SATIN AL

WinZip 26

Dünyanın önde gelen Zip yardımcı programı: 17’den fazla temel sıkıştırma formatını açın. YENİ WinZip Pro Uygulamaları ile sıkıştırmanın çok ötesinde:

 • PDF Express: Bir PDF okuyucudan çok daha fazlası.
 • Image Manager: tek ve toplu görüntü işleme.
 • Secure Backup: dosyalarınızın güvenli bir kopyasını bulutta veya yerel olarak saklayın.
 • Share Express: Bir Profesyonel gibi sıkıştırın, şifreleyin ve paylaşın.

...ve çok daha fazlası!

 

ÜCRETSİZ DENEYİN

 

Tüm tanınmış formatlardaki dosyaları açın

Zip, Zipx, RAR, 7z, TAR, GZIP, VHD, XZ, POSIX TAR ve diğer tanınmış sıkıştırma formatlarındaki dosyaları tek tıklamayla açın.

Komple dosya yönetimi

İster bilgisayarınızda, isterse ağ veya bulut hizmetinde olsun, dosyalarınızı kolaylıkla bulun, açın, düzenleyin, taşıyın ve paylaşın.

Özel bilgilerinizi koruyun

Bilgilerinizi ve verilerinizi güvenceye almak için dosyaları ziplerken kolaylıkla şifreleyin. Salt okunur PDF'ler oluşturun ve kopyalamayı engellemek için filigran ekleyin.

Her yerde paylaşın

Büyük dosyaları eposta, bulut hizmetleri, sosyal medya ve hızlı mesajlaşma uygulamalarıyla kolaylıkla paylaşın. Bulut dosyalarınızın linklerini hızlıca paylaşın.

 

 

YENİ! WinZip® Image Manager
(Pro/Enterprise)

Tüm resimlerinizi tek bir özel uygulamada yönetmenin, paylaşmanın ve güvenceye almanın yepyeni bir yolu! Tek veya birden çok görüntüyü formatı kolayca dönüştürün, döndürün, yeniden boyutlandırın ve kırpın. Windows Gezgini'nde bir sağ tıklama ile tüm WinZip Image Manager özelliklerine hızla erişin. Artırılmış güvenlik, kamera bilgileri, GPS konumu da dahil olmak üzere EXIF verilerini, kayıpsız sıkıştırma ve banka düzeyinde şifrelemenin yanısıra kaldırmanıza olanak tanır.

YENİ! WinZip® PDF Express
(Pro/Enterprise)

Temel bir PDF okuyucudan çok daha fazlasını yapan güçlü, çok amaçlı bir PDF uygulaması. Bir PDF'yi Word'e veya görüntü dosyasına aktarın veya herhangi bir belgeden bir PDF oluşturun. Sayfaları yeniden sıralayın, ekleyin veya silin ve birden çok formattaki belgeleri tek bir PDF’de kolayca birleştirin, ardından filigran uygulayın, güvenli hale getirin ve paylaşın.

YENİ! WinZip® Secure Backup
(Pro/Enterprise)

Bu koruma uygulamasının en önemli verilerinizi güvende tutacağını bilerek içiniz rahat olsun. Basit ama güçlü yedekleme rutinleri oluşturun. Ekstra bir güvenlik katmanı olması için bir kopyayı yerel olarak veya Bulutta saklayın. WinZip ile en önemli dosyalarınız güvenli ve kolayca geri yüklenebilir.

YENİ! WinZip® Share Express
(Pro/Enterprise)

Dosyalarınızı güvenle paylaşın. Bu güçlü paylaşım aracı, WinZip uygulamalarına dahildir, basit bir arayüzde paylaşmanıza, sıkıştırmanıza ve şifrelemenize olanak tanır. Askeri düzeyde şifreleme ve saatli bomba yetenekleri dahil olmak üzere ekstra güvenlik katmanlarıyla çevrili bir veya daha fazla konumda dosyaları kolayca paylaşın.

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Bağlama duyarlı dosya yönetimi araçlarıyla yeni şerit görünümü ve hissi

Daha fazlasını bulun ve daha fazlasını yapın! İyileştirilmiş bir kullanıcı deneyimi ve modern yeni simgelerle WinZip'in güçlü sıkıştırma, dönüştürme ve dosya yönetimi özelliklerini görebileceksiniz. Ayrıca bağlama duyarlı şerit, dosya ve klasör bakım özelliklerine erişim, dönüştürme, sıkıştırma ve sıkıştırmayı açma gibi işlemlerinize uyum sağlar.

GELİŞTİRİLDİ! Bilgisayarınızı otomatik olarak temizleyin ve düzenleyin

Otomatik temizlemeden daha iyi ne olabilir? Bu verimli özellik sayesinde artık harekete geçmek için tıklamanıza gerek yok; basitçe kendiliğinden olur. Kendini kanıtlamış WinZip Background araçlarımızla, belirleyeceğiniz kurallarla eski dosyaları kaldırarak alandan tasarruf sağlayacak, hızı koruyacak ve dosyalarınızı güvence altına alacaksınız.

YENİ! Files Shared to Me klasörü

Tüm dosyalarınız tek bir yerde! Başkalarının sizinle paylaştığı tüm dosyaları anında bulmanızı sağlayan basitleştirilmiş bir işleme hoş geldiniz. WinZip çoklu bulutu destekler, böylece iş arkadaşlarınızdan, arkadaşlarınızdan ve ailenizden gelen, Google Drive, OneDrive ve diğer birçok bulut tabanlı depolama dosyasına tek bir uygulamada erişebilirsiniz.

YENİ! Toplu dönüştürme yetenekleri

Bu esnek seçenekle, bir dosyayı PDF’ye veya PDF’den dönüştürme, dosyaları tek bir PDF’de birleştirme, fotoğrafları dönüştürme veya küçültme, PDF imzalama veya filigran ekleme dahil olmak üzere çeşitli dönüştürme görevlerini aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz dosyaları seçin, ardından uygulamak istediğiniz uygun dönüştürme seçeneklerini belirleyin ve işiniz bitti!

YENİ! Windows Gezgini ve WinZip arasında sorunsuz geçiş yapın

Seçenekleriniz var! Bir dosyayı WinZip veya Windows Gezgini’nde açmak için bir klasöre sağ tıklayın. Windows Gezgininde tek bir tıklama ile WinZip'e geçin ve WinZip'in toplu dosya yeniden adlandırma, dönüştürme ve şifreleme gibi gelişmiş dosya yönetimi araçlarına doğrudan erişim elde edin.

YENİ! Son kişilere hızlı erişim

En çok kullandığınız kişilere daha hızlı ve daha verimli bir şekilde ulaşın. WinZip şimdi, yakın zamanda e-posta gönderenlerden oluşan kişiler listenizden hızlı bir seçim yapma seçeneği sunuyor. Tüm adres defterinizi aramak için zaman harcamanıza gerek yok!

YENİ! Kişisel Bulut NAS sürücü desteği

WinZip'i Western Digital My Cloud Hizmetine bağlayın ve nerede olursanız olun kişisel bulutunuzdaki dosyalarınıza erişin. OneDrive veya Dropbox gibi Bulut Servisleri gibi, kişisel WD My Cloud'unuzu kullanarak evinizdeki dosyalara göz atmak ve bunları yönetmek için WinZip'i kullanabilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ! Dosyaları sıkıştırmak için daha fazla filtre seçeneği

WinZip'in filtre işleviyle, yalnızca Word belgelerini veya görüntüleri veya diğer belirli dosya biçimlerini dahil etmeyi seçebilirsiniz. Artık, bir Zip dosyasındaki mevcut bir dosyayı daha yeni bir sürümle değiştirebilir ve mevcut Zip dosyanıza yeni dosyalar eklenip eklenmeyeceğini seçebilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ! Kolaylaştırılmış Actions Bölmesi

Görevinizi tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz özelliklere kolay erişimle bir adım önde olun. Değerli zamanınızdan tasarruf etmek için, güncellenmiş, basitleştirilmiş Eylemler Bölmesi ile, dosyadaki veya sıkıştırılmış bölmedeki seçili öğeleri kaydedebilir, e-posta gönderebilir, özelliklerini paylaşabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ! Dosyaları tek bir PDF'de birleştirin

PDF yeteneklerimizi genişlettik! Combine Files özelliği ile birden çok PDF dosyasını tek bir PDF'de birleştirebilir veya PDF olmayan dosyaları tek bir PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, ofis dosyaları, resimler ve PDF’lerden oluşan bir koleksiyonu birkaç adımda bir zip dosyası içinde tek bir PDF'de birleştirebilirsiniz.

YENİ! Windows Çevresel Dizeleri için Destek

Bilgisayarınıza özgü ve yerel bir sürücüden, ağ aygıtından veya bulut hizmetinde yer alan dosya ve klasörleri bulmak için WinZip dosya seçicisine genel anahtar sözcükleri (Windows'ta Çevresel Dizeler olarak adlandırılır) girin.

 

Yinelenen dosya algılama sayesinde daha verimli dosya sıkıştırma

Farkında olmayabilirsiniz, ancak Zipx dosyalarınız genellikle zip dosyanızın yinelenen dosyalar içerir, bunlar da dosya boyutuna ekleniz. WinZip 26 yinelenen dosyaları tarar ve dışarıda tutar, size yer kazandırmak için bu dosyalara giden bir bağlantı depolar. Dosyalarınız aynı kalır - ancak Zipx dosyalarınız her zamankinden daha küçük olur.

Daha iyi Zipx Sıkıştırmasını deneyimleyin

WinZip, Zipx’e ZSTD sıkıştırma yöntemini ekler. ZSTD ile WinZip, DEFLATE ve DEFLATE64 sıkıştırma yöntemlerinden daha iyi sıkıştırma oranları elde ederken, birçok dosya türünü daha hızlı sıkıştırıp açabilir.

Fotoğraflarınızı bulutta düzenleyin

Tüm fotoğraflarınızı yıla ve aya göre otomatik olarak düzenlemek için WinZip kullanın. Fotoğraf aramak için sonsuz kaydırmalara veda edin - artık en önemli anılarınızı depolamak, yönetmek ve paylaşmak sizin için her zamankinden daha kolay.

Microsoft Teams ile sorunsuz entegrasyon

WinZip’in yepyeni Microsoft Teams entegrasyonu aracılığıyla artık Zip dosyalarını Microsoft Teams’deki iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Zip dosyalarını seçtiğiniz Microsoft Teams kanalıyla zahmetsizce paylaşmak için WinZip’in Instant Messaging işlevini kullanmanız yeterlidir.

Bulut dosyalarını otomatik olarak kaydedin

WinZip, bulutta depolanan dosyalarda çalışmayı her zaman kolaylaştırmıştır, WinZip 26 bunu tamamen yeni bir düzeye taşıyor. WinZip 26, çalışmanızı otomatik olarak bulut tabanlı dosyalara kaydederek önemli işleri asla kaybetmemenizi sağlar.

Başkaları tarafından sizinle paylaşılan dosyalara erişin ve bunları düzenleyin

Ekibinizle daha verimli çalışmak için OneDrive ve Google Drive'daki paylaşılan klasörlere kolayca erişin. Hangi klasörlerin kime ait olduğunu görmek kolaydır. WinZip 26, paylaşılan klasörlere kaydedilen dosyaları sıkıştırmanıza, açmanıza, şifrelemenize ve şifresini çözmenize olanak tanır.

 

 • PDF birleştirme özelliği: WinZip 26 Pro, WinZip dönüştürmeleriyle oluşturulanlar da dahil olmak üzere tüm PDF dosyalarınızı birleştirmenizi sağlar. Artık çok çeşitli dosyaları ve görüntüleri tek bir kolay adımda tek bir PDF'de birleştirebilirsiniz.
 • Birden fazla PDF dosyasını tek bir PDF içinde birleştirin: PDF’lerinizi birleştirmek için WinZip Pro veya Enterprise kullanın. Birden fazla PDF dosyasını kaydetmek, sıkıştırmak veya paylaşmak için tek bir PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz. PDF’nizdeki sayfaların sırasını bile düzenleyebilir, ardından WinZip’in PDF güvenlik özellikleriyle birleştirebilir ve koruyabilirsiniz.
 • Arka Plan Araçlarına kolay erişim: PDF’lerinizi birleştirmek için WinZip Pro veya Enterprise kullanın. Birden fazla PDF dosyasını kaydetmek, sıkıştırmak veya paylaşmak için tek bir PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz. PDF’nizdeki sayfaların sırasını bile düzenleyebilir, ardından WinZip’in PDF güvenlik özellikleriyle birleştirebilir ve koruyabilirsiniz.
 • Yeni ve mevcut PDF dosyalarını imzalayın: Neden WinZip? PDF dosyalarını yetkisiz değişikliklerden korumak için Pro. Size gönderilenlerden WinZip kullanarak PDF’ye dönüştürdüğünüz dosyalara kadar her tür PDF desteklenir. 26 Pro. WinZip®’in sağladığı gönül rahatlığıyla, önemli belgeleri saniyeler içinde imzalayın, şifreleyin ve gönderin. 26'nın bankacılık düzeyinde şifrelemesi.
 • Bir Zip dosyasının içeriğini kaynakla eşleşecek şekilde güncelleyin: Orijinal kaynak klasörün içeriğiyle eşleşmesi için bir Zip dosyasının içeriğini yenileyin. Sıkıştırdığınız belgeler her zaman değişir ve artık tüm zip dosyalarınızı daha az tıklamayla güncel tutabilirsiniz.
 • Dosyaları Daha Hızlı Arayın: Dosyaları yanlış yerlerde aramayın artık. Nerede koyduğunuzu hatırlamıyor olsanız bile, yerel olarak, ağınızda veya bulut depolama alanınızda depolanan dosyaları hızlı bir şekilde izlemek için WinZip’in yeni yerleşik arama özelliğini kullanın.
 • Files Bölmesinde Sık Kullanılanları İğneleyin: WinZip’in Dosya Bölmesinde en sevdiğiniz dosya ve klasörleri sabitleyin ve onlara erişin. Files Bölmesi zaten dosyalarınızı yönetmek, sıkıştırmak ve açmak için uygun bir yöntemdir. Artık favori yerel, ağ ve bulut tabanlı dosyalarınızı Quick Access bölümüne sabitleyebilir ve bir düğmeye tıklayarak onlara erişebilirsiniz.
 • Files Panelinde Shell Extensions destekleniyor: Doğrudan WinZip Files Bölmesinde shell extension işlemlerini uygulayın. Daha iyi Gezgin işlevselliği elde etmek, Windows Gezgini içerik menüsüne Shell Extensions eklemek kadar kolaydır. WinZip’in Files Bölmesi bu uzantıları desteklediğinden, daha önce yalnızca Windows Gezgini’nde kullanılabilen işlemleri gerçekleştirmek için artık programdan çıkmanıza gerek kalmaz.
 • Windows Gezgini’nde Yedekleme Görevleri oluşturun: Windows Gezgini bağlam menüsünden Yedekleme Görevleri oluşturmak için WinZip Pro veya Enterprise sürümlerini kullanın. Windows Gezgini’nde dosyaları seçin, Create a WinZip Job menüsünü seçin ve görevinizi ne zaman ve ne sıklıkta çalışacağını belirtin. WinZip, seçilen dosyaları Zipleyerek depolama, isteğe bağlı bildirimleri ve paylaşım özellikleri konusunda size yol gösterecektir.
 • Dosya dağınıklığını daha verimli bir şekilde yönetin: Bir süredir kullanmadığınız bilgisayar, ağ veya bulut depolama dosyalarını bulmak için WinZip’in Temizleyici Araçları zamanlamasını ayarlayın. Sonra silmek, sıkıştırmak veya yerini değiştirmek isteyip istemediğinize karar verin. Hatta yeni Ignore seçeneğini kullanarak işaretini temizlemek istemediğiniz dosyaları olduğu gibi bırakabilirsiniz. Ayrıca WinZip Pro ve Enterprise kullanıcıları özel, filtre tabanlı temizleyiciler oluşturabilirler.
 • Doğrudan Erişim ile gelişmiş Zip Dosyası Performansı elde edin: Bir dosyanın sadece ihtiyaç duyduğunuz parçalarını indirerek, bulutta depolanan Zip dosyası performansını artırmak için WinZip’in Doğrudan Erişimini kullanın. Zip dosyası büyüdükçe, daha iyi performans elde edersiniz. Direct Access, arka planda fazladan Zip dosyası parçaları da indirir, böylece açmak veya görüntülemek istediğinizde bunları hazır tutar.
 • Zip ve Zipx Arasında Kolaylıkla Geçiş yapın: Artık bir Zip veya Zipx dosyası oluşturmak arasında geçiş yapmak için basit bir Şerit geçişini kullanabilirsiniz. Ve kaydetmeye hazır olduğunuzda, dosyanızı Zip veya Zipx olarak kaydetmeyi seçebilirsiniz.
 • Genişletilmiş Kurumsal bulut desteğinin keyfini çıkarın: WinZip Enterprise kullanıcıları genişletilmiş Enterprise cloud hizmetlerinden faydalanacaktır. Daha iyi kontrol ve işiniz için daha uygun bir yaklaşımla WinZip’in desteklenen bulut hizmetleri, OpenStack ve SwiftStack bölgelerini ve kimlik bilgilerini, Alibaba, Wasabi, HP, Oracle, Azure, WebDAV, CenturyLink, IONOS ve OVH bulut sağlayıcılarını içerecek şekilde genişletildi.
 • WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın: WinZip'in Files panelinde görüntülenen Zip dosyalarına kolaylıkla dosyalar ekleyin. Dosyalarınızı sadece WinZip Files panelindeki Zip dosyasına sürükleyip bırakın, işte böylece dosyaları ekleyebilirsiniz!
 • Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi: WinZip’in Doğrudan Erişim Teknolojisi (Direct Access Technology) bulutta depolanan büyük Zip dosyalarının görüntülemesi ve sıkıştırmalarının açılması için fark edilecek şekilde kısa bir zaman harcanmasını sağlıyor.
 • Açılışta açmak için sorma: Artık herhangi bir Zip dosyasını Windows Gezgininde veya WinZip Files Pane, WinZip Şeridi veya File menüsünden anında açabilirsiniz. Dosyaları orijinali klasörüne, Belgeler klasörünüze veya seçtiğiniz bir klasöre kolayca açın!
 • Dosya paneli klasörüne açma: Tek bir tıklama ile herhangi bir dosyayı Files Pane içinde seçili klasöre ayırabilirsiniz.
 • Daha hızlı açılma performansı: Önemli ölçüde daha hızlı başlatma süreleri sayesinde, daha hızlı çalışabilir ve diğer işlerinize odaklanabilirsiniz.
 • POSIX TAR desteği: Artık güncellenen sıkıştırma formatında POSIX TAR dosyalarını açabilirsiniz.
 • Zip dosyalarını İçerikleriyle değiştirme: Bir Zip dosyası grubunu hızlı ve kolayca açın ve doğal içerikleriyle değiştirin.
 • Windows Gezgininden parçalanmış Zip dosyası oluşturma: Zaman aşımları veya başarısız yükleme/indirme konusunda endişelenmeden büyük Zip dosyalarını kolayca dağıtın. Bu kullanışlı özellik daha kolay dağıtım için çok parçalı bir zip dosyası oluşturur.
 • MP3 Sıkıştırması: Geliştirilen kayıpsız MP3 sıkıştırmasıyla telefonunuzda veya bir bulut servisinde daha çok müzik depolayın veya çalma listelerini çok daha kolay paylaşın. WinZip 26, geliştirilen Zipx formatı sayesinde MP3 dosyalarınızı kalite kaybı olmadan ortalama %15 – 20 daha fazla sıkıştırıyor.
 • Sıkıştırılmış tüm dosyaları açın: Zip, Zipx, RAR, 7Zip, BZ2, LHA/LZH, VHD/VDMK, XZ dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki sıkıştırılmış dosyalardaki içeriği çıkarın. Şifreli dosyaları açarken, yetkisiz kullanımı engellemek için WinZip, geçici olarak açılan dosyalardan kalan tüm dosyaları temizler.
 • Herhangi bir konumdaki dosyaları zipleyin: Dinamik olarak güncellenen Frequent Folders bölümünde PC'nizde, ağda ve bulutlarda en sık kullandığınız dosyaları ve klasörleri kolaylıkla bulun.
 • Aygıt uyumlu arayüz: Touch desteği, herhangi bir mobil aygıtta veya bilgisayarda WinZip'in gücünü parmaklarınızın ucuna getiriyor. WinZip, 2'si 1 arada bilgisayarlar için iyileştirildi, sisteminizi tablet veya dizüstü bilgisayar moduna geçirdiğinizde, yerleşim de otomatik olarak değişiyor.
 
Sıkıştırma/Açma WinZip Standard WinZip Pro Kurumsal
GELİŞTİRİLDİ! Dosyaları sıkıştırmak için daha fazla filtre seçeneği
Yinelenen dosya algılama sayesinde daha verimli dosya sıkıştırma
Küçük Zipx dosyalarını daha hızlı sıkıştırın.
Basit bir Şerit geçişiyle Zip ve Zipx dosyası oluşturma arasında geçiş yapın.
Dosyaları kaydederken Zip veya Zipx olarak kaydetmeyi seçin.
WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın.
Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi.
WinZip Files Bölmesinde görüntülenen klasöre bir düğmeye tıklayarak hızlıca açın
Uygun iletiler Zip dosyalarını Windows Gezgini, WinZip Files Bölmesi, WinZip Şeridi veya File menüsünden seçtiğiniz klasöre açmayı basitleştirir
POSIX TAR dosyalarını açın
%50’ye kadar açılış performansının keyfini çıkarın
Bir Zip dosyası grubunu açarak içerikleriyle değiştirin
Windows Gezgininde parçalanmış bir Zip dosyası oluşturarak büyük dosyaları kaygı taşımadan paylaşın
DOCX, XLSX, PPTX, XPS, ODT, ODS, ODP, ODG,WMZ, WSZ, YFS, XPI, XAP, CRX, EPUB, and C4Z dahil olmak üzere daha fazla dosya tipini bir Zip olarak açın
Süper tutucu ile lokal olarak veya buluta açma
Etkileşimli Welcome Screen ile hız kazanın
MP3 dosyalarını ortalama olarak %15 - 20 oranında sıkıştırma
64-bit’lik, sınıfının en iyisi yazılımla dosyaları zipleyin ve açın
Zipx, RAR, 7Z, LHA, BZ2, IMG, ISO ve tüm diğer tanınmış sıkıştırılmış dosya formatlarını açın
CAB, Zip ve Zip 2.0 Methods dosyalarını açın
Diğer tanınmış sıkıştırılmış dosya formatlarındaki dosyaları Zip formatına dönüştürün
Verimliliği dosya türüne göre otomatik olarak arttırmak için 'Best Compression' yöntemini kullanın
JPEG resim dosyalarının boyutunu, fotoğraf kalitesinden veya veri bütünleşikliğinden ödün vermeden %20 - 25 oranında azaltın
BZip2, LZMA, PPMD ve Enhanced Deflate yöntemlerini kullanarak sıkıştırın
Zip 2.0 uyumlu yöntemleri kullanarak sıkıştırın
Zipli Microsoft Office dosyasını, Zip dosya ikonu üzerinde basitçe çift tıklayarak 'Otomatik Açın'
Gelişmiş 'Unzip and Try' fonksiyonalitesini kullanarak bir Zip dosyası içindeki dosyaları ilişkili bileşenleriyle görüntüleyin (örneğin HTML sayfa ve ilişkili grafikler).
Şifreleme/Şifreyi çözme WinZip Standard WinZip Pro Kurumsal
Bir Zip dosyasının içeriğini kaynakla eşleşecek şekilde güncelleyin
WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın.
Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi.
Ziplemeden önce Dosya Dönüşümü uygulayın.  
Çeşitli dosyalardaki kişisel verileri (EXIF) kolayca çıkararak paylaşıldığında bilgilerinizin görünmemesini sağlayın
Geçmiş çalışanların bıraktığı veya adli denetimler sırasında şifreli dosyaları hızla kurtarın    
Artık varolan bir Zip dosyasını, Tools şeridindeki bir düğmeye tıklayarak kolayca şifreleyin
Şifrelenmiş dosyaları içeren bir Zip dosyasını otomatik olarak şifrelenmiş bir yedekle güncelleyin
Bir Zip dosyası içinde şifrelenmiş dosyalar, şifreyi girmeden silinemez
Zip oluşturmadan önce, oluşturma sırasında veya oluşturduktan sonra PDF dönüşümü, filigran ekleme, fotoğraf boyutunu değiştirme gibi şifreleme ve dönüşüm seçeneklerini uygulayın
Zip içindeki farklı dosyalara farklı dönüşüm seçenekleri uygulayın
Daha hızlı AES şifrelemesi için, belirli Intel-temelli bilgisayarlarda donanım desteğinin avantajını yaşayın
'Encrypt' seçeneğini işaretleyerek dosyaları banka düzeyinde şifreleme ve tamamen koruyun
FIPS-197 sertifikalı AES şifrelemesi (128- ve 256-bit) ile hassas verileri koruyun
Hem beklemede hem de düzgün yapılandırılmış bir bilgisayarda değişim esnasında FIPS 140-2 şifreleme Windows OS FIPS 140-2 modunda olmasa bile, FIPS 140-2 uyumluluğuna ayarlayın    
ABD Savunma Bakanlığı standartlarını (DoD 5220.22-M) kullanarak geçici olarak açılan şifreli dosyalar kapatıldığında, diskteki kalıntıları otomatik olarak temizleyerek yetkisiz kullanımları engelleyin
Karmaşıklık gereksinimini tanımlayarak kendi şifre politikanızı oluşturma olanağı
Gizli dosya ve eposta eklerini şifreleyin ve açın
Yönetme WinZip Standard WinZip Pro Kurumsal
GELİŞTİRİLDİ! Windows Gezgini menüsünde WinZip Security araçları    
YENİ! WinZip® Image Manager  
YENİ! WinZip PDF Express  
YENİ! Toplu dönüştürme yetenekleri
YENİ! Files Shared to Me klasörü 
YENİ! Windows Çevresel Dizeleri için Destek
YENİ! Windows Gezgini ve WinZip arasında sorunsuz geçiş yapın
YENİ! Son kişilere hızlı erişim
GELİŞTİRİLDİ! Kolaylaştırılmış Actions Bölmesi
GELİŞTİRİLDİ! Bağlama duyarlı dosya yönetimi araçlarıyla yeni şerit görünümü ve hissi 
GELİŞTİRİLDİ! Dosyaları tek bir PDF’de birleştirin  
Başkaları tarafından sizinle paylaşılan dosyalara erişin ve bunları düzenleyin
Arka Plan Araçlarına kolay erişim
Microsoft Teams ile sorunsuz entegrasyon
Fotoğraflarınızı bulutta düzenleyin
Dahili arama özelliği ile dosyaları daha hızlı bulun.
Files panelinin Quick Access bölümünde favori klasörlerinizi sabitleyin ve erişin.
WinZip Files Panelini terk etmeden shell extension işlemlerini uygulayın.
Klasörlerinizin dağınıklığını düzenlemek için dahili temizleme araçlarını kullanın.
Doğrudan Windows Gezgini bağlam menüsünden WinZip Görevleri oluşturun ve onları yönetin.  
Rutin temizlik taramaları sırasında belirli dosyaları "yoksayılacak" olarak ayarlayın.
Özel temizlik araçları oluşturun, yapılandırın, yönetin, planlayın ve çalıştırın.  
Arka Plan Araçları kullanıcı izinlerini ayarlamak için yönetici kontrollerini kullanın.    
Dosyalar ve Klasörler için Bitiş Tarihi belirleme
Şifre girişini görme seçeneği
Çekilme Tarihi ve Değiştirilme Tarihini görüntüleyin
Birden fazla dosyanın ismini bir seferde değiştirin
Hide Files ve Action Panelerini kaydırın
Zip ve Log dosyaları için Bitiş Tarihi belirtin  
Preview Panelini genişletin  
Amazon S3/AWS bölgelerini destekler    
Arkaplan araçlarını kullanarak Dosya ve Klasör Temizleme işlemini Programlayın
WinZip’in dahili Dosya Yöneticisiyle Dosyaları Yönetin
Görüntü dosyasının boyutunu, görüntüleri bir formattan diğerine dönüştürerek, hızla ve kolayca azaltın
WinZip Express ile herhangi bir dosyanın bulut linkini panoya yerleştirerek, paylaşma amacıyla diğer uygulamalara yapıştırın
WinZip kişi listenizi yönetin; bir defalık alıcılar ve elle girilen kişileri eklememeyi seçin
Devre dışı özelliklerin düğmeleri gizlenerek karışıklıklardan kaçının    
Files ve Actions bölmelerini gizleyen Classic arayüzünü kullanarak sadece sıkıştırma fonksiyonalitesine odaklanın    
Add düğmesinin yanındaki yeni Move düğmesiyle dosyaları Windows Gezgininde çok daha kolay şekilde ekleyin veya taşıyın
Birden fazla Windows Gezgini penceresi kullanmak yerine Files Bölmesi Sekmelerini kullanarak aynı anda farklı klasörleri açma, görüntüleme ve yönetme
Files Bölmesinde Klasör Ağaçları seçeneğini kullanarak çeşitli klasörler arasında gezinin
Files penceresini genişletin veya eski haline getirin
Bir başka domain’den bir ağ konumu ekleyin
Boyut, dosya boyutu, pikseller ve diğer bilgiler için Preview penceresindeki Image Information düğmesine tıklayın  
Frequent Folders bölümünden sık kullandığınız lokal, ağ ve bulut klasörlerine hızlıca erişin
WinZip içinden PC'nizde, ağda veya bulut hizmetlerinde klasörler oluşturun
Yeni Wipe özelliğiyle dosyaları ve klasörleri güvenli şekilde silin
Yanlışlıkla silinen, kopyalanan, taşınan veya ismi değiştirilen dosyaları kurtarın
Buluttaki bir dosyayı doğru uygulamada veya alternatif bir uygulamada açın
Bir dosyayı varsayılan uygulamada veya alternatif bir programda açın ve düzenleyin
Dosya ve klasörler için özellikleri görüntüleyin
Bir klasör veya ağ konumunun kısayolunu bir sürücüde oluşturun
Birden fazla dosyayı kopyalayın, taşıyın, silin ve topluca isimlerini değiştirin
Bir yolu panoya kopyalayın
Bir bulut linkini panoya kopyalayın
Zip dosyanızdaki, PC'nizdeki, ağdaki veya bulut hizmetindeki seçili bir dosyanın küçük resmini önizleyin (eğer bulut hizmeti küçük resimleri destekliyorsa)
Resimlerin ve belgelerin içeriklerini önizleyin, döndürün, resimleri yeniden boyutlandırın, bir resmi duvarkağıdı olarak kaydedin ve önizlenen dosyayı eposta, hızlı mesajlama programı veya sosyal medyada paylaşın.  
Dokunmatik görüntüleyicilerde, parmak temasıyla Previewer penceresinde dosyalar arasında geçiş yapabilirsiniz.  
Manage File düğmesini kullanarak en çok kullandığınız dosya yönetimi özelliklerine hızlıca erişin
Görüntülemenizi fare/klavye için optimize etmek için Table görünümünü, dokunmatik ekranlar için optimize etmek için Icon görünümünü seçin
Sık kullandığınız klasörleri hızlı erişim için Files penceresinde veya süper tutucuyla üst düzeye tutturun
Hızlı zipleme ve paylaşım için WinZip Express’i Files penceresinde açın
Yeni Properties özelliğiyle dosya detaylarını görüntüleyin
Bilgisayarınıza bağlı olan fotoğraf makineleri ve telefonlara klasörler penceresinden erişin
Bir klasörü Frequent Folders listesinden kolaylıkla kaldırın
WinZip’i masaüstü bilgisayarda kullanırken herzaman kaydırma çubuğunu görüntülemeyi seçin
Background araçları çeşitli klasörlerdeki ve çöp kutularındaki kullanılmayan dosyaları hatırlatır, böylece sisteminizde yer kazanabilir, güvenli şekilde silebilir veya zipleyerek bir bulut hizmetine taşıyabilirsiniz
WinZip Express araçları Office 2016 desteği içeriyor.
Places listesinden PC'nizdeki, ağdaki, Windows HomeGroup veya desteklenen bulut hizmetlerindeki tüm dosyalara erişim
Windows Gezgini, Office ve Photos için dahili, Outlook için ücretsiz indirilen WinZip Express
Aygıtlarda gerekmediğinde kaydırma çubuklarını otomatik olarak gizleyerek görüntüleme alanını büyütme
Move seçeneğiyle sistemdeki kopyasından ayrılmadan bir dosyayı bir zip içine yerleştirme
Yeni Thumbnails zip içindeki dosyaları kolaylıkla inceleme ve bulma
Yeniden tasarlanan yapılandırılabilir ayarlarla WinZip'i daha kolay özelleştirin
Tüm yerel, ağ ve bulut dosyalarınıza kolaylıkla File panelinden ulaşın
Tercihinize göre farklı özellikleri görüntüleyecek şekilde değişen dinamik Actions panelinde işlem için doğru araçları görüntüleyin
Dosya yönetimi özelliklerine hızlıca erişmek ve dosya tipi, boyutu ve tarihi gibi ayrıntıları görüntülemek için arayüzü kolaylıkla Manage moduna dönüştürün
WinZip'i herhangi bir dokunmatik aygıt veya bilgisayarda kullanın
WinZip'i yeni 2'si 1 arada bilgisayarlarda kullanın. Tablet ile laptop modları arasında geçiş yaptığınızda görünüm otomatik olarak ayarlanır
Resimleri doğrudan Zip dosyası içindeyken döndürün, yeniden boyutlandırın ve tam boyutta görüntüleyin  
'Unzip and Try' özelliğini kullanarak Zip dosyalarını geçici olarak açın ve ihtiyacınız olmayan dosyaları silin
Seçilebilir klasör konumuna veya geçerli klasör konumuna açın
Include ve Exlude filtrelerini* kullanarak sadece istediğiniz dosyaları zipleyin
Kolay gözatma için, WinZip'in Explorer View penceresinde resim önizlemelerini görüntüleyin
Çalışanların erişebileceği bulut depolama, sosyal medya ve dosya paylaşım servislerini yönetin AES şifrelemesi ve şifre protokollerini zorunlu kılın Dönüşüm özelliklerini isteğinizie göre açın/kapatın    
Installation and Configuration Guide ile kuruluşunuzun dosya paylaşımı ihtiyaçlarını ve ilkelerini desteklemek için WinZip Enterprise’ı nasıl yapılandıracağınızı ve dağıtacağınızı öğrenin    
Bir Sanal Resim dosyasını bir Zip dosyasını açtığınız şekilde açın İçeriği görüntüleyin ve herhangi bir yere açın NTFS sıkıştırılmış dosyalar ve VMWare dosyaları dahil VHD dosyalarını destekler    
BT yöneticileri, dosyaların tanımlanıp tanımlanmadığına bağlı olarak bilgi ve dosyaların hareketini denetlemek için protokoller ayarlayabilir    
Paketleme ve Paylaşma WinZip Standard WinZip Pro Kurumsal
YENİ! WinZip Share Express  
YENİ! Kişisel Bulut NAS sürücü desteği
Yeni ve mevcut PDF dosyalarını imzalayın  
PDF birleştirme özelliği  
Birden fazla PDF dosyasını kaydetmek, sıkıştırmak veya paylaşmak için tek bir PDF dosyasında birleştirin.  
Gelişmiş Direct Access özellikleriyle bulut tabanlı zip dosyalarına daha hızlı erişin.
OpenStack ve SwiftStack bölgeleri ve kimlik bilgileri dosyaları, Alibaba, Wasabi, HP, Oracle, Azure, WebDAV, CenturyLink, IONOS ve OVH bulut sağlayıcıları dahil olmak üzere genişletilmiş bulut hizmetlerinin keyfini çıkarın.    
WinZip Express'i Otomatikleştirin
Windows Charms kullanarak paylaşın
Paylaşılan URL adreslerini kısaltın
My Cloud Dosyasının linkini alın
Slack IM ile paylaşırken iş akışını akışkanlaştırın    
WinZip veya ZipShare ile paylaştığınız Zip dosyalarını takip edin
WinZip veya ZipShare ile paylaşılan dosyaları yönetin Paylaşılan dosyaları açın, görüntüleyin, tekrar paylaşın veya kaldırın
Herbir bulut ve mesaj servislerinden 16’ya kadar hesap oluşturabilir, bunlara erişebilirsiniz  
Desteklenen kaynaklardaki tüm kişileri tek bir Combined Address defterine ekleyerek, herkese doğrudan WinZip’ten epostalayın
Akışkan bir paylaşma için seçili dosyaları ayrı zip dosyalarına taşıyın
Send What özelliğiyle tek tek dosyaları veya tüm zip dosyasını paylaşın
Dönüştürülen dosyaları öncelikle kaydetmeden önce paylaşın, WinZip paylaşmadan sonra otomatik olarak silinen geçici bir dosya oluşturur
YouTube, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden paylaşın
Resimleri ve belgeleri doğrudan WinZip içinden tarayın ve paylaşın  
Flatbed tarayıcı desteği, bir belge besleyici olmadan birden fazla resimle tek bir PDF dosyası oluşturmanızı sağlıyor  
Snap and Share ile fotoğrafları doğrudan fotoğraf makinenizden paylaşın  
WinZip eposta, Gmail ve Outlook (Hotmail) için IMAP desteği içeriyor.
Gmail’in iki adımlı yetkilendirme işlemini destekliyor.
Buluttaki dosyaların linkini e-posta, sohbet, sosyal medya ve Pano ile paylaşmak için tıklamanız yeterlidir
Combined Address Book içindeki alıcıyı adına veya e-posta adresine göre seçin
Zipli dosyaları Office 365 Groups, Twitter, Google Talk/Google+ Hangouts,
Yahoo! gibi hızlı mesaj servisleri üzerinden paylaşın. Messenger ve Jabber
Bilgisayarınızdan, bulut hizmetinden veya bir zip içinden bir dosya seçin ve eposta, sosyal medya veya hızlı mesaj uygulamalarında paylaşmayı seçin, WinZip SmartShare ile kalanını halleder
Panodan kopyalanabilen otomatik linklerle, linkleri kolaylıkla Skype ve diğer servislerde paylaşın
Açılan resimleri doğrudan File Viewer içinden sosyal medya sitelerinde paylaşın  
Box, Google Drive, OneDrive, Dropbox, CloudMe, SugarSync ve MediaFire gibi bulut hizmetlerine doğrudan erişin, buluttaki zip dosyalarını açın, aktarmadan dosyaları zipleyin veya buluttaki dosyaları zipleyin ve paylaşın
Kolay bulut dolaşımı, dosyaları ve klasörleri indirmek, paylaşmak, taşımak, yeniden adlandırmak, açmak ve silmek için yeni seçenekleri sayesinde, buluttaki dosyalara kolaylıkla erişerek ve bunları yönetin.
Buluttaki dosyanızın yolunu e-posta, mesaj ve sosyal medya sitelerinde kolaylıkla paylaşın.
Yeni ZipShare dosya paylaşım sistemine doğrudan WinZip’ten erişerek, bulut hesabınıza bağlanın ve sıkıştırılmış dosyaları kolaylıkla eposta ve sosyal medya üzerinden paylaşın
WinZip’in dahili PDF dönüşüm aracını kullanarak belgeleri salt-okunur da dahil olmak üzere PDF’e dönüştürün
Resimleri Zip dosyasına eklerken, yüksek çözünürlüklü dosyaların daha hızlı gönderilmesi ve standart bilgisayar ekranlarına* sığması için, resim boyutunu otomatik olarak uygun boyutlara düşürün
Yetkisiz kopyalamayı engellemek, takip etmek ve telif hakkınızı korumak için, resim ve PDF'lere özel filigranlar ekleyin. İstiyorsanız şeffaflığı belirleyin ve tarih/zaman damgası ekleyin.
Dosyalarınızı Zipleyin ve en popüler eposta ve webposta sistemlerini kullanarak gönderin (WinZip, Microsoft Outlook, Yahoo! Mail, Gmail ve Hotmail ile bütünleşik çalışır) veya WinZip'i ek hazır setlerin dışındaki ek eposta hizmetlerini destekleyecek şekilde yapılandırın
Dahili 'Self-Extractor Personal Edition' özelliğini kullanarak, WinZip sahibi olmayan kullanıcılara gönderilecek dosyaları kendiliğinden açılır arşivlere (.exe dosyaları) dönüştürün
Courier ile e-posta eklerini otomatik olarak sıkıştırın ve şifreleyin Bağlı bulut hizmetleri yoluyla çok büyük dosyalar gönderin    
Şirket tarafından sağlanan bir SharePoint sitesine dosyaları sıkıştırın ve yükleyin SharePoint’e daha önce doğrudan WinZip’den yüklenen dosyaları seçin ve indirin SharePoint web arayüzünde bir Ziple ve Paylaş açılır menüsü oluşturun    
Yedekleme ve Otomatikleştirme WinZip Standard WinZip Pro Kurumsal
YENİ! WinZip Secure Backup  
GELİŞTİRİLDİ! Bilgisayarınızı otomatik olarak temizleyin ve düzenleyin
Bulut dosyalarını otomatik olarak kaydedin  
Job Name Last belirtin.  
Varolan görevlerden yeni görevler oluşturun.  
Bulut hizmetleri eklendi    
Job Wizard kullanarak, iş dosyalarını elle gizlemeye gerek kalmadan kişisel dosyalarını Windows Protected Environment (WIP) ile yedekleyin    
WinZip’in otomatik bir yedeklemeyi çalıştırdıktan sonra bilgisayarı kapatmasını sağlayarak, bilgisayarınızın güvende olduğundan emin olun  
Job Wizard Super Picker özelliğini kullanarak bilgisayarınız, ağ ve bulut hizmetlerindeki dosyaları tek bir yedek içinde birleştirin. Elde edilen Zip dosyasını buluta kaydedin.  
Artık dosyaları Windows Gezgininden veya WinZip Files penceresinden görev sihirbazına sürükleyip bırakabilirsiniz  
Otomatik yedek oluşturma ve düzenleme işlemi için varsayılanlar ve ayarların değiştirilmesi gerekmedikçe adımları atlayın  
'Backup' sekmesindeki önceden tanımlanmış yedeklemelerden birini kullanarak, belgelerinizi, epostalarınızı, masaüstünüzü, favorilerinizi, resimlerinizi, kütüphanelerinizi vs tek tıklamayla yedekleyin  
Seçili dosyalar veya klasörler için özel yedekler oluşturun, rutin zipleme görevlerini otomatikleştirmek için özel WinZip görevleri oluşturun  
Dijital fotoğraf makinenizdeki fotoğrafları doğrudan yedekleyin  
Yedeklerinizi doğrudan CD, DVD veya Blu-ray Diske kaydedin (gerekiyorsa birden fazla diske otomatik olarak bölerek)  
Yedeklerinizi otomatik olarak sanal eposta adreslerinden birinden gönderin veya WinZip'in dahili FTP istemcisini kullanarak dışarıdaki bir sunucuya aktarın  
Herhangi bir bağlı bulut hesabına, masaüstü klasöre ve bulut hesapların arasında yedekleyin  
Güncellenen Job Wizard ile, otomatik görevler tamamlandığında sosyal medya ve hızlı mesaj servislerine bildirimler gönderin  
Betik oluşturmak için 'WinZip Command Line Support Add-On' uygulamasını kullanın (ücretsiz eklenti)

 

*Microsoft Windows 11, Windows 10, Windows 8 veya Windows 7 gerektirir

 

 

Microsoft Windows için üretildi

Yerel deneyimle sorunsuz bir şekilde entegre

 

İşletim Sistemi Uyumluluğu

Bu işletim sistemlerinin 32-bit ve 64-bit sürümleri:

Windows 11

Windows 10

Windows 8

Windows 7

Minimum İşlemci

1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci

Minimum Bellek

32 bit için 1 gigabayt (GB) veya 64 bit için 2 GB

Disk Alanı

235 MB

Ek Özellikler

.NET sürüm 3.5

Minimum web tarayıcısı sürümü: Internet Explorer 8

Minimum grafik donanımı/yazılımı: WDDM 1.0 sürücüsü ile DirectX 9 veya üstü

Minimum görüntüleme Çözünürlüğü: 800 x 600