIMATE

SADECE ULTIMATE

LUT profilleri

GELİŞTİRİLDİ
iyileştirilmiş kütüphane yönetimiyle

Bölünmüş Ekran Şablon Oluşturucu

SADECE ULTIMATE

SADECE ULTIMATE

SADECE ULTIMATE

Video maskeleme

SADECE ULTIMATE

SADECE ULTIMATE
YENİ anahtar kare kontrolleri ile

SADECE ULTIMATE

Yüz izleme AR Çıkartmaları

YENİ YENİ
Kullanılabilirlik iyileştirmeleriyle Animasyonlu AR Çıkartmaları
Yüz Efektleri YENİ

Anında Proje Şablonları

YENİ

Akıllı film oluşturucu (Highlight Reel)

Video dengeleme

GELİŞTİRİLDİ
Mercalli V5 ile

Hareketi Özelleştirme

GELİŞTİRİLDİ
Otomatik Hareket bulanıklığı ile

Hareket Takibi

Zamanı Yeniden Haritalandırma

Değişken Hız YENİ
Doğrusal Olmayan Anahtar Kare Kontrolleri

Zaman atlamalı video

Ekran kayıtçısı (MultiCam Capture Lite)

Çoklu-kamera düzenleme

Pro’da 4 kamera,
Ultimate’de 6 kamera

Pro’da 4 kamera,
Ultimate’de 6 kamera

Pro’da 4 kamera,
Ultimate’de 6 kamera

Chroma key/Yeşil ekran

İz şeffaflığı

3D Başlık Editörü

SADECE ULTIMATE

SADECE ULTIMATE
NewBlueFX ve proDAD’den YENİ efektlerle

SADECE ULTIMATE

Stop Motion Animasyon

Resim Oluşturucu

GELİŞTİRİLDİ
PaintShop Pro’dan fırçalarla
Konuşmadan Yazıya     YENİ

Altyazı Düzenleyici

GELİŞTİRİLDİ
kullanımdaki iyileştirmelerle
Ses Düzenleme VideoStudio 2020 VideoStudio 2021 VideoStudio 2022

Serbest telifli müzik parçaları ve ses efektleri

Sesi ayarlayın, katmanlayın ve sessize alın

GELİŞTİRİLDİ
daha iyi dalga biçimi ekranı, ana kare kontrolleri ve arayüzle

Audio Ducking

Ses filtreleri ve düzeltmesi

Seslendirme araçları

360° Video Düzenleyici VideoStudio 2020 VideoStudio 2021 VideoStudio 2022

360° başlıklar, geçişler ve filtreler

Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri

360° videoyu standart videoya dönüştürün

Equirectangular, spherical veya dual spherical videoları dönüştürün

Eklenen Ekstralar VideoStudio 2020 VideoStudio 2021 VideoStudio 2022

Video yakalama ve ekran kaydı yazılımı (MultiCam Capture 2.0 Lite)

Slayt gösterisi yapıcı (FastFlick)

DVD kaydı ve menü yapıcı (MyDVD)

Pro’da 50+ şablon,
Ultimate’de 100+ şablon

Pro’da 50+ şablon,
Ultimate’de 100+ şablon

Pro’da 50+ şablon,
Ultimate’de 100+ şablon

Ultimate Effects Collection - Premium Effect Plugins VideoStudio 2020 VideoStudio 2021 VideoStudio 2022

NewBlueFX Efekt Koleksiyonu

Pro’da 40 efekt,
Ultimate’de 75 efekt

Pro’da 40 efekt,
Ultimate’de 90 efekt

Pro’da 40 efekt,
Ultimate’de 90 efekt

proDAD Mercalli (video sabitleme)

SADECE ULTIMATE
V4

SADECE ULTIMATE
yeni V5 ile GELİŞTİRİLDİ

SADECE ULTIMATE
V5

proDAD VitaScene LE

SADECE ULTIMATE
V3

SADECE ULTIMATE
100’ün üzerinde yeni filtreyle GELİŞTİRİLDİ

SADECE ULTIMATE

proDAD Adorage (animasyonlu örtüler)

SADECE ULTIMATE
V13

SADECE ULTIMATE
V9 ve V13 ile GELİŞTİRİLDİ

SADECE ULTIMATE
V9 ve V13

proDAD Handscript Animation and RotoPen

SADECE ULTIMATE

SADECE ULTIMATE

SADECE ULTIMATE

Video Kaydetme & Paylaşma VideoStudio 2020 VideoStudio 2021 VideoStudio 2022

Alfa Kanalı videosu alma/kaydetme

Menü ve bölümlerle DVD ve AVCHD oluşturma

Tüm genel video formatlarında ve aygıtlara kaydetme

GIF Oluşturucu     YENİ

YouTube ve Vimeo’ya aktarma

Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için akıllı paket projeleri

Formatlar ve Destek VideoStudio 2020 VideoStudio 2021 VideoStudio 2022

4K, HD, 360° video

GIF Oluşturucu (GIF89a)     YENİ

HTML5 düzenleme

Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi

Intel® 9. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi

GELİŞTİRİLDİ
Intel® 10. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi

GELİŞTİRİLDİ
Intel® 11. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi

NVIDIA, Intel & AMD DirectX video ivmelendirme desteği

GELİŞTİRİLDİ

nVidia CUDA iyileştirmesi

Çoklu iş parçacığı oluşturma

 

 

Neden VideoStudio ile düzenlemelisiniz?

En sevdiğiniz anları yakalamaktan keyif aldığınız kadar düzenleme deneyiminizin de keyfini çıkarın!

 

Kolay

Yeni başlayanlara dost, yine de tüm beceri düzeyleri için mükemmel, harika ve gerçekten yararlı öğrenme materyalleriyle desteklenen güçlü düzenleyicinin keyfini çıkarın. Klipleri anında oluşturmak ve cilalamak için yeni eklenen tüm araçlardan yararlanın ve bunları kolayca paylaşın!

Eğlenceli

Popüler video stili şablonlarını ve modaya uygun animasyonlu AR çıkartmalarını keşfedin, 3D başlıklar ve geçişlerle oynayın, rengi geliştirin, konuşmayı kolayca altyazıya dönüştürün ve otomatik olarak slayt gösterileri ve akıllı filmler oluşturun.

Yaratıcı

Özel premium koleksiyonlar dahil yüzlerce filtre ve efekt arasından seçim yapın, Video Maskeleme ve hareket seçeneklerini keşfedin, Renk Derecelendirme ile ruh halini yansıtın, çoklu kamera yakalama ve düzenleme, animasyon ve çok daha fazlasının keyfini çıkarın!

 

Teknik Özellikler

 

Sistem Gereksinimi

 • İşletim sistemi: Windows 11, Windows 10, Windows 8, sadece 64 bit
 • İşlemci: Standart videolar için Core i3 veya AMD A4 serileri HD ve UHD videolar için Intel Core i7 veya AMD Athlon A10
 • RAM: 4 GB veya daha fazla, HD ve UHD videolar için 8+ GB önerilir
 • Ekran Kartı: Minimum görüntüleme çözünürlüğü: Donanım ivmelendirmesi için 1366 x 768, minimum 512 MB VRAM veya daha fazlası önerilir
 • Ses Kartı: Windows uyumlu ses kartı
 • Sabit sürücü alanı: Tam yükleme için enaz 10 GB
 • Yükleme, kayıt ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor.

Kaydedilebilen Formatlar

 • Video: AVC, AVI, DV, GIF89a, HDV, M2T, MOV2 (H.264/HEVC1), MPEG-1/-2/-4(H.264/HEVC1), UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP
 • Aygıt: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Android aygıtlar, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar, DV, HDV
 • Disk: DVD, AVCHD, SD Card, Blu-ray ($)
 • Web: YouTube, Vimeo
 • Ses: M4A, OGG, WAV, WMA
 • Resim: BMP, JPG

Açılabilen Formatlar

 • Video: AVCHD (.M2T/.MTS), AVI, DV, DVR-MS, GIF89a, HDV, M2TS, M4V, MKV, MOD, MOV2 (H.264/HEVC1), MPEG-1/-2/-4(H.264/HEVC1), TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP, Şifrelenmemiş DVD başlıkları
 • 360 Video: equirectangular, single fisheye, dual fisheye
 • Ses: AAC, AC3, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP2, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA
 • Resim: BMP, GIF, JPG, MPO, PNG, PSD, PSPImage, TGA, TIF/TIFF, UFO, WBM, WBMP, WMF, Camera RAW

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici gerekiyor
 • Blu-Ray kaydı için ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor

Desteklenen Diller

 • İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Geleneksel Çince, Japonca

 

1 HEVC desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı ve Microsoft HEVC video eklentisinin yüklü olmasını gerektiriyor

2 Cineform Alfa Kanalı videolar için içe alma ve kaydetme desteği

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

İlgili Resimler

 • background