SATIN AL

Pinnacle Studio 23

 • Esnek zaman çizelgesi ve storyboard video editörü
 • Yüzlerce filtre, başlık ve efektle sınırsız yaratıcı olanaklar
 • Renk düzeltme araçlarına erişin ve çekimleri geliştirin
 • Yaratıcı proje şablonları kütüphanesinden seçim yapın

 

 

Esnek ve yaratıcı video düzenleme yazılımı

Pinnacle’a yeni olanlar için en esnek ve yaratıcı video düzenleme paketi olan Pinnacle Studio ile içinizdeki editörü ortaya çıkarın. Temalı şablonları kullanarak benzersiz projeler oluşturun veya fotoğraflarınızı ve videolarınızı çok kanallı zaman çizelgesiyle kendi tarzınızda düzenlemek için birleştirin. 1500+ filtre ve efekt, lens ve renk düzeltme, ekran kayıt yazılımı ve daha fazlasıyla Pinnacle Studio, izleyicilerinizin seveceği videolar oluşturmayı kolaylaştırır!

 

Neden Pinnacle Studio?

Esnek düzenleme

Zaman çizelgesi veya film şeridi düzenlemesiyle altı iz boyunca video düzenlemenin, sürükle ve bırak yönteminin keyfini çıkarın. Pinnacle Studio, video projenizi bir üst seviyeye çıkarmak için ihtiyacınız olan araçlara sahiptir.

Yaratıcı olun

1500+ efekt, şablon ve başlığa erişimle kolayca düzeltin ve geliştirin. Rengi, parlaklığı ve daha fazlasını ayarlayarak kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade edin.

Verimli çalışın

Pinnacle Studio’nun sezgisel arayüzü, iş akışınızı akışkanlaştırmanıza olanak sağlar. Yaratıcı şablonlardan yararlanarak değerli zamanınızdan tasarruf edin!

Pinnacle’ın güçlü, hassas ve yaratıcı araçları

Güçlü ve sezgisel

Pinnacle Studio 23, paylaşmaktan gurur duyacağınız bir şey oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunar. Gelişmiş hassasiyet ve sezgisel kontrollerle medyanızı sürükleyip bırakabilir ve altı izli zaman çizelgesinde kolayca özelleştirebilirsiniz. Temel Renk Derecelendirme araçlarıyla rengi düzeltin veya görüntülerinizi geliştirmek için yaratıcı başlıklar, geçişler ve efektler ekleyin.

 

Esnek ve yaratıcı

Pinnacle Studio, çok çeşitli profesyonel kalibrasyonlu araçlar ve video efektleri sunar. Sık kullanılan video sorunlarını, videoyu dengeleyerek veya lens düzeltmeleri uygulayarak düzeltin veya yaratıcı efektlerle yukarı ve ötesine taşıyın! Videonuzu geliştirin ve projenizin tonunu temel Renk Derecelendirme kontrolleriyle ayarlayın veya odağı önemli nesnelere çekmek için Seçmeli Renk kullanın. Projenizi hayata geçirmek için yaratıcı olun ve Pinnacle Studio ile esnek bir şekilde düzenleyin!

 

Üretken ve verimli

Bu güçlü uygulama koleksiyonu, kolayca başlayabilmenizi ve daha kısa sürede başarılı olmanızı sağlamak için, sezgisel araçlar, eğitim dosyaları ve öğrenme materyalleriyle yüklü. İş akışınızı kişiselleştirilebilir bir çalışma arayüzüyle akışkanlaştırın, özel kısayollar oluşturun ve çift monitörde sorunsuzca düzenleyin. PC’nizin işlem gücünden ve belleğinden en iyi şekilde yararlanarak daha hızlı çoklu iz oluşturma ve daha iyi dosya kullanımının keyfini çıkarın.

 

Pinnacle Studio kullanıcılarının söyledikleri

“Bu son sürümün kullanımı kolay ve ses kaydınızla birlikte kullanabileceğiniz fotoğraf, video ve müzikleri ekleyebileceğiniz birçok ize sahip. Muhteşem bir program ve gittikçe daha iyi oluyor. Kuvvetle öneririm."

 

“Pinnacle’ın video düzenleme ürünlerini hep sevdim ve bu son sürüm de beni hayal kırıklığına uğratmadı. Kullanıcı arayüzü oldukça sezgisel... yazılım canını sıkmıyor... ve güncellemeler çok değerli. Sanırım bu sürümün benim için en önemli şey olduğunu söylemeliyim.”

 

“15 yıldır video düzenliyor ve oluşturuyorum. Çok pahalı, yüksek kaliteli olanlar da dahil olmak üzere çeşitli programlar kullandım. Pinnacle'ın bu sürümü ihtiyacım olan her şeyi çok makul bir fiyata yapıyor.”

 

“Çok kameralı yakalama harika çalışıyor ve içindeki çok sayıda efekt, müzik parçası ve diğer bonus özelliklerin keyfini çıkarıyorum."

             

“Bunu tarif edecek en iyi kelime WOW! İşleme, geçiş ve efekt hızı harika.”

 

“Bu ürün acemi profesyonellere gereken her şeye sahip. Bu süreçte size yardımcı olacak tonlarca öğretici var.”

 

“Pinnacle’ı bulana kadar çok popüler ve pahalı bir başka editör kullanırdım. Asla geri dönmem."

 

“Mükemmel, her yönden kullanımı kolay yine de güçlü bir video ve ses düzenleme uygulaması.”

             

“Pinnacle Studio Ultimate tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. Verimliliğimi arttırırken üretim süremi azalttım.”

 

“Diğer yazılımların maliyetinin çok daha azına yüksek kalitede videolar üretiyorum. Yıllardır kullanıyorum ve çok daha fazla fiyatı hak ediyor."

 

“Bu yazılım muhteşem, ne kadar kolay olduğuna inanamıyorum. Çok kullanıcı dostu, fotoğraf slayt gösterisi seçeneğine bayıldım."

 

“Bu harika bir profesyonel düzenleyici yanlısı video editörü. Çok sayıda özellik var. İstikrarlı çalışıyor. Orta seviye video düzenleyiciler için mükemmel.”

             

“Bu yazılım muhteşem, ne kadar kolay olduğuna inanamıyorum. Çok kullanıcı dostu, fotoğraf slayt gösterisi seçeneğine bayıldım."

 

“Amatör bir video düzenleyici için gerçekten güçlü bir düzenleme programı. Profesyonellerin kullandığı araçlara sahip. İçindeki eğiticileri kullanmayı kuvvetle öneririm.”

 

“Bu yazılımı fiyatı için seviyorum. Pinnacle Studio, uygun fiyatlı bir seçenek arayan tüm yaratıcı düzenleyiciler için ideal.”

 

 

 

Öne Çıkan Özellikler

Ekran Kaydı Çoklu Kamera Düzenleme Bölünmüş Ekran Videosu
Seçici Renk Stop Motion DVD yazma

Ücretsiz eğitimle Pinnacle Studio ustası olun

Discovery Center’daki geniş video öğretici kütüphanesiyle, yeni başlayan düzenleyicilerden uzman kullanıcılara, Pinnacle Studio’yu en iyi şekilde kullanın. İlk kez kullanmaya başlayanlar, StudioBacklot eğitim sitesinin 10 günlük ücretsiz deneme süresinin tadını çıkarabilirler.

 

 

 

 

İçindekiler

Video düzenleme araç kutunuzu dramatik şekilde genişletin

Pinnacle Studio 23

İç düzenleyicinizi YENİ Pinnacle Studio 23 ile tasarlayın, esnek düzenleme, temalı şablonlar ve yeni yaratıcı özellikleri keşfedin!

MultiCam Capture Lite

Ekranınızı ve web kameranızı kaydedin, video ve ses yakalayın, ilgi çekici nasıl yapılır videoları oluşturun.

Pinnacle MyDVD

20’den fazla özelleştirilebilir menü, altmenü, bölüm ve müzik ile video projelerinizi DVD ve AVCHD’ye kaydedin.

 

 

Şimdiye kadar ki en güçlü Pinnacle Studio

Yenilikler

Video Maskeleme

YENİ Video Maskesi Oluşturucu

Sadece Ultimate

Video Maskeleri, temel onarımlardan gelişmiş düzenlemelere kadar, her şey için devrim niteliğinde bir araçtır. Yüzleri ve plakaları bulanıklaştırmak, konuları geliştirmek veya istenmeyen nesneleri çıkarmak için Video Maskelerinden yararlanın. Nesneleri klonlama, yaratıcı geçişleri özelleştirme ve daha fazlasını içeren profesyonel düzeyde sinema efektleriyle yaratıcı olun.

Videoyu izleyin

YENİ Metin Maskeleri

Sadece Ultimate

Yaratıcı olun ve Metin Maskeleri kullanarak profesyonel seviye başlıklar oluşturun. Bir sonraki projenize derinlik ve ilgi eklemek için, ilgili altlığı metnin içinde gösterin.

 

Renk Geçişi

YENİ Selective Vectorscope

Sadece Ultimate

Klipler arasındaki renk kaymalarını düzeltmek için yeni Seçici Vectorscope'dan yararlanın. Ten tonlarının tutarlı ve doğal görünmesini sağlamak, nesnelere kolayca dikkat çekmek, proje uyumunu iyileştirmek ve daha fazlası için çekimlerinizin renk profilini doğrudan görüntüleyin ve değiştirin.

YENİ LUT profilleri

Tüm Sürümler

LUT profilleri, projenize kolaylıkla hızlı sinematik renk efektleri uygulamayı kolaylaştırır. LUT ön ayarlarından seçim yaparak ruh halinizi değiştirin, drama ekleyin ve daha fazlasını yapın.

Videoyu izleyin

 

Akışkan Düzenleme Araçları

YENİ İçiçe Klipler

Sadece Plus ve Ultimate

Karmaşıklığı azaltmak ve projenizin bölümlerinde gezinmeyi kolaylaştırmak için, zaman çizelgenizdeki klipleri yeni yuvalama özelliğiyle gruplayın.

Videoyu izleyin

YENİ Renk Özniteliği Kopyalama/Yapıştırma

Sadece Ultimate

Özelleştirmelerinizi klipler arasında kolayca çoğaltarak iş akışı verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın. Kesin değişikliklerinizi anında çoğaltma yeteneği, değerli düzenleme sürelerinden tasarruf etmenizi sağlar.

GELİŞTİRİLDİ Anahtar Kare Kullanımı

Tüm Sürümler

Gelişmiş anahtar kare denetimleri, geçişlerinizi ve yaratıcı efektlerinizi son ayrıntısına göre özelleştirmenizi sağlar.

 

YENİ Alfa Kanalı Kaydetme

Sadece Ultimate

Benzersiz efekt veya klipleri gelecekteki projelerde kaplama olarak kullanmak için, video dışa aktarmada saydamlığı koruyun.

Videoyu izleyin

 

YENİ 360 Kare Dondurma

Sadece Ultimate

Yeni 360 videosu kare dondurmayı kullanarak, tüm açılardan zamanın ayrı bir anını keşfedin.

 

YENİ Animated GIF Oluşturma

Sadece Plus ve Ultimate

Yüz ifadelerini, eylemleri veya sanatsal zaman aralıklarını yakalayın ve çevrimiçi platformlarda kolay görüntüleme için klibi GIF olarak dışa aktarın.

Videoyu izleyin

         

GELİŞTİRİLDİ Üç ve Dört nokta düzenleme

Sadece Plus ve Ultimate

Üç ve dört nokta düzenlemenin kesinliğiyle klipleri projenizde tam zamana yerleştirin.

 

YENİ NewBlue Audio Essentials

Sadece Ultimate

Koro, gecikme, yankı ve bozulma gibi ses efektleri ekleyin ve ses işleme iş akışlarını kolayca düzenleyin.

 

YENİ Bölünmüş Ekran video şablonları

Tüm Sürümler

Yeni şablonlar ve akıllı hizalama kılavuzlarıyla kolayca özel bölünmüş ekran videoları oluşturun.

         

YENİ Toplu işlem

Sadece Plus ve Ultimate

Gerekli işlemi en aza indirerek, aynı anda birden fazla dosyayı işleyerek dışa aktarma işleminizi kolaylaştırın.

 

GELİŞTİRİLDİ Performans

Tüm Sürümler

Daha yüksek bit hızı ve gelişmiş Intel® Quick Sync video donanımı hızlandırmasının keyfini çıkarın.

 

YENİ Eğitim materyali

Tüm Sürümler

Pinnacle Studio 23’ün yeni özelliklerini yeni eğitim videoları ve nasıl yapılır öğreticileriyle öğrenin.

 

 

Sezgisel ve hassas zaman çizelgesi düzenleme

Pinnacle Studio, hikayenizi nasıl anlatacağınız konusunda tam kontrol sağlamanız için yaratıcı, sezgisel zaman çizelgesi veya film şeridi düzenlemesi sunar.

Sezgisel ve Esnek

GELİŞTİRİLDİ Zaman Çizelgesi düzenleme

Video projelerini altı iz üzerinde düzenleyin. Pinnacle Studio’nun sezgisel düzenleme araçlarının avantajını yaşayın ve rengi düzeltin, efektler ekleyin ve parametreleri doğrudan zaman çizelgesinde ayarlayın. Hikayenizin nasıl açılacağını görselleştirmek için film şeridi düzenlemeyle başlayın, ardından videonuzu özelleştirmek için zaman çizelgesi düzenlemesine geçin.

Eğiticiyi izleyin

Çalışma arayüzünüzü kişiselleştirin

İş akışınızı akışkanlaştırmak için, en çok kullandığınız araçlara hızlı erişim noktaları atayın. İkili monitörde sorunsuz çalışın, özel profiller oluşturun ve ekran çözünürlüklerini ayarlayın.

 

Hassaslık ve Kontrol

Hassas düzenleme

En üst düzeyde esneklik ve hassasiyet için, medyayı zahmetsizce zaman çizelgesine sürükleyip bırakın veya kayma aracıyla klipleri sezgisel olarak yerleştirin. Vurgulayacağınız veya değiştireceğiniz belirli bir anı bulmak için görüntüleri kolayca tarayın.

GELİŞTİRİLDİ Anahtar kare kontrolü

Geçişleriniz ve efektlerinizin tüm ayrıntılarını benzersiz hassasiyet ve kontrolle özelleştirmek için anahtar kareleri kullanın. Vizyonunuza uyacak şekilde bir klibin hızını veya bir nesnenin hareketini ayarlayın. Anahtar kare kullanımı, projelerinizi tamamen kişiselleştirmenize olanak sağlar.

Eğiticiyi izleyin

 

Time Remapping ile hızla oynayın

Anahtar kareleme kontrolleriyle kliplerinizin hızını kontrol ederek, videonuzun hikayesine ve hareketine yoğunluk katın.

Eğiticiyi izleyin

Kare dondurma

Hızlı bir duraklamayla projenizde ikonik bir anı vurgulayın veya duraklatılmış bir enstantaneyle izleyiciler üzerinde kalıcı bir etki bırakın!

Slow motion

Görsel ilgi eklemek için yavaş hareket efekti kullanarak videolarınızda beklenti ve yoğunluk oluşturun.

Fast motion

Hikaye anlatıcılığınızı geliştirmek için sahnelerinizi hızlandırın. Bir süper insan yanılsaması yaratın ya da temel altlığınızı bir timelapse’a dönüştürün.

Ters çevirme

İzleyicilerinizi büyülemek için etkileyici bir görsel efekt yaratın ve bir efekti vurgulamak için geriye sarın ve tekrar oynatın.

 

Aynı anda birden fazla kamera yakalayın ve düzenleyin

Video yakalama ve ekran kayıtçısı

Ekranınızı ve web kameranızı eşzamanlı olarak kaydederek ilgi çekici eğitici videolar oluşturun. Benzersiz ekran kayıt yazılımıyla video, sistem sesi, mikrofon sesini kolayca yakalayabilir ve ekranınızı tek bir tıklamayla kaydedebilirsiniz.

Videoyu izleyin

Çoklu-kamera düzenleme

Daha dinamik videolar oluşturmak için Pinnacle’in MultiCam Editing uygulamasıyla iki* adet cihazdaki altlığı birleştirin. Ses senkronizasyonu veya işaretçilerle klipleri kolaylıkla hizalayın ve senkronize edin. Kendi çok kameralı üretiminizi oluşturmak için, video oynarken gösterilecek açıyı seçin.

Videoyu izleyin

* Pinnacle Studio Ultimate ile altı kameraya kadar senkronize edin

Çekimlerinizi yaratıcı bir şekilde iyileştirin

Temel düzeltmelerden yaratıcı geliştirmelere, Pinnacle Studio sizin eksiksiz düzenleme araç setinizdir. Çeşitli gelişmiş efektler ve filtreler içeren sanatsal ayarlamaları ve temel düzenlemeleri kolayca yapabilirsiniz.

Tüm temeller ve daha fazlası

Çekimlerinizi kırpın, döndürün ve düzenleyin, hızlı efektler uygulayın ve hatta kırmızı gözü doğrudan önizleme bölmesinde ortamınızdan kaldırın! Klipleri kolayca kırpın, çoğaltın, Kaydırma ve Yakınlaştırma işlevleriyle hareket ekleyin.

Eğiticiyi izleyin

Video şablonları

Her duruma uyan temalarda yüzlerce Montaj video şablonlarından birini seçin. SmartMovie ile şablona sürükleyip bırakın veya hızlı bir şekilde otomatik slayt gösterileri oluşturun.

Videoyu izleyin

 

Video filtreleri

Yüzlerce özelleştirilebilir video efekti, animasyonlu başlık ve geçiş efektleriyle, tüm prodüksiyonlarınıza heyecan katın ve güzelleştirin. Gri gökyüzünü maviye dönüştürmek, karikatür veya sulu boya benzeri stilize efektler eklemek ve çok daha fazlası için filtreleri sürükleyip bırakın.

Studio: 1500+ efekt

Studio Plus: 1800+ efekt

Studio Ultimate: 2000+ efekt

 

Stop Motion animasyon

Sahnelerinizi toplayın, kameranızı takın ve hikayenizi kareye göre yakalayın. Pinnacle Studio içinden otomatik olarak veya elle kamera ayarlarını kontrol edin, kaplayan kareleri görüntüleyin, mesafeleri ayarlayın ve kareleri yakalayın.

Eğiticiyi izleyin

 

Lens Düzeltmesi

Eğri veya açılı görünen düz çizgileri düzleştirmek için, geniş açılı kamera ve balık gözü lens deformasyonunu düzeltin. Proje kliplerinizi uyumlu hale getirin - hatta ufku düzeltin.

Eğiticiyi izleyin

Yeşil Ekran/Chroma Key

Yeşil ekranın gücüyle öznelerinizi sanal arkaplanların üzerine yerleştirin Bindirmenin arka planla nasıl harmanlanacağını ayarlayın, şeffaf bir renk belirtin ve Chroma Key efektini kullanarak kolayca arka planları değiştirin.

Eğiticiyi izleyin

Seçici Renk

Odağınızı spot ışığa getirin ve fotoğrafınızdaki tek bir rengi vurgulayın, diğer her şeyi arka plana siyah beyaz olarak itin. Sonraki videonuza ekleyeceğiniz gerçekten benzersiz bir efekt.

Eğiticiyi izleyin

 

Seslerde ustalaşın

Ses Düzenleme

Sesi güçlendirin ve zayıflatın, yalnızca birkaç tıklamayla klipleri tamamen sessizleştirin.

Pinnacle Studio, 6 ses/video izini destekler. Pinnacle Studio Ultimate ile sınırsız iz üzerinde düzenleme yapın.

Serbest Telifli Müzik

ScoreFitter müzik kütüphanesiyle süresini otomatik olarak projenize göre ayarlayan telifsiz müzik ekleyin.

 

Videonuzu aileniz, arkadaşlarınız ve diğerleriyle paylaşın!

Popüler format ve aygıtlara aktarın

Projenizi herhangi bir cihazda oynatmak için popüler video formatlarına aktarın!

Videoyu izleyin

Doğrudan sosyal medyaya aktarın

Videonuzu doğrudan Pinnacle Studio’dan YouTube, Vimeo ve Flickr'a aktarın.

Diske kaydedin

Özelleştirilebilir temalı menüler, bölümler ve müzikle DVD'ye kaydedin. Studio: 20+ Şablon, Studio Plus: 50+, Studio Ultimate: 100+

Videoyu izleyin

 

Pinnacle Studio ile daha fazlasına sahip olun

ÜCRETSİZ eğitim alın

Pinnacle Studio içindeki ana sayfa sekmesinden erişilebilen Discovery Center’dan, yeni başlayan editörler ve ileri düzey kullanıcılar için video eğitimleri, ipuçları ve püf noktalarıyla Pinnacle Studio’dan en iyi şekilde yararlanın. İlk kez kullanmaya başlayanlar, StudioBacklot eğitim sitesinin 10 günlük ücretsiz deneme süresinin tadını çıkarabilirler.

Ek eklentiler*

Pinnacle Studio içinden ek özellikler ve efektler satın alarak, video düzenleme yazılımınızın gücünü arttırın. NewBlue’dan özel efekt paketleri; Triple Scoop Music’ten yüksek kaliteli, serbest telifli müzik parçaları; Blu-ray eklentisi ve daha fazlasını önizleyin ve satın alın.

Uyumlu ekstralar*

Dazzle DVD kaydediciyle videonuza yeni bir hayat kazandırın, VHS’lerinizi DVD’ye veya başka bir ortama aktarın. Birden fazla cihaz bağlayın ve ekranınızı tam özellikli MultiCam Capture ile kaydedin. Kameralarınızı aynı anda kaydedin, post prodüksiyonu çok kolaylaştırın!

*Satın alınabilir

 

 

Hangi Pinnacle Studio sürümü benim için en iyisi?

Pinnacle Studio, güçlü, hassas araçlar ve esnek, sezgisel bir arayüzle, bir profesyonel gibi film oluşturmayı ve video düzenlemeyi kolaylaştırır. Video düzenleme konusunda ister yeni isterse deneyimli bir yapımcı olun, düzenleme gereksinimlerinize tam olarak uyan bir Pinnacle Studio sürümü var.

 

Studio

Temel video düzenleme

 • 6 izde zaman çizelgesi düzenlemesi
 • Renk düzeltme araçları
 • 2 kamera için çoklu-kamera düzenlemesi
 • Stop Motion Animasyon
 • 20+ MyDVD menü şablonu
 • Anahtar kare kontrolleri
 • Temel Hareket Takibi
 • Audio Ducking
 • Video Maskeleri
 • 360° video düzenleme
 • Yumuşak geçişler
 • NewBlueFX’den özel efektler
 

Studio Plus

Yaratıcı video düzenleme

 • 24 izde zaman çizelgesi düzenlemesi
 • Renk düzeltme araçları
 • 4 kamera için çoklu-kamera düzenlemesi
 • Stop Motion Animasyon
 • 50+ MyDVD menü şablonu
 • Anahtar kare kontrolleri
 • Temel Hareket Takibi
 • Audio Ducking
 • Video Maskeleri
 • 360° video düzenleme
 • Yumuşak geçişler
 • NewBlueFX’den özel efektler
 

Studio Ultimate

Gelişmiş video düzenleme

 • Sınırsız izde zaman çizelgesi düzenlemesi
 • Renk düzeltme araçları
 • 6 kamera için çoklu-kamera düzenlemesi
 • Stop Motion Animasyon
 • 100+ MyDVD menü şablonu
 • Anahtar kare kontrolleri
 • Temel Hareket Takibi
 • Audio Ducking
 • Video Maskeleri
 • 360° video düzenleme
 • Yumuşak geçişler
 • NewBlueFX’den özel efektler

 

Pinnacle Studio Tüm Özellik Karşılaştırması

 

 

Standard

Plus

Ultimate

Güçlü ve Hassas Düzenleme

 

 

 

Video düzenleme yazılımı

HD

HD

HD, 4K

Video/ses izi sayısı

6

24

Sınırsız

Storyboard ve timeline düzenleme

Sürükle ve bırak video düzenleme

Özelleştirilebilir çalışma arayüzü ve klavye kısayolları

 

Klipleri gruplama ve içiçe yerleştirme

 

YENİ

YENİ

Üç ve dört nokta düzenleme

 

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Anahtar kare efektleri ve hareketi

 

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

Klipler arasında renk özniteliklerini kopyalama/yapıştırma

 

 

YENİ

Yaratıcı Özellikler

 

 

 

Video efektleri, geçiş efektleri, başlıklar ve şablonlar

1500+

1800+

2000+ NewBlueFX koleksiyonları

Video şablonları

SmartMovie otomatik slayt gösterisi oluşturucu

Bölünmüş Ekran videosu

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ
anahtar karelerle

Video yakalama ve Ekran Kaydı (MultiCam Capture Lite)

2 akış

2 akış

2 akış

Çoklu-kamera düzenleme

2 kamera

4 kamera

6 kamera

Geniş açılı lens düzeltmesi araçları

Stop Motion animasyon

Zamanı Yeniden Haritalandırma

Hareket Takibi

 

mozaik flulukla

İz Şeffaflığı

 

Video Maskeleme

 

 

YENİ

Renk Düzeltme ve Efektler

 

 

 

Seçici Renk

Yeşil Ekran/Chroma Key

Renk Geçişi

basitleştirilmiş

temel

tam özelliklerle

   Hue & Saturation

   HSL Color Tuning

   Luminance

   LUT Hazırsetleri

YENİ

YENİ

YENİ

   Resim Ton Eğrisi

 

   Renk Tekerleri

 

 

   Video Scope

 

 

   Seçilebilir Vectorscope

 

 

YENİ

Sesi Düzenleme ve Geliştirme

 

 

 

ScoreFitter serbest telifli müzik kütüphanesi

Ses efekti kütüphanesi

Ses filtreleri

Anlatıcı ses kaydı

Sesi girişte yükseltme/bitişte azaltma

Sesi ayrıştırma

 

Ses izlerini kolaylıkla katmanlara ayırmak için Audio Ducking

 

360 Video Düzenleme

 

 

 

360 video önizleme

 

 

GELİŞTİRİLDİ

360 video kare dondurma

 

 

YENİ

360 başlık ve geçişleri

 

 

360 videoyu standart videoya dönüştürme

 

 

Tek veya çift balıkgözünü düzleştirin

 

 

360 videoyu Küresel Panoramaya dönüştürme (Küçük Gezegen ve Tavşan Deliği efektleri)

 

 

Özel Efektler

 

 

 

NewBlue Audio Essentials

 

 

YENİ

NewBlue Video Essentials 1

 

 

NewBlue Video Essentials 2

 

 

NewBlue Video Essentials 3

 

 

NewBlue Video Essentials 4

 

 

NewBlue Video Essentials 5

 

 

NewBlue Video Essentials 6

 

 

NewBlue Video Essentials 7

 

 

NewBlue Stabilizer

 

 

NewBlue Motion Blends

 

 

NewBlue Light Blends

 

 

NewBlue Film Efektleri

 

 

Yumuşak geçişler

 

 

Geçiş dönüşümü

 

 

Boyama efektleri

 

 

Video Çıktısı ve Paylaşma

 

 

 

MyDVD ile bölüm ve menülerle diske* kaydetme

20+ şablon

50+ şablon

100+ şablon

Zaman çizgisine bölüm noktaları ekleme

Tüm genel video formatlarında kaydetme

Spesifik bir video uzantısıyla kaydetme

Aygıta aktarma (ör. akıllı telefon, tablet, oyun konsolu)

Web’e aktarma (YouTube, Flickr ve Vimeo)

Videoyu popüler formatlara dönüştürme

Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için proje paketleri

Projeleri şablon olarak kaydetme

Animated GIF olarak kaydetme

 

YENİ

YENİ

Alfa Kanalı videosu olarak kaydetme

 

 

YENİ

360 videoları dışa verin

 

 

Formatlar ve Destek

 

 

 

Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

GELİŞTİRİLDİ

HEVC (H.265)**

İçe Alma

İçe Alma

İçe Alma ve Kaydetme

GoPro LVR

Windows 10’da Dolby Digital

64-bit mimarisi

VFR video desteği

XAVC S desteği

 

XAVC ve DVCPRO HD çözme

 

 

MXF dosyalarını aktarın

 

 

4K video

 

 

360 video

 

 

* Blu-ray Disc kaydı, Pinnacle Studio içinden satın alınabilir

**HEVC (H.265) desteği, destekleyen PC donanımı veya grafik kartı gerektiriyor

 • İşletim sistemi: Windows 10 önerilir, Windows 8.x, Windows 7, sadece 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD A4 3.0 GHz veya daha sonrası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
  • UHD, çoklu-Kamera veya 360 video için Intel Core i7 4. nesil veya snrası veya AMD Athlon A10 veya daha gelişmişi
 • RAM: 4 GB veya daha fazlası, UHD, çoklu kamera veya 360 video için 8+GB önerilir
 • Ekran kartı: Minimum 1024 x 768 çözünürlük, minimum 256MB VGA VRAM, donanım dekod ivmelendirmesi için 512MB veya daha fazlası önerilir
  • DirectX grafik aygıtı önerilir:
   • NVIDIA GeForce 700 serisi/ Quadro 600 (Fermi-temelli) veya sonrası (CUDA desteği için CUDA etkin olması gerekiyor)
   • ATI Radeon HD 5XXX serisi veya sonrası
   • Ivy Bridge'den Intel HD Graphics veya sonrası
   • 3D Titler DirectX 11 gerektiriyor
 • Ses kartı: Windows uyumlu ses kartı
 • Sabit sürücü alanı: Tam yükleme için 8 GB HDD alanı
 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor.

Açılabilen Formatlar

 • Video: AVCHD2, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, Şifresiz DVD başlıkları (DVD-VR/+VR dahil), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC1 (H.265), XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S, GoPro LRV, Cineform
 • Ses: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC32, AAC, Vorbis, WMA
 • Grafik: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Kaydedilebilen Formatlar

 • Disk: DVD, AVCHD, Blu-ray ($)
 • Video: DV, HDV, AVI, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, HEVC (H.265, H.264), XAVC S, MOV, M2TS, FLV, 3GP, GIF, Cineform
 • Resim: BMP, JPEG, TIF, TGA
 • Ses: AC32, MP2, MP3, MP4, WAV

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici gerekiyor
 • Blu-Ray kaydı için ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor

Desteklenen Diller

 • Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Rusça, İspanyolca ve İsveççe.

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

1 HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı ve Microsoft HEVC video eklentisinin yüklü olmasını gerektiriyor

2 AC3 ses desteği ve AC3 ses içeren AVCHD, Windows 10 gerektirir

 

Pinnacle Studio’dan daha fazla faydalanın

Pinnacle Studio'yu en iyi şekilde kullanın ve video öğreticileriyle, ipuçlarıyla ve püf noktaları ile yeni özellikler öğrenin. Özel bir proje hazırlamak, yeni özelliklerin fonksiyonalitesi konusunda uzmanlaşmak veya sadece ilham almak istiyorsanız, burası tam size göre!

Eğitici Dosyalar

Başlangıç eğiticilerine gözatın, temel araç ve özellikleri öğrenin veya ilham alın.

Eğitici videoları görüntüleyin*

Kullanım Kılavuzları

En temel video düzenleme görevleri hakkında yazılan, kısa, adım adım yazılı kılavuzların keyfini çıkarın.

Yazılı kılavuzları görüntüleyin*

Kullanım Kılavuzunu indir (PDF - İng)

Destekle iletişime geçin

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Telefon, sohbet veya eposta - size yardımcı olmak için buradayız.


Bizimle iletişime geçin

 

Eğitici Dosyalar

Corel’in Discovery Center web sitesi, Pinnacle Studio için geliştirilen, temel araçların gelişmiş düzenleme teknikleri için nasıl kullanılacağını öğrenmenize yardımcı olmak için oluşturulmuş 100’den fazla öğreticiye sahiptir. Tam kütüphanemize erişmek için Discovery Center web sitesini ziyaret edin.

 

Başlama
Hızlı düzenleme ipuçları
Video Maskeleme
Renk Geçişi
360 Video Küçük Gezegen Efektleri
Zamanı Yeniden Haritalandırma
MultiCam Yakalama
  DİĞER EĞİTİCİLER

Ek destek alın

Studio Backlot eğitimi*

Studio Backlot’taki arkadaşlarımızın eğitici kütüphanesine ve yaratıcı içeriklere erişin.

10 günlük ücretsiz denememi başlat

Topluluğa sorun

Diğer kullanıcılarla bağlantı kurun, soru sorun, ipuçlarını ve teknikleri takas edin.

Kullanıcı forumuna gidin

 


* İçerik sadece İngilizce. Eğitim videoları seçimi için alt başlıklar mevcut.

İlgili Resimler

 • Pinnacle Studio 23