SATIN AL

WinZip 25

Dünyanın 1 numaralı sıkıştırma uygulamasıyla, tüm dosyalarınızı hızlı ve kolayca zipleyin, koruyun, paylaşın ve yönetin.

  • Tüm tanınmış dosya formatlarındaki dosyaları açın
  • Eposta ek boyutunu azaltmak için dosyaları zipleyin
  • Dosyalarınızı bankacılık düzeyinde şifrelemeyle koruyun
  • PC, ağ ve bulutlardaki dosyalarınıza erişin ve yönetin
  • Dropbox, Google Drive, OneDrive ve diğerlerine bağlanın

 

ÜCRETSİZ DENEYİN

 

Tüm tanınmış formatlardaki dosyaları açın

Zip, Zipx, RAR, 7z, TAR, GZIP, VHD, XZ, POSIX TAR ve diğer tanınmış sıkıştırma formatlarındaki dosyaları tek tıklamayla açın.

Komple dosya yönetimi

İster bilgisayarınızda, isterse ağ veya bulut hizmetinde olsun, dosyalarınızı kolaylıkla bulun, açın, düzenleyin, taşıyın ve paylaşın.

Özel bilgilerinizi koruyun

Bilgilerinizi ve verilerinizi güvenceye almak için dosyaları ziplerken kolaylıkla şifreleyin. Salt okunur PDF'ler oluşturun ve kopyalamayı engellemek için filigran ekleyin.

Her yerde paylaşın

Büyük dosyaları eposta, bulut hizmetleri, sosyal medya ve hızlı mesajlaşma uygulamalarıyla kolaylıkla paylaşın. Bulut dosyalarınızın linklerini hızlıca paylaşın.

 

 

Dosyaları Daha Hızlı Arayın

Dosyaları yanlış yerlerde aramayın artık. Nerede koyduğunuzu hatırlamıyor olsanız bile, yerel olarak, ağınızda veya bulut depolama alanınızda depolanan dosyaları hızlı bir şekilde izlemek için WinZip’in yeni yerleşik arama özelliğini kullanın.

Birden fazla PDF dosyasını tek bir PDF içinde birleştirin

PDF’lerinizi birleştirmek için WinZip Pro veya Enterprise kullanın. Birden fazla PDF dosyasını kaydetmek, sıkıştırmak veya paylaşmak için tek bir PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz. PDF’nizdeki sayfaların sırasını bile düzenleyebilir, ardından WinZip’in PDF güvenlik özellikleriyle birleştirebilir ve koruyabilirsiniz.

Daha iyi Zipx Sıkıştırmasını deneyimleyin

WinZip, Zipx’e ZSTD sıkıştırma yöntemini ekler. ZSTD ile WinZip, DEFLATE ve DEFLATE64 sıkıştırma yöntemlerinden daha iyi sıkıştırma oranları elde ederken, birçok dosya türünü daha hızlı sıkıştırıp açabilir.

Files Bölmesinde Sık Kullanılanları İğneleyin

WinZip’in Dosya Bölmesinde en sevdiğiniz dosya ve klasörleri sabitleyin ve onlara erişin. Files Bölmesi zaten dosyalarınızı yönetmek, sıkıştırmak ve açmak için uygun bir yöntemdir. Artık favori yerel, ağ ve bulut tabanlı dosyalarınızı Quick Access bölümüne sabitleyebilir ve bir düğmeye tıklayarak onlara erişebilirsiniz.

Files Panelinde Shell Extensions destekleniyor

Doğrudan WinZip Files Bölmesinde shell extension işlemlerini uygulayın. Daha iyi Gezgin işlevselliği elde etmek, Windows Gezgini içerik menüsüne Shell Extensions eklemek kadar kolaydır. WinZip’in Files Bölmesi bu uzantıları desteklediğinden, daha önce yalnızca Windows Gezgini’nde kullanılabilen işlemleri gerçekleştirmek için artık programdan çıkmanıza gerek kalmaz.

Windows Gezgini’nde Yedekleme Görevleri oluşturun

Windows Gezgini bağlam menüsünden Yedekleme Görevleri oluşturmak için WinZip Pro veya Enterprise sürümlerini kullanın. Windows Gezgini’nde dosyaları seçin, Create a WinZip Job menüsünü seçin ve görevinizi ne zaman ve ne sıklıkta çalışacağını belirtin. WinZip, seçilen dosyaları Zipleyerek depolama, isteğe bağlı bildirimleri ve paylaşım özellikleri konusunda size yol gösterecektir.

Dosya dağınıklığını daha verimli bir şekilde yönetin

Bir süredir kullanmadığınız bilgisayar, ağ veya bulut depolama dosyalarını bulmak için WinZip’in Temizleyici Araçları zamanlamasını ayarlayın. Sonra silmek, sıkıştırmak veya yerini değiştirmek isteyip istemediğinize karar verin. Hatta yeni Ignore seçeneğini kullanarak işaretini temizlemek istemediğiniz dosyaları olduğu gibi bırakabilirsiniz. Ayrıca WinZip Pro ve Enterprise kullanıcıları özel, filtre tabanlı temizleyiciler oluşturabilirler.

Doğrudan Erişim ile gelişmiş Zip Dosyası Performansı elde edin

Bir dosyanın sadece ihtiyaç duyduğunuz parçalarını indirerek, bulutta depolanan Zip dosyası performansını artırmak için WinZip’in Doğrudan Erişimini kullanın. Zip dosyası büyüdükçe, daha iyi performans elde edersiniz. Direct Access, arka planda fazladan Zip dosyası parçaları da indirir, böylece açmak veya görüntülemek istediğinizde bunları hazır tutar.

Zip ve Zipx Arasında Kolaylıkla Geçiş yapın

Artık bir Zip veya Zipx dosyası oluşturmak arasında geçiş yapmak için basit bir Şerit geçişini kullanabilirsiniz. Ve kaydetmeye hazır olduğunuzda, dosyanızı Zip veya Zipx olarak kaydetmeyi seçebilirsiniz.

Genişletilmiş Kurumsal bulut desteğinin keyfini çıkarın

WinZip Enterprise kullanıcıları genişletilmiş Enterprise cloud hizmetlerinden faydalanacaktır. Daha iyi kontrol ve işiniz için daha uygun bir yaklaşımla WinZip’in desteklenen bulut hizmetleri, OpenStack ve SwiftStack bölgelerini ve kimlik bilgilerini, Alibaba, Wasabi, HP, Oracle, Azure, WebDAV, CenturyLink, IONOS ve OVH bulut sağlayıcılarını içerecek şekilde genişletildi.

WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın.

WinZip'in Files panelinde görüntülenen Zip dosyalarına kolaylıkla dosyalar ekleyin. Dosyalarınızı sadece WinZip Files panelindeki Zip dosyasına sürükleyip bırakın, işte böylece dosyaları ekleyebilirsiniz!

Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi

WinZip’in Doğrudan Erişim Teknolojisi (Direct Access Technology) bulutta depolanan büyük Zip dosyalarının görüntülemesi ve sıkıştırmalarının açılması için fark edilecek şekilde kısa bir zaman harcanmasını sağlıyor.

Açılışta açmak için sorma

Artık herhangi bir Zip dosyasını Windows Gezgininde veya WinZip Files Pane, WinZip Şeridi veya File menüsünden anında açabilirsiniz. Dosyaları orijinali klasörüne, Belgeler klasörünüze veya seçtiğiniz bir klasöre kolayca açın!

Dosya paneli klasörüne açma

Tek bir tıklama ile herhangi bir dosyayı Files Pane içinde seçili klasöre ayırabilirsiniz.

Daha hızlı açılma performansı

Önemli ölçüde daha hızlı başlatma süreleri sayesinde, daha hızlı çalışabilir ve diğer işlerinize odaklanabilirsiniz.

POSIX TAR desteği

Artık güncellenen sıkıştırma formatında POSIX TAR dosyalarını açabilirsiniz.

Zip dosyalarını İçerikleriyle değiştirme

Bir Zip dosyası grubunu hızlı ve kolayca açın ve doğal içerikleriyle değiştirin.

Windows Gezgininden parçalanmış Zip dosyası oluşturma

Zaman aşımları veya başarısız yükleme/indirme konusunda endişelenmeden büyük Zip dosyalarını kolayca dağıtın. Bu kullanışlı özellik daha kolay dağıtım için çok parçalı bir zip dosyası oluşturur.

MP3 Sıkıştırması

Geliştirilen kayıpsız MP3 sıkıştırmasıyla telefonunuzda veya bir bulut servisinde daha çok müzik depolayın veya çalma listelerini çok daha kolay paylaşın. WinZip 25, geliştirilen Zipx formatı sayesinde MP3 dosyalarınızı kalite kaybı olmadan ortalama %15 – 20 daha fazla sıkıştırıyor.

Sıkıştırılmış tüm dosyaları açın

Zip, Zipx, RAR, 7Zip, BZ2, LHA/LZH, VHD/VDMK, XZ dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki sıkıştırılmış dosyalardaki içeriği çıkarın. Şifreli dosyaları açarken, yetkisiz kullanımı engellemek için WinZip, geçici olarak açılan dosyalardan kalan tüm dosyaları temizler.

Herhangi bir konumdaki dosyaları zipleyin

Dinamik olarak güncellenen Frequent Folders bölümünde PC'nizde, ağda ve bulutlarda en sık kullandığınız dosyaları ve klasörleri kolaylıkla bulun.

Diğer uygulamalardan zipleyin

WinZip Express, başka uygulamalarla çalışırken bile popüler WinZip özelliklerini kullanmanızı sağlıyor. Windows Gezgini, Microsoft Office, tarayıcınız (sadece Pro), fotoğraflarınız (sadece Pro) ve Microsoft Outlook ile ziplemek, şifrelemek, paylaşmak ve diğer işlemler için kullanın.* WinZip Express araçları artık Office 2016 desteği içeriyor.

Aygıt uyumlu arayüz

Touch desteği, herhangi bir mobil aygıtta veya bilgisayarda WinZip'in gücünü parmaklarınızın ucuna getiriyor. WinZip, 2'si 1 arada bilgisayarlar için iyileştirildi, sisteminizi tablet veya dizüstü bilgisayar moduna geçirdiğinizde, yerleşim de otomatik olarak değişiyor.

 

WinZip Express, Windows XP ile uyumlu değildir.

 

YENİ! Yinelenen dosya algılama sayesinde daha verimli dosya sıkıştırma

Farkında olmayabilirsiniz, ancak Zipx dosyalarınız genellikle zip dosyanızın yinelenen dosyalar içerir, bunlar da dosya boyutuna ekleniz. WinZip 25 yinelenen dosyaları tarar ve dışarıda tutar, size yer kazandırmak için bu dosyalara giden bir bağlantı depolar. Dosyalarınız aynı kalır - ancak Zipx dosyalarınız her zamankinden daha küçük olur.

YENİ! Fotoğraflarınızı bulutta düzenleyin

Tüm fotoğraflarınızı yıla ve aya göre otomatik olarak düzenlemek için WinZip kullanın. Fotoğraf aramak için sonsuz kaydırmalara veda edin - artık en önemli anılarınızı depolamak, yönetmek ve paylaşmak sizin için her zamankinden daha kolay.

YENİ! Bir Zip dosyasının içeriğini kaynakla eşleşecek şekilde güncelleyin

Orijinal kaynak klasörün içeriğiyle eşleşmesi için bir Zip dosyasının içeriğini yenileyin. Sıkıştırdığınız belgeler her zaman değişir ve artık tüm zip dosyalarınızı daha az tıklamayla güncel tutabilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ! PDF birleştirme özelliği

WinZip 25 Pro, WinZip dönüştürmeleriyle oluşturulanlar da dahil olmak üzere tüm PDF dosyalarınızı birleştirmenizi sağlar. Artık çok çeşitli dosyaları ve görüntüleri tek bir kolay adımda tek bir PDF'de birleştirebilirsiniz.

YENİ! Yeni ve mevcut PDF dosyalarını imzalayın

PDF dosyalarını yetkisiz değişikliklerden korumak için WinZip®️ 25 Pro kullanın. Size gönderilenlerden WinZip®️ 25 Pro kullanarak PDF’ye dönüştürdüğünüz dosyalara kadar her tür PDF desteklenir. WinZip®️ 25’in bankacılık düzeyinde şifrelemesinin sağladığı gönül rahatlığıyla, önemli belgeleri saniyeler içinde imzalayın, şifreleyin ve gönderin.

YENİ! Başkaları tarafından sizinle paylaşılan dosyalara erişin ve bunları düzenleyin

Ekibinizle daha verimli çalışmak için OneDrive ve Google Drive'daki paylaşılan klasörlere kolayca erişin. Hangi klasörlerin kime ait olduğunu görmek kolaydır. WinZip 25, paylaşılan klasörlere kaydedilen dosyaları sıkıştırmanıza, açmanıza, şifrelemenize ve şifresini çözmenize olanak tanır.

YENİ! Bulut dosyalarını otomatik olarak kaydedin

WinZip, bulutta depolanan dosyalarda çalışmayı her zaman kolaylaştırmıştır, WinZip 25 bunu tamamen yeni bir düzeye taşıyor. WinZip 25, çalışmanızı otomatik olarak bulut tabanlı dosyalara kaydederek önemli işleri asla kaybetmemenizi sağlar.

YENİ! Arka Plan Araçlarına kolay erişim

WinZip'in Arkaplan Araçları klasörlerinizi temiz ve düzenli tutar - bilgisayarınızda çalışan görünmez bir teknisyen ordusuna sahip olmak gibidir. WinZip 25, bu güçlü araçlara doğrudan WinZip Şeridinden erişmenizi sağlar ve aynı anda çalışacak şekilde arka plan görevlerini planlar.

YENİ! Microsoft Teams ile sorunsuz entegrasyon

WinZip’in yepyeni Microsoft Teams entegrasyonu aracılığıyla artık Zip dosyalarını Microsoft Teams’deki iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Zip dosyalarını seçtiğiniz Microsoft Teams kanalıyla zahmetsizce paylaşmak için WinZip’in Instant Messaging işlevini kullanmanız yeterlidir.

 

 

Sıkıştırma/Açma

WinZip Standard

WinZip Pro

Kurumsal

YENİ! Yinelenen dosya algılama sayesinde daha verimli dosya sıkıştırma

Küçük Zipx dosyalarını daha hızlı sıkıştırın.

Basit bir Şerit geçişiyle Zip ve Zipx dosyası oluşturma arasında geçiş yapın.

Dosyaları kaydederken Zip veya Zipx olarak kaydetmeyi seçin.

WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın.

Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi.

WinZip Files Bölmesinde görüntülenen klasöre bir düğmeye tıklayarak hızlıca açın

Uygun iletiler Zip dosyalarını Windows Gezgini, WinZip Files Bölmesi, WinZip Şeridi veya File menüsünden seçtiğiniz klasöre açmayı basitleştirir

POSIX TAR dosyalarını açın

%50’ye kadar açılış performansının keyfini çıkarın

Bir Zip dosyası grubunu açarak içerikleriyle değiştirin

Windows Gezgininde parçalanmış bir Zip dosyası oluşturarak büyük dosyaları kaygı taşımadan paylaşın

DOCX, XLSX, PPTX, XPS, ODT, ODS, ODP, ODG,WMZ, WSZ, YFS, XPI, XAP, CRX, EPUB, and C4Z dahil olmak üzere daha fazla dosya tipini bir Zip olarak açın

Süper tutucu ile lokal olarak veya buluta açma

Etkileşimli Welcome Screen ile hız kazanın

MP3 dosyalarını ortalama olarak %15 - 20 oranında sıkıştırma

64-bit’lik, sınıfının en iyisi yazılımla dosyaları zipleyin ve açın

Open and extract Zipx, RAR, 7Z, LHA, BZ2, IMG, ISO ve tüm diğer tanınmış sıkıştırılmış dosya formatlarını açın

CAB, Zip ve Zip 2.0 Methods dosyalarını açın

Diğer tanınmış sıkıştırılmış dosya formatlarındaki dosyaları Zip formatına dönüştürün

Verimliliği dosya türüne göre otomatik olarak arttırmak için 'Best Compression' yöntemini kullanın

JPEG resim dosyalarının boyutunu, fotoğraf kalitesinden veya veri bütünleşikliğinden ödün vermeden %20 - 25 oranında azaltın

BZip2, LZMA, PPMD ve Enhanced Deflate yöntemlerini kullanarak sıkıştırın

Zip 2.0 uyumlu yöntemleri kullanarak sıkıştırın

Zipli Microsoft Office dosyasını, Zip dosya ikonu üzerinde basitçe çift tıklayarak 'Otomatik Açın'

Gelişmiş 'Unzip and Try' fonksiyonalitesini kullanarak bir Zip dosyası içindeki dosyaları ilişkili bileşenleriyle görüntüleyin (örneğin HTML sayfa ve ilişkili grafikler).

Şifrele/Şifreyi çöz

WinZip Standard

WinZip Pro

Kurumsal

YENİ! Bir Zip dosyasının içeriğini kaynakla eşleşecek şekilde güncelleyin

WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın.

Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi.

Ziplemeden önce Dosya Dönüşümü uygulayın.

 

Çeşitli dosyalardaki kişisel verileri (EXIF) kolayca çıkararak paylaşıldığında bilgilerinizin görünmemesini sağlayın

Geçmiş çalışanların bıraktığı veya adli denetimler sırasında şifreli dosyaları hızla kurtarın

 

 

Artık varolan bir Zip dosyasını, Tools şeridindeki bir düğmeye tıklayarak kolayca şifreleyin

Şifrelenmiş dosyaları içeren bir Zip dosyasını otomatik olarak şifrelenmiş bir yedekle güncelleyin

Bir Zip dosyası içinde şifrelenmiş dosyalar, şifreyi girmeden silinemez

Zip oluşturmadan önce, oluşturma sırasında veya oluşturduktan sonra PDF dönüşümü, filigran ekleme, fotoğraf boyutunu değiştirme gibi şifreleme ve dönüşüm seçeneklerini uygulayın

Zip içindeki farklı dosyalara farklı dönüşüm seçenekleri uygulayın

Daha hızlı AES şifrelemesi için, belirli Intel-temelli bilgisayarlarda donanım desteğinin avantajını yaşayın

'Encrypt' seçeneğini işaretleyerek dosyaları banka düzeyinde şifreleme ve tamamen koruyun

FIPS-197 sertifikalı AES şifrelemesi (128- ve 256-bit) ile hassas verileri koruyun

Hem beklemede hem de düzgün yapılandırılmış bir bilgisayarda değişim esnasında FIPS 140-2 şifreleme Windows OS FIPS 140-2 modunda olmasa bile, FIPS 140-2 uyumluluğuna ayarlayın

 

 

ABD Savunma Bakanlığı standartlarını (DoD 5220.22-M) kullanarak geçici olarak açılan şifreli dosyalar kapatıldığında, diskteki kalıntıları otomatik olarak temizleyerek yetkisiz kullanımları engelleyin

Karmaşıklık gereksinimini tanımlayarak kendi şifre politikanızı oluşturma olanağı

Gizli dosya ve eposta eklerini şifreleyin ve açın

Yönet

WinZip Standard

WinZip Pro

Kurumsal

YENİ! Başkaları tarafından sizinle paylaşılan dosyalara erişin ve bunları düzenleyin

YENİ! Arka Plan Araçlarına kolay erişim

YENİ! Microsoft Teams ile sorunsuz entegrasyon

YENİ! Fotoğraflarınızı bulutta düzenleyin

Dahili arama özelliği ile dosyaları daha hızlı bulun.

Files panelinin Quick Access bölümünde favori klasörlerinizi sabitleyin ve erişin.

WinZip Files Panelini terk etmeden shell extension işlemlerini uygulayın.

Klasörlerinizin dağınıklığını düzenlemek için dahili temizleme araçlarını kullanın.

Doğrudan Windows Gezgini bağlam menüsünden WinZip Görevleri oluşturun ve onları yönetin.

 

Rutin temizlik taramaları sırasında belirli dosyaları "yoksayılacak" olarak ayarlayın.

Özel temizlik araçları oluşturun, yapılandırın, yönetin, planlayın ve çalıştırın.

 

Arka Plan Araçları kullanıcı izinlerini ayarlamak için yönetici kontrollerini kullanın.

 

 

Dosyalar ve Klasörler için Bitiş Tarihi belirleme

Şifre girişini görme seçeneği

Çekilme Tarihi ve Değiştirilme Tarihini görüntüleyin

Birden fazla dosyanın ismini bir seferde değiştirin

Hide Files ve Action Panelerini kaydırın

Zip ve Log dosyaları için Bitiş Tarihi belirtin

 

Preview Panelini genişletin

 

Amazon S3/AWS bölgelerini destekler

 

 

Arkaplan araçlarını kullanarak Dosya ve Klasör Temizleme işlemini Programlayın

WinZip’in dahili Dosya Yöneticisiyle Dosyaları Yönetin

Görüntü dosyasının boyutunu, görüntüleri bir formattan diğerine dönüştürerek, hızla ve kolayca azaltın

WinZip Express ile herhangi bir dosyanın bulut linkini panoya yerleştirerek, paylaşma amacıyla diğer uygulamalara yapıştırın

WinZip kişi listenizi yönetin; bir defalık alıcılar ve elle girilen kişileri eklememeyi seçin

Devre dışı özelliklerin düğmeleri gizlenerek karışıklıklardan kaçının

 

 

Files ve Actions bölmelerini gizleyen Classic arayüzünü kullanarak sadece sıkıştırma fonksiyonalitesine odaklanın

 

 

Add düğmesinin yanındaki yeni Move düğmesiyle dosyaları Windows Gezgininde çok daha kolay şekilde ekleyin veya taşıyın

Birden fazla Windows Gezgini penceresi kullanmak yerine Files Bölmesi Sekmelerini kullanarak aynı anda farklı klasörleri açma, görüntüleme ve yönetme

Files Bölmesinde Klasör Ağaçları seçeneğini kullanarak çeşitli klasörler arasında gezinin

Files penceresini genişletin veya eski haline getirin

Bir başka domain’den bir ağ konumu ekleyin

Boyut, dosya boyutu, pikseller ve diğer bilgiler için Preview penceresindeki Image Information düğmesine tıklayın

 

Frequent Folders bölümünden sık kullandığınız lokal, ağ ve bulut klasörlerine hızlıca erişin

WinZip içinden PC'nizde, ağda veya bulut hizmetlerinde klasörler oluşturun

Yeni Wipe özelliğiyle dosyaları ve klasörleri güvenli şekilde silin

Yanlışlıkla silinen, kopyalanan, taşınan veya ismi değiştirilen dosyaları kurtarın

Buluttaki bir dosyayı doğru uygulamada veya alternatif bir uygulamada açın

Bir dosyayı varsayılan uygulamada veya alternatif bir programda açın ve düzenleyin

Dosya ve klasörler için özellikleri görüntüleyin

Bir klasör veya ağ konumunun kısayolunu bir sürücüde oluşturun

Birden fazla dosyayı kopyalayın, taşıyın, silin ve topluca isimlerini değiştirin

Bir yolu panoya kopyalayın

Bir bulut linkini panoya kopyalayın

Zip dosyanızdaki, PC'nizdeki, ağdaki veya bulut hizmetindeki seçili bir dosyanın küçük resmini önizleyin (eğer bulut hizmeti küçük resimleri destekliyorsa)

Resimlerin ve belgelerin içeriklerini önizleyin, döndürün, resimleri yeniden boyutlandırın, bir resmi duvarkağıdı olarak kaydedin ve önizlenen dosyayı eposta, hızlı mesajlama programı veya sosyal medyada paylaşın.

 

Dokunmatik görüntüleyicilerde, parmak temasıyla Previewer penceresinde dosyalar arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

Manage File düğmesini kullanarak en çok kullandığınız dosya yönetimi özelliklerine hızlıca erişin

Görüntülemenizi fare/klavye için optimize etmek için Table görünümünü, dokunmatik ekranlar için optimize etmek için Icon görünümünü seçin

Sık kullandığınız klasörleri hızlı erişim için Files penceresinde veya süper tutucuyla üst düzeye tutturun

Hızlı zipleme ve paylaşım için WinZip Express’i Files penceresinde açın

Yeni Properties özelliğiyle dosya detaylarını görüntüleyin

Bilgisayarınıza bağlı olan fotoğraf makineleri ve telefonlara klasörler penceresinden erişin

Bir klasörü Frequent Folders listesinden kolaylıkla kaldırın

WinZip’i masaüstü bilgisayarda kullanırken herzaman kaydırma çubuğunu görüntülemeyi seçin

Background araçları çeşitli klasörlerdeki ve çöp kutularındaki kullanılmayan dosyaları hatırlatır, böylece sisteminizde yer kazanabilir, güvenli şekilde silebilir veya zipleyerek bir bulut hizmetine taşıyabilirsiniz

WinZip Express araçları Office 2016 desteği içeriyor.

Places listesinden PC'nizdeki, ağdaki, Windows HomeGroup veya desteklenen bulut hizmetlerindeki tüm dosyalara erişim

Windows Gezgini, Office ve Photos için dahili, Outlook için ücretsiz indirilen WinZip Express

Aygıtlarda gerekmediğinde kaydırma çubuklarını otomatik olarak gizleyerek görüntüleme alanını büyütme

Move seçeneğiyle sistemdeki kopyasından ayrılmadan bir dosyayı bir zip içine yerleştirme

Yeni Thumbnails zip içindeki dosyaları kolaylıkla inceleme ve bulma

Yeniden tasarlanan yapılandırılabilir ayarlarla WinZip'i daha kolay özelleştirin

Tüm yerel, ağ ve bulut dosyalarınıza kolaylıkla File panelinden ulaşın

Tercihinize göre farklı özellikleri görüntüleyecek şekilde değişen dinamik Actions panelinde işlem için doğru araçları görüntüleyin

Dosya yönetimi özelliklerine hızlıca erişmek ve dosya tipi, boyutu ve tarihi gibi ayrıntıları görüntülemek için arayüzü kolaylıkla Manage moduna dönüştürün

WinZip'i herhangi bir dokunmatik aygıt veya bilgisayarda kullanın

WinZip'i yeni 2'si 1 arada bilgisayarlarda kullanın. Tablet ile laptop modları arasında geçiş yaptığınızda görünüm otomatik olarak ayarlanır

Resimleri doğrudan Zip dosyası içindeyken döndürün, yeniden boyutlandırın ve tam boyutta görüntüleyin

 

'Unzip and Try' özelliğini kullanarak Zip dosyalarını geçici olarak açın ve ihtiyacınız olmayan dosyaları silin

Seçilebilir klasör konumuna veya geçerli klasör konumuna açın

Include ve Exlude filtrelerini* kullanarak sadece istediğiniz dosyaları zipleyin

Kolay gözatma için, WinZip'in Explorer View penceresinde resim önizlemelerini görüntüleyin

Çalışanların erişebileceği bulut depolama, sosyal medya ve dosya paylaşım servislerini yönetin AES şifrelemesi ve şifre protokollerini zorunlu kılın Dönüşüm özelliklerini isteğinizie göre açın/kapatın

 

 

Installation and Configuration Guide ile kuruluşunuzun dosya paylaşımı ihtiyaçlarını ve ilkelerini desteklemek için WinZip Enterprise’ı nasıl yapılandıracağınızı ve dağıtacağınızı öğrenin

 

 

Bir Sanal Resim dosyasını bir Zip dosyasını açtığınız şekilde açın İçeriği görüntüleyin ve herhangi bir yere açın NTFS sıkıştırılmış dosyalar ve VMWare dosyaları dahil VHD dosyalarını destekler

 

 

BT yöneticileri, dosyaların tanımlanıp tanımlanmadığına bağlı olarak bilgi ve dosyaların hareketini denetlemek için protokoller ayarlayabilir

 

 

Paketle ve Paylaş

WinZip Standard

WinZip Pro

Kurumsal

YENİ! Yeni ve mevcut PDF dosyalarını imzalayın

 

GELİŞTİRİLDİ! PDF birleştirme özelliği

 

Birden fazla PDF dosyasını kaydetmek, sıkıştırmak veya paylaşmak için tek bir PDF dosyasında birleştirin.

 

Gelişmiş Direct Access özellikleriyle bulut tabanlı zip dosyalarına daha hızlı erişin.

OpenStack ve SwiftStack bölgeleri ve kimlik bilgileri dosyaları, Alibaba, Wasabi, HP, Oracle, Azure, WebDAV, CenturyLink, IONOS ve OVH bulut sağlayıcıları dahil olmak üzere genişletilmiş bulut hizmetlerinin keyfini çıkarın.

 

 

WinZip Express'i Otomatikleştirin

Windows Charms kullanarak paylaşın

Paylaşılan URL adreslerini kısaltın

My Cloud Dosyasının linkini alın

Slack IM ile paylaşırken iş akışını akışkanlaştırın

 

 

WinZip veya ZipShare ile paylaştığınız Zip dosyalarını takip edin

WinZip veya ZipShare ile paylaşılan dosyaları yönetin Paylaşılan dosyaları açın, görüntüleyin, tekrar paylaşın veya kaldırın

Herbir bulut ve mesaj servislerinden 16’ya kadar hesap oluşturabilir, bunlara erişebilirsiniz

 

Desteklenen kaynaklardaki tüm kişileri tek bir Combined Address defterine ekleyerek, herkese doğrudan WinZip’ten epostalayın

Akışkan bir paylaşma için seçili dosyaları ayrı zip dosyalarına taşıyın

Send What özelliğiyle tek tek dosyaları veya tüm zip dosyasını paylaşın

Dönüştürülen dosyaları öncelikle kaydetmeden önce paylaşın, WinZip paylaşmadan sonra otomatik olarak silinen geçici bir dosya oluşturur

YouTube, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden paylaşın

Resimleri ve belgeleri doğrudan WinZip içinden tarayın ve paylaşın

 

Flatbed tarayıcı desteği, bir belge besleyici olmadan birden fazla resimle tek bir PDF dosyası oluşturmanızı sağlıyor

 

Snap and Share ile fotoğrafları doğrudan fotoğraf makinenizden paylaşın

 

WinZip eposta, Gmail ve Outlook (Hotmail) için IMAP desteği içeriyor.

Gmail’in iki adımlı yetkilendirme işlemini destekliyor.

Buluttaki dosyaların linkini e-posta, sohbet, sosyal medya ve Pano ile paylaşmak için tıklamanız yeterlidir

Combined Address Book içindeki alıcıyı adına veya e-posta adresine göre seçin

Zipli dosyaları Office 365 Groups, Twitter, Google Talk/Google+ Hangouts,
Yahoo! gibi hızlı mesaj servisleri üzerinden paylaşın. Messenger ve Jabber

Bilgisayarınızdan, bulut hizmetinden veya bir zip içinden bir dosya seçin ve eposta, sosyal medya veya hızlı mesaj uygulamalarında paylaşmayı seçin, WinZip SmartShare ile kalanını halleder

Panodan kopyalanabilen otomatik linklerle, linkleri kolaylıkla Skype ve diğer servislerde paylaşın

Açılan resimleri doğrudan File Viewer içinden sosyal medya sitelerinde paylaşın

 

Box, Google Drive, OneDrive, Dropbox, CloudMe, SugarSync ve MediaFire gibi bulut hizmetlerine doğrudan erişin, buluttaki zip dosyalarını açın, aktarmadan dosyaları zipleyin veya buluttaki dosyaları zipleyin ve paylaşın

Kolay bulut dolaşımı, dosyaları ve klasörleri indirmek, paylaşmak, taşımak, yeniden adlandırmak, açmak ve silmek için yeni seçenekleri sayesinde, buluttaki dosyalara kolaylıkla erişerek ve bunları yönetin.

Buluttaki dosyanızın yolunu e-posta, mesaj ve sosyal medya sitelerinde kolaylıkla paylaşın.

Yeni ZipShare dosya paylaşım sistemine doğrudan WinZip’ten erişerek, bulut hesabınıza bağlanın ve sıkıştırılmış dosyaları kolaylıkla eposta ve sosyal medya üzerinden paylaşın

WinZip’in dahili PDF dönüşüm aracını kullanarak belgeleri salt-okunur da dahil olmak üzere PDF’e dönüştürün

Resimleri Zip dosyasına eklerken, yüksek çözünürlüklü dosyaların daha hızlı gönderilmesi ve standart bilgisayar ekranlarına* sığması için, resim boyutunu otomatik olarak uygun boyutlara düşürün

Yetkisiz kopyalamayı engellemek, takip etmek ve telif hakkınızı korumak için, resim ve PDF'lere özel filigranlar ekleyin. İstiyorsanız şeffaflığı belirleyin ve tarih/zaman damgası ekleyin.

Dosyalarınızı Zipleyin ve en popüler eposta ve webposta sistemlerini kullanarak gönderin (WinZip, Microsoft Outlook, Yahoo! Mail, Gmail ve Hotmail ile bütünleşik çalışır) veya WinZip'i ek hazır setlerin dışındaki ek eposta hizmetlerini destekleyecek şekilde yapılandırın

Dahili 'Self-Extractor Personal Edition' özelliğini kullanarak, WinZip sahibi olmayan kullanıcılara gönderilecek dosyaları kendiliğinden açılır arşivlere (.exe dosyaları) dönüştürün

Courier ile e-posta eklerini otomatik olarak sıkıştırın ve şifreleyin Bağlı bulut hizmetleri yoluyla çok büyük dosyalar gönderin

 

 

Şirket tarafından sağlanan bir SharePoint sitesine dosyaları sıkıştırın ve yükleyin SharePoint’e daha önce doğrudan WinZip’den yüklenen dosyaları seçin ve indirin SharePoint web arayüzünde bir Ziple ve Paylaş açılır menüsü oluşturun

 

 

Yedekle ve Otomatikleştir

WinZip Standard

WinZip Pro

Kurumsal

YENİ! Bulut dosyalarını otomatik olarak kaydedin

 

Job Name Last belirtin.

 

Varolan görevlerden yeni görevler oluşturun.

 

Bulut hizmetleri eklendi

 

 

Job Wizard kullanarak, iş dosyalarını elle gizlemeye gerek kalmadan kişisel dosyalarını Windows Protected Environment (WIP) ile yedekleyin

 

 

WinZip’in otomatik bir yedeklemeyi çalıştırdıktan sonra bilgisayarı kapatmasını sağlayarak, bilgisayarınızın güvende olduğundan emin olun

 

Job Wizard Super Picker özelliğini kullanarak bilgisayarınız, ağ ve bulut hizmetlerindeki dosyaları tek bir yedek içinde birleştirin. Elde edilen Zip dosyasını buluta kaydedin.

 

Artık dosyaları Windows Gezgininden veya WinZip Files penceresinden görev sihirbazına sürükleyip bırakabilirsiniz

 

Otomatik yedek oluşturma ve düzenleme işlemi için varsayılanlar ve ayarların değiştirilmesi gerekmedikçe adımları atlayın

 

'Backup' sekmesindeki önceden tanımlanmış yedeklemelerden birini kullanarak, belgelerinizi, epostalarınızı, masaüstünüzü, favorilerinizi, resimlerinizi, kütüphanelerinizi vs tek tıklamayla yedekleyin

 

Seçili dosyalar veya klasörler için özel yedekler oluşturun, rutin zipleme görevlerini otomatikleştirmek için özel WinZip görevleri oluşturun

 

Dijital fotoğraf makinenizdeki fotoğrafları doğrudan yedekleyin

 

Yedeklerinizi doğrudan CD, DVD veya Blu-ray Diske kaydedin (gerekiyorsa birden fazla diske otomatik olarak bölerek)

 

Yedeklerinizi otomatik olarak sanal eposta adreslerinden birinden gönderin veya WinZip'in dahili FTP istemcisini kullanarak dışarıdaki bir sunucuya aktarın

 

Herhangi bir bağlı bulut hesabına, masaüstü klasöre ve bulut hesapların arasında yedekleyin

 

Güncellenen Job Wizard ile, otomatik görevler tamamlandığında sosyal medya ve hızlı mesaj servislerine bildirimler gönderin

 

Betik oluşturmak için 'WinZip Command Line Support Add-On' uygulamasını kullanın (ücretsiz eklenti)

*Microsoft Windows 10, Windows 8, Windows 7 veya Vista gerekiyor

**Microsoft Windows 10, Windows 8 veya Windows 7 gerekiyor

 

  • Windows 10
  • Windows 8
  • Windows 7
  • Internet Explorer 8 veya sonrası