SATIN AL

CorelDRAW Graphics Suite 2023

Windows veya MAC için profesyonel grafik tasarımı yazılımı.

 

15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN (Win)

15 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN (Mac)

 

Beğenilme oranı (1020)

 

-

Yaratıcılık üretkenlikle buluşuyor

CorelDRAW® Graphics Suite, nefes kesen vektörel illüstrasyon, sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve tipografi projelerini, büyük verimlilikle sunan, tam yüklü profesyonel tasarım araç takımınızdır. Bütçe dostu bir abonelik, özel yeni özelliklere ve içeriğe anında, garantili erişim, en yüksek performans ve en son teknoloji desteğiyle, inanılmaz bir değeri sürekli olarak sağlar.

Tomasz Mroziński

Tasarım

Windows veya Mac'te ve hareket halindeyken CorelDRAW.app ™ ile benzersiz illüstrasyonlar, tabelalar, logolar ve daha fazlasını üretin.

Ortak Çalışma

Çalışmanızı gözden geçirecek bir veya daha fazla kişinin geri bildirimlerini eşzamanlı olarak toplamak için CorelDRAW.app kullanarak müşteriler ve iş arkadaşlarınızla ortak çalışın.

Tamamlanmış

Her tür çıktıya yönelik üretken araçlar sayesinde daha kısa sürede olağanüstü sonuçlar elde edin.

Herhangi bir projeyi halletmek için ihtiyacınız olan tüm araçlar

 

CorelDRAW®
Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı

Vektörel illüstrasyon, sayfa tasarımı ve daha fazlası için, bu güçlü tam özellikli grafik tasarım uygulamasıyla herhangi bir şeyi ve her şeyi oluşturun.

CAPTURE
Ekran yakalama

Tek bir tıklamayla tüm ekran, ayrı pencereler veya menü listeleri dahil olmak üzere, bilgisayar ekranınızın fotoğrafını çekin ve kaydedin.

Corel PHOTO-PAINT
Görüntü işleme ve piksel temelli tasarım

Yapay zeka gücüyle donatılmış Corel PHOTO-PAINT ile görüntüleri yüksek hızda işleyin ve CorelDRAW ile entegre iş akışının keyfini çıkarın.

Corel® Font Manager
Font arama ve yönetimi

Sadece ve sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın.

CorelDRAW.app
Tarayıcı tabanlı vektörel çizim ve grafik tasarımı

Ortak çalışmaya uygun dosya incelemesi veya hareket halindeyken tasarım yapmak için web’de veya iPad’de CorelDRAW.app’i kullanın. ABONELERE ÖZEL!

AfterShot HDR
RAW fotoğraf düzenleyici

AfterShot HDR ile RAW veya JPEG fotoğraflarda profesyonel düzeyde düzeltmeler ve geliştirmeler yapın, yüksek dinamik aralık (HDR) görüntüleri oluşturun.
İngilizce, Almanca ve Japonca sürümleri var

 

Limitiniz gökyüzü!

 

Marka yönetimi ve pazarlama

Reklam ve yayıncılık alanında çalışan yaratıcı profesyonellerden kurum içi pazarlama malzemeleri üreten küçük işletmelere kadar çeşitli yelpazedeki kullanıcılar için CorelDRAW Graphics Suite, öne çıkan marka kimliği materyallerinden çekici satış araçlarına kadar her şeyi yaratacak araçlara sahiptir.

"CorelDRAW'un sadeliği harika tasarım anlamına geliyor"
— Angelo Borges, Brezilya

Açık hava reklamcılığı ve geniş format baskı

Açık hava reklamcılığı ve baskı sektöründeki profesyoneller, güçlü bir renk yönetimi motoru ve üstün baskı öncesi araçlarına sahip olması sayesinde, çeşitli baskı çıktıları için sanat eserleri yaratmak üzere CorelDRAW’a güveniyor.

"Kullanıcı dostu ve son derece esnek!"
— Joseph Diaz, ABD

Giyim ve tekstil

İster ekran baskısı isterse nakış, doğrudan giysiye baskı veya giyim işinde olun, CorelDRAW Graphics Suite, moda endüstrisi için tasarımlar tasarlamak ve üretmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

“Yaratıcı olan her şey için vazgeçilmez araç kutum.”
— Firman Hatibu, Endonezya

Perakende ve e-ticaret

İster satış noktası promosyonları tasarlıyor olun isterse bir çevrimiçi mağazayı geliştirmek için varlıklar yaratıyor olun, CorelDRAW Graphics Suite ticaret profesyonellerini web ve baskı için özel araçlarla donatır.

“CorelDRAW, bir nesneye simetri uygulamayı hızlı ve basit hale getiriyor.”
— OCTO, Brezilya

Planlar, haritalar ve şemalar

CorelDRAW, ürün ve parça illüstrasyonları, diyagramlar, şemalar ve diğer karmaşık görseller oluşturmak için tasarlanan hassas araçlarıyla, mühendislik, imalat ve inşaat firmalarında güvenilir bir isimdir.

Teknik belgeler hazırlamak, ayrıntılı çizimleri incelemek ve yayınlamaya yönelik eksiksiz bir özel araçlar paketi için, teknik iletişim uzmanları CorelDRAW® Technical Suite’i seçiyor.

“Piyasadaki kullanımı en kolay profesyonel tasarım yazılımı!”
— Resa Embutin, Filipinler

İllüstrasyon ve güzel sanatlar

İllüstratörler ve sanatçılar, klasik sanat uygulamalarını CorelDRAW’ın en son teknoloji vektör çizim teknolojisiyle birleştirerek güzel ve sofistike sanat eserleri oluşturabilirler.

"CorelDRAW'ın özelleştirilebilir araç çubukları, çizimi daha akıcı ve hızlı hale getiriyor."
— Shaina Reyes, ABD

 

İyi bir topluluktasın

CorelDRAW kullanan küresel çapta binlerce kuruluştaki milyonlarca kullanıcıya katılın

 

Milyonlar güveniyor

Dünya çapındaki memnun grafik profesyonellerinin ve tasarım ekiplerinin incelemelerine göz atın.

Yorumları okuyun:

Rekabet avantajımız

Hepsi bir arada tasarım ve sayfa tasarımının, yerel bir işletim sistemi deneyiminin, esnek satın alma seçeneklerinin ve çok daha fazlasının keyfini çıkarın. Öğrenmesi kolay ve benzersiz özelliklerle dolu CorelDRAW Graphics Suite, karşılaştırılabilir grafik tasarım yazılımlarına güçlü bir alternatiftir. Herhangi bir bağlayıcılığı olmayan deneme olanağı ve lider rekabetten önemli ölçüde daha uygun bir abonelik ile CorelDRAW, dikkate alınması gereken bir güçtür.

ÖNE ÇIKAN MÜŞTERİ

Yellotools

Tabelacılar için alet üreticisi, Almanya

Dünyanın en büyük özel tabela oluşturma araçları tedarikçisi olarak Yellotools, yaygın endüstri sorunlarına yenilikçi, zaman kazandıran çözümler tasarlamak için CorelDRAW kullanıyor.

ÖNE ÇIKAN SANATÇI

Stefan Lindblad

İllüstratör ve Grafik Sanatçısı, İsveç

Stockholm’de bulunan Stefan, editoryal müşteriler, reklam ajansları ve yayıncılar için etkileyici illüstrasyonlar oluşturmak için Corel PHOTO-PAINT’e güveniyor.

ÖNE ÇIKAN MÜŞTERİ

Bitsy & Company

Web çizgi ve grafik romanlar, ABD

Bitsy & Company, karakter oluşturma ve sayfa tasarımı için CorelDRAW’ı kullanarak kültürel köklere ilham veren ve meydan okuyan grafik romanlar yaratıyor ve hikayelerini hayata geçiriyor.

ÖNE ÇIKAN MÜŞTERİ

Kunststickerei Eibl GmbH

Bayrak üretimi ve sanatsal nakış, Almanya

Bavyera merkezli bir şirket olan Fahnen Eibl, her türlü yüksek kaliteli bayrağı oluşturmak için CorelDRAW kullanıyor. Zanaatkarlığın ve en son üretim teknolojisinin mükemmel uyumu, yüzyıllarca süren nefes kesici sonuçlar sağlıyor.

YENİLİKLERİ

 

En yeni ve en iyilere abone olun

Size başka türlü mevcut olmayan özel bulut temelli özellikler, uygulamalar ve içerikler sağlayan CorelDRAW Graphics Suite aboneliğinin ödüllerini toplayın.

Mart 2023 Abone Güncellemesi

 

Fikirleri inanılmaz hızla sonuçlara dönüştüren yeni araçlar ve geliştirmelerle tasarım başarısına giden yolunuzu kısaltın. Doğrudan kullanıcı geri bildirimlerine dayalı önemli ürün kalitesi iyileştirmeleri sayesinde projeleri daha fazla özgüvenle sunun. Bir yolun anahattı boyunca çizgi genişliklerini etkileşimli olarak ayarlamanıza olanak tanıyan yeni Değişken Anahat aracıyla kesintisiz eğrilerde yumuşak geçişler oluşturun. Özel bulut erişimiyle parmaklarınızın ucuna gelen 200’den fazla yaratıcı şablonla tasarımlarınızı başlatın, beceri seviyenize ve deneyiminize uygun kişiselleştirilmiş uygulama projesi önerileriyle yeni teknikler öğrenin.

Profesyonel tasarım araçları parmaklarınızın ucunda

Vektörel illüstrasyon

CorelDRAW’ın güçlü vektörel illüstrasyon araçarını kullanarak temel çizgileri ve şekilleri karmaşık sanat çalışmalarına dönüştürün. Çok yönlü şekillendirme ve çizim araçlarıyla eğriler oluşturun. Kontur, Zarf, Harmanlama, Ağ Dolgu gibi efekt araçlarıyla vektörel sanat çalışmalarınıza yaratıcı efektler ekleyin.

Firman Hatibu

Sayfa tasarımı

Broşürler, çok sayfalı belgeler ve dahası gibi sayfa tasarımları oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlara erişin. Tek sayfalı ile çok sayfalı düzenleme arasında geçiş yapma olanağı, istediğiniz şekilde çalışmanız için sizi özgür kılar.

Marcin Wilczyński

Tipografi

Komple tipografi araç setiyle metinleriniz güzel şekilde düzenleyin. Metne, blok gölgeler ve konturlar gibi efektler ekleyin, değişken yazı tipi desteğiyle yazı tiplerine hassas bir şekilde ince ayar yapın, metni yola sığdırın ve daha fazlasını yapın.

Resa Embutin

Font yönetimi

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın. Ağ depolama özelliğini kullanarak fontlarla daha hızlı çalışın ve 1000’den fazla Google Font ailesine doğrudan erişimin keyfini çıkarın.

Fotoğraf düzenleme

Corel PHOTO-PAINT’in güçlü katman tabanlı fotoğraf düzenleme araçlarıyla, renk ve tonu ayarlayın, kusurları kaldırın, perspektifi düzeltin ve daha fazlasını yapın. Yapay zekayla görüntülerinizin boyutunu ve kalitesini iyileştirin, RAW görüntülerinizden çarpıcı Yüksek Dinamik Aralıklı fotoğraflar oluşturmak için AfterShot HDR’yi kullanın.

Jedalias Mendez

Ortak çalışma

Tasarımlar üzerinde müşteriler ve iş arkadaşlarıyla gerçek zamanlı olarak bağlantı kurmanın çok daha iyi bir yolunu sunan bulut tabanlı bir işbirliği iş akışıyla yaratım sürecinizi hızlandırın. CorelDRAW tasarım dosyanızın üzerinde bir veya daha fazla katkıda bulunanlardan canlı yorumları ve ek açıklamaları toplayın, geri bildirimleri aynı anda inceleyin.

Viacheslav Lukasevych

Renk, dolgular ve şeffaflıklar

Renk kutularını kullanarak dolgu ve anahatlara kolaylıkla renk uygulayın veya renk harmonilerini temel alan renkler oluşturun. Bir nesnenin şeffaflığını değiştirin, nesneleri desenler, degradeler, ağ dolgular da başka şekilde doldurun.

Tahribatsız düzenleme

Biteşlemleri ve vektörleri, orijinal resim veya nesneye zarar vermeyeceğinizi bilerek düzenleyin. CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT’te tümü tahribatsız bir şekilde blok gölgeler, simetrik çizimler ve perspektif çizimler oluşturun, bir dizi tersine çevrilebilir ayar ve efekt uygulayın.

“Serigrafi, ofset baskı ve çizimden dijital baskıya kadar her şey için CorelDRAW kullanıyorum."

 

JEDALIAS MENDEZ

Grafik Tasarımcı - Dominik Cumhuriyeti

Biteşlemden vektöre dönüştürme

Yapay zeka destekli PowerTRACE ™ ile, biteşlemden vektöre olağanüstü dönüştürmenin keyfini çıkarın. Vektörleştirirken biteşlemin kalitesini geliştiren gelişmiş görüntü optimizasyonu seçeneklerinden yararlanın.

 

Esnek tasarım uzayı

Sayfalarınızın ve varlıklarınızın kontrolünü size veren yeni iş akışlarıyla, fikirlerinizi rekor sürede çıktıya dönüştürün.

Çoklu sayfa görüntüleme

Projenizin tüm dijital varlıklarını tek bir görünümde görüntüleyin, yönetin ve düzenleyin - yaratıcılık için yepyeni bir oyun alanı! Nesneleri sayfalar arasında akıcı bir şekilde hareket ettirin, tasarımları yan yana karşılaştırın ve istediğiniz gibi düzenlemek için sayfaları serbestçe hareket ettirin.

Videoyu izleyin

Çok varlıklı dışa aktarma

Tasarımı tamamladığınızda, tek tıklamayla dışa aktarılacak özelleştirilmiş bir sayfa ve nesne öğeleri listesi oluşturun!

Videoyu izleyin

Stiller ve stil setleri

Nesne Stilleri penceresi, stilleri ve stil setlerini tasarımdaki nesnelerde tutarlı bir format uygulama, alternatifler üretme ve tüm belgede hızlı ve tutarlı bir şekilde biçimlendirme değişimini yapmayı bir anlık bir işe dönüştürür.

Paralel olmayan nesne kontrolü

Belgenizdeki tüm öğeleri, gizlemenizi, yeniden adlandırmanızı, nesneleri aramanızı ve sıralamasını değiştirmenizi sağlayan Nesne penceresinden kontrol edin. Nesne biçemlendirmesi, dolgular ve dahasını yönetmek için Nesne Özellikleri penceresini kullanın.

Çalışma arayüzü özelleştirmesi

Tasarım alanınızı iş akışı gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlayın. Önceki sürümlerde oluşturulan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT çalışma alanlarını sorunsuzca içe aktarın ya da sektöre özgü araçları organize ve erişilebilir tutmak için önceden tanımlanmış çalışma alanlarını kullanın.

Perspektif içinde çizin

Perspektifte nesneler veya sahneler çizmek her zamankinden daha hızlı ve daha kolay. 1, 2 veya 3 noktalı perspektif arasından seçim yapın, paylaşılan bir perspektif düzleminde çizin veya mevcut bir nesne grubunu ekleyin, nesneleri perspektifi kaybetmeden serbestçe taşıyın ve düzenleyin.

Videoyu izleyin

Baskı veya web için tasarlayın

Her seferinde kusursuz yayın ve çıktı deneyimini yaşayın. Yazdırmadan önce renklerinizin doğru olduğunu bilerek farklı ortamlarda renk tutarlılığını sağlayın, sıra dışı web grafiği araçları ve ön ayarları koleksiyonuyla büyüleyici web sitesi içeriği üretin.

“En çok yönlü dijital tasarım aracı”

 

LEONARDO CARDONA PEREZ

Grafik Tasarımcısı - Kolombiya

Viacheslav Lukasevych

Zengin dosya uyumluluğu

Çok sayıda grafik, yayınlama ve görüntü dosyası formatı desteği sayesinde, müşteri tarafından sağlanan dosyalara veya ihtiyaçlara dayalı olarak, çeşitli proje varlıklarını kolayca içe ve dışa aktarın.

CorelDRAW her yerde!

Windows 11, macOS Ventura dahil olmak üzere Windows ve Mac’te en son teknoloji için yerel desteğin ve Apple M1 ve M2 çiplerinin olağanüstü performansının keyfini çıkarın. Platformlar arası deneyiminiz web, iPad ve diğer mobil cihazları da kapsar.

CorelDRAW.app, dokunmatik olarak optimize edilmiş kullanıcı arabirimiyle mobil cihazlara ve tabletlere erişiminizi genişletiyor, iPad uygulaması, hareket halindeyken tasarım yapmayı daha da kolaylaştırıyor.

 

Tomasz Mroziński

 

OCTO

Etkileyici yaratıcı içerik

CorelDRAW’ın ürün içi Mağazasında bulunan ücretsiz ve premium içerikle yaratıcılık yeteneklerinizi genişletin. Tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için indirilebilir fontları, dolguları, vektörleri, yaratıcı şablonları ve daha fazlasını keşfedin.

Çok daha hızlı şekilde CorelDRAW ustası olun

Kapsamlı bir yararlı öğrenme kaynağı kütüphanesiyle daha çabuk başarılı olun.

 

 

CorelDRAW Graphics Suite
Sürüm karşılaştırması

Tüm tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için en güncel sürümü ve uygun maliyetli satın alma seçeneğini seçin.

 

Sürüm Karşılaştırması

Satın Alma Seçenekleri Karşılaştırması

CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Değişken Anahat aracı

Kişiselleştirilmiş uygulama projeleri

Bulut şablon kütüphanesi

Ölçekleme aracı

Ek tasarım şablonları

WebP dosya desteği

Yeni Belge diyalog penceresi


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Ayarlama hazır setleri

Ayarlamalar penceresi / denetçisi


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Sayfalar penceresi / denetçisi


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Öğrenme penceresi/ denetçisi


GELİŞTİRİLDİ

Fikirleri paylaşın ve geri bildirim sağlayın

Çizim araçları CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Perspektifli çizim

Kendine Kenetlenme

Sanat Stili efektleri

Vektör yumuşatma

İç Gölge aracı

Biteşlem efektleri lensi

PowerTRACE™


Yapay Zeka Gücü

Yapay Zeka Gücü

Yapay Zeka Gücü

Yapay Zeka Gücü

Tahribatsız efektler

Simetri modu

Block Shadow aracı

Pointillizer™

Impact aracı

Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

LiveSketch™ aracı

Vektörel ve biteşlem desen dolgular

Degrade dolgular

Ağ Dolgu

Sayfa Tasarımı araçları CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Çoklu Sayfa Görünümü


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Sayfalar penceresi / Denetçisi


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Otomatik Sayfa Sığdırma

Nesneler penceresi / denetçisi

Align and Distribute penceresi/ denetçisi

Hizalama ve Dinamik Kılavuzlar

Nesneleri Yola Yerleştirin

Biteşlemlere zarf uygulayın

Master Katmanlar

Görüntü düzenleme CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Görüntü Ayarı penceresi/ denetçisi


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Renkleri Değiştirme


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Yapay Zeka Gücüyle Büyütme seçenekleri

JPEG bozulmasını temizleme

Corel PHOTO-PAINT’de tahribatsız efektler

Akıllı Seçim maske aracı

Ton eğrisi ayarlamaları


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

PhotoCocktail™

Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın

Akışkan araçlar

Unsharp Mask Lens

Smart Carver™

İçinden Geç Birleştirme Modu

Ortak çalışma CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Proje Gösterge Tablosu

Canlı Yorumlar

Gerçek zamanlı işbirliği

Yorumlar penceresi / denetçisi

Bulut temelli içerik yönetimi

Tasarım iş akışı CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Sembol penceresi / denetçisi


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Bul ve Değiştir

Bağlama duyarlı Nesne Özellikleri penceresi / denetçisi

Stil motoru ve penceresi / denetçisi

Renk yönetimi

PANTONE spot renk paletleri

Renk Stilleri

Tamamlayıcı renkler ve Harmoniler

Belge renk paleti

QR kodlar

Proje Zamanlayıcı

Adobe ürün desteği

Microsoft ürün desteği

AutoCAD DWG/DXF desteği

Tipografi CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Yazı tipi koleksiyonlarını dışa veya içe aktarın

Değişken Font desteği

Font listesi kutusu

Sıralı ve İmli listeler


GELİŞTİRİLDİ

Corel Font Manager

Özel karakterler, semboller ve şekiller

Yazıtipi katıştırma

Google Fonts entegrasyonu

Baskı & Yayınlama CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Çok Varlıklı Dışa Aktarma


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Dışa Verme penceresi / denetçisi


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

PDF/A desteği

Birleştirerek Yazdırma

PDF/X desteği (PDF/X-4 dahil)

Hazırlama ve Germe penceresi / denetçisi

Pankart baskısı için Çerçeve ve Gromet

Ön Kontrol

Ekranda renk provası

Web CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

CorelDRAW.app


GELİŞTİRİLDİ

WordPress'de Yayınlama

Piksellerle tasarım

Piksel-mükemmelliği işakışı

Tasarım varlıklarına erişim CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Bulut temelli içerik yönetimi


GELİŞTİRİLDİ

HEIF desteği

Dahili RAW kamera desteği (>400 kamera modeli destekleniyor)

Boş belge/resim hazırsetleri

Yüksek kalitede küçük resim önizlemesi

Kullanıcı arayüzü CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Windows 11 iyileştirilmiş kullanıcı arayüzü

Özelleştirilebilir klavye kısayolları (Mac için)

Dokunmatik dostu arayüz

Microsoft Surface desteği

Karşılama Ekranı


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Çalışma arayüzleri (sadece Windows)

Tamamen ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir arayüz (sadece Windows)

İçerik CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Google Yazı Tiplerine çevrimiçi erişim

Modern şablonlar


Ek ücretsiz şablonlar

Profesyonel clipart

Yüksek kalitede fotoğraflar

Geliştirilmiş yazıtipleri

Eğitim materyalleri ve dokümantasyon CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

CorelDRAW Academy (sertifikalı eğitim)

Öğrenme penceresi/ denetçisi


GELİŞTİRİLDİ

Uygulama projeleri


- 50+ ek proje
- Kişiselleştirilmiş uygulama projesi önerileri

İpuçları penceresi / denetçisi


GELİŞTİRİLDİ

Eğitim videoları ve video ipuçları

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Platform desteği CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Windows 11


GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Windows 10


(Sürüm 21H1, 21H2 ve daha yenisi)

(Sürüm 21H1, 21H2 ve daha yenisi)

(Sürüm 21H2’ye kadar)

(Sürüm 21H1’e kadar)

macOS Ventura (13)

macOS Monterey (12)

Apple Silicon (M1/M2) Desteği

iPadOS (CorelDRAW.app for iPad)


GELİŞTİRİLDİ

Dağıtım ve otomasyon CGS Abonelik
(Mart 2023 Güncelleme)
CGS 2023 CGS 2021 CGS 2020

Windows Installer (MSI) desteği

macOS dağıtma desteği

Geliştirici Topluluğu sitesi

Microsoft Visual Studio Tools for Applications

Microsoft Visual Basic for Applications

JavaScript otomasyon desteği

 

Corel, CorelDRAW, CorelDRAW balon logosu, CorelDRAW.app, AfterShot, Corel PHOTO-PAINT, LiveSketch, PhotoCocktail, Pointillizer, PowerTRACE ve Smart Carver, Corel Corporation'ın Kanada, ABD ve başka yerlerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Apple, iPad, Mac ve macOS, Apple Inc.'in ticari markalarıdır. Google, Google LLC'nin ticari markasıdır. Adı geçen tüm diğer firma, ürün ve hizmet isimleri, logolar, markalar ve herhangi bir kayıtlı veya kayıtsız ticari markalar sadece tanımlama amaçlı kullanılmıştır ve kendi sahiplerinin özel malı olarak tanınır. Üçüncü şahıslara ait herhangi bir marka, isim, logo veya diğer herhangi bir bilgi, görüntü veya materyalin kullanılması onay anlamına gelmez. Başkalarının bu tür üçüncü şahıs bilgilerine, görüntülerine, materyallerine, markalarına ve adlarına ilişkin mülkiyet hakları kabul etmiyoruz. Patentlerle ilgili tüm bildirimler ve bilgiler için lütfen www.corel.com/patents adresini ziyaret edin.

*Not: Google Fonts entegrasyonu, ortak çalışma özellikleri ve varlık yönetimi araçları, yalnızca CorelDRAW Graphics Suite aboneliği veya bakım dahil lisansıyla birlikte sunulur.

 

Satın Alma Seçenekleri Karşılaştırması

Sürüm Karşılaştırması

Abonelik Kalıcı lisans

Tam özellikli
Özel özelliklere ve içeriğe sahip tam yüklü yazılım.

En yenisi ve en fazlası
En son güncellemelere ek ücret ödemeden anında erişim.

Bütçe dostu
En düşük ön maliyet ve yazılım ihtiyaçlarınız değiştikçe belirli bir süre için ödemeyi durdurma esnekliği.

Sürekli destek
En son işletim sistemleri, cihazlar ve teknolojiler için garantili destek.

Ürün sahipliği
Yazılım sürümüne sahip olmak ve istediğiniz süre boyunca kullanmak için bir kez ödeyin.

Ana uygulamalar Abonelik Kalıcı lisans

CorelDRAW®

Corel PHOTO-PAINT™

Corel® Font Manager

CAPTURE™

CorelDRAW.app™

CorelDRAW.app™ for iPad

AfterShot™ HDR

Temel işlevsellik Abonelik Kalıcı lisans

Sayfa Tasarımı araçları

Çizim araçları

Görüntü düzenleme araçları

Öğrenme materyalleri


+ iyileştirilmiş, kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi
+ kişiselleştirilmiş uygulama projesi önerileri
+ CorelDRAW Academy (sertifikalı eğitim)

Tipografi araçları

Bulut tabanlı gerçek zamanlı işbirliği

Bulut temelli içerik yönetimi

Zengin dosya uyumluluğu

Bulut dosya paylaşımı ve depolama

Kişiselleştirilmiş başlangıç

İçerik Abonelik Kalıcı lisans

CorelDRAW Academy
(modüler tabanlı eğitim)

Modern şablonlar


+ ek ÜCRETSİZ şablonlar
+ bulut şablon kitaplığı

Profesyonel clipart

Yüksek kalitede fotoğraflar

Geliştirilmiş yazıtipleri

 

Corel, CorelDRAW, CorelDRAW balon logosu, CorelDRAW.app, AfterShot, Corel PHOTO-PAINT, LiveSketch, PhotoCocktail, Pointillizer, PowerTRACE ve Smart Carver, Corel Corporation'ın Kanada, ABD ve başka yerlerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Apple, iPad, Mac ve macOS, Apple Inc.'in ticari markalarıdır. Google, Google LLC'nin ticari markasıdır. Adı geçen tüm diğer firma, ürün ve hizmet isimleri, logolar, markalar ve herhangi bir kayıtlı veya kayıtsız ticari markalar sadece tanımlama amaçlı kullanılmıştır ve kendi sahiplerinin özel malı olarak tanınır. Üçüncü şahıslara ait herhangi bir marka, isim, logo veya diğer herhangi bir bilgi, görüntü veya materyalin kullanılması onay anlamına gelmez. Başkalarının bu tür üçüncü şahıs bilgilerine, görüntülerine, materyallerine, markalarına ve adlarına ilişkin mülkiyet hakları kabul etmiyoruz. Patentlerle ilgili tüm bildirimler ve bilgiler için lütfen www.corel.com/patents adresini ziyaret edin.

 

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW® – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT™ – Görüntü düzenleme ve piksel temelli tasarım programı
 • Corel® Font Manager – Font arama ve yönetim aracı
 • PowerTRACE™* – Yapay zeka gücüne sahip, biteşlemden vektöre dönüştürme (CorelDRAW uygulamasının parçası olarak)
 • CorelDRAW.app™ – Web tarayıcı üzerinden online vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı ABONELERE ÖZEL!
 • CorelDRAW.app™ for iPad – Vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı iPad uygulaması ABONELERE ÖZEL!
 • CAPTURE™* – Ekran resmi yakalama aracı
 • AfterShot™ HDR – RAW fotoğraf düzenleyici

İçerik

 • 7000 clipart, dijital resim ve araç kaplama şablonu
 • 1000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve OpenType yazı tipinin yanı sıra 1.400’den fazla Google Yazı Tipi ailesine entegre erişim
 • 200+ profesyonel şablon
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Dokümantasyon

* Sadece Windows sürümünde

 

 

Windows

 • Windows 11 veya Windows 10 (Version 21H2 veya sonrası), 64-bit, en son güncellemelerle
 • Intel Core i3/5/7/9 veya AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • 3+ GB VRAM ile OpenCL 1.2 özellikli ekran kartı
 • 8 GB RAM
 • Uygulama ve yükleme dosyaları için sabit diskte 5,5 GB boş alan
 • Fare, tablet veya dokunmatik tablet
 • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için)
  DVD’den yüklerken, 900 MB kadar dosya indirmeniz gerekecek
 • CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

MAC

 • macOS Ventura (13) veya macOS Monterey (12), en son revizyonlarıyla
 • Apple M1 (veya daha ilerisi) veya Çok çekirdekli Intel işlemci
 • 3+ GB VRAM ile OpenCL 1.2 özellikli ekran kartı
 • 8 GB RAM
 • Uygulama dosyaları için 4 GB kullanılabilir sabit disk alanı (Solid-state sürücü önerilir); Büyük / küçük harfe duyarlı dosya sistemleri desteklenmez
 • 1280 x 800 ekran çözünürlüğü (1920 x 1200 önerilir)
 • Fare veya tablet
 • CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

 

İlgili Resimler

 • background